بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

بیس (نقشه) برای دفاع از کاپ تاون هال 5 تا 10 + تجزیه تحلیل

13 3,803

بهترین بیس (نقشه) های کلش اف کلنز برای دفاع از کاپ برای تاون هال 5 تا 10 همراه با جاروکش هوا و تجزیه تحلیل

در این مطلب چند بیس مخصوص برای دفاع از کاپ در حالی که شما افلاین هستید را گذاشتیم.

چه بیس هایی برای دفاع از کاپ خوب است؟

Trophy base یا بیس هایی که برای دفاع از کاپ هستند، معمولا به درد کسانی میخورد که میخواهند کاپشان را بالا ببرند برای رسیدن به لینگ مستر یا چمپیون و… ، به این بیس ها آنتی استار هم میگوییند. شما برای رسیدن به کاپ باید چندین بار باخت منابع را به یک بار باخت با دو ستاره ترجیح بدهید، مخارن شما در این بیس ها فقط کار تیزر را انجام میدهند و یک نوع محافظ در مقابل نیرو ها به نقاط آسیب پذیر دفاعی هستند.

champion

تفاوت بین بیس وار و بیس دفاع از کاپ

در یک بیس وار ممکن است حمله کننده فقط مقدار کمی از ستاره هارا نتواند بگیرد و همه حمله کنندگان وار برای 3 ستاره حمله خود را آغاز میکنند، اما در یک بیس برای دفاع زا کاپ حمله کنندگان میخواهند فقط نزدیک به 50% دهکده حریف را نابود کنند و نمیخواهند همه ستاره هارا ببازند (50% برایشان کافی است)

333

در کلن وار زمان زیادی وجود دارد تا بیس وار حریف مقابلتان را نگاه کنید و آن را بررسی کنید ولی در حمله های معمولی حریف مقابل (دشمن) فقط 30 ثانیه فرصت دارد تا بیس شما را بررسی و به شما حمله کند. در کلن وار غیر ممکن است که از تمامی ستاره های خود محافظت کنید ولی در حمله های معمولی ، دشمن نمی تواند به درستی و برنامه ریزی بیس شما را تخریب کند و به شما کاپ مثبت می دهد.

خب حالا بریم یه نگاهی به بیس محافظت از کاپ که برایتان انتخاب کرده ام نگاهی بیندازیم

 

لطفا به یاد داشته باشید، در بیس های پایین به لول تاون هال و لول ساختمان ها دقت نکنید، ما نسبت به هر تاون هال به تعداد دیوار ها و تعداد ساختمان ها دقت کرده ایم.

حتماً بخوانید  نکات جمع کردن و نگهداری دارک + بیس (مپ) مخصوص دارک اکسیر

 

برای بزرگ شدن تصاویر روی آنها کلیک کنید

بیس دفاع از کاپ تاون هال 5

درست است که محافظت از کلن کستل در مرکز بسیار مهم است، اما شما در تاون هال 5 یک مشکل بزرگ دارید و آن هم فضای کم و دیوار کم برای محافظت از کل ساختمان هاست. برای همین ویزارد تور و ایر دیفنس و مورتار را در مرکز قرار دادیم تا با همین فضای کم بتواند از کل دهکده دفاع کند.

5top

5top2

بیس دفاع از کاپ تاون هال 6 همراه با جاروکش هوا

در اولین بیس تاون هال 6 میبینید که تله ها در سرتاسر دهکده کشیده شده و یک استراتیژی دفاعی خاص را ساخته اند و همچنین مورتار ها در مکانی قرار داردند که دست رسی به آنها سخت و همچنین از کل دهکده دفاع میکند و همچنین محدوده دفاعی جاروکش هوا به سمت جنوبی است:

6top2

در بیس دوم تاون هال 6 هر دو طرف دارای استراتیژی دفاعی هوایی میباشد که از کل دهکده دفاع میکند توسط جاروکش هوا و ایر دیفنس و همچنین دو طرف دیگر استراتیژی دفاعی زمینی دارند که از کل دهکده دفاع میکند:

6topjpg

بیس تاون هال 7 دفاع از کاپ همراه با جاروکش هوا

در اولین بیس میبیند که مخزن دارک اکسیر در بخش خارجی وجود دارد و همین یک استراتیژی دفاعی خوب برای گول زدن حمله کنندگان است، که حمله کنندگان فقط میخواهند آن را نابود کنند و از گرفتن ستاره منصرف شوند و همچنین از نظر دفاعی هوایی بسیار قوی است چون از دو جهت دفاع دارد:

7top

بیس تاون هال 8 دفاع از کاپ همراه با جاروکش هوا

بیس های تاون هال 8 که میبیند بسیار بزرگ و شلوغ است، و بسیار سخت برای حمله کننان، چون از نظر هوایی توسط ایر دیفنس ها و زمینی توسط مورتار در محدوده دفاعی بسیار عالی قرار گرفته است:

حتماً بخوانید  بررسی مپ Crux - فارمینگ TH9 + ویدئو

8TOP2

دومین بیس تاون هال 8 بسیار خوب است چون توسط مورتار و ایر دیفنس ها از مرکز و توسط ساختمان های اضافی از بیرون حفاظت شده است:

8top

بیس تاون هال 9 دفاع از کاپ همراه با جاروکش هوا

9top

9top2

بیس تاون هال 10 دفاع از کاپ برای لیگ مستر Master و اوایل چمپیون Champions

این بیس بسیار عالی برای تاون هال 10 برای دفاع از کاپ برای کسانی که لیگ مستر هستند یا اوایل لیگ چمپیون هستند در سه تصویر آمده است، اگر کاپ شما در تاون هال 10 بالای 3,400 میباشد آخرین بیسی که در پایین گذاشته شده است برای شماست:

اولین بیس تاون هال 10 بسیار عجیب و جالب است، زیرا همه حمله کنندگان گول خورده و از سمت شمال حمله میکنند تا در امان باشند اما غافل از اینکه بسیاری از تله ها در شمال قرار گرفته و همچنین دفاع خوبی توسط ویزارد تور ها و ایکس بود دارد. همچنین این بیس ها برای دفاع دربرابر استراتیژی های گالم بسیار خوب است.

10top3

10top2

10top4

بهترین بیس تاون هال 10 برای چمپیون Champions (هدف برای کاپ بالای 4000)

این بیس برای افراد بالای کاپ 3,500 خوب است و کسانی که زیر این مقدار کاپ این بیس را انتخاب کنند در اشتباه هستند (مهم ترین دلیل،به دلیل لول قهرمان ها) و معمولا با 2 ستاره خواهند باخت، اما برای کسانی که بالای این مقدار کاپ دارند بسیار خوب است و شاید فقط بسیار کم پیش بیاید که با 1 ستاره ببازند.

10top

میبیند که ساختمان های دفاعی هوایی در اطراف وجود دارد، و گالم ها بسیار سخت میتوانند این بیس را نابود کنند زیرا گالم ها بسیار گیج خواهند شد و هر یک به اطراف خواهند رفت به جای اینکه به هسته دهکده نفوذ کنند و برای همین هیچ گاه نخواهند توانست  ستاره کسب کنند.

 

 

13
دیدگاه بگذارید

avatar
9 نظرات چندتایی
4 Thread replies
0 دنبال کنندگان
 
آخرین نظر ارسال شده
داغ ترین نظرات
12 نظرات مدیران
منمامیرHaniمیلادمهدی پیرانی آخرین نظرات مدیران
  مشترک شدن  
جدیدترین قدیمی ترین محبوب ترین
خبر کردن از
منم
مهمان
منم

من مثل نقشه چیدم ولی دیوارام کم اومد چر ا الکی میزارین

امیر
مهمان
امیر

نقشه تان 10 اخری جاسه تله ها معلوم نیست

میلاد
مهمان
میلاد

سلام مپ ها قدیمین ولی خوبه مثلا تاون 9 جفتی ایر سویپر داره اینجا یه دونه هست و …

مهدی پیرانی
مهمان
مهدی پیرانی

خیلی مپهای خوبی هستن ولی توی تاون هال 6 دو تا air Defencer داره ولی تو مپ هاتون یکی هست

pooria2
مشترک
pooria2

سلام
خسته نباشید
عالی بود.مرسی

moh3n.eb
مشترک
moh3n.eb

سلام من تاون هالم ده شده مپ های تاون هال ده بنظرم اصلا خوب نیست مثلا مپ آخر وقتی با گولم اتک میخوریم معمولا پکا هم به همراه دارند درسته گالم ها میچرخند ولی پکا ها نفوذ میکنند(بایک اسپل پرش خیلی راحت به مرکز دهکده میرسن) واین کاررو برامون مشکل میکننه امکان داره که دوستاره بدیم و مشکل بعدیش هم اینه که اگه اسپل یخ با خودش بیاره میتونه دو ایکس بو و یک اینفرنو تاور رو منجمد کنه ولی دراخر خودم یه مپ انتخاب کردم که میخوام ازتون راجع بش مشورت بگیرم file:///C:/Users/m021/Desktop/picturs/Capture.PNG بنظرتون مپ خوبیه؟ ضد گولم و… بیشتر بخوانید »

alireza
مهمان
alireza

سلام من سه هفته هست به تون نه اومم وتو مستر هستم مپ اول بهتر هست یا دوم برای من؟

Sina
مشترک

هر کدوم رو که خودتون ترجیح میدید انتخاب کنید

خخخ
مهمان
خخخ

خیلی خیلی کاربردی و مفید بود.ممنون

Sina
مشترک

خواهش می کنم

Hani
مشترک
Hani

خخخخخ تو روحت چه اسمیه اخه خخخخخ

mr.clash
مشترک
mr.clash

عالی بود مرسی فقط اگه می شد که همه چی فول اپدیت اون تان هال باشه بهتر می شد. با تشکر فراوان از شما.

?>