نارضایتی کاربران از آپدیت کریسمس!! سوپرسل از کاربران عذر خواهی کرد!!

88 58

همانطور که میدانید حال تنها چند روز تا عید سال نو میلادی و کریسمس باقی مانده و کلش اف کلنز که چند روزی است برفی شده ، خود را برای هدیه های کریسمس آماده میکند!! رویدادهای ویژه کریسمس که سوپرایز سوپرسل به کاربرانش بود در چند هفته آینده نیز هیجان خاصی به بازی خواهد بخشید!!

c0cwufzxcaaghkt

بدقولی های سوپرسل!! آپدیت بزرگ کریسمس چه شد؟!

اما شاید این رویدادها چندان هم برای همگان هیجان آور نباشد و به عقیده بعضی ، تنها راهی است برای پر کردن جیب مدیران شرکت سوپرسل!!

از ماه ها قبل ، بسیاری از تسترها ومدیران فورم سوپرسل از انتشار این آپدیت ابراز خوشحالی و هیجان نمودند و اذعان داشتند که آپدیتی بزرگ و همه جانبه برای تغییر در گیم پلی و محتوای بازی در راه است ؛ از طرفی ، چند تن از تسترها و برنامه نویسان بازی ، با انتشار تصاویر و اطلاعاتی که هم اکنون در سورس بازی (فایل های سیستمی) قرار دارد و از چشم همه مخفی است ، اقدام به لو دادن برخی جزییات آپدیت های آینده سوپرسل نمودند و خبر از آمدن ویژگی های جدید همچون قایق چوبی دادند!! (لازم به ذکر است که این افراد هیچ زمان اقدام به انتشار تاریخ قطعی معرفی این تغییرات نکردند و تنها تاریخ تقریبی آن را بیان مینمودند ؛ اما آن چیز که واضح است ، واقعی بودن و صحت داشتن این تغییرات در آینده کلش است)

photo_2016-12-26_10-59-35

نارضایتی بازیکنان کلش اف کلنز!! سوپرسل باید پاسخگو باشد!!

اما بعد از انتشار آپدیت کریسمس با آن همه تبلیغات و سرو وصدا و تحقق نیافتن هیچ یک از وعده های سوپرسل و مدیرانش ، اینبار موجی از نارضایتی در میان کابران ایجاد شد که ناشی از بدقولی های سوپرسل درباره جزییات آپدیت هایش بود که البته شاید بازخورد آن را در سایت های فارسی زبان کلشی ازجمله ایرانکلش نیز مشاهده نموده باشید!!

حال با شدت گرفتن این اعتراضات و نارضایتی ها ، یکی از مدیران فروم سوپرسل که در گذشته تعریف های بسیاری از آپدیت کریسمس مینمود ، مجبور به توضیح درباره آنچه در اصلاح آپدیتی بزرگ و عمده(major) میخواند ، شده است و بنظر میرسد قصد نوعی توجیح درباره گفته هایش داشته باشد!!

untitled

ترجمه توضیحات مدیر فروم کلش درباره آپدیت کریسمس
سلام به همه و کریسمس مبارک!! از همه ی شما ممنونم که این تاپیک را بوجود آوردید چراکه قصد ارائه توضیحاتی درباره کامنت های قبلی را داشتم – برخلاف سعی من که روشن تر نمودن موضوع بوده است ، متاسفانه بنظر میرسد که از برخی کامنت های من برداشت غلط شده و تا جایی که میدونم ، این کامنت ها بیشتر از 700 هزار بازدید داشته است!!

sshot-2حرف های کامنت بالا در واقع تلاشی است برای نشان دادن اهمیت و بزرگی آپدیت و همچنین حجم زیاد آپدیت برای تان هال های 10 و 11 و نه اهمیت محتوای جدید برای بازی!! ولی وقتی حرف از آپدیت زده میشود باید بگویم بنظر شخص من،  کابر علاقه ای به آپدیت های قدیمی ندارد و به چیزی جدید و تازه نیاز دارد و این تنها دلیلی است که من ، آپدیت کریسمس را بزرگ و عمده خواندم ؛ چراکه شوق ادامه بازی را به بسیاری از بازیکنان برگرداند!!

sshot-3این کامنت که البته تاپیک بسیار داغی نیز در فروم ایجاد نمود ، بهترین توضیح و بیانیه من درباره آپدیت بود و نه چیزی بیشتر!! این کامنت قولی برای محتوا و گیم پلی جدید بازی نبود!! این کامنت اشاره ای به آپدیت کریسمس نبود!! هدف این کامنت ، مژده انقلاب در روند بازی نبود!! و تنها بیانیه ای از ایده ها و خواسته های بازیکنان بود!! بله ، من قلبا اعتقاد دارم که تغییر چندانی در بازی روی نداده است بطوری که بازیکن را جذب خود کند ولی اشتباه نکنید! من همچنان عاشق بازی هستم ولی پس از مدت چهار سال و نیم بازی میتونم بگم کمی برایم عادی شده است؛ بنابراین تیم ما به مدتی وقت نیاز دارد تا بتواند این یکنواختی را از بین ببرد!!

sshot-4کامنت بالا در واقع اعتراف اشتباهات من درباره آپدیت بوده است!!(چراکه من انتظار آپدیتی بزرگ و افسانه ای داشتم) و همواره آپدیت ها را با دو اکانت خود دنبال می نمودم ولی متاسفانه نمیتوانم مسعولیتی در قبال اتفاقات رخ داده بپذیرم چراکه همه ی توانم را در برآورده نمودن انتظارات کاربران به کار گرفتم!!

سوالات پرسیده شده از مدیر فروم سوپرسل درباره ارزیابی آپدیت :

* آیا فکر میکنید حرکت تیم سوپرسل اشتباه بوده است؟

خیر ، بلکه فکر میکنم این قدمی درست در مسیری درست بوده است ولی شاید این قدم آنقدر بزرگ نبود تا دوباره مرا برای ساعت ها در بازی مشغول کند و درحال حاضر شاید تنها روزی 30 دقیقه وقتم را در بازی بگذرانم!! در حقیقت زمانی که شما به حدی از مکس بودن میرسید ، دیگر هدفی به جز وار و پوش در بازی نخواهید داشت!!

* آیا فکر میکنید رویدادها چیزی بود که بازی به آن نیاز داشت؟

هم بله و هم خیر. من واقعا امیدوارم در آینده چیزهای بیشتری در قسمت رویدادها مشاهده کنم(رویدادهای روزانه ، هفتگی و ماهانه) اما متاسفانه رویدادهایی را دیدم که از قبل برنامه ریزی شده و سرد هستند و میتوان گفت هیجانی برای بازیکنان ندارد!! بنابراین میتوان گفت که سوپرسل در مسیر درستی قدم برداشته و تنها به کمی هیجان بیشتر نیاز دارد!!

* آیا همچنان معتقدید که آپدیت کریسمس ، یک آپدیت عمده بود؟

البته که بله ، این آپدیت و مخصوصا رویدادها توانست نظر بسیاری از کاربران رو جلب کند( البته برای تعدای به هیچ وجه جذابیت نداشت) ولی همین که مردم به سمت آن میروند کافی است و به معنای رضایت آنان است!! همچنین ، سه هدیه کریسمس نیز در نظر من بسیار موفق عمل نمود و درواقع شوق و انتظاری که ماه ها کابران را در آپدیت ها عذاب میدهد ، اینک میتوانند به فاصله تنها چند روز آن را تجربه و از ویژگی های جدید بهره مند شوند!!

در پایان از همه ی شما بابت برداشت غلط از کامنت هایم عذرخواهی میکنم و سعی میکنم دقت بیشتری درپاسخ به سوالات داشته باشم!!

جمع بندی پایانی ، آیا کلش اف کلنز درحال نابودی است؟!

با توجه به گفته های بالا ، بنظر میرسد حتی مدیران فروم نیز از این حرکت سوپرسل غافلگیر شده و انتظار چیزی بیشتر در آپدیت کریسمس داشته اند!!

اما با همه ی این تفاسیر و بر اساس گفته های مدیران و اعضای ارشد این شرکت ، سوپرسل برنامه ای بلند مدت برای بازی های خود ، به خصوص کلش اف کلنز دارد و تا مدت بسیاری بر روی درآمد حاصله از آن حساب باز نموده است بنابراین میتوان گفت شرکت سوپرسل فعلا با کاربرانش کار دارد و نمیتواند بازی خود را نابود سازد!!

hhhhبا وجود گفته های اعضا این شرکت عظیم بازی سازی و همچنین تحلیل کارشناسان بزرگ بازی ، پیش بینی میشود این شرکت با وجود در آمد های میلیاردی خود هر روز بزرگ و بزرگ تر شود و از آنجایی که فعلا قصد سیر شدن ندارد پس قاعدتا نمیتواند تمامی برنامه ها و ویژگی های جذاب خود را به یکباره در بازی اجرا کند چراکه کاربر پس از مدتی از آن خسته شده و به تدریج بازی را رها میکند!!

اینجاست که سیاست زیرکانه سوپرسل وارد عمل شده و با افزودن اندک اندک ویژگی های جالب ، کاربر را جذب خویش کرده تا برای سالها و ماه ها به بازی ادامه دهد!! از این رو در پایان میتوان گفت :

خیر ، کلش اف کلنز نه تنها به سمت نابودی نمیرود ، بلکه هر لحظه به تعداد بازیکنان آن نیز افزوده میشود و خواهد شد!!

 

 نظر شما در اینباره چیست؟! آیا کلش اف کلنز همچنان محبوب است؟!

ممکن است شما دوست داشته باشید بیشتر از نویسنده

دیدگاه بگذارید

88 نظر برای "نارضایتی کاربران از آپدیت کریسمس!! سوپرسل از کاربران عذر خواهی کرد!!"

خبر کردن از
avatar

مرتب سازی :   جدیدترین | قدیمی ترین | محبوب ترین
Hijacker
مهمان
Hijacker
6 ماه و 24 روز و پیش

آقا اصلا قبول من ایکس مود داشتم حقم بوده بن بشم
ولی اینم بدونید
من 3 تا اکانت داشتم هر 3 تاشم با ایکس مود بالا اوردم
نکتشم اینه که 2تا اکانتم تاون 9 بود سومی تاون 4
2تای اول بن شدن سومی بن نشد
چرا ؟چون یه یک قرونیم واسه جم خریدن خرج نکردم
ایکس مود و بات و تقلب همش حرف مفته
قشنگ کاربرایی که بدون جم خریدن دارن پیشرفت میکنن بن میشن .هر چقدرم که ایمیل بدی میگن هیچ راهی نداره .
یک نکته دیگشم میدونید چیه ؟ شما برو تو فروم بگو اکانتم بن شده . در جواب بهت میگن کلشو دوباره نصب کن و از داخل بازی پیام بده . بعد که این کارو کردی و از تو بازی پیام دادی بهت میگن راهی برای آنبن کردن اکانتتون نیست و با تجربه ای که از بازی به دست آوردید ، از دوباره شروع به بازی کردن کنید .
لعنت بر سوپرسل
مدیر لطفا درج کن

امیر
مهمان
امیر
6 ماه و 26 روز و پیش

چه خبره چرا دوباره کلش بالا نمیاد مملکت نسیت که 24ساعته نت داغونه

omid1383
مشترک
omid1383
6 ماه و 25 روز و پیش

فیلتر شده

Fhgfyjgfyjvghhhgyjhfgjjbbb
مهمان
Fhgfyjgfyjvghhhgyjhfgjjbbb
6 ماه و 26 روز و پیش

آنقدر بازی بد شده که تاون 5 تو وار میوفته تاون 8 بخدا خودم تو کلن خودم دیدم

رضا
مهمان
رضا
6 ماه و 26 روز و پیش

سلام ایران کلش
الان یه خبر اومده فکر کنم دیگه تصویب شد که فیلتر کنن ممنون خبر پیگیری کنید
کلش اف کلنز محدود میشود
اعضای کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه با اعمال محدودیت برای دسترسی به بازی کلش اف کلنز موافقت کردن
منبع خبر اصلاحات نیوز

YAGooT
مشترک
YAGooT
6 ماه و 27 روز و پیش

بنده کلشر قدیمی هستم و نزدیک به 3 سال و نیمه کلش بازی میکنم ، باید اعتراف کنم اپدیت های اخیر خسته کننده و به دور از هیجان انچنانی بوده ، البته باید این موضوع رو نادیده نگرفت که افزودن خیلی چیزا به یکبار به بازی لذت بازی رو از بین میبره ، فرض بر این باشه تاون هال 12 به بازی اضافه بشه ، شاید ان دسته از کاربرانی که میگن تغییرات کلی بدن به بازی در ابتدا رضایت بخش این دسته از افراد باشه اما در طولانی مدت تاثیر منفی رو بازیکنان در پی داره . خسته از اپدیت های تکراری سوپرسل شدم افزوده شدن چند لول ، کاهش برخی هزینه ها کار همیشگی سوپرسل شده .
دلیل اصلی که سوپرسل به این روال ادامه میده نداشتن رقیب تو بازیست قطعا اگر رقیبی برا بازیش بود خیلی تغییرات عمده و مهمی به بازی میداد اما تا زمانی که رقیبی نباشه حتی اگر بازیکنانش هم کم بشه دست به تغییرات عمده ای نخواهد زد .
اینکه سوپرسل زوم کرده رو تاون 11 و 10 و کمی به تاون 9 نمیشه گفت کار اشتباهی میکنه ، افراد تاون هال پایین کلی چیز برا ارتقا دارن اما نباید بی اهمیت به تاون هال های پایینی باشه ، میتونه تغییراتی خیلی مهمی به بازی اضافه کنه که شامل تاون های پایینی هم بشه ، مثلا برا چند نمونه اضافه شدن تلسم ( اسپل ) جدید به بازی ، شب و روز به بازی ، استفاده از هیروهای در حال اپ تو وار ، ماموریت های روزانه و هفتگی ، افزوده شدن نیروها و دفاعی های جدید و … البته این ایده ها باید هوشمندانه و عالی باشه ، نه مثل بمب تاور ، نمیدونم ایده ی بمب تاور مزخرف رو کی داده ، به هیچ دردی نمیخوره ، برد کمی داره ، زود از بین میره ، فقط برا زدن نیروهای زمینیست ، تنها کاراییش اینه بربر ارچر بکشه .
در اخر سر باید بگم خیلی حرفا برا گفتن دارم اما مهتر از همه اینا به عنوان یکی از کلشر های قدیمی باید بگم که هنوز دوست دارم این بازی رو و لذت میبرم از بازی کردنش ، درسته اپدیت ها خسته کننده شده و تقریبا میشه گفت بد قولی سوپرسل اخیرا زیاد شده اما باید اینم در نظر گرفت این بازی برا موبایل طراحی شده و جزو دسته بندی بازی ها و سرگرمی هاست ، استفاده از هر چیزی تو این دنیا و تجربه کردن لذت آن به خودمون بستگی داره اگر هدف و انگیزه رو ایجاد کنیم قطعا رضایت بخش برامون خواهد بود ، مثل خیلی چیزا تو زندگیمون اگر به این هدف به بازی نگاه کنیم که کلش هم مثل خیلی از بازی های دیگه برا لذت و سرگرمی ساخته و طراحی شده شاید خیلی ها به این باور برسند که این بازی در نمونه و سبک خودش بی نظیر هست .

اسحاق
مهمان
اسحاق
6 ماه و 27 روز و پیش

یه خسته نباشید به بن شده ها میگم که خودشون نمیتونن بازی کنن دارن رای ما هم میزنن ولی نمیدونن تلاششون بی فایدس ? چون کل پلیرها اینجا نیستن دوم حتی اگه کل ایرانیا پاک کنن برا سوپر سل مهم نیس انگاری در امد سوپرسل از کاربرای ایرانی تامین میشه ?????

یوسف
مهمان
یوسف
6 ماه و 26 روز و پیش

معلومه که از ایران تامین میشه.چی فکرکردی. 30درصد درآمد سوپرسل فقط از ایران.70درصد باقیمانده تقسیم میشه به تمام کشورای جهان و خود شرکتشون.

رضا
مهمان
رضا
6 ماه و 26 روز و پیش

پسر خب اونایی که بن شدن رفتن بهترین بیس خریدن شما نگران بن شده ها نباشید چون برای سلامتیتون ضرر داره حرص زیادی خوردن??دوما داداچ این شرکت دست چینیا افتاده داره خودش نابود میکنه با سیاستهای مسخره و نامردی،سوما ما تا موقعی مثل شما هموطن داشته باشیم دشمن دیگه لازم نیست شماها خود دشمنید در کل خدایا همه مریضارو شفا بده مخصوصا اونایی که قرار با بازی عینکی بشن???

HESAMKING
مشترک
HESAMKING
6 ماه و 27 روز و پیش

سوپرسل هم که دیگه فقط بلده عذرخواهی کنه…خب بجای این عذر خواهی هات بیا کار رو درست کن

همش میگه معذرت

محمد
مهمان
محمد
6 ماه و 27 روز و پیش

من شخصا برای وار و چت میام بازی . بقیه هم همینجوری شدن . همش فک میکنم یه بازی دیگه هم تو گوشیم نصب کنم ولی تا الان که جلو خودمو گرفتم خخخ . همینکه الان حرف از تخته شدن در بازی میزنیم یعنی خیلی بازی تو سراشیبی سقوطه

DEVIL
مهمان
DEVIL
6 ماه و 27 روز و پیش

هرکی

DEVIL
مهمان
DEVIL
6 ماه و 27 روز و پیش

هر دوس داره بازی کنه هر کی هم دوس نداره بازی نکنه من یه کلشر لول 258 هستم نه ایکس مود استفاده کردم نه روبات الان هم دارم حال بازیو میبرم چرا بیام حرف علکی بزنم

بهنام
مهمان
بهنام
6 ماه و 27 روز و پیش

هنوز چند ساعت از اپدیت جدید نگذشته بود که یه برادر عرب زد منو صاف کرد همه نیروها هم مکث رفتم خیر سرم تلافی کنم دیدم مکث هست اون چنتا دیوار لول بالاتر هم مکث هست. فکرشو بکن تو چند ساعت اول مکث شده بود. معلومه کاری به حرف ما ایرانی ها ندارن. همه دنبال نفع جیبشون هستن. سوپرسل هم روش. فک کن خودت رییس شرکت بودی. در کل محبوبیتش مثل یه سال قبل نیست. خیلی ریزش داشته. یه اکانت جدید بسازید برید تو بازی نود درصد لول پایینها نمیان بازی رو ادامه بدن. اکثرا ول کردن رفتن. بازی نیاز به لول ساختمون ها و نیروها بردن بالا نداره. گرافیک بازی سبک بازی این چیزارو تغیر باید بدن. مورتال دو لول تو تاون یازده رفته بالا بدرد چی میخوره چه جذابیتی داره اخه. کم کم گرافیک و سبک بازی باید تغیر کنه نه لول نیرو و ساختمونها….

alireza.leo
مشترک
alireza.leo
6 ماه و 27 روز و پیش

دوستان تا زمانی که این اعتراضات به فروم سوپرسل نرسه فقط داریم حرص الکی میخوریم
باید جمع بندی تمام حرف های ما در فروم سوپرسل نوشته بشه و ما اون رو تایید کنیم
این تنها راه نشون دادن اعتراض و نارضایتی ما از بازی.

maziar696
مشترک
maziar696
6 ماه و 27 روز و پیش

زمان اوج کلش دو سه سال اولش بود
الان برای همه عادی شده بازی و لول های بالا اکثرا فقط برای وار و چت میان کلش
تاون 9 به بالا به دلیل زمان طولانی اپ و قیمت بالاشون خیلی صبر میخواد و مردم از بازی زده میشن
ولی خب وقتی یه تاونو مکس میکنی خیلی لذت داره
در کل بازی فقط برای زمان بیکاری خوبه پیشنهاد میکنم وقت زیاد نذارین براش
یا با هزینه خیلی کم ربات ایران کلشو بخرین خودش همه کار میکنه
از اتک زدن گرفته تا ارتقا و …

mehdisoli
مهمان
mehdisoli
6 ماه و 27 روز و پیش

سلام و خسته نباشید
گله دارم چرا اپدیت کریسمس اون چیزای که گفته بودن ندادن فقط دنبال ……هستن و تبلیق از خودشون مرد از دهن حرف میزنه رو حرفاتون وایسید لطفا شعار ندین لطفا بای

اسحاق
مهمان
اسحاق
6 ماه و 27 روز و پیش

اونایی که از کلش خسته شدن بازی پاک کنن من که دارم لذت میبرم جو منفی ندین که همه پاک کنن بعدشم دوست عزیزی که اینجا تلاش میکنی که کاربرا کلشو پاک کنن کل پلیرهای ایرانی کلش تو این سایت نیستن نهایتش بتونی هزار نه ده هزار نفر از طریق این سایت راضی کنی که پاک کنن که اصلا برا سوپر سل عددی حساب نمیشه سوپرسل بیشتر از چند هزار اکانت متقلب بن کرد و همچنان داره راهشو ادامه میده مدیر سایت لطفا نظر بنده رو تایید کنین تا دوستان دست از تخریب بازی افسانه ای کلش بردارن چون بیخودی خودشون خسته میکنن

alireza.leo
مشترک
alireza.leo
6 ماه و 27 روز و پیش

عزیز دل مشکل بازی کردن یا نکردن افراد نیست مشکل روند رو به نزولی بازی که هر داره میاد پایین تر مسیر بازی یک سال و نیم شده اپ کردن وار زدن و کل کل کردن قسمت چت گلوبال ایران هم شده عین بازار سیاه همه چی توش هست هرکی یه گوشه اش بسات کرده بازی باید هیجان قبلیشو داشته باش که خیلی اومده پایین الان کاره سوپرسل شده پک مهیج درست کردن به جای هیجان بازی رو بالا بردن من بازی رو دوست دارم خوشم میاد ولی الان زدن تو جاده خاکی امیدوارم فکر اساسی براش بکنن

فرزین
مهمان
فرزین
6 ماه و 27 روز و پیش

اینم تایید

فرزین
مهمان
فرزین
6 ماه و 27 روز و پیش

حتی تاییدت هم تا الان دو تا منفی گرفته

رضا
مهمان
رضا
6 ماه و 27 روز و پیش

اسحاق جان چشم امر دیگه ای ندارید ??? داداچ چشم غلط کردیم ولمون کن برو بازی کن ما دوست نداریم عینکی بشیم?? داداچ حالا چرا خودت میکشی شرکت مگه مال باباته??

اسحاق
مهمان
اسحاق
6 ماه و 27 روز و پیش

هاهاها معلومه بن شده هستی تنها امیدتم همین اپدیت کریسمس بود که اونم هیچی دیگه خخخخح تو بازی نکن من بازی میکنم و لذت میبرم

جواد
مهمان
جواد
6 ماه و 27 روز و پیش

سلام دوستان من بدون استفاده از ایکس مود در لول 146 بن شدم بدون خرید جم سالها زحمت کشیدم.براحتی بن شدم و نامه هام هم نتیجه نداد.سوپرسل کاربرانی رو که پیشرفت خوبی داشتند براحتی کنار گذاشت چون برای خرید جم از طرف ما پولی به جیب نمیزد.

masih
مهمان
masih
6 ماه و 27 روز و پیش

دلایلی که کلش اف کلنز به بازی مضخرفی تبدیل شده
1-وعده های دروغ سوپرسل
2-زیاد بودن هزینه اپگریت ها
3-کم بودن لوت(درحالی که بازیکنان برای ادامه بازی به اکسیر-گلد و دارک اکسیر نیاز دارند)
4-افزایش لول ساختمون ها(درحالی که بازیکنان سطح پایین رسیدن به لول های بالا برایشان سخت تر میشود)
5-هزینه بسیار ارتقا نیرو هایی که از دارک اکسیر درست میشوند در تاون هال 8و9

پوریا
مهمان
پوریا
6 ماه و 27 روز و پیش

هر بازی یه تاریخ مصرفی داره وقتی از تاریخش گذشت عادی میشه و کم کم کاربراشو از دست میده این قانون بازی های رایانه ایه کلش هم با تمام این تفاسیر عمرش تموم شده یا داره میشه هر چند نسبت به بازی های دیگه عمر مفید طولانی تری داشت ولی به هر حال دیر یا زود کلش اف کلنز به مرگ نزدیک خواهد شد حتی اگر آپدیت های هیجانی هم بدهند به دلیل یکنواختی کاربرانش روز به روز کمتر خواهند شد

عرفان
مهمان
عرفان
6 ماه و 27 روز و پیش

آغا من فکر میکنم اگه برای تان های چهار پنج و شیش چیزای بیشتری بزارن شاید بازی به روند قبلی خودش برگرده وگرنه آپدیت که فقط برای لول های بالا نیست هم خودشون رو مسخره کردن هم ما رو ???برین بابا با این آپدیت کریسمستون

عرفان
مهمان
عرفان
6 ماه و 27 روز و پیش

سلام عرفان هستم۱۵ساله از فارس میخواستم بدونم آیا واقعا چیز دیگه ای اضافه میشه یا نه

سرچالی
مهمان
سرچالی
6 ماه و 27 روز و پیش

سلام دوستان بنظر من بازی دیگه مزخرف شده

morteza
مهمان
morteza
6 ماه و 27 روز و پیش

اکانتهای بن شده رو رفع بن کنن دوباره مورد استقبال قرار میگیره

Reza
مهمان
Reza
6 ماه و 27 روز و پیش

سلام. همون که چند روز پیش عرض شد.این نه تنها اپدیت شگفت انگیز نبود بلکه چیمی های کاسب را به سمت پول بیشتر برد.به درد کاربران نخورد.بهتره با دیدن چند کامنت از سوپرسلیها خیلی احساساتی نشیم .

dddd
مهمان
dddd
6 ماه و 27 روز و پیش

یعنی کسی هست هنوز کلش بازی کنه؟ خخخخ واقعا حالم از کلش بهم میخوره جیفه وقت و عمر که صرف یه بازی بدرد نخور میکنید

مجید
مهمان
مجید
6 ماه و 27 روز و پیش

سلام، سرعت جاینت و ارچر کم شده همینطور سلامتی جاینت زود میزنند جاینتا رو چرا اعتراض نمیکنید بابا اعتراض کنید خداوکیلی این چه آپدیدیت سوپرسل داده هر سال بد تر از پارسال با این آپدیتاشون اه خواهشا اعتراض کنید

Mas2424
مهمان
Mas2424
6 ماه و 27 روز و پیش

ببخشید دوستان توی نظر قبلی من منظور از میکنیم نمیکنیم بود

Mas2424
مهمان
Mas2424
6 ماه و 27 روز و پیش

سلام دوستان عزیز و گرامی
سوپرسل به جای معذرت خواهی ،وعده وعید دروغ نده
بگه آقا ما توی آپدیت جدید چیز زیاد مهمی اضافه میکنیم همین
اگر اینجوری بگه مردم کمتر عصبی میشن
ولی ای کاش دست از کارای زشتشون بردارن چون این کاراشون از فحش هم بدتره

naser98
مهمان
naser98
6 ماه و 27 روز و پیش

شکل و شمایل نیروها خیلی زشت شده اپدیت کریسمس هم چیز جالبی نداشت بازی خسته کننده شده وضعیت لوت هم خرابه

majrooh40
مشترک
majrooh40
6 ماه و 27 روز و پیش

سلام و ارادت
بزرگترین اشتباه سوپرسل که اونو به سمت سراشیبی سقوط سوق داد وبا آپدیت و سوپرایز هم نتونست جلوی این روند نزولی رو بگیره،بن کردن دائمی اکانتهایی بود که از ایکس موداستفاده می کردن.
این کار 2تا ضربه بزرگ و اساسی به کلش وارد کرد:
اول اینکه تعداد زیادی از کاربران باسابقه که زحمت زیادی برای رسیدن به تاون9و10و11 کشیده بودن،به دشمنان سوپرسل تبدیل شدند و دلسردی ونارضایتی این افراد موجی منفی دربین دیگر کاربران بخصوص هم کلنی ها ایجاد کرد.
ضربه ی دوم اینکه نرم افزارایکس مود که تقریبا” برای تمام پلیرها قابل دسترسی واستفاده بود خودش بطور غیر رسمی به کمک سوپرسل اومده بود و به کلش جذابیت زیادی داده بود،این جذابیت نه تنها در وار که در اتکهای انفرادی هم با انتخاب میزان لوت، شناسایی تله هاو چندین ویژگی دیگه قابل لمس بود.
سوپرسل علت بن کردن دائمی اکانتها رو رعایت فیرپلی اعلام کرد(دروغی بس بزرگ)،حال اونکه همه میدونن و تو این مقاله هم صراحتا”بهش اشاره شده که بعداز مکس شدن، بازی جذابیتشو از دست میده،بنابراین با این کار تعداد زیادی از اکانتهای نزدیک به مکس حذف شد.
سوپر سل اگر واقعا”دنبال رعایت فیرپلی بود بایدیه فکری به حال سرچ ها می کرد،چه در وار چه خارج از وار،جایی که تاون 8 مکس باید با تاون 9روبرو بشه و …
خلاصه اینکه سوپر سل بزرگترین ضربه رو خودش به کلش وارد کرد و با این اپدیت مزخرف که فقط صحبت از جم می کنه ماهیت منفعت طلبی و چپاول کاربران خودش رو بیش از پیش آشکار کرد.
با این سیاست،سوپرسل راه نجاتی برای کلش پیدا نخواهد کرد،مگر آنکه به خواسته ی کاربرانش صادقانه گوش بده و دست از اقدامات دیکتاتورمأبانه وناجوانمردانه ی خودش برداره.
این عذرخواهی آقای مدیر هم بیشتر به توهین شبیه بود تا عذرخواهی چراکه صراحتا” میگه کاربران متوجه منظور من نشدن،یعنی کاربران…
بگذریم…
ببخشید طولانی شد…
سپاس امیر،سپاس ایران کلش

رضا
مهمان
رضا
6 ماه و 27 روز و پیش

دمت گرم کاربر مجروح
حرف دل خیلیا زدی ???

اسحاق
مهمان
اسحاق
6 ماه و 27 روز و پیش

ظلم این بود که من کلی منبع جم کنم تو با ایکس مود بدون زحمت همشو غارت کنی حرفای منفی ایکس مودیا هم برا ما کلشرها مهم نیست ما بازی میکنیم حالشو میبریم هر کی هم ناراحته پاک کنه بازیشو

رضا
مهمان
رضا
6 ماه و 27 روز و پیش

ااسحاق جان تو چه می دونی این چی میگه شماها تازه به دوران رسیده هستید طرف مکث از قدیم صحبت میکنه ،شماها اون موقع داشتید تیله بازی میکردید جان مادرتون تان های لول پایین صحبت نکنن ،کسی هم چیزی نمیگه بهشون الکی میایید اصلا طرف نمی دونه ایکسمود چیه کارش چیه الکی حرف میزنن برید همون با بربر اتک بزنید

clasher
مهمان
clasher
6 ماه و 27 روز و پیش

ناموسا انقد منفی خوردی از کلش که هیچی از زندگی باید خداحافظی کنی!! واقعا متاسفم برا امثال تو که ادعاشون ****

naser
مهمان
naser
6 ماه و 27 روز و پیش

جاینت و ارچر کویین سرعتشون کم شدنه

Ali
مهمان
Ali
6 ماه و 27 روز و پیش

به نظر من سوپرسل اینقدر کارشناس داره خودشون میدونن کی وکجا چی بدن اینا همه سیاسته سوپرسله این کمپانی بزرگ میدونه چطور کاربراش نگه داره اونا نمیان برای چندهزارتا ایرانی بازی بسازن که از این چند هزارتا هزار تاشون هم خریدار جم نیستن هدف اونا امریکا و اروپاست همینطور چین میخوان اونارو نگه دارن سیاستشون هم برای اوناست نه برای ما وخاورمیانه جنگ زده اگه قرار باشه کاری هم انجام بده برای نگه داشتن بازارشون تواین کشورهاست

علیرضا
مهمان
علیرضا
6 ماه و 27 روز و پیش

من الان درست متوجه نشدم شما میگی سوپر سل بیشتر دوست داره بازیکن اروپا و امریکا لذت ببرن و مهم اونا هستن؟ شما سرچ میزنی واسه اتک فقط از کشور ایران میاد واست؟ ایا اونا چیزای دیگه تو بازی دارن؟ فکر کن حرف بزن پسر جان

Ali
مهمان
Ali
6 ماه و 27 روز و پیش

نه شما درست بگو کاربرای سوپر سل همه ایرانی هستن خخخ پیر جون خنوز که هنوزه اپدیت که میاد بیرون اول برایi o sآپدیت میدن کجا بیشتر از این سیستم امل استفاده میکنن اروپا وامریکا اپدیت قرمز فقط برای iosبود اصلا ایران و خاورمیانه مد نظرشون نبود الکی نظر ندید باشه بابا سوپرسل فقط برا ایرانی ها اپدیت میده خخخخخ ایران وخاورمیانه یه درصد سودشون هم نمیشه

ali
مهمان
ali
6 ماه و 27 روز و پیش

چند هزارتا خخخ پنج میلیون ایرانی دارن کلش بازی میکنن و معتادشن یکم تحقیق کن بعد حرف بزن

Ali
مهمان
Ali
6 ماه و 27 روز و پیش

دوست عزیز منظور ازچندهزارتا مثال بود هیچکس اماردقیق نداره شما که داری برو توقسمت امارارقام سوپرسل کارکن

اسحاق
مهمان
اسحاق
6 ماه و 27 روز و پیش

کلش اف کلنز نه تنها به سمت نابودی نمیرود ، بلکه هر لحظه به تعداد بازیکنان آن نیز افزوده میشود و خواهد شد!

سکرت
مهمان
سکرت
6 ماه و 27 روز و پیش

سلامی مجدد?
خوشحالم از اینکه سوپرسل دست از لجبازی ش برداشته☺و متوجه شده همه چیز به آپگرید⏫بالانس⏫وتغییرات عکس پروفایل⏫خلاصه نمیشع❗
قبلا هم عرض کردم بازم میگم هزینه اپگرید??هوگ،اسپل سم و گالم،شدیدا ناشیانه بود?بقول خودشما سیاست های ترغیب بازیکن برای خرید جم رو دنبال میکنن??.درضمن چهارده روز زمان زیادیه واسه اپگرید باید یفکری بحال چنین زمان زیادی کنن?
درضمن اپدیت کریسمس?انچنان که دوستان میگن ترسناک نبود?فقط کشتی نداشت و گرافیکی که وعده شو داده بودن خبری ازش نبود? نقطه عطف بازی مربوط به قسمت رویداده??ولی بازم از نظرمن یه اشکالاتی داره?بعضی از رویدادها زمان زیادی داره باید کمتر بشه،بعنوان مثال:::رویداد هوگ رایدر??با اینکه نیم ساعت اول کارهای مربوط بهشو انجام دادم و اینکه جم? داشت خوب بود ولی بازم دو روز باید صبرمیکردیم تموم شه،خب این نقطه ضعفیه،باید بلافاصله رویداد جدیدی بیاد یا همون موقع محو شه?
محبوبیت بازی یا بقولی از یکنواختی در اومدن بازی به یه گردش♻180درجه ای نیاز داره! نشستن ور دل تیم طراحی رویال و چاینیزها(چینی ها)??هی خط میگیرن هی کپی میزنن? خب ببینید کلشرهاتون چی میخان⁉
یکم به گسترش شهر گوبلینی فکرکنن?حیونکی ها گناه دارن?یا جایزه برد وار یه مقدار اندک جم باشه?ارسال منابع و خیلی ایده های جذاب دیگر!
به امید موفقیت کلش اف کلنز……..
????

soltan Khan
مهمان
soltan Khan
6 ماه و 27 روز و پیش

مسخره کردن خودشونو به جای یه تغییر اساسی که شامل همه تان هال ها بشه اومدن هوگ را ارزون کردن تان یازده دیواراش بردن بالا ،شکل و شمایل نیروهاشو شبیه کلش رویال کردن،اونوقت ده ماهه همه را گذاشتن سر کار اپدیت کریسمس در راه عوضیای دزد

رضا
مهمان
رضا
6 ماه و 27 روز و پیش

البته اینم بگم کلش برای ادم های بیکار علاف برای ایرانی ها خوبه ،چون فقط یک ایرانی میتونه بگه من معتادم همه چی خوبه ،یعنی تو دنیا این بازی نکنن تو ایران ملت میشینن این بازی انجام میدن،از بس بیکارن ناگفته نماند برید گلبال چت هر چی فحش به هم دیگه میدن خب اینا کیا هستن یه مشت بیکارن بعد اینجا یک عده میان میگن کلش روز به روز کاربراش زیاد شدن ،داداش ما بخیل نیستیم بشین بازی کن ببینم اخرش چی میشه ،اخرش من میدونم چشت به عینک احتیاج پیدا میکنه????

بزن تو برجک
مهمان
بزن تو برجک
6 ماه و 27 روز و پیش

داداش لااقل خودتو معرفی کن بعد نظر بده ،ایشون مدیریت پروژه گازی پارس جنوبی دارن ،یه جوری میگه علافا بازی میکنن انگار ….تو که از بازی زده شدی پس اینجا هم نیا ،گرچه به نظر تو یکی از بن شده ها هستی که هنوژ آتیشت خاموش نشده داری به بازیکنا بی احترامی میکنی 🙁 🙂

رضا
مهمان
رضا
6 ماه و 27 روز و پیش

اصلا تو فرض کن بن شده ، اگه من بن میشدم میرفتم بهترینش میخریدم در ضمن داداش خودش ناراحت نکن عین حقیقت ،بیکارترین ادما همین ایرانین خدا نکنه یه بازی بیاد جو گیر میشن سریع میرن نصب میکنن البته شما هم از اون دسته ادم هایید ????چون تقصیر نداری معتادی??

wpDiscuz