بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

قسمت دوم مپ های بیلدرهال 8 برای بیلدربیس | اپریل 2018

2 1,219
بوک مارک

با سلام خدمت شما دوستان و کاربران عزیز امروز تصمیم گرفتیم قسمت و بخش دوم مطلب ” مپ بیلدرهال 8 برای بیلدربیس ” را برای شما عزیزان فراهم و نگارش کنیم . با ادامه مطلب حتما همراه باشید …

هم اکنون زمان طراحی یک بیس جدید فرا رسیده است . طرح تمام بیس هایی که اخیرا در اینجا به آن ها اشاره نموده ام بسیار محبوب شده اند و توسط بسیاری از کلش بازان مورد استفاده قرار گرفته است . بنابر این من قصد دارم تا بهترین مپ های بلیدر هال 8 یعنی را برای شما شرح دهم .

تمام نقشه ها بروز هستند !

قسمت دوم مپ های بیلدرهال 8 برای بیلدربیس | اپریل 2018

قبل از این که قسمت دوم مطلب مپ های بیلدرهال 8 برای بیلدربیس  را شروع کنم ، می خواهم موضوع مهمی را به شما گوشزد کنم . اگر تصمیم دارید از بیس های ارائه شده در اینترنت استفاده کنید ، باید بدانید که این طرح ها گاهی اوقات بسیار محبوب و پراستفاده هستند ، به طوری که سایر بازیکنان تکتیک هایی را فرا گرفته اند که به وسیله آنها می توانند به بیس شما ضربه زده و یا آن را نابود کنند . لذا پس از چینش بیس ها ، مطمئن شوید تا مکان تله ها و دفاعی ها را تغییر داده اید .

استفاده از مپ های اینترنتی


نقشه اول | ضد دراپ شیپ و مینیون

قسمت دوم مپ های بیلدرهال 8 برای بیلدربیس | اپریل 2018
bh8-base-layouts-april-chapter-two-1

همانطور که از اسم این نقشه مشخص است ، این نقشه در برابر حملات هوایی بسیار مقاوم و آبستن شده و در برابر ترکیب حملات بسیار قدرتمند ، می تواند بسیار خوب و مستحکم عمل کند . با استراتژی دراپ شیپ مینیون قبلا آشنا شده بودیم . اگر این مطلب را خوانده بودید ، حتما متوجه چگونگی برخورد این ترکیب با مپ ها شده اید . این مپ به طوری چینش شده است که می تواند در برابر هر نوع حمله هوایی بهترین عملکرد را از خود نشان دهید . از دستش ندهید .

حتماً بخوانید  مپ وار تاون هال 8!

نقشه دوم | ضد بربرین و ضد سه ستاره

قسمت دوم مپ های بیلدرهال 8 برای بیلدربیس | اپریل 2018
bh8-base-layouts-april-chapter-two-2

شاید بدترین جمله برای یک بربرین پلیر بتوان شرح داد این باشد : مورتار در مرکز بیس قرار گرفته است ! چرا که مورتار میتواند به صورت دسته جمعی بربرین ها را دمیج کند و از بین ببرد ! همچنین وجود جاینت کنون در کنار مورتار ، می توانید امنیت مورتار را تامین کند و از طرفی دیگر هم برای بربرین ها می تواند بسیار آزار دهنده باشد ! این مطلب کاملا ضد سه ستاره است . این مپ علاوه بر ضد بربرین بودن ، کاملا ضد سه ستاره است و نتیجه این مپ در برابر ترکیب حمله های مختلف کاملا مقاوم نشان داده و قابل اطمینان است .

موفق و پیروز باشید .

 

امتیاز به مطلب

قسمت دوم مپ های بیلدرهال 8 برای بیلدربیس | اپریل 2018
3.8 (75%) 4 votes

دیدگاه بگذارید

2 نظر برای "قسمت دوم مپ های بیلدرهال 8 برای بیلدربیس | اپریل 2018"

خبر کردن از
avatar
مرتب سازی :   جدیدترین | قدیمی ترین | محبوب ترین
بخون
مهمان

TAM TAM سلام از این مسنجر استفاده کنید

بخون
مهمان

سلام از پیام رسان TAM TAM استفاده کنید

?>