بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

بهترین مپ های فارمینگ و وار تان هال 8 تا 11 _ مارچ 2017

9 32,659

بهترین مپ های فارمینگ و وار تان هال 8 تا 11

ماه مارچ هم در حال به پایان رسیدن است و با انتشار آپدیت بالانس اخیر و قدرت گرفتن برخی نیرو ها ، شاید بهتر باشد تا کمی در مپ های دفاعی تجدید نظر شود به همین منظور بهترین مپ های وار و فارمینگ  ماه مارچ نیز توسط تیم ایرانکلش برای شما کاربران ایرانکلشی جمع آوری و قرار داده شده است.

 

** مپ تروفی تان هال 8 **

این مپ یکی از بهترین مپ های فارمینگ تان هال 8 در زمینه پوش و تروفی است که به لطف سیستم هوشمندانه جایگذاری تله ها ، حریف به سختی خواهد توانست به مرکز بیس نفوذ کند.

(توجه : شکل ظاهری برخی از مپ ها ممکن است مطعلق به تان هال لول 9 باشد باشد اما این مپ برای تان هال 8 طراحی شده و از نظر تعداد دفاعی و ساختمان ها کاملا با آن سازگار است)

** مپ فارمینگ تان هال 8 **

اگر به دنبال حفاظت از منابع گلد و اکسیر خود هسیتد و نگه داری از آنها برایتان خیلی مهم است ، ما به شما مپ زیر را پیشنهاد میکنیم. این مپ به لطف قرارگیری هوشمندانه دفاعی ها به خوبی از پس دفاع در مقابل استراتژی های چاقوی گوبلین بر خواهد آمد!!

** مپ وار تان هال 8 **

این مپ در واقع مپی کلاسیک از نوع آنتی سه استار میباشد که به لطف طراحی هوشمندانه و فواصل زیاد بین ساختمان ها ، دشمن را در وجود تله به شک خواهد انداخت و به کمک تسلاهای مخفی در مرکز بیس ، حریف هیچ شانسی برای عبور از آنها نخواهد داشت.

لطفا برای مشاهده مپ های بیشتر از این تان هال کلیک کنید!!

*** بهترین مپ های فارمینگ و وار تان هال 9 ***

** مپ تروفی تان هال 9 **

در واقع  این مپ به دلیل طراحی پراکنده ساختمان هایش است که به یکی از بهترین مپ های تروفی تان هال 9 لقب گرفته است و به هیمن دلیل ، حریف شما هرگز نخواهد توانست از مپ شما ستاره ای کسب کند.

** مپ فارمینگ تان هال 9 **

به لطف طراحی بسیار باز و همچنین فواصل بسیار مناسب مخازن از یکدیگر ، میتوان گفت این مپ یکی از بهترین مپ های فارمینگ تان هال 9 در این ماه بوده که علاوه بر ویژگی های بالا ، به دلیل جایگذاری تله در فواصل بین تان هال و دیوارها ، حریف شما به سختی خواهد توانست به مرکز بیس دست پیدا کند!!

** مپ وار تان هال 9 **

این مپ وار که به نوعی مپ آنتی سه استار محسوب میشود ، گزینه بسیار خوبی برای دفاع در مقابل حملات هوایی (استراتژی بالون لاوا – دراگ) میباشد چراکه ضدهوایی های آن در مرکز بیس قرار گرفته و محل قرا گرفتن نیروهای دشمن نیز با آنها فاصله زیادی خواهد داشت.

لطفا برای مشاهده مپ های بیشتر از این تان هال کلیک کنید!!

*** بهترین مپ های فارمینگ و وار تان هال 10 ***

** مپ تروفی تان هال 10 **

مپی غیر قابل نفوذ برای تان هال 10 ؛ این مپ که بهترین مپ تروفی تان هال 10 برای این ماه شناخته شده است ، به لطف جایگذاری بی نظیر دو اینرفنو قدرتمند ، دسترس به مرکز این بیس و ستاره گرفتن از آن را بسیار دشوار میسازد!!

بهترین مپ های فارمینگ و وار
بهترین مپ های فارمینگ و وار

** مپ فارمینگ تان هال 10 **

بهترین مپ های فارمینگ و وار
بهترین مپ های فارمینگ و وار

** مپ وار تان هال 10 **

این مپ یکی از بهترین مپ های پراکنده در نوع آنتی سه استار میباشد که برای دفاع در مقابل استراتژی های هوایی و زمینی بسیار موثر عمل خواهد نمود.

مپ های فارمینگ و وار
بهترین مپ های فارمینگ و وار

لطفا برای مشاهده مپ های بیشتر از این تان هال کلیک کنید!!

*** بهترین مپ های فارمینگ و وار تان هال 11 ***

** مپ تروفی تان هال 11 **

این مپ نیز به عنوان یکی از بهترین مپ های تروفی تان هال 11 در این ماه انتخاب شده که به لطف طراحی بسیار هوشمندانه در چینش دفاعی ها ، آن را به یکی از غیرقابل نفوذ ترین مپ ها تبدیل نموده است!!

مپ های فارمینگ و وار
بهترین مپ های فارمینگ و وار

** مپ فارمینگ تان هال 9 **

نوبتی هم باشه نوبت مپی برای حفاظت از دارک اکسیر است که به لطف این مپ ، کاری بسیار آسان خواهد بود چراکه مخزین دارک اکسیر درست در مرکز بیس قرار گرفته و دستیابی حریف به آن را دشوار نموده است!!

مپ های فارمینگ و وار
بهترین مپ های فارمینگ و وار

** مپ وار تان هال 11 **

مپ های فارمینگ و وار
بهترین مپ های فارمینگ و وار

لطفا برای مشاهده جدیدترین مپ های کلشی کلیک کنید!!

مشترک شدن
خبر کردن از
guest
9 نظرات
جدیدترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
پوریا

با سلام به تیم بدوگیم لطفا مپ حفظ منابع از تان هال 7تا11بزارین البته بدرد بخور باشه بعدشم چرا من چندین بار پیام ارسال کردم نمییوفتن اینجا؟؟؟با تشکر

رضا

با سلام به تیم بدوگیم لطفا مپ تاون هال 8تا 11 حفظ منابع خوب بزارین که منابع رو حتما حفظ کنه با تشکر

آرمین

خیلی مسخرن بعضیا

آخه بگو خودت نمیتونی یه مپ بچینی چرا میای از این مپا ایراد میگیری
خدایی دمتون گرم من تازه رفتم تاون نه و فقز وسایل جدیدمو رسوندم در حد قبلیا و تسلا اپ کردم ولی نقشه شما رو چیدم تاون 10 به زور میتونه بزنه

خیلی ممنون

mehrshad7878

عکساتون اصلا باز نیست…عکسا نمیاد اصلا تو سایت…?

Co-Leader

مشکل حل شده

AMIR

مپاتون عالین مثل خودتون و سایتتون!

AMIR

ببخشید یه سوال؟؟؟؟؟؟
چطوری میتونم مثل بقیه افراد تو سایتتون مطلب بزارم؟؟؟اگه میشه راهنماییم کنید!!

Masoud

خــیـلی مـمنون.

fox

خخخ زمیناش بدرد نمیخوره خیلی قدیمیه … برای تانهال 11 میگم … ولی بازم ممنون…

?>