بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

همه‌ی تغییرات بالانس قهرمانان فصل ۲۹ کلش رویال

0 612

در مورد تغییرات بالانس قهرمانان فصل ۲۹ کلش رویال بیشتر بدانیم

کمپانی سوپرسل (Supercell) پج‌نوت‌هایی را در ارتباط با آخرین تغییرات بالانس قهرمانان کلش رویال (Clash Royale) منتشر کرده است.

به‌روزرسان قهرمانان کلش رویال به مدت یک هفته برقرار است تا سه کارت را به بازیکن‌ها معرفی کند: پادشاه اسکلتی، شوالیه‌ی طلایی و ملکه‌ی کمان‌دار. این قهرمانان تا الان هم جای خودشان را در مِتا (meta) پیدا کرده‌اند، با این‌حال سوپرسل اولین تغییرات بالانس را منتشر کرده است.

در این مقاله قصد داریم تا نگاه مختصری به تغییرات هر سه قهرمان و زمان در دسترس بودن بروزرسان بیندازیم.

پادشاه اسکلتی (Skeleton King)

پادشاه اسکلتی بیشترین تغییرات بالانس را خواهد داشت و دارای کمترین درصد نرخ win در میان این سه قهرمان است. بااین‌حال خیلی سریع با کم‌ترین نرخ win به سمت بالای پلکان کارت‌ها رفت و این حالت به‌خوبی ویژگی‌های یک پادشاه اردواح را نمایندگی نمی‌کند.

باتوجه به آخرین تغییرات بالانس، پادشاه اسکلتی بزرگ‌تر و بسیار قدرتمندتر خواهد شد و تنها با یک حمله انواع گابلین‌ها (ازجمله گابلین‌های pesky Spear) را نابود خواهد کرد. خروجی آسیب‌رسانی (damage) پادشاه اسکلتی ۱۴٪ بوده است در حالی که آسیب‌رسانی AoEاش بعد از تغییرات بالانس به ۳۰٪ خواهد رسید.

پادشاه اسکلتی قادر خواهد بود که اثرات هر نوع عقب راندن از جانب توپ برفی، توپ آتشین و موشک را خنثی کند. اما روی لاگ (log) کارساز نیست.

شوالیه‌ی طلایی (Golden Knight)

شوالیه‌ی طلایی تأثیری از آخرین تغییرات بالانس کلش رویال نمی‌گیرد. توسعه‌دهنده‌های بازی متوجه شدند که شوالیه‌ی طلایی انتخاب محبوبی نیست درنتیجه اغلب روی پلکان و متا دیده نمی‌شود.

در آخرین برروزرسان تغییرات بالانس، هیچ قدرت یا ضعف خاصی به شوالیه‌ی طلایی تعلق نمی‌گیرد. به‌علاوه بازیکنان زیادی ادعا کرده‌اند که این کاراکتر در مقایسه با دیگر کاراکترها قدرت چندانی ندارد و فهمیده‌اند که شوالیه‌ی طلایی به‌راحتی بیرون انداخته خواهد شد، مخصوصاً توسط کارت‌هایی مثل Mini P.E.K.K.A و the Knight.

ملکه‌ی کمان‌دار (Archer Queen)

بازیکنانی که از زمان بروزرسانی از ملکه‌ی کمان‌دار استفاده کرده‌اند، متوجه شده‌اند که این کاراکتر در میان این سه قهرمان، قوی‌ترین است. در بررسی‌ها دیده شده که در کلش متا، ۶۰٪ بازیکن‌ها این کاراکتر را به Battle Deck، اضافه کرده و جوایز Grand Challenges را با نرخ بالای win درو کرده‌اند.

درواقع ملکه‌ی کمان‌دار در آخرین بروزرسان تغییر بالانس، بیش‌ازحد قوی شده است. وقتی تغییرات را بررسی می‌کنیم می‌بینیم که cooldown ملکه‌ی کمان‌دار تا ۱۵ ثانیه افزایش داشته است اما duration به تنها سه ثانیه کاهش پیدا کرده است.

برای آشنایی بیشتر با استراتژی‌های حمله در کلش رویال، می‌توانید مقاله‌ی «استراتژی حمله در کلش رویال» را مطالعه کنید.

مشترک شدن
خبر کردن از
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
?>