همه چیز در مورد ماشین جنگی

1 2,130

برای آشنایی بیشتر با هیروی بیلدر بیس ، ماشین جنگی و قابلیت فوق‌العاده چکش الکتریکی آن مطلب زیر را بخوانید .

ماشین جنگی ‌اولین هیرو ( قهرمان ) در بیلدر بیس شماست و در بیلدرهال لول 5 برای شما قابل دسترسی خواهد بود .

شما می‌توانید بنا به استراتژی که در حمله خودتان استفاده می‌کنید از آن در قسمت‌های مختلفی از اتک خودتان استفاده کنید ، در این مطلب انواع روش‌های استفاده از battle machine را آموزش می‌دهیم ، همچنین نکاتی را راجع به قابلیت ویژه آن ، چکش الکتریکی به شما می‌گوییم .

در بازی کلش اف کلنز ماشین جنگی‌ دارای سطح سلامتی بسیار بالایی است ، تقریبا دو برابر سلامتی جاینت ، همچنین البته این قابلیت بسیار موثر که همانند تمامی هیروها در برابر تله‌های فشاری و تله‌هایی فنری در امان است .

این باعث می‌شود که در اتک شما علاوه بر این‌که بتواند آسیب بسیار زیادی به بیس حریف بزند ، همچنین بتواند نقش تانک را ایفا کند .

اتک ماشین جنگی

بسیاری از دوستان از هیروی بیلدر بیس فقط به عنوان تانک برای مشغول کردن آتش دفاعی‌ها استفاده می‌کنند اما پیشنهاد می‌کنم این کار را نکنید .

ماشین جنگی‌ هدف مورد علاقه‌ای ندارد ، وقتی به عنوان تانک استفاده شود با آتش شدید دفاعی‌ها به سرعت نابود می‌شود و شما نمی‌توانید به درستی از قابلیت ویژه آن استفاده کنید .

من پیشنهاد می‌کنم از ماشین جنگی به‌همراه تعدادی جاینت استفاده کنید ، به این علت که ماشین جنگی‌ می‌تواند آن‌ها را پشتیبانی کند و همچنین می‌تواند در حین تانک بودن جاینت‌ها آسیب فراوانی به بیس حریف شما در نبرد‌ تن‌به‌تن وارد کند .

نقش ماشین جنگی در اتک شما :

در ابتدای اتک ، تانک نیروهای دور برد شما شود تا دفاعی‌های حریف ‌را نابود کنید .

ساختمان‌های اطراف بیس را نابود کند تا مسیر نفوذ به داخل بیس باز شود .

حمله انتحاری برای از بین بردن دافاعی‌ای خاص .

کمک به نیروهای تخریب شما برای تخریب بیس در قسمت دوم اتک

حتماً بخوانید  اتک 3 ستاره بیلدر هال 6 - ویدئو + آنالیز

در حالت کلی کاملا وابسته به چیدمان مپ تالار سازنده‌ای است که قصد اتک ‌به آن‌را دارید .

اتک ماشین جنگی

در این تصویر شما نمونه بسیار خوبی را می‌بینید ، در این حالت باید ماشین جنگی ‌خود را همراه با جاینت‌های خود بفرستید تا مورتار و سایر سازه‌های داخل ( به‌همرار بیلدرهال ) را نابود کنند تا به کنون‌های شما آسیبی وارد نکنند .

اتک ماشین جنگی

این هم نمونه‌ای دیگر که از ماشین جنگی ‌استفاده کردیم تا بمب هوایی انداز را نابود کنیم تا مسیر را برای اتک با بیبی دراگ‌های خود هموار کنیم . ( حمله انتحاری )

ماشین جنگی‌ قبل از این‌که نابود شود ، به راحتی می‌تواند 4-6 عدد از ساختمان‌های بیس حریف را نابود کند ، پس از اینکه آن‌را برای نابود کردن دفاعی‌های خاص مثل بمب هوایی انداز و کراشر فدا کنید نگران نباشید .

اگر شما با بیبی دراگ اتک می‌زنید می‌توانید از ماشین جنگی به عنوان تانک استفاده کنید تا بیبی دراگ‌ها ساختمان‌های آن منطقه را نابود کنند ، مطمئن شوید آن‌ها را یکی پس از دیگری و با فاصله رها می‌کنید تا قابلیت ویژه آن‌ها فعال شود .

بیبی دراگ و ماشین جنگی

نقش ماشین جنگی‌ در دفاع :

ماشین جنگی ‌از بیس شما دفاع نمی‌کند ، گرچه جایگاه ماشین جنگی هنگام دفاع در بیس شما وجود خواهد داشت .

قابلیت ویژه ماشین جنگی – چکش الکتریکی

اگر شما ماشین جنگی‌ را تا لول 5 آپگرید کنید می‌توانید از قابلیت چکش الکتریکی آن استفاده کنید .

در حال حاضر تنها 5 لول برای این هیرو در نظر گرفته شده است اما در جزئیات این هیرو ‌می‌توان مشاهده کرد که لول‌های بالاتری برای قابلیت چکش الکتریکی در لول 10 ماشین جنگی نظر گرفته شده که باید به زودی اضافه شود .

قابلیت‌های چکش الکتریکی :

800 واحد سلامتی ماشین جنگی‌ را بهبود می‌بخشد که حدود 20% سلامتی کل این هیرو در لول 5 است .

قدرت آسیب آن را برای 3 ضربه 250% افزایش می‌دهد که 14 ثانیه طول خواهد کشید .

حتماً بخوانید  عرشه پل پکا + توضیحات کامل

این قابلیت به شدت برای ماشین جنگی‌ حائز اهمیت است بخصوص ‌با سلامتی و آسیب رسانی بیشتر ، اما با همه این‌ها مهم‌ترین قابلیت آن ویژگی ریلود کردن آن است که بتوانید هر 14 ثانیه از آن استفاده کنید .

شارژ شدن قابلیت ماشین جنگی

تمامی ‌هیروها فقط یکبار می‌توانند در طول اتک از قابلیت خود استفاده کنند اما ماشین جنگی تا جایی که امکان استفاده از آن فراهم‌ شود می‌تواند در طول اتک از قابلیت خود استفاده کند .

همه این‌ها عالی به نظر می‌رسند و واقعا هم همینطور است اما این باعث سخت شدن کار ما هم می‌شود که چه زمانی باید از قابلیت آن استفاده کنیم تا به بهترین شکل ممکن به کمک شما بیاید .

تا جایی که امکان پذیر باشد سلامتی ماشین جنگی را با قابلیت آن افزایش بدهید اما حواستان باشد که سلامتی آن را هدر ندهید ، این شما را در موقعیت سختی قرار می‌دهد که چه زمانی از قابلیت استفاده کنید ،( چون هرچه زیادتر استفاده کنید زودتر هم شارژ می‌شود و‌ برای استفاده سری بعد آماده می‌شود )

اما خبر خوب این است آسیب بوست شده برای 3 ضربه آینده ماشین جنگی‌ فعال خواهد بود حتی اگر‌ چندین ثانیه هم طول بکشد تا این 3 ضربه را بزند .

قابلیت چکش الکتریکی ماشین جنگی

چه زمانی از ابیلیتی ماشین جنگی استفاده کنید

از قابلیت چکش الکتریکی وقتی ماشین جنگی درحال نفوذ به داخل بیس است استفاده کنید ، این باعث می‌شود که در ابتدای اتک قدرت آن افزایش پیدا کند و آسیب جدی به بیس حریف وارد کند ، همچنین زودتر قابلیت ویژه آن ریلود می‌شود .

از این قابلیت ، وقتی سلامتی ماشین جنگی‌ 20% کاهش یافت استفاده کنید حتی اگر‌ ماشین جنگی از هدف خود دور هم‌ باشد نگران از دست دادن قدرت آسیب بوست شده آن نباشید ، آسیب بوست شده برای 3 ضربه آن حفظ خواهد شد .

 

ممکن است شما دوست داشته باشید بیشتر از نویسنده

دیدگاه بگذارید

1 دیدگاه برای "همه چیز در مورد ماشین جنگی"

خبر کردن از
avatar
مرتب سازی :   جدیدترین | قدیمی ترین | محبوب ترین
Ali master
مهمان

اگه میشه یه جدول درست کنین برای سربازا دهکده دوم درست کنین که توش هزینه مورد نیاز لول سربازا با تعداد روز هایی که وقت میبره باشه الان من نمیدونم مینی مکس چقد اکسیر میخواد ممنون میشم اگه درست کنین

wpDiscuz