حالت شب و دهکده دوم در یک قدمی کلش اف کلنز! (آپدیت دوم)

52 527
حالت شب و دهکده دوم در یک قدمی کلش اف کلنز! (آپدیت دوم)Reviewed by محمد احمدی فرد on Apr 30Rating: 3.5آپدیت کشتی و شب تاریک کلش اف کلنزدر ایدیت تغییرات آنقدر زیاد بوده که واقعا قابل دفاع میباشد.به هرحال باید صبر کرد و دید آیا این عکس واقعی میباشد و یا ساختگی و توسط یک عده طراح و فتوشاپ کار ساخته شده یا واقعا برای تحول اساسی کلش خبری هست ؟

پس از مدت ها سکوت خبری سوپرسل در برابر جزییات آپدیت عظیم کلش ، در روز گذشته پوستر جدیدی از آپدیت بزرگ کلش اف کلنز به بیرون درز پیدا کرد که بسیاری را شوکه کرد! گویا این به روزرسانی برای بازی کلش بزرگتر از آن چیزی است که تصورش را میکردیم!

 

** آپدیت دوم مطلب (11 اردیبهشت ماه) **

آپدیت عظیم کلش چه زمانی منتشر خواهد شد؟!

تا این لحظه و با اخبار لو رفته آپدیت عظیم در چند روز گذشته که به گفته برخی منابع در سوپرسل تنها بخش کوچکی از آپدیت عظیم هست ، بسیاری مشتاق دانستن زمان انتشار آپدیت و یا اعلام رسمی پیشنمایش ها هستند!

اما با توجه آخرین اطلاعیه سوپرسل که امروز در فروم کلش بروزرسانی شد ، آپدیت در مرحله تست های نهایی قرار دارد و بزودی باید شاهد بروزرسانی سرورهای کلش برای آمادسازی آپدیت عظیم باشیم.(اخبار بیشتر در اینباره در کانال ایرانکلش اطلاع رسانی خواهد شد)

نکته جالب توجه اینجاست که در این اطلاعیه ، شروع پیشنمایش ها در این هفته نیز رد شده و بنابراین در این هفته نیز از پیشنمایش های آپدیت عظیم بی بهره خواهیم بود!

شروع پیشنمایش ها یا انتشار اخبار جدید آپدیت؟!

همانطور که در بالا گفتیم ، سوپرسل طی اطلاعیه ای اعلام نموده که فعلا قصد معرفی پیشنمایش ها در این هفته را ندارد ولی نکته ای بسیار عجیب اینجاست که لحظاتی قبل ، لچ (یکی از مدیران فروم سوپرسل) در جواب یکی از کاربران حرف از اخباری جدید در این هفته میزند!

ترجمه پاسخ لچ درباره اخبار آپدیت عظیم
چه کسی میگوید در این هفته چیزی در رابطه با آپدیت نخواهیم داشت؟! من امیدوارم بتونم بزودی اطلاعات بیشتری در اختیار شما بزارم و همونطور که در زمان ساخت این پیج گفتم ، هرگونه خبر رسمی در سریع ترین زمان ممکن به اطلاع شما خواهد رسید!

اما این همه ی ماجرا نیست و ظاهرا آخر هفته بسیار هیجان انگیزی در پیش خواهیم داشت چراکه به گفته دو تن از یوتوبرهای معروف سوپرسل که هنوز به فنلاند نرفتند ، امروز اعلام کردن که قراره آخر هفته در مکانی خاص باشند(جالبه که این حرف در ویدیویی زده شده که دو یوتوبر درحال بازی در سرور تست کلش رویال بوده اند)

در آن سوی ماجرا ، لچ نیز لحظاتی قبل این حرف ها را بصورت شک برانگیز تکرار نمود و از کاربران خواست تا همه چیز را به زمان بسپارند!

ترجمه پاسخ لچ درباره اخبار آپدیت عظیم
همه چیز را زمان مشخص میکند! ما در اینجا فقط به برسی پیش بینی ها میپردازیم ولی در آخرین ویدیو مالت (یوتوبر سوپرسل) گفته شده که آخر هفته را به همراه نیک (یوتوبر دیگر سوپرسل) در جایی خاص سپری خواهند کرد! آیا این مکان فنلاند خواهد بود؟ آیا اینکار بخاطر آپدیت کلش خواهد بود؟

گرچه هنوز جزییات بیشتری از زمان انتشار اپدیت و یا شروع پیشنمایش ها بطور واضح در دسترس نیست اما آنچه مسلم است این است که این هفته خبرهای رسمی بیشتری در رابطه با آپدیت عظیم خواهیم شنید و آپدیت نیز طعا تا نیمه های ماه می منتشر خواهد شد!

پوستر لو رفته چه ارتباطی با آپدیت عظیم دارد؟!

معمولاً قبل از هر آپدیتی پیش نمایش هایی منتشر میشود که هر پیشنمایش یک عکس همراه خود دارد. مثلاً برای اضافه شدن بمب تاور این عکس منتشر شد :

اما اینبار پوستر منتشر شده چیزی بیشتر از یک ویژگی است و بیشتر به یک انقلاب در بازی کلش اف کلنز شباهت دارد. این پوستر که از منابع ناشناس چینی منتشر شده ، حامل جزییاتی هیجان انگیز از آنچه در آپدیت عظیم شاهد آن خواهیم بود میباشد که در ادامه به برسی آن میپردازیم :

حالت شب و دهکده دوم در یک قدمی کلش اف کلنز؟!

همانطور در تصویر مشاهده میکنید در آسمان یک ماه بزرگ و مشعل های نورانی در دست بربرها میباشد.تقریباً جای تردیدی را نمیگذارد که درخواست صدها هزار بازیکن کلش بالاخره جواب داده و حالت شب به کلش آمده.

اما در اینجا سوال های گوناگونی به ذهن خطور میکند که حالت شب چگونه است؟ آیا بر اساس زمان هر منطقه تغییر میکند؟

خب در اینجا ترجمه ی نوشته های چینی به ما کمک زیادی خواهد کرد :

آپدیت کلش اف کلنزآنچه مسلم است ، تحقق رویای دیرینه کلشبازان و آمدن حالات شبانه روز به کلش است که توسط منابع رسمی نیز تایید شده است اما جزییات این موضوع همچنان در هاله ای از ابهام قرار دارد!

به راستی راز دهکده دوم کلش چیست؟!

دهکده دوم موضوعی است که از هفته ها قبل توسط ایرانکلش مورد بحث قرار گرفت تا سر انجام صبح امروز خبرهایی غیر رسمی به آنچه که باید در این دهکده دوم منتظرش باشیم منتشر شد که در ساعات آینده طی مطلبی مفصل در سایت به اطلاع کاربران خواهد رسید!

 سربازها و نیروهای جدید در کلش اف کلنز؟

یکی از موضوعاتی که در روزهای اخیر بسیار مطرح شد ، احتمال معرفی نیروی جدید در آپدیت پیش رو است. جالب است بدانید برخی منابع غیر رسمی و حتی خود گالادون (یوتوبر معروف سوپرسل) نیز پس از انتشار تصاویر بالا از حدس و گمان هایی در رابطه با این موضوع سخن گفته است!

کشتی کلش ساحل دریا clash of clansهمانطور که در تصویر میبینید ، نقاط علامت گذاری شده احتمالاتی هستند که برخی منابع غیر رسمی از آنها به عنوان اشاره های مخفی درباره نیروی جدید یاد کرده اند که البته ایرانکلش صحت هیچ یک از آنها را تایید نمیکند!

ساحل دهکده ی شما خروشان خواهد شد؟!

نکته ی قابل توجه دیگر این است که شخصیت های بازی همگی در آب دریا هستند! مدت زمان زیادی بود که ساحل کنار دهکده به عنوان یک مورد تزئینی در گوشه ی دهکده ی شما قرار گرفته و حتی برخی مواقع یادمان میرفت که دهکده ی شما در واقع یک جزیره است.

حالت شب کلش آو کلنز کشتیتوضیح :عکس بالا در سرورهای تست کلش جادوئی کلش گرفته شده است و رسمی نمیباشد

بنظر میرسد ایده ی اولیه بازی کلش اف کلنز بر اساس جزیره هاییست که با یکدیگر به نبرد میپردازند و اگر دقت کرده باشید نیروهای شما از طریق همین دریا به دهکده ی دیگر برای نبرد منتقل میشود ولی تا امروز هیچکس نحوه ی این انتقال را ندیده.

گویا در این آپدیت قرار است پازل گمشده ی کلش اف کلنز پیدا شود و شما با داستان هایی که در دریای کلش اتفاق می افتد بیشتر آشنا شوید.

آیا این تصویر صد در صد واقعیست؟

بازهم دو فرضیه وجود دارد :

فرضیه اول : تصویر کاملاً واقعی بوده ولی ممکن است بخاطر مشکلات فنی به این آپدیت نرسد (اگر خاطرتان باشی از کشتی هم یک پوستر به بیرون درز کرد ولی برای آپدیت قبلی آماده نشد و کنسل شد)

فرضیه دوم : تصویر توسط یک طراح حرفه ای با ساعت ها وقت ساخته شده و ربطی به تیم توسعه دهنده کلش اف کلنز ندارد! البته بسیار دور از انتظار است چنین عکسی با این جزئیات، توسط طرفداران بازی ساخته شده باشد.

مطلب در حال به روزرسانی…..

با بدوگیم همراه باشید تا ادامه ی این خبرهای داغ را از دست ندهید.

در ضمن از اینکه بازهم در میان شما هستیم بسیار خوشحالیم…

نظر شما در این مورد چیست؟

ممکن است شما دوست داشته باشید بیشتر از نویسنده

دیدگاه بگذارید

52 نظر برای "حالت شب و دهکده دوم در یک قدمی کلش اف کلنز! (آپدیت دوم)"

خبر کردن از
avatar

مرتب سازی :   جدیدترین | قدیمی ترین | محبوب ترین
امین
مهمان
امین
2 ماه و 6 روز و پیش

دهکده دوم چیه؟

محسن
مهمان
محسن
2 ماه و 7 روز و پیش

دوستانی که میگن شب میاد احتمالش خیلی کمه اولا باعث میشه حجم بازی بره بالا دوما بازی بسیار مزخرف میشه!یه لحظه فکر کنین وقتی میخوای اتک بزنی با کدوم چراغی میخوای نیروهاتو هدایت کنی یا سوپرسل باید یه نیروی جدید بیاره که نور بده و دهکده رو روشن کنه یا کلا مردم شبارو بیخیال اتک بشن!خلاصه اومدن شب و روز یه شایعس

ارمین
مهمان
ارمین
2 ماه و 6 روز و پیش

دوست عزیز شب و روز مال دهکده دومه.دهکده اول چنین ویژگی نخواهد داشت

آرشام
مهمان
آرشام
1 ماه 7 روز و پیش

درست میگی ولی ای کاش تو دهکده اول هم بود…

Ben
مهمان
Ben
2 ماه و 11 روز و پیش

سلام درباره ی شب بودن بگم که شب میاد چون اگه نمی شوند که سوپرسل ایکون لوادینگ رو این نمیزاشت درباره ی نیروها بگم که در بوم بیچ اگه دیده باشید تو ساحل لاک پشت داره راه میره یا حیوانات روی درخت ها دیده میشن ستاره دریایی احتمالا تو ساحل هست که بازی رو طبیعی تر کنه گابلین هم روی گالم وایستاده. یکی از نیروهای جدید ایسوس ویزارد هست. که سوپرسل تو یکی از عکس ها رویداد اتک با ایس ویزارد و تورنمنت کلن وار.ولی اپدیت واقعا بزرگ هست چون دهکده ای جدید قرارهای بیاد که نسل جدید کلش به حساب میاد.

what???****
مهمان
what???****
2 ماه و 18 روز و پیش

نیرو چپیه تابلو ء گالمه????

Elyas
مهمان
Elyas
2 ماه و 19 روز و پیش

سلام…….
به نظر من هیچ وقت شب و روز تو کلش‌ نمیاد چون اگه یادتون باشه سوپرسل گفت روز شب همش شایعه است و هیچ وقت نمیاد تو بازی.

امیر
مهمان
امیر
2 ماه و 22 روز و پیش

سلام
به نظر من ستاره دریایی ممکنه اسپلی باشه برای کور کردن موقتی نیروهای کلن کستل

Elyas
مهمان
Elyas
2 ماه و 19 روز و پیش

فکر نکنم …

ارش
مهمان
ارش
2 ماه و 23 روز و پیش

باید توی وار تغییر اساسی بدن. مثلا وارو 5 ستاره ای کنن سه ستاره دیگه معنی نمیده. یه نفر همه مپو نابود میکنه غیر از تان هال با 99 درصدمیشه یه ستاره بعد یکی نصف مپو میزنه با تان هال میشه دو ستاره . اخه یه فرقی بین 99 درصد و 50 درصد باید باشه یا نه؟ مثل روال قبل 50 درصدو تان هال هر کدوم یه ستاره بدن .75 درصد یه ستاره دیگه . 99 درصد هم یه ستاره . اخریش هم وقتی صد در صد شد. به نظرم اینجوری هیجانش بالاتر میره.

Morteza
مهمان
Morteza
2 ماه و 7 روز و پیش

اره فکر خوبیه

مسعود
مهمان
مسعود
2 ماه و 24 روز و پیش

یک ویژگی خوبی که باید کلش تو بازی وارد بکنه این هست که شما بتونید به دهکده دوستانتون که در کلن های دیگه هستند حمله کنید و یا بر عکس. (بصورت دوستانه و بدون کم شدن و از دست رفتن منابع، مثل همین حمله هایی که به هم کلن هایی خودمونیم انجام می دیم.) ولی انگار سوپرسل خوابش برده و این مورد توجهی نمی کنه.

مهمان
هاشم
2 ماه و 25 روز و پیش

قسمت ته کشتی زیر بادبان یه تصویر مبهم هست … اون ابر های روی ماه هم حالت پنجه دست هست که احتمالا اسپل جدید باشه .. ستاره دریایی هم اگه بیاد فکر نکنم کار خاصی بکنه .. اون چشم بنفشه هم که تابلوعه گولم هست .

مهدی
مهمان
مهدی
2 ماه و 25 روز و پیش

کشتی به مقصد رسید ولی فعلا چزی نداره و فقط هدایت می کنه به یوتیب

محمد
مهمان
محمد
2 ماه و 25 روز و پیش

دوستان کشتی اومد…
نفر اول من دیدم

ارین
مهمان
ارین
2 ماه و 25 روز و پیش

لطفا تایید کنید و راهنمایی کنید.اکانتمو الکی الکی بن کردن .میگه به دلیل نقض قوانین(تلاش برای خرید و فروش مسدود شده. مشکلم چیه اخه؟کاری نکردم .منظور از خرید و فروش چیه ؟ عجب ممنون میشم راهنمایی کنید اکانتم لول بالاس حیفه.

Moooooo
مهمان
Moooooo
2 ماه و 26 روز و پیش

سلام
میشه بگید کانتنت کی به بازی اضافه میشه؟
تروخدا جوابمو بدید التماس میکنم

Co-Leader
مدیر سایت
2 ماه و 25 روز و پیش

سلام
دوست عزیز مشخص نیست

AmiR aLi ClasheR
مشترک
AmiR aLi ClasheR
2 ماه و 26 روز و پیش

ببخشيد من يه سوال داشتم من گوشيم اپل هستش تازگيا هر وقت ميخوام از اپل استور برنامه دانلود كنم يه ارور مياد كه ميگه your tequest cannot be processed
Error code:1009 اين چيه ايا مشكل اينترنتي يا مشكل از گوشيه يا اپل فيلتر شده تروخدا جواب بدين مدير سايت لطفا اين رو رد نكن ممنون

hos3in
مهمان
hos3in
2 ماه و 25 روز و پیش

اپل چند وقت یه بار ایران رو از اپ ستور تحریم میکنه که این ارور میاد
بعد ۳ یا ۴ رو درست میشه

AmiR aLi ClasheR
مشترک
AmiR aLi ClasheR
2 ماه و 25 روز و پیش

ببخشيد request رو tequest نوشتم

AmiR aLi ClasheR
مشترک
AmiR aLi ClasheR
2 ماه و 26 روز و پیش

سلام نيرويي كه روي صورت بربر هستش پاتريك هستش از كارتون باب اسفنجي مياد و اهنگ ميخونه حواس دفاعي ها پرت ميشه موج دريا زير پاي بربر باعث يه سيل عضيم ميشه ميزنه دفاعي هارو سرويس ميكنه اون چيزي هم كه گوبلين روش وايساده گولم هستش حتما *** ??????

AmiR aLi ClasheR
مشترک
AmiR aLi ClasheR
2 ماه و 24 روز و پیش

دوستان اين نظر من مزاحي بيش نبود ميخواستم شوخي كنم منفي الكي نديد

آرشام
مهمان
آرشام
1 ماه 7 روز و پیش

اشکال نداره ولی باحال بود.خخخ

ali
مهمان
ali
2 ماه و 26 روز و پیش

دارن کم کم یه فکر عظیم راجع به کلش میکنن به خاطر همین اماده نمیشه چون بازی رو میخان به طور کلی یه تغییر اساسی بدن ،به نظرم نیروی جدید خوب ،اضافه کردن جزییات بیشتر به سوشال مدیا اضافه کردن قدرت بیشتر برا لیدر و کولیدر،مثلاکسی فش داد و … اگه مثلا سه لیدر مختلف طرف رو ریپورت کنن طرف یه مدت از وار محروم ش یا از بازی بعد تکرار ش مجازات دیگه این طوری امنیت کلن بالا میره یا مثلا کسی وار باش نزنه و ..وهمین وار رو هم یکم بیشتر تغییر بدن مثلا دو سه نوع وار باش یه وار باش عین همین یه وار باش هر نفر یه اتک داشته باش اونم فقط روبه رو و…

YAGooT
مشترک
YAGooT
2 ماه و 26 روز و پیش

با سلام ، ابتدا تبریک میگم به دوستانی که در تلاش برای رفع فیلترینگ سایت بودن ، امیدوارم دوباره شاهد همچین وضعیتی نباشیم .
در خصوص اپدیت پیش رو بنده هم با نظر mehdi10 موافقم هنوز اپدیت نیومده چرا ی عده ای اظهار نظر میکنن ؟ تقریبا میشه گفت نزدیک به 1 سالی میشه سوپرسل فقط رو تاون هال 11 کار کرده و بیشتر اپدیت های اخیر مختص بالانس دفاعی و نیروها بوده ، زمان اون رسیده که ی تغییر اساسی تو بازی ببینیم ، البته در طول این 1 سال موارد قابل قبولی هم به بازی اضافه شده مثل رویداد ها ، اما چون بیشتر اپدیت ها مختص تاون 11 بوده و سوپرسل سعی کرده تو این مدت متعادل سازی بین تاون هال ها رو برقرار کنه به همین خاطر زیاد چشم گیر نبوده ، به عقیده ی من این اپدیت موقعی اپدیت بزرگ میشه که واقعا ی تغییر اساسی تو وار داده بشه ، در حال حاضر مهم ترین بخش بازی میشه گفت همین وار هاست ، امیدوارم فکری به حال این مپ های مهندسی کنن ، دیگه کسل کننده شده تو هر واری حداقل 1 مپ مهندسی هست ، شاید بعضی ها از این روش استفاده میکنن و مخالف این تغییرات هستن ولی به نظر من اصلا انصاف نیست تو وار 25 نفری شماره 24 که تنها کمپ و اسپل و لابراتور اپ کرده بیاد شماره 1 رو که کلی زحمت کشیده برا ساخت مپش راحت 3 استار کنه بره ، این اصلا عادلانه نیست . امیدوارم مثل همیشه چرت و پرت نباشه اپدیت ، بارها برا همه ثابت شده که قرار اپدیت بزرگی باشه ولی وقتی پیش نمایش ها اعلام شده همگی دیدیم که چه اپدیتی *** بوده ، مثل بمب تاور ، هنوز که هنوزه از بمب تاوری که به بازی اضافه کرده سر در نمیارم برا چیه ؟ واقعا ی چیز بیخودیس فقط به درد کشتن چندتا بربر میخوره حالا همین دفاعی *** بخوایم مکسش کنیم 14 روز با هزینه اپگرید 9 میلیون هس

Saeedblood
مهمان
Saeedblood
2 ماه و 26 روز و پیش

واقعا که خیلی باحالین اون نیرویی که میگین جدیده و فقط چشماش معلومه گالمه قربونت برم یا همون غول سنگی

ساسان
مهمان
ساسان
2 ماه و 26 روز و پیش

میبینم که بعد از چندین هفته تاخیر باز هم خبری نیست و حد س و گمان هست
درمورد روز و شب میخواستم بگم که خسته نشین با روز و شب گذاشتن خیلی از بازی ها خیلی وقته دارن این داستانو تازه شما دارین به اون میرسین
کلا کلش از اولش هم همچین چیزی شاخی نبود درسته که میلیونها نفر بازی میکنن ولی ایا به نظرتون الان چقدر بازی میکنن؟ مهمترین فاکتور اینکه کلش هیجان نداره اینه که ماموریت روزانه هفتگی و این چیزا نداره البته این جدیدا مثلا هر تخفیف واسه ساخت نیرو گذاشتن ولی اینا جالب نیست باید متنوع باشه و جالب مثلا یک ماموریت یک هفته ای بدن که تموم کردیمش 7 روز بست منابع بده جایزه یا ساخت نیرو یا اکسیر . ولی میدونی چرا اینکارها رو نمیکنن چون کلش بیشتر به فکر پوله که پلیر بیاد پول خرج کنه ولی ایا ارزش داره؟ من پول شاید خرج کنم واسه بازی که لذت ببرم نه یک بازی یکنواخت . مشکل اینجاست که سازنده ها پولکی ان

amir.carbon
مهمان
amir.carbon
2 ماه و 22 روز و پیش

پس چرا خودت یه بازی نمینویسی؟

4324
مهمان
4324
2 ماه و 26 روز و پیش

سلام بهتره شما هم هیچ مطلبی در این مورد نزارید تا شروع پیش نمایش ها ول کنید بابا همش حدس گمان که اپدیت ایا اینطوری ایا اونطوری.

محمد
مهمان
محمد
2 ماه و 27 روز و پیش

این گلوبال جمع کنن مثل رویال شه واقعا میشه عظیم ترین اپدیت
***
خود طراح های کلش هم فکرش نمیکردن بازی بسازن که ***?

Amir jan
مهمان
Amir jan
2 ماه و 27 روز و پیش

سلام .ببخشید میشه کلش جادویی را با قابلیت پرداخت ایرانسل بیارید مثل بازار تا ما هم بتونیم کلش جادویی را بخریم

احسان0098
مهمان
احسان0098
2 ماه و 27 روز و پیش

زیر پای گوبلین تفنگداره که تورویاله حالا میخاد بیاد تو کلش

نرگس
مهمان
نرگس
2 ماه و 27 روز و پیش

سلام اونیکه قبلا رمز جیمیل ات داشته و حالا پاک کرده فقط مپ ام تو کلشش باشه بعد ابدیت مپ ام از گوشی اش پاک میشه یا همچنان می تونه وارد بازی ام بشه بعد ابدیت

Reza
مهمان
Reza
2 ماه و 27 روز و پیش

این گالادونم توهم زده فقط میخواد جو بده ملتو بذاره سرکار و کنجکاوی و انتظار آخرم که آپدیت میاد هیچی هم نیومده
اون که زیر پای گوبلین هست که مشخصه کله ی گولم هست از چشماشم معلومه
زیر پای بربر هم جز موج چیز دیگه ای مشخص نیست
خنده دار ترین نقطه ای هم که اشاره کردید ستاره دریایی رو کله ی بربر هستش
آخه ستاره دریایی هم نیرو جدید میشه؟
این فقط نماینده از وجود موجوداتیه که در دریا زندگی میکنه
مثل این میمونه که پریده باشی تو آب و ستاره ای چسبیده باشه به کَلَت
کم مونده بگن احتمال اومدن باب اسفنجی تو آپدیت بعد هم هست

در کل امیدوارم بازم گند نزنن به بازی و راه گمشدشون رو پیدا کرده باشن?

AmiR aLi ClasheR
مشترک
AmiR aLi ClasheR
2 ماه و 26 روز و پیش

خخخخخخخ دقيقا پاتريك مياد تو كلش ميگه من يه گوگولي مگولم بعد ارچر تاور حواسش پرت ميشه دفاعي ها ميرقصن نيروها ميزنن دفاعي هارو خخخخخ زير پاي گوبلين هم دقيقا گولم هستش

وحید
مهمان
وحید
2 ماه و 27 روز و پیش

دقیقا درست گفتی
مسخره کردن ملت رو

سید محسن
مهمان
سید محسن
2 ماه و 27 روز و پیش

اره بقران

Ramin
مهمان
Ramin
2 ماه و 27 روز و پیش

سلام
اگر زیر دست جیانت نگاه کنید یک چیزی می بینید فکر کنم نیروی جدید باشه …

AmiR aLi ClasheR
مشترک
AmiR aLi ClasheR
2 ماه و 26 روز و پیش

اسمش والبريكر هستش كه ديوارشكن نام دارد از روز اولي كه كلش بوده اين نيرو وجود داشته حتما الان زن و بچش ميان

MoHo
مهمان
MoHo
2 ماه و 27 روز و پیش

اسمش وال بریکره ?

Ali
مهمان
Ali
2 ماه و 27 روز و پیش

سلام به نظرم کلش داره خیلی هیجانی میشه دوسه سال پیش میگفتن قراره شب وروز بیاد توکلش الان میگن داره میاد
فکر کنم تو قسمت چت بازی هم تغییراتی بدن
خوشحالم که دوباره برگشتین قبول دارم که هیچ سایت وکانالی به پای شما نمیرسه که خبر موثق به دست مخاطب میدین
چندروزی بودکه کانال تلگرام کم کارشده که امیدوارم نواین روزهای قبل اپدیت برطرف بشه

وحید
مهمان
وحید
2 ماه و 27 روز و پیش

کجاش هجیجان شده ها کلا مزخرف شده
یادش بخیر قبلا کلش حس وحال دیگه ای داشت

آرشام
مهمان
آرشام
1 ماه 7 روز و پیش

اصلا هم نداشت شش تا نیرو داشت و تمام…

mehdi10
مهمان
mehdi10
2 ماه و 26 روز و پیش

والا مردم ایران خیلی دم دمی مزاج هستن اپدیت کریسمس اومد گفتن اه اه چه اپدیت بدی خواسته ما فقط اومدن حالت شبانه و کشتی و تورنومنته حالا که این چزا احتمال اومدنش بیشتر شده میگن اه اه این مسخره بازیا چیه ملت ما درکل ادماش تکلیفشون باخودشون یکی نیست در ضمن هنوز هیچ چیزی به صورت رسمی معرفی نشده پس کم بیگن اپدیت خوبه یا بده هروقت اومد استادان کلش بیان نقد و برسی کنن کلش نابود شه یا بمونه به حال ما هیچ فرقی نمیکنه خودتونو دارین گول میزنین

SALEH
مهمان
SALEH
2 ماه و 27 روز و پیش

سلام درباره پوستر جدید میخوام یک چیزی بگم:اون سربازی که زیر پای گوبلین است گولم است و اون چیزی که زیر پای بربر است اب دریا است که به بیرون پاشیده شده است و هیچ سرباز جدیدی نیست

محمد
مهمان
محمد
2 ماه و 27 روز و پیش

خب خدا رو شکر که فیلترینگ سایتتونم بر طرف شد خیلی خوشحالم

pooria
مهمان
pooria
2 ماه و 27 روز و پیش

دیگه دارن شورشو درئ میارن اخه تکشاخ چیه مگه سرزمین پریاس که تکشاخ اضافه شه . یه سوال داشتم این نیرو ها که قراره تو اپدیت از دریا بیان یعنی دیگه هرجا که خاستی نمیتونی نیرو پیاده کنی ؟

starrrr10000000
مهمان
starrrr10000000
2 ماه و 27 روز و پیش

اون که زیر پا گوبلین اصن بهش میاد سرباز باشه….مگه یه مخزن اکسیر کوچیک نیست؟؟؟…..هیچی هم جر آب زیر پا بربر نیست!

starrrr10000000
مهمان
starrrr10000000
2 ماه و 27 روز و پیش

خخخخخخخخخخخ…این چه حدسیه؟؟مثلا نیروی جدید می خواد ستاره دریایی باشه؟؟

آرشام
مهمان
آرشام
1 ماه 7 روز و پیش

آفرین من موافقم ولی اگه بیاد…واویلا!

alireza.leo
مشترک
alireza.leo
2 ماه و 27 روز و پیش

سلام بازگشت سایت را به مدیر محترم سایت و تمام عزیزان تبریک میگم و شروع دوباره کار سایت با اخبار جدید اپدیت کلش بسیار عالی و پر از هیجان خواهد بود .
به امید موفقیت همیشگی برای دوستان عزیز در سایت ایرانکلش (بدو گیم).

wpDiscuz