بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

عرشه بتل رام مخصوص آرنا +9

0 1,147

با سلام خدمت کاربران عزیز سایت بدوگیم در این مطلب قصد داریم برای شما عرشه بتل رام مخصوص آرنا +9 را توضیح و توصیف کنیم . با این عرشه قادر خواهید بود تا به آرنا 9 و حتی بالاتر به راحتی صعود کنید ولی این کار لازمه تلاش شماهم باید باشد . ما در این پست برای شما چند نقطه ضعف و قوت را هم بیان کرده ایم که به درد شما خواهد خورد . باما همراه باشید…

عرشه بتل رام مخصوص آرنا +9

Clash Royale Battle RamClash Royale Goblin BarrelClash Royale BowlerClash Royale Inferno Tower

Clash Royale Goblin GangClash Royale MinionsClash Royale PoisonClash Royale Zap

Battle Ram: اصلی ترین بخش و کارت این عرشه کارت بتل رام میباشد که بربرها با سرعت زیاد به سمت برج های حریف میروند و در آنجا با شکستن چوب بالای سرشان شروع به نابود کردن برج ها میکنند. مهمترین ویژگی این کارت این است که تا وقتی که سرعت دارد مستقیما به سوی برج ها حرکت میکنند.

Goblin Barrel: بشکه گوبلین هم یکی از کارت هایی میباشد که به صورت هوایی به سمت برج های حریف مرسد و با شکستن بشکه تعدادی گوبلین از آن خارج میشود که بسیار در آسیب رساندن به برج ها موثر میباشد.

Bowler: بولر کارتی است که با پرتاب سنگی میتواند نیروی حریف را مقداری به عقب بکشاند و آسیب نسبتا بالایی به آن وارد کند تا نیروی حریف نتواند به برج های شما برسد . همچنین در مقابل برج های حریف میتواند به خوبی عمل کند.

حتماً بخوانید  عرشه هوگ اسپریت مخصوص آرنا 8

Inferno Tower: این کارت برای دفاع از برج های خود است و با دمیج بالایی که دارد آسیب جدی به نیروهای تهاجمی حریف شما وارد خواهد کرد و آن هارا نابود میکند.

Goblin Gang: این کارت شامل تعدادی زیادی گوبلین است باید بیشتر به عنوان نیروی پشتیبانی استفاده شود زیرا میزان سلامتی آن ها کم است ولی میتواند آسیب جدی وارد کند و از این کارت باید در پشت نیروهای خود استفاده کنید.

Minions: کارت مینیون میتواند در نابود کردن نیروهایی نظیر پرنس و… نیروهایی که توان مقابله با نیروهای هوایی را ندارند بسیار خوب و مفید عمل کند و آن هارا نابود کند و به عنوان دفاعی و نیروی تهاجمی کار آمد عمل کند.

Poison: اسپل سم اسپلی است که میتوان از آن برای نابود کردن برج حریف و نیروهای آن استفاده کرد و آسیب خوبی به آن هارا وارد میکند.

Zap: اسپل زپ اسپلی است که آسیب کمی به نیروهای حریف وارد میکند و آن ها را برای مدت چندین لحظه از سرعت آن ها کاهش میدهد و در مواقع اضطراری مفید است . همچنین میتواند نیروهایی مثل گوبلین و.. را به راحتی نابود کند.

 

شما باید سعی کنید در این عرشه با توجه به ویژگی های این کارت ها مهارت و توانایی به استفاده از عرشه را پیدا کنید زیرا این عرشه نیاز به مهارت و تمرین دارد و همچنین مطمئنا میتوانید با این عرشه کاپ های بسیاری جمع آوری کنید و به راحتی حریف های خود را شکست دهید.  باید سعیب کنید با نیروی اصلی این عرشه یعنی بتل رام و پشتیبانی آن توسط نیروهای نظیر بولر و.. نیروهای خود را به برج های حریف برسانید مخصوصا اگر بتل رام به برج ها برسد آسیب بالایی را وارد میکند.

حتماً بخوانید  معرفی دک بی بی گاب در کلش رویال

در اینجا دو نقطه قوت و دو نقطه ضعف را برای شما نوشته ایم :

مزایا این عرشه معایب این عرشه
توان مقابله و دفاع  در برابر کارت بربرهای خشن نمیتوان زیاد جایگزین کارت های این عرشه کرد
بسیار خسته کننده و آزار دهنده برای حریف نیاز به مهارت نسبتا بالا

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک شدن  
خبر کردن از
?>