بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

ارتقا مورتارها به صورت موثر

2 764

مورتار ها (خمپاره اندازها) یکی از ساختمان های دفاعی ای است که در تاون هال 3 قابل ساخت میباشد، آسیب بسیار زیادی به نیروهای سواره نظام دشمن وارد میکند اما بسیار کند است ( هر ضربه مورتار 5 ثانیه طول میکشد)

در لول های پایین تاون هال 3-6 مورتار ها نقش بسیار مهمی دارند، زیرا در این سطح بازیکنان با استقرار صحیح نیروها آشنایی ندارند و نمیتوانند زمان بندی درستی برای پرتاب خمپاره بعدی مورتارها داشته باشند. میدانیم که خیلی از بازیکنان در این سطح ها از تاون هال در جنگ های خود شکست خورده اند فقط به خاطر مورتارها. اما اینها بسیار مهم هست در لول های بالاتر تاون هال پس بیاید با چگونگی آپگرید (ارتقا) مورتارها به صورت موثر آشنا شویم؟!

اگرچه که مورتار ها سرعتشان بسیار کند است و به سربازانی که کمتر از 4 کاشی با آنها فاصله داشته باشد آسیب نمیرساند اما مورتار ها میتوانند گروهی از باربارین ها، آرچرها،ویزارد ها و هوگ رایدرهارا که در مکانی جمع شده اند را در چند ثانیه نابود کند!!

جدول های زیر نشان میدهد که مورتار چگونه و با چه مقدار سلامتی درمقابل چه سطحی از بربریان ها، آرچر ها، گابلین ها و ویزارد ها عمل میکند:

barbar

توصیه: برای مقابله با باربارین ها، مورتار هارا به لول 4 در تاون هال 6 و کمتر ارتقا دهید، ارتقا به لول 5 در تاون هال 7 و ارتقا مورتارها به لول 8 در در تاون هال 9 و 10.

archer

توصیه: برای مقابله با آرچر ها، شما به سطح 6 مورتار نیاز دارید برای تاون هال 6 و کمتر، به لول 5 مورتار نیاز دارید در تاون هال 7 و 8 و در تاون هال 9 و 10 به لول 6 مورتار نیاز دارید.

a

توصیه: برای مقابله با گابلین ها، باید مورتارهارا به لول 7 ارتقا دهید در تاون هال 9 و 10 و همچینن در تاون هال 7 و 8 باید مورتار هارا به لول 6 ارتقا دهید و مورتارهارا در تاون هال 6 به لول 5 ارتقا دهید.

2015-07-30_23-13-42

توصیه: برای مقابله با ویزارد، مورتارهارا مکس لول کنید (به آخرین لول برسانید) در تاون هال 8 و کمتر، مورتار هارا ارتقا دهید به لول 7 در تاون هال 9.

نتیچه گیری:

بر اساس این جدول ها میتوانیم بگوییم مورتار ها همیشه یکی از قویترین ساختمان های دفاعی هستند که برای مقابله با رایج ترین استراتیژی ها عالی هستند مانند استراتیژی barch  یا b.a.m در هر لولی از تاون هال. به خصوص در تاون هال 6 که بازیکنان هنوز با استقرار صحیح نیرو ها اشنایی ندارند و نمیتوانند زمان پرتاب خمپاره بعدی مورتار هارا پیش بینی کنند. مکان مورتار ها باید در وسط دهکده و جایی باشد که به سادگی مورد تخریب قرار نگیرد و کل دهکده را پوشش دهد و همچنین شما باید مورتار هارا به آخرین لول ارتقا دهید در تاون هال 6 و یا کمتر، و حداقل لول 6 در تاون هال 7 و 8 و بیشترین لول در تاون هال 9 و 10.

مشترک شدن
خبر کردن از
guest
2 نظرات
جدیدترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
jim

قصد جسارت نداشتم ولی در تان هال 6 مورتار تا لول 4 بیشتر آپگرید نــــــمیشه ….

Farhan Jomlakianclan?

سلام من داخل کلش اف کلنز یک چیزی کشف کردم بگم چیه میتونید داخل سایتتون قرار بدید؟؟

?>