بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

بهترین مپ های تاون هال 7 – افزایش کاپ و مپ وار

1 4,489

در مطلب امروز کلش اف کلنز با بهترین مپ های تاون هال 7 مخصوص افزایش کاپ و منابع ، مپ وار و آنالیز هر یک از آنها در خدمت شما عزیزان هستیم . با استفاده از این مپ ها از حداکثر قدرت تدافعی بیس خود در تاون هال 7 بهره مند خواهید شد و در فارم و پوش و وار کمک بسیار به شما خواهند کرد . قبل از این‌ که شروع بکنم به شما پیشنهاد می‌کنم اگر از چیدمان یک مپ اینترنتی استفاده می‌کنید ، این بیس‌ها گاهی بسیار محبوب می‌شوند و پلیرها یاد می‌گیرند که چطور بر آن بیس غلبه کنند . اطمینان حاصل کنید که حتما مکان تله‌ها را تغییر دهید و نکات لازم برای استفاده درست از این بیس‌ها را رعایت کنید ، من در این خصوص یک مطلب آموزشی کامل نوشتم که پیشنهاد می‌کنم حتما از طریق لینک زیر آن‌ را مشاهده کنید .

استفاده از مپ های اینترنتی

 

بهترین مپ های تاون هال 7 – افزایش کاپ و منابع ، مپ وار

 

بهترین مپ های تاون هال 7 – افزایش کاپ

بهترین مپ های تاون هال 7
بهترین مپ های تاون هال 7

بیس مورد نظر دارای چیدمان بسیار عالی است و در لول تاون هال 7 واقعا این طراحی جای تحسین دارد . چیدمان این بیس به گونه ای است که اتک از هر سمتی غیر از سمت منطقه باز ، نیروهای اتکر را درگیر دپارتمان های از فضاهای متراکم با پوشش کامل ساختمان های دفاعی می کند و نیروهای اتکر را در رسیدن به هدف خود مغلوب می سازند . اتک از سمتی که دسترسی به تاون هال ساده به نظر می رسد پیچیدگی های بسیاری دارد ، بخاطر چیدمان باز دیوار ها حرکت نیروهای اتکر به سمت تاون هال با مشکلات زیادی روبرو خواهد شد ، زیرا نیرو های تانکی که به سمت ساختمان های دفاعی حرکت می کنند به سمت ساختمان های دفاعی متمایل می شوند و این باعث می شود با سرعت زیاد از سایر نیروهای پشتیبان فاصله بگیرند . کلن کستل با چیدمان مرکزی خود قدرت تدافعی بسیار مطلوبی برای این بیس به وجود می آورد ، ایر دیفنس ها هم چیدمانی کاملا هوشمندانه دارند که در کل محدوده این بیس قدرت آتش بالایی به وجود می آورند .

بهترین مپ های تاون هال 7 – محافظت از منابع

بهترین مپ های تاون هال 7
بهترین مپ های تاون هال 7

بیس مورد نظر یک بیس تدافعی بسیار عالی مختص محافظت از منابع ، بخصوص مخزن دارک الکسیر شما است . چیدمان رینگ شکل ( حلقه ای ) دپارتمان مرکزی این بیس بخوبی انسجام نیروهای اتکر را بر هم می زند و شرایط دفاعی بسیار عالی برای محافظت از دارک الکسیر شما به وجود می آورد . مخازن در این بیس بصورت پراکنده و پخش چیده شده اند تا دسترسی نیروهای اتکر به صورت همزمان به همه آن ها را سخت و دشوار کند تا نیرو های اتکر از هر سمتی که اتک بزنند منابع با ارزش شما به صورت کامل غارت نشوند . ساختمان های دفاعی هم در این بیس به صورت پراکنده چیده شده اند تا آتش تدافعی این بیس در همه نقاط خوب و اطمینان بخش باشد .

بهترین مپ های تاون هال 7 – مپ کلن وار

بهترین مپ های تاون هال 7
بهترین مپ های تاون هال 7

بیس مورد نظر یک مپ وار آنتی 3 استار بسیار عالی و حرفه ای برای تاون هال 7 است که نیاز های شما را در کلن وار ها کاملا برطرف می کند . چیدمان این بیس در تمامی نقاط خود دارای قدرت تدافعی بسیار بالایی است و نیروهای زمینی و هوایی اتکر را بخوبی درگیر می کند و با پوشش آتش ساختمان های دفاعی بیس شما بسیار قدرتمند ظاهر می شود . تمامی دپارتمان های منتهی به مرکز بیس به وسیله مخازن با سطح سلامتی بالا پوشش داده شده است که کمک بسیار موثری به ساختمان های دفاعی شما برای مقابله با نیروهای اتکر خواهند بود . همچنین کستل چیدمان نسبتا مرکزی دارد که خالی کردن نیروهای دفاعی کستل را برای اتکر سخت خواهد کرد و اتکر مجبور است در میانه اتک خود با آنها روبرو شود . همه این‌ها باعث می‌شود این بیس قدرت دفاعی فوق العاده ای داشته باشد .

*** سوالات و نظرات خود را در انتهای این مطلب با ما در میان بگذارید ***

 

مشترک شدن
خبر کردن از
guest
1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
parsa

مشکل من دیگه حل شد ممنون از سایتتون

?>