بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

مصاحبه سایت ایران کلش با اولین نفر در ایران کلش اف کلنز

28 1,213

 

مصاحبه اختصاصی سایت ایران کلش دات کام با نفر اول در ایران، چهارمین نفر در جهان و اولین ایرانی راه یافته به لیگ افسانه ها در کلش اف کلنز

منصور را اکثر کلش باز ها ممکن است با نام های mans یا andico و… بشناسند. داوود احمدزاده مدیر کل سایت و تیم ایران کلش با منصور نفر اول کلش ایران، در تاریخ 17 مهر 1394 مصاحبه تلفنی داشته است که به سمع و نظر شما می رسد.

مصاحبه تلفنی آقای داوود احمدزاده و آقای منصور نفر اول کلش ایران:


توضیحاتی درباره مصاحبه:

منصور تاپ پلیر ایران و جهان در این مصاحبه به صورت رسمی اعلام کرد که piepipper که در کلن Persian hunters هست و اولین ایرانی راه یافته به لیگ افسانه ها هست، خودشون هستند و اکانت piepipper دو صاحب داره که صاحب اصلی اون خارجی هست اما بازیکن این اکانت آقای منصور هست و شایعاتی مثل اینکه ایشون اشتباهی ایران رو لوکیشنشون قرار دادند و صاحب اکانت خارجی هست رو تکذیب کرد. همچنین جالب تر از همه اینکه منصور با اینکه علاقه اش نسبت یه گذشته از کلش کمتر شده اکنون روزی 12-18 ساعت همزمان در 6 دستگاه بازی میکند و میگوید در هفته فقط یک شب را وقت میکند که بیرون برود و همچنین زمانی که از روزش میماند فقط برای خواب و استراحت است و همچنین میگوید تا اکنون 20 الی 25 میلیون خرج خرید جم در این بازی کرده است. متن این مصاحبه بزودی در این مطلب قرار خواهد گرفت…


متن مصاحبه:

سلام آقای منصور صدای شما به عنوان مصاحبه اختصاصی سایت ایران کلش دات کام ضبط میشه ما مفتخر هستیم که بتونیم با شما به عنوان نفر اول ایران و یکی از تاپ پلیر ها که محبوبیت ویژه ای بین کلش باز ها داره مصاحبه کنیم.

 • سلام آقای احمدزاده،منم سلام عرض میکنم خدمت شما و بازدیدکنندگان و کاربران سایت ایران کلش دات کام.

برای شروع بهتره از شما بپرسیم که، چه زمانی بازی رو شروع کردید و از چه طریقی با بازی آشنا شدید؟

 • شروع من از همان زمانی بود که خود سوپرسل این بازی رو منتشر کرده بود البته اون زمان زیاد بازی نمیکردم به مدت 5-6 ماه زیاد جدی بازی نمیکردم. آشنایتم با بازی توسط یکی از دوستانم بود که بازی میکرد، من ایشون رو مسخره میکردم و همش میگفتم این بازی چیه؟ تا اینکه یک روز این دوستم بهم بازی رو یاد داد و من معتاد بازی شدم.

چه چیزی باعث شد که این بازی رو بخشی از زندگیتون قرار بدید و در این بازی چه دیدید که باعث شد اینقدر جدی کلش رو بازی کنید؟

 • به نظر من این بازی یک بازی ای هست که استعداد و توانایی در فکر کردن توش خیلی مهم هست و اینکه چطور اتک بدی و اینکه من وقتی این بازی رو شروع کردم هنوز 1 ماه نشده اکانتم رو max کردم و اینکه من هدفم افزایش کاپ بود و اون زمان وقتی تاپ پلیر های ایران رو نگاه میکردم زیاد نبود کسی و ایران زیاد دربازی قدرتمند نبود و این یکی از انگیزه های من برای افزایش کاپ بود. و به نظر من این بازی یکی از بازی های استراتیژی خیلی قوی ای هست و من در اون دوستان زیادی پیدا کردم.

تعریف کلی شما از بازی کلش اف کلنز چیه؟

 • بازی برای من بیشتر برای همینکار افزایش کاپ هست و اینکه توی جمع دوستانی هستیم و به نظر من همینه کلش اف کلنز ارتباط با دوستان و… و یک بازی سرگرم کننده ای هم هست. و از نظر جنبه مادی هم خوبه.

یعنی شما اکانت میگیرد و پیشرفت میدید و میفروشید؟ منظورتون از لحاظ مادی چیه؟

 • از لحاظ مادی منظورم افزایش کاپ هست. اگر دقت کنید، نمیدونم شما آخرین بار کی local iran (تاپ پلیر های ایران) رو دیدید، اکانت های خودم بودند. و از نظر لات زدن توی بازی باید فکرشون ازاد باشه و باید خیلی خوب اتک بدن. یک کل کلی شده لوکال و گلوبال و.. برای همین افزایش کاپه.

روزی چند ساعت بازی میکنید آیا قبول دارید که معتاد بازی هستید و بازی واقعا اعتیاد آور هست؟

 • من روزانه حدودا 12 الی 18 ساعت، بستگی به زمان شیلد اکانت هام داره. و جدیدا چون اکانت هام بیشتر شدن این زمان هم بیشتر شده. قبلا 2-3 اکانت بود الان نزدیک 8 تا اکانت دارم. و همشون هم با کاپ بالا و سطح بالا هستند. و درباره اینکه گفتید معتاد بازی باید بگم بعله یک زمانی اره اما الان زیاد علاقه ندارم و بیشتر برای دوستانم بازی میکنم.

شما با چند دستگاه بازی رو اجرا میکنید و چند اکانت در کلش اف کلنز دارید؟ درباره سطح و نام هر اکانت صحبت کنید.

 • من دستگاه هایی که ازش استفاده میکردم رو کم کردم، با 6 دستگاه بازی میکنم الان.

 

شما داخل این اکانت هایی که دارید از ابزار های جانبی مثل ربات و xmod و.. برای پیشرفت استفاده میکنید؟

 • ابزار جانبی بله من از imod استفاده میکنم یعنی اکثر کلش بازها استفاده میکنند.

درباره سطح و نام هر اکانتی که دارید صحبت کنید.

 • از لحاظ کاپ، اکانت piepipper که اولین ایرانی راه یافته به لیگ افسانه ها هست. صاحب اصلیشون توی ایسنتاگرامشون گذاشته بودند که من دارم اکانت های ایشون رو بازی میکنم، 4 تا اکانته. خودشون که  18 تا اکانت دارند. اکثر اکانت ها کاپ 4900 به بالا دارند. چند اکانت جدید گرفتم ایرانی و دو اکانت ترکیه هست که یکیش 4900 به بالا و یکی 4700 هست.

درباره شایعه هایی که درباره اولین کسی که به لیگ افسانه ها رسیده بود لطفا توضیح بدید. که شما بودید و ایرانی بوده لطفا درباره این توضیح بدید.

 • نمیدونم چرا این شایعه هارو درست میکنند. مثلا من با اکانت andico که مال من هست رکورد کاپ توی ایران رو زده بودم و توی جهان هم چهارم شده بودم، اون زمان هم این حرف و حدیث ها بود من اون موقع توی کلن persian hunter داشتم بازی میکردم و الانم اکانتم اونجا هست و درباره اکانت piepipper ایشون هرجا بگن من مجبورم بازی کنم، مثلا بگن توی کلن دیگه بازی کن توی کلن خارجی بازی کن و من نمیتونم همرو بیارم توی کلن ایرانی چون صاحب اصلیش ایشون هستند و اینکه صاحب اصلیش خارجی بوده بعله درسته اما بازیکنش من بودم.

پس اولین ایرانی راه یافته به لیگ افسانه ها شما هستید؟

 • بله درسته، من این اکانت رو حدود 3 ماه پیش گرفتم، اون موقع کاپش حدود 3700 بود و من خودم رسوندمش به لیگ افسانه ها.

شما به عنوان کسی که کلش رو بخشی از زندگیش قرار داده ، از نظر خودتون کلش چه تائیری روی زندگیتون داشت بعد اینکه باهاش آشنا شدید؟

 • از لحاظ تائیر روی زندگی که فقط شاید در طول هفته یک شب وقت کنم و برم بیرون. یعنی 12 الی 18 ساعت بازی میکنم و زمانی که از روزم میمونه برای خواب و استراحت میمونه، و رفت و آمدام کمتر شده. از لحاظ تائیر مثبت هم رفیق بازی هام کمتر شده.

شما متاهل هستید؟ همسترون با این قضیه مشکلی ندارند؟

 • بله من یک ماهه ازدواج کردم، خانومم مشکلی نداره و قبل ازدواج باهاشون این مسئله رو باهاشون درمیون گذاشتم.

درباره فعالیت هاتون در بازی بگید، چه کردید که به سطح بالایی رسیدید؟ اگر ترفند یا تجربه ای از پیشرفتتون دارید در اختبار دیگر کاربران که علاقه به پیشرفت در این بازی دارند بزارید.

 • از لحاظ افزایش کاپ، یک اعصاب میخواد. مثلا خیلی از بازیکن ها میگن لات خوبی نیست باید بگم لات خوب هست ولی اگر تمرکز نداشته باشید نمیشه. من خودم توی کلن های خارجی هم بودم و همش اتک ها و وار افراد قوی رو نگاه میکردم و پیشنهادم اینکه با حوصله بازی رو ادامه بدن و در کلن های قوی باشند و در محیطش قرار بگیرد و از تجربیات تاپ پلیر ها استفاده کنند این مثل اینکه  به یک داشنگاه بهتر بری و قطعا بهتر پیشرفت میکنی.

چقدر در بازی جم خریداری کردید؟ بهترین رکورد کاپی که داشتید چقدر بوده؟

 • راستش حسابمش از دستم رفته، اوایل اره حدود 20 الی 25 میلیون تا الان خرج خرید جم کردم و الان داخل هر اکانتم حدود 100000 جم هست.

به دیگر بازیکنان پیشنهاد میکنید که جم بخرند و از جم استفاده کنند برای پیشرفت؟

 • نه الان با این ربات هایی که اومده همه میتونند راحت بدن دست ربات و سریع بازی رو max کنند. و اینکه خرید و فروش اکانت به صرفه تره از خرید جم هست.

بهترین رکورد کاپی که داشتید چقدر بوده؟

 • در اکانت piepipper بود، کاپ  5038

ایا فکرشو میکردید که تاپ پلیر بشید؟ الان چه احساسی دارید؟ و اینکه ایا در فکرتون هست که روزی با کلش خداحافظی کنید؟

 • بله هدف من همین تاپ پلیر شدن و افزایش کاپ بود. مثلا اکانت mans من بود که تا 6 جهان رفت و بعد andico بود . andico جزو اولین اکانت هایی بود که کاپشو افزایش داده بودم و بعدش حامد بود. اکثر اکانت هام تا 5-6 جهان رفته.

الان چه احساسی دارید که تاپ پلیر ایران و جهان شدید؟

 • در ایران که باید بگم 5 تا اکانت تاپ ایران درست منه.

دوست دارید اکانت هارو بفروشید یا میخواید نگه دارید؟

 • راستش اکثر اکانت هایی که دارم صاحب اصلی دیگه ای داره و کلا دست من نیست، من برای پیشرفتی که به اکانت های دیگه میدم هزینه میگیرم.

ایا در فکرتون هست که روزی با کلش خداحافظی کنید؟

 • شاید روزی به خاطر زمان و هزینه اکانت ها مجبور به این کار شدم.

و به عنوان سوال آخر، چه ایده ای برای بهتر شدن بازی کلش اف کلنز دارید؟

 • ایده من نمیتونم بگم ،به نظر من بهتره یکم دفاع هارو سخت تر کنه که هیجان بشتر شه، خود شرکت سوپرسل بهتر میدونه که چه چیز هایی رو اضافه کنه.

خواهش میکنم آقای احمد زاده، منم خیلی خوشحال هستم که با سایت شما مصاحبه کردم و از تجربیاتم در اختبار کاربران شما گذاشتم. حتما به سایت ایران کلش دات کام سرخواهم زد و آرزوی موفقیت و خوشحالی برای شما و کاربرانتون دارم. خدانگهدار.

مشترک شدن
خبر کردن از
guest
28 نظرات
جدیدترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
hadi

سلام خسته نباشید به تمامی گروه ایران کلش
من میخوام کا\مو بالا ببرم . طبق گفتهای دوستمون ایشون از برنامه imod استفاده میکرد یه تو ضیحی میدین در مورد برنامه و از کجا میشه دانلود کرد

داود احمدزاده

imod یک برنامه ی پولی هست و همون کارکرد Xmod رو دقیقاً داره..در نتیجه شما میتونید از ایکس مود استفاده کنید

reza

با سلام و عرض خسته نباشید خواستم یه پیشنهاد بدم اگه امکان داره عملیش کنید
کار شما بسیار عالی بود ولی ای کاش از تاپ پلیر های ایران بیشتر استفاده کنید و از اونها جهت آموزش دادن نحوه اتک حرفه ای استفاده کنید چون اینا کوله باری از تجربن. اینجوری سایتتون میترکونه و اموزش های تخصصی اتک از تاپ پلیر های ایران مختص سایت شما میشه
امیدوارم روزی این اتفاق خوب بیفته

mohammad tiger

دمتون گرم خوب بود

مستر سینا

فداتونم

hamze.fable

باعث افتخاره که یک ترکمن تاپ پلیر ایران است و همشهری بنده هم هستن(گنبد کاووس)

علیرضا

لین دانلودش رو اگه بدین ممنون میشم

میخام بدم بچه های رباتم تو تلگرام

@AlirezaZr18_bot
به اسمLantory

ehsan

عالی بود ممنون با اینکه پوستم کنده شد تا مصاحبه را گذاشتین تو سایت چون روزی صد بار به سایت سر زدم !!ولی سوالای دلما پرسیدین ممنون بابت زحمتتان ولی اگه فیلمی بود بهتر بود تا تلفنی که از این لحاظم نمیشه ازتون خورده گرفت چون هرکدوم از کلش بازها تو یه شهر زندگی میکنه و مسافت ها یا خرج سفر و..سنگین و برای همچین مصاحبه ای ارزش نداره بازم ممنون

tabatabai

Imod چی هست عرفان میشه لیگ دانلود ش را بگذارید مرسی

داود احمدزاده

دوست عزیز imod یک برنامه ی پولی هست و همون کارکرد Xmod رو دقیقاً داره..در نتیجه شما میتونید از ایکس مود استفاده کنید

dead drunk

برای چی انقد خرج کرده برای چی برای کسای دیگ بازی میکنه؟؟؟؟ واقعا مبهمه واسم

Abolfazl

چرا تو مسابقه بزرگ کلش در تاریخ دو آبان ماه از طرف ایران شرکت نمیکنه ایشون؟

Abolfazl

مصاحبه عالی بود ممنون. چرا تو مسابقه دو آبان کلش شرکت نمیکنه از طرف ایران!؟

LORD MORTEZA

داداش نمیشد با یه دوربین فیلم برداری ساده یا حتی یک گوشی میرفتی پیش طرف….. بابا باور کن ما چیزی نفهمیدیم…. من فکر میکنم سایت ایران کلش اونقدر هواداراشو دوست داره که بره پیش طرف و با هاش حرف بزنه…… فکر میکنم این تماس تلفنی لایق هوادارای شما نباشه !!!!!!!!!!! 🙁

Co-Leader

دوست عزیز این اولین مصاحبه ایرانکلش بود سعی میکنیم در مصاحبه های بعدی حتما از نظرات و تذکرات شما عزیزان بهره ببریم

LORD MORTEZA

ممنون که برای نظرات کاربراتون ارزش قائل میشید

reza2017

سلام واقعا ممنون برای مصاحبه بسار عالی بود.

LORD MORTEZA

اقا زود باشین دیگه از دیشب 100 دفعه به مطلبتون سرزدم …. دیگه چیزی نمونده مطلبتون از سر تیتر خبر ها بره بیرون 🙁

محمد

چرا الکی فقط مطلب میزارید و مردم و سرکار میزارید ؟
دیروز پست گذاشتید 1 روزم ازش گذشت هنوز شب نیومده ه ه ه ه ؟؟؟؟

داود احمدزاده

دوست گرامی دیشب مصاحبه ضبط شده ولی به دلایل مشکلات فنی نتونستیم قرار بدیم..در ضمن مصاحبه باید به صورت نوشتاری هم برگردانده بشه…بازهم از شما به دلیل این تاخیر عذرخواهی میکنیم

ashkan

doostan kolan ta yek hafte dg migan emsham roye sait gharar migire

ehsan

اه گفتین یعنی دیشب میزارین مصاحبه را ظهر شد و نزاشتین در حالی که این مطلبتون برا دیروز عصر بود خاهشن نظرما قرار بدین اخه چه وضعیشه اه

ehsan

اه امشبم رد شد که میگفتید مصاحبه را میزارید خواهشن مردما سر کار نزارین و نظرمم اگه واقعا بی طرفین قرار بدید

tabatabai

مصاحبه کی .روی سایت قرار میکیره

علیرضا

سلام انشا… منم اولین تانهال نه در لیگ افسانه میشم

علی

بیا

ATRV

Eyval Che kasi MOsahebe mikone?

?>