رویدادهای بعدی کلش اف کلنز لو رفت! (رویداد گولم آغاز شد)

45 178

همانطور که اطلاع دارید ، با افزوده شدن بخش جدید به بازی به نام رویدادها ، هیجان بازی  بیشتر از همیشه شده است!! اما جالب است بدانید تمامی این رویدادها بصورت زمان بندی شده اجرا میشود و از پیش تعیین شده هستند!! امروز تیم ایرانکلش موفق شده تا با رمزگشایی آنها ، این رویدادها را از سورس بازی بیرون بکشد!!

 

رویدادهای بعدی کلش اف کلنز لو رفت!!

همانطور که گفته شد ، تمامی رویدادهایی که تا این لحظه در بازی اجرا شده است و تمامی آنهایی که در آینده به بازی خواهند آمد ، طبق یک برنامه زمانبندی شده و از پیش تعریف شده در سورس (فایل) بازی بصورت کدگذاری شده ذخیره شده اند که امروز تیم ایرانکلش توانست برای اولین بار این فایل ها را رمزگشایی کرده و برای شما عزیزان قرار دهد!!

sshot-1

*** رویداد استار بونس دوبرابر ***

این رویداد که هم اکنون آغاز شده است و بمدت سه روز ادامه خواهد داشت ، این امکان را به شما میدهد تا بتوانید با تکمیل ستاره های اتک روزانه خود ، دو برابر پاداش (لوت) معمول خود را دریافت نمایید ؛ البته لازم به ذکر است که این پاداش بستگی به لیگ شما خواهد داشت و هرچه از لیگ بالاتری برخوردار باشید ، لوت بیشتری نیز دریافت خواهید نمود!!

sshot-3

*** رویداد ویژه گولم ***

این رویداد که یکی از رویدادهای لو رفته بازی به شمار می آید ، در تاریخ 25 دی آغاز شده و بمدت یک روز ادامه خواهد داشت!! لازم به ذکر است که در این رویداد ، هزینه ساخت گولم بشدت کاهش یافته و شما قادر خواهید بود تا با پیروزی در تعداد معینی اتک توسط گولم ، مقدار 30 جم و 300 ایکس پی دریافت نمایید!!

sshot-2

*** رویداد ویژه اسپل جامپ ***

از دیگر رویدادهای لو رفته و رمزگشایی شده توسط ایرانکلش ، میتوان به رویداد اسپل جامپ اشاره نمود که در تاریخ 28 دی آغاز شده و بمدت دو روز ادامه خواهد داشت!!

این رویداد یکی از اولین رویدادهای اسپل میباشد که بوسیله های شما قادر خواهید بود اسپل جامپ را با هزینه بسیار کمتری آماده کرده و با پیروزی در تعداد معینی اتک توسط آن ، مقدار 30 جم و 300 ایکس پی دریافت نمایید!!

jump-spell

*** رویداد ویژه کلن وار ***

رویداد دیگری که توسط تیم ایرانکلش استخراج شده است ، رویداد کلن وار است که هنوز هیچ اطلاعاتی از زمان آغاز آن در دسترس نیست و  به احتمال زیاد این رویداد مربوط به سالگرد کلن وار باشد ولی بوسیله ی آن شما قادر به دریافت ایکس پی دو برابر از کلن وار خواهید بود!!

ojujjhz

*** رویداد ویژه لاوا هوند ***

رویداد لاواهوند نیز یکی دیگر از رویداد هایی است که توسط تیم ایرانکلش لو رفته است!! در این رویداد شاهد کاهش چشمگیر هزینه ساخت لاواهوند و همچنین دریافت 30 جم + 300 ایکس پی در ازای پیروزی در چند اتک لاواهوند خواهیم بود!! البته لازم به ذکر است که تاریخ شروع این رویداد نیز همچنان نا معلوم است.

maxresdefault

*** رویداد ویژه ویچ ***

در این رویداد نیز همانند دیگر رویدادهای نیرو ، شاهد کاهش هزینه ساخت ویچ خواهیم بود و طبق معمول جایزه 30 جم + 300 ایکس پی برای تعدادی اتک با این نیروی قدرتمند. لازم به ذکر است که مانند دیگر موارد ، تاریخ این رویداد نیز همچنان مشخص نیست!!

witch_level3_featured

*** رویداد ویژه بالون ***

ظاهرا رویداد نیروهای کلش اف کلنز برای مدت بسیار زیادی ادامه خواهد داشت و یکی دیگر از آنها نیز به نام رویداد بالون در سورس بازی قرار گرفته است و مانند دیگر رویدادهای نیرو ، با کاهش هزینه ساخت بالون و همچنین پاداش 30 جمی + 300 ایکس پی روبه رو خواهیم بود!! مانند دیگر رویدادهای نیرو ، از تاریخ شروع این رویداد هم اطلاعاتی در دسترس نیست.

*** رویداد ویژه پکا ***

این رویداد که شاید بهترین رویداد نیرو در کلش اف کلنز باشد ، پکا نام گرفته و بزودی شاهد آغاز آن خواهیم بود!! همانند دیگر رویدادهای نیرو ، در رویداد پکا نیز با کاهش چشمگیر قیمت ساخت پکا و همچنین پاداش 30 جمی + 300 ایکس پی در مقابل چند اتک توسط پکا روبه رو هستیم. اما لازم به ذکر است که تاریخ آغاز این رویداد نیز همچنان نامعلوم است!!

clash-of-clans

*** رویداد ویژه هیلر ***

رویداد هیلر میباشد که آخرین رویداد نیروی ذکر شده در سورس بازی میباشد ، با کاهش چشمگیر هزینه ساخت م همچنین پاداش 30 جمی + 300 ایکس پی در ازای چند اتک توسط هیلر همراه است اما همچون دیگر رویدادهای نیرو ، تاریخ شروع این رویدا نیز نامشخص است!!

توجه : هیچ یک از رویدادهای ذکر شده به ترتیب نبوده و ممکن است ترتیب اجرای آنان با موارد ذکر شده تفاوت داشته باشد.

 

برای اطلاع از آخرین اخبار کلش اف کلنز ، اینجا کلیک نمایید!!

ممکن است شما دوست داشته باشید بیشتر از نویسنده

دیدگاه بگذارید

45 نظر برای "رویدادهای بعدی کلش اف کلنز لو رفت! (رویداد گولم آغاز شد)"

خبر کردن از
avatar

مرتب سازی :   جدیدترین | قدیمی ترین | محبوب ترین
hossin
مهمان
hossin
6 ماه و 10 روز و پیش

جناب مدیر سایت سه ساعت پیش یک سوال از شما کردم که چرا سایت کلش رویالتون هیچ فعالیتی نداره شما هم مثل اون سایت نه پیام منو گزاشتید تو نظرات نه جواب دادید لطفن پیام قبلیمو تو نظرات بزارید و پاسخ دهید. با تشکر

داود احمدزاده
مدیر سایت
6 ماه و 10 روز و پیش

دوست گرامی فکر میکنم مرورگر شما سایت رو کش کرده باشه…یک بار در صفحه ی اصلی کلیدهای ترکیبی CRT+F5 رو بزنید
اگر در گوشی هستید قسمت history رو پاک کنید

hossin
مهمان
hossin
6 ماه و 10 روز و پیش

دوستان چرا سایت کلش رویالتون پست نمیزاره تو همون سایتم پرسیدم پیاممو پاک کردن

داود احمدزاده
مدیر سایت
6 ماه و 10 روز و پیش

پاک نشده دوست گرامی..در انتظار تایید مدیریت هست

Mohammad.nz
مهمان
Mohammad.nz
6 ماه و 11 روز و پیش

تورو خدا جواب سوالمو بدین؟

Mohammad.nz
مهمان
Mohammad.nz
6 ماه و 11 روز و پیش

یه سوال داشتم درباره بازی کوییز اف کینز
اکانتم رو بن کرده چطوری برگردونمش وقتی وارد میشم مینویسه این اکانت غیر فعال شده دلیلش هم اینکه نسخه مود شده رو نصب کردم جواب سوالاتو همشو هی درست میزدم و سکه رو خیلی زیاد کردم
و اگه یه بازی خیلی جالب سرگرم کننده خوب سراغ دارین معرفی کنید پدرم نمیزاره کلش بازی کنم.

mehdi
مهمان
mehdi
6 ماه و 11 روز و پیش

سلام امیر نیلچی
چرا جواب ندادی
من اکانت تازه خریدم صاحت اکانت قبلا دوبار اسم بازی رو عوض کرده چطوری برا بار سوم عوضش کنم
مرسی جواب بده

محمد
مهمان
محمد
6 ماه و 11 روز و پیش

سلام خدمت اقای نیلچی این دومین باره سوال میکنم لطفا جواب مارو بده مرسی, اکانتم 28ساعته مسدود شده باید چیکار کنم تا کی این مسدودیت اکانتم ادامه داره نوشته اکانت شما بخاطر کلمات ناپسند و توهین امیز مسدود موقت شده این کار در اینده باعث بسته شدن کامل بازی شما خواهد شد, لطفا جواب مارو بدین اقای نیلچی ممنون

Co-Leader
مدیر سایت
6 ماه و 11 روز و پیش

دوست عزیز زمان باز شدن اکان و علتشو نوشته دیگه نیازی به راهنمایی داره هر کاری قبلا کردید رو تکرار نکنید

مرتضی
مهمان
مرتضی
6 ماه و 11 روز و پیش

کی گفته لوت گیر نمیاد من که تو کاپ چمپیونم لوتم خوب گیر میاد قبلشم مستر بودم لوت خوب بود

AMIRHóòSEIN
مهمان
AMIRHóòSEIN
6 ماه و 12 روز و پیش

سلام.
ضمن تشکر از سایت و کانال خوبتون.
میخواستم ازتون خواهش کنم نسخه جدید بازی
Empires and Allies را تو کانال بزارین

داود احمدزاده
مدیر سایت
6 ماه و 11 روز و پیش

قرار گرفته شد دوست گرامی

ali
مهمان
ali
6 ماه و 12 روز و پیش

گذشته کلش من بیش از سه سال دارم بازی میکنم یه کلن لول 10 نزدیک به لول 11دارم و یه اکانت لول 161تاون 9کامل مکس، که داره میره 10و یه اکانت تاون 11 مکس لول 192که فقط هیرو هاش 10لول موندن مکس بشن حتی دیوارا هم تموم شده،در ضمن گفتم فقط شبا بازی میکنم 2یا 3ساعت،از هیچ رباتی هم استفاده نکردم،پس باید زمان لوت نیروی لوت (نیرویی باش که هم بتونی بزنی و هم بصرفه)رنج کاپ میزان(باید کاپت رو بالا و پایین ببری و تو هر تاون نسبت به کاپت لوت خوب بگیری هر کاپ رنج خودش رو در زمان خاص خودش داره،و اینکه بلد باشی چجوری اتک بزنی ،و چطوری دفاع کنیو از منابع محافظت کنی و بهترین استفاده رو از شیلد بکنی وبه موقع کالاکتورارو خالی بکنی ؛ اینکه سن و عقلت به کلش بکشه، یکم بیشتر ایران کلش رو مطالعه کن و استراتژِ های دفاعی و حمله رو یاد بگیر و مهم تر یکم تمرین کن و ریاضیت خوب باش بسنج ببین چی بیشتر به نفعته نبود از ماشین حساب گوشیت استفاده کن در مورد نیرو ها عرض کردم گر چه الان یه جا اضافه شده نشون میده برات کل نیرو هات چقدر خرج برداشتن،خلاصه یه برنامه ریزی خوب و دقیق مرسی از دوستان

mehdi
مهمان
mehdi
6 ماه و 12 روز و پیش

سلام لطفا کمکم کنید همین !
من اکانت خریدم دوبارم اسم اکانتو عوض کرده الان میخوام برا بار سوم اسم خودمو بزارم چکار کنم

رضا
مهمان
رضا
6 ماه و 11 روز و پیش

نمیشه اگه اکانتت اسم ناجور باشه میشه باید صبر کنی کلش اپ بده تا بتونی

راوند
مهمان
راوند
6 ماه و 12 روز و پیش

سلام و درود
اون عزیزانی که زیادی شعار میدن و ادعای حرفه ای بودنشون میشه من حاضرم شرط ببندم که پر پر 2 ساله که دارند بازی میکنند , آخه عزیز من اگر از اول کلش بازی کرده بودی و میدونستی که چه گرافیک ضعیفی داشت و تاون هال مکس 8 بود ! یعنی بالتر از تاون هال 8 نداشتیم ! هیچ هیرویی توی بازی نبود , دارک باراکس وجود نداشت , هیدن تسلا و ایکس بو اینفرنو نبود چه برسه به تاون هال 11 و گراند واردن و توپخانه عقاب اونوقت متوجه میشدی که ماهایی که حداقل نزدیک 4.5 ساله که داریم بازی میکنیم و اونم نه با یک اکانت بلکه حداقل با 5 اکانت به بالا متوجه میشدی که کلش دیگه جذابیتی برای ماها نداره , مگر اینکه سوپرسل به طور کل گیم پلی و سیستم بازیش رو تغییر بده اونوقت دیگه انقدر کلش کلش نمیکردید و گارد نمیگرفتید …!!!
اقا ممنون از همه زحماتتون
موفق و برقرار باشید

علی
مهمان
علی
6 ماه و 11 روز و پیش

شما فک کنم از همونا هستی ک تو چت گلبال به لولت مینازی و بقیه لول پایینا رو مسخره میکنی.چرخه کل دنیا همینه عزیزه من.یه سری عمرشونو میکنن از دنیا میرن یه سری هم تازه به دنیا میان منم نمیگم 4 ساله دارم بازی میکنم ولی دوساله دارم بازی میکنم.و قرار نیس تا اخر عمر بشینم بازی کنم بهتره در مورد بازی تصمیم نگیری چون داری کسایی ک تازه بازیو شروع کردن مسخره میکنی.اگه امروز سوپرسل 100 هزار نفر از بازیکنای قدیمیشو از دست بده عوضش 100 هزار تا جدید شروع میکنن به بازی این یعنی اگه کلش اف کلنز 500 میلیون کاربر داره این تعداد نه کم میشه نه زیاد.منم وقتی 2 سال پیش شروع کردم بازی برام جذابیت داشت و واقعا سرگرم میشدم ولی الان نه و خیلی کمتر بازی میکنم ولی وقتی یه ماه پیش برا دوستم نصب کردم تا الان خیلی از بازی خوشش اومده و مثل همون اولایی ک خودمون بازیو با شوق بازی میکردیم اونم داره بازی میکنه پس بهتره بازیو بسپاریم به کسایی که تازه بازیو شروع کردن و به انتخابشون احترام بزاریم نه اینکه هی بیایم اینجا بگیم بازی فلان شده بازی فلان شده.

مهرداد
مهمان
مهرداد
6 ماه و 10 روز و پیش

علی جان خودت معلوم چی گفتی یه بار دیگه از اول بگو??????

حسن
مهمان
حسن
6 ماه و 12 روز و پیش

سلام من امروز موقع ورود به بازی با این پیغام روبرو شدم که نوشته اکانت شما به علت حرف ناپسندیده مسدود گردید, خواستم ببینم اگه کسی میدونه جریان چیه و این مسدودیت چند وقته خرم کنه مرسی.

علی
مهمان
علی
6 ماه و 11 روز و پیش

کمتر تو چت جهانی فهش بده

مهرداد
مهمان
مهرداد
6 ماه و 11 روز و پیش

حسن جان تا یاد بگیری گلوبال فحش ندی حقته

naser98
مهمان
naser98
6 ماه و 11 روز و پیش

احتمالا در قسمت چت کلن یا گلوبال فحاشی کردید و تعداد زیادی گزارش تخلف برات زدن اکانتت بن شده معلوم نیست شاید دو هفته شاید هم یکماه

alireza.leo
مشترک
alireza.leo
6 ماه و 12 روز و پیش

سلام ببخشید یه سوال چرا قسمت سرباز و ساختمان های دفاعی سایت هنوز اپدیت نشده و فقط مطالب قدیمی هست اگر امکان داره این دو قسمت رو اپدیت کنید مچکرم

سینا
مهمان
سینا
6 ماه و 12 روز و پیش

تو که از گذشته کلش خبر نداری الان به خاطر اینکه کلش قدیمی شده و همه پلیرها بازی هاشونو پاک کردن لوت زیاد شده وگرنه قبلاً دهنت سرویس میشد تا لوت پیدا کنی

شایان
مهمان
شایان
6 ماه و 13 روز و پیش

خوبه یکم راحت تر لول میبریم بالا و جم مفت میدن بهمون

nariman nazari
مشترک
nariman nazari
6 ماه و 13 روز و پیش

الان سوپر سل فقط میتونه با این روش کاربراشو نگه داره

Persia
مهمان
Persia
6 ماه و 13 روز و پیش

سلام دوستان

اطلاعیه سوپرسل راجب استفاده از مد شامل ربات هم میشه؟
امکان داره ربات هایی که قابلیت آنتی بن دارن هم بن بشن؟

ali
مهمان
ali
6 ماه و 13 روز و پیش

کی میگه کلش بده کلش بهترین بیش از 10 بازی انلاین ازمایش کردم هیچی کلش نمیشه،بعدش هم کی میگه لوت نیست لوت هست خوبشم هست من فقط شبا بازی میکنم مخازنم پر پر بلد باشین کی وچجوری و با چی اتک لوت بزنید هست خوبشم هست

alireza.leo
مشترک
alireza.leo
6 ماه و 12 روز و پیش

حرف از خودت نداری بگی که از روی پیام دیگران کپی میکنی عزیزم

ali
مهمان
ali
6 ماه و 12 روز و پیش

از کی کپی کردم قربونت برم این حرف خودم بود و باور کن از کسی کپی نکردم باز اگه کپی به نظرت میاد معذرت و اینکه چیز بدی نگفتم این میشه تایید نظر طرف اما کپی نکردم واقعیت عرض کردم

رضا
مهمان
رضا
6 ماه و 13 روز و پیش

الحق که لول پایینی:)))

ali
مهمان
ali
6 ماه و 12 روز و پیش

خخخخ لول پایینم بالا یه پست گذاشتم دو تا اکانت دارم یکی تاون 9 مکس کامل یکی تاون 11مکس فقط از لحاظ هیرووها یکم عقب تا مکس ش و یه کلن لول 10 نزدیک لول 11 که به عشق ایران اسمش هم ایران،و بهترین کلش بازای دنیا رو دارم که همشون مثل یه خونواده هستن برام نیاز باش پست بزار تا تگ بدم ببین بازم لطف کردی که نظرت رو گفتی مرسی

Mamad
مهمان
Mamad
6 ماه و 9 روز و پیش

داداچ شما نظر ندین سنگینترین

مهرداد
مهمان
مهرداد
6 ماه و 13 روز و پیش

کلش بازا چشاتون ضعیف شده خدایی یه سر به مطب چشم پزشکی مراجعه کنید اصلا خودتون امتحان کنید ،چشاتون الان امتحان کنید دو متری شماره رو نمی تونید بخونید ??? بازی کنید کم بازی کنید

M.s.d
مهمان
M.s.d
6 ماه و 13 روز و پیش

سوپرسل با این رویداد ای جدید مسیر درستی رو پیش گرفته و تعداد لوت هم بخاطر جذابتر شدن بازی کم شده چون اکثرا آنلاین شدن بازی اندروید بهتر از این نیست الکی بهونه نیارید هر بازی که نصب کنین آخرش بر میگردین به کلش/

علی
مهمان
علی
6 ماه و 13 روز و پیش

خخخخخخ
دمتون گرم. جالبه این جم مفتی ها ?
انشالا یه کاری کنه دارک راحت تر گیر بیاد. یا بیاد دریل ها رو یه لول دیگه بده

alireza.leo
مشترک
alireza.leo
6 ماه و 13 روز و پیش

من نمیدونم به کدوم ساز شما بازی بچرخه مفت مفت داره بهتون جم و ایکس پی میده
فیلتر میشه یه رفتاری دارید
نمیشه یه رفتاری دارید
عزیز من این همه بازی برو یه بازی دیگه
لوت من در عرض سه روز سه شب بیست میلیون گلد اکسیر جمع کردم اول راه کار اتک رو یاد بگیر بعد بگو لوت نیست
بعدشم بازی بد شده خوب نیست پلیر نیست خسته شدی این همه بازی به بازی کردن بقیه چکار داری برید یه سرگرمی دیگه پیدا کنید
تمام این کارا باعث میشه که شما با یک نیرو یک نواخت حمله نکنید بازی شما رو مجبور به استفاده از هر نیرو میکنه به نظر من خیلی کار خوب و عالیه ی هر کی هم قبول نداره بره جلو بوقش رو بزنه ترافیک هم ایجاد نکنه مسیر ما پلیر ها باز باشه.

007
مهمان
007
6 ماه و 13 روز و پیش

لوت که گیر نیاد هر اتفاقی که تو کلش انجام بشه مسخرس کور شدیم از بس نکست زدیم لوت که گیر نیاد خیلیا دیگه بازی نمیکنن

فرشاد
مهمان
فرشاد
6 ماه و 13 روز و پیش

داداش شما ک خوشت نمیاد بازی نکن و کلا نظر نده

مهرداد
مهمان
مهرداد
6 ماه و 13 روز و پیش

فرشاد جان شما بازی کن بهت میگم مخصوصا چشات ضعیف شد میفهمی الان چون اولت پایینه اشتیاق داری بیا بالا میفهمی,داداش کلش چش ضعیف میکنه بیست چهاری تو کلشی

مازیار
مهمان
مازیار
6 ماه و 13 روز و پیش

مسخرس…سوپرسل با این چیزا نمیتونه مردمو راضی کنه با اون بدقولی ای که برای اپدیت کرد از سوپرسل تنفر پیدا کردم

حسین
مهمان
حسین
6 ماه و 13 روز و پیش

این آمدید خیلی خوبه هرکی موافق لایک کنه.???☺

wpDiscuz