بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

دهمین سال تولد کلش اف کلنز

5 4,002

در ۱۰ سالگی کلش اف کلنز و جشن تولد ده سال با این بازی محبوب کلی رویداد و موارد جذاب خواهیم داشت ، برخی بخش هایی که توضیح داده میشود برای اولین بار فقط در بدوگیم خواهیم دید ، پس با این مطلب همراه باشید تا تمامی قسمت هایی که سوپرسل برای این رویداد خاص تدارک دیده را قبل از همه اطلاع داشته باشید.

آغاز ماجراجویی کلش

در سال 2 آگوست 2012 برای اولین بار ، کاربران سیستم عامل IOS با بازی جذابی به نام کلش اف کلنز آشنا شدند ، در مدت زمان کمی آنقدر تعداد دانلود این بازی زیاد شد که برای سازندگان بازی هم غیرقابل باور بود.

به همین دلیل هم هست که بازی های جدید سوپرسل همیشه در ابتدا برای اپ استور منتشر میشود! شاید این تیم بر این باورند که سیستم عامل ios برای آن ها خوش یمن است!

در هر صورت سال بعد و در اکتبر 2013 این بازی به دستگاه های اندرویدی هم راه پیدا کرد.

پیشنهاد میکنم حتماً ویدئو زیر را مشاهده نمایید ، چراکه با جزئیات در مورد تمامی قسمت های رویداد جشن سالگرد دهمین تولد کلش در آن توضیح داده شده

 


کیک تولد ده سالگی کلش

هر ساله و همزمان با تولد کلش اف کلنز ، به عنوان یک آیتمی که خود به خود در دهکده ی شما رشد میکند ، یک کیک تولد منحصر به آن سال ، نمایان میشود.امسال این کیک با علامت X قابل مشاهده خواهد بود ، علامت X در اعداد یونانی همان معنی 10 راه میدهد.عکس کیک تولد سال دهم را میتوانید ببنید.

مجسمه شاه گابلین

یک آیتم تزئینی دیگر با نام Goblin King هم به بازی اضافه میشود ، یا در گلدپس فصل آگوست 2022 میباشد و یا اینکه در فروشگاه کلش قابل خرید خواهد بود.

دستگاه آرکیدگیم کلش

اگر تابحال به شهربازی های سرپوشیده رفته باشید دستگاه های بازی نوستالژی ارکیدگیم را حتماً دیده اید ، در تولد ده سالگی کلش این آیتم هم به بازی خواهد آمد.

توضیح در مورد دستگاه بازی آرکید

بازی آرکید یک دستگاه مرتبط با سرگرمی سکه‌ای (همچنین کارتی و اسکناسی) که معمولاً در اماکن عمومی مانند رستوران‌ها، کافه‌ها و به‌خصوص محل‌های برگزاری بازی‌های ویدئویی کار گذاشته می‌شود.. عصر طلایی بازی‌های آرکید از اواخر سال ۱۹۷۰ شروع شده و تا اواسط سال ۱۹۹۰ ادامه داشت. اما این دستگاه‌ها با روی کارآمدن کنسول‌های بازی خانگی محبوبیت خود را کم‌کم از دست دادند.

بازی‌های ویدئویی آرکید معمولاً دارای مراحل کمی می‌باشند که با جلوتر رفتن بازی، به سرعت درجه سختی آن نیز افزایش پیدا می‌کند و توسط کنترل‌کننده‌های مکانیکی انجام می‌شوند. بازی‌کننده تا زمانی که شخصیت بازی زنده است، مجاز است دستگاه را در اختیار خود داشته باشد.

به نقل از ویکی پدیا

چالش های ویژه ی ده سال کلش

اما بهترین قسمت این رویداد در بخش چالش هاست ! علاوه بر چالش های ویژه یک بخش جدید به بازی اضافه شده با نام ده سال کلش ، از طریق آیکون سپر قدیمی کلش ، گوشه سمت راست و در کنار اخبار ، میتوانید به آن دسترسی داشته باشید .

با ورود به این قسمت وارد دنیا و تاریخچه ی پیشرفت بازی Clash of clans میشوید ، اگر از بازیکنان جدید باشید متوجه نحوه ی پیشرفت کلش در این 10 سال خواهید شد ، که از کجا شروع شده و به کجا رسیده!

10 سال کلش

انجام این مراحل که هرکدام توضیحاتی هم دارد همراه با پاداش به صورت ستاره میباشد ، با دریافت ستاره ها میتوانید به جوایز تعیین شده دسترسی پیدا کنید . با مشاهده ویدئو بالا جزئیات بیشتری از بخش جذاب متوجه خواهید شد.

در حال حاضر و حدود دو هفته مانده به آغاز جشن تولد ده سال کلش ، این اطلاعات بدست آمده و مطمئناً بعد از آغاز نیز موارد جذاب دیگری نیز خواهیم داشت.

تمامی چالش ها را میتوانید در تصاویر زیر مشاهده نمایید

بازی کلش در دستگاه های شهربازی؟ (آرکید گیم)

در یک ویدئو تبلیغاتی برای اشاره به دهمین سالگرد کلش این توضیحات داده شده :

مگا مهمانی شروع شده؟!

توب های دیسکو رو  راه بینداز و آتش برج های جهنمی رو روشن کن!

سالگرد کلش نزدیکه ! آیا بربرها میتونن خودشون رو به مهمونی برسونن؟!

همانطور که در بالاتر اشاره شد یک وسیله جدید قرار است به کلش اف کلنز اضافه شود که شبیه دستگاه های بازی موجود در شهر بازی ها میباشد .در یک ویدئو تبلیغاتی و مرموز ، بربر بازی کلش اف کلنز در اتفاقی ناگهانی وارد این دستگاه ها میشود! بهتر است خودتا ویدئو را ببنید.


دستگاه بازی (آرکید گیم) به کلش اضافه شد

بالاخره دستگاهی که از مدت ها پیش خبرش را داده بودیم به زمین و دهکده های بازیکنان اضافه شد ، در ابتدا امکان کلیک کردن وجود نداشت و مثل یک مورد تزئینی در زمین قرار گرفته بود ، اما پس از گذشت یک روز بازیکنان توانستند روی دستگاه بازی Arcade Game کلیک کنند و وارد دنیای بازی های کوچک کلش اف کلنز شوند!

بازی هایی که شاید روزی آرزوی سازندگان بوده و با این دستگاه کوچک میتوانند تجربه آن را به طرفداران خود به مناسبت دهمین سال تولد کلش ، منتقل کنند.البته تاریخچه این دستگاه بازی جذاب در فیلم مستند 40 سال تاریخ کلش  بررسی شده و اگر این فیلم را ببینید کاملاً متوجه دلیل آوردن آن به دهگده تان خواهید شد.

چه بازی هایی در دستگاه Arcade Game وجود دارد؟

پس از انتخاب دستگاه در دهکده ، با صفحه ی زیر مواجه میشوید که در آن دو بازی برای انتخاب کردن وجود دارد 1- بازی Clash کلاسیک و 2بازی مسابقه ای Clash Dash

نکات زیر مهم است :

  • برای ورود بار اول نیاز است 2-3 دقیقه صبر کنید تا بازی از وب لود شود
  • برای اجرای بازی ها نیاز به دانلود 120 مگابایت حجم دانلود ، وجود دارد
  • برای برخی از بازیکنان مشکل عدم اتصال در هنگام ورود وجود دارد که در ادامه مطلب جهت رفع این مشکل راهنمایی خواهیم کرد

بازی Clash کلاسیک

یک بازی به سبک گیم های قدیمی سگاه ، اتاری و … میباشد ، داستان بازی بسیار ساده  سر راست است! گابلین های دزد طبق معمول این بار علاوه بر سکه ، شمشیر بربر را میدزدند! بربر هم کلی عصبانی میشه و میره دنبال این گابلین های دزد. مطابق بازی های این سبکی امکان مشت زدن ، پریدن خواهید داشت ، همچنین قدرت ویژه و محافط هم وجود دارد.

بازی Clash Dash

اگر بازی های Mario Kart و Crash Team Racing را بازی کرده باشید ، این بازی هم دقیقاً به همان سبک است ، البته با این تفاوت که خبری از ماشین نیست ! به جای ماشین ، نیروهای کلش اف کلنز سوار یک بربر میشوند و با یکدیگر مسابقه میدهند.

حل مشکل لود نشدن دستگاه بازی کلش

همانطور که گفته شد برای برخی بازیکنان پس از کلیک بر روی دستگاه آرکید گیم ، با خطای اتصال یا Network Error مواجه میشوند.

برای حل این مشکل میتوانید با استفاده از مرورگر گوشی خود اجرای این بازی ها را امتحان کنید ، در ضمن پیشنهاد میشود مرورگرهای مختلف نظیر Google Chrome را امتحان کنید

همچنین همانطور که گفته شد 120 مگابایت برای اجرای بازی حجم مصرف میشود ، پس از باقی مانده اینترنت خود مطمئن شوید.

++ لینک ورود به مینی گیم کلش :👇👇

https://minigames.clashofclans.com

توجه داشته باشید پس از ورود باید گوشی خود را به صورت افقی بگیرید ، در ضمن اگر افقی کردید و انجام نشد زاویه گوشی خود را عوض کنید تا درست شود.

 


منظره رایگان به مناسبت تولد کلش + منظره ویژه

دوستا شایعات به حقیقت پیوست و بالاخره منظره رایگان به کلش آمد! البته برای دریافت آن باید به چالش های 10 سال کلش بروید و با انجام چالش ها ۱۵ عدد ستاره ببرید تا این منظره همیشه در اکانت شما اضافه شود

در ویدیو زیر توضیحات لازم برای دریافت منظره رایگان کلش بصورت کامل داده شده

همچنین منظره دهمین سالگرد کلش هم برای دریافت در دسترس قرار گرفته که اگر لقب بهترین منظره تاریخ این بازی را به آن بدهیم ، بی راه نگفته ایم!

مشترک شدن
خبر کردن از
guest
5 نظرات
جدیدترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
محمد

ببخشید مجسمه شاه گابلین که در دسترس قرار میگیره میشه بگید؟

باسط

Slam

حاجي

دوستان اين چالش استفاده كردن از ابر نيروهايي با ٣٠٠ فضاي ذخيره مفهومش چيه من از سال ٢٠١٣ بازي ميكنم ولي هفت ساله بازيش نكردم تازه دوباره شروع كردم يكي راهنمايي كنه ممنون ميشم

Saeedtabatabai

سلام چه جوری میتونم به پشتبانی بازی کلش پیام بدم

حاجي

ميتوني رو قسمت چرخ دنده كليك كني رو گزينه پشتيباني كليك كني بعد صفحه مياره قسمت مورد نظرتو انتخاب كن يا مستقيم وصل شو به ربات سوپر سل مشكلتتو براش تايپ كن خيلي زود اپراتوراي سوپر سل بهت پيام ميدن تا مشكلتتو برطرف كنن

?>