بازی پنجم سوپرسل!! جدال ستارگان(Brawl Stars) منتشر شد! (بروزرسانی سوم)

64 16,079
بازی پنجم سوپرسل!! جدال ستارگان(Brawl Stars) منتشر شد! (بروزرسانی سوم)Reviewed by امیر نیلچی on Jun 15Rating: 2.5بازی جدید سوپرسل برول استارزیک بازی جدید و مهیج از شرکت سوپرسل برای بازیکنانی که فکر میکنند کلش شاید خسته کننده شده باشد..این بازی قرار است بزودی از این شکرت منتاشر شود.ستارگان جنجالی مزایای زیادی نسبت به بازی های دیگر دارد کهدر این نقد و بررسی review شاید نگنجد

بالاخره پس از مدت ها انتظار ، بازی جدید سوپرسل شب گذشته توسط یوتوبرها رونمایی شد!! Brawl Stars یا جدال ستارگان که نام پنجمین بازی کمپانی بزرگ سوپرسل است دارای گیم پلی متفاوت و هیجان انگیز بوده و بزودی بصورت رسمی معرفی خواهد شد!

برال برول استارز ستاره ها جنجال بازی جدید سوپرسل

*** بروزرسانی سوم (25 خرداد ماه) ***

 

جدال ستارگان رسما منتشر شد!!

لحظاتی قبل بازی پنجم سوپرسل یعنی Brawl Stars و یا جدال ستارگان بصورت رسمی در اپل استور در دسترس قرار گرفت. لازم به ذکر است که این بازی فعلا بصورت آزمایشی برای سیستم عامل ios و تنها در کشور کانادا در دسترس قرار گرفته است! اما دارندگان این سیستم عامل میتواند از طریق آموزش این مطلب براحتی بازی جدید سوپرسل را تجربه نمایند!

نیروهای خود را برای نبرد ارتقا دهید!

همانطور که که در بخش قبل گفتیم ، در این بازی شما قادر هستید تا با جمع آوری اکسیر و منابع به ارتقا نیروهایتان و باز کردن قدرت های ویژه آنان بنمایید. اما این اکسیر و منابع از کجا بدست می آید؟!

بر اساس آنچه در توضیحات توسعه دهندگان آمده است ، در این بازی شما چهار نوع جعبه خواهید داشت که هر کدام دارای مقدار معینی اکسیر هستند :

 • جعبه معمولی (common) : محتوی 1 اکسیر است!
 •  جعبه کمیاب (rare) : محتوی 2 اکسیر است!
 • جعبه حماسی (epic) : محتوی 5 اکسیر است!
 • جعبه افسانه ای : (legendary) : محتوی 10 اکسیر است!

همچنین لازم به ذکر است که برای دستیابی و بازکردن شخصیت های جدید و بیشتر میبایست اقدام به باز کردن جعبه هایی با نام Brawl box نمایید که در واقع پنجمین نوع جعبه در جدال ستارگان است!

 

برای نبرد با دوستانتان متحد شوید!

همانطور که بخش های قبل گفتیم ، در جدال ستارگان نیز میتوانید همانند بازی های دیگر کلش رو

یال و کلش اف کلنز برای اتحاد بین دوستانتان کلن تشکیل دهید. این موضوع امروز بطور رسمی معرفی شد!

 

سه حالت اصلی برای مبارزه در جدال ستارگان!

به گفته سازندگان بازی جدید سوپرسل ، در این بازی شما حق انتخاب بین سه حالت مختلف را برای شروع مبارزه و نحوه انتخاب حریف خواهد داشت که در ادامه به برسی آن میپردازیم :

 • حالت اول (ربات) : در این حالت شما با ربات یا اصطلاحا سیستم هوش مصنوعی بازی به نبرد خواهید پرداخت!
 • حالت دوم (تصادفی) : در این حالت بازی بصورت تصادفی حریفی از میان بازیکنان آنلاین جهان برای شما انتخاب خواهد نمود!
 • حالت سوم (دوستان) : در این حالت به اختیار و با انتخاب خود ، دوستان و دشمنان خود را از میان افراد کلن انتخاب و به نبرد میپردازید!

 

همه چیز درباره سکه و جعبه های جدال ستارگان!

سکه ها در بازی برای خرید جعبه های Brawl box استفاده میشوند که محتویات آنها کاملا تصادفی بوده و ممکن است شما مقداری چیپس (توضیحات در ادامه مطلب) ، اکسیر و یا شخصیت های جدید باشد.

راه های بسیاری برای دریافت سکه وجود دارد که یکی از آنها دریافت مقدار کمی سکه از رویدادهای روزانه است!

در پایان هر رویداد میتوانید سکه کسب شده خود را دریافت کنید و با توجه به این موضوع ، هر وریداد داری سقفی برای مقدار سکه است. همچنین در اولین پیروزی نبرد تن به تن نیز مقداری سکه به عنوان پاداش به شما هدیه داده خواهد شد!

سکه ها را نمیتوانید تا زمانی که به شما در قسمت فروشگاه پیشنهاد نشده است ، بصورت مستقیم بخرید.و در صورت تمایل برای افزایش سکه های دریافتی میتوانید از آپشن های بوست زمان در قسمت فروشگاه اقدام نمایید (این آپشن ها مدت زمان دریافت سکه را کوتاه تر میکنند)

نیروهای جدید به معنی ایکس پی بیشتر است. در هر زمان که شخصیتی را ارتقا میدهید و یا لول بازی شما افزایش می یابد ، مقداری سکه به عنوان پاداش دریافت خواهید کرد.

بنابراین فقط با جدال و نبرد میتوانید سکه های خود را ذخیره کنید ، نیروها و جعبه های جدید را باز کنید و به بازی ادامه دهید.

 

همه چیز درباره چیپس در جدال ستارگان!

زمانی که یک جعبه Brawl box به شما شخصیتی جدید میدهید ، مقداری چیپس نیز علاوه بر آن به شما تعلق خواهد گرفت و مقدار آن بستگی به نوع شخصیت دریافتی شما دارد. بهترین چیز درمورد چیپس این است که میتوانید با استفاده از آن بطور مستقیم شخصیت های جدید را از فروشگاه خریداری نمایید.

نکته : جمع آوری و ذخیره چیپس ها و خرید مستقیم شخصیت ها از فروشگاه در برخی اوقات سریعتر از صبر کردن برای یک جعبه Brawl box است!

 

همه چیز درباره اکسیر در جدال ستارگان!

اکسیر در جدال ستارگان برای ارتقا شخصیت های باز شده بکار میرود. همچنین شما میتوانید انتخاب کنید که کدام ویژگی شخصیت شما ارتقا یابد؟ سلامتی ، میزان خسارت و یا قدرت خاص آنها؟ خوب است بدانید زمانی که از لول 1 بازی را شروع میکنید میتوانید یک شخصیت را در لول 6 به مکس برسانید. ارتقا یک شخصیت برای مکس شدن نیازمند 15 اکسیر است!

 

جدال ستارگان ، بزودی در سیستم عامل اندروید…

لحظاتی قبل تیم توسعه دهنده بازی بطور رسمی از انتشار نسخه اندرویدی بازی در آینده ای نزدیک و بزودی خبر داده اند. به همین جهت پیش بینی میشود این بازی حداکثر تا چند روز و یا چند هفته آینده در دسترس کاربران اندرویدی نیز قرار گیرد.

*** بروزرسانی دوم (24 خرداد ماه) ***

 

همانطور که گفته بودیم ، ساعاتی قبل بازی جدال ستارگان یا Brawl Stars بصورت رسمی معرفی شد. این بازی بزودی برای سیستم عامل ios و فقط در کشور کانادا بصورت آزمایشی منتشر خواهد شد!

جدال ستارگان ، کلش رویال دوم اما با سبکی جدید!

ظاهرا پس از نبرد دو نفره در کلش رویال ، اینبار شاهد نبردی چندین نفره بصورت همزمان با شکلی جدید هستیم. جدال ستارگان که بسیار شبیه کلش رویال است ، از قوانین جدیدی پیروی میکند که باعث شده هیجان آن دوچندان شود.

به زبان ساده تر ، در این بازی زمینی در اختیار شماست که باید در آن بطور هم زمان با دو تیم 3 نفره به مبارزه با دشمنانتان بپردازید و به هم تیمی هایتان در جمع آوری جم کمک نمایید. در این راه با شخصیت ها ، زمین ها و سلاح های گوناگون همراه خواهید بود که میتوانید با جمع آوری اکسیر آنها را ارتقا داده و ویژگی های خاص آنها را فعال نمایید!

گرچه این بازی از گرافیک سطح پایین تری نسبت به چهار بازی دیگر سوپرسل برخوردار است اما این موضوع از محبوبیت و جذابیت کارکترهایش کم نمیکند.

بر اساس توضیحات توسعه دهندگان بازی ، جدال ستارگان بمنظور مهیج کردن فضا دارای چهار مود مختلف برای اتک است که در ادامه به توضیح آنها میپردازیم :

 • مود اول (Bounty) : در مبارزه با دشمنانتان برای تیم خود ستاره جمع آوری کنید و مراقب باشید تا به شما صدمه نزنند. تیمی که در پایان بیشترین ستاره را جمع کند پیروز نبرد است!

 • مود دوم (Smash & Grab) : کریستال ها را از وسط زمین جمع آوری کنید و آنها را نگه دارید. زمانی که کریستال ها به 10 عدد رسید ، تیمی که بتواند تا پایان بازی آنها را نگه دارد پیروز خواهد بود!

 • مود سوم (Heist) : از منابع خود در برابر نفوذ دشمنان محافظت کنید. شما تنها چند دقیقه زمان خواهید داشت تا مشخص شود منابع مطعلق به چه کسی است!

 • مود چهارم (Showdown) : سعی کنید آخرین بازمانده باشید. 10 بازیکن به نبرد در میدان جنگ میپردازند ؛ آخرین فرد باقی مانده در زمین برنده خواهد بود!

همچنین  در این بازی نیز همانند دو بازی کلش رویال و کلش اف کلنز شاهد کلن و اتحاد بین افراد نیز خواهیم بود. در زیر نیز نمایی از حمله در مود دوم (Smash & Grab) را مشاهده می فرمایید :

همچنین لازم به ذکر است که این بازی دارای 15 شخصیت میباشد که هریک از آنها در سطوح مختلف بازی در دسترس قرار خواهند گرفت و با ارتقا آنها میتوانید ویژگی های خاص آنها را نیز فعال نمایید.

مشخصات و توضیحات تمامی 15 کارکتر این بازی در ساعات آینده در وبسایت بدوگیم قرار خواهد گرفت.

انتظار به پایان رسید! بازی جدید در راه است!

همانطور که مدت ها پیش نیز گفته بودیم سوپرسل طی مصاحبه های پیشین خود از آماده شدن برای معرفی بازی جدید خود در سال 2017 سخن گفته بود که بالاخره شب گذشته این حرف به حقیقت پیوست و جمعی از یوتوبرهای سوپرسل با قرار دادن عکسی از کار در معدن جم از معرفی بازی متفاوت با گذشته در آینده ای نزدیک خبر دادند!

جنجال جدال ستاره ها ستارگان بازی جدید سوپرسل سازنده کلش

اما نکته بسیار جالب توجه و مهم درباره این بازی جدید این است که به گفته نیک (یکی از یوتوبرهای سوپرسل) پس از مدت ها دیگر اثری از نام کلش Clash در این بازی دیده نمیشود و بنظر میرسد سوپرسل رویه خود را در طراحی بازی ها به کلی تغییر داده و قصد معرفی گیم پلی جدیدی به کاربرانش دارد!

جدال جنجال ستارگان

 جدال ستارگان ، هیجانی دیگر از کمپانی سوپرسل

پس از نبرد تن به تن در کلش اف کلنز و نبرد دو نفره در کلش رویال ، اینبار نوبت نبردی 3 به 3 در مقابل دشمنان بازی جدال ستارگان Brawl Stars است!!

Brawl Stars برال استارز نبرد ستارگان جدال ستاره هابر اساس گفته های تیم سازنده جدال ستارگان ، این بازی موقعیتی برای شما ایجاد میکند تا بواسطه جمع آوری و تعلیم بهترین نیروهای شهر و اتحاد با دوستانتان به مبارزه همزمان 3 به 3 در مقبل دشمنانتان بپردازید!

همچنین در ادامه و با پیشرفت در مراحل قادر خواهید بود تا به شخصیت های جدید با قابلیت های منحصر به فرد دست پیدا کنید و سلاح ها و وسایل جدیدی در این راه بکار گیرید.

 بازی جدید Brawl Stars ، خیلی دور خیلی نزدیک!

گرچه تا به این لحظه جزییات زیادی از بازی منتشر نشده است اما اطمینان داریم که بزودی جزییات بیشتری از این بازی بصورت کاملا رسمی توسط سوپرسل معرفی خواهد شد. ستارگان جنجالی پنجمین بازی سوپرسل بوده و به گفته تیم سازنده اش به کلی با دیگر بازی های این کمپانی مثل کلش رویال و یا کلش اف کلنز متفاوت خواهد بود!

این مطلب به مرور با انتشار اخبار جدیدتر بروز میشود…

برای اطلاع از آخرین اخبار بازی جدید سوپرسل اینجا کلیک کنید!

ممکن است شما دوست داشته باشید بیشتر از نویسنده

دیدگاه بگذارید

64 نظر برای "بازی پنجم سوپرسل!! جدال ستارگان(Brawl Stars) منتشر شد! (بروزرسانی سوم)"

خبر کردن از
avatar
مرتب سازی :   جدیدترین | قدیمی ترین | محبوب ترین
Amir
مهمان

تو یه تلگرام تو یه کانال عضوم تو اونجا نوشته بود طبق تجربیات بدست اومده از انتشار نسخه اندروید بازی های رویال ،کلنز ، هی دی وبوم بیچ بازی به احتمال زیاد بین ۶ تا ۲۴ مرداد برا اندروید بیاد.

hacker azad
مشترک

من نظری درباره ی بازی ندارم فقط امیدوارم این ماه نسخه ی اندرویدش بیاد
میخوام یکی از کارکنان سایت بدوگیم بهم کمک کنه من اکانتم رو برگردونم جیمیل با رمز رو دارم فقط مشکلی که هستش از روی جیمیلم پاک شده پیام میدم به سوپرسل با تمامیه اطلاعات جواب درستی نمیده لطفا کمکم کنین اکانتم الان شبیه اکانت های مرده شده

ابوالفضل
مهمان

بنظر من منتشر شده داخل گوگل نیومده هنوز تا کمتر از یک ماه دیگه وارد میشه!؟

dark
مهمان

یک ماه از انتشار بازی گذشته و هنوز هیچ معلوم نیست سوپرسل میخواد چه کار کنه درضمن تو کانال براول استارزتون یکم فعالیت داشته باشید با تشکر

Pedram
مهمان

کلا سوپرسل عادت داره اول مژده بده بعد تازه یک ماه بعد اون مژده رو اجرا کنه.مثل town hall11کلنز که 1سال بعد از خبرش اومد. خود بازی به نظر جالب نماد ولی باید منتظر موند‌. چون سوپرسل شرکت بازی سازی بزرگی هست و ایده های جالبی داره. اما بهتره که سوپرسل تو این بازی مثل تو کلش رویال پولکی بازی در نیاره و بیشتر به فکر پلیر ها باشه.

یه حرفه ای
مهمان

به نظر من که سوپر سل از شرکت های ios پول گرفته تا نسخه اندروید رو دیر تر پخش کنه و همه به سمت خرید ios وسوسه بشن …..

مصطفی
مهمان

الان ملت برن ملیونی پول بدن که یه هفته بیشتر بازی کنن..خخخ

as
مهمان

لطفا یکی بگه کی برای اندروید ساخته میشه چون از عکساش معلومه عالیه با فیلماش

مهدی .
مهمان

همه منتظرن که اندرویدشم بیاد .از کلش اف کلنز و رویال چیزی نصیبتون شده؟؟ معتادی هم اخه تا این حد ..

آریا
مهمان

وقتی کلش رویالم اومد همه میگفتن کسی سمتش نمیره ولی ترکوند با اینکه این بازی به نظر مسخره میاد ولی نباید تجربیات سوپرسل رو دست کم گرفت

تروخداجواب منوبدید
مهمان

دوست عزیزخواهشاجواب منوبدیددیگه طاقت ندارم کی برای اندرویی منتشرومیادتوی ایران.

as
مهمان

منم همینطوره وقتی فیلماشو دیدم بالا پایین پریدم این در حقیقت بهترین بازی جدید سوپرسل سومین بازی عالی سوپرسل مهم نیست که کی برای اندروید ساخته بشه ولی بهتره زمانش خیلی زود باشه

حسام
مهمان

منم دیگه منتظرم خبر بدیددددد ال………….

Golden Wolf
مشترک

بازيش خيلي ضعيفه فك نكنم بالاي دوازده سال بتونه بيش از دو روز اينو بازي كنه گيم پلي كه فاجعه ست گرافيكش افتضاحه و روند بازي خيلي تكراري و خسته كننده ست كلا جايزه و امتياز هم كه به زور ميدن به نظر من اصلا شباهتي به كلش رويال نداره ، كلش رويال بي نظير طراحي شده و با ابديت هاي اخيرش نهايت هيجان رو بوجود اورده فقط اومدن اينو به زور چسبوندن به رويال بگن اينم خوبه

پرسپولیسی
مهمان

ایا سوپرسل اصلا گفته که برای اندرید این بازی رو منتشر میکنه اگه هم هست تو کانال تلگرامی تون این خبر هارو پوشش بدید

حسین
مهمان

ایده کلش اف کلن عالی بود و معروفیت سوپر سل مدیون این بازیه. بازی رویال گیم پلی متفاوتی داشت که موفقت کلش رو نداشت. این بازی هم خیلی نزدیک رویاله . اگه شکست بخوره فکر نمیکنم دیگه سوپر سل بتونه خودشه جمع جور کنه. نظرم اینه که بهتر بود کلش اف کلنز دو رو بیرون میدادن . دهکده دوم کلنز هم لازم نبود. خلاصه سوپر سل کمی دچار خود بزرگ بینی شده و فکر میکنه گیمرا حالیشون نیست هر چی اونا بدن ما بازی میکنیم . دندان طمع اگر بکندی فارغ شوی از عاز مندی . تجارت و کاسبی در اولویت نباید باشه اول گیم خوب اولویته بعدش پول هم میاد دنبالش نه اینکه از اول کیسه بدوزن برای فروش. بازی های سوپر سل بیشتر دکون بازاری دارن میشن.

fantas
مشترک

دقیقا درسته/ هیچکدوم از بازی هاش به اندازه کلش اف کلنز محبوبین نداشته/ حتی کلش رویال / به جای این کارا باید همون کلش رو با چهره متفاوت میدادن بیرون و البته دهکده دوم مسخره تر کرده کلش اف رو/

مهدی
مهمان

اخه چه قدر کلش اف کلن؟ بسه دیگه.اخرشم میشه یه ابدیت مسخره مثل دهکده دوم.این بازی هم تازه اولشه بزارید یکم پر و بال بگیره بعد نظرات کارشناسی تون رو بدید??

مهدی
مهمان

امیر جان داداش گلم ترو خدا بگو کی برای اندروید میاد

AMIR
مشترک

عزیزم.زمانش مشخص نیست!
ولی احتمالا در اخرای همین ماه جولای منتشر میشه!

مهدی
مهمان

تورو خدا بگید کی برای اندروید میاد

Elma
مهمان

سلام.. با نرم افزارای شبیه ساز ios روی اندروید نمیشه بازیو اجرا کرد عایا ؟

AMIR
مشترک

نمیدونم.امتحان نکردم!

یونس
مهمان

مرسی بابت پاسختون اقای نیلچی .
امید وارم هرچه سریع تر منتشر کنن
موفق باشید

AmiR aLi ClasheR
مشترک

سلام من سيستم عامل. IOS دارم وقتي داشتم اپل ايديمو ميساختم كشورشو امريكا زدم بعد الان نميخوام كشورشو به كانادا تغيير بدم ميخواستم ببينم چند روز طول ميكشه تا نسخه جهاني براي سيستم عامل. ios عرضه بشه ممنون بابت سايت خوبتون.

AMIR
مشترک

باسلام.فعلا برا iosدر کشور کانادا منتشر شده و معلوم نیست!

YAGooT
مشترک

با عرض سلام
تقریبا نزدیک 18-19 سالی میشه مشغول بازی کردن انواع بازی ها بودم ، از انواع بازی های کنسولی گرفته ( آتاری ، سونی 1-2-3-4 و… ) تا ابتدایی ترین بازی ها ، بعضی ها با خوندن چند اطلاعات از بازی ها تو اینترنت یا از شنیدن اخبار و اطلاعات راجب بازی از دوستان و اشنایان ادعای استادی تو بازی ها رو دارن ، با وجود تجربه های بسیاری که تو زمینه بازی دارم هیچ موقع ادعایی نداشتم و سعی کردم همیشه در حال یادگیری باشم ، با توجه به تجربم نظر هر شخصی مهم هستش و برخی از این نظرات هستن که دنیای بازی سازی رو متحول میکنن
تقریبا تمامی بازی های سوپرسل رو بازی کردم به جرعت میتونم بگم از خیلی بازی های تو سبک خودش و تو بازی های موبایل بهترین بوده که بدترین نبوده ، طبیعتا هر بازی که ساخته میشه نکات ضعف و قوتی داره ، سبکی که شرکت سوپرسل برا طراحی بازی های خودش طراحی میکنه بازی های اعتیاد اور هستن بدین منظور که سعی در نگه داشتن بازیکن تو محیط بازی و غرق شدن تو بازی رو داره ، به خاطر محدود بودن زمان و کارام تنها کلش اف کلنز رو بازی میکنم ، شاید اگه فرصت بیشتری داشتم دوست داشتم بازی های دیگه سوپرسلم ادامه بدم ، اما در خصوص بازی جدید عرضه شده سوپرسل :
هر چند فعلا به صورت تست عرضه شده اما سوپرسل با این همه کاربر میدونه که سقوط یک بازی یعنی سقوط سهام شرکت یعنی از دست دادن شماری از کاربران یعنی بی اهمیت شدن بازی هاش ، پس فکر نکنم بازی منتشر کنه که به ضرر کمپانی خودش باشه ، اگه شما به سبک بازی های سری کراش نگاهی بندازین میبینین که نسبت به خیلی از بازی ها از گرافیک کمتری برخوردار هستش اما سوال اینجاست که ی گیمر رو میشه پیدا کرد که بازی کراش رو بازی نکرده باشه ؟ گرافیک یکی از مواردیست که یک بازی رو عالی میکنه اما همیشه بهترین دلیل برای بهتر کردن یک بازی نبوده گاهی اوقاط بازی های کم گرافیک بهتر از بازی های با گرافیک بالاست . حال باید منتظر ماند تا بازی به صورت کامل عرضه بشه و از تست نهایی بیرون بیاد اون موقعست که میشه نظر داد بازی طراحی شده به چه میزان جذاب هست .

یونس
مهمان

خواهشا بگید چند وقت بعد اینکه بازی برای اپل منتشر میشه اندرویدشم میاد … یه چیزی حدودی بگید لطفا.

AMIR
مشترک

اخرای ماه جولای

حامد
مهمان

اه چقدر دیگه باید صب کنیم تا نسخه اندرویدش بیاد من که کلافه شدم . واقعا دارن تو حق ما اندرویدیا ظلم میکنن ????????

AMIR
مشترک

بزودی…

kian
مهمان

دوست عزیز، علی.
شما انگار از این بازی جدید خوشت نمیاد. اگر اینطوره خب نیا الکی بره ما نظر منفی بده. گرافیکش خوبه یا بده کاری ندارم به هرحال توسط یک کمپانی بازی سازی خوب ساخته شده که از صدتای منو شما بیشتر میدونه. ظاهرا که داستانش و مود هاش جذاب و باحالن و فقط باید منتظر موند که ببینیم واقعا چطوریه. بعدم همون کلش رویال و آف کلنس بنظرت اول موقعی که میخواستن منتشر شن گرافیکشون چطوری بود؟ الان ۱ سال از انتشار کلش رویال و تقریبا ۳ – ۴ سال از انتشار آف کلنس میگذزه شما نباید این بازی هارو با این بازی جدید مقایسه کنید.

ابوالفضل
مهمان

ببخشید لینگ دانلودش کجاست هرچی می گردپیدا نمیشه

AMIR
مشترک

عزیزم اگه تو مطلب خونده باشی نوشته برای iosدر کانادا منتشر شده!
هنوز جهانی نشده!

Mahdi
مهمان

فوق العاده است هیجان بالایی داره و لذت بازی گروهی به ما میده

حسین
مهمان

امید وارم هرچه زودتر نسخه سافت لانچ منتشر بشه و بعد از اون هم نسخه جهانی منتشر بشه .

Ben
مهمان

سلام. اقای علی بهتره بگم شما که به گرافیک خیلی اهمیت میدی برو اون بازی ها رو بکن کلش اف کلنز در سبک خودش عالی هست همان طور کلش رویال. من از بازی جدید کلش خوشم اومده منم به گرافیک اهمیت میدم ولی به 2روش میشه فکر کرد. 1_بازی هایی به این سبک مانند mili militia هستن که موفق هم بودند. 2_سوپرسل واقعا کم عقل نیست که داداش کلش اف کلنز و بوم بیچ هم گرافیکش اول پایین بود ولی در اپدیت هری بالا گرافیکش بالا اومد.این بازی هم همینطور هست و میبینی که همینطور میشه چون اتکایی که به گرافیک اهمیت میدم وقتی بدونن تو اپدیت بعدیش گرافیکش بالا میره. هانا اپدیت یا دانلود میکننش.تازه گرافیکش اونقدر هم پایین نیست چون گرافیک محیط خوبه گرافیک شخصیت هایش دو بعدی هستش. درباره‌ی بازی هم بگم سبک باحالی داره چون نبرد سه مقابل سه رو می‌بینیم که یعنی نبرد دو گروه سه نفره که هر گروه باید هم منابع جمع کنه هم بجنگه هم نمیره که واقعا هیجان انگیز هست فکر کن تو با یکی از رغیبان هستی همه امید گروه به تو هست و باید تمام تلاش رو به کار ببری. میخام بگم بازی هر چه قدر هم گرافیکش خوب باشه سبک و موضوعش مهم هست. شما بازی امریکایی و چینی و….. میکنید به ما مربوط نیست. اگه کلش بازی‌‌ و بازی های سوپرسل رو میکنی نظرت رو بده اگه نه خوب حرفی نیست دوست عزیز.

Ali
مهمان

سلام دوست من
امیدوارم خوب وشاد باشی روزگار خوب وبی مشکل وبی غصه ای داشته باشی امیدم برآن است که تمام ایرانی ها شاد باشن
دوست من هرکسی نظری داره شاید شما از این بازی با این سبک وبا این گرافیک دوبعدی خوشتون اومده باشه
ولی حقیقت من خوشم نیومد الان دیگه سبک بازی های دوبعدی دیگه خیلی خیلی کم هستش
من که خوشم نیومد درنگاه اول که دیدم حال و هوای بازی های تی وی گن اوایل دهه هفتاد یادم اومد درست همچین تصاویر دوبعدی داشت
شایدم یک حالت نوستالژیک داشته باشه خوشم اومد ولی اون موانع وسط مثل اشکال خونه سازی میمونه نیروهاشم در خود بازی چون دوبعدی هستش انگار چندتا نقطه دارن باهم میجنگن
کلش رویال واقعا گرافیکش خوبه وهم سبک بازیش همون اولی هم که اومد من خوشم اومد
ولی این به دلم نچسبید

محمد مهدی
مهمان

سلام مرسی از اطلاع رسانی خوبتون کی منتشر میشه به طور عمومی و قابل دانلود میباشد ؟

حسین
مهمان

سلام تاریخ انتشار بازی مشخص نشده ؟

AMIR
مشترک

نه هنوز

AmiR aLi ClasheR
مشترک

سلام چه طوري ميتونم تورنومنت رو زنده ببينم

AMIR
مشترک

تموم شد!

محمد
مهمان

تو سبک بازیه وینگلوری باید باشه که صد درصد به گرافیک این بازی نمیرسه

peymanm1985
مهمان

با درود
دوست عزیز اطلاع دارید که مدیریت چنین سایتی چقدر هزینه بر و دشوار است؟
کلش آف کلنز ، کلش رویال و … همگی زیر مجموعه کمپانی سوپرسل هستند و بی معنیست برای هر کدام از بازیها یک وبسایت جداگانه طراحی و ساخته شود.
تقریبا شبیه کلن زدن های بی فایده و بی هدف اکثر کاربران در بازی کلش آف کلنز میشود که هیچ فایده ندارد و بیهوده فضای سرور را اشغال میکند

Ali
مهمان

سلام امیدوارم حال همه خوب باشد روزگار خوبی داشته باشند
به نظر من زیادی بزرگش کردین به نظر من سوپرسل به پای شرکت ها وکمپانی های امریکایی وژاپنی نمیرسه حالا روزگاری در یک زمان مناسب اومد کلش داد بیرون معروف شد شاید اگه یه مقدار دیرتر بازی رو اراىه میکرد شرکت ها ی دیگه از اون پیشی میگرفتن
این بازی که هم داده بیرون فکرنکنم به پای بازی دیگه برسه شما الان بازیmobil legends رو بازی کنید گرافیک بالا گیم پلی بسیار عالی هیرو های عالی که هیچ کدوم از بازی های سوپرسل به گرتشم نمیرسن بلاخره هرکسی یه نظری داره اینم نظر من بود
تو دنیای امروز بازی های انلاین همه دنبال بهترین گرافیک با محیطی هیجانی هستن
این بازی که الان معروفی کرده از پوسترش معلومه خخخخخ گرافیکش مثل کارتون های ده شصت میمونه

محمد مهدی
مهمان

شما هر وقت تشخیص دادی پستر هست نه پوستر بیا در مورد سوپرسل نظر بده

Ali
مهمان

یعنی واقعا نمیدونی پوستر،،پستر نوشته نمیشه یا خدااااااا برو توگل یه سرچی بزن لغت نامه دهخدا رو نگاهی بنداز
الکی اومده به یه لغلط غلط املایی میگیره

مصطفی
مهمان

گل یا گوگل….آقای دهخدا..خخخخ

Ali
مهمان

اولا چه ربطی داشت به بازی من اشتباه نوشتم شما درست بخون
دوما پستر نیست وپوستر هستش اول برو ببین بعد بیا الکی بگو منم هستم

Mehdi10
مهمان

سلام خدمت شما دوست عزیز میخواستم چند تا نکته در مورد حرفهاتو بگم 1. تو اینکه سوپر سل یکی از بهترین شرکت های بازی سازی برای اسمارت فون هاست شکی نیست عزیز احساس میکنم شما بازی های کنسول یا پی سی رو با موبایل اشتباه گرفتی بله شما درست میگی الان گرافیک یکی از اجزای جدا نشدنی از صنعت گیمینگه ولی ن همیچیز. حتی تو بازی های کنسول و پی سی اجزای بسیار مهم تری هستن مثل داستان و… 2 داداش سوپرسل نمیگم بهترین هست ولی بهترین بازی های حال حاضر موبایل تو سبک خودشونو داره یه مثال میزنم برات الان کلش رویال سال 2016 داد بیرون ودرسال 2017 بیش از صد میلیون دانلود از گوگل پلی داشته شما یه بازی موبایلی بگو جز پوکیمون گو که در عرض یک سال 100 ملیون دانلود داشته باشه بعد حتی شرکت بزرگ گیملافت هم چند وقت بیش بازی مثل کلش روایل عرضه کرد اشتباه نکنم rival tactic
3.موفقیت تو بازی های موبایلی ایده های نو اورانه هست کماکان بازی های بودن بهترین گرافیک رو داشتن ولی به موفقیت نرسیدن
4. سوپرسل حدود 200 الی 300 نفر کارمند داره با این تعدا کارمند 4 تا بازی ساخته که هر کدومشون تو سبک خودشون بهترینن هستن و همون کلش که کلا صنعت گیم موبایل رو متحول کرد وسلا

Ali
مهمان

دوست من بازهای کنسولی رونگفتم شما انگار بازی به غیر کلش و رویال بازی نمیکنی الان بازی های برای اندروید وایفون اومده که گرافیکش فوق العاده بالاست وبسیار هیجان به بازیکن میده یه نمونه براتون مثال زدم شما برو بازیmonil legends بازی کن از گرافیکش حیرت زده میشی گرافیک هیرو ها واقعا فوق العاده هست که میگم هیچ کدوم بازی سوپر سل به گرتشم نمیرسه
الان وبسایت بدوگیم یا ایرانکلش یه تصویر کوچکی از بازی جدید سوپرسل نشون داده برو ببین همینجوری که گفتم گرافیکش مثل کارتون های دهه شصت میمونه
از قدیم گفتن خیاری که شیداست از دوبرگش پیداست
الان کمپانی های ژاپنی وامریکایی اومدن بازی های+18میدن بیرون برای ای او اس واندروید وویندوز فون
ولی تصویری کوچکی که از بازی جدید سوپرسل دیدم گرافیک که اصلا نداره مثل بازی های سیستم جاوا میمونه رده سنی اش هم فکر کنم برا زیر ده سال باشه چون رده سنی بالای دوازده سال مطمنا دنبال چنین گرافیکی نمیره بازیشم فکرنکنم اونطور هیجانی برای کاربرش داشته باشه

JAVAD DJ
مشترک

بازی که شما میگی تقلیدی از بازی هیولا های قهرمان است و گرافیکش بسار از بازی اصلی کمتر .
درمورد گرافیکشم بگم اول که کلش اومد گرافیک خوبی نداشت،تصویر هیرو ها بسیار بی کیفیت بود اما الان یک بازی با کیفیت و جذابه این بازی هم تازه سازه و هنوز اولین اپدیتو پشت سر نزاشته بزار چند ماه از انتشار و اپدیت هاش بگذره بعد بگو بازی تقلید هستش یا با گرافیک پایین.

Mehdi10
مهمان

داداش گلم من نگفتم بازی با گرافیک برا موبایل نیست درضمن من حرفم این بود بازی های موایل برا موفق شدن بیشتر نیاز به نو اوری دارند تا به گرافیک یه مثال برات میزنم اون بازی که شما گفتی بیشتر دانلود داره یا بازی مثل کلش . اون بازی که شما گفتی بیشتر بازیکن انلاین روزانه داره یا کلش رویال . اونبازی بیشتر درامد کسب میکنه یا کلش ؟درضمن بازی هایی هم هستن با گرافیک عالی که اصلا موفق نیستن و بعضی ها هم به شدت موفقن مثل اسفالت . مدرن کمبت وین گلوری و…… شما اگه از این بازی کلش خوشت نمیاد و گرافیک برات مهمه. بازیvinglori رو بهت پیشنهاد میکنم هم خوب ساپورت میشه هم از لحاظ گرافیک و جلوه های بصری فوق العادس
امید وارم موفق باشی

Mahdi
مهمان

فعلا که معلوم نیست از روی عکس نمیشه فهمید باید خود بازی بیاد تا بشه درمورد گرافیکش نظر داد

مسعود خان
مهمان

اینکه اطلاع ریانی شه خوبه ولی این سایت فقط برا کلشه دلیلی نیست که بشه کل بازی سوپرسل لطفا برای هرکدام از بازی ها یک سایت خاصش بزنید ?

امیر
مهمان

من که فک میکنم بازی عالی باشه واقعا شرکت سوپرسل بازی ساز حرفه ای هستش

AmiR aLi ClasheR
مشترک

بايد باحال باشه حالا كي مياد اول براي اپل مياد ديگه نه ؟؟؟

dark
مهمان

اره دیگه باید دوباره کلی صبر کنیم برای اندروید بیاد

wpDiscuz