بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

بهترین مپ های فارمینگ و وار تان هال 7 تا 11 _ دسامبر 2016

13 3,716

با فرا رسیدن ماه دسامبر و نزدیک شدن به پایان سال ، زمان آن رسیده تا بار دیگر از بهترین مپ های معرفی شده توسط کاربران در این ماه رونمایی کرده و آنها را به شما معرفی نماییم. در این مطلب ، مجموعه ای از بهترین مپ های فارمینگ و وار تان هال های 7 تا 11 ماه دسامبر برای شما گردآوری شده است!!

 

*** مپ های فارمینگ و وار تان هال 7 ***

اولین مپ که از نوع فارمینگ نیز میباشد ، برای بسیاری از کابران مناسب بوده و بسیار حرفه ای طراحی شده است. این مپ مخصوص انحراف دشمنان شما به اطراف مپ بوده و دست آنها هرگز به مرکز بیس شما نخواهد رسید!!

(توجه : شکل ظاهری برخی مپ ها ممکن است مانند تان هال 10 باشد ، ولی از نظر طراحی و ساختمان ها کاملا هماهنگ با تان هال 7 میباشد)

th7-farm-base-dec-1024x643

مپ وار تان هال7

مپی عالی برای انحراف و نابودی دشمنان در خارج از بیس با استفاده از طراحی بسیار هوشمندانه در جایگذاری تله ها ، باعث شده تا بتواند عنوان بهترین مپ وار از نظران کابران کسب نماید!!

(توجه : شکل ظاهری برخی مپ ها ممکن است مانند تان هال 10 باشد ، ولی از نظر طراحی و ساختمان ها کاملا هماهنگ با تان هال 7 میباشد)

th7-war-base-dec-1024x562

*** مپ های فارمینگ و وار تان هال 8 ***

با دیوار دفاعی آتشین این مپ ، علاوه بر منابع و دارک اکسیر خود ، از تروفی های خود نیز محافظت کنید. این مپ یکی از بهترین مپ های حفظ دارک اکسیر و افزایش تروفی برای تان هال 8 میباشد.

(توجه : شکل ظاهری برخی مپ ها ممکن است مانند تان هال 10 باشد ، ولی از نظر طراحی و ساختمان ها کاملا هماهنگ با تان هال 8 میباشد)

th8-farm-base-dec-1024x615

مپ وار تان هال 8

اگر در جستوجوی مپی برای متوقف کردن هوگ ها هستید ، پیشنهاد ما به شما مپ زیر است!! این مپ با داشتن سیستم طراحی حرفه ای در جایگذاری تله ها ، میتواند براحتی حملات هوگ را دفع نماید!!
th8-war-base-dec-1024x505

*** مپ های فارمینگ و وار تان هال 9 ***

طراحی جالب این مپ فارمینگ باعث میشود تا نیروهای دشمن به سختی بتوانند به مرکز بیس راه یافته و به غارت دارک اکسیر و منابع شما بپردازند. این مپ یکی از بهترین مپ های حفظ دارک برای تان هال 9 است!!

th9-farm-base-dec-1024x634

مپ وار تان هال 9

این مپ یکی از عالی ترین مپ های آنتی سه استار برای تان هال 9 میباشد که با طراحی پراکنده در جایگذاری ساختمان ها و هم چنین تله ها ، باعث شده تا به یکی از حرفه ای های آنتی سه استار بدل شود!!

th9-war-base-dec-1024x592

*** مپ های فارمینگ و وار تان هال 10 ***

دستیابی به مرکز این مپ و غارت منابع ، به خصوص دارک اکسیر برای دشمنان بسیار کار مشکلی بوده و تقریبا میتوان گفت ناممکن است. طرراحی بسیار عالی در جایگذاری اینفرنو ها و ایکس بوها باعث شده از این مپ یکی از بهترین های فارمینگ تان هال 10 باشد!!

th10-farm-base-dec

مپ وار تان هال 10

در نگاه اول شاید دسترسی به مرکز بیس و نابود ساززی کامل آن کار راحتی بنظر برسد اما با رسیدن دشمن به مرکز ، نوعی غافلگیری در انتظارش است که به کمک طراحی هوشمند تله ها امکان پذیر شده است!! این مپ یکی از بهترین مپ های وار برای فریب دشمنان است!!

th10-war-base-dec-1024x589

*** مپ های فارمینگ و وار تان هال 11 ***

با پیروزی هایی که این مپ در دفاع کسب خواهد کرد ، براحتی به لیگ تایتان برسید!! این مپ علاوه برای محافظت از تروفی شما ، قابلیت محافظت فوق العاده از منابع دارک اکسیر شما را نیز داراست و از بهترین های فارمینگ بشمار می آید!

th11-farm-base-dec

مپ وار تان هال 11

با نحوه چینش پراکنده ساختمان ها در اطراف این مپ و همینطور نحوه جایگذاری هوشمندانه اینفرنو ها و تسلاها ، دشمنان از رسیدن به مرکز این بیس بازخواهند ماند!! بنابراین ، این مپ یکی از بهترین مپ های وار در زمینه آنتی سه استار میباشد.

th11-war-base-dec

مشترک شدن
خبر کردن از
guest
13 نظرات
جدیدترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
خیلی خوبه

جالبه میگید مپ تاون 7تا11 الآن چند تا 7 داره؟

hassan

مپ تاون هال ده چرا اینقدر تعداد دیوارهاش بیشتر از دیوار های موجوده؟ یک ساعت من از روی عکس چیدم آخرش دیدم کلی دیوار کم اومد!

memol

مپ تاون 10 وار اصلا خوب نیس چطور مپی که دو تا ایکس بو چسبیده به هم رو میگید خوبه من نمیفهمم واقعا

hosseintaker

سلام رفقا ی مپی چیدم مخصوص کریسمس بااینکه ساده س ولی بهترین مپ فارمینیگی بوده ک تاحالا جواب داده واسم فقط نمیدونم چطور عکساشو بزارم

imanimahdi

سلام مپ توانهال نهوو نیم هم میزارید شمااا

★RONALDO★

سلام یه مشکلی دارم وقتی میخوام اکانتم را سر ایمیلم سیو کنم خیلی سریع انجام میشه ولی سبز نمیشه ضمنا قبلا میشد و سه هفته هم به دلیل خراب شدن گوشیم نتونستم بازی کنم کمک کنین

نیما

خب متاسفانه بازی شما پر!هک شدین شایدم گوگل پلی اپدیت نیس یا بازی مشکل داشته اون لحظه اما اولی امکانش بیشتره

افشین

لطفا مپ های افزایش کاپ مخصوصا برای تاون هال 10 بیشتر بذارین

آرین

مپاش واقعا چرته ..راحت میشه زد .روچه حسابی میگی کارشناسی شدن ???

SHAHBAZI

دوست عزیز حتما مپ ها بررسی شدن

هادی

شماکه مپ میزارین تا بچینیم اسم کلنش رو هم واضح بگین تا راحت بتونیم بچینیم اینطوری که از روی صفحه اینترنت بچینیم خیلی سخته

داود احمدزاده

دوست گرامی مپ ها ممکنه در اون اکانت مورد نظر دیگه موجود نباشن و عوض شده باشن! سایت هم یک مطلب ثابت داره و ما اگر تگ کاربر رو بدیم و 3 روز دیگه عوض شده باشه بازهم کاربران اعتراض میکنند

Pedram Faraji

خیلی ممنون . عالی

13
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
?>