بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

همه چیز درباره ساختمان دفاعی جدید همراه با جزئیات

9 367

اکثر مردم ادعا میکنند که ساختمان دفاعی جدید که قرار است با تاون هال 11 بیاید بسیار قوی است، من نمیتوانم خیلی مخالف این قضیه باشم اما بهتر است خیلی از چیز هارا شما بدانید اما ما میخواهیم به شما کمک کنیم تا درباره این آپدیت درک بهتری داشته باشید، در این مطلب میخواهیم درباره این دفاعی جدید جزئیاتی را بیان کنیم.

new-defense-in-coc

اول از همه اینکه هنوز برای این ساختمان دفاعی هیچ نامی انتخاب نشده است، پس بیاید فعلا به او بگوییم Griffin (سیمرغ) همچنین میتوانیم به او White Eagle (عقاب سفید) هم بگوییم اما بهتر است صبر کنیم تا با کاربرد های آن آشنا شویم.(در این مطلب به این ساختمان گریفن گفته میشود) با چیز های گفته میتوان فهمید گریفن یک چیز کاملا جدید در بازی کلش اف کلنز است و تابه حال همانند این در بازی نبوده است، همچنین گریفن نسبتا بسیار بزرگ به نظر میرسد.

new-defense-in-clash-of-clans-2

ظاهر گریفن با مشاهده سربازان دشمن در محدوده دفاعی خود تغییر میکند، سرخود را به پایین اورده و حفره ای روی گرون آن ایجاد میشود و سپس از آن اشعه ای بیرون آمده و بر نیرو های دشمن وارد میشود

محدوده حمله و مقدار آسیب رسانی

به عنوان ظاهر، گریفن چیز جدیدی است که تا کنون در کلش اف کلنز دیده نشده است، محدوده دفاعی این ساختمان کل دهکده است!! پس این میتواند گریفن را به یک ساختمان سخت تبدیل کند که هیچ چیز نمیتواند از آن در امان باشد، اما خوشبختانه منطه امن وجود دارد! درست مثل مورتار که یک منطه امن درنزدیکی خودت دارد به این معنی که شما میتوانید مستقیما به گریفن حمله کنید بدون اینکه مورد هدف قرار بگیرید.

حتماً بخوانید  دهکده ی دوم کلش اف کلنز پیشرفته تر میشود + ویدئو پیشنمایش تغییرات آپدیت بعدی

new-defense-in-clash-of-clans-4

در خصوص مقدار آسیب رسانی به نظر میرسد 50% جان سربازان را میگیرد، این به این معناست که باربارین لول 7 با 125 hp (جان) نیمی از سلامت یا 62 hp خود را از دست داد. یک باربارین کینگ لول 40 در دست دیگر 4.453 hp داشت ، پس اگر ضربات گریفن به او بخورد او 2.200 hp از دست خواهد داد.

new-defense-in-clash-of-clans-5

این هم یک چیز جدید در کلش هست، سوپرسل میخواد استراتیژی بازی را سخت تر کند و مقدار آسیب رسانی را به منطق برساند.

فرار از پرتو و آسیب گریفن

در حال حاضر فقط دو راه برای در امان ماندن از ضربات گریفن وجود دارد، یک راه محدوده امن این ساختمان است و راه دیگر زمانی است که نیروهای شما در حال حرکت هستند

دفاع از زمین و هوا

آخرین مورد اما نه کمترین مورد! این را خوب میدانیم که قطعا گریفن میتواند به هم نیروهای زمینی و هم نیروهای هوایی آسیب وارد کند و این بدان معنی است که هیچ یک از نیروهای نظامی کلش خود را در برابر این ساختمان امن نمیدانند. پس میتوان قاطع گفت سوپرسل میخواهد با اینکار استراتیژی بازی را در کلش اف کلنز سخت کند.

new-weapon-breakdown-in-depth-explanation-6

ساختمان دفاعی جدید قدرتمند است یا نه؟

شخصا من فکر میکنم با این مواردی که مورد بررسی قرار گرفته این ساختمان واقعا قدرتمند است، اگر نیروهای شما درگیر حمله با ساختمان هایی با جان زیاد شوند قطعا گریفن آنهارا نابود خواهد کرد.

حتماً بخوانید  پیشنمایش سوم آپدیت اکتبر : دفاعی جدید ( بمب تاور ) + ویدئو دوبله فارسی

قطعا ما نمیتوانیم فراموش کنیم که سوپرسل باید متعادل استراتیژی بازی را سخت کند و قبل از انتشار این ساختمان به پیشامد های آن فکر کند. اما سوال اینجاست که چه چیزی این سخت شدن بازی را متعادل میکند؟ و مهار کننده آن چیست؟ بعضی ها مگوییند قهرمان جدید مهار کننده این ساختمان است اما نمیتوان مطمئن بود.

تمامی گفته های بالا مواردی بود که بعد از مشاهده ویدئواین ساختمان که توسط سوپرسل قرار گرفت مورد بررسی قرار گرفته است و موارد قطعی تر بعد از آمدن این ساختمان به بازی معلوم خواهد شد.

9
دیدگاه بگذارید

avatar
8 نظرات چندتایی
1 Thread replies
0 دنبال کنندگان
 
آخرین نظر ارسال شده
داغ ترین نظرات
9 نظرات مدیران
امیرAعرفانalij آخرین نظرات مدیران
  مشترک شدن  
جدیدترین قدیمی ترین محبوب ترین
خبر کردن از
امیر
مهمان
امیر

ب نظر من اسپل جدید دارک یا همون shield spell برای محافظت از ضربات eagle هستش.

A
مهمان
A

فقط من یه چیزیو متوجه نمیشم اونم رنگ این ساختمونه!!! که با هیچ چیز داخل بازی سنخیت نداره!تا حالا چیزی شبیه این رنگم تو بازی نداشتیم !البته شاید دیوار بعدی و لول بعدیه ساختمون های دیگری چون ارچتاور و کنون و…. عوض شه جوری که بهش بخوره! هنوز چیزی معلوم نیست باید ببینیم سوبرسل قصد داره چ بکنه!

عرفان
مهمان
عرفان

سلام ویدیو فیلم این دفاعی رو دارید؟

ali
مهمان
ali

اگه به فیلم معرفیش نگاه کنید میبینید که موقعی که ضربه میزنه به دیوار های خودی هم اسیب میرسونه

j
مهمان
j

area spalsh هست .. همه جای زمینو هم میزنه به جز پشت سرش … یعنی اگه بزاریش وسط زمین نصف زمینو پوشش نمـــــیده …

حسین
مهمان
حسین

چه خوب بود که منبع ترجمه تونو مینوشتین

Masoud
مهمان
Masoud

به نظره من كركس بيشتر بهش مياد

Kiarash
مهمان
Kiarash

سلام area splash میزنه یا single target؟

Sina
مشترک

هنوز به طور رسمی گفته نشده دوست عزیز

?>