ربات,ربات کلش برای کامپیوتر,خرید ربات کلش اف کلنز clash of clans

اختلال ورود به بازی های سوپرسل!! آیا کلش اف کلنز فیلتر شده است؟! (بروزرسانی هفتم ) 436

ساعاتی قبل بود که به ناگاه تمامی بازیکنان کلش و کلش رویال در سراسر ایران با مشکل ورود به این دو بازی مواجه شدند!!این مشکل همگانی بوده و از سوی تمامی سرویس های ارائه دهنده اینترنت بوده است اما این موضوع بار دیگر این سوال را بوجود میآورد که آیا براستی کلش اف کلنز و کلش رویال فیلتر شده است؟!

به روزرسانی 7 دی ماه 95

خبر فوری : فیلترینگ کلش اف کلنز و کلش رویال تایید شد!!

در چند روز گذشته دسترسی به بازی کلش آف کلنز با مشکل مواجه و سپس رفع شد. بنیاد ملی بازی های رایانه ای نیز اعلام کرد که علت محدودیت در دسترسی به این بازی مشکل اخلال در شبکه اینترنت بوده است؛ اما معاون دادستان کل کشور در امور فضای مجازی علت را موضوع دیگری عنوان می کند.
دکتر عبدالصمد خرم آبادی معاون قضایی دادستان کل کشور در گفت وگو با خبرنگار گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان دررابطه با اختلال ایجاد شده در بازی «کلش اف کلنز» از اعمال محدودیت برای دسترسی به این بازی خبرداد و گفت: اکثریت قریب به اتفاق اعضای کارگروه تعیین مصادیق با اعمال محدودیت برای دسترسی به بازی «کلش آف کلنز» موافقت کردند و همچنین اذعان داشت :
به موجب  ماده 15 قانون جرایم رایانه ای یا همان (ماده 743 قانون مجازات اسلامی) ترویج و آموزش اعمال خشونت آمیز از طریق سامانه ها و شبکه های رایانه ای جرم است و بر همین اساس بخش تعزیرات دستور اعمال محدودیت در دسترسی به بازی کلش آف کلنز را صادر نموده است.

جهت مشاهده ی کامل خبر، به این مطلب مراجعه نمایید (کلیک کنید).


*** بروزرسانی های قدیمی مطلب ***

فیلترینگ کلش اف کلنز ، از شایعه تا واقعیت!!

خب همانطور که میدانید ساعاتی است که دسترسی به دو بازی محبوب سوپرسل یعنی کلش اف کلنز و کلش رویال محدود شده و کاربران هیچ یک از سروس های اینترنتی قادر به ورود به بازی نیستند!!یعنی مدت زمان زیادی بازی در لودینگ (بارگذاری) و همچنین Download content باقی میماند ولی خبری از باز شدن نیست و خطای ورود می دهد.

اما این موضوع باعث شده تا برخی گمانه زنی ها درباره فیلترینگ این دو بازی محبوب قوت گرفته و دست به دست شود!!

در حقیقت تاکنون و تا به این لحظه هیچ یک از نهادهای رسمی کشور خبر رسمی در اینباره اعلام نکرده اند و این ماجرا هنوز در هاله ای از ابهام قرار دارد!! اما موضوع بسیار قابل توجه این است که طبق تحقیقات تیم ایرانکلش ، مشکل از سوی سرورهای سوپرسل و بازی نیز نمیباشد ، چراکه در اینصورت با واکنش سریع سوپرسل در جهت رفع آن مواجه میشدیم!!

جلوتر نرفتن از لودینگ بارگزاری بازی

در این میان با سه نظریه مواجه هستیم که در ادامه به توضیح آن میپردازیم :

1 – فیلترینگ کلش و کلش رویال

2 – اختلال موقتی در سرورهای سوپرسل برای آیپی های ایران

3 – اختلال کلی در اینترنت ایران و حل مشکل بزودی

خبرها از وصل نشدن اینترنت و اختلال برای ورود به سایت های خارجی در برخی از نکات کشور حکایت دارد.ایرانسل در تهران و مشهد به صورت کلی قطع شده بود و در برخی نقاط کشور دسترسی به سایت های خارجی با مشکل مواجه شده بود

فیلتر کلش اف کلنز؟!

آنچه که درحال حاضر مشخص است عدم دسترسی تعداد زیادی از کابران به دو بازی کلش اف کلنز و کلش رویال است!! گرچه هنوز خبر رسمی و موثقی بدست ما نرسیده اما برخی اخبار حاکی از فیلترینگ این دو بازی است که البته بارها این موارد پیش آمده و گفته شده به دلیل فیلترینگ هوشمند و اشتباه بوده !!

کافه بازار در فروش ریالی جم کلش و کلش رویال

همانطور که میدانید ، مدتی قبل کلش اف کلنز به طور کلی از کافه بازار حذف شد که علت آن هم قرار کافه بازار با سوپرسل و پرداخت ریالی در بازی بود که با مخالفت شدید نهادهای دولتی مواجه شد و مجبور به حذف آن از مارکت بازار شد!!(البته در حد حدس و گمان میباشد)

اما این حذف طولی نکشید و در اقدامی ، بازار سعی در ادامه کار خود نمود و اقدام به حذف همیشگی آن از بازار نکرد ، بلکه فروش رویال در کلش رویال را نیز آغاز نمود

این خبر در رسانه ها نیز منتشر شد.

تنها قرارداد ایرانی با شرکت خارجی بازی کلش فسخ شد!!

البته لازم به ذکر است 30 درصد مالیات و مراحل قانونی برای این مورد انجام شده

 

راه حل موقتی برای ورود به کلش و کلش رویال

این مشکل هرچه که هست ، چه فیلترینگ باشد و چه اختلال در سرورهای بازی ، درحال حاضر به راه حلی نیاز داریم تا بتوان بوسیله آن وارد بازی شد!! به همین جهت و برای رفع این مشکل ، ابتدا بر روی این لینک کلیک کرده و پس از هدایت به کانال رسمی ایرانکلش ، از راه حل های تست شده و 100 درصد عملی برای ورود به بازی خود استفاده نمایید!!

نتیجه گیری و جمع بندی

تا به این لحظه هیچ یک از نهادها و منابع رسمی کشور خبر فیلترینگ را نه تایید و نه رد نموده اند!! از طرف دیگر بسیاری از وبسایت ها و کانال های خبری نیز خبر فیلترینگ این دو بازی محبوب میدهند. این درحالی است که حتی با مطرح شدن این موضوع در فروم سروپرسل نیز ، واکنشی نسبت به اختلال در سرورها نشان داده نشد و این حاکی از عدم وجود مشکل در سرورهای بازی است!!

علت این محدودیت در دسترسی هرچه که هست تا به این لحظه برای همگان مبهم است و باید به ناچار از راه حل های موقتی برای ورود به بازی استفاده نمود. تیم ایرانکلش همچنان به پیگیری های خود ادامه داده و در صورت دستیابی به خبرهای رسمی و موثق ، در کمترین زمان آن را در اختیار شما قرار خواهد داد!!


** بروزرسانی سوم ( 3 بامداد 7 آذرماه)**

 

رفع مشکل خطای سیستمی کلش اف کلنز و ریوال

برای برخی از کاربران بازی کلش اف کلنز بدون نیاز به برنامه های جانبی در حال باز شدن است.کاربرانی که قبل از این برای باز شدن و رد کردن لودینگ نیاز به ابزار جانبی داشتند.

این خبر توسط 15 کاربر با سرویس دهندگان مختلف تایید شده و به صورت میدانی میباشد.نتیجه گیری آنکه از شواهد پیداست مشکل در حال رفع شدن میباشد ولی هنوز هیچ چیز قطعی نمیباشد.

به محض انتشار اخبار بیشتر در همین مطلب و کانال تلگرامی ما اطلاع رسانی خواهد شد.

==========================================================

** بروزرسانی چهارم ( 12 ظهر 7 آذرماه) **

photo_2016-11-28_01-05-16

بنیاد بازی های رایانه ای : کلش اف کلنز فیلتر نشده است!!

همانطور که در ساعات قبل نیز گفته شد ، خوشبختانه از صبح امروز بسیاری از کاربران مجددا موفق به ورود به بازی خویش شدند و این روند تاکنون نیز ادامه داشته است!!

اما لحظاتی قبل طی انتشار اطلاعیه ی مهمی توسط مدیر عامل بنیاد ملی بازی های رایانه ای ، مشخص شد که این اختلال تنها ناشی از وجود مشکلاتی در زیر ساخت های اینترنت کشور بوده و درحال پیگیری است!!

photo_2016-11-28_01-00-14

وی علاوه بر بیان موقتی بودن این مشکل و رفع در آینده ای نزدیک ، اذعان کرد مشکل مربوط به پرداخت های درون برنامه ای مارکت کافه بازار نیز به همین دلیل بوده و بزودی رفع خواهد شد!!

مدت زمان رفع مشکل ورود به کلش اف کلنز

طبق گفته رحیمی قدوسی ، مدیرعامل بنیاد بازی های رایانه ای ، این مشکل هم اکنون درحال پیگیری بوده و بزودی رفع خواهد شد!! البته تاکنون هیچ مدت زمان دقیق و رسمی از سوی این نهاد اعلام نشده و رفع کامل این مشکل ممکن است چندین روز به طول بیانجامد!!

البته طبق گزارشاتی که بدست ما رسیده ، درحال حاضر بسیاری از کابران سرویس های ارائه دهنده اینترنت موفق به ورود مجدد به بازی شده اند ولی بنظر میرسد این روند به کندی رو به پیشرفت است و کمی زمان خواهد برد!!

============================================================

*** بروزرسانی ششم ***

بازی بصورت همگانی در دسترس قرار گرفت!!

همانطور که انتظار داشتیم ، خوشبختانه این مشکل سریعا رفع شده و لحظاتی قبل هردو بازی کلش رویال و کلش اف کلنز بصورت همگانی در دسترس قرار گرفته و میتوان بدون استفاده از هیچ نرم افزار جانبی از  وارد بازی شد!!

photo_2016-11-28_10-29-38

همچنین لازم به ذکر است که فرایند رفع فیلترینگ هنوز تکمیل نشده ولی سریعا درحال انجام است. به همین جهت اگر هنوز در ورود به بازی خود مشکل دارید ، شکیبا باشید تا مشکل برای شما نیز مرتفع شود!!

 


برای اطلاع از آخرین اخبار کلش اف کلنز ، اینجا کلیک نمایید!!

https://telegram.me/iranclashcom

امیر نیلچی

امیر نیلچی هستم ،معاون فعلی سایت ایرانکلش و کلش رویال. 4 سال از عمر 19 ساله ی خودم رو صرف بازی های آنلاین ازجمله کلش و کلش رویال کردم. بسیار علاقه مند به نویسندگی هستم و سررشته کمی نیز درزمینه برنامه نویسی اندروید دارم.

دیدگاه بگذارید

436 نظر برای "اختلال ورود به بازی های سوپرسل!! آیا کلش اف کلنز فیلتر شده است؟! (بروزرسانی هفتم )"

خبر کردن از
avatar

مرتب سازی :   جدیدترین | قدیمی ترین | محبوب ترین
امیر
مهمان
امیر
26 روز و 23 ساعت و پیش

باسلام.من 5 تا اکانت دارم از4روزپیش یکی ازاکانتام که اکانت اصلیم هم هست لودویلیج نمیشه.قسمت انتخاب اکانت میادوروی اکانت موردنظرم میزنم اون بالا خوش امدمیگه ولی دهکده ام لودنمیشه که عبارت کانفیرموتایپ کنم وبعدش هم اوکی رو.ممنون میشم راهنماییم کنیین.فقط همین یکی از اکانتام این مشکلوداره بقیه درست هستن

بهمن
مهمان
بهمن
1 ماه 14 روز و پیش

مشکلی برامون پیش اومد اکلنتمو داخل گوگل پلی ثبت نکردم دوروزه اکانتم پریده میشع کمکم کنید

Co-Leader
مدیر سایت
1 ماه 7 روز و پیش

با سلام
به فارسی مشکلتون رو به پشتیبانی سوپر سل اطلاع بدین

★Arian★
مهمان
★Arian★
2 ماه و 24 روز و پیش

با عرض سلام
ببخشید شما اگه به فکر نوجوانان و جوانان کشور هستید بازی کلش را نباید فیلتر کنید!
باید بازی بهتر باکیفیت تر و هیجان انگیزتری ارائه بدید که ساخت کشور خودمان باشد؛ و این غیرممکن است که شما همچین بازی بسازید ولی ایرانی ها از این بازی استقبال نکنند.
شما میتوانید همچین بازی درست کنید؟!
لطفا از فیلتر کردن کلش دست بردارید و بفکر ساخت بازی بهتری باشید.

nima
مهمان
nima
2 ماه و 25 روز و پیش

سلام دوستان.این واقعیت داره که قراره بازی محبوب کلش فیلتر بشه. من یک روانشناسم و میدونم چرا این بازی چرا اینقدر در بین جوانان و نوجوانان محبوبیت داره . من کاری به شایعاتی که در خصوص شیطان پرستی و غیره شنیدم ندارم .چون این قضیه شبیه به این میمونه که پدر یا مادر بیاد به بچه بگه اونجا لولو هست یا دست نزن که جیزه. خوب مسلم که این چیزها این روزها خریدار نداره و جوانان هوشیار تر از این حرفان که این اراجیف رو قبول کنن . ولی اگه علت یابی کنیم میدونیم که اکثر جوانان و نوجوانان که به این بازی علاقه دارن اکثرا از قشری هستن که علاقه ای به خیابان گردی و مسائل بعدی ندارن و یا به مشغول شدن در کنج دنج خانه علاقه بیشتر دارن تا گردشهای خیابانی و اگر هم ریشه یابی کنیم میبینیم که اکثر جوانان از فقدان تفریح سالم به این قبیل بازی ها روی میاورند .در کل تصمیم فیلتر شدن کلش یه تصمیم غیر کارشناسی بوده و میتونه به عواقب بعدی منجر بشه . من توصیه میکنم مسئولین مربوطه عاقلانه تر برخورد کنند.

★Arian★
مهمان
★Arian★
2 ماه و 24 روز و پیش

ببخشید حرف شما کاملا اشتباهه

سجاد
مهمان
سجاد
2 ماه و 22 روز و پیش

سلام برای پول فیلتر کردن. ایرانی ها این همه پول دادن دیدن که به ضررشونه فیلتر کردن که سود کنن
البته من به شما hotspot shield پیشنهاد میکنم connect شدید دیگه نیازی به تنظیمات vpn نیست و راحت از هرچه می خواهید استفاده کنید

Vahid
مهمان
Vahid
2 ماه و 23 روز و پیش

وقتی به یه چی زهر میپاشین طرف میره دنبال پادزهر مطمن باشین پادزهرش فقط اون زهرو خنثی نمیکنه

سحر
مهمان
سحر
2 ماه و 24 روز و پیش

من هنوز نمیتونم کلش بازی کنم همش لودینگش هنگام اتک زدن میاد

مهدي
مهمان
مهدي
2 ماه و 24 روز و پیش

خاك بر سر شركة سوپر سل هروز يه ابديت جديد

hhh
مهمان
hhh
2 ماه و 24 روز و پیش

میگن بازی خشونت آمیزه انگار بازی های دیگه گل و بلبل و بوس و عشق و عاشقیه.وقتی هزاران هزار نرم افزار رو کرک شده به قیمت باقالی میخرن حرام نیست و کسی نظر نمیده ولی حالا چند نفر جم خریدن وامصیبتا.در ضمن کلش رویال که وقت نمیبره اونم فیلتر کردن.

ابوالفضل
مهمان
ابوالفضل
2 ماه و 25 روز و پیش

کلش رو فيلتر کرديد يا هر مشکلى که پيش امده
چرا هر کى تو ايران هر غلطى ميکنه بنام اسلام تمومش ميکنه
اصلا کجاى کلش خشونت اميزه

ehsan
مهمان
ehsan
2 ماه و 26 روز و پیش

چرا فیلتر؟؟؟؟؟چشم ندارن ببینن کل مردم عاشق این بازی هستن.هرکی موافقه بزنه لایکو

حسن
مهمان
حسن
2 ماه و 26 روز و پیش

سلام. اون نسخه از کلش اف کلنز که از بازار دانلود شده و امکان خرید جم به ریال داره فیلتر شده، اما اگه نسخه‌ی گوگل پای استور باشه بدون مشکل کار میکنه و فیلتر نیست، من نسخه‌ی گوگل پلی استور رو از سایت فارسروید دان کردم و دیگه مشکلی ندارم اما نسخه‌ی قبلیمو که از بازار گرفته بودم فیلتر بود

vs*vs
مهمان
vs*vs
2 ماه و 26 روز و پیش

خدا لعنتشون کنه چرا فیلتر کردن

موسیو
مهمان
موسیو
2 ماه و 26 روز و پیش

فیلتر کامل نشده محدود کردن یعنی وارد بازی میشی ولی برا اتک زدن با پیغام ضعیف بودن انتن مواجه میشید حتی اگر از وایفا استفاده کنید این کارشون باعث میشه کم کم حوصلتون از این مشکل سر بره و از بازی زده بشید

MATARSAK
مهمان
MATARSAK
3 ماه و 14 روز و پیش

با سلام
اکانت کلش من سرعت سرچ اتکش خیلی اومده پایین یعنی هر 10 دقیقه یا بعضی وقتا بیشتر طول میکشه تا یه حریف پیدا کنه البته بعد از اون چند روز ک فیلتر شد اکانتم اینجوری شده.اگه میشه راهنمایی بکنید تا درست بشه ممنون.
خیلی کارا انجام دادم گوگل پلی رو هم آپدیت کردم پاک کردم باز نصب کردم
DNS عوض کردم نشد
کلشو پاک کردم نصب کردم نشد
گوگل سرویس رو هم عوض کردم نشد
روی یه گوشی دیگه تست کردم درست نشد ولی اکانتای دیگه روی گوشیم درست کار میکنن
کلشو Clear data کردم بازم نشد هر بلای که بلد بودم سرش اوردم ولی درست نشد

aty
مهمان
aty
3 ماه و 22 روز و پیش

من وقتی وارد کلنم میشم سازه ها نشون داده نمیشه چیکار باید بکنم

soltan
مهمان
soltan
3 ماه و 24 روز و پیش

سلام چرا اینقدر نادون هستید شماها و ندونسته و نسنجیده حرف میزنید ،،،،
1-فیلتر بشه چی به شماها میرسه هیچی فقط فضولی .
2- این یه بازی که کل جهان دارن بازی می کنن پس به نفع خود دولت هم هست چون از اینترنت استفاده می کنن.
3- خود دولت این همه دزدی می کنه ، پس در نتیجه دزدی دولت مردان ایرانی از مردم بدبخت بیشتر از خروج ارز به کشور فنلاند سازنده ی بازی هستش.

353747
مهمان
353747
3 ماه و 24 روز و پیش

مادون خودتی و جدو ابادتته

حسام
مهمان
حسام
3 ماه و 24 روز و پیش

چ آدم های بی فرهنگی پیدا میشن

Attacker
مهمان
Attacker
3 ماه و 25 روز و پیش

سرورها قدرت لازم برای گرفتن امواج رو از بازیهای گوگل پلی ندارن ..بازیهای گوگل پلی و خود گوگل پلی کانکت نمیشه چون فیلترش کردن حالا هم زمان میبره تا ازارد بشه

ĦѦღїÐ
مهمان
ĦѦღїÐ
3 ماه و 25 روز و پیش

از من بالا میاد نتمم اچ پلاسه ولی روی صفحه نت ضعیفه رو میزنه

محمد اشکی
مهمان
محمد اشکی
3 ماه و 25 روز و پیش

پر نمیشه دانلود محتوا چیکار کنم

امیرعلی
مهمان
امیرعلی
3 ماه و 25 روز و پیش

چراحالاک کلش درست شده اینقدرظیفه خطم 4gهست ولی بازم علامت نت ظیف هست رامیده اگه کسی میدونه بگه؟….

C na
مهمان
C na
3 ماه و 25 روز و پیش

کلش رو خدا آزاد کرد خخ

رضا
مهمان
رضا
3 ماه و 25 روز و پیش

وهنوزم سرویس های اینترنتی دچار مشکلن. وارد بازی میتونی بشی ولی هی نت میپرع شما میدونید مشکل از کجاست؟

علیرضا
مهمان
علیرضا
3 ماه و 25 روز و پیش

سلام درست شده ولی مدتی تو لودینگ هست داخلم که میشی اتک نمیونی بزنی یا سرچ کنی اینترنت ضعیف میشه کی میخاد درست شه این همه پیشرفت تو دنیا اینم چیزی که نتونستین ۳روزه الان حل کنین

سجاد
مهمان
سجاد
3 ماه و 24 روز و پیش

یعنی راست راستی گندش رو دراوردن دیگه. رو هر چیزی این ملت دست گذاشتن اینا یه بامبولی توش دراوردن.قشنگ چک بکنید ببینید چیزی از قلم نیوفتاده که فیلتر نشده باشه. والا اینجور که ما میبینم در اینده نزدیک خودمونم فیلتر میشیم

tataei
مشترک
tataei
3 ماه و 25 روز و پیش

خوشبختانه مشکل رفع شد. برید. واراتونو بزنید تا این خارجیا پرو نشن خخخخ

Oprator
مشترک
Oprator
3 ماه و 25 روز و پیش

سلام هنوزاختلال شبکه برطرف نشده،میزنه درحال بارگیری،واردبازی نمیشه،ولی با ف*ی شکن بازمیشه

Hossein
مهمان
Hossein
3 ماه و 25 روز و پیش

آقا بازی های من اومدن بالا ولی علامت ضعیفی نت میدن صندوقها باز نمیشن سرچ اتکم میزنم بعد چندتا سرچ گیر میکنه تا قبل این رایتل بهترین نتو بهم میداد امیدوارم خرابش نکنن

amir
مهمان
amir
3 ماه و 25 روز و پیش

بابا چرا فرا فکنی میکنی من هنوز نیومده

سجاد
مهمان
سجاد
3 ماه و 25 روز و پیش

دوستان سلام. الان چه کلش چه رویال هر دو به سختی لود میشه. ودرضمن داخل هر گدوم که میشیم همش با ارور ضعیف بودن نت مواجه هستیم . مشکل یعنی کامل حل نشده

امیر
مهمان
امیر
3 ماه و 25 روز و پیش

بازی امود بالا ممنون

abbas
مهمان
abbas
3 ماه و 25 روز و پیش

روش بروزرسانی بازی از طریق بلو استکس چطوریه؟الان پیغام بازی اینه که ورژن جدید موجوده ولی از طریق پلی استور نمیتونم دانلود کنم.ممنون میشم راهنمایی کنید

علی4
مهمان
علی4
3 ماه و 25 روز و پیش

اقا بازی اومد بالا معتاد ها برن سر بساط بازی

You
مهمان
You
3 ماه و 25 روز و پیش

از اولم فیلتری در کار نبود.. شما الکی جو داده بودین 😐

علی
مهمان
علی
3 ماه و 25 روز و پیش

منظورت سوپ جو دیگه ؟

You
مهمان
You
3 ماه و 24 روز و پیش

چقد بانمکی تو! یادم باشه بجای نمک تو غذا ازت استفاده کنم 😐

Attacker
مهمان
Attacker
3 ماه و 25 روز و پیش

داداشای گل مشکل تا فردا کاملا حل میشه الان ساعت ۲۳:۵۳بازی من باز شده ولی علامت ضعف نت داره که اونم ایشالا درست میشه .درست که شد میپکونیم بازی رو بزن لایکو

shahramlok
مشترک
shahramlok
3 ماه و 25 روز و پیش

سلام دوستان کلش بدون نرم افزار دیگه بالا میاد برای من شما هم امتحان کنید موفق باشین

wpDiscuz