بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

پیشنمایش های آپدیت زمستانی 2018 کلش (اسپل خفاش + بیل جادویی)

1 9,076

پس از انتظارهاي بسيار بالاخره زمان اعلام پيشنمايش هاي آپديت زمستاني 2018 کلش فرا رسيد. اين آپديت آخرين بروزرساني بزرگ در سال جاري ميلادي براي دهکده اصلي است که سوپرسل اولين پيشنمايش آن را با معرفي آيتم هاي جديد جادويي آغاز نمود اما قرار است در ادامه بوسيله رويدادهاي زمستاني و ويژگي هاي جديد بسيار هيجان انگيزتر از سالهاي قبل باشد و پس از آن بايد انتظار معرفي لول هاي جديد بيلدرهال در دهکده دوم باشيم!

بيل موانع کلش - آپديت دسامبر کلش - آيتم جادويي کلش اف کلنز

پيشنمايش اول آپديت زمستاني 2018 قسمت اول : بيل موانع

رشد موانعي همچون درخت ها ، بوته ها و  … در کلش اف کلنز براي سال ها بدون کنترل شما بوده ، يعني اگر قصد داشتيد چيدمان دهکده ي خود را تغيير دهيد ميبايست هميشه آن ها را در نظر ميگرفتيد و برخي مواقع نياز بود اين موانع را که برخي بسيار عزيز هم بودند فداي مپ جديد خود ميکرديد! اما بعد از از راه رسيد آپديت جديد ديگر نيازي به از بين بردن موانع نيست!!

بوسيله آيتم جادويي جديد بيل موانع که در آپديت پيش رو به بازي خواهد آمد ميتوانيد تمامي موانع دهکده خود را حرکت داده و آنها به سليقه خود بچينيد. به زباني ساده تر ديگر لازم نيست براي تعيين رشد يک مانع مخصوص در گوشه دهکده از مپ هاي مختلف استفاده نماييد!

پيشنمايش اول آپديت زمستاني 2018 قسمت دوم : معجون هيرو

ارتقاي هيروها با توجه به هزينه هاي سنگين و مدت زمان آپگريد هميشه براي پليرهاي کلش اف کلنز دردسري بزرگ بوده است اما ظاهرا اينبار سوپرسل تصميم گرفته تا اين مشکل را هرچند بصورت موقتي رفع نمايد. بوسيله معجون هيرو ميتوانيد تمامي قهرمانان خود را در دهکده اول و دوم بمدت 1 ساعت ، 5 لول ارتقا داده و از قدرت آنها لذت ببريد!

نکته : افزايش سطح قهرمان ها بر اساس تاون هال شما ميباشد ، يعني لول قهرمان ها بيشتر از حدي که در تاون هال تعريف شده افزايش پيدا نميکند. در زير ميتوانيد ويديو نحوه عملکرد اين معجون را تماشا نماييد.


پيشنمايش اول آپديت زمستاني 2018 : اسپل دارکي جديد خفاش

حتما با خفاش هاي دهکده دوم کلش آشنايي داريد! از اين پس ميتوانيد اين خفاش ها را در دهکده اول ، آن هم بوسيله يک اسپل دارکي تجربه کنيد. خفاش نام اسپل جديدي است که در دارک اسپل فکتوري لول 5 با هزينه ارتقا 5.5 ميليون اکسير و از تان هال 10 در دسترس قرارميگيرد!

اسپل فکتوري لول 5 - آپديت زمستانه کلش - آپديت دسامبر 2018 کلش اف کلنز

نحوه عملکرد اين اسپل بطور کامل شبيه اسپل اسکلت ميباشد بنابراين شايد نتوان در حمله حساب چنداني روي آن باز کرد. اين اسپل 5 لول خواهد داشت که در لول مکس آن 27 خفاش براي حمله به دشمنان شما توليد ميکند! در ويديو زير ميتوانيد نحوه عملکرد اين اسپل را مشاهده نماييد.


درخت کريسمس 2018 کلش + بوته بروال استارز

علاوه بر درخت کريسمس امسال که با توپ هاي برقي تزيين شده است ، به ماسبت جهاني شدن بازي برول استارز موانع جديدي مثل بوته بروال استارز نيز به کلش اف کلنز خواهد آمد تا دهکده شما را بيشتر از قبل زيبا نمايد!

اما ايا اين پايان کار پيشنمايش هاي کلش اف کلنز است؟ خير چراکه در تصويري که از ويديو يکي از يوتوبرها لو رفت ميتوان به وضوح لول جديد دارک باراکس و ظاهر يخي آن را مشاهده نمود بنابراين ميتوان گفت علاوه بر اسپل جديد ، نيروي دارکي جديد (گولم يخي) و حتي ماشين هاي محاصره جديد نيز در راه است که در سومين و آخرين پيشنمايش اين آپديت معرفي ميشود…

بوسته بروال استارز - درخت کريسمس 2018 کلش - گولم يخي


پيشنمايش سوم آپديت زمستاني 2018 : ……

اين قسمت به محض انتشار آخرين پيشنمايش بروزرساني ميشود!


مشترک شدن
خبر کردن از
guest
1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
merlin

بیل جادویی 500تا جم میگیره و فقط یک مانع رو جابجا میکنه

?>