بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

چگونگی استاد شدن در اسپل ریج

4 3,806

در این مطلب، چگونگی استاد شدن در اسپل ریجRage_Spell رو براتون قرار داده ایم.
امیدواریم که خوشتون بیاد.

اسپل ریجRage_Spell سومین اسپل در اسپل فکتوریSpell_Factory5 است و یکی از مهمترین بخش های بازی محسوب می شود.
از اسپل ریجRage_Spell اغلب برای بالا بردن سرعت و خسارت نیرو ها استفاده می شود ولی آیا بهترین زمان برای استفاده از اسپل ریجRage_Spell را می دانید و آیا بهترین نیرو هایی که می شود همراه با اسپل ریجRage_Spell استفاده کرد را می دانید؟
با اطلاعات موجود در این مطلب، شما به یک استاد اسپل ریجRage_Spell تبدیل خواهید شد.

rage-spell-master

چگونه از اسپل ریج استفاده کنیم؟

مکان مهم برای استفاده از اسپل ریجRage_Spell بسیار مهم است. همیشه اسپل ریجRage_Spell را در محلی استفاده کنید که نیرو هایتان در حال رفتن به آنجا هستند، نه محلی که نیرو هایتان در حال حاضر هستند. این کار موجب فعالیت بهتر و مدت زمان بیشتر اسپل ریجRage_Spell می شود. هیچگاه از اسپل ریجRage_Spell در محلی که از نیرو هایتان دور است، استفاده نکنید زیرا اگر نیرو هایتان قبل از رسیدن به آنجا کشته شوند، شما یک اسپل ریجRage_Spell را هدر داده اید. بهترین و تاثیر گذار ترین محل برای استفاده از اسپل ریجRage_Spell ، 3 تا 4 خانه (اندازه یک ساختمان مانند دارک اکسیر دلیر) دور تر از نیرو هایتان که قرار است به آن محل بروند است .

معمولا اسپل ریجRage_Spell ، در هسته چیدمان زمین (مپ) استفاده می شود تا وسایل دفاعی پر قدرت را تخریب کند. با استفاده کردن از اسپل ریجRage_Spell و اسپل جان دهندهHealing_Spell (1) در کنار هم، نیرو های شما مدت زمان بیشتری زنده پابرجا و استوار باقی می مانند.

how-to-be-a-rage-spell-master

 

بهترین نیرو ها برای استفاده به همراه اسپل ریج

در کنار اسپل ریجRage_Spell باید از نیرو هایی استفاده کنیم که از سرعت پایینی برخوردارند مانند پکا، دراگون، بالن، جاینت و … ، به دلیل اینکه این نیرو ها  میتانند خسارت زیادی به وسایل دفاعی وارد کنید و اگر از اسپل ریج برای این نیرو ها استفاده شود، میتوانند بسیار خوب وسایل دفاعی رو نابود کنند.

جالبه که بدونید با یک اسپل ریج لول 5 و یک پکا لول 3، میتوانید یک تاون هال رو در عرض یک ثانیه نابود کنید!!!!!

نکته: هیچگاه از اسپل ریج برای نیرو هایی که از سرعت بالایی برخوردارند استفاده نکنید زیرا در محدوده اسپل ریج باقی نمیمانند . مانند هاگ رایدر

مشترک شدن
خبر کردن از
guest
4 نظرات
جدیدترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
محمد مهدی

خیلی مطالب

kazem KING

سلام سینا
سایت http://clash-of-clans-game.blog.ir
از روی سایت شما پست میزاره همه ی مطالبش کپی شده سایت شماست

Reza Yaghoubi

!!! بله درسته…

Eghbal79

عالی بود

?>