آموزش بازیابی اکانت هک شده و از دست رفته کلش اف کلنز

4108 12,411
آموزش بازیابی اکانت هک شده و از دست رفته کلش اف کلنزReviewed by سعید افضلی on Nov 28Rating: 4.5برگرداندن اکانت هک شده شما توسط آموزش خوبشاید بتوان گفت 99% کاربران موفق شدند با این آموزش اکانت از دست رفته ی خود را بازگردانی کنند! این آمار بسیار خوبی است و نشاندهنده ی شیوه ی صحیح آموزش میباشد.امیدواریم همین روند ادامه پیدا کند،شما میتوانید در مدت زمان 3 روز account از دست رفته ی خود را برگردانید ،البته اکانت شما باید 3 روز بن شود تا دسترسی هکر قطع و به شما منتقل شود.خوب این بسیار جالب هست

با توجه به کامنتهای زیادی که در مورد هک شدن بازی کلش آف کلنز دوستان و یا هک شدن حساب جیمیل دریافت میکنیم تصمیم گرفتیم آموزش بازیابی اکانت هک شده و از دست رفته و در واقع راه حلی برای مشکل این قبلی افراد و همینطور افرادی که خواسته و یا ناخواسته جیمیل و اطلاعات اکانت خود را در اختیار افراد دیگر میگذارند ارائه دهیم .

افراد زیادی در اینترنت و یا در بازی هستند که ممکن است به بهانه های مختلف نظیر هک بازی یا جم رایگان و یا حل مشکل شما ، از شما تقاضای یوزر و پسورد جیمیلتان را بکنند.
به هیچ عنوان به هیچ کس در این موارد اطمینان نکنید و در صورتی که چنین اشتباهی کردید بلافاصله به ریکاوری پسورد جیمیل از طریق سوالات امنیتی و یا ارسال پیامک به شماره تلفنتان اقدام کنید.
اگر باز هم با این روشها موفق نشدید اکانت هک شده خود را پس بگیرید باید به این طریق اقدام نمایید :

آموزش بازیابی اکانت هک شده و از دست رفته

1- ابتدا وارد تنظیمات بازی شوید.

2-  حال وارد قسمت Help and Support شوید.

بازیابی اکانت هک شده- بازیابی اکانت هک شده و از دست رفته- اکانت هک شده- اکانت های هک شده کلش آف کلنز- 3 – روی دکمه ای که در تصویر نمایش داده شده کلیک کنید

بازیابی اکانت هک شده- بازیابی اکانت هک شده و از دست رفته- اکانت هک شده- اکانت های هک شده کلش آف کلنز-

اگر دکمه ی  Contact us را پیدا نکردید به این مطلب مراجعه کنید.

================================

 1. حال، صفحه زیر نمایش داده می شود. متن زیر را در محل نمایش داده شده بنویسید و ارسال نمایید.
  بازیابی اکانت هک شده- بازیابی اکانت هک شده و از دست رفته- اکانت هک شده- اکانت های هک شده کلش آف کلنز-
  بازیابی اکانت هک شده- بازیابی اکانت هک شده و از دست رفته- اکانت هک شده- اکانت های هک شده کلش آف کلنز-

  Hi . Someone Has HACKED My Gmail Account And Even Has Changed Every Recovery Option For Resetting The Password . He Is In My Village And Making Trouble For Me And My Gameplay. Is There Anyway If U Can KICK Him Out Or I Can Change My Gmail Please

  توجه بسیار مهم :

 2. در قسمت ایمیل باید با ایمیلی که میخواهید بازی به آن متصل شود درخواست را ارسال نمایید! یعنی باید یک جیمیل جدید بسازید.سپس یک کلش اف کلنز جدید بر روی گوشی خود نصب و به ایمیل جدید سینک کنید!!!!سپس با ایمیل جدید اقدام به ارسال درخواست بازگردانی نمایید.بعضاً دیده شده برخی کاربران با همان ایمیل هک شده که دست دیگران است ایمیل میدهند که این بدترین کار ممکن است! و با این کار برای همیشه اکانتتان را از دست میدهید!

 3. در ادامه نیز اطلاعات زیر را در ادامه این نوشته ارسال نمایید:
  – نام دهکده
  – نام کلن
  – لول تاون هال
  – میزان XP لول دهکده
  – زمانی که متوجه شده اید اکانتتون هک شده
  – تمام دستگاه هایی که در آن ها کلش آف کلنز بازی می کرده اید
  – زمان ساخت( ماه و سال) اکانت کلش آف کلنز خود
  – شهری که در آن اکانت کلش آف کلنز خود را ساخته ایدپیدا کردن تاریخ ساخت بازی 

  روش اول
  برای پیدا کردن تاریخ ساخت بازی از روش اول، به اینجا مراجعه کنید.

  روش دوم
  ابتدا وارد این صفحه شوید
  سپس در صفحه باز شده، تعدادی از بازی ها و برنامه هایی که به اکانت گوگل شما متصل شده است را نمایش می دهد

  بازیابی اکانت هک شده- بازیابی اکانت هک شده و از دست رفته- اکانت هک شده- اکانت های هک شده کلش آف کلنز- کلش آف کلنز را در لیست نمایش داده شده پیدا کرده و بر روی آن کلیک کنید.
  همان طور که مشاهده می کنید، با کلیک بر روی گزینه Clash of clans، تاریخ ساخت بازی به شما نمایش داده می شود.

  بازیابی اکانت هک شده- بازیابی اکانت هک شده و از دست رفته- اکانت هک شده- اکانت های هک شده کلش آف کلنز-

  پیدا کردن مدل گوشی

  1.ابتدا وارد تنظیمات گوشی خود شوید.
  2.سپس وارد قسمت About device شوید.
  3. حال در قسمت Device name مدل گوشی شما نمایش داده شده است.

  پیدا کردن شهرو کشوری که در آن اکانت کلش آف کلنز خود را ساخته اید

  1. ابتدا به اینجا مراجعه کنید.
  2. سپس Ip شما نمایش داده می شود.
  بازیابی اکانت هک شده- بازیابی اکانت هک شده و از دست رفته- اکانت هک شده- اکانت های هک شده کلش آف کلنز-

 4. پس از چند روز در اینباکس بازی خود پیامی از سوپرسل دریافت میکنید که باید به سوالات آنها در خصوص بازی خود پاسخ دهید که آنها مطمئن شوند شما واقعاً صاحب بازی هستید .

این نامه باید متنی مشابه متن زیر داشته باشد :

Thanks for contacting us We understand your account may have been compromised. As stated in the previous response,we
would need you to contact us via email (not within the game) at clashofclans.account(a)supercell.com, and include the following information

In these cases we need to make sure that the right fulowner recovers the compromised account. To verify this, we will need a receipt of your first purchase of gems for this account. If . you don’t know where to look for it, check out http://support.appie.com/kb/ht… if you made the order on iOS; if you used Android, head over to support.gooqle.com/ googleplay/….Please try to provide the most precise and accurate information via email and not from the game- as soon we get this case, we’ll make sure to get back to you
Best regards

همچنین یک تیکت نامبر در انتهای ایمیل به شما داده می شود. این تیکت نامبر را در جایی سیو کنید. زمانی که ایمیل میزنید بر اساس تیکت نامبر متوجه میشوند که این سوالهایی که جواب دادید مربوط به کدام بازی است و شما چه کسی هستید.

 

دقت کنید جواب هر سوالی را نمیدانید میتوانید بنویسید I Don’t Remember یا I Don’t Know

در جواب سوال هایی که شک دارید میتوانید I Think یا I Guess اضافه کنید . مثلاً اگر در مورد Level خود شک دارید میتوانید بنویسید About 67 یا It Must Be Between 67 To 70 . ولی سعی کنید جوابهای دیگر شما به واقعیت نزدیک باشد. از دادن جوابهای پرت بپرهیزید.

پیدا کردن دکمه Contact Us در آپدیت جدید

مشکل بسیاری از بازیکنان در آپدیت جدید بازی، پیدا کردن دکمه Contact Us برای مکاتبه با شرکت سوپرسل است. برای پیدا کردن دکمه Contact Us، به روش زیر عمل کنید:

 1. پیش از هر اقدام دیگری باید ابتدا بازی خود را به حساب جیمیل خود متصل کنید و از متصل بودن آن به حساب جیمیل اطمینان حاصل فرمایید.
  1
 2. پس از متصل شدن بازی به حساب جیمیل، گزینه Google Play Sign-in سبز و به صورت زیر نمایش داده می شود:
  2
 3. وارد قسمت تنظیمات در بازی کلش آف کلنز شوید. سپس بر روی گزینه “راهنمایی و پشتیبانی” (Help And Support) کلیک کنید.
  3
 4. صفحه ای به شکل زیر برای شما نمایش داده می شود. در قسمت سمت راست پایین، گزینه ای به نام “تماس با ما” وجود دارد. بر روی آن کلیک کنید:
  4
 5. حال شما آماده مکاتبه با شرکت سوپرسل هستید. قسمت “تماس با ما” شامل سه قسمت می باشد که به شرح زیر است:
  5

پیدا کردن رسید خرید جم

در آخر هم نوشته اگه رسید اولین خرید جم رو دارید براشون بفرستید.

رسید خرید جم در اندروید

کسانی که خودشان با گیفت کارت خرید جم انجام داده اند و بازی آن ها به گوگل متصل هاست می توانند از wallet.google.com ، قسمت اول یعنی Transactions رسید های خرید رو ببینند .(دقت نمایید بدلیل تحریم ها باید از ق.ن.د شگن استفاده کنید)

رسید خرید جم در اپل

افرادی هم که سیستم عامل آن ها IOS اپل می باشد، برای مشاهده رسید خرید جم در قسمت اکانت در برنامه آیتونز (Itunes) در کامپیوتر خود، قسمت Purchase history می توانند مشاهده کنند. همچنین با مراجعه به این مطلب میتوانید اموزش قدم به قدم دریافت رسید خرید جم را مشاهده کنید.

رسید خرید جم از سایت های جم فروش

دوستان هرگاه برای اولین بار قصد خرید جم از فروشگاه های جم کلش اف کلنز دارید باید به فروشنده تاکیید کنید که من عکس رسید جم را میخواهم.توجه داشته باشید شما بعداً (مثلاً 3 یا 4 ماه بعد نمیتوانید درخواست رسید جم دهید!) چرا که مثلاً فروشنده جم در روز 20 بسته جم برای افراد مختلف شارژ میکنید و رسید های جم 3-4 ساعت بعد ارسال میشود و پیدا کردن رسید ویژه شما غیرممکن میشود.

شما با مراجعه به این محل ها میتوانید اولین رسید خرید جم خود را داشته باشید (البته بستگی به این نیز دارد که فروشنده از طریق اپل برای شما شارژ کرده باشد و یا گوگل)

این قسمت اصلی نیست. در واقع اگه رسید داشته باشید خب مهر تایید محکمی میزنید روی حرفتون که شما صاحب بازی هستید . شرط لازمه و کافی نیست.

 

نمونه سئوال و جواب سوپرسل

When(which month did you start playing this account?
Where(which city) did you create the account?
When did you notice that your account was compromised?
How many different devices are you playing from, and what models are they?

ترجمه فارسی

1 – چه زمانی بازی را شروع کردید ؟

در پاسخ این سئوال میتوانید ماه دقیق و یا حدود آن را ذکر کنید.مثلا فرض کنید شما در دی ماه 1393 بازی را شروع کردید.کافیست به این سایت رفته و با استفاده از تبدیل تاریخ به میلادی آن را استخراج کنید. دی 1393 میشود : December  2014

2 – در چه شهری اکانت خود را ایجاد کرده اید؟

شهری که در ان اکانت خود را ایجاد نموده ای به فینگلیش بنویسید

3 – کی متوجه شدید اکانت شما مورد سرقت (هک) قرار گرفته؟

زمان حدودی ان را باز هم با توجه به آموزش مورد 2 ذکر کنید.

4 – با چند مدل گوشی یا تبلت بازی نموده اید؟

در این قسمت باید تعداد مدل دستگاه هایی که متصل شده اید و مدل آن را نیز ذکر کنید.اگر از بلواستکز استفاده میکردید نیز میتوانید در قسمت Settings و About آن مدل دستگاه مجازی خودر را بدست آورید (مثلا Sumsung galaxy s5) – در ضمن به هیچ وجه ذکر نکنید شما با کامپیوتر (بلواستکز ) به بازی وارد میشدید .

 

بن شدن بازی برای مدت کوتاه

پس از انجام تمامی مراحل فوق، سوپرسل یک ایمیلی به شما ارسال می کند و پس از آن ایمیل، به مدت 2 تا 3 روز اکانت شما بن می شود تا صاحب واقعی اکانت مشخص شود.در پاسخ این ایمیل باید بنوسید :

Hi.i got it.you can ban it.Thank You

(متوجه شدم.شما میتوانید آن را (اکانت من) بن نمایید با تشکر

بازیابی اکانت هک شده- بازیابی اکانت هک شده و از دست رفته- اکانت هک شده- اکانت های هک شده کلش آف کلنز- بعد از پاسخ به این تیکت بعد از مدت زمانی اکانت هک شده شما برای مدت 2 روز بن میشود و بعد از ورود به کلش اف کلنز با چنین شکلی مواجه میشوید.

بازیابی اکانت هک شده- بازیابی اکانت هک شده و از دست رفته- اکانت هک شده- اکانت های هک شده کلش آف کلنز- در آخر این پیام یک کد قرار دارد که شماره تیکت شما میباشد.این شماره را حتماً در جایی یاداشت کنید چرا که بعد از آنکه از بن شدن خارج شدید به آن نیاز دارد.

=================

مرحله ی نهایی و پایانی :

در این مرحله باید این پیام را به سوپرسل ارسال نمایید.

دقت نمایید فقط و فقط زمانی که از حالت بن خارج شدید(یعنی بعد از 2 یا 3 روز) این پیام را ارسال کنید

Hi. thank you for help me to recover my acount.

i am procced ban acount and my ticket number is (شمار تیکت شما)

i am the real owner of acount.

ترجمه : با تشکر برای بازگردانی اکانتم.من مراحل بن شدن را گذرانده ام و شماره تیکت من (شماره تیکت شما) میباشد.من صاحب اصلی اکانت هستم

بازیابی اکانت هک شده- بازیابی اکانت هک شده و از دست رفته- اکانت هک شده- اکانت های هک شده کلش آف کلنز- اگر در بازی نبودید؟

میتوانید کلش اف کلنز را روی دستگاه خود نصب کنید و از قسمت پیام به سوپرسل پیام خود را بدهید و یا به ایمیل [email protected] پیام خود را ارسال کنید.

یادآوری :  شماره تیکت شما چیست؟

شماره تیکت یکی از مهمترین مواردیست که برای بازگردانی اکانت هک شده شما لازم است.این شماره تیکت را معمولاً بعد از مرحله ی هشتم(آموزش بالا) به شما داده میشود.همچنین اگر اکانت هنوز روی دستگاه شما وصل میباشد در زمان بن شدن آخر پیام بن به شما نمایش داده میشود

============

توجه بسیار بسیار مهم : در قسمت ایمیل باید با ایمیلی که میخواهید بازی به آن متصل شود درخواست را ارسال نمایید! بعضاً دیده شده برخی کاربران با همان ایمیل اکانت هک شده که دست دیگران است ایمیل میدهند که این بدترین کار ممکن است! و با این کار برای همیشه اکانتتان را از دست میدهید!

==========================

کد 12 رقمی بازگردانی دهکده چیست؟

دوستان اگر از طرف سوپرسل یک کد 12 رقمی برای شما ارسال شد این یعنی اعتماد سوپرسل را بدست اورده اید و میتوانید دهکده خود را بازیابی کنید.این کد یا به ایمیل شما ارسال میشود و یا در قسمت بالایی که در تصاویر بالا نمایش داده شده.

چگونه از کد استفاده کنم؟

استفاده از کد بسیار ساده است.دقیقاً مانند لینک کردن یک دهکده به دستگاه دیگر میباشد.برای اینکار :

1 – کد را در جایی مطمئن یادداشت کنید

2 – کلش اف کلنز را از گوشی خود کامل پاک نمایید

3 – جدیدترین نسخه ی کلش اف کلنز را دریافت کرده و نصب نمایید تا دهکده ی لول 1 ایجاد شود.(مراحل آموزشی و .. را طی کنید تا آیکون چرخ دنده نمایش داده شود در سمت راست پایین صفحه)

4 – روی آیکون چرخدنده کلیک کنید و اولین کار دهکده را به اکانت جیمیل خود و یا اپل ایدی جدیدتان وصل نمایید.(مانند عکس دکمه به Conected تغییر کرده باشد)

5 – حالا روی دکمه ی Link a  Device کلیک کنید.سپس روی دکمه ی This is New Device کلیک نمایید.

2016-01-15_6-12-21-min6 – حالا کد را وارد کرده و از برگشتن دهکده ی خود لذت ببرید.

2016-01-15_6-17-16-min

موفق باشیـ‍ــد…

12056x240

حتماً بخوانید  ربات کلش اف کلنز نسخه 3.8 منتشر شد + کنترل از راه دور با موبایل

ممکن است شما دوست داشته باشید

دیدگاه بگذارید

4108 نظر برای "آموزش بازیابی اکانت هک شده و از دست رفته کلش اف کلنز"

خبر کردن از
avatar
مرتب سازی :   جدیدترین | قدیمی ترین | محبوب ترین
مشترک

من همه کارا رو انجام دادم.
جواب سوالات رو دادم آخر بهم پیام داد بازی رو دو روز مسدود کردم.
الان امیدی هست بازیمو پس بده؟
تو این دو روز از اون دزد عوضی هم سوال میپرسه؟

hadi
مهمان

دوست عزیز بعد از دو روز خودشون کد دوازده رقمی میفرستن برات اگر نفرستادن شما باید پیام بدید که من مراحل بن شدن را پشت سر گذاشته ام . البته احتمال داره بعد از دو روز پیام ندن و طی سه یا چهار روز پیام بدن

مهدی فرجامی
مشترک

بله شما کارهایی که گفته شده روانجام بدید
امکانش هست ولی طبق اطلاعات صحیح شما اون کار خاصی نمیتونه انجام بده

علی
مهمان

سلام ادمین شما میتونید اکامتمو برگر دونین

حسین
مهمان

سلام چجوری میتونیم تاریخ ساخت بازی رو به دست بیاریم
وقتی اکانت هک شده که دیگه نمیشه از روش های بالا تاریخ ساخت بازی رو به دست آورد لطفا کمک کنید

مهدی
مهمان

من یه بار برگردوندم این مدلی الان باز هک شده میتونم اینطوری برگردونم؟

مهدی فرجامی
مشترک

بله دوست عزیز امکانش هست

مشترک

سلام بچه ها.لطفا خواهش میکنم یکی کمکم کنه شما خوب میدونین چقد درد داره واسه بازی که 3 سال زحمت کشیدی یه ادم بی همه کس بیاد بدزددش.من بازیم کامل مکس بود حتی تو لیگ لجند بودم سرمو کلاه گذاشتن بازیمو از درستم بردن.امروز 1 هفتست بدبخت شدم.تا مرز دق کردن رفتم شما کلش بازین میدونین چی میگم.خواهش میکنم کمکم کنین بگین بهم چی باید بگم تو متن ایمیل تا کمکم کنن.همه چی رو میدونم حتی تاریخ ساخت بازیم حتی کلن قبلی که بودم.یکی مردونگی کنه دستمو بگیره تا خدا دستتونو بگیره.نابودم کردن

مهدی فرجامی
مشترک

دوست عزیز کارهایی که در بالا ذکر شده رو به درستی انجام بدید

سعید
مهمان

سلام
من سابقه برگشت اکانت های زیادی دارم بار اوله به این مورد بر خوردم
من با دوتا گوشی خودم بازی میکردم اونارو فرستادم
اما دوتا گوشی از اشنا هامونم بازی کردن
اما اینو نوشتن
آیا می توانید اطمینان حاصل کنید که آیا شما روستای خود را با دوستان یا اعضای خانواده خود به اشتراک گذاشته اید؟
بنظرتون بگم قبلا به دوتا از اشناهامون دادم و ازشون پس گرفتم؟

علی اصغر
مهمان

سلام و خسته نباشی برای من نامه ای از سوپر سل داده شد معنی این چیست

Hi Chief,
thanks for contacting us,
i will do my best to assist you
Please provide the following details:

1)Name of the village
2)Name of the Clan
3)Town hall level
4)Xp level
5)Player Tag(On the upper left of your screen)

regards,

سعید
مهمان

سلام
1اسمت
2اسم کلنی ک توشی و اخرین کلنی ک توش بودی
3لول تاون حالت
4لول اصلیت یا xp
5تگ ایدیت که تو قسمت پروفایل با #شروع شده
موفق باشی

مرتضی
مهمان

سلام , اکانت کلش من هک شده و قادر به بازگشایی اش نیستم مراحل فوق را ایا از اکانت دیگر کلش باید انجام داد ?, خوده اکانت هک شده باز نمیشود.

کارشما
مهمان

سلام من با کمک سوپرسل به اکانتی که گم شده بود تونستم پیدا کنم اما ی اکانت دیگه ای داشتم که بعد از لود شدن اکانت گم شده از بین رفت هالا باید چیکار کنم؟?????

ناصر
مهمان

آقا سلام.
یک سوال داشتم.کد رابه من داده.
کد را چگونه استفاده کنم؟

رضا
مهمان

سلام من اکانتم رو جیمیلش عوض کردن نمیدونم چطور حالا میخوام برگردونمش اما نمیدونم چطور کمکم کنید لطفا

مهدی
مهمان

با سلام.خسته نباشین..برای برگرداندن اکانت ایدی پروفایل اکانتمم میخواد ی ن؟؟؟
اگر میخواد از کجا میتونم پیداش کنم..چون ندارمش..چجور میتونم پیداش کنم؟؟
ممنون میشم زودتر جواب بدین

داود احمدزاده
مدیر سایت

خیر دوست گرامی نیازی به این مورد نیست..ممکنه اسم اکانت رو بپرسه.اسم دهکده یادتون نیست؟

ناصر
مهمان

ببخشید سجاد جان یک سوال دیگه.
من تاریخ حدودی اکانت یادمه مشکلی که پیش نمیاد

سجاد
مهمان

با سلام
منم تاریخ حدودی اکانتو با میلادی بهشون گفتم ولی اونا دوباره ازم خواستن تارخ دقیق شمسی رو بگم منم تا جایی که یادم میومد بهشون گفتم اونا هم قبول کردن
سعی کن تاریخ اکانتو یادت بیاد مطمئن باش خوب فکر کنی یادت میاد حالا یه ماه این ور یا اون ور هم شاید قبول کنن ازت

ناصر
مهمان

سلام سجاد جان.
یک سوال ازت داشتم.شرکت سوپر سل پرسید چگونه اکانت شما هک شد ومن هم در جریان فروش اکانت اونو ازدست دادم. بهشون چی بگم که قبول کنند؟مرسی اگه زود جواب بدی چون ضروریه

سجاد
مهمان

سلام ناصر جان منم همین مشکل برام پیش اومد بهشون بگو که شخصی جیمیل من رو هک کرده و من نمیدونم چطور جیمیلم هک شده الان از شما میخوام که اکانتم رو به یه جیمیل جدید وصل کنید

سجاد
مهمان

سلام من تونستم با راهنمایی های شما اکانت دزدیمو پس بگیرم و بازی رو بندازم رو یه جیمیل جدید چقد خوبیییییییییییییییییییییییییییییییییید شماااااااااا
بچه ها چند تا نکته بهتونم میگم شاید کمکتون کرد 1 به سوپرسل نگید خواستید اکانتو بفروشید چون پیگیری نمیکنن 2 شنبه و یکشنبه تعطیل هستن و جواب نمیدن 3 اگه ج ندادن مجددا چند بار پیام بدید 4 من خودم گفتم اکانتو فروختم و اونا پیگیری نکردن ولی دوباره پیام دادم یه نفر دیگه جواب دادن و اکانتمو برگردوند 5 پیام که میفرستید کارمنداشون جواب شما رو میدن نه ربات ضمنا میتونید باهاشون راحت فارسی رسمی صحبت کنید مشکلی پیش نمیاد
اگه سوالی هست درخدمتم شاید بتونم براتون موثر باشم که اکانتتونو برگردونید

محمد
مهمان

سلام میخواستم بدونم تیکت نامبر رو کی میدن الان اکانت من بن شده ولی هنوز تیکت نامبرو نگرفتم و اکانتم ندارم ممنون میشم راهنماییم کنید

سجاد
مهمان

سلام آقا محمد
وقتی مراحل بن شدن بازی رو تموم کردید میتونی وارد بازی بشی و گزینه راهنمایی و پشتیبانی رو انتخاب کنی بعد تو قسمت پیام ها سوپرسل هم کد رو بهتون میده هم میگه که چکار کنید

داود احمدزاده
مدیر سایت

معمولا 2 تا 3 روز طول میکشه دوست گرامی

مهدی
مهمان

سلام.من دیروز بهشون ایمیل اولیه رو زدم و اطلاع دادم ولی تاالان باگذشت۲۴ساعت از دادن ایمیلم از طرف سوپر سل پیامی برام نیومده تو بازی . کسی میدونه چقدر زمان میبره تا اونا بهم جواب بدن؟ لطفا کمکم کنید …ممنون?

hesam
مهمان

باسلام.بنده دهکده ام پاک شد.من رفتم برای بازیابی اکانت و تونستم کد بازیابی دهکده رو بگیرم در اخر خواستم به سوپرسل ستاره کار بدهم که ناگهان کد دهکده پاک شد.دوباره چندبار به سوپرسل پیام دادم که کدبازیابی دهکده ام رو دوباره ارسال کنه ولی چندروزه جوابی نشنیدم ازشون اگه کسی میدونه چجوری به کد بازیابی برسم لطفا کمک کنه ممنون.

مهدی
مهمان

سلام روزتون بخییر
لطفا متن فارسی که برای بازیابیه اکانت هک شده کلش جهت ارسال ایمیل به سوپرسل رو میخواستم
ممنون میشم جواب منو بدید ??

hesam
مهمان

سلام دادا مهدی .نیاز نیست که انگلیسی بنویسی سوپرسل فارسی رو هم جواب میده هرسوالی رو داری به فارسی ازشون بپرس مراحل بالا برای برگرداندن اکانت هک شده هم به فارسی ترجمه شده اند همونطور انجام بده

مهدی
مهمان

سلام .من اکانتم لول۱۸۰ لیدر کلن ۱۲هک شده و رمزو شماره تلفنم تغییر کرده و نمیتونم تو گوشیه جدیدم وارده اکانتم بشم
میخوام با اکانت دیگم به سوپر سل به فارسی ایمیل بفرستم ولی متن فارسیش رو دقیق ندارم اگه لطف کنید متن فارسیش رو برام بفرستید ممنونتون میشم .ممنون از مطالب و نکته های ریز و کاربردیتون??

محمد
مهمان

سلام
من با همون اکانت هک شدم به سوپر‌سل‌ پیام دادم و قسمت ایمیل دلخواه نداشت اصن. الان پیام اومده که برا دو روز بن شده اکانت … باید چیکار کنم؟
ممنون میشم جواب بدید

Mosi
مهمان

درود
ب قول این دوستی ک گفت ب اکانتم دسترسی ندارم و نمیتونم ب تیکت نامبر بعد از بن شدن دسترسی پیدا کنم …در این حالت باید چیکار کرد…خب طرفی ک اکانت دستشه میتونه تیکت نامبر رو بخونه…حالا من ک وسط مکاتبه جیمیلمو تونستم بازیابی کنم چی….شانس منه آخه….حالا خوب شد ب اکانت هک شده ام کانکت شدم و تیکت نامبرو دیدم…ینی بعد خارج شدن از بن اون طرف نمیتونه کاری کنه؟…چون دیگه جیمیل نداره ک کانکت بشه…پس ینی نمیتونه پیش دستی کنه و بعد خارج شدن از بن مکاتبه رو ادامه بده ؟

هادی
مهمان

سلام خسته نباشید
اولا که فارسی به سوپرسل پیام بدید دوما به سوال هاش صادقانه جواب بدید و اگر کد ۱۲رقمی به شما داد و اون رو وارد کردید و با ارور۱۰۱مواجه شدید به سوپرسل بگویید که ارور۱۰۱میده بعد اونا میگن که شما یه بار از کد استفاده کردین و دیگه نمبشه استفاده کرد شما هم جواب بدین من تا حالا استفاده نکردم بعد دوباره کد رو براتون ارسال میکنه و کد رو وارد کنید اکانت تون باز میشه در ضمن روی یه بازی لول پایین کد رو بزنید چون با لود شدن اکانتتون اون قبلیه پاک میشه

میترا
مهمان

سلام داداش تو رو خدا کمک کن. من اکانتم پریده ب سوپرسل پیام دادم متن برام ارسال شد ولی نتونستم جوابشو بدم و متن رفت بعد از چند ساعت 24 ساعت گذشته ایا الان میتونم جواب بدم؟

Amir
مهمان

سلام خسته نباشید من این کارا رو انجام دادم و سوپر سل هم قبول کرد و برام یه کده ۸ رقمی فرستاد من به بازی دسترسی ندارم پس چجوری اون کده ۱۲ رقمی رو بگیرم تو رو خدا سریع جواب بدین

MOsi
مهمان

درود بر شما….راستش یه نفر ب جیمیل و رمز من دسترسی پیدا کرد…خلاصه بگم…الان اکانت من دستشه و کانکت شده…منم میتونم برم داخل اکانتم ولی نمیتونم کانکت بشم چون جیمیلم غیرفعال شده…واسه اینکه طرف رمز و شماره پشتیبانیشو تغییر داده…با ریکاوری هم نتونستم جیمیلمو برگردونم…حالا واسه مکاتبه با سوپرسل باید اپلیکیشن بازی رو پاک کنم و دوباره نصب کنم..؟..ینی شروع بازی جدید با جیمیل جدید..؟…چون با این کار همین دسترسی کاذب ب اکانتم هم از دستم میره…

Mostafa
مهمان

درود بر شما….راستش یه نفر ب جیمیل و رمز من دسترسی پیدا کرد…خلاصه بگم…الان اکانت من دستشه و کانکت شده…منم میتونم برم داخل اکانتم ولی نمیتونم کانکت بشم چون جیمیلم غیرفعال شده…واسه اینکه طرف رمز و شماره پشتیبانیشو تغییر داده…با ریکاوری هم نتونستم جیمیلمو برگردونم…حالا واسه مکاتبه با سوپرسل باید اپلیکیشن بازی رو پاک کنم و دوباره نصب کنم..؟..ینی شروع بازی جدید با جیمیل جدید..؟…چون با این کار همین دسترسی کاذب ب اکانتم هم از دستم میره…

رضا شیاسی
مهمان

سلام من اکانت و کلن فروختم به یکی اعتماد کردم ک نمیشناختمش پول نداد اکانت و کلن برد رمز جیمیل هم تغییر داد.راهی هست اکانت و کلن برگردونم فقط یه ایدی تلگرام از طرف دارم

عابد
مهمان

سلام لطفا هرکی میدونه سریع پاسخ بده
ازمن رسید جم میخواد خب من جم نخریدم اصلا باید چی جواب بدم؟ توی توضیحات بالا فقط روش بدست اوردن جم رو گفتین

اسماعیل
مهمان

سلام من یه کلش خریدم بعد یه سال الان یه شخصی اومده تو اکانتم بعد کلی سرو کله زدن ازش تونستم ایدی تلگرام بگیرم بعدش ازش پرسیدم چجوری وارد اکانتم شده میگه با اپل ایدی اومدم الان من چجوری از دستش خلاص بشم من گوشیم اندرویده خواهشا جواب بدید

Co-Leader
مدیر سایت

تنها راهتون پیام دادن به سوپرسل هست به فارسی هم میتونید پیام بدین
البته باید یک اکانت دیگه بسازید

هادی
مهمان

ینی کسی نیس جواب بده

هادی
مهمان

سلام زمانی که کد رو میزنم لول دهکده میاد ولی روی ok ک میزنم ارور ۱۰۱ میده

هادی
مهمان

سلام کد رو که میزنم با ارور ۱۰۱ مواجه میشم

نیما
مهمان

با سلام
طبق راهنماییهای شما من با سوپرسل مکاتبه کردم .در قسمت مکاتبات از من خواسته شد کا اکانت به مدت48ساعت بن شود من هم موافقت کردم. میخوام بپرسم ایا. کد بازیابی را درقسمت مکاتبات ارسال میکنند یا روی بازی؟؟؟ اخه چون جیمیل من دزدیده شده طبیعتا بازی الان روی گوشی من نیست. واز طریق یک اکانت دیگری که روی گوشی داشتم مکاتبه کردم.الان کسیکه بازی منو دزدیده از بن خارج شده و داره بازی میکنه. وفعلا برای من کد بازیابی ارسال نشده ممنون میشم راهنمایی کنید

نیما
مهمان

سلام من نیما هستم
یک نفر رمز جیمیل منو دزدیده بود با سوپرسل تماس گرفتم طبق راهنماییهای شما. و تونستم مالکیت خودمو ثابت کنم و اکانت48ساعت بن شده بود ولی الان اکانت از بن خارج شده ودزد در حال بازی هست و سوپرسل رنز بازیابی را برایم نفرستاد ممنون میسم راهنماییم کنید

عادل
مهمان

سلام سوپل سل برام این پیام داد باید چیکار کنم ببیرنHi Chief!

Lost your village? Have you tried to log-in your Google Play/Game Center account to reload it? Just go to your device settings and use the same email you used previously on your device.

If that doesn’t work or you’re writing in for another reason, press the big red “NO” button below and reply with your request.

Clash on!
PS: Make sure to include the name of your village, level and clan of your lost account for us to help you out!

NOTE: Attempting to claim others’ accounts will result in disciplinary action.

wpDiscuz