آموزش بازیابی اکانت هک شده و از دست رفته کلش اف کلنز

4051 3,242
آموزش بازیابی اکانت هک شده و از دست رفته کلش اف کلنزReviewed by سعید افضلی on Nov 28Rating: 4.5برگرداندن اکانت هک شده شما توسط آموزش خوبشاید بتوان گفت 99% کاربران موفق شدند با این آموزش اکانت از دست رفته ی خود را بازگردانی کنند! این آمار بسیار خوبی است و نشاندهنده ی شیوه ی صحیح آموزش میباشد.امیدواریم همین روند ادامه پیدا کند،شما میتوانید در مدت زمان 3 روز account از دست رفته ی خود را برگردانید ،البته اکانت شما باید 3 روز بن شود تا دسترسی هکر قطع و به شما منتقل شود.خوب این بسیار جالب هست

با توجه به کامنتهای زیادی که در مورد هک شدن بازی کلش آف کلنز دوستان و یا هک شدن حساب جیمیل دریافت میکنیم تصمیم گرفتیم آموزش بازیابی اکانت هک شده و از دست رفته و در واقع راه حلی برای مشکل این قبلی افراد و همینطور افرادی که خواسته و یا ناخواسته جیمیل و اطلاعات اکانت خود را در اختیار افراد دیگر میگذارند ارائه دهیم .

افراد زیادی در اینترنت و یا در بازی هستند که ممکن است به بهانه های مختلف نظیر هک بازی یا جم رایگان و یا حل مشکل شما ، از شما تقاضای یوزر و پسورد جیمیلتان را بکنند.
به هیچ عنوان به هیچ کس در این موارد اطمینان نکنید و در صورتی که چنین اشتباهی کردید بلافاصله به ریکاوری پسورد جیمیل از طریق سوالات امنیتی و یا ارسال پیامک به شماره تلفنتان اقدام کنید.
اگر باز هم با این روشها موفق نشدید اکانت هک شده خود را پس بگیرید باید به این طریق اقدام نمایید :

آموزش بازیابی اکانت هک شده و از دست رفته

1- ابتدا وارد تنظیمات بازی شوید.

2-  حال وارد قسمت Help and Support شوید.

بازیابی اکانت هک شده- بازیابی اکانت هک شده و از دست رفته- اکانت هک شده- اکانت های هک شده کلش آف کلنز- 3 – روی دکمه ای که در تصویر نمایش داده شده کلیک کنید

بازیابی اکانت هک شده- بازیابی اکانت هک شده و از دست رفته- اکانت هک شده- اکانت های هک شده کلش آف کلنز-

اگر دکمه ی  Contact us را پیدا نکردید به این مطلب مراجعه کنید.

================================

 1. حال، صفحه زیر نمایش داده می شود. متن زیر را در محل نمایش داده شده بنویسید و ارسال نمایید.
  بازیابی اکانت هک شده- بازیابی اکانت هک شده و از دست رفته- اکانت هک شده- اکانت های هک شده کلش آف کلنز-
  بازیابی اکانت هک شده- بازیابی اکانت هک شده و از دست رفته- اکانت هک شده- اکانت های هک شده کلش آف کلنز-

  Hi . Someone Has HACKED My Gmail Account And Even Has Changed Every Recovery Option For Resetting The Password . He Is In My Village And Making Trouble For Me And My Gameplay. Is There Anyway If U Can KICK Him Out Or I Can Change My Gmail Please

  توجه بسیار مهم :

 2. در قسمت ایمیل باید با ایمیلی که میخواهید بازی به آن متصل شود درخواست را ارسال نمایید! یعنی باید یک جیمیل جدید بسازید.سپس یک کلش اف کلنز جدید بر روی گوشی خود نصب و به ایمیل جدید سینک کنید!!!!سپس با ایمیل جدید اقدام به ارسال درخواست بازگردانی نمایید.بعضاً دیده شده برخی کاربران با همان ایمیل هک شده که دست دیگران است ایمیل میدهند که این بدترین کار ممکن است! و با این کار برای همیشه اکانتتان را از دست میدهید!

 3. در ادامه نیز اطلاعات زیر را در ادامه این نوشته ارسال نمایید:
  – نام دهکده
  – نام کلن
  – لول تاون هال
  – میزان XP لول دهکده
  – زمانی که متوجه شده اید اکانتتون هک شده
  – تمام دستگاه هایی که در آن ها کلش آف کلنز بازی می کرده اید
  – زمان ساخت( ماه و سال) اکانت کلش آف کلنز خود
  – شهری که در آن اکانت کلش آف کلنز خود را ساخته ایدپیدا کردن تاریخ ساخت بازی 

  روش اول
  برای پیدا کردن تاریخ ساخت بازی از روش اول، به اینجا مراجعه کنید.

  روش دوم
  ابتدا وارد این صفحه شوید
  سپس در صفحه باز شده، تعدادی از بازی ها و برنامه هایی که به اکانت گوگل شما متصل شده است را نمایش می دهد

  بازیابی اکانت هک شده- بازیابی اکانت هک شده و از دست رفته- اکانت هک شده- اکانت های هک شده کلش آف کلنز- کلش آف کلنز را در لیست نمایش داده شده پیدا کرده و بر روی آن کلیک کنید.
  همان طور که مشاهده می کنید، با کلیک بر روی گزینه Clash of clans، تاریخ ساخت بازی به شما نمایش داده می شود.

  بازیابی اکانت هک شده- بازیابی اکانت هک شده و از دست رفته- اکانت هک شده- اکانت های هک شده کلش آف کلنز-

  پیدا کردن مدل گوشی

  1.ابتدا وارد تنظیمات گوشی خود شوید.
  2.سپس وارد قسمت About device شوید.
  3. حال در قسمت Device name مدل گوشی شما نمایش داده شده است.

  پیدا کردن شهرو کشوری که در آن اکانت کلش آف کلنز خود را ساخته اید

  1. ابتدا به اینجا مراجعه کنید.
  2. سپس Ip شما نمایش داده می شود.
  بازیابی اکانت هک شده- بازیابی اکانت هک شده و از دست رفته- اکانت هک شده- اکانت های هک شده کلش آف کلنز-

 4. پس از چند روز در اینباکس بازی خود پیامی از سوپرسل دریافت میکنید که باید به سوالات آنها در خصوص بازی خود پاسخ دهید که آنها مطمئن شوند شما واقعاً صاحب بازی هستید .

این نامه باید متنی مشابه متن زیر داشته باشد :

Thanks for contacting us We understand your account may have been compromised. As stated in the previous response,we
would need you to contact us via email (not within the game) at clashofclans.account(a)supercell.com, and include the following information

In these cases we need to make sure that the right fulowner recovers the compromised account. To verify this, we will need a receipt of your first purchase of gems for this account. If . you don’t know where to look for it, check out http://support.appie.com/kb/ht… if you made the order on iOS; if you used Android, head over to support.gooqle.com/ googleplay/….Please try to provide the most precise and accurate information via email and not from the game- as soon we get this case, we’ll make sure to get back to you
Best regards

همچنین یک تیکت نامبر در انتهای ایمیل به شما داده می شود. این تیکت نامبر را در جایی سیو کنید. زمانی که ایمیل میزنید بر اساس تیکت نامبر متوجه میشوند که این سوالهایی که جواب دادید مربوط به کدام بازی است و شما چه کسی هستید.

 

دقت کنید جواب هر سوالی را نمیدانید میتوانید بنویسید I Don’t Remember یا I Don’t Know

در جواب سوال هایی که شک دارید میتوانید I Think یا I Guess اضافه کنید . مثلاً اگر در مورد Level خود شک دارید میتوانید بنویسید About 67 یا It Must Be Between 67 To 70 . ولی سعی کنید جوابهای دیگر شما به واقعیت نزدیک باشد. از دادن جوابهای پرت بپرهیزید.

پیدا کردن دکمه Contact Us در آپدیت جدید

مشکل بسیاری از بازیکنان در آپدیت جدید بازی، پیدا کردن دکمه Contact Us برای مکاتبه با شرکت سوپرسل است. برای پیدا کردن دکمه Contact Us، به روش زیر عمل کنید:

 1. پیش از هر اقدام دیگری باید ابتدا بازی خود را به حساب جیمیل خود متصل کنید و از متصل بودن آن به حساب جیمیل اطمینان حاصل فرمایید.
  1
 2. پس از متصل شدن بازی به حساب جیمیل، گزینه Google Play Sign-in سبز و به صورت زیر نمایش داده می شود:
  2
 3. وارد قسمت تنظیمات در بازی کلش آف کلنز شوید. سپس بر روی گزینه “راهنمایی و پشتیبانی” (Help And Support) کلیک کنید.
  3
 4. صفحه ای به شکل زیر برای شما نمایش داده می شود. در قسمت سمت راست پایین، گزینه ای به نام “تماس با ما” وجود دارد. بر روی آن کلیک کنید:
  4
 5. حال شما آماده مکاتبه با شرکت سوپرسل هستید. قسمت “تماس با ما” شامل سه قسمت می باشد که به شرح زیر است:
  5

پیدا کردن رسید خرید جم

در آخر هم نوشته اگه رسید اولین خرید جم رو دارید براشون بفرستید.

رسید خرید جم در اندروید

کسانی که خودشان با گیفت کارت خرید جم انجام داده اند و بازی آن ها به گوگل متصل هاست می توانند از wallet.google.com ، قسمت اول یعنی Transactions رسید های خرید رو ببینند .(دقت نمایید بدلیل تحریم ها باید از ق.ن.د شگن استفاده کنید)

رسید خرید جم در اپل

افرادی هم که سیستم عامل آن ها IOS اپل می باشد، برای مشاهده رسید خرید جم در قسمت اکانت در برنامه آیتونز (Itunes) در کامپیوتر خود، قسمت Purchase history می توانند مشاهده کنند. همچنین با مراجعه به این مطلب میتوانید اموزش قدم به قدم دریافت رسید خرید جم را مشاهده کنید.

رسید خرید جم از سایت های جم فروش

دوستان هرگاه برای اولین بار قصد خرید جم از فروشگاه های جم کلش اف کلنز دارید باید به فروشنده تاکیید کنید که من عکس رسید جم را میخواهم.توجه داشته باشید شما بعداً (مثلاً 3 یا 4 ماه بعد نمیتوانید درخواست رسید جم دهید!) چرا که مثلاً فروشنده جم در روز 20 بسته جم برای افراد مختلف شارژ میکنید و رسید های جم 3-4 ساعت بعد ارسال میشود و پیدا کردن رسید ویژه شما غیرممکن میشود.

شما با مراجعه به این محل ها میتوانید اولین رسید خرید جم خود را داشته باشید (البته بستگی به این نیز دارد که فروشنده از طریق اپل برای شما شارژ کرده باشد و یا گوگل)

این قسمت اصلی نیست. در واقع اگه رسید داشته باشید خب مهر تایید محکمی میزنید روی حرفتون که شما صاحب بازی هستید . شرط لازمه و کافی نیست.

 

نمونه سئوال و جواب سوپرسل

When(which month did you start playing this account?
Where(which city) did you create the account?
When did you notice that your account was compromised?
How many different devices are you playing from, and what models are they?

ترجمه فارسی

1 – چه زمانی بازی را شروع کردید ؟

در پاسخ این سئوال میتوانید ماه دقیق و یا حدود آن را ذکر کنید.مثلا فرض کنید شما در دی ماه 1393 بازی را شروع کردید.کافیست به این سایت رفته و با استفاده از تبدیل تاریخ به میلادی آن را استخراج کنید. دی 1393 میشود : December  2014

2 – در چه شهری اکانت خود را ایجاد کرده اید؟

شهری که در ان اکانت خود را ایجاد نموده ای به فینگلیش بنویسید

3 – کی متوجه شدید اکانت شما مورد سرقت (هک) قرار گرفته؟

زمان حدودی ان را باز هم با توجه به آموزش مورد 2 ذکر کنید.

4 – با چند مدل گوشی یا تبلت بازی نموده اید؟

در این قسمت باید تعداد مدل دستگاه هایی که متصل شده اید و مدل آن را نیز ذکر کنید.اگر از بلواستکز استفاده میکردید نیز میتوانید در قسمت Settings و About آن مدل دستگاه مجازی خودر را بدست آورید (مثلا Sumsung galaxy s5) – در ضمن به هیچ وجه ذکر نکنید شما با کامپیوتر (بلواستکز ) به بازی وارد میشدید .

 

بن شدن بازی برای مدت کوتاه

پس از انجام تمامی مراحل فوق، سوپرسل یک ایمیلی به شما ارسال می کند و پس از آن ایمیل، به مدت 2 تا 3 روز اکانت شما بن می شود تا صاحب واقعی اکانت مشخص شود.در پاسخ این ایمیل باید بنوسید :

Hi.i got it.you can ban it.Thank You

(متوجه شدم.شما میتوانید آن را (اکانت من) بن نمایید با تشکر

بازیابی اکانت هک شده- بازیابی اکانت هک شده و از دست رفته- اکانت هک شده- اکانت های هک شده کلش آف کلنز- بعد از پاسخ به این تیکت بعد از مدت زمانی اکانت هک شده شما برای مدت 2 روز بن میشود و بعد از ورود به کلش اف کلنز با چنین شکلی مواجه میشوید.

بازیابی اکانت هک شده- بازیابی اکانت هک شده و از دست رفته- اکانت هک شده- اکانت های هک شده کلش آف کلنز- در آخر این پیام یک کد قرار دارد که شماره تیکت شما میباشد.این شماره را حتماً در جایی یاداشت کنید چرا که بعد از آنکه از بن شدن خارج شدید به آن نیاز دارد.

=================

مرحله ی نهایی و پایانی :

در این مرحله باید این پیام را به سوپرسل ارسال نمایید.

دقت نمایید فقط و فقط زمانی که از حالت بن خارج شدید(یعنی بعد از 2 یا 3 روز) این پیام را ارسال کنید

Hi. thank you for help me to recover my acount.

i am procced ban acount and my ticket number is (شمار تیکت شما)

i am the real owner of acount.

ترجمه : با تشکر برای بازگردانی اکانتم.من مراحل بن شدن را گذرانده ام و شماره تیکت من (شماره تیکت شما) میباشد.من صاحب اصلی اکانت هستم

بازیابی اکانت هک شده- بازیابی اکانت هک شده و از دست رفته- اکانت هک شده- اکانت های هک شده کلش آف کلنز- اگر در بازی نبودید؟

میتوانید کلش اف کلنز را روی دستگاه خود نصب کنید و از قسمت پیام به سوپرسل پیام خود را بدهید و یا به ایمیل [email protected] پیام خود را ارسال کنید.

یادآوری :  شماره تیکت شما چیست؟

شماره تیکت یکی از مهمترین مواردیست که برای بازگردانی اکانت هک شده شما لازم است.این شماره تیکت را معمولاً بعد از مرحله ی هشتم(آموزش بالا) به شما داده میشود.همچنین اگر اکانت هنوز روی دستگاه شما وصل میباشد در زمان بن شدن آخر پیام بن به شما نمایش داده میشود

============

توجه بسیار بسیار مهم : در قسمت ایمیل باید با ایمیلی که میخواهید بازی به آن متصل شود درخواست را ارسال نمایید! بعضاً دیده شده برخی کاربران با همان ایمیل اکانت هک شده که دست دیگران است ایمیل میدهند که این بدترین کار ممکن است! و با این کار برای همیشه اکانتتان را از دست میدهید!

==========================

کد 12 رقمی بازگردانی دهکده چیست؟

دوستان اگر از طرف سوپرسل یک کد 12 رقمی برای شما ارسال شد این یعنی اعتماد سوپرسل را بدست اورده اید و میتوانید دهکده خود را بازیابی کنید.این کد یا به ایمیل شما ارسال میشود و یا در قسمت بالایی که در تصاویر بالا نمایش داده شده.

چگونه از کد استفاده کنم؟

استفاده از کد بسیار ساده است.دقیقاً مانند لینک کردن یک دهکده به دستگاه دیگر میباشد.برای اینکار :

1 – کد را در جایی مطمئن یادداشت کنید

2 – کلش اف کلنز را از گوشی خود کامل پاک نمایید

3 – جدیدترین نسخه ی کلش اف کلنز را دریافت کرده و نصب نمایید تا دهکده ی لول 1 ایجاد شود.(مراحل آموزشی و .. را طی کنید تا آیکون چرخ دنده نمایش داده شود در سمت راست پایین صفحه)

4 – روی آیکون چرخدنده کلیک کنید و اولین کار دهکده را به اکانت جیمیل خود و یا اپل ایدی جدیدتان وصل نمایید.(مانند عکس دکمه به Conected تغییر کرده باشد)

5 – حالا روی دکمه ی Link a  Device کلیک کنید.سپس روی دکمه ی This is New Device کلیک نمایید.

2016-01-15_6-12-21-min6 – حالا کد را وارد کرده و از برگشتن دهکده ی خود لذت ببرید.

2016-01-15_6-17-16-min

موفق باشیـ‍ــد…

12056x240

حتماً بخوانید  ربات تلگرام ایران کلش

ممکن است شما دوست داشته باشید بیشتر از نویسنده

دیدگاه بگذارید

4051 نظر برای "آموزش بازیابی اکانت هک شده و از دست رفته کلش اف کلنز"

خبر کردن از
avatar

مرتب سازی :   جدیدترین | قدیمی ترین | محبوب ترین
طلا
مهمان
طلا
1 روز 11 ساعت و پیش

سلام من رو جیمیلم یه بازی داشتم لول 111
حذف داده های پلی رو تو تنظیمات گوشیم زدم الان اون بازیم گم شده جاش تازه شروع شده چکار کنم کمکم کنید لطفا

تنها
مهمان
تنها
2 روز و 16 ساعت و پیش

سلام من مراحل بازگردانی را گذراندم الان یه کد 12 رقمی میخواد من این کد را از کجا بدست بیارم لطفا هرکی میدونه بگه تشکر

حسین
مهمان
حسین
1 روز 8 ساعت و پیش

اکانتتا بن میکنه تا 2 الی 3 روز بعد که تموم شد خودش پیام میده شما لازم نیست هیچ پیامی بفرستید: میگه ممنون از صبر شما تا 4 ساعت دیگه کد را براتون میفرستم ولی ممکنه 1 الی 2 روز طول بکشه تا بفرسته پس صبور باشید

داود احمدزاده
مدیر سایت
2 روز و 13 ساعت و پیش

خب این کد رو مگر به شما نمایش نداد؟؟؟

مهرداد
مهمان
مهرداد
3 روز و 51 دقیقه و پیش

سلام وقتتون بخیر خسته نباشید ممنون از سایت عالیتون
ببخشید يه سوال داشتم
موقعی که من به ساپورت سوپرسل یک پیام میفرستم و اونها جواب ميدن ديگه من چیزی نميتونم در جواب حرف اونا بنویسم بلکه پایین به جای، جای جواب گزینه yes و no هست
من yes رو بزنم یا no رو که تیکتم بسته نشه و باز بتونم همچنان با پشتیبانی ارتباط داشته باشم؟

میلاد
مهمان
میلاد
4 روز و 20 ساعت و پیش

سلام من به سوپرسل پیام دادم برای تغییر نام اونا هم اینو فرستادن میشه برام معنی کنید لطفا ببینم جوابشون چی بودهHello Chief,

Thanks for being a part of Clash of Clans family.

Well, we are doing all we can to create a positive experience for our players while fulfilling their requests. After reviewing your account “M!14D”, I noticed that you have exhausted the one time option to change the village name.

Here, at Supercell we strive to balance player experience along with the rules, hope you understand that these rules are in place taking into account the volume of players involved globally on Clash.

Since your name is neither offensive or your “Full Name” I am unable to proceed with your request.

For any other queries or concerns related to Clash of Clans, please feel free to reach us. We are always glad to help our fellow Clashers.

Have a Cheerful day and Take Care…!!

سید حسین
مهمان
سید حسین
6 روز و 1 ساعت پیش

سلام باز هم اومدم اما با یه خبر خوش اینکه با تلاش های فراوان اکانتمو برگردوندم دوستانی که اکانتشونو از دست دادن فقط با صداقت کامل به سوالای سوپرسل جواب بدن تا بتونن کاری براتون انجام بدن اگر کسی سوالی داره میتونه ازم بپرسه
با تشکر

اتابک اکرمی
مهمان
اتابک اکرمی
5 روز و 23 ساعت و پیش

دادش چی بهتون گفت که هک شده بودین

سید حسین
مهمان
سید حسین
11 روز و 22 ساعت و پیش

سلام من تا اخرین سوالاش پاسخ دادم و سوپرسل هم بهم گفت که تا 4 ساعت دیگه کد بازیابی برام میفرسته ولی الان 1 روز از از زمان گفته شده میگزره و من هم پیامی دریافت نکردم یکی ترو خدا کمک کنه چیکار باید بکنم چی باید براشون بفرستم؟ لطفا نظرمو تایید کنید و سریع جوابمو بدید
با تشکر

erfan
مهمان
erfan
12 روز و 14 دقیقه و پیش

سلام دوستان هرکسی که اکانت کلش یا جیمیلش بطور کامل هک شده یعنی حتی شماره موبایل بازیابی هم عوض شده واکانتش براش خیلی مهمه که برگرده میتونم برش گردونم براش تنها چیزهای که شما باید بدونین برای جیمیل(آخرین پسوردی که استفاده کردین و ایمیل بازیابی اون اکانت که هک شده لازمه)برای کلش هک شده این چیزا(زمان ساخت اکانت،شهر ساخت اکانت،لول اکانت،آخرین بار که هک شدی کدوم کلن بودین،اسم اکانت با تیکت نامبر اکانت،اگه اسم اکانت هم عوض شده نام قبلی و نام جدید اکانت بهم ایمیل بدین

اتابک اکرمی
مهمان
اتابک اکرمی
6 روز و 1 ساعت پیش

سلام خسته نباشی ببخشین که مزاحم میشم اکانت خواهرم هک شده همین طوری که خودتون نوشتین شماره بازیابیشم عوض شده لطفا راهنمایی کنین خواهشا

عرفان
مهمان
عرفان
14 روز و 20 ساعت و پیش

سلام اقا زمانی که یارو(هکر) عوض کرده چجوری میتوانم زمان دقیق درست شدن اکانتو بفهمم؟ لطفا کمکم کنید

سید حسین
مهمان
سید حسین
23 روز و 23 ساعت و پیش

سلام من یه اکانت هک شده دارم و یه اکانت جدید ساختم و متنتون که گزاشته بودین توی سایت براشون فرستادم و از اون موقع دو درخاست ازم داشته اولیو انجا دادم و
توی دومی مشکل دارم متنش اینه لطفا کمکم کنید:
اکانت شما چطور هک شد؟ من چون توی بلواستکس بازی میکردم نمیتونم بگم اونجا بازی میکردم دو اینکه من برا سیستمم مشکلی پیش اومد مجبور شدم ویندوزو عوض کنم و بعد از عوض کردن اکانتم دیگه نیومد حالا من باید بهش چی بگم؟
من برا این سوالش مشکل دارم لطفا سریع بهم برسونید تروخدا
مرسی

داود
مهمان
داود
27 روز و 8 ساعت و پیش

سلام خواهش میکنم سریع راهنماییم کنید
من لیدر کلنم بودم یه 5 6 ماهی هست دادمش ب دوستم حالا کلنو برنمی گردونه حتی میخواد کیکم کنه از قمست ساپورت هم ب سوپر سل پیام دادم اما اصلا جواب نمیده سوپرسل !! نمیدونم چرا متن ب انگلیسی و صحیح هم نوشتم خواهش دارم سریعتر جواب بدینم هرکسی راه حلی داره بگه اینم شمارم تلگرام پیامم بدید 09300135228

پیمان
مهمان
پیمان
1 ماه 3 روز و پیش

سلام من تیکت نامبرم رو حفظ نکردم کجا میتونم دوباره این تیکت نامبر رو بردارم؟

78matin
مشترک
78matin
1 ماه 4 روز و پیش

سلام خیلی ممنون از سایت خوبتون
من جیمیلم هک شده و اون شخص بازی رو از رو حساب من منتقل کرده به یه حساب دیگه
من تمام این مراحل را تا بن شدن 2 روزه بازی انجام دادم ولی هیچ کدی به من داده نشده و الان 3 روز از بن شدن میگذره و من به بازی هم دسترسی ندارم تا کد برام نمایش داده بشه هرچی پیام میدم سوپرسل جوابی نمیده لطفا بگید باید چه کنم خیلی ممنون

AF10
مهمان
AF10
1 ماه 4 روز و پیش

دوستان میشه اینو برام ترجمه کنین؟؟ مشخصات اکانتمو دادم اینو داد

Hi Chief,

Thanks for writing in. I’m Amare and I’m glad to assist an awesome player like you. I appreciate your dedication and passion towards the game.

 If your email id linked to the Game is hacked, please follow the troubleshooting in this Google help center article (https://support.google.com/mail/troubleshooter/2943007?hl=en#ts=2402552). 

If your account was disabled please contact the Google Account Recovery team (https://support.google.com/accounts/contact/disabled2).

If your game account is hacked, kindly request you to send us a message from the Town hall 9 the reason why we are telling this is because players have to contact us from the respective village for which the change has to be made and also it will be easy for you to go through the procedure to secure your game account.

If not able to contact from concerned game, create a new village in any one of the device which you have used to play the Town hall 9 game and contact us.

Add this reference number: 54014835 in your new message which you send us from theTown hall 9 so that we can assist you directly without any delay.

I know this involves another step, However, all these terms have been implied only for the player’s village security.

Hope it helps. It was nice being in conversation with you. Once again, I am glad that I was able to assist a loyal player like you. Your dedication, enthusiasm, and insight towards the game are highly appreciated.

Have a Nice Day!!!

hadighasemi0010@gmail.com
مشترک
[email protected]
1 ماه 11 روز و پیش

سلام اقای ادمین من به سوپرسل پیام رو ارسال کردم حتی ازم سوال هاشو پرسید ولی یک روزی هست که جواب نداده

shahabzzzz
مشترک
shahabzzzz
1 ماه 11 روز و پیش

سلام خدمت مدیریت محترم
من دوتا اکانت با دوتا جیمیل متفاوت رو گوشیم هست .چند روز پیش وارد اون یکی اکانتم شدم ولی هر کاری کردم دیگه وارد اکانت اصلیم نشد .همه چی رو آپدیت کردم ولی بازم فایده نداشت بازی رو از اول نصب کردم یه اکانت بالا میاد ولی اصلیه نمیاد فقط پیام خوشامد گویی میاد ولی آیکون قرمز میمونه با ف ی ل ت ر ش ک ن هم نمیاد . پیام خوشامد گویی میاد و فوری میره هک هم نشدم چون جیمیل دستمه پسوردشم عوض کردم اگه کمک کنید و راهنمایی کنید ممنون میشم . با تشکر

میلاد
مهمان
میلاد
1 ماه 13 روز و پیش

سلام
اون پیام رو تایید کردم که بن شروع بشه،
حالا سوپر سل پیام داده میگه بن شروع شده و تا دو روز اکانت مورد نظر مسدوده،
و تا دو روز هیچ پیامی ندین تا صاحب اصلی اکانت مشخص بشه،
خب من اکانت جمیلم رو چند روز پیش هک کردن،و اکانت کلشم رو بردن حالا خواستم بدونم اونی که جمیلم رو دزدیده اونم اکانتش پریده تا دو روز
من هرچی اطلاعات بود به سوپر سل دادم برا بازیابی اکانت،
حالا اونی که جمیلم رو هک کرده اون هم میتونه درخواست بده یعنی برای صاحب اکانت که هک کرده
چون من صاحب اصلی اکانت هستم،
خواهش میکنم کمکم کنید
و یه چیز دیگه تیکت نامبر رو بعد از دو روز برا کی ارسال میکنن من یا اون هکره

میلاد
مهمان
میلاد
1 ماه 13 روز و پیش

سلام، از تماس مجدد شما متشکرم. 

ما می‌خواهیم مطمئن شویم که حساب‌های در معرض خطر به دست مالکین حقیقی خود بازگردانده شوند. پس برای ادامه، یک فرایند تأیید را انجام می‌دهیم تا به مشخص شدن مالکیت کمک کنیم.

این یعنی ما مجبور خواهیم بود این حساب را برای مدت کوتاهی ببندیم. اگر در طول این مدت هیچ درخواستی برای حساب مربوطه دریافت نکنیم، فرایند بازیابی را انجام خواهیم داد. این کار اطمینان می‌دهد که حساب در مقابل هر دسترسی بدون مجوزی ایمن است.

لطفاً با پاسخ به من اطلاع دهید که آیا می‌توانیم فرایند محرومیت موقت را انجام دهیم! 

به زودی منتظر تماس مجدد شما هستم.
الان من چیکار کنم

سعید
مهمان
سعید
1 ماه 16 روز و پیش

سلام دوستان
مرسی از راهنمایی و سایت خوبتون
من اکانتم دو روزه هکش کردن و جیمیلمو دزدیدن تایید دو مرحله ایی رو هم عوض کردن
طبق راهنمایی هاتون به سوپرسل پیام داد و چیزایی که ازم خواست رو بهش دادم
بعد گفت میخایم اکانتتو ه مدت کوتاهی مسدود کنیم بهش اجازه دادم که مسدودش کنن
ولی من الان دیگه به اکانت دسترسی ندارم و اگر اکانتم رو بن کنن اون کد برا من نمیاد برا طرف میره
خواهش میکنم جوابمو بدید که چکار کنم اون کد رو بدست بیارم یا اصلا بدون اون کد میشه اکانت رو گرفت یا ن
از مدیر سایت خواهش میکمم جوابمو بدی با تشکر

hosein
مهمان
hosein
1 ماه 16 روز و پیش

سلام سرشار جان.ببخشید تو سایتتون سوال کردم جواب ندادین مجبور شدم بیام اینجا..
داش من رمز ایمیلمو یادم رفته،چون ایمیلم ۲ مرحله ای بوده و ایمیل بازیابی دادم بهش هر کار میکنم نمیشه رمز جدید درست کنم😞 خواهش میکنم ازت ی راهنمایی کن تان ۱۱ مکسه تو رو خدا ی کمکی بکن 😢😢😞

امید
مهمان
امید
1 ماه 17 روز و پیش

میخواستم بگم الان من اون اکانت تانهال 1ای ک ساخته بودم تا با پشتیبانی در رابطه با کارهای بازگشت اکانتم در ارتباط باشم الان سوپرسل اون رو برای اهراز حویت صاحب اکانت تانهال 11 ام بن کرده!! چرا اخه؟ مگ در اصل نباید اون اکانت تان ۱۱ منو بن کنه جای این تانهال ۱ ای ک صرفا برای ارتباط با پشتیبانی بوده …
تشکر.

سامان
مهمان
سامان
1 ماه 19 روز و پیش

سلام توضیحاتی که دادید برای من اتفاق افتاد از کسی بازی رو خریداری کردم حدود شیش ماه پیش ولی چند روز پیش طرفی که بهم فروخته بود دقیقا همین کار رو انجام داد و تیکت براش ارسال شد من دو روز بن شدم و بعد ازم کد خاست نداشتم و اون وارد کرد و الان تو بازیه و بازی از جیمیل من برداشته شده . البته الان از بلو استکس میتونم وارد بازی بشم ولی اگر اکانت سوییچ کنم واسه همیشه خارج میشم میشه راهنمایی کنید چیکار کنم

ماندانا
مهمان
ماندانا
1 ماه 22 روز و پیش

سلام خسته نباشید اون بالا دو راه برای پیدا کردن تاریخ ساخت بازی گذاشتید هردو راه رفتم فرستادم قبول نمی کنن تاریخ سوپرسل چیکار .کنم لطفا کمک ام کنید تروخدا

محمد
مهمان
محمد
2 ماه و 2 روز و پیش

سلام م گوشی ایفون دارم یه اکانت داشتم فروختم الان میخوام یه اکانت جدید بسازم ولی هر کاری میکنم نمیشه.اپل ایدی جدید ساختم نشد…بازی رو حذف و دوباره نصب کردم بازم نشد.. خلاصه هر کاری کردم ولی بازم نمیشه اکانت جدید بسازم و همون قبلی رو واسم بالا میاره
خواهشا جواب بدید شدیدا منتظرم…

niloofar
مهمان
niloofar
2 ماه و 11 روز و پیش

سلام رئیس
با تشکر برای تماس با Clash of Clans بازیکن پشتیبانی می کند.
من با عرض پوزش به شنیدن این که حساب شما است به خطر بیافتد “نیلوفر”. در هنگام چک کردن پیام خود را, من می دانم که شما می خواهید برای ایجاد تغییرات در دیگری ایجاد کرد. که برای من درخواست شما را به با من تماس بگیرید از روستا که در آن شما می خواهید برای ایجاد تغییرات.
اگر شما قادر به تماس از روستا هستند لطفا با ما تماس بگیرید اخیر دستگاه که شما استفاده می شود برای دسترسی به روستای ‘نیلوفر’.
من به چوب به این قانون به عنوان مطمئن شوید که ما در حال کمک به صاحب حق حساب. من درخواست شما به ما با ارائه شماره بلیط زمانی که شما با من تماس بگیرید دفعه بعد از خود را ایجاد کرد.
بلیط تعداد: #تیکت نامبر
من را کامل تایید خود را ایجاد کرد و کمک خواهد کرد که شما را به امن خود را ایجاد کرد.
من امیدوارم که به شنیدن از شما به زودی.
با احترام.

اکانتم قبلاروی جیمیل ثبت نبود پاک شد برگردوندمش الان هکش کردن پسوردشو عوض کردن دوباره یه ایمیل زدم درمورد هک شدن دهکدم این و داده چیکار کنم لطفا کمکم کنید مرسی دسترسی به بازی ندارم

niloofar
مهمان
niloofar
2 ماه و 10 روز و پیش

جوابمو بدین لطفا بازیم رفت کمکم کنید چکار کنم
سوال دادیم ثبت شد جوابی ندادین من بازیم پاک شد با کمک شما برگردوندمش لطفا تورو خدا کممممک کنیییییید

hadighasemi0010@gmail.com
مشترک
[email protected]
1 ماه 11 روز و پیش

بازی تو با این روش بالا برگردوندی؟

Co-Leader
مدیر سایت
2 ماه و 9 روز و پیش

سلام
دوست عزیز تنها راه بازگردانی اکانتتون پیام دادن به پشتیبانی بازی هست
به فارسی هم میتونید پیام بدین

marzi
مهمان
marzi
2 ماه و 26 روز و پیش

من بازیم هک شده طرف رمز جیمیلمو عوض کرده چیکارکنم ک برگرده

marzi
مهمان
marzi
2 ماه و 26 روز و پیش

سلام من بازیم هک شد طرف رمز جیمیل عوض کرده توروخدابگیدچیکارکنم

حسین
مهمان
حسین
3 ماه و 1 روز پیش

سلام . من قرار بود اکانت رو ب یکی بفروشم . نامرد پول رو واریز نکرد . الان رمزو عوض کرد و قابل ریکاوری نیس . نیازم ندارم برگرده. فقط میخام اکانت کلا پاک شه تا اون نامردم نتونه بازی کنه . الان تنها دسرسی من فقط خود کلش برنامه شو ک باز میکنم میره تو بازی . ی راهیی هست تا بتونم کاری کنم سوپرسل بازیو پاک کنه؟؟چ ترفندی بلدید؟؟؟توروخدا ج بدین

محمد امین
مهمان
محمد امین
3 ماه و 8 روز و پیش

سلام
من جیمیلم حذف شد و اکانتم روش بود به روش بالا میتونم بازیابیش کنم یا روش دیگری هست.
باتشکر

farhad
مهمان
farhad
3 ماه و 10 روز و پیش

من تمام مراحل اولیه رو فرستادم بلافاصله این پیام را دریافت کردمHi Chief!

Lost your village? Have you tried to log-in your Google Play/Game Center account to reload it? Just go to your device settings and use the same email you used previously on your device.

If that doesn’t work or you?re writing in for another reason, press the big red “NO” button below and reply with your request.

Clash on!
PS: Make sure to include the name of your village, level and clan of your lost account for us to help you out!

NOTE: Attempting to claim others’ accounts will result in disciplinary action.من چیکار کنم الان این یعنی چی لطفا کمکم کنین؟؟؟

aaaaa
مهمان
aaaaa
3 ماه و 17 روز و پیش

من حذف مجوز برنامه برنامه رئ تو حساب گوگلم زدم
چیکار کنم برگرده

سونی
مهمان
سونی
3 ماه و 17 روز و پیش

سلام دوستان برای من پاسخ به صورت فارسی میاد و تو آخر متن هم نوشته با تشکز جمشید منم میتونم بصورت فارسی باهاشون حرف بزنم کسی اطلاعی داره ؟

علي
مهمان
علي
3 ماه و 18 روز و پیش

سلام من تا مرحله هشتم رفتم ولي من كه اكانتي كه هك شده رو كه ندارم ببينم تيكت نامبر چنده؟بايد چ كنم؟جواب بديد

Colonel
مهمان
Colonel
4 ماه و 1 روز پیش

سلام دوست عزیز
متاسفانه از دیشب تا همین لحظه یکی از اکانت های من بالا نمیاد بنده دارای دو اکانت هستم دیشب اخر کقت خواستم واس سر کشی به اکانت اصیلم برم بعد انتخاب جیمل اون اکانت پنجرهCONFIRM واسم باز نشد چندین چند بار امتحان کردم اما نشد لازم بذکر است که جیمیل هم چو کردم و در حالت رمز دومرحله ای گذاشتم همه چی حله اما الان به اکانت اصیلم دست رسی ندارم لطفا بزرگواری و راهنمایی کنید با تشکر از زحمات شما

رضا
مهمان
رضا
4 ماه و 4 روز و پیش

سلام من همه ی مراحل مو به مو انجام دادم و تا بن شدن و ارسال تیکت نامه هم پیش رفتم به طور صحیح فقط کد ۱۲ رقمی نمیدونم چرا نفرستادن یک روز هم از ارسال نامه ام میگذره ولی ارسال نکردن نه به جیمیلم نه به بازیم چیکار کنم

Hamed
مهمان
Hamed
4 ماه و 7 روز و پیش

سلام من با همون اکانت هک شده پیام دادم همه اطلاعات رو هم درست دادم الان چیکار کنم اکانتم نپره خواهشا جواب بدید؟

wpDiscuz