ربات,ربات کلش برای کامپیوتر,خرید ربات کلش اف کلنز clash of clans

وزیر ارتباطات : کلش اف کلنز فیلتر نیست! در اجرای مصوبه کارگروه، اختلال داشتیم، بزودی اجرا میکنیم 957
وزیر ارتباطات : کلش اف کلنز فیلتر نیست! در اجرای مصوبه کارگروه، اختلال داشتیم، بزودی اجرا میکنیمReviewed by امیر نیلچی on Jan 1Rating: 5.0

لحظاتی قبل خبری از سوی کارگروه مصادیق مجرمانه منتشر گردید که همگان را غافلگیر کرد!! به گفته این معاونت دادستانی در امور فضای مجازی ، اختلالات چند ماه گذشته کلش اف کلنز تنها اختلالی ساده نبوده و حقیقت ، اعمال همیشگی فیلترینگ کلش اف کلنز بوده است.

*** بروزرسانی هفتم مطلب (12 دی ماه 95) ***

وزیر ارتباطات و فناوری : کلش فیلتر نیست

2017-01-01_18-12-52

به گزارش خبرگزاری ایرنا – وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات درباره فیلتر بازی  کلش آف کلنز گفت: مصوبه کارگروه تعیین مصادیق مجرمانه، بحث فیلتر نبوده است اما برای اجرای مصوبه، اختلال هایی به وجود آمد.

به گزارش خبرنگار اقتصادی ایرنا، «محمود واعظی» امروز یکشنبه 12 دی ماه 95 در حاشیه نشست تخصصی «دولت الکترونیک و محیط زیست»در ساختمان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به خبرنگاران اعلام کرد: دیروز این موضوع (اختلال در بازی کلش اف کلنز) در شورای عالی فضای مجازی مطرح شد و انشاالله قرار است ساماندهی شود.

همانطور که در این مطلب پیش از این گفته شد احتمالاً  قرار است کلش اف کلنز بر اساس سن بازیکن محدود شود! البته هنوز اطلاعات دقیقی از نحوه ی عملکرد این کار در دسترس نیست… گویا کارگروه مصادیق مجرمانه هدفش پالایش کامل بازی نبوده و در متنی که پیش از منتشر شده بود روی واژه ی محدودیت دسترسی تاکید شده بود! باید منتظر ماند تا ببینیم در عمل چه اتفاقی رخ میدهد.

 

 

*** بروزرسانی ششم مطلب (11 دی ماه 95) ***

پیگیری لغو فیلترینگ کلش توسط رییس جمهور!!

همانطور که گفتیم ، در روزهای گذشته ، وزیر محترم ارتباطات ، جناب آقای دکتر واعظی وعده هایی در رابطه با پیگیری رفع اعتراضات کاربران مبنی بر رفع فیلترینگ کلش اف کلنز داده بود که سرانجام امروز عملی شد!!

جناب دکتر واعظی لحظاتی قبل ضمن انتشار پستی در پیج اینستاگرام خود ، گزارش این ماجرا به ریاست جمهوری و پیگیری این موضوع توسط ایشان خبر داد :

اگر چه موضوع #بازی_کلش در#کمیته_تعیین_مصادیق محتوای مجرمانه تصمیم گیری شده بود ولی با توجه به قولی که داده بودم ، امروز موضوع و مطالب مطرح شده را با#رییس_محترم_جمهور مطرح کردم و امیدوارم به زودی مشکل حل شود.

sshot-1

بهرحال باید صبر کرد و دید که در روزهای آینده چه سرنوشتی در انتظار این بازی است!!


*** بروزرسانی پنجم مطلب (11 دی ماه 95) ***

بنیاد بازی های رایانه ای : پیگیر رفع فیلترینگ کلش هستیم!!

پس از وعده وزیر ارتباطات ، مبنی بر رسیدگی به اعتراضات فیلترینگ کلش و پیگیری آنها ، اینبار نوبت بنیاد ملی بازی های رایانه ای است تا پایش به این موضوع باز شود!!

لحظاتی قبل ، حسن کریمی قدوسی ، رییس بنیاد بازی های رایانه ای ، علاوه بر ابراز بی اطلاعی از ماجرای فیلترینگ کلش اذعان داشت که درحال پیگیری این موضوع است!!

sshot-2

لطفا برای مشاهده کامل خبر ، به این مطلب مراجعه کنید!! (کلیک کنید)

============================================


*** بروزرسانی چهارم مطلب (9 دی ماه 95) ***

پاسخ رسمی وزیر ارتباطات نسبت به فیلترینگ کلش

بالاخره پس از اعتراضات بسیار کاربران و اعلام رسمی آن توسط خبرگزاری باشگاه خبرنگاران ، پاسخی در یک پایم اینستاگرامی از وزیر ارتباطات ، جناب آقای دکتر واعظی منتشر شد

 سلام به دوستان ، در چند پست اخیر ،اعتراضاتی به اختلال بازی کلش مطرح کرده اید ، این مطالب را به اطلاع کمیته تعیین مصادیق مجرمانه خواهم رساند و مطالب مطرح شده را پیگیری خواهم کرد ، گرچه در بعضی موارد به دلیل استفاده از ادبیات نامناسب مجبور به حذف آنها شدم.

فیلتر کلش - پاسخ رسمی ویزیر ارتباطات به فیلترینگ کلش- محدودیت کلش - فیلترینگ کلش اف کلنز

ایشان علاوه بر اعلام خبر پیگیری فیلترینگ کلش از طریق کارگروه تعیین مصادیق مجرمانه در پیج رسمی اینستاگرام خود ، اذعان داشتتند که متاسفانه به دلیل استفاده برخی افراد از الفاظ نامناسب ، مجبور به حذف برخی نظرات از این صفحه شدند!!

گذشته از این مشکل بوجود آمده واقعاً باید فرهنگ صحیح درخواست را از مسئولان فرابگیریم.امیدواریم این مطلب نقطه ی عطفی باشد که از الفاظ صحیح و بجایی استفاده کنیم.هیچ کجای دنیا با انجام اعمال ناصحیح و خلاف عرف ، حرفی شنیده نمیشود .در نتیجه زمانی که قصد داریم کامنتی در فضای مجازی ارسال کنیم قبل از آن به عواقبش فکر کنیم و سنجیده تر عمل نماییم.

البته 90 درصد از کاربران واقعاً شان مسئولان را حفظ میکنند و روی سخن ما با آن 10 درصد است که باعث خراب شدن وجه ی سایر کاربران میشوند!


*** بروزرسانی سوم مطلب (9 دی ماه 95) ***

اعتراضات به محدودیت دسترسی کلش اف کلنز در باشگاه خبرنگاران جوان

در روزهای گذشته و پس از اعتراضات کاربران و بازیکنان کلش اف کلنز نسبت به محدودیت در دسترسی این بازی ، سرانجام لحظاتی قبل این اعتراضات شکلی رسمی به خود گرفته و توسط خبرگزاری دولتی خبرنگاران جوان وابسته به صدا و سیما اعلام شد!!

اعتراض - اعتراضات کاربرات - فیلتر کلش - اعراض کاربران به فیلتر کلش - فیلترینگ کلش اف کلنز

این خبرگزاری رسمی دولتی ، علاوه بر انتشار تصاویر اعتراضات و کامنت های کاربران در پیج اینستاگرام وزیر اطلاعات ، اذعان داشت : “پس از انتشار خبر محدودیت در دسترسی به کلش اف کلنز ، کاربران علاقه‌مند به این بازی به صفحه اینستاگرام محمود واعظی، وزیر ارتباطات هجوم برده و به این تصمیم انتقاد کردند و خواستار رفع فیلتر آن شدند”

5630412_390

گرچه تا این لحظه هیچ واکنش رسمی از ایشان ویا هیچ یک از نهادهای دولتی درباره نتایج این اعتراضات نشان داده نشده است ، اما با رسمی شدن آن میتوان امیدوار بود که بزودی با واکنش مثبت و یا منفی مواجه خواهیم شد!!


*** بروزرسانی دوم مطلب (8 دی ماه 95) ***

 

محدودیت در دسترسی ، فاز اول فیلترینگ کلش اف کلنز

در چند روز اخیر شاهد اخباری در رابطه با دستور رسمی کارگروه تعیین مصادق مجرمانه مبنی بر فیلترینگ بوده ایم که دلیل آن نیز ترویج خشونت رفتاری و آثار روحی و روانی آن بیان شد.

اما موضوعی که به آن اشاره نشد ، چگونگی این فیلترینگ و زمان اجرایی شدن آن است. آیا کلش اف کلنز به کلی فیلتر خواهد شد؟! و یا با ایجاد برخی محدودیت ها در این بازی رو به رو خواهیم بود؟!

لحظاتی قبل خبری از چندین منبع موثق منتشر شد که بر اساس آن ، دادستانی کل کشور ، طی مصاحبه ای خبری از فیلترینگ چند مرحله ای کلش اف کلنز خبر داده و محدودیت در دسترسی به بازی ، مرحله اول آن ذکر شده است :

محدودیت در دسترسی بازیکنان، در واقع فاز اولیه‌ی طرح فیلتر شدن بازی کلش آف کلنز در ایران است که اکثریت اعضای کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه نیز آن را تایید کرده‌اند

هنوز بطور دقیق مشخص نیست که منظور از فاز اول طرح فیلترینگ کلش چیست و چه سرنوشتی در انتظار بازی های سوپرسل است اما آنچه واضح است ، محدود شدن دسترسی به این بازی محبوب ، چه از طریق محدودیت سنی و چه از راه فیلترینگ کلی است.

واکنش رسانه های خارجی به فیلترینگ کلش!!

پس از اعلام رسمی خبر فیلترینگ کلش اف کلنز از سوی معاون قضایی دادستان کل کشور ، شاهد بازتاب گسترده این خبر در رسانه ملی ایران بودیم و بر اساس گفته های آنان ، مراجعه‌ی خانواده‌ها و سرپرستان این بازیکنان به کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه بوده است که منجر به فیلترینگ آن شده است.

رسانه های خارجی - واکنش رسانه های خارجی ه فیلترینگ کلش - فیلترینگ کلش - فیلتر کلش

اما مطمئنا به غیر از واکنش‌های متناقضی که از سوی کاربران داخل کشور به این موضوع نشان داده شده، بازتاب هایی نیز از سوی رسانه های خارجی نیز به همراه داشته که بسیار تعجب آور و جالب است!!

ساعاتی قبل چندی از سایت های اخبار تکنولوژی و فناوری خارجی، از جمله  engadget – nextpowerup – hofmag – ibtimes که خبر فیلترینگ کلش را در ایران پوشش دادند ، علاوه بر اعتیاد آور خواندن این بازی و مشکلات روحی و روانی اش ، از محدود سازی آن انتقاد کرده اند.


*** بروزرسانی قدیمی مطلب ***

فیلترینگ کلش ، از شایعه تا واقعیت!!

پس از اختلالات چند روز  اخیر کلش اف کلنز و مشکل در دسترسی هزاران نفر در ورود به این بازی اینترنتی ، بنیاد بازیهای رایانه ای طبق انتشار بیانیه ای اعلام نمود که این مشکل تنها ناشی از اختلال در زیرساخت اینترنت کشور بوده است و دلیل دیگه ای ندارد!!

اما حال پس از گذشت چند هفته از این ماجرا و رفع تدریجی این مشکل برای کاربران ، لحظاتی قبل ، عبدالصمد خرم آبادی ، معاون قضایی دادستان کل کشور این ماجرا را طور دیگری بیان نمود :

 اختلالات گذشته کلش اف کلنز تنها مشکلی ساده در زیرساخت اینترنتی نبوده و هدف از ایجاد اختلال ، اعمال محدودیت در دسترسی به بازی کلش اف کلنز بوده است.

اما ماجرا تنها به این گفته ختم نمیشود و ظاهرا اینبار موضوع بسیار جدی تر از یک اختلال ساده باشد چراکه به گفته این مقام بلند مرتبه ، قراره نبوده اختلالات قبلی بازی مرتفع شود و همچنان در انتظار پاسخ  اقدام بازگشایی مجدد بازی از سوی وزیر ارتباطات هستند و دراینباره افزود :

دادستانی کل در آخرین جلسه کارگروه که در یکم دی ماه سال جاری تشکیل شد موضوع اعمال محدودیت بازی کلش اف کلنز را در جلسه مطرح کرد و همه اعضای حاضر در جلسه مجددا بر اجرای دستور تاکید داشتند و چون برخی ازمسئولان ذیربط حضور نداشتند مقرر گردید وزارت ارتباطات ضمن اعمال محدودیت علت توقف در اجرای دستور را کتبا اعلام کند

آنطور که بنظر میرسد ، برخلاف اقدام وزارت اطلاعات مبنی بر بازگشایی مجدد بازی کلش اف کلنز ، موضوع اعمال محدودیت این بازی بسیاری جدی بوده و به زودی اجرا گردد ؛ چرا که به گفته معاون قضایی دادستان کل کشور ، این دستور به تایید اکثریت اعضای کارگروه رسیده است :

عبدالصمد خرم آبادی : اکثریت قریب به اتفاق اعضای دولتی و غیردولتی کارگروه با اعمال محدودیت در دسترسی به این بازی موافقت کردند و این دستور لازم الاجرا است.

اما براستی دلیل این محدودیت چیست؟!

پس از اختلالات گذشته کلش و مطرح شدن شایعاتی درباره مشکلات خروج ارز خارجی بواسطه خرید ریالی ، اینبار دلیل محکم دیگری توسط مقامات اعلام شده !!

دبیرکارگروه تعیین مصادیق درادامه درباره اینکه چرا کارگروه دستور فیلتر این بازی را صادر کرده است و براساس چه ماده قانونی این اقدام انجام شده است، گفت :

به موجب  ماده 15 قانون جرایم رایانه ای یا همان (ماده 743 قانون مجازات اسلامی) ترویج و آموزش اعمال خشونت آمیز از طریق سامانه ها و شبکه های رایانه ای جرم است و بر همین اساس بخش تعزیرات دستور اعمال محدودیت در دسترسی به بازی کلش آف کلنز را صادر نموده است.

اما علاوه بر گفته های بالا و خشن شمردن بازی به عنوان دلیل فیلترینگ آن ، دلایل دیگری نیز برای اعمال محدودیت در این بازی محبوب ذکر شده که قسمتی از آن به اعتیاد آور بودن آن اشاره میکند :

خرم آبادی اعلام کرد: خانواده هایی که نوجوانان و جوانانشان از این بازی آسیب دیده اند و توانایی مقابله با اعتیاد آنان را ندارند مصرانه از کارگروه تعیین مصادیق تقاضای فیلتر این بازی را کرده اند.

آیا کلش اف کلنز فیلتر شد؟!

کاربران بازی کلش اف کلنز و کلش رویال از ساعت های قبل با اختلال های عجیبی روبرو شده اند که خبر از اجرایی شدن هرچه سریع تر این دستور میدهد!!

به گفته بسیاری ، در بازی با پیغام ضعف اتصال اینترنت مواجه میشوند درحالی که اتصال آنها بسیار قوی است یا در لودینگ ورود به بازی تا آخر پر شده ولی وارد بازی نمیشوند!!

گیر کردن در بارگزاری کلش - فیلترینگ کلش - فیلتر کلش

این اشکالات هرچه که هست ، ظاهرا خبرهای بدی درباره شروع آهسته فیلترینگ میدهند که فعلا توسط ایرانکلش درحال برسی است ،

wifi-clash-of-clans-royale


به روزرسانی دوم :

دسترسی به بازی «کلش آف کلنز» بر اساس محدودیت سنی

محدودیت سنی برای کلش

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، محدودیت سنی برای دسترسی به بازی اعمال میشود.

نحوه ی عملیاتی شدن این کار هنوز مشخص نیست ولی احتمالاً بر اساس سیم کارت هایی که به نام اشخاص میباشد و یا فردی که اینترنت به نامش هست این کار انجام میشود!  یعنی بر اساس سن قید شده امکان دسترسی به این بازی فراهم و یا مسدود میشود! در حال حاضر این اختلال بصورت سراسری میباشد و گویا این تنظیمات انجام نشده است.


مطلب درحال بروزرسانی…

برای اطلاع از آخرین اخبار کلش اف کلنز ، اینجا کلیک نمایید!!

امیر نیلچی

امیر نیلچی هستم ،معاون فعلی سایت ایرانکلش و کلش رویال. 4 سال از عمر 19 ساله ی خودم رو صرف بازی های آنلاین ازجمله کلش و کلش رویال کردم. بسیار علاقه مند به نویسندگی هستم و سررشته کمی نیز درزمینه برنامه نویسی اندروید دارم.

دیدگاه بگذارید

957 نظر برای "وزیر ارتباطات : کلش اف کلنز فیلتر نیست! در اجرای مصوبه کارگروه، اختلال داشتیم، بزودی اجرا میکنیم"

خبر کردن از
avatar

مرتب سازی :   جدیدترین | قدیمی ترین | محبوب ترین
پویا
مهمان
پویا
1 ماه 16 روز و پیش

اینا از چی ترسیدن رفع فیلتر کردن؟ یعنی خاااک بر سرشون که نمیتونن یه کار درست انجام بدن 😐
یه بازی نتونستن فیلتر کنن چون چهار تا شاسکول بیکار اعتراض کردن 😐

Reza
مهمان
Reza
1 ماه 17 روز و پیش

سلام.راست میگن کلش به دلیل 22بهمن فیلتر کردن همه گلوبالا درباره این موضوع بحث میکنن چند نفر هم میگفت فیلترشدن

حامد
مهمان
حامد
2 ماه و 9 روز و پیش

من نمیفهمم رویال با کلنز فرقی نداره یکی مثل من نمیتونه هی صبر بده تا یه مپ خوب بیاد یا نیروش اماده بشه پس به نظر من رویال بهتره یکی میتونه صبر کنه هی سرچ کنه پس کلنز واسه اون بهتر

amir?
مهمان
amir?
2 ماه و 10 روز و پیش

شرمنده تصحیح میکنم یه خورده منطقی فکر کنی میفهمی هر شرکتی الویتش پوله?

amir?
مهمان
amir?
2 ماه و 10 روز و پیش

سلام دوستان? با تشکر از تیم ایران کلش? دوستان عزیز بن شده دقت کنید? هر چیزی یه قانونی داره و قاعدتا بازی هم قانونی داره اگه بخواین مخالفش عمل کنید بن میشید در ضمن سوپرسل اول 14 روز بن میکرد بعد بن دائم وقتی دید بعضی ها گوش نمیکنن از همون اول بن دائم کرد ? شمایی که میگی فقط به فکر منافع خودشه یه سوال ازت دارم شرکتی میاد برای دل خوش و خجسته ی من و شما بازی بسازه؟ یه خورده منطقی فکر کنی میفهمی نه هر شرکتی الویتش پوله ? یه چیز طبیعیه ??? متاسفم برای فکر کوتاه بعضی از دوستان….راستی انتظار بی جا نداشته باشید بازی چند سال هست که اولین بوده و قاعدتا یه روزی شور و شوق خودشو از دست میده پیشنهادم اینه که به حرف بقیه کاری نداشته باشید و نزارین روی شما تاثیر بزاره…موفق باشید

شیمبار
مهمان
شیمبار
2 ماه و 13 روز و پیش

سلام بنظر من کلش رویال بازی واقعا واقعا مسخره ای هستش گرافیکش گول زنکه من گول گرافیکشو خوردم و فکر کردم مثل کلش اف کلنز هستش .تا اینکه تا لول 8 بازی پیش رفتم و دیدم یکی که لول 5 یا 6 هستش راحت میاد منو میبره تا اینکه ولش کردم چون اصلا جذابیتی نداشت .درسته کلش اف کلنز جدیدا بد شده ولی به کلش اف کلنز قدیم به هیچ وجه ممکن نمیرسه.نکته مهم اگه اعصاب خوبی ندارید به هیچ وجه کلش رویال بازی نکنید که دشمن اعصابه فقط اعصابتو حلیم میکنه..مخصوصا وقتی ببازی و طرف شکلک عصبانی هم بفرسته برات..

رویالر
مهمان
رویالر
1 ماه 16 روز و پیش

دوست نداری به ما چه 😐

مهدیس خانومم
مهمان
مهدیس خانومم
2 ماه و 12 روز و پیش

نه خیلی خوبه

عاشقتم سوپرسل
مهمان
عاشقتم سوپرسل
2 ماه و 13 روز و پیش

دقیقا منم به همین دلیلت بازی رو ترک کردم کلش رویال فقط بر اساس شانسه.من لول 6 قبلنا دیدم بدرد نمیخوره پاکش کردم

مهتاب.ش
مهمان
مهتاب.ش
2 ماه و 14 روز و پیش

سلام ولی خوب حال سوپرسل جا اومد ..دیگه جرات نداره کسی رو بن کنه … دلیلشم واضحه از یه طرف میترسه هر لحظه بازی تو ایران فیلتر بشه …حداقل نزدیک به 4 میلیون اکانتو از دست بده و از یه طرفم اگه بازم بیاد موج بن ها رو راه بندازه کلی اکانتم اونجا از دست میده و میمونن کاربرایی که نسبت به سوپرسل بی اعتماد بشن و اینکه یه روز سوپرسل بی دلیل بنشون نکنه بازیشونو ادامه ندن؛من خودم تو کلنمون که اون موقع تازه لول7 شده بود 4 نفر بن شدن و باعث شد سایر بازیکنان کلنمون هم دیگه به نوعی بازی نکنن قبل از بن همیشه وار داشتیم ولی بعد اون کسایی که بن هم نشده بودن بازیشونه سالی یکبار هم دیگه سر نمیزنن چه برسه وار اس کنن.

شاهین
مهمان
شاهین
2 ماه و 13 روز و پیش

سلام اولا که شرکت بزرگی مثل سوپرسل با محدودکردن کلش در ایران فلج نمیشه
دوما کلش قانون داره بن شده ی عزیز وقتی که میگه نباید ازنرم افزار های تقلب استفاده کنید شماهم بایدبه حرفش گوش بدین وقتی که گوش نمیدین سوپرسل هم شمارو بن میکنه
در ضمن بازی های ایرانی زیادی هستن که از روی کلش کپی شدن به طور مثال خروس جنگی و کلش اف زامبی چرا اینها فیلتر نمیشن کاملا مشخصه که خشونت در کلش اف کلنز فقط یه بهونه است

amir?
مهمان
amir?
2 ماه و 10 روز و پیش

سلام آخ شاهین جان حرف دل منو زدی بعضی ها اصلااا منطقی فکر نمیکنن

عاشقتم سوپرسل
مهمان
عاشقتم سوپرسل
2 ماه و 13 روز و پیش

#جهت اطلاعتون موج جدید بن داره میاد و سوپرسل خبرش رو داده#
اولا سوپرسل وقتی بازیکنای ایرانیو بن میکنه و بعدش بازی فیلتر میشه با خودش نمیگه عجب غلطی کردم بن کردم.با خودش میگه ایرانیا چقدر بی جنبه اند که یک بازی رو به چه دلایل به درد نخوری فیلتر کردن.
دوما کسی که تقلب نمیکنه هیچ وقت نسبت به بازی دلسرد نمیشه.و تازه بد تر اینکه اصلا با خودش نمیگه من یک روز بن میشم پس الان بازی نمیکنم.تا اون موقع بازی میکنه اگر هم تقلب کرد بن شد حداقل لذت بازی که کرده بیشتر شده.
سوما اینکه نگران نباش اکانت بن شده ات از بن در نمیاد.از حرفات تابلویه بن شدی.ده آخه اگه بازی فیلتر شه که دیگه نمیتونی بدون قند شکن بری بازی کنی بعد حال سوپرسل جا بیاد؟کسی این حرفو میزنه که اکانت نداشته باشه.
چهارما این فیلتر بیشتر از این که به ضرر سوپرسل باشه به ضرر خود بازیکنای ایرانی و کل ایرانی هاست.

رضا
مهمان
رضا
2 ماه و 10 روز و پیش

عاشقتم سوپرسل:تو چقدر بدبختی من بعد یک ماه اومدم این سایت شما هنوز داری تایپ می کنی .ببین بازی چقدر بیچارت کرده شب روزت شده کلش واقعا متاسفم برات . یکمی به زندگیت برس این بازی ها میان میرن فقط بدبختی تو می مونه …..منظر ببینه کی اینجا بر خلاف کلش می گه بیاد تایپ کنه داداش گلم تو دیگه اخرشی امیدی هم به خب شدنت نیست

ممنون تایید کنی

عاشقتم سوپرسل
مهمان
عاشقتم سوپرسل
2 ماه و 8 روز و پیش

تو خودت هم بعد یکماه امدی نظر دادی.به تو هم هیچ ربطی نداره من کجا نظر میدم و کی نظر میدم!نظر میدم جای تورو تنگ کردم؟اصلا دوست دارم بیام نظر بدم سهمیه نظر تو تموم میشه انقدر حرص میخوری؟تو هم انقدر بدبخت تر از منی که آمدی ببینی کی کجا نظر میده بیای آنالیز کنی.تو برو خودتو جمع کن من یک معتاد به تمام معنای کلشم ولی مثل تویه متقلب ایکسمودی با کارام به کسی شاخ نمیزنم.حداقل انقدر ادب داشته باش تو کارای بقیه دخالت نکن.من انقدر معتادم که یک زمانی که رتبه بندی نظر من نفر دوم بودم بعد از آقای نیلچی.ولی خوب به تو هیچ ربطی نداره.همین قدر که تو بازی متقلبی شرافت نداری تقلب نکنی بسه دیگه لازم نیس تو کارای بقیه دخالت کنی.انقدر هم به فکر وقت مردمی چرا موقعی که فرت فرت اتک آزمایشی میزدی به فکر مردم نبودی؟؟؟حالا دستت بستس برا بقیه دلسوز وقت شدی.هر موقع که تونستی باور کنی که اشتباه کردی تقلب کردی میتونی برا بقیه دلسوز باشی.والسلام
ایرانکلش لطفا تایید کن.

محمد
مهمان
محمد
2 ماه و 15 روز و پیش

با سلام میخواستم ببینم کلش هک شده برای کامپیوتر هست یا نه؟

Co-Leader
مدیر سایت
2 ماه و 13 روز و پیش

هک شده نیست دوست عزیز نسخه مود شدست هم برای کامپیوتر هم موبایل

MOHSEN.Z
مهمان
MOHSEN.Z
2 ماه و 15 روز و پیش

سلام یکی یه جواب درست بده لطفا تا قبل از اپدیت کریسمس کویین و کینگ تو تان 9 تان 30 اپ میشدن عایا تو این اپدیت جدید تو تان 9 همون 30 اپ هیروها یا بالاتر رفته کسی اپ نکرده؟؟؟؟

مهدیس خانومم
مهمان
مهدیس خانومم
2 ماه و 16 روز و پیش

یک شایعه که نمیشه گفت که راسته یادروغ احتمالشم هست

✳در این روزا خبرهای داغ در صفحات رسمی کلش رویال و صحبت های کارمندان سوپرسل از افزوده شدن احتمالی کلن وار به بازی کلش رویال میباشد چون بازی کلش رویال کاملا برای بازی کردن بصورت انلاین میباشد کلن وار برگذاری آن بسیار سخت و نیاز به برنامه ریزی کاملی دارد این در صورتی میباشد که افزوده شدن وار به بازی کلش رویال طرفداران این بازی رو 100درصد چندبرابر خواهد کرد. ✅فیلم های از کلن وار آزمایشی در برخی از شبکه های اجتماعی منتشر شده است و هم اکنون در حال تست و بررسی کامل بخش کلن وار میباشد. تا حدود اطلاعاتی که از کلن وار در بازی کلش رویال منتشر شد کلن وار در تعداد های 9و19نفر تا الان ذکر شده است تعداد انتخابی افراد برحسب لول میباشد که در کل وار9 نفره هر تیم 9 نفر از اعضا کلن رو انتخاب برای وار و براساس تعداد لول های مشخص شده برای انتخاب حریف گردیده میگردد.?

محمد رضا
مهمان
محمد رضا
2 ماه و 15 روز و پیش

منم رویال داشتم لولم شد هشت دیگه ادامه ندادم
یعنی میخواستم ولی دیگه وقت نمیشد هم کلش و هم رویال
ولی اگه رویال وار بیاد براش حتما دوباره نصبش میکنم
اگه بشه خیلی خوبه
وار یه بازی گروهی ولی تورنمت انفرادی
وار خیلی قشنگ تره

aryan kheikha1300
مهمان
aryan kheikha1300
2 ماه و 16 روز و پیش

رویال بهتره از کلش ?????

مهدیس خانومم
مهمان
مهدیس خانومم
2 ماه و 16 روز و پیش

سلام امیر نیلچی من چه جوری می تونم تو سایت مطلب بذارم

مهدیس خانومم
مهمان
مهدیس خانومم
2 ماه و 16 روز و پیش

واقعا رویال به شانس ربط داره من خودم لول 11 هستم ولی بعضی لول پایین ترا از من بیشتر لجند دارن

مهدیس خانومم
مهمان
مهدیس خانومم
2 ماه و 18 روز و پیش

ایران یک کشور بازنده نسبت به امریکا ویا کشور های دیگست بازنده ها روی برنده ها زوم می کنن وبرنده ها روی برنده شدن حالا افسوس می خورم تو چه کشوری به دنیا امدیم

محمد
مهمان
محمد
2 ماه و 15 روز و پیش

اشتباه میکنی مهدیس خانوم ایران کشور بازنده نیست خودت با خودت فکر کن به خاطر یه بازی داری چیکار میکنی بازی رو فیلتر کردن که انشالله نمیکنن عوضش ایران یه کشور با امنیت بالایه و همین که میتونی تا ساعت دوازده با ارامش بیرون از خونه باشی خودش یه نعمته

مهدیس خانومم
مهمان
مهدیس خانومم
2 ماه و 12 روز و پیش

برا مردا اره ولی خانوم ها نه داداشی اصل بده

مهدیس خانومم
مهمان
مهدیس خانومم
2 ماه و 12 روز و پیش

کاش همه مس شما بودن داداشی من یک سالیه که افسردگی دارم بضی اوقات مزخرف می گم

عاشقتم سوپرسل
مهمان
عاشقتم سوپرسل
2 ماه و 14 روز و پیش

داداش من با شما مخالفم.ایران کشور امن هست درست ولی این نعمت محسوب نمیشه چرا که امنیت چیز زیاد عجیبی در کشور های دنیا نیس.این که ایران امنه مهم نیست این مهمه که ایرانیا بتونن چیز هایی داشته باشن که بسیاری از کشورا نداشته باشن.و گرنه خیلی از کشورا امن هستن ولی همه ی کشورای جهان لذت های بزرگ رو ندارن.

ali
مهمان
ali
2 ماه و 18 روز و پیش

سلام
اگه دوتا سایتتون که یکی ماله کلشه یکی مال رویاله روبا ادغام کنید بهتر میشه

مهیار
مهمان
مهیار
2 ماه و 18 روز و پیش

سلام اقای نیلچی کلش بدون قند شکن هم باز میشد ولی دو روزه وقتی واردش میشم میاد دانلود محتوا بعد تا وسطاش میره بعد دوباره ارم سوپرسل میاد دوباره میاد دانلود محتوا بنظرتون مشکلش چیه ممنون

سید رسول
مهمان
سید رسول
2 ماه و 18 روز و پیش

من بن شده نیستم همین امروز اکانتمو زیر قیمت رد کردم کلش واقعا مسخره و بچه گونه هست
به نظر مهم ترین چیزی که کلش را مسخره کرده همین تکراری بودنش هست بالاخره یه روز لول بالا میشید میفهمید من لول اکانتم 150 بود ولی مفت فروختمش چون کلش دیگه فایده نداره

عاشقتم سوپرسل
مهمان
عاشقتم سوپرسل
2 ماه و 17 روز و پیش

عزیز ما الان بازی میکنیم و راهی رو که تا مکس شدن رو داریم طی میکنیم خودش لذت بخشه

رضا
مهمان
رضا
2 ماه و 19 روز و پیش

سلام میگم کل از حالت برفی خارج نمیشه؟ بسه دیگه مردیم از کلش برفی

مهدیس خانومم
مهمان
مهدیس خانومم
2 ماه و 18 روز و پیش

واااا با حال شده عزیزم

ali
مهمان
ali
2 ماه و 19 روز و پیش

به نظرم این درست نیست ما وقت بزاریم زحمت بکشیم اما پولش بره تو جیب سوپرسل.پس بهتره فیلترش کنن

پرنسس ندا
مهمان
بی نام
2 ماه و 20 روز و پیش

کلش خیلی بی خود شده .. دیگه بازی نمی کنم .. خیلی بازی های قشنگ تری نسبت به کلش اومده .. کلش بچه بازی شده .. همون بهتر که فیلترش کنن?????

مهدیس خانومم
مهمان
مهدیس خانومم
2 ماه و 19 روز و پیش

هههههههههههههههههههههههههههه شما اظهار فضله نکن

start
مشترک
start
2 ماه و 19 روز و پیش

میشه یک بازی قشنگ نام ببری؟
نو برو جنگ کچل ها بازی کن برات خوبه.
این فکر کنم بن شده عخی خخخخخخخ

رضا
مهمان
رضا
2 ماه و 21 روز و پیش

به امید اینکه کلا بازی های سوپرسل فیلتر بشه خدارو شکر مصادیق تصویب کرده همین روزها ست که بزنن کلا فیلتر کنن دمشون گرم

start
مشترک
start
2 ماه و 19 روز و پیش

ای بابا ببین من الان دارم با کلش حال میکنم الانم دارم بازی میکنم بهت قول میدم کلش فیلتر نمیشه عخی بن شده عخی خخخخخخخ ما که ازاد شدیم برو به سوپرسل التماس بکن شاید برگردوند خی خخخخخ

محمد
مهمان
محمد
2 ماه و 20 روز و پیش

خخخخخ مطمین باش هر وقت اکانتت از بن درآمد کلش هم فیلتر میشه به همین خیال باش.

pouriya
مهمان
pouriya
2 ماه و 21 روز و پیش

لطفا اگه میشه پستی در مورد دیر مپ دادن 10 روزه توی لجند بزارین.یه تحقیق کلی بکنین دلیل اینکه بعد اپدیت مپ کم میده و راه حل پیشنهادی.مرسی

thegamer
مشترک
thegamer
2 ماه و 22 روز و پیش

تان هال 11 دیر سرچ میکنه ؟ یا فقط من اینجوریم ؟؟؟

thegamer
مشترک
thegamer
2 ماه و 22 روز و پیش

یه بلواستک سبک معرفی کنید ممنون

مازیار
مهمان
مازیار
2 ماه و 22 روز و پیش

چرا نیروهای من موقع اتک زدن و یادر کمپها نمایش داده نمیشه کسی میدونه مشکل چیه

شایان
مهمان
شایان
2 ماه و 16 روز و پیش

مازیار مهدی گفت حذف کن اما به جیمیل وصلش کن تا نره به طور کل

Mehdi
مهمان
Mehdi
2 ماه و 19 روز و پیش

این مشکل برای من اتفاق افتاده بازی رو پاک کردن داده زدم دوباره اومدم رو اکانتم کاملا درست شد

aryan kheikha1300
مهمان
aryan kheikha1300
2 ماه و 22 روز و پیش

سلام،اگـــہ کلشو فیلتر کنن اصلا خوب نیست ???صدای مردمو بیشتر در میارن خودم مه بازی نمیکنم? ولی مخالف کلش نیستم کلش بازیه خیلی خوبیه باهاش خاطره زیاد دارمولی حیف نیست بازی که یک ملتو سرگرم میکنه رو بن کنید یا محدودت سنی بزارید ???اگه میزارید هم محدودت سنی گلوبال که بعضی بچه ها با اسم دختر میرن سر بقیرو کلاه میزارن اونام باهاشون دوست میشن … اینطوری اصلا بدرد نمیخوره….لطفا نظرم را منتشر کنید.?

فرمانده
مهمان
فرمانده
2 ماه و 22 روز و پیش

دوستان فیلتر شده و دوستان بن شده زیاد به خودتون فشار نیارید ! دوستان کلش یه بازی هست که داره نابود میشه اگر باور ندارید کافیه برید توی کلن ها ببینید به نسبت چند سال پیش چقدر خلوت و بی رونق هست
اگر واقعیتش را بخواید کلش عمرش سر اومده و دیگه هیجانی توش نیست ایده هاشون قدیمی شده آبدیت هاشون مسخره هست و اصلا تنوع و هیجانی به بازی ندادن هر چقدر هم یک بازی قشنگ باشه اگر سیستم بازی تغییر نکنه تکراری و خسته کننده میشه مخصوصا بازی کلش که یک بازی هست که زمان بر هست و واقعا آدم با حوصله ای میخواد
کلش تا یکی دو سال دیگه قطعا نصف پلیر های خودشو در سراسر جهان(پلیرهای قدرتمند)از دست خواهد داد و نصف بقیه هم تا ببینند دیگران بازی را ترک کرده اند ترغیب به ترک بازی می شوند
اما آیا تا بحال فکر کردید که فلسفه کلش چیست؟بعد از هزاران بار وار زدن و مکس شدن چه چیزی نصیبتان می شود؟کلنتان که لول بالا شد و اکانتتان که مکس شد چه چیزی برای شما خواهد داشت به جز عمر تلف شده و بدبختی؟کلش را کنار بزارید و به فکر آیندتون باشید البته با جوانان ما صد البته آینده ای برای این مملکت وجود ندارد!

عاشقتم سوپرسل
مهمان
عاشقتم سوپرسل
2 ماه و 21 روز و پیش

خودت میگی کلش سرگرمیه.بعد میگی چزی نصیبمون نمیشه؟نه تورو خدا بیا بازی کن یه چیزی هم بهت بدن.بازی برای استراحت کردن هستش دوست عزیز.و کسی هم به شما قول نداده چیزی نصیبت بشه و تو با میل و رضایت کامل خودت بازی میکنی.در مورد کلن ها بگم که اصلا خلوت نیست.اولا الان فصل کار هستش و کسی زیاد وقت بازی کردن نداره.دوما شما رفتی کلنای لول یک رو که کلش بهت پیشنهاد میده نگا میکنی.برو کلنای لول 8 به بالا ببین چقدر فعالن.در مورد آپدیت هم بگم که سوپرسل نمیتونه کاری بکنه که هر آپدیت شکل و شمایل بازی عوض شه.کلش هیچ وقت تاپ پلیراشو از دست نمیده.موقع بن کردن همه بن شده ها همین حرفا رو میزدن.اما الان کلش خیلی هم خوب پیش میره.کی تونست ایده ویزارد یخی رو حدس بزنه؟کی تونست ایده events رو حدس بزنه؟و در آخر بگم شما لازم نیست به خودت زحمت بدی.کسی که نتونه کلش بازی کنه نمیره سمت درس.میره سمت بازی دیگه.با یک کلش حذف کردن هم جهان گلستون نمیشه.پس الکی نمیخواد مردم رو دلسرد کنید

سامورایی
مهمان
سامورایی
2 ماه و 17 روز و پیش

داش از حرفات معلومه خیلی زدن تو سرت…البته حقته..همون امسال شماها حتما باید زور بالا سرتون باشه.الان میفهمم که بابا شماها اصلا جنبه ی هیچ چی رو ندارین..اگه داشتین دستور فیلترینگ صادر نمیشد.

عاشقتم سوپرسل
مهمان
عاشقتم سوپرسل
2 ماه و 17 روز و پیش

آره یکی تو سر من میزنن یکی هم تو سر تو و این از منفی خوردنا هم مشخصه

سامورایی
مهمان
سامورایی
2 ماه و 20 روز و پیش

خیلی دوست دارم ببینم با این همه ادعا لول چنده تگ بازیتو یا اسم کلنتو بگو من بازیتو ویزیت کنم منم تگ بازیمو گذاشتم تو کامنت های قبلی لول بالا بودی قول میدم دیگه کاری به کارت نداشته باشم..که مطمعنم نیستی..

عاشقتم سوپرسل
مهمان
عاشقتم سوپرسل
2 ماه و 17 روز و پیش

من هیچ وقت ارزشی نمیبیم بخوام به تو که بن شدی و هر دری میزنی اکانتت باز شه اکانتمو نشون بدم.بنده انقدر اکانت لول بالا دارم که یکیش برا زدن پوز تو کافی باشه ولی دلیلی نمیبینم بخوام برای کل کردن با تو اکانتم رو بذارم…الانم فکر نکن دروغ میگم.اگه تو و من جامون عوض میشد قطعا تورو ریپورت میکردم.همین الانم من باید ریپورتت میکردم چون ثابت کردی از ربات داری استفاده میکنی. نه از سر عقده بلکه میخوام بازی عادلانه باشه ولی خدایی من اگه اکانتم رو بذارم تو نمیری به خاطر لج ریپورتش کنی؟فکر کردی من آدمیم که کاری کنم اکانتم به خاطر کل من با تو بسوزه؟تخیر من هیچ وقت چیزی رو که به خاطرش زحمت کشیدم راحت از دست نمیدم

فرمانده
مهمان
فرمانده
2 ماه و 16 روز و پیش

خخخ پوزمو زدی دمت گرم:)) واقعا خیلی ملت *** هستیم که افتخارمون به داشتن اکانت کلش هست :)) ببین من اگر بخوام خودتو کل اموالتو میخرم میدم در راه خیریه پس *** نکن :))کلش داره نابود میشه و این یه حقیقت تلخه خخخ فیلترینگم مطمعن باش اجرا میشه بزار انتخابات رد بشه بهت میگم:))

عاشقتم سوپرسل
مهمان
عاشقتم سوپرسل
2 ماه و 16 روز و پیش

داداش من با تو نبودم اشتباه گرفتی

عاشقتم سوپرسل
مهمان
عاشقتم سوپرسل
2 ماه و 19 روز و پیش

ببین انقدر ارزش نمیبینم به تو جواب پس بدم و آدرس اکانت بدم ولی چون هیچ جوابی نداری میگم تا دهنت بسته شه و دیگه اینجا ها نبینمت.
اکانت اصلیم…….ali……..#GCG0JLJU
اکانت دومم……AMIRREZA……#8LV0LJQ
حالا که خوردی برو خودتو جمع کن.دفعه بعد هم گنده گنده بر ندار.(فقط اینو بگم که اکانت دوممو کمتر از اکانت اولیم بهش میرسم برا همون کلن نداره و بیشتر نقش جاسوس داره)

سامورایی
مهمان
سامورایی
2 ماه و 15 روز و پیش

بعدشم اگه من اینقدر وقت میزاشتم واسه این بازی که نمیومدم بر ضدش حرف بزنم بازی میکنم ولی کم ادعایی هم ندارم..نمیگم شما داری ،،اکانت اصلیم
#8R2JCPP80 کلن امپراطوری3 واریور لول بالا هم نیستم … حرفم کلا اینه حمایت نکنیم از سوپرسل ..چون بفکر سرکیسه کردن منو تو هستم بالاخره سو تفاهم ها برطرف بشه … حلال کنید.. یا حق…

عاشقتم سوپرسل
مهمان
عاشقتم سوپرسل
2 ماه و 14 روز و پیش

داداش حرف آخر.من از سوپرسل حمایت نکردم ولی شما از اول داشتی به همه میگفتی حقتونه فیلتر شید و من هم جوابمو دادم.ادعا لول بالایی هم نکردم.ولی اگر برای بن اکانت ها میگی باید بگم خود کلن لول پنج من تا حالا چندین بار به خاطر ایکسمود وارو باخته.و برای همون نمیتونم از بن اکانت ها ناراحت باشم بلکه خوشحال شدم.یا علی

عاشقتم سوپرسل
مهمان
عاشقتم سوپرسل
2 ماه و 16 روز و پیش

اصلاح میکنم یک جا اشتباه شده.این اکانت علی در اصل مال خودم نیس مال یکی از آشناهامه ولی جیمیلش دست منه و راحت میرم تو بازی.و بیشترین بازی رو خودم برا این اکانت انجام میدم. و حتی از اون اکانت بیشتر میرم و براش اتک میزنم..و این رو میتونی از مخزن ها بفهمی. اما اگه اکانت اصل خودمو بخوای تگش یه چی دیگست.
Mohammad Reza……….lvl 150…….#GRJLPGVL
ولی من میدونم فردا به خاطر اینکه انقدر عقده داری ده بار ریپورتش میکنی ولی خوب فقط برا اینکه دیگه اینجا گنده بر نداری گفتم.تا الان هم سه تا اکانت بهت نشونی دادم که جیمیلشون دستمه..بیشتر هم دارم ولی دیگه نمیگم. حالا تو برو دیگه هم ادعا بی جا نکن.

سامورایی
مهمان
سامورایی
2 ماه و 15 روز و پیش

باشه داداش قانع شدم تو راست میگی…ولی من عقده ندارم و خدا شاهده ریپورتم بلد نیستم و نمیکنمم چون نامردی تو ذاتم نیست من بازی میکنم ولی میگم نباید از سوپرسل حمایت بشه..چون بفکر منو تو نیستن اونا حرس جیب خودشونو میزنن و هر وقتم واسشون فایده ای نداشته باشی راحت از سر راه برت میدارن مود بوت غیره هم بهانشونه …یا علی.

سامورایی
مهمان
سامورایی
2 ماه و 13 روز و پیش

باشه داداش من بن شدم و شما هم بزن تو سر ما اشکال نداره.اون تگ اکانتایی هم که گذاشتم مال خودم نبودن.اعتراف میکنم بن شدم کاری هم از دستم بر نمیاد و تنها دلیلشم این بود که تازه شده بودم تان 10 و چیدن مپ وار خودتون میدونید مشکله xmod نصب کردم و قسمت کپی رو فعال کردم رفتم یه مپ وار و یه مپ دیگه برای خودم کپی کردم و با توجه به هشدارهای قبلی سوپرسل همون موقع xmod از گوشیم پاک کردم و حتی گوشیمو آنروت کردم که دیدم از شانس بد من دو روز بعد موج بن ها شروع شد و اکانت من بدون هشدار قبلی بن همیشگی شد.حالا شما خودت قضاوت کن خدایی هست اینه بازی جوان مردانه..از کجا معلوم فردا شما که این همه واسه اکانتت زحمت کشیدی به یه بهانه واقعا مسخره و اینکه سروراش پر شده باشن اکانتو تحریم کنه.

سامورایی
مهمان
سامورایی
2 ماه و 16 روز و پیش

اره منم میرم میگرم یه اکانت لول بالا پیدا میکنم ادعا میکنم اکانت خودمه..

عاشقتم سوپرسل
مهمان
عاشقتم سوپرسل
2 ماه و 16 روز و پیش

اولا من این کارو نکردم دوما اگه عرضشو داری میتونی همین کارو انجام بدی دیگه.من دیگه با تو بحث نمیکنم شورشو در آوردی نیم وجبی بحثو شخصیش کردی به قول خودت حرف زدن با من وقت طلف کنیه پس دیگه لطفا زیر کامنت من جواب ننویس.میخوای باور کن من این اکانت هارو دارم میخوای نکن من مسئول اعتقادات تو نیستم بچه جون.دیگه هم حوصله جر و بحث با تو یکی رو ندارم و همین جا بحثو تموم میکنم و از تو هم میخوام دیگه انقدر وقتتو طلف نکنی اوکی؟

سامورایی
مهمان
سامورایی
2 ماه و 15 روز و پیش

اگه اینقد طلبکارانه حرف نزنی کسی کاری نه با شما داره و نه با من..تمام..خوش باشی.

مارشال
مهمان
مارشال
2 ماه و 22 روز و پیش

شما مث اين كه منطق گيم رو متوجه نشدى هنوز
كسى كه بازى ميكنه صرفا واسه سرگرميه
مگه مثلا از بقيه بازيا يا سريال ديدن يا هر سرگرمى اى تهش قراره اتفاقى بيوفته؟
اگه كسى از بقيه زندگيش بزنه برا سرگرمى مشكل از خودشه نه بازى
در مورد رفتن پليرهاى قوى هم حرفت درسته چون بازى براشون تكرارى ميشه
وگرنه پليرهاى جديد كلى هم دارن لذت ميبرن
كلن ما هم الان از هر وقت ديگه اى فعال تره

فرمانده
مهمان
فرمانده
2 ماه و 16 روز و پیش

خخخخ :)) چند ماه دیگه میبینمت

مارشال
مهمان
مارشال
2 ماه و 13 روز و پیش

سه ساله كلن دارم لول يازده هم هست الان هم تقريبا فوله پشت هم وار ميزنيم نزديك دويست و پنجاه تا برد
چند ماه ديگه نزديك لول دوازدهيم :))

triple h
مهمان
triple h
2 ماه و 22 روز و پیش

البته با این مملکت صد البته آینده ای برای جوانان ما وجود ندارد . اصلاح میکنم

فرمانده
مهمان
فرمانده
2 ماه و 16 روز و پیش

لطف کنیم تنبلی خودمون را تقصیر دولت و …نندازیم مشکلات هست ولی از خودمون شروع میشه

سامورایی
مهمان
سامورایی
2 ماه و 22 روز و پیش

فیلترینگ فیلترینگ این بازی باید هر چه سریعتر فیلتر کامل بشه و میشه عاشق سوپرسل وقتی بصورت کامل این بازی فیلتر شد میبینمت..عجله ندارم بالاخره فیلتر میشه

عاشقتم سوپرسل
مهمان
عاشقتم سوپرسل
2 ماه و 21 روز و پیش

تو چرا اینجا هی میچرخی؟باباجان من الان بدون فیلتر شکن میرم بازی میکنم وار میزنم اتک میزنم و هزار کار دیگه.اگه عقلتو به کار بندازی میفهمی کسی نمیتونه بازی رو که 5 میلیون مخاطب داره فیلتر کنه.در عجبم واقعا که چقدر سیریشی.بابا جان برو اکانتت بن شده دیگه اینجا چرا میای؟هنوز هضمش نکردی بن شدنتو؟انقدر که تو میای تو این سایت بن نشده ها نمیان.مثلا میای که چی؟مردمو الکی از بازی دلسرد کنی؟منتظر معجزه ای ببنی اکانتت باز میشه؟منتظری کلش کی فیلتر میشه در حالی که اصلا به ذهنت خطور نمیکرد؟واقعا فازت چیه اینجا دور میزنی؟

سامورایی
مهمان
سامورایی
2 ماه و 20 روز و پیش

فازم اینه چهارتا لول پایین مثل تو رو پوزشونو به خاک بمالم اینقدم از بن حرف نزن..ایرانکلش لطفا نظرات گلچین پخش نکنید

عاشقتم سوپرسل
مهمان
عاشقتم سوپرسل
2 ماه و 19 روز و پیش

از بن حرف میزنم چون تنها دلیلی که تو اینجا ول میچرخی همینه

سامورایی
مهمان
سامورایی
2 ماه و 20 روز و پیش

اینقد میگم تا فیلتر بشه حال تو یکی رو جا بیارم همین الانش بازی بدون vpn ارور انتن داره//یعنی اینکه بدون سرصدا داره فیلتر میشه//به همین زودی تا تیر ماه سال اینده گریه هاتو میبینم عاشق سوپرسل!!!

مهدیس خانومم
مهمان
مهدیس خانومم
2 ماه و 19 روز و پیش

بابا یکی به این شکلات بده حرف نزنه جوری صحبت می کنی انگار الان پرو فسورای روانشناسی داری سامورایی خان شما نمی خاد برا ماشاخ شی حرف نزنی سنگین تری

عاشقتم سوپرسل
مهمان
عاشقتم سوپرسل
2 ماه و 19 روز و پیش

فکر کنم یا تو روستا داری بازی میکنی یا اینترنتت مال قرن بوقه که با شیلتر شکن هم علامت وای فای میاد.برو یه نت قوی بخر چون با این سرعت نت دو ساعت طول میکشه التماسات به سوپرسل برسه.

start
مشترک
start
2 ماه و 19 روز و پیش

خخ داش تجربه داری فکر کنم وقتی اکانتت بن شده خیلی گریه کردی عخی خخخخخخ

start
مشترک
start
2 ماه و 19 روز و پیش

خخخخ بیخیال باو کلش فیلتر نمیشه. خودتو داش اذیت نکن.
عخی اکانتت بن شده خخخخ
اگر فیلتر بشه فیلتر شکن میاریم.
یه بازی بود اسمش ب-ت-ل-ف-ی-د. بود اونو من 6بار تاحالا رفتم
چ برسه به کلش هنوز صد سال عقبی داش
این قدر نگو لول بالا اکانت داشتم بله درسته با تقلب اکانت لول بالا ساختی وگرنه چیزی نیستی.
ببین من 7 تا اکانت دارم اکانت لول پایینم 1032ستاره وار داره .
تو با همون اکانتت (که با تقلب بوده)به این اکانتم نمیرسی عخیی خخخخخخ
یا علی

مهدیس خانومم
مهمان
مهدیس خانومم
2 ماه و 22 روز و پیش

تو الان گرمی نمی فهمی چی میگی برو زیر کولر حالت جا میاد هر کی موافق لایک کنه

thegamer
مشترک
thegamer
2 ماه و 22 روز و پیش

بلواستک هنوز هم درست نشده دیر سرچ میکنه 10 سانیه 1 بار

aryan kheikha1300
مهمان
aryan kheikha1300
2 ماه و 23 روز و پیش

از فیلتر کردن کلش چی به اینا میرسه جزع این که سرو صدای مردمو در بیارن من خودم بازی نمیکنم ولی مخالف کلش،نیستم…☺☺☺☺☺☺

علی
مهمان
علی
2 ماه و 23 روز و پیش

سلام آره کینگو کویین تو تاون 9 تا لول 40 آپ میشه

کلش
مهمان
کلش
2 ماه و 22 روز و پیش

داداش اطلاعات غلط نده تا 30 اپ میشن کامنت پایینتر عکس قرار دادم

علی
مهمان
علی
2 ماه و 23 روز و پیش

بن شده های بدبخت خوب میخواستین از ایکس مود استفاده نکنین خود کرده را تدبیر نیست حالا چرا به ما گیر میدین ما چه هیزم تری به شما فروختیم

سحر
مهمان
سحر
2 ماه و 23 روز و پیش

جون مادرتون جواب بدید آپ جدید هیروها تاون9 تا لول40 آپ میشه؟؟؟؟

کلش
مهمان
کلش
2 ماه و 22 روز و پیش

اینم اطلاعات کامل کینگ و کویین با اخرین تغییرات ابدیت ؛هزینه ها و زمان ابدیت ها
همین الان از کلش ویکی واستون عکس گرفتم
http://uupload.ir/files/ivwn_26.jpg
http://uupload.ir/files/ncqr_2.jpg

H.R
مهمان
H.R
2 ماه و 23 روز و پیش

اره

alireza.leo
مشترک
alireza.leo
2 ماه و 23 روز و پیش

بله تا چهل اپ میشن تون هال نه

کلش
مهمان
کلش
2 ماه و 23 روز و پیش

سلام خیر سحر خانم تا لول 30 اپ میشن من الان تان 9 هستم و هیرو لول سی دارم و دیگه اپ نمیشن وقتی کلیک میکنم میگه اول باید برید تان 10
موفق باشید

علی
مهمان
علی
2 ماه و 23 روز و پیش

اصلا این ساندیس پرتغالیه کیه داره اخطار میده؟

alireza.leo
مشترک
alireza.leo
2 ماه و 23 روز و پیش

هیچی داداش بزار خوش باشن شاید یه چیزی از این دزدی ها بهش رسید با این حرف ها

مصادیق غیر منصفانه
مهمان
مصادیق غیر منصفانه
2 ماه و 23 روز و پیش

سلام بابا تو زندگی خصوصی مردم رخنه کردن .. چی میخوان شما ها باقی مانده کیا هستین که اینجور تصمیمات مسخره ای رو میگیرید اگه راست میگید از فیش های حقوقی نجومیتون صحبت کنید..نه اینکه بیاید تو زندگی مردم و اینکه چه بازی ای میکنن و چه بازی ای نمیکنند،،دخالت کنید.

wpDiscuz