آپدیت عظیم کلش اف کلنز ؛ خیلی دور ، خیلی نزدیک! (بروزرسانی چهارم)

212 196

بعد از ماه ها انتظار دیگر زمان آن است که خود را برای انتشار آپدیت عظیم کلش اف کلنز آماده کنیم. گرچه سوپرسل همچنان از انتشار جزییات اصلی آپدیت امتناع میکند ، اما جزییات هیجان انگیزی که روزانه به بیرون درز میکند ، گواهی بر نزدیک شدن به عظیم ترین آپدیت تاریخ کلش است که در ادامه به برسی مفصل آن میپردازیم!

*** بروزرسانی سوم (28 اردیبهشت ماه) ***

تغییرات آپدیت متعادل سازی در دل آپدیت بزرگ کلش

🔴 لحظاتی قبل سوپرسل بصورت رسمی خبر آپدیت بالانس دیگری را منتشر نمود که بخش بسیار کوچکی از آپدیت عظیم بوده و نسبت به دیگر آپدیت های بالانس بسیار بزرگ بنظر میرسد!

🔵 توجه : این بالانس در آپدیت اصلی و با انتشار نسخه جدید کلش اعمال خواهد شد!

⚠️ چکیده تغییرات آپدیت بالانس کلش اف کلنز :👇

✅ کلون اسپل لول 5 (قابل دسترس در تان هال 11)
✅ افزایش ظرفیت اسپل لول 1 تا 5(ظرفیت کپی)
✅ کلون اسپل لول 3 به تان هال 10 می آید

✅ اسپل فریز لول 6 (قابل دسترس در تان هال 11)
✅ اسپل هیل لول 7 (قابل دسترس در تان هال 10)

✅ کالکتور هفتم در تان هال 9 در دسترس است
✅ افزایش میزان خسارت تله های بمبی
✅ کاهش میزان خسارت بمب های بالون

✅ کاهش هزینه ساخت و ارتقا اسپل فریز (1 تا 5)
✅ کاهش هزینه ساخت و ارتقا اسپل کلون (1 تا 5)
✅ کاهش هزینه ساخت و ارتقا اسپل هیل (4 و 5)

‼️سه لول جدید اسپل در راه کلش‼️

✅ اسپل هیل لول ۷
✅ اسپل فریز لول ۶
✅ اسپل کلون لول ۵

گیم پلی جدید Versus Battle تایید شد! درانتظار نبرد دو نفره باشید!!

بنظر میرسد اینبار سوپرسل بطور ناخواسته ناچار به تایید جزییاتی هرچند کم اما هیجان انگیز از گیم پلی جدید به نام Versus Battle یا نبرد تن به تن شد که بطور کاملا تصادفی بصورت یک ناتیفیکیشن از نسخه جدید بازی در هنگام لایو استریم یوتوبر فرانسوی لو رفت که مضمون آن به شرح زیر است :

یک بازیکن برای نبرد تن به تن آماده است!

اما براستی راز گیم پلی جدید Versus Battle چیست؟!

در حقیقت میتوان گفت اصلی ترین قسمت آپدیت پیش رو همین گیم پلی جدید است که انقلابی عظیم در بازی کلش اف کلنز ایجاد خواهد نمود و سوپرسل تا حد امکان از لو رفتن جزییات آن جلوگیری میکند بنابراین در حال حاضر تنها اطلاعات بسیار ناچیزی از آن در دسترس است؛ اما بیایید تا نگاهی به گذشته بیندازیم :

این تصویری است که حدود یک ماه قبل و در ابتدای شروع هیاهوی آپدیت عظیم کلش منتشر شد که شاید در آن زمان معنی خاصی نداشت اما حالا چطور؟! اگر با دقت به تصویر نگاه کنید متوجه خواهید شد که دو بازیکن درحال نبرد بر سر یک دهکده هستند و این دقیقا چیزی است که سوپرسل وعده آن را داده است ؛ یک دهکده با دو بازیکن و نبردی که بر سر تصرف آن رخ خواهد داد!

گرچه هنوز اطلاعاتی در مورد چگونگی این گیم مود و یا حالات مختلف ، منابع و دیگر جزییات آن منتشر نشده است اما بنظر میرسد در گیم مود جدید حالتی شبیه به بازی کلش رویال که بر پایه نبرد دو نفره و دوئل تن به تن است رخ دهد. بر این اساس ، هریک از دو نفر باید با استراتژی خاص حمله خود بصورت همزمان برای پیروزی بر حریف و تصرف دهکده تلاش کند! (لازم به ذکر است که این طرح کاملا فرضی است و تایید رسمی نشده است)

سوپرسل درحال آمادسازی سرورها برای آپدیت عظیم کلش!

شب گذشته سرورهای تست سوپرسل برای دومین بار در هفته جاری بروزرسانی شد که حاکی از آمادسازی سرورها برای انتشار آپدیت میباشد. گرچه نسخه جدید بازی همچنان برای تایید و انتشار به مارکت های گوگل پلی و اپل استور ارسال نشده است ، اما این آخر قدم در رفع باگ های احتمالی بازی است!

اما حتما تاکنون برای برخی این سوال بوجود آمده است که سرور تست دقیقا چیست و به چه منظور ایجاد شده است؟!

در حقیقت سوپرسل غیر از سرور توسعه دهندگان ، از سرور دیگری به نام سرور استیج (تست) نیز استفاده میکند که نقش شبیه ساز سرورهای اصلی را ایفا می‌کند و تجربه نشان داده که سوپرسل بعد از پایان یافتن تست های نهایی هر آپدیت ، اقدام به اجرای آن در سرورهای تست نیز میکند تا روند کلی آن را در سرورهای اصلی شبیه سازی نماید و باگ های احتمالی که پس از انتشار رسمی آن بوجود خواهد آمد را رفع نماید!

انتشار آپدیت عظیم کلش در هفته آینده؟!

معمولا یک هفته بعد از بروزرسانی سرورهای تست ، آپدیت بصورت رسمی منتشر و تغییرات در سرور اصلی اعمال میشود از این رو میتوان گفت آپدیت حداکثر تا اواخر هفته آینده منتشر خواهد شد اما از طرفی ، همچنان تاریخ دقیقی از سوی سوپرسل اعلام نشده و تنها تاریخ تایید شد برای آپدیت قبل از اتمام ماه می است!

 

فعلا باید منتظر ماند و دید با انتشار ویدیوی تبلیغاتی ششم (آخرین تیزر کشتی) ، چه در انتظارمان خواهد بود!

برای اطلاع از لحظه به لحظه اخبار آپدیت عظیم ، به کانال تلگرامی ما بپیوندید!! (کلیک کنید)

*** بروزرسانی دوم (21 اردیبهشت ماه) ***

 

نوع جدیدی از کلش اف کلنز در انتظار کاربران!

نیمه شب گذشته لایو استریمی (پخش زنده) از طرف یکی از یوتوبرهای فرانسوی بازی برگزار شد که منجر به انتشار بسیاری از جزییات آپدیت شد! گرچه این اطلاعات به دلیل فشارهای سوپرسل بسیار سربسته و تیتروار بود اما حامل خبرهایی از تغییرات شگفت انگیزی در آپدیت عظیم است!

این آپدیت به قدری بزرگ خواهد بود که یوتوبر فرانسوی از آن به عنوان کلش اف کلنز دوم نامبرده و جزییات بسیار عظیم از آن منتشر کرده که در ادامه به برسی آنها میپردازیم :

* مبادله منابع در آپدیت نخواهد بود! (اشاره به فرضیه تامین منابع روزانه بوسیله کشتی)

* گیم مود جدید و چند نفره (اشاره به فرضیه اتک های تیمی)

* آیکون و صفحه لودینگ جدید بازی (برسی در ادامه مطلب)

* کلن وار تغییر محسوسی نخواهد داشت (فقط تغییرات بالانس)

* کشتی کلش در تان هال 4 باز میشود ، تنها یک لول دارد و قابل ارتقا نمیباشد!

* گیم مود جدید ربطی به وضعیت فعلی بازی ندارد ولی موجب سهولت در جمع آوری منابع نیز میشود!

* بهبود کلی وضعیت لوت و جمع آوری منابع

* نیروهای جدید یا به عبارتی نوع جدید از نیرو (اشاره به نیروی جاینت ویژه)

* سیستم جدید بوست برای برخی ساختمان های مهم

* سیستم جدید انتخاب لیگ

* ظرفیت کلن ها تغییری نخواهد داشت!

* تغییرات گرافیکی گسترده و صداهای جدید برای بازی

گیم مودی جدید و چند نفره در انتظار کلش اف کلنز!

به گفته یوتوبر فرانسوی مهم ترین قسمت آپدیت عظیم ، گیم مود جدید آن است که بواسطه کشتی کلش بوجود آمده است و دلیل مانور تبلیغاتی سوپرسل بر روی کشتی نیز همین امر است!

اما این گیم مود جدید چه چیز میتواند باشد؟! واقعیت این است که به لطف سیاست های جدید سوپرسل تاکنون اطلاعات بسیار کمی از این گیم مود جدید درز کرده است اما بر طبق اطلاعات منابع ایرانکلش و با توجه به چند نفره خوانده شدن آن توسط یوتوبر فرانسوی ، همان قابلیت اتک های تیمی است که جزییاتش در دسترس نمیباشد!

تغییرات گرافیکی + تغییر صفحه لودینگ و آیکون بازی!

یکی دیگر از تغییرات بسیار هیجان انگیز بازی در آپدیت پیش رو ، تغییرات گرافیکی بازی است که مدت هاست در انتظار آن هستیم و پیش بینی میکنیم بسیاری از آیکون های بازی بواسطه آن تغییر کند!! همچنین تصویر زیر نیز بخشی از ظاهر جدید بازی در آپدیت عظیم است که از منابع رسمی لو رفته و توسط تیم گرافیکی ایرانکلش بازسازی شده است :

اما علاوه بر تغییرات گرافیکی داخل بازی ، بیرون بازی نیز به کلی دگرگون خواهد شد و باید در انتظار آیکون و صفحه لودینگ جدید بازی باشیم که به گفته یوتوبر فرانسوی به این شکل خواهد بود :

انتشار رسمی آپدیت عظیم کلش تا اواخر ماه می!!

مهم تر از هر چیز ، زمان انتشار آپدیت است که این روزها بسیاری را سردرگم کرده است. به گفته یوتوبر فرانسوی سوپرسل همچنان نواقص زیادی در بازی برای رفع کردن دارد ولی طبق برنامه ریزی ها ، تاریخ انتشار آپدیت مشخص شده است ؛ گرچه ممکن است به دلیل تاخیر های گوگل پلی و اپل استور در تایید نسخه های جدید ، چند روزی از تاریخ مشخص شده جابجا شود!

درحال حاضر سوپرسل تنها اجازه انتشار جزییاتی کم از تاریخ انتشار آپدیت را به یوتوبرها داده است و بر همین اساس آپدیت عظیم بطور قطع تا آخر این ماه (ماه می) منتشر خواهد شد و به احتمال زیاد روز آپدیت در اواسط ماه می قرار دارد!

آپدیت عظیم کلش اف کلنز ؛ خیلی دور خیلی نزدیک!

شاید برای بسیاری از کاربران این سوال بوجود آمده باشد که زمان انتشار این آپدیت بسیار بزرگ چه موقع است؟! در واقع برای پاسخ به این سوال باید نگاهی به تاریخچه آپدیت های سوپرسل بیندازیم. همانطور که میدانید در اکثر مواقع سوپرسل ابتدا آپدیت های سه بازی دیگر خود ( کلش رویال ، بوم بیچ و هی دی ) منتشر کرده و سپس به سراغ کلش اف کلنز می آید ؛ از طرفی ، حجم زیاد آپدیت های کلش اف کلنز و تست تغییرات آن مستلزم صرف زمان است.

همانطور که انتظار داشتیم ، ساعاتی قبل ، انوشکا (مدیر ارشد فروم سوپرسل) در پاسخ به سوالات کاربران ، آپدیت پیش رو را بسیار بزرگ توصیف کرده و از کار شبانه روزی توسعه دهندگان بر روی آن خبر داد!!

ترجمه پاسخ انوشکا درباره تاریخ انتشار آپدیت
اگر بخوام جدی باشم ، درحال حاضر هیچگونه اطلاعاتی نمیتونم بهتون بدم. تیم توسعه دهنده بصورت شبانه روزی درحال کار بر روی آپدیت پیش رو هستند اما در وضعیت فعلی نمیتونیم تاریخی رو اعلام کنیم چراکه در صورتی که نتونیم به تاریخ مورد نظر برسیم ، مدیریت اعتراضات کمی مشکل خواهد بود. انتشار این آپدیت ممکن است تا یک ماه زمان ببرد اما این مدت نیز میتواند کمتر یا بیشتر شود!!

براساس گفته های انوشکا ، زمان انتشار آپدیت حداکثر یک ماه دیگر خواهد بود و از طرفی بر اساس گفته های برخی منابع خبری که دستی در افشای اخبار آپدیت دارند ، سوپرسل درحال برنامه ریزی انتشار آپدیت در ماه آپریل (فروردین) میباشد. گرچه این اخبار به هیچ وجه از سوی نهادی تایید رسمی نشده و ما نیز آن را تایید نمیکنیم اما با توجه به نزدیک بودن گفته های این دو منبع خبری ، میتوان امیدوار بود که آپدیت عظیم کلش در ماه آپریل منتشر شود!!

آپدیت عظیم کلش ، از شایعه تا واقعیت!!

اما سوال اصلی اینجاست که قرار است در این آپدیت عظیم چه چیزی معرفی شود که به این اندازه مستلزم صرف وقت میباشد؟!

در واقع ماجرا از حدود یک سال پیش آغاز شد که اسپانسر (یکی از تسترهای بازی) موفق شد تا با رمز گشایی فایل های بازی ، جزییاتی پنهان درباره آنچه که امروز قایق چوبی نام گرفته است را کشف کند و برای اولین بار در پخش های زنده سوپرسل صحبت از گیم پلی جدید برای کلش اف کلنز به میان آمد!!

اما حتما بسیار مشتاق هستید که بدانید این قایق چوبی چه نقشی در آپدیت پیش رو ایفا خواهد نمود؟! برای جواب به سوال باید سری بزنیم به اتاق ایده بازی کلش اف کلنز ، یعنی بوم بیچ!! بله درست شنیدید ؛ بوم بیچ نام بازی دیگر سوپرسل است که تنها 12 نفر پرسنل دارد و اکثر قابلیت هایی که امروزه در کلش مشاهده میکنید ، زمانی تنها مطعلق به بوم بیچ بوده و از آنجا سرچشمه گرفته است!!

تاجر بوم بیچ به کلش اف کلنز خواهد آمد؟!

حتما تاکنون درباره آپدیت این ماه بوم بیچ و پیشنمایش هایش چیزهایی شنیده اید و حتما هم درحال فکر کردن به این موضوع هستید که آپدیت بوم بیچ به کلش اف کلنز چه ارتباطی دارد؟!

همانطور که گفتیم ، اکثر ایده های کلش اف کلنز از بازی بوم بیچ سرچشمه گرفته و در ابتدا روی آن تست میشود و از طرفی ، در آپدیت اخیر بوم بیچ پیشنمایشی اعلام شد که شاید بی ارتباط با کشتی چوبی کلش نباشد!!

تاجر که چند روزی بیشتر نیست که از معرفی آن میگذرد ، به شما این امکان را میدهد تا بتوانید به مبادله ی کالا بپردازید. به بیان دیگر ، زمانی که از هریک از منابع به مقدار اضافه ذخیره نموده باشید ، میتوانید آن را به تاجر داده و در ازای آن کالایی دیگر (چوب یا الماس یا…) از او بگیرید.

نکته ی بسیار جالب اینجاست که این تاجر ، هر هفته جمعه ها به همراه یک زیردریایی به بازی شما خواهد آمد و یکشنبه ها نیز با همان زیردریایی خواهد رفت که البته شباهت بسیار زیادی با اطلاعات بدست آمده از کشتی چوبی کلش دارد!!

مطلب در حال نگارش و بروزرسانی…

برای اطلاع از آخرین اخبار آپدیت عظیم کلش کلیک کنید!!

ممکن است شما دوست داشته باشید بیشتر از نویسنده

دیدگاه بگذارید

212 نظر برای "آپدیت عظیم کلش اف کلنز ؛ خیلی دور ، خیلی نزدیک! (بروزرسانی چهارم)"

خبر کردن از
avatar

مرتب سازی :   جدیدترین | قدیمی ترین | محبوب ترین
امیرحسین
مهمان
امیرحسین
1 ماه 6 ساعت و پیش

یه سوال داشتم باید توی اکانت دوم دوباره 5 کارگر بخریم ؟

AmiR aLi ClasheR
مشترک
AmiR aLi ClasheR
1 ماه 3 روز و پیش

سلام. به پوستري كه بربر و هوگ دارن بازي ميكنن نگاه كنيد كنار دست بربر كه مشت كرده يه قايق هست اگه پوستر بهversus بتل مرتبط ميشه يعني شايد بشه با قايق توversus بتل نيرو كمكي فرستاد از دهكده دوم بگيريم و تو versus بتل استفاده كنيم البته اين حدس من هست ولي كنار دست بربر رو نگا كنيد اون دستيش كه مشت كرده

vahid
مهمان
vahid
1 ماه 4 روز و پیش

سلام سایت و کانالتون عالیه 😉😉 و داریم به اپدیت نزدیک میشیم
فقط یه سوال دارم که از مدیر یا کارمندان سایت خواهش میکنم جواب بدن،
کامپیتر و سیستم های سوپرسل اپدیتو میسازن لول جدید اینا میارن،؟

یا کارمندای سوپرسل آدماش؟

اخه برای من سواله، ناموسا اینا کین؟چجور آدمایی هستن؟ مخشون طلاست،؟ اخه میشخ مگه این همه خلاقیت مدیر یا کارمند سایت بدوگیم جواب بدین خواهشا خود کارمندای سوپرسل برای اپدیت ایده میدن یا سیستم یا کامپیوتراشون؟

Sami
مهمان
Sami
1 ماه 5 روز و پیش

سلام دوستان باتوجه به لو رفتن رویداد اسپل کلون از سرور بازی که از20می تا23 می هست میشه فهمید که احتمالا آپدیت یا امروز میاد یا فردا چون آپدیت به اپ استور نیز ارسال شده ولی فکر کنم بخاطر باگ های احتمالی آپدیت روز دوشنبه همین هفته منتشر بشه

vahid bamaram
مهمان
vahid bamaram
1 ماه 5 روز و پیش

سلام میدونم جاش نیست اینجا ولی یه کلن تاسیس کردم به نام brother hood 2 خواهش میکنن به کلن بیایین تا اولین وارو اس کنیم اینم تگ کلن خیلی خیلی خوشحال میشم به یه کولیدر لول 120 بالا نیاز دارم که کلنو محکم بگیریم تگ کلن JUCRV9QG#

رضا
مهمان
رضا
1 ماه 5 روز و پیش

نظر من فقط اونم که سایت شما عالی اگه اپدیت تقصیر بد قولی شما فقط نظرات سوپرسل بد قولی میکند درواقع

ALI
مهمان
ALI
1 ماه 5 روز و پیش

مطمعنم این اپدیت پرچم جدید میاد ک حتما ایرانم توشونه این احتمالو از دیدن عدد725روی شاپ دادم ک خیلی احتمال داره

Ali
مهمان
Ali
1 ماه 5 روز و پیش

سلام واقعا ببخشید مزاحمتون میشم
تویکی از کانال ها که خودشون رقیب جدی شما میدونن وهمیشه میگن ما اولین هستیم حالا اسم کانال نمیبرم پستی گذاشته بودن تو کانالشون که درمورد اپدیت توضیح داده بودن ودراواخر پستشون نوشته بودن اومدن حالت شب و روز در این اپدیت منتفی هستش ونخواهد امد
حال از شما میپرسم ایا حقیقت دارد؟؟؟؟؟
لطفا جواب سوالمو بدین باتشکر از شما وزحمات شما

Co-Leader
مدیر سایت
1 ماه 5 روز و پیش

با سلام
بله دوست عزیز شب روز شایعست چون خبر موثقی در این باره به بیرون درز نکرده

Ali
مهمان
Ali
1 ماه 5 روز و پیش

سلام ممنون دوست من ممنون از اطلاع رسانی خوبتون
حقیقت با توجه به مطالب گذشته تون بابت پوستری که بربر وهوگ رودروی هم نشستن ویک شمع کنارشون وهمینطور پوستری که مشعل دردست بربره وماه بالای پوستر ونوشته چینی دنیای شبانه که تو مطالب تون اورده بودید مطلبی که درمورد گالادون گذاشته بودید که به ماه ومشعل دردست بربر اشاره میکنه
خیلی خوشحال شده بودم که این گزینه داره میاد ولی انگار بی مورد بوداین خوشحالی
ممنون بابت همه چی
دوستان اگه این چند وقت باعث ناراحتیتون شدم ومطلبی گذاشتم که دلخور شدید از تمام وجودم عذر خواهی میکنم
حلال کنید
خدا یاور ونگهدارتون باشه

AMIR
مشترک
AMIR
1 ماه 6 روز و پیش

ببخشید البته با جم

AMIR
مشترک
AMIR
1 ماه 6 روز و پیش

عزیزان سلام.شما تو کانالتون گفته بودید که اکانت های مهندسی از تاون7به بعد میتونن تاون اپ کنن!
نتیجش چیشد؟

Mostafa
مهمان
Mostafa
1 ماه 6 روز و پیش

دیگه شورشو در اوردن هوووف😡😡😡😡😡😡😡😡😡ابدیت بدین دیگه هی امروز فردا میکنند هرکی موافق بزن لایکو تا برسه دست سوپرسل از بدوگیم خواهشمندم برسونن اعتراضات روب سوپرسل

AmiR aLi ClasheR
مشترک
AmiR aLi ClasheR
1 ماه 6 روز و پیش

برو بابا اپديت كار داره ديگه نون پنير نيست پنير رو بمالن رو نون بگن بفرما اپديته بايد كار كنن باگ نداشته باشه عجله نكن

Mostafa
مهمان
Mostafa
1 ماه 4 روز و پیش

خودم میدونم چون ۳از اسفند ۹۵ هی امروز فردا هوووف احتمالا یا امروز میاد یا فردا صد در صد منفی هم ندین

ابراهیم
مهمان
ابراهیم
1 ماه 6 روز و پیش

سلام لطفا سایت یا کانال اصلی بازی کلش اف کلنز رو بگید ممنون

alimh
مهمان
alimh
1 ماه 5 روز و پیش

clashofclans.com

ابراهیم
مهمان
ابراهیم
1 ماه 6 روز و پیش

سلام لیدر لطفا سایت یا کانال اصلی کلش اف کلنز رو در جواب بگو ممنونم از زحماتتون

Ali
مهمان
Ali
1 ماه 6 روز و پیش

سلام
ببخشید اینقدر پافشاری میکنم،اینکارو میکنم چون خبری از شب و روز اومدن به بازی نیست هیچکسی هیچی نمیگه دراین مورد
ایرانکلش ایا شما هم خبری ندارین شما چند درصد احتمال میدین این گزینه هم بیاد ممنون ازشما
لطفا جوابمو بدین دوست من

انوشکا
مهمان
انوشکا
1 ماه 5 روز و پیش

بله دوست عزیز خدمتت عرض کنم ما که علاوه بر اینکه شب و روز را به بازی میاریم در صدد این هستیم که بعد از ظهر و سر شب و سحر را هم به مناسبت ماه رمضان به بازی بیاریم، و در هنگام سحر و افطار یا همون سر شب نیروهایی که روزه میگیرن میتونن با قایق برن به دهکده دوم چون ما اونجا سحری و افطاری پخش میکنیم.این تنها جز خیلی کوچکی از آبدیت پیش رو میباشد و ما تیم توسعه دهنده از شماهایی که منتظر این آبدیت هستید کمال تشکر را هم داریم.

vahid bamaram
مهمان
vahid bamaram
1 ماه 4 روز و پیش

تو برو تو نونوایی استخدام شو برات زیادیه خخخخ ی ایرانیه ارزو داره تو سوپرسل مار کنه خخخ بیا منم اسممو بزارم گالادون خخخخخ

Ali
مهمان
Ali
1 ماه 6 روز و پیش

اطفا جواب بدین

Face of fear
مهمان
Face of fear
1 ماه 6 روز و پیش

داداش با توجو به ویدو که تو کانال ایران کلش گذاشته بودن که ازنسخه جدید بود نه تغیر گرافیکی انچنانی شده نه خبری از شب و روز بود مثل اینکه دوباره سوپرسل میخواد به خواسته کلش بازا اهمیت نده وکاره خودشو انجام بده هرچند که بازم امیدی هست چون صفحه لودینگ جدیده کلش که احتمالن دیدی میتونه احتمال اومدن شب به بازی رو افزایش بده

خودمم نمیدونم
مهمان
خودمم نمیدونم
1 ماه 6 روز و پیش

باو پوکیدیم اخه پس این اپدیت کی میاد؟نامردا میخوان وسط امتحانا اپدیت کوفتو بدن بیرون😠😠😠

AmiR aLi ClasheR
مشترک
AmiR aLi ClasheR
1 ماه 3 روز و پیش

من امتحاناتم از دو خرداد شروع ميشه احتمال زيادي دادن فردا ١ خرداد يا پس فردا ٢ خرداد كه روز شروع امتحانات من منابعم ٨ ميليونش فول شده ديگه داره ميريزه بيرون از مخزنم نگه داشتم واسه اپديت ولي نمياد كه لامصب حالا خدا كنه فردا ١ خرداد بياد

محسن
مهمان
محسن
1 ماه 4 روز و پیش

فک کنم دقیقا روز اول امتحانا یعنی ۲ خرداد اپدیت بشه حاضرم شرط ببندم

vahid bamaram
مهمان
vahid bamaram
1 ماه 4 روز و پیش

به خدا وسط امتحاناته مارو از درس بندازن هدفشون همینه

AmiR aLi ClasheR
مشترک
AmiR aLi ClasheR
1 ماه 6 روز و پیش

دقيقا ميخوان وسط امتحانا بدن

FOX
مهمان
FOX
1 ماه 6 روز و پیش

ای بابا من دیگه خسته شدم هی امروز هی فردا. بدین اپدیتو دیگه … پوفففففففف

YAGooT
مشترک
YAGooT
1 ماه 7 روز و پیش

اطلاعات مربوط به بالانس اپدیت پیش رو هم منتشر شده تو فروم سوپرسل :
https://forum.supercell.com/showthread.php/1505797-May-2017-Balancing-Update
خلاصه ترجمه متن بالایی ( موارد مهم رو ذکر میکنم ) :
– جدید : کلون اسپل لول 5 (مختص تاون هال 11 )
تغییرات افزایشی ظرفیت از لول 1 تا 5
کلون اسپل لول 3 هم اکنون در تاون هال 10
– جدید : اسپل یخ لول 6 ( مختص تاون هال 11 )
– جدید : اسپل هیل یا شفا دهنده لول 7 ( از تاون هال 10 به بعد )
– افزایش قدرت بمب تاور
– افزوده شدن کولکتور اکسیر و طلا برای تاون 9 به بعد
– افزایش هزینه ساخت بالن
تغییرات زمان ارتقا برخی اسپل ها :
– اسپل یخ لول 1 تا 5
– اسپل کلون لول 1 تا 5
– اسپل هیل لول 4 تا 5

Sami
مهمان
Sami
1 ماه 7 روز و پیش

با سلام دوستان عزیز میخواستم اگه درباره آپدیت وزمانش چیزی میدونید بگید این سوپرسل منو دیونه کرده اسفند 95 گفت آپدیت فروردین 96 میاد والا الان داریم میریم تو خرداد ولی خبری از آپدیت نیست من هر روز بازی میکنم و تان 8 هستم و بی صبرانه منتظر آپدیتم ولی نمیاد لطفا اگه اطلاعاتی درباره آپدیت دارید بگید آقای نیلچی خیلی ممنون از سایت عالی تون

Mostafa
مهمان
Mostafa
1 ماه 6 روز و پیش

چرا منفی میدین راست میگه دیگه شور در اوردن وسط امتخانا ابدیتکوفتی ر و میدن😡😡😡

ok baba
مهمان
ok baba
1 ماه 6 روز و پیش

چه خوبه تاون 8 ای😂

YAGooT
مشترک
YAGooT
1 ماه 7 روز و پیش

اونایی که استخدام کردین به چه دردی میخورن ؟
کلیپ لو رفته سوپرسل :
http://s8.picofile.com/file/8295289292/Clash_of_clans.mp4.html
لینک مستقیم :
http://s8.picofile.com/d/8295289292/57322ffd-caed-43f6-ac37-e3264b03ffb5/Clash_of_clans.mp4
ترجمه :
هوگ :
هنوز اثری از خشکی نیست …
دارم به این فکر میکنم شاید بهترین کاپیتان برای دریانوردی نیستم یا شایدم ندونم یک قایق چی هس ، عجب سر افکندگی برام شد ، از زمانی که کاپیتان شدم هیچی بهتر نشده … شاید بهتره برگردم سر کار قبلیم ! برا اینکه این تنها کاریست بلدم !
ویزارد :
خشکی !!!
هوگ :
وای ! من بهترین کاپیتان دنیام .
کلیپ جدید :
http://s8.picofile.com/file/8295289534/B_update_clash_of_clans.mp4.html
لینک مستقیم :
http://s8.picofile.com/d/8295289534/f802919f-c770-41c9-a20c-bb83050d76f8/B_update_clash_of_clans.mp4

AmiR aLi ClasheR
مشترک
AmiR aLi ClasheR
1 ماه 3 روز و پیش

دوست عزيز ترجمه دقيق تر كلمه what a shame يعني چه فاجعه ايي و چه سر افكندگي دقيق معني نميده ولي معني كردن شما درست بود اميدوارم به زودي ويدئو رو قرار بدن

محمد
مهمان
محمد
1 ماه 7 روز و پیش

سلام..من طرفدار پروپا قرص سایت و کانال شما هستم و هرجا بحثی درمورد کلش و اپدیت و خبرهاش بود واقعا تبلیغ کانال شمارو کردم چون عالیه ولی در مورد نظر سنجی که درمورد کاندیدا های ریاست جمهوری توی کانال گذاشتین و گفتین با توجه به رفع فیلتر کلش توسط دولت فعلی,لازم دیدم بگم که مگه کدوم دولت فیلتر کرده ود ؟؟؟همین دولت بود دیگه چند وقت دهن مارو سرویس کرده بود و بعد اومد رفع فیلتر کرد…این حرکت برنامه ریزی شده بیشتر شبیه تبلیغ دولت بود خودش فیلتر میکنه بعد میاد رفع فیلتر میکنه…خواستم بگم که درمورد این نظرسنجی که گذاشتین بیشتر توجه کنین..ممنون از سایت عالی و پوشش تمام اخبار کلش به صورت جهانی…وه تشکر فراوان از شما یاحق….

AMIR
مشترک
AMIR
1 ماه 7 روز و پیش

اقایون سلام
میدونم نظر من هیچ ربطی به پست شما نداره!!
ولی یه مشکلی تو وبلاگ نویسی دارم!
http://s8.picofile.com/file/8295279626/Capture.PNG
همینطور که این عکس رو میبینید منم میخام تو وبلاگم مثل شما یه همچین تبی(tab)داشته باشم!
هرجا گشتم همچین چیزی گیرم نیومد.اگه میشه راهنماییم کنید ممنون میشم!!

xyhichkas
مشترک
xyhichkas
1 ماه 7 روز و پیش

با عرض سلام و خسته نباشید ب تیم ایران کلش
دوستان میون این همه هیجان منم خواستم ب نکته ای اشاره کرده باشم، و اون گولبال کلشه، شاید خیلی از مواقع برای شما هم اتفاق افتاده باشه که، اتک های وارتون موند و نیاز ب نیروی کمکی دارید همین موقع هم کلنیاتون افلاین هستن و مجورید برید از رفقای گولبالی در خواست بدید ک نیروی مورد نظرو بهتون بدن، (که اکثرا هم بخوایم موادبانه بگیم گیر دخترن خیر سرشون میخوام مخ بزنن😒😒)در این میون با هزار بدبختی ی ادم حسابی پیدا میکنید که بهتون نیرو بده، و در همون لحظه نتتون قطع میشه، حالا اگه در کلنتونم بسته باشه و قائم مقامم نباشید ک میشه نور علا نور،چه اتفاقی میفته!؟
وقتی وارد بازی میشید گولبالتون تغییر کرده و باز روز از نو روزی از نو برو دنبال کسی بگرد ک بت نیرو بده!
در کل خواستم بگم که اگه کلش جوری بشه که تغییر گولبال دست خودمون باشه واقعا بهتر میشه،میون این همه نظر اینم نظر من بود!
موافقا لایک کنن💋🖐

AmiR aLi ClasheR
مشترک
AmiR aLi ClasheR
1 ماه 3 روز و پیش

دقيقا من صد بار يه سوال پرسيدم كسي جواب نداد دختره يه سوال كرد صد نفر جوابش رو دادن

شایان
مهمان
شایان
1 ماه 7 روز و پیش

دمت گرم با نظرت مشکل منم همینه

مهران
مهمان
مهران
1 ماه 7 روز و پیش

فکر کنم بعد از این اپدیت بازی نکنم

ok baba
مهمان
ok baba
1 ماه 6 روز و پیش

تو بازی نکن 1میلیارد نفرم باهات بازی نکنن ،

برو با بربر ارچرت اتک بزن، کلش هنوزم هست، حدود 5 سال هم هست فعلا

Ben
مهمان
Ben
1 ماه 7 روز و پیش

اقای شبو روز میاد ادم باید یکم فکر کنه دوستان در هالوین اپدیت می‌کردی صفحه لوادینگ شب بود صفحه لوادینگ جدید هم شب هست پس شب شدن هم به بازی اضافه می شه تا بازی جالب تر و طبیعی تر شده

Alireza
مهمان
Alireza
1 ماه 7 روز و پیش

یک جواب قطعی بدید کی اپدیت هی هرروز تو کانال میزارن اپدیت دوشنبه است یه روز میزارن چهارشنبه یه روز میزارن جمعه یه روز میزارن این هفته نیست

Alireza
مهمان
Alireza
1 ماه 7 روز و پیش

چه تاریخی اپدیت کلش می آید.خسته شدیم….اینقدر هیجان دارم که نگو

Mostafa
مهمان
Mostafa
1 ماه 8 روز و پیش

من که آبدیت فرداست با این دوباری که سرور های کلش بروزرسانی شده بدون شک فرداست هرکی موافقه بزن لایکو

ok baba
مهمان
ok baba
1 ماه 6 روز و پیش

خخخ برو بابا 😂 تو بخای مشقتو بنویسی 1 روز طول میکشه 😠😠 بعد میگی چرا مردمو سرکار میزارن اپدیت جدید کلش که میخاد بیاد کار داره؟ هزار تا طرفدار داره کلش نمیشه که همینجوری یه اپدین بدن فردا مردم برن فروم سر سوپرسلو بشکونن نخبه های 15 نفری سوپرسل دارن رو اپدیت کار میکنن شبانه روزی تا مردمو بکشونن کلش دمشونم گرم گفتم تا بدونی بچه جان

YAGooT
مشترک
YAGooT
1 ماه 9 روز و پیش

با عرض ادب
تو هر دوره ای ی عده ای پیدا میشن که دوستان دارن توجه بهشون بشه ، این دوستی هم که اسمش رو لیدر گذاشته ظاهرا عقده ی توجه کردن داره ، در مقابل چنین افرادی بهتره سکوت کنید ، یادش بخیر تو نظرات جای افشین گزارش دهنده خالیست ، جناب نیلچی اپدیت صرفا مربوط به قایق هستش و اینکه پیش نمایش همین کلیپ های 30 ثانیه ایست ؟ یا قراره بعد از رونمایی از دهکده دوم و بعد اتمام این 6 کلیپ پیشنمایش ها شروع بشه ؟

سیلوستر
مهمان
سیلوستر
1 ماه 9 روز و پیش

چرا ویدیو پنجم رو با زیر نویس نمیزارید؟

Ali
مهمان
Ali
1 ماه 9 روز و پیش

سلام دوست گرامی میخواستم بپرسم
این اپدیت اعصاب خرد کن پس کی میاد دیگه شورشو دراوردن بعد میخواستم بپرسم ایا شب و روز به بازی میاد
ایا این یوتبرها هیچ کدوم حرفی درمورد شب ورز نزدن ایا لچ، مچ ،اش،مش،ماش،عدس،نخود،لوبیا،هیچ کدوم درمورد شب وروز میاد حرفی نزدن
خودشما چنددرصد احتمال میدین شب و روز به بازی اضاف بشه براساس اخبار وشواهد
لطفا جوابمو بدین ایرانکلش

ok baba
مهمان
ok baba
1 ماه 6 روز و پیش

علی دلی حلی پلی شلی گلی کلی خوبه یه بازم بگم،

داداش فازت چیه؟

مردی برو یه بازی بساز افلاینم باشه عیبی نداره،

برو داداش اینا الکی کار نمیکنن که با سواد مجید دلبندم 😁

Ali
مهمان
Ali
1 ماه 6 روز و پیش

تو فازت چیه بچه چند جا دیدم گیر دادی به کاربرا کی ازتو نظر خواست خوشت میاد لایک جمع کنی کاربرای محترم به ابن لایک بدین خوشحال بشه
خودت جوجه لولب بقیه رو مصخره میکنی
اون اقایی که دار میگه چرا اپدیت نمیاد ازتو نظر نخواست که جوابشو میدی برو بچه جان خودتو قاطی هرچیزی نکن هروقت گفتم ماست برو کنجو واس

vahid bamaram
مهمان
vahid bamaram
1 ماه 4 روز و پیش

بچه ی سال من تاون ۱۱ مکسم باور نداری بیا، کلنم اگه خواستی بیای کلنم بگو تگشو بدم… به خدا تاون۱۱ مکسم عین تو جوجه لول نیستم که برم با کینگ ۳ اتک ۱ ستاره بزنم بیام ماها مارمون پیچیدس …. ۱۰ ساعت بمونی تد سرچ اخر یه اتک بده

علی
مهمان
علی
1 ماه 8 روز و پیش

حالا گیریم که شب و روز اومد میخوای چکار کنی نکشی خودتو.

Ali
مهمان
Ali
1 ماه 7 روز و پیش

کسی از جناب عالی نظر نخواست مخاطب من کسی دیگه بود از یه نفر دیگه سوال پرسیدم اصلا تو از کلش چی میفهمی یا تازه شروع کردی یا بن شدی حرصت گرفته که اپدیت عظیمی داره میاد تو از اون دسته ادمایی هستی که هرروز میگی کلش داره به اخر میرسه
داداش هروقت ازتو نظر خواستم خبرت میکنم فعلا برو لولت چهل ونه بو پنجاه شد

علی
مهمان
علی
1 ماه 7 روز و پیش

خخخخ خدا شفات بده http://uupload.ir/files/07ot_2017-05-18_115625.png این اکانتمه نگاه کن ، فک کنم خودت بچه لولی که واسه روز و شب ذوق مرگ میشی.

Ali
مهمان
Ali
1 ماه 7 روز و پیش

جانب معلوم نی از رو اکانت کی عکس گرفتی گذاشته اینجا که ثابت کنی برات بگم که من یه اکانت بیشتر ندارم از اوایل2014دارم بازی میکنم برام فرقی نداره توچی فکر میکنی من از اون زمان که شایعه شده بود روز شب قراره بیاد حدود دوسال ونیم پیش همیشه دلم بخواست بیاد لازمم نمیبینم عکس یه اکانت دیگه بگیرم بذارم اینجا فقط برات بگم اگه برفرض محال بگیریم این اکانت مال خودت باشه خیلی باید بدوی به من برسی چون من لولم212هستش عزیز
خخخخخخخخخخخخخخخخ

علی
مهمان
علی
1 ماه 6 روز و پیش

لازم نیست بهت ثابت کنم فقط خواستم ببینی،در ضمن این اکانت دوم من بوده که خیلی کم بازی میکردم،اکانت اولم تون یازده فول بود که تو همین سایت فروختم که الان اسمشم گذاشته avengrs ؛همین جا ازش میخوام اگه این پست میبینه بیاد نظر بده یه عکسم از اکانت بزاره که خیلی دلم براش تنگ شده خخخخخ یادش بخیر اون زمان که کلش مد نبود ما بازی میکردیم و چه حالی میداد نه الان که دیگه همه بچه ابتداییا با یه تبلت دستشون کلش بازی میکنن ما که عکس اکانتتو ندیدیم ولی در هر صورت باهاش خوش باشی.

Mostafa
مهمان
Mostafa
1 ماه 8 روز و پیش

لایییییییییییبک

helix
مهمان
helix
1 ماه 9 روز و پیش

بابا تروخدا یه خبری بزارید اخه تاریخی جزییاتی چیزی مردید والا

Omid
مهمان
Omid
1 ماه 10 روز و پیش

سلام دوستان تو کلش رویال یه کلن زدم تازه تاسیس خوشحال میشم به ما بپیوندید
نام کلن :PAYDAR
تگ کلن :2QUGLC2L#

Mostafa
مهمان
Mostafa
1 ماه 10 روز و پیش

آبدیت کلش امروزه آیا بدو گیم لطف جواب بدین؟

Ben
مهمان
Ben
1 ماه 10 روز و پیش

لیدر وقتی می گیم تکرار نکن هی تکرار می کنی تاکومو فلان هست تاکومو با هست بس کن دیگه ها تو دیگه دو ذهنت پرورش بده دیگه الکی اطلاعات غلط نده

Ali
مهمان
Ali
1 ماه 11 روز و پیش

سلام چرا دوسه روزه اپدیت ازش خبری نیست چرا تو کانال خبری نیس
ایا دوشنبه پانزده می اپدیت است؟؟
ممنون میشم جواب بدین ایرانکلش

wpDiscuz