آموزش تغییر لیدر کلن – واگذاری کلن به فرد دیگر 22

آموزش تغییر لیدر کلن – واگذاری کلن به فرد دیگر

باسلام خدمت همه کاربران محترم ایران کلش ، امروز با آموزش تغییر لیدر کلن (واگذاری مقام فرماندهی کلن به فرد دیگر) در خدمت شما هستیم.

این مراحل بسیار حساس و دقیق باید اجرا شود و پس با دقت مطالعه کنید. با ما همراه باشید…

آموزش تغییر لیدر کلن

توضیحات اولیه برای انجام این فرایند

خب بی دردسر ترین راه به اینصورت است که خود لیدر فردی رو که میخواهد لیدر کلن کند را ابتدا به درجه کولیدری ارتقا بدهد و سپس دوباره آن فرد را با گزینه ارتقا به لیدر ، به درجه فرماندهی کلن (Leader) برساند و بازی اتوماتیک لیدر قبلی را به کولیدر تنزل درجه می دهد.

اما روش های دیگری هم وجود دارد که در پایین تر به ان اشاره شده است.

طبق قوانین شرکت سوپرسل نسبت به بازی هایش از جمله کلش اف کلنز خرید و فروش هرگونه اکانت ، کلن و سایر امتیازات غیرقانونی می باشد.

اما صرفا این فقط برای اکثر شرکت ها فقط یک قانون بوده و شما هیچ وقت اجرایی و تشخیص داده نشده است پس شما راحت میتوانید اکانت و کلن بخرید و یا بفروشید.

تغییر لیدر کلن میتونه به هر منظوری اجرایی بشه مثلا خرید و فروش کلن ، واگذاری کلن (که بعضی از کاربران به دلیل مشغله به کلن نمیتونن برسن و کلن رو واگذار به دوستان خود میکنند و…. که ما کاری به اون نداریم.

روش های دیگر کاملا تست شده و تایید شده می باشد اما ایران کلش هیچ گونه مسئولیتی در قبال تغییر لیدر کلن و عواقب و مشکلات احتمالی ندارد و فقط این آموزش را در اختیار شما عزیزان می گذارد.

 

چگونه لیدر یک کلن را عوض کنیم؟؟؟

و اما راه های قدیمی و دیگر عوض کردن لیدر کلن که به صورت زیر می باشد. شاید شما بگویید تا زمانی که روش بالا کارساز است چرا از روش پایین باید استفاده کرد؟؟ اما در جواب شما دوستان ، همکاران ایران کلش دوست دارد شما را از کوچکترین رازها و جزئیات بازی کلش اف کلنز باخبر سازد.

خب به این قسمت از مطلب خوش امدید؛ برای تغییر لیدر کلن (روش دوم) باید طبق مراحل زیر عمل کنید :

  1. لیدر (فرمانده کلن) ابتدا باید با فرد دریافت کننده مقام لیدری هماهنگی های لازم را کند تا این فرایند هرچه سریع تر انجام شود.
  2. جویین شدن فرد دریافت کننده مقام لیدری با اکانت خود در کلن مالک
  3. نتزل مقام کلیه افراد کلن (همه) به مقام ممبر (عضو عادی)
  4. ارتقای مقام فرد دریافت کننده مقام لیدری (فرد خریدار کلن یا …) به مقام کولیدری (قائم مقام)
  5. لفت دادن لیدر از کلن خود
  6. ارتقای مقام اتوماتیک به فرد کولیدر (یعنی فرد موردنظر شما لیدر کلن خواهد شد)
  7. حال لیدر جدید کلن را در اختیار دارد و میتواند مقام ها را به قبل بازگرداند.
حتماً بخوانید  حمله با بینهایت نیرو توسط هک XMod جدید در کلن وار کلش اف کلنز

خب اگر نمیخواهید کلن خود را به فروش برسانید و دوست دارید به کسی اون رو واگذار کنید ، حتما به فرد مطمئن کلن خود را طبق روش بالا واگذار کنید زیرا اگر فرد جدیدی لیدر شود شما امکان لیدر شدن دوباره نخواهید داشت. (اگر از دوباره خواستید لیدر کلن سابق خود شوید دوباره طبق مراحل بالا عمل کنید.)

روش های دیگر نیز برای تغییر لیدر کلن مثلا ارسال پیام به سوپرسل (در این پیام نباید کلمه ای درباره خرید و فروش نامبرده شود) درخواست واگذاری کلن به فرد دیگر با دلیل موجه (مثلا مشغله کاری) می باشد ؛ که به نظرم که نباید از این روش استفاده کنید چون به سادگی با روش یک و دو کار شما راه می افتد. (این هم صرفا جهت اطلاع شما از جزئیات بود)

آموزش تغییر لیدر کلن

در صورت لفت دادن لیدر در کلن چه کسی لیدر جدید خواهد شد؟؟؟

این بخش از مطلب جدا می باشد و ربطی به خرید و فروش و واگذاری کلن به فرد دیگر ندارد و به طور کلی توضیح می دهد :

اگر لیدر کلن زمانی از کلن خود لفت دهد (حالا به هر دلیلی) چه اتفاقی می افتد؟؟؟

آیا کلن حذف میشه؟؟؟ خب نه دیگه بالا لفت لیدر ، کلن به هیچ عنوان حذف نمیشه JJ

خب نوبت پاسخ دادن به سوال هاست.

اگر لیدر یک کلن از کلن خود لفت دهد (بدون تعیین لیدر) طبق شرایط زیر فرماندهی کلن به افراد دیگری واگذار میشود :

  • – اگر در کلن یک یا چند کولیدر (قائم مقام) وجود داشته باشد مقام لیدری به کولیدری که بیشترین کاپ (Trophy) را در اختیار دارد واگذار می گردد و سایر افراد در مقام خود باقی می مانند.
  • – اگر در کلن کولیدری وجود نداشته باشد مقام لیدر به مقام الدر واگذار میگردد یعنی الدری که بیشترین کاپ را در اختیار دارد.
  • – اگر در کلن کولیدر و الدر وجود نداشته باشد مقام لیدری به ممبری (عضوی) که بیشترین کاپ را در اختیار دارد وارگذار میشود.
حتماً بخوانید  عید سعید فطر مبارک - ایران کلش جزء 1000 سایت برتر ایران شد

نکته مهم … با لفت دادن لیدر کلن خود دیگر امکان برگشت مقام لیدری به اراده خود لیدر وجود ندارد و فرد بایدطبق مراحل بالا (چگونه لیدر یک کلن را عوض کنیم) برای بازپس گیری کلن خود با لیدر فعلی کلن عمل کند.

آیا روشی وجود دارد که یک کلن هک شود و یا لیدر یک کلن بدون اطلاع خود لیدر عوض شود؟؟؟

مطمئنا پاسخ خیر می باشد ، اما گزارش هایی با مضمون از دست رفتن کلن های اکانت های هک شده وجود دارد. پس می فهمیم به طور مستقیم امکان عوض کردن لیدرکلن توسط فرد بیگانه وجود ندارد.

 

اگر اکانت من هک شد و لیدر کلن عوض شد چه کنم؟؟؟

خب در ایران کلش در رابطه با هک شدن اکانت و بازپس گیری اکانت هک شده مطالب ویژه ای وجود دارد و شما با عمل به آنها به راحتی میتوانید اکانت خود را پس بگیرید.

خب با بازپس گیری اکانت خود (مثلا از روش ارتباط با پشتیبانی سوپرسل) اگر شما کلن خود را از دست داده باشید به راحتی کلن شما نیز باز میگردد اما اگر چنین نشد دوباره به سوپرسل در این رابطه پیامی فارسی ارسال کنید که کلن شما نیز به دلیل هک اکانت از دستتان رفته تا کلن شما را به شما بازگردادند.

آموزش بازگردانی اکانت هک شده

 

لطفا نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را با ما در میان بگذارید.

باتشکر – علیرضا اسماعیلی (نویسنده ایران کلش)

سلام علیرضا اسماعیلی هستم. سه سال از عمر 17 ساله خودم رو صرف وبمستری ، گرافیک ، طراحی قالب و تا حدودی طراحی اپلیکیشن اندوید کرده ام.

دیدگاه بگذارید

22 نظر برای "آموزش تغییر لیدر کلن – واگذاری کلن به فرد دیگر"

خبر کردن از
avatar

مرتب سازی :   جدیدترین | قدیمی ترین | محبوب ترین
خیلی خوبه
مهمان
خیلی خوبه
2 ماه و 11 روز و پیش

سلام اشتباه کردید به کسی که مقام بالاتر و ماندگاری بیشتر داشته باشه لیدری میرسه

aref
مهمان
aref
4 ماه و 11 روز و پیش

با سلام آیا میشه که برای یه کلن 2 تا یا بیشتر لیدر وجود داشته باشه اگه اماکن داره ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

ایگمن
مهمان
ایگمن
4 ماه و 11 روز و پیش

سلام با احترام من این آموزش شما رو رد می کنم. زیرا لیدر کلنمون از کلن لفت داد و لیدری افتاد دست یک اکانت مرده که هیچ صاحبی نداره. وما به همین راحتی کلنمونو از دست دادیم. اینم بگم که اون اکانتی که بهش لیدری رسید خودش کولیدر نبود. و کولیدر های دیگری هم در کلن بود طبیعتا باید طبق گفته شما لیدری باید به کولیدرا می رسید که اینطور نشد. به هر حال اگه می تونید کمکی کنید تا لیدری را برگردونیم خیلی ممنون میشیم.

ali
مهمان
ali
4 ماه و 12 روز و پیش

سلام و مرسی از مطلب،همین طور که بالا درج شده این مطلب فقط برا دانستن و چندین روش وجود داره اسون و و غیر اسون،شاید من و شما بدونیم اما برا کسی سوال باش که لیدر لفت بده چی میشه یا سوال های دیگه؟ببخشید اما بعضی از کلشرها که نمیدونم چرا این قدر نفهم تشریف دارن،بابا این سایت زده شده و به صورت رایگان براتون مطلب میزاره یه چیزم طلب کارین خخخ عجب رویی اومده مینویسه یه هفتس میگین پیش نمای پیش نمایش پس کو میخایین ایران کلش از خودش براتون پیش نمایش بزاره باید سوپر سل بده بیرون بعد سوپرسل چنیدین بار گفته فردا اپ میده بیرون بد قول شده و گفته به علت مشکلات به بعد موکول شدباز میگم ببخشید عجب نفهمایی پیدا میشن

سعید
مهمان
سعید
4 ماه و 4 روز و پیش

درست صحبت کن عزیزم، ویژگی خودتو به دیگر دوستان بروز نده که، وقتی سایتی در مورد حالا هر چی درست میشه خوب باید جوابی داشته باشه واسه کاربراش

امیر
مهمان
امیر
4 ماه و 12 روز و پیش

شما هم ی جور حرف میزنید انگار بهتون بدهکاره خوب ی روشه دیگه دونستن عیبه؟؟؟

با تشکر از زحمات شما?

Cna
مهمان
Cna
4 ماه و 12 روز و پیش

عليرضای عزيز دستت درد نکنه مختصر و مفيد و کاربردي

علیرضا
مهمان
علیرضا
4 ماه و 12 روز و پیش

سلام من لیدر بودم داخل کلنم وبه صورت اتفاقی از کلنم خارج شدم ولیدری رسید به یکی از ممبر هایی که فعالیت نداشت درصورتی که کولیدر هم داشتم چجوری باید به سوپرسل پیام بدم وچی بنویسم داخل پیام راهنماییم کنید

رضا
مهمان
رضا
4 ماه و 12 روز و پیش

سلام خدمت مدیریت سایت…
خواستم بدونم چطور میشه یک کلن دوتا لیدر داشته باشه ؟

ناناز کلن ( بجنورد war )
مهمان
ناناز کلن ( بجنورد war )
4 ماه و 12 روز و پیش

همون طوری که یک کولیدر میتونه یه ممبر رو الدر و کولیدر کنه…. یک لیدرم میتونه یک کولیدر رو لیدر کنه و بعدش خود به خود …لیدر به کولیدر تبدیل میشه…و اون کولیدره میشه لیدر! دیگه لازم نیست اینقدر لقمه رو دور دهن چرخوند که!!!! ( فکر کن 50 تا عضو کلن داشته باشه!!! 48 نفر بخوای ممبر کنی تا اونی که مخوای لیدر بشه رو از کولیدری به لیدر تبدیل کنی! )

alireza
مهمان
alireza
4 ماه و 12 روز و پیش

چرا این همه دردسر؟
خود لیدر می تونه این کارو انجام بده به صورتی که به یه کولیدر ارتقای رتبه بده کولیدره لیدر میشه و لیدر خودبه خود تنزل پیدا میکنه به کولیدر. این همه دردسر برا چی

بنده خدا
مهمان
بنده خدا
4 ماه و 12 روز و پیش

خیلی نامردی نظرم رو درج نکنی

بنده خدا
مهمان
بنده خدا
4 ماه و 12 روز و پیش

بابا شورشو در اوردید یه هفته است هی میگید پیشنمایش امروزه فقطم میگید بزودی کو پس؟

wpDiscuz