آموزش بازیابی اکانت هک شده و از دست رفته کلش اف کلنز 4021
آموزش بازیابی اکانت هک شده و از دست رفته کلش اف کلنزReviewed by سعید افضلی on Nov 28Rating: 4.5برگرداندن اکانت هک شده شما توسط آموزش خوبشاید بتوان گفت 99% کاربران موفق شدند با این آموزش اکانت از دست رفته ی خود را بازگردانی کنند! این آمار بسیار خوبی است و نشاندهنده ی شیوه ی صحیح آموزش میباشد.امیدواریم همین روند ادامه پیدا کند،شما میتوانید در مدت زمان 3 روز account از دست رفته ی خود را برگردانید ،البته اکانت شما باید 3 روز بن شود تا دسترسی هکر قطع و به شما منتقل شود.خوب این بسیار جالب هست

با توجه به کامنتهای زیادی که در مورد هک شدن بازی کلش آف کلنز دوستان و یا هک شدن حساب جیمیل دریافت میکنیم تصمیم گرفتیم آموزش بازیابی اکانت هک شده و از دست رفته و در واقع راه حلی برای مشکل این قبلی افراد و همینطور افرادی که خواسته و یا ناخواسته جیمیل و اطلاعات اکانت خود را در اختیار افراد دیگر میگذارند ارائه دهیم .

افراد زیادی در اینترنت و یا در بازی هستند که ممکن است به بهانه های مختلف نظیر هک بازی یا جم رایگان و یا حل مشکل شما ، از شما تقاضای یوزر و پسورد جیمیلتان را بکنند.
به هیچ عنوان به هیچ کس در این موارد اطمینان نکنید و در صورتی که چنین اشتباهی کردید بلافاصله به ریکاوری پسورد جیمیل از طریق سوالات امنیتی و یا ارسال پیامک به شماره تلفنتان اقدام کنید.
اگر باز هم با این روشها موفق نشدید اکانت هک شده خود را پس بگیرید باید به این طریق اقدام نمایید :

آموزش بازیابی اکانت هک شده و از دست رفته

1- ابتدا وارد تنظیمات بازی شوید.

2-  حال وارد قسمت Help and Support شوید.

بازیابی اکانت هک شده- بازیابی اکانت هک شده و از دست رفته- اکانت هک شده- اکانت های هک شده کلش آف کلنز- 3 – روی دکمه ای که در تصویر نمایش داده شده کلیک کنید

بازیابی اکانت هک شده- بازیابی اکانت هک شده و از دست رفته- اکانت هک شده- اکانت های هک شده کلش آف کلنز-

اگر دکمه ی  Contact us را پیدا نکردید به این مطلب مراجعه کنید.

================================

 1. حال، صفحه زیر نمایش داده می شود. متن زیر را در محل نمایش داده شده بنویسید و ارسال نمایید.
  بازیابی اکانت هک شده- بازیابی اکانت هک شده و از دست رفته- اکانت هک شده- اکانت های هک شده کلش آف کلنز-
  بازیابی اکانت هک شده- بازیابی اکانت هک شده و از دست رفته- اکانت هک شده- اکانت های هک شده کلش آف کلنز-

  Hi . Someone Has HACKED My Gmail Account And Even Has Changed Every Recovery Option For Resetting The Password . He Is In My Village And Making Trouble For Me And My Gameplay. Is There Anyway If U Can KICK Him Out Or I Can Change My Gmail Please

  توجه بسیار مهم :

 2. در قسمت ایمیل باید با ایمیلی که میخواهید بازی به آن متصل شود درخواست را ارسال نمایید! یعنی باید یک جیمیل جدید بسازید.سپس یک کلش اف کلنز جدید بر روی گوشی خود نصب و به ایمیل جدید سینک کنید!!!!سپس با ایمیل جدید اقدام به ارسال درخواست بازگردانی نمایید.بعضاً دیده شده برخی کاربران با همان ایمیل هک شده که دست دیگران است ایمیل میدهند که این بدترین کار ممکن است! و با این کار برای همیشه اکانتتان را از دست میدهید!

 3. در ادامه نیز اطلاعات زیر را در ادامه این نوشته ارسال نمایید:
  – نام دهکده
  – نام کلن
  – لول تاون هال
  – میزان XP لول دهکده
  – زمانی که متوجه شده اید اکانتتون هک شده
  – تمام دستگاه هایی که در آن ها کلش آف کلنز بازی می کرده اید
  – زمان ساخت( ماه و سال) اکانت کلش آف کلنز خود
  – شهری که در آن اکانت کلش آف کلنز خود را ساخته ایدپیدا کردن تاریخ ساخت بازی 

  روش اول
  برای پیدا کردن تاریخ ساخت بازی از روش اول، به اینجا مراجعه کنید.

  روش دوم
  ابتدا وارد این صفحه شوید
  سپس در صفحه باز شده، تعدادی از بازی ها و برنامه هایی که به اکانت گوگل شما متصل شده است را نمایش می دهد

  بازیابی اکانت هک شده- بازیابی اکانت هک شده و از دست رفته- اکانت هک شده- اکانت های هک شده کلش آف کلنز- کلش آف کلنز را در لیست نمایش داده شده پیدا کرده و بر روی آن کلیک کنید.
  همان طور که مشاهده می کنید، با کلیک بر روی گزینه Clash of clans، تاریخ ساخت بازی به شما نمایش داده می شود.

  بازیابی اکانت هک شده- بازیابی اکانت هک شده و از دست رفته- اکانت هک شده- اکانت های هک شده کلش آف کلنز-

  پیدا کردن مدل گوشی

  1.ابتدا وارد تنظیمات گوشی خود شوید.
  2.سپس وارد قسمت About device شوید.
  3. حال در قسمت Device name مدل گوشی شما نمایش داده شده است.

  پیدا کردن شهرو کشوری که در آن اکانت کلش آف کلنز خود را ساخته اید

  1. ابتدا به اینجا مراجعه کنید.
  2. سپس Ip شما نمایش داده می شود.
  بازیابی اکانت هک شده- بازیابی اکانت هک شده و از دست رفته- اکانت هک شده- اکانت های هک شده کلش آف کلنز-

 4. پس از چند روز در اینباکس بازی خود پیامی از سوپرسل دریافت میکنید که باید به سوالات آنها در خصوص بازی خود پاسخ دهید که آنها مطمئن شوند شما واقعاً صاحب بازی هستید .

این نامه باید متنی مشابه متن زیر داشته باشد :

Thanks for contacting us We understand your account may have been compromised. As stated in the previous response,we
would need you to contact us via email (not within the game) at clashofclans.account(a)supercell.com, and include the following information

In these cases we need to make sure that the right fulowner recovers the compromised account. To verify this, we will need a receipt of your first purchase of gems for this account. If . you don’t know where to look for it, check out http://support.appie.com/kb/ht… if you made the order on iOS; if you used Android, head over to support.gooqle.com/ googleplay/….Please try to provide the most precise and accurate information via email and not from the game- as soon we get this case, we’ll make sure to get back to you
Best regards

همچنین یک تیکت نامبر در انتهای ایمیل به شما داده می شود. این تیکت نامبر را در جایی سیو کنید. زمانی که ایمیل میزنید بر اساس تیکت نامبر متوجه میشوند که این سوالهایی که جواب دادید مربوط به کدام بازی است و شما چه کسی هستید.

 

دقت کنید جواب هر سوالی را نمیدانید میتوانید بنویسید I Don’t Remember یا I Don’t Know

در جواب سوال هایی که شک دارید میتوانید I Think یا I Guess اضافه کنید . مثلاً اگر در مورد Level خود شک دارید میتوانید بنویسید About 67 یا It Must Be Between 67 To 70 . ولی سعی کنید جوابهای دیگر شما به واقعیت نزدیک باشد. از دادن جوابهای پرت بپرهیزید.

پیدا کردن دکمه Contact Us در آپدیت جدید

مشکل بسیاری از بازیکنان در آپدیت جدید بازی، پیدا کردن دکمه Contact Us برای مکاتبه با شرکت سوپرسل است. برای پیدا کردن دکمه Contact Us، به روش زیر عمل کنید:

 1. پیش از هر اقدام دیگری باید ابتدا بازی خود را به حساب جیمیل خود متصل کنید و از متصل بودن آن به حساب جیمیل اطمینان حاصل فرمایید.
  1
 2. پس از متصل شدن بازی به حساب جیمیل، گزینه Google Play Sign-in سبز و به صورت زیر نمایش داده می شود:
  2
 3. وارد قسمت تنظیمات در بازی کلش آف کلنز شوید. سپس بر روی گزینه “راهنمایی و پشتیبانی” (Help And Support) کلیک کنید.
  3
 4. صفحه ای به شکل زیر برای شما نمایش داده می شود. در قسمت سمت راست پایین، گزینه ای به نام “تماس با ما” وجود دارد. بر روی آن کلیک کنید:
  4
 5. حال شما آماده مکاتبه با شرکت سوپرسل هستید. قسمت “تماس با ما” شامل سه قسمت می باشد که به شرح زیر است:
  5

پیدا کردن رسید خرید جم

در آخر هم نوشته اگه رسید اولین خرید جم رو دارید براشون بفرستید.

رسید خرید جم در اندروید

کسانی که خودشان با گیفت کارت خرید جم انجام داده اند و بازی آن ها به گوگل متصل هاست می توانند از wallet.google.com ، قسمت اول یعنی Transactions رسید های خرید رو ببینند .(دقت نمایید بدلیل تحریم ها باید از ق.ن.د شگن استفاده کنید)

رسید خرید جم در اپل

افرادی هم که سیستم عامل آن ها IOS اپل می باشد، برای مشاهده رسید خرید جم در قسمت اکانت در برنامه آیتونز (Itunes) در کامپیوتر خود، قسمت Purchase history می توانند مشاهده کنند. همچنین با مراجعه به این مطلب میتوانید اموزش قدم به قدم دریافت رسید خرید جم را مشاهده کنید.

رسید خرید جم از سایت های جم فروش

دوستان هرگاه برای اولین بار قصد خرید جم از فروشگاه های جم کلش اف کلنز دارید باید به فروشنده تاکیید کنید که من عکس رسید جم را میخواهم.توجه داشته باشید شما بعداً (مثلاً 3 یا 4 ماه بعد نمیتوانید درخواست رسید جم دهید!) چرا که مثلاً فروشنده جم در روز 20 بسته جم برای افراد مختلف شارژ میکنید و رسید های جم 3-4 ساعت بعد ارسال میشود و پیدا کردن رسید ویژه شما غیرممکن میشود.

شما با مراجعه به این محل ها میتوانید اولین رسید خرید جم خود را داشته باشید (البته بستگی به این نیز دارد که فروشنده از طریق اپل برای شما شارژ کرده باشد و یا گوگل)

این قسمت اصلی نیست. در واقع اگه رسید داشته باشید خب مهر تایید محکمی میزنید روی حرفتون که شما صاحب بازی هستید . شرط لازمه و کافی نیست.

 

نمونه سئوال و جواب سوپرسل

When(which month did you start playing this account?
Where(which city) did you create the account?
When did you notice that your account was compromised?
How many different devices are you playing from, and what models are they?

ترجمه فارسی

1 – چه زمانی بازی را شروع کردید ؟

در پاسخ این سئوال میتوانید ماه دقیق و یا حدود آن را ذکر کنید.مثلا فرض کنید شما در دی ماه 1393 بازی را شروع کردید.کافیست به این سایت رفته و با استفاده از تبدیل تاریخ به میلادی آن را استخراج کنید. دی 1393 میشود : December  2014

2 – در چه شهری اکانت خود را ایجاد کرده اید؟

شهری که در ان اکانت خود را ایجاد نموده ای به فینگلیش بنویسید

3 – کی متوجه شدید اکانت شما مورد سرقت (هک) قرار گرفته؟

زمان حدودی ان را باز هم با توجه به آموزش مورد 2 ذکر کنید.

4 – با چند مدل گوشی یا تبلت بازی نموده اید؟

در این قسمت باید تعداد مدل دستگاه هایی که متصل شده اید و مدل آن را نیز ذکر کنید.اگر از بلواستکز استفاده میکردید نیز میتوانید در قسمت Settings و About آن مدل دستگاه مجازی خودر را بدست آورید (مثلا Sumsung galaxy s5) – در ضمن به هیچ وجه ذکر نکنید شما با کامپیوتر (بلواستکز ) به بازی وارد میشدید .

 

بن شدن بازی برای مدت کوتاه

پس از انجام تمامی مراحل فوق، سوپرسل یک ایمیلی به شما ارسال می کند و پس از آن ایمیل، به مدت 2 تا 3 روز اکانت شما بن می شود تا صاحب واقعی اکانت مشخص شود.در پاسخ این ایمیل باید بنوسید :

Hi.i got it.you can ban it.Thank You

(متوجه شدم.شما میتوانید آن را (اکانت من) بن نمایید با تشکر

بازیابی اکانت هک شده- بازیابی اکانت هک شده و از دست رفته- اکانت هک شده- اکانت های هک شده کلش آف کلنز- بعد از پاسخ به این تیکت بعد از مدت زمانی اکانت هک شده شما برای مدت 2 روز بن میشود و بعد از ورود به کلش اف کلنز با چنین شکلی مواجه میشوید.

بازیابی اکانت هک شده- بازیابی اکانت هک شده و از دست رفته- اکانت هک شده- اکانت های هک شده کلش آف کلنز- در آخر این پیام یک کد قرار دارد که شماره تیکت شما میباشد.این شماره را حتماً در جایی یاداشت کنید چرا که بعد از آنکه از بن شدن خارج شدید به آن نیاز دارد.

=================

مرحله ی نهایی و پایانی :

در این مرحله باید این پیام را به سوپرسل ارسال نمایید.

دقت نمایید فقط و فقط زمانی که از حالت بن خارج شدید(یعنی بعد از 2 یا 3 روز) این پیام را ارسال کنید

Hi. thank you for help me to recover my acount.

i am procced ban acount and my ticket number is (شمار تیکت شما)

i am the real owner of acount.

ترجمه : با تشکر برای بازگردانی اکانتم.من مراحل بن شدن را گذرانده ام و شماره تیکت من (شماره تیکت شما) میباشد.من صاحب اصلی اکانت هستم

بازیابی اکانت هک شده- بازیابی اکانت هک شده و از دست رفته- اکانت هک شده- اکانت های هک شده کلش آف کلنز- اگر در بازی نبودید؟

میتوانید کلش اف کلنز را روی دستگاه خود نصب کنید و از قسمت پیام به سوپرسل پیام خود را بدهید و یا به ایمیل [email protected] پیام خود را ارسال کنید.

یادآوری :  شماره تیکت شما چیست؟

شماره تیکت یکی از مهمترین مواردیست که برای بازگردانی اکانت هک شده شما لازم است.این شماره تیکت را معمولاً بعد از مرحله ی هشتم(آموزش بالا) به شما داده میشود.همچنین اگر اکانت هنوز روی دستگاه شما وصل میباشد در زمان بن شدن آخر پیام بن به شما نمایش داده میشود

============

توجه بسیار بسیار مهم : در قسمت ایمیل باید با ایمیلی که میخواهید بازی به آن متصل شود درخواست را ارسال نمایید! بعضاً دیده شده برخی کاربران با همان ایمیل اکانت هک شده که دست دیگران است ایمیل میدهند که این بدترین کار ممکن است! و با این کار برای همیشه اکانتتان را از دست میدهید!

==========================

کد 12 رقمی بازگردانی دهکده چیست؟

دوستان اگر از طرف سوپرسل یک کد 12 رقمی برای شما ارسال شد این یعنی اعتماد سوپرسل را بدست اورده اید و میتوانید دهکده خود را بازیابی کنید.این کد یا به ایمیل شما ارسال میشود و یا در قسمت بالایی که در تصاویر بالا نمایش داده شده.

چگونه از کد استفاده کنم؟

استفاده از کد بسیار ساده است.دقیقاً مانند لینک کردن یک دهکده به دستگاه دیگر میباشد.برای اینکار :

1 – کد را در جایی مطمئن یادداشت کنید

2 – کلش اف کلنز را از گوشی خود کامل پاک نمایید

3 – جدیدترین نسخه ی کلش اف کلنز را دریافت کرده و نصب نمایید تا دهکده ی لول 1 ایجاد شود.(مراحل آموزشی و .. را طی کنید تا آیکون چرخ دنده نمایش داده شود در سمت راست پایین صفحه)

4 – روی آیکون چرخدنده کلیک کنید و اولین کار دهکده را به اکانت جیمیل خود و یا اپل ایدی جدیدتان وصل نمایید.(مانند عکس دکمه به Conected تغییر کرده باشد)

5 – حالا روی دکمه ی Link a  Device کلیک کنید.سپس روی دکمه ی This is New Device کلیک نمایید.

2016-01-15_6-12-21-min6 – حالا کد را وارد کرده و از برگشتن دهکده ی خود لذت ببرید.

2016-01-15_6-17-16-min

موفق باشیـ‍ــد…

12056x240

حتماً بخوانید  آموزش اجرای کلش اف کلنز (Clash of Clans) روی کامپیوتر(BlueStacks)
Sina

سینا رئوفی هستم. بیش از 6 سال است که در زمینه وب فعالیت می کنم و تا به حال سایت های زیادی را اداره کرده ام. در حال حاضر بر روی پروژه های زیادی کار می کنم. لحظات خوشی را برای شما در سایت ایران کلش آرزومندم.

دیدگاه بگذارید

4021 نظر برای "آموزش بازیابی اکانت هک شده و از دست رفته کلش اف کلنز"

خبر کردن از
avatar

مرتب سازی :   جدیدترین | قدیمی ترین | محبوب ترین
محمد
مهمان
محمد
7 روز و 19 ساعت و پیش

سلام م گوشی ایفون دارم یه اکانت داشتم فروختم الان میخوام یه اکانت جدید بسازم ولی هر کاری میکنم نمیشه.اپل ایدی جدید ساختم نشد…بازی رو حذف و دوباره نصب کردم بازم نشد.. خلاصه هر کاری کردم ولی بازم نمیشه اکانت جدید بسازم و همون قبلی رو واسم بالا میاره
خواهشا جواب بدید شدیدا منتظرم…

niloofar
مهمان
niloofar
16 روز و 19 ساعت و پیش

سلام رئیس
با تشکر برای تماس با Clash of Clans بازیکن پشتیبانی می کند.
من با عرض پوزش به شنیدن این که حساب شما است به خطر بیافتد “نیلوفر”. در هنگام چک کردن پیام خود را, من می دانم که شما می خواهید برای ایجاد تغییرات در دیگری ایجاد کرد. که برای من درخواست شما را به با من تماس بگیرید از روستا که در آن شما می خواهید برای ایجاد تغییرات.
اگر شما قادر به تماس از روستا هستند لطفا با ما تماس بگیرید اخیر دستگاه که شما استفاده می شود برای دسترسی به روستای ‘نیلوفر’.
من به چوب به این قانون به عنوان مطمئن شوید که ما در حال کمک به صاحب حق حساب. من درخواست شما به ما با ارائه شماره بلیط زمانی که شما با من تماس بگیرید دفعه بعد از خود را ایجاد کرد.
بلیط تعداد: #تیکت نامبر
من را کامل تایید خود را ایجاد کرد و کمک خواهد کرد که شما را به امن خود را ایجاد کرد.
من امیدوارم که به شنیدن از شما به زودی.
با احترام.

اکانتم قبلاروی جیمیل ثبت نبود پاک شد برگردوندمش الان هکش کردن پسوردشو عوض کردن دوباره یه ایمیل زدم درمورد هک شدن دهکدم این و داده چیکار کنم لطفا کمکم کنید مرسی دسترسی به بازی ندارم

niloofar
مهمان
niloofar
15 روز و 7 ساعت و پیش

جوابمو بدین لطفا بازیم رفت کمکم کنید چکار کنم
سوال دادیم ثبت شد جوابی ندادین من بازیم پاک شد با کمک شما برگردوندمش لطفا تورو خدا کممممک کنیییییید

Co-Leader
مدیر سایت
14 روز و 6 ساعت و پیش

سلام
دوست عزیز تنها راه بازگردانی اکانتتون پیام دادن به پشتیبانی بازی هست
به فارسی هم میتونید پیام بدین

marzi
مهمان
marzi
1 ماه 3 ساعت و پیش

من بازیم هک شده طرف رمز جیمیلمو عوض کرده چیکارکنم ک برگرده

marzi
مهمان
marzi
1 ماه 3 ساعت و پیش

سلام من بازیم هک شد طرف رمز جیمیل عوض کرده توروخدابگیدچیکارکنم

حسین
مهمان
حسین
1 ماه 6 روز و پیش

سلام . من قرار بود اکانت رو ب یکی بفروشم . نامرد پول رو واریز نکرد . الان رمزو عوض کرد و قابل ریکاوری نیس . نیازم ندارم برگرده. فقط میخام اکانت کلا پاک شه تا اون نامردم نتونه بازی کنه . الان تنها دسرسی من فقط خود کلش برنامه شو ک باز میکنم میره تو بازی . ی راهیی هست تا بتونم کاری کنم سوپرسل بازیو پاک کنه؟؟چ ترفندی بلدید؟؟؟توروخدا ج بدین

محمد امین
مهمان
محمد امین
1 ماه 13 روز و پیش

سلام
من جیمیلم حذف شد و اکانتم روش بود به روش بالا میتونم بازیابیش کنم یا روش دیگری هست.
باتشکر

farhad
مهمان
farhad
1 ماه 14 روز و پیش

من تمام مراحل اولیه رو فرستادم بلافاصله این پیام را دریافت کردمHi Chief!

Lost your village? Have you tried to log-in your Google Play/Game Center account to reload it? Just go to your device settings and use the same email you used previously on your device.

If that doesn’t work or you?re writing in for another reason, press the big red “NO” button below and reply with your request.

Clash on!
PS: Make sure to include the name of your village, level and clan of your lost account for us to help you out!

NOTE: Attempting to claim others’ accounts will result in disciplinary action.من چیکار کنم الان این یعنی چی لطفا کمکم کنین؟؟؟

aaaaa
مهمان
aaaaa
1 ماه 21 روز و پیش

من حذف مجوز برنامه برنامه رئ تو حساب گوگلم زدم
چیکار کنم برگرده

سونی
مهمان
سونی
1 ماه 22 روز و پیش

سلام دوستان برای من پاسخ به صورت فارسی میاد و تو آخر متن هم نوشته با تشکز جمشید منم میتونم بصورت فارسی باهاشون حرف بزنم کسی اطلاعی داره ؟

علي
مهمان
علي
1 ماه 22 روز و پیش

سلام من تا مرحله هشتم رفتم ولي من كه اكانتي كه هك شده رو كه ندارم ببينم تيكت نامبر چنده؟بايد چ كنم؟جواب بديد

Colonel
مهمان
Colonel
2 ماه و 6 روز و پیش

سلام دوست عزیز
متاسفانه از دیشب تا همین لحظه یکی از اکانت های من بالا نمیاد بنده دارای دو اکانت هستم دیشب اخر کقت خواستم واس سر کشی به اکانت اصیلم برم بعد انتخاب جیمل اون اکانت پنجرهCONFIRM واسم باز نشد چندین چند بار امتحان کردم اما نشد لازم بذکر است که جیمیل هم چو کردم و در حالت رمز دومرحله ای گذاشتم همه چی حله اما الان به اکانت اصیلم دست رسی ندارم لطفا بزرگواری و راهنمایی کنید با تشکر از زحمات شما

رضا
مهمان
رضا
2 ماه و 9 روز و پیش

سلام من همه ی مراحل مو به مو انجام دادم و تا بن شدن و ارسال تیکت نامه هم پیش رفتم به طور صحیح فقط کد ۱۲ رقمی نمیدونم چرا نفرستادن یک روز هم از ارسال نامه ام میگذره ولی ارسال نکردن نه به جیمیلم نه به بازیم چیکار کنم

Hamed
مهمان
Hamed
2 ماه و 12 روز و پیش

سلام من با همون اکانت هک شده پیام دادم همه اطلاعات رو هم درست دادم الان چیکار کنم اکانتم نپره خواهشا جواب بدید؟

lucifer742
مهمان
mehdi
2 ماه و 15 روز و پیش

سلام من ی مشکلی تو پیدا کردن شهرو کشوری که در آن اکانت کلش آف کلنز رو ساختم دارم با سایتی که گفتید رفتم ولی ای پی من هر روز تغییر میکنه ی روز میگه زنجان ی روز میگه تهران ی روز میگه خراسان رضوی!!!!! پس من کدومو واسه سوپرسل بفرستم؟؟؟

410shayan
مشترک
410shayan
2 ماه و 17 روز و پیش

مدیررررررررررررررررررررررر این چه وضعشه چرا سوالم رو نمیذاری تو نظرات اه

Elham.E
مهمان
Elham.E
2 ماه و 18 روز و پیش

سلام، من اکانتم هک شد و بعد از چند روز بحث با سوپرسل، و جواب دادن سوالاتشون ی کد بمن دادن و جیمیل بازی رو عوض کردند! ولی الان هنوز هکر توی مپم هستش، و این پشتیبانی احمقش باز درست جواب نمیده.و میگه اکانتت فروختی و جیمیل در اختیار دیگران گذاشتی و این خلاف قوانین ما هست!
لطفا بگید من باید چکار کنم؟

طلا
مهمان
طلا
2 ماه و 18 روز و پیش

لطفا کمک کنید من بازیمو گم کردم رفتم تو تنظیمات گوشیم رفتم تو حسابحام روبازیهای که رو جمیلیلم متصل بود رفتم روش کلش قطع اتصال کردم الان چکار کنم برگرده کمک کنید لولم 108 بود

410shayan
مشترک
410shayan
2 ماه و 18 روز و پیش

سلام لطف جواب بدید چطور میشه مدل مجازی بلواستیک رو پیدا کرد تو تنظیمات رفتم کلمهaboutرو پیدا نکرد.لطفاااااا جواب بدید ممنون

Co-Leader
مدیر سایت
2 ماه و 11 روز و پیش

سلام
از کجا میخواید بلواستک رو پیدا کنید؟!

mansoor
مهمان
mansoor
2 ماه و 20 روز و پیش

salam dostan komakam konid..in payam omade vasam
Hi Chief,

Thank you for contacting us and playing Clash of Clans.

I am sorry to hear that your account “سروش” has been compromised. Do not worry about it, I will definitely help you in recovering your village and will make sure that no one else can access your village other than you.

In order to help you with your request, I need a small favor from you to resolve this issue. As this message was sent from another game we need you to contact us from the village “سروش”. Kindly follow these steps to contact from the village:

Enter settings > Help & support > My account > Choose your problem > Open the FAQ type NO then you will be able to contact us from your in-game settings. I promise you that once you reach us back we will resolve your issue as early as possible.

If you are unable to contact us from your account, then please let us know why you are not able to contact us from “سروش” village and let us know do you have an access to the village or not.

Also, please confirm the name and model of the device that you have used to access the game.

Thank you for your understanding. If you have any other concern then feel free to write in. I am here to assist you.

Very Best,

Saeed gh
مشترک
Saeed gh
2 ماه و 21 روز و پیش

اقا من ابن مراحل رو طی کردم با یه گوشی واسه اینکه طرف تاریخ درست اکانتو ساختشو داشت دوبارع با گوشی ک بازی روش ساختم پیام دادم اطلاع دادم ک مالک اصلی منم چون اطلاعاتو دارم و این گوشی اولین بار اکانت روش ساخته شده بنظرت با این حرف امیدی هست

hassan
مهمان
hassan
2 ماه و 24 روز و پیش

سلام من اکانتم رو دست دوستمم داده بودم ولی اون نامردی کرد من رفتم رمز جمیلمو عوض کردم میخواستم بپرسم باز اون الان میتونه به اکانت من وصل بشه؟؟؟؟

امیر نیلچی
مدیر سایت
2 ماه و 20 روز و پیش

بله دوست عزیز

امیر
مهمان
امیر
2 ماه و 30 روز و پیش

سلام من به سوپر سل اطلاعات دادم بعد اکانتو دو روز بن کرد بعد وقتی از بن در اومد رفتم داخل بازی بعد یک روز اکانتم قفل شد و از من کدی میخواد که سوپر سل بهم نداده

ALI
مهمان
ALI
3 ماه و 7 روز و پیش

سلام
ممنون از مطالب خودتون
ی سوال داشتم
ميشه از همون اول مراحل رو با ی گوشی ديگه(مثلا گوشی داداشم) انجام بدم؟

akbar_99
مشترک
akbar_99
3 ماه و 9 روز و پیش

با سلام من قبلا اکانتم رو با گوگل پلی ثبت کردم. و مشکلی نداشتم تا اینکه دیروز رفتم تو اکانت گوگل پلی وپروفایلم رو کلا پاک کردم.و الان دیگه نمیتونم اکانت رو برگردونم .در حال حاضر اکانت من جز سیو شده ها حساب میشه یا نه.و چیکار کنم برگردونمش

رضا
مهمان
رضا
3 ماه و 10 روز و پیش

سلام ایران کلش عزیز
من اکانتم جی میل یکی لینک کرده به اپل قبلا برام جم میگرفت بعد مد ت ها میاد بازی اذیتم میکنه ایا با این روش شما بگم دسترسیش قطع میکنه ،منظورم کد بازیابی بده همه چی حل میشه جلوش گرفته میشه مرسی پاسخ منو بدید منتظرم

Nilofar
مهمان
Nilofar
3 ماه و 13 روز و پیش

سلام خواهش میکنم کمکم کنید
من نمیدونم کی اکنتمو ساختم اگه تاریخ ساخت اکنتمو ندونم میتونم برش گردونم؟

Co-Leader
مدیر سایت
3 ماه و 11 روز و پیش
Javad
مهمان
Javad
3 ماه و 13 روز و پیش

سلام.من اکانتم بازگردانی کردم.ولی هنوز اون یارو به اکانتم دسترسی دارن چکار کنم.لطفا جواب بدید

Javad
مهمان
Javad
3 ماه و 13 روز و پیش

سلام. من جیمیلم هک شده بود.بعد تونستم از مطالب شما اکانتم برگردونم.ولی الان اونم تواکانتمه.اگه اون کارشو پاک کنه دوباره نصب کنه یا تغییر اکانت بده بازم میتونه بیاد تو اکانتم یا نه.ممنون لطفا جواب بدید.

علیرضا
مهمان
علیرضا
3 ماه و 13 روز و پیش

خواهش میکنم جوابموبدین یه نفراکانت منودزدیده رمزشم عوض کرده چکارکنم؟دارم دیوونه میشم

Abolfazl
مهمان
Abolfazl
3 ماه و 10 روز و پیش

بیا تلگرام ایدی @piamrasan2_bot من بهت کامل توضیح میدم

داود احمدزاده
مدیر سایت
3 ماه و 12 روز و پیش

دوست گرامی طبق همین اموزش عمل کنید…جالبه زیر همین مطلب هم نظر ارسال کردید!

Kalizma
مهمان
Kalizma
3 ماه و 14 روز و پیش

سلام کلش منو هک شده تو اینیست مرحله نمیدونم چیکار کنم ممنون میشم کمکم کنید .
Hello Kalizma,

Thanks for the details.

Do you have access to that village currently? If yes, then would you mind contacting us from the same village by providing the other device details which are used to access the village “kalizma”. I can see that the village is accessed by many other devices.

This will help us in validating your ownership in a better way.

Also, while contacting from the concerned village mention the reference no “33****12 ” along with other device details and we will proceed you further.

Hope your understanding.

Regards,

مهدی
مهمان
مهدی
3 ماه و 14 روز و پیش

سلام عزیز.. من یه اکانت لول بالا دارم پسرم از پلی گیم اکانتمو دیلیت کرده هر کاری کردم نتونستم اکانتم برگردونم ممنون میشم راهنمائیم کنید.. چون خیلی واسش زحمت کشیدم

Kalizma
مهمان
Kalizma
3 ماه و 14 روز و پیش

با سلام کلن من هک شده و مراحل رفتم اینو نمی دانم چیکار کنم
Hello Kalizma,

Thanks for the details.

Do you have access to that village currently? If yes, then would you mind contacting us from the same village by providing the other device details which are used to access the village “kalizma”. I can see that the village is accessed by many other devices.

This will help us in validating your ownership in a better way.

Also, while contacting from the concerned village mention the reference no “392*****2 ” along with other device details and we will proceed you further.

Hope your understanding.

Regards,

Kalizma
مهمان
Kalizma
3 ماه و 11 روز و پیش

جواب منو بدین دیگه

امید
مهمان
امید
3 ماه و 14 روز و پیش

سلام. من تمام مراحل رو انجام دادم و اکانت 2روز بن شد و بعد از اینکه از بن خارج شد یه جیمیل ساختم تو یه گوشیه دیگه و شماره تیکتو فرستادم به سوپرسل و باز سوپرسل از من همون سوالاییکه قبلا جواب داده بودم پرسید و کد 12رقمی رو نفرستاد میشه راهنماییم کنید که کجارو اشتباه رفتم که کد 12رقمی رو نفرستاده برام. ممنون

صدرا
مهمان
صدرا
3 ماه و 15 روز و پیش

سلام.تو ورژن جدید تاریخ ساخت دهکده رو از کجا میشه فهمید؟

امید
مهمان
امید
3 ماه و 16 روز و پیش

سلام. ببخشید یه سوال داشتم بعد اینکه تیکت رو فرستادیم چه مدت طول میکشه تا کد 12رقمی رو ارسال کنه

داود احمدزاده
مدیر سایت
3 ماه و 16 روز و پیش

1 تا 3 روز

wpDiscuz