اطلاعاتی درباره Roaster

3 1,274
اطلاعاتی درباره RoasterReviewed by بیژن خدابخش on Jul 10Rating: 5.0اطلاعاتی درباره Roasterروستر یا ( Roaster ) در واقع در زبان فارسی به معنای چیزی است که سرخ میکند و سرخ کنند است ! Roaster موجود در بیلدر بیس ما میتواند نیروها و سرباز ...

روستر یا ( Roaster ) در واقع در زبان فارسی به معنای چیزی است که سرخ میکند و سرخ کنند است ! Roaster موجود در بیلدر بیس ما میتواند نیروها و سرباز های دشمن را سرخ و کباب کند ! شما در کل بازی تنها یک عدد Roaster میتوانید بسازید و این دفاعی از بیلدر بیس شش ( 6 ) در دسترس شما خواهد بود ! روستر دارای 8 سطح و لول مختلف میباشد که هر سطح از این دفاعی دارای شکل و شمایل و قدرت های خاص خودش است !

شما میتوانید اخبار و مطالب مربوط به دهکده دوم کلش اف کلنز را از این دسته و کانال تلگرامی ما دنبال نمایید !

از مهم ترین ، اصلی ترین و آسان ترین دشمنان سرخ کنند میتوان به بربرین ها و آرچر ها و در کل نیروهای ضعیف و کوچک اشاره کرد ؛ همچنین در طرف دیگر Roaster تاثیر زیادی روی نیروهای سنگینی چون ، جاینت بوکسور و سوپر پکا نمیتواند بگذارد ! این ساختمان دفاعی تنها قابل ساخت در بیلدر بیس و دهکده دوم کلش اف کلنز میباشد و شما در حال حاظر نمیتوانید از این ساختمان در دهکده اصلی استفاده کنید ! نوع ضربه این ساختمان به صورت پخش هست و میتواند اگر چند نیرو نزدیک به هم باشند ، تمام آنها را مورد حمله و ضربه خود قرار دهید !

حتماً بخوانید  ربات ایران کلش دات کام مسابقه بر گذار می کند

اطلاعاتی درباره Roaster

دوستان عزیز در عکس و تصویر پایین میتوانید جزئیاتی اعم از : ویژگی های ظاهری هر لول ، قدرت ، جان ، زمان و … داده شده در هر لول و اطلاعات مفید و مناسب دیگری که در پایین تر میتواند مشاهده بفرمایید :

اطلاعاتی درباره Roaster
information-about-roaster-1

هر گونه سوال ، اگر در رابطه با این مطلب و چه دیگر مطالب بنده سوالی دارید ، میتوانید در قسمت نظرات همین مطلب با ما در میان بگذارید !

شما میتوانید اخبار و مطالب مربوط به دهکده دوم کلش اف کلنز را از این دسته و کانال تلگرامی ما دنبال نمایید !

موفق و پیروز باشید !

ممکن است شما دوست داشته باشید بیشتر از نویسنده

دیدگاه بگذارید

3 نظر برای "اطلاعاتی درباره Roaster"

خبر کردن از
avatar
مرتب سازی :   جدیدترین | قدیمی ترین | محبوب ترین
محمدرضا
مهمان

داش ایناروکه همه میدوننددسته جمعی میزنه حالافک کردم نکات کلیدی ازقراردادن روستردرمپ و…میزارید….ایناروبیخیال یهدوتا مپ بیلدرش انتی دوستاره بزارید???

NOPO
مهمان

هنوز تا لول شیش اومده?

wpDiscuz