بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

بازی پنجم سوپرسل!! جدال ستارگان(Brawl Stars) منتشر شد! (بروزرسانی سوم)

68 19,581

بالاخره پس از مدت ها انتظار ، بازی جدید سوپرسل شب گذشته توسط یوتوبرها رونمایی شد!! Brawl Stars یا جدال ستارگان که نام پنجمین بازی کمپانی بزرگ سوپرسل است دارای گیم پلی متفاوت و هیجان انگیز بوده و بزودی بصورت رسمی معرفی خواهد شد!

برال برول استارز ستاره ها جنجال بازی جدید سوپرسل

*** بروزرسانی سوم (25 خرداد ماه) ***

 

جدال ستارگان رسما منتشر شد!!

لحظاتی قبل بازی پنجم سوپرسل یعنی Brawl Stars و یا جدال ستارگان بصورت رسمی در اپل استور در دسترس قرار گرفت. لازم به ذکر است که این بازی فعلا بصورت آزمایشی برای سیستم عامل ios و تنها در کشور کانادا در دسترس قرار گرفته است! اما دارندگان این سیستم عامل میتواند از طریق آموزش این مطلب براحتی بازی جدید سوپرسل را تجربه نمایند!

نیروهای خود را برای نبرد ارتقا دهید!

همانطور که که در بخش قبل گفتیم ، در این بازی شما قادر هستید تا با جمع آوری اکسیر و منابع به ارتقا نیروهایتان و باز کردن قدرت های ویژه آنان بنمایید. اما این اکسیر و منابع از کجا بدست می آید؟!

بر اساس آنچه در توضیحات توسعه دهندگان آمده است ، در این بازی شما چهار نوع جعبه خواهید داشت که هر کدام دارای مقدار معینی اکسیر هستند :

 • جعبه معمولی (common) : محتوی 1 اکسیر است!
 •  جعبه کمیاب (rare) : محتوی 2 اکسیر است!
 • جعبه حماسی (epic) : محتوی 5 اکسیر است!
 • جعبه افسانه ای : (legendary) : محتوی 10 اکسیر است!

همچنین لازم به ذکر است که برای دستیابی و بازکردن شخصیت های جدید و بیشتر میبایست اقدام به باز کردن جعبه هایی با نام Brawl box نمایید که در واقع پنجمین نوع جعبه در جدال ستارگان است!

 

برای نبرد با دوستانتان متحد شوید!

همانطور که بخش های قبل گفتیم ، در جدال ستارگان نیز میتوانید همانند بازی های دیگر کلش رو

یال و کلش اف کلنز برای اتحاد بین دوستانتان کلن تشکیل دهید. این موضوع امروز بطور رسمی معرفی شد!

 

سه حالت اصلی برای مبارزه در جدال ستارگان!

به گفته سازندگان بازی جدید سوپرسل ، در این بازی شما حق انتخاب بین سه حالت مختلف را برای شروع مبارزه و نحوه انتخاب حریف خواهد داشت که در ادامه به برسی آن میپردازیم :

 • حالت اول (ربات) : در این حالت شما با ربات یا اصطلاحا سیستم هوش مصنوعی بازی به نبرد خواهید پرداخت!
 • حالت دوم (تصادفی) : در این حالت بازی بصورت تصادفی حریفی از میان بازیکنان آنلاین جهان برای شما انتخاب خواهد نمود!
 • حالت سوم (دوستان) : در این حالت به اختیار و با انتخاب خود ، دوستان و دشمنان خود را از میان افراد کلن انتخاب و به نبرد میپردازید!

 

همه چیز درباره سکه و جعبه های جدال ستارگان!

سکه ها در بازی برای خرید جعبه های Brawl box استفاده میشوند که محتویات آنها کاملا تصادفی بوده و ممکن است شما مقداری چیپس (توضیحات در ادامه مطلب) ، اکسیر و یا شخصیت های جدید باشد.

راه های بسیاری برای دریافت سکه وجود دارد که یکی از آنها دریافت مقدار کمی سکه از رویدادهای روزانه است!

در پایان هر رویداد میتوانید سکه کسب شده خود را دریافت کنید و با توجه به این موضوع ، هر وریداد داری سقفی برای مقدار سکه است. همچنین در اولین پیروزی نبرد تن به تن نیز مقداری سکه به عنوان پاداش به شما هدیه داده خواهد شد!

سکه ها را نمیتوانید تا زمانی که به شما در قسمت فروشگاه پیشنهاد نشده است ، بصورت مستقیم بخرید.و در صورت تمایل برای افزایش سکه های دریافتی میتوانید از آپشن های بوست زمان در قسمت فروشگاه اقدام نمایید (این آپشن ها مدت زمان دریافت سکه را کوتاه تر میکنند)

نیروهای جدید به معنی ایکس پی بیشتر است. در هر زمان که شخصیتی را ارتقا میدهید و یا لول بازی شما افزایش می یابد ، مقداری سکه به عنوان پاداش دریافت خواهید کرد.

بنابراین فقط با جدال و نبرد میتوانید سکه های خود را ذخیره کنید ، نیروها و جعبه های جدید را باز کنید و به بازی ادامه دهید.

 

همه چیز درباره چیپس در جدال ستارگان!

زمانی که یک جعبه Brawl box به شما شخصیتی جدید میدهید ، مقداری چیپس نیز علاوه بر آن به شما تعلق خواهد گرفت و مقدار آن بستگی به نوع شخصیت دریافتی شما دارد. بهترین چیز درمورد چیپس این است که میتوانید با استفاده از آن بطور مستقیم شخصیت های جدید را از فروشگاه خریداری نمایید.

نکته : جمع آوری و ذخیره چیپس ها و خرید مستقیم شخصیت ها از فروشگاه در برخی اوقات سریعتر از صبر کردن برای یک جعبه Brawl box است!

 

همه چیز درباره اکسیر در جدال ستارگان!

اکسیر در جدال ستارگان برای ارتقا شخصیت های باز شده بکار میرود. همچنین شما میتوانید انتخاب کنید که کدام ویژگی شخصیت شما ارتقا یابد؟ سلامتی ، میزان خسارت و یا قدرت خاص آنها؟ خوب است بدانید زمانی که از لول 1 بازی را شروع میکنید میتوانید یک شخصیت را در لول 6 به مکس برسانید. ارتقا یک شخصیت برای مکس شدن نیازمند 15 اکسیر است!

 

جدال ستارگان ، بزودی در سیستم عامل اندروید…

لحظاتی قبل تیم توسعه دهنده بازی بطور رسمی از انتشار نسخه اندرویدی بازی در آینده ای نزدیک و بزودی خبر داده اند. به همین جهت پیش بینی میشود این بازی حداکثر تا چند روز و یا چند هفته آینده در دسترس کاربران اندرویدی نیز قرار گیرد.

*** بروزرسانی دوم (24 خرداد ماه) ***

 

همانطور که گفته بودیم ، ساعاتی قبل بازی جدال ستارگان یا Brawl Stars بصورت رسمی معرفی شد. این بازی بزودی برای سیستم عامل ios و فقط در کشور کانادا بصورت آزمایشی منتشر خواهد شد!

جدال ستارگان ، کلش رویال دوم اما با سبکی جدید!

ظاهرا پس از نبرد دو نفره در کلش رویال ، اینبار شاهد نبردی چندین نفره بصورت همزمان با شکلی جدید هستیم. جدال ستارگان که بسیار شبیه کلش رویال است ، از قوانین جدیدی پیروی میکند که باعث شده هیجان آن دوچندان شود.

به زبان ساده تر ، در این بازی زمینی در اختیار شماست که باید در آن بطور هم زمان با دو تیم 3 نفره به مبارزه با دشمنانتان بپردازید و به هم تیمی هایتان در جمع آوری جم کمک نمایید. در این راه با شخصیت ها ، زمین ها و سلاح های گوناگون همراه خواهید بود که میتوانید با جمع آوری اکسیر آنها را ارتقا داده و ویژگی های خاص آنها را فعال نمایید!

گرچه این بازی از گرافیک سطح پایین تری نسبت به چهار بازی دیگر سوپرسل برخوردار است اما این موضوع از محبوبیت و جذابیت کارکترهایش کم نمیکند.

بر اساس توضیحات توسعه دهندگان بازی ، جدال ستارگان بمنظور مهیج کردن فضا دارای چهار مود مختلف برای اتک است که در ادامه به توضیح آنها میپردازیم :

 • مود اول (Bounty) : در مبارزه با دشمنانتان برای تیم خود ستاره جمع آوری کنید و مراقب باشید تا به شما صدمه نزنند. تیمی که در پایان بیشترین ستاره را جمع کند پیروز نبرد است!

 • مود دوم (Smash & Grab) : کریستال ها را از وسط زمین جمع آوری کنید و آنها را نگه دارید. زمانی که کریستال ها به 10 عدد رسید ، تیمی که بتواند تا پایان بازی آنها را نگه دارد پیروز خواهد بود!

 • مود سوم (Heist) : از منابع خود در برابر نفوذ دشمنان محافظت کنید. شما تنها چند دقیقه زمان خواهید داشت تا مشخص شود منابع مطعلق به چه کسی است!

 • مود چهارم (Showdown) : سعی کنید آخرین بازمانده باشید. 10 بازیکن به نبرد در میدان جنگ میپردازند ؛ آخرین فرد باقی مانده در زمین برنده خواهد بود!

همچنین  در این بازی نیز همانند دو بازی کلش رویال و کلش اف کلنز شاهد کلن و اتحاد بین افراد نیز خواهیم بود. در زیر نیز نمایی از حمله در مود دوم (Smash & Grab) را مشاهده می فرمایید :

همچنین لازم به ذکر است که این بازی دارای 15 شخصیت میباشد که هریک از آنها در سطوح مختلف بازی در دسترس قرار خواهند گرفت و با ارتقا آنها میتوانید ویژگی های خاص آنها را نیز فعال نمایید.

مشخصات و توضیحات تمامی 15 کارکتر این بازی در ساعات آینده در وبسایت بدوگیم قرار خواهد گرفت.

انتظار به پایان رسید! بازی جدید در راه است!

همانطور که مدت ها پیش نیز گفته بودیم سوپرسل طی مصاحبه های پیشین خود از آماده شدن برای معرفی بازی جدید خود در سال 2017 سخن گفته بود که بالاخره شب گذشته این حرف به حقیقت پیوست و جمعی از یوتوبرهای سوپرسل با قرار دادن عکسی از کار در معدن جم از معرفی بازی متفاوت با گذشته در آینده ای نزدیک خبر دادند!

جنجال جدال ستاره ها ستارگان بازی جدید سوپرسل سازنده کلش

اما نکته بسیار جالب توجه و مهم درباره این بازی جدید این است که به گفته نیک (یکی از یوتوبرهای سوپرسل) پس از مدت ها دیگر اثری از نام کلش Clash در این بازی دیده نمیشود و بنظر میرسد سوپرسل رویه خود را در طراحی بازی ها به کلی تغییر داده و قصد معرفی گیم پلی جدیدی به کاربرانش دارد!

جدال جنجال ستارگان

 جدال ستارگان ، هیجانی دیگر از کمپانی سوپرسل

پس از نبرد تن به تن در کلش اف کلنز و نبرد دو نفره در کلش رویال ، اینبار نوبت نبردی 3 به 3 در مقابل دشمنان بازی جدال ستارگان Brawl Stars است!!

Brawl Stars برال استارز نبرد ستارگان جدال ستاره هابر اساس گفته های تیم سازنده جدال ستارگان ، این بازی موقعیتی برای شما ایجاد میکند تا بواسطه جمع آوری و تعلیم بهترین نیروهای شهر و اتحاد با دوستانتان به مبارزه همزمان 3 به 3 در مقبل دشمنانتان بپردازید!

همچنین در ادامه و با پیشرفت در مراحل قادر خواهید بود تا به شخصیت های جدید با قابلیت های منحصر به فرد دست پیدا کنید و سلاح ها و وسایل جدیدی در این راه بکار گیرید.

 بازی جدید Brawl Stars ، خیلی دور خیلی نزدیک!

گرچه تا به این لحظه جزییات زیادی از بازی منتشر نشده است اما اطمینان داریم که بزودی جزییات بیشتری از این بازی بصورت کاملا رسمی توسط سوپرسل معرفی خواهد شد. ستارگان جنجالی پنجمین بازی سوپرسل بوده و به گفته تیم سازنده اش به کلی با دیگر بازی های این کمپانی مثل کلش رویال و یا کلش اف کلنز متفاوت خواهد بود!

این مطلب به مرور با انتشار اخبار جدیدتر بروز میشود…

برای اطلاع از آخرین اخبار بازی جدید سوپرسل اینجا کلیک کنید!

مشترک شدن
خبر کردن از
guest
68 نظرات
جدیدترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
*-*

من وقتی میرم اتک خیلی کند راه میره مدل گوشیممlg stylus2

Amir

تو یه تلگرام تو یه کانال عضوم تو اونجا نوشته بود طبق تجربیات بدست اومده از انتشار نسخه اندروید بازی های رویال ،کلنز ، هی دی وبوم بیچ بازی به احتمال زیاد بین ۶ تا ۲۴ مرداد برا اندروید بیاد.

hacker azad

من نظری درباره ی بازی ندارم فقط امیدوارم این ماه نسخه ی اندرویدش بیاد
میخوام یکی از کارکنان سایت بدوگیم بهم کمک کنه من اکانتم رو برگردونم جیمیل با رمز رو دارم فقط مشکلی که هستش از روی جیمیلم پاک شده پیام میدم به سوپرسل با تمامیه اطلاعات جواب درستی نمیده لطفا کمکم کنین اکانتم الان شبیه اکانت های مرده شده

ابوالفضل

بنظر من منتشر شده داخل گوگل نیومده هنوز تا کمتر از یک ماه دیگه وارد میشه!؟

dark

یک ماه از انتشار بازی گذشته و هنوز هیچ معلوم نیست سوپرسل میخواد چه کار کنه درضمن تو کانال براول استارزتون یکم فعالیت داشته باشید با تشکر

Pedram

کلا سوپرسل عادت داره اول مژده بده بعد تازه یک ماه بعد اون مژده رو اجرا کنه.مثل town hall11کلنز که 1سال بعد از خبرش اومد. خود بازی به نظر جالب نماد ولی باید منتظر موند‌. چون سوپرسل شرکت بازی سازی بزرگی هست و ایده های جالبی داره. اما بهتره که سوپرسل تو این بازی مثل تو کلش رویال پولکی بازی در نیاره و بیشتر به فکر پلیر ها باشه.

یه حرفه ای

به نظر من که سوپر سل از شرکت های ios پول گرفته تا نسخه اندروید رو دیر تر پخش کنه و همه به سمت خرید ios وسوسه بشن …..

مصطفی

الان ملت برن ملیونی پول بدن که یه هفته بیشتر بازی کنن..خخخ

as

لطفا یکی بگه کی برای اندروید ساخته میشه چون از عکساش معلومه عالیه با فیلماش

مهدی .

همه منتظرن که اندرویدشم بیاد .از کلش اف کلنز و رویال چیزی نصیبتون شده؟؟ معتادی هم اخه تا این حد ..

آریا

وقتی کلش رویالم اومد همه میگفتن کسی سمتش نمیره ولی ترکوند با اینکه این بازی به نظر مسخره میاد ولی نباید تجربیات سوپرسل رو دست کم گرفت

تروخداجواب منوبدید

دوست عزیزخواهشاجواب منوبدیددیگه طاقت ندارم کی برای اندرویی منتشرومیادتوی ایران.

حسام

منم دیگه منتظرم خبر بدیددددد ال………….

as

منم همینطوره وقتی فیلماشو دیدم بالا پایین پریدم این در حقیقت بهترین بازی جدید سوپرسل سومین بازی عالی سوپرسل مهم نیست که کی برای اندروید ساخته بشه ولی بهتره زمانش خیلی زود باشه

Golden wolf

بازيش خيلي ضعيفه فك نكنم بالاي دوازده سال بتونه بيش از دو روز اينو بازي كنه گيم پلي كه فاجعه ست گرافيكش افتضاحه و روند بازي خيلي تكراري و خسته كننده ست كلا جايزه و امتياز هم كه به زور ميدن به نظر من اصلا شباهتي به كلش رويال نداره ، كلش رويال بي نظير طراحي شده و با ابديت هاي اخيرش نهايت هيجان رو بوجود اورده فقط اومدن اينو به زور چسبوندن به رويال بگن اينم خوبه

پرسپولیسی

ایا سوپرسل اصلا گفته که برای اندرید این بازی رو منتشر میکنه اگه هم هست تو کانال تلگرامی تون این خبر هارو پوشش بدید

حسین

ایده کلش اف کلن عالی بود و معروفیت سوپر سل مدیون این بازیه. بازی رویال گیم پلی متفاوتی داشت که موفقت کلش رو نداشت. این بازی هم خیلی نزدیک رویاله . اگه شکست بخوره فکر نمیکنم دیگه سوپر سل بتونه خودشه جمع جور کنه. نظرم اینه که بهتر بود کلش اف کلنز دو رو بیرون میدادن . دهکده دوم کلنز هم لازم نبود. خلاصه سوپر سل کمی دچار خود بزرگ بینی شده و فکر میکنه گیمرا حالیشون نیست هر چی اونا بدن ما بازی میکنیم . دندان طمع اگر بکندی فارغ شوی از عاز مندی . تجارت و کاسبی در… بیشتر بخوانید »

فانتاس

دقیقا درسته/ هیچکدوم از بازی هاش به اندازه کلش اف کلنز محبوبین نداشته/ حتی کلش رویال / به جای این کارا باید همون کلش رو با چهره متفاوت میدادن بیرون و البته دهکده دوم مسخره تر کرده کلش اف رو/

مهدی

اخه چه قدر کلش اف کلن؟ بسه دیگه.اخرشم میشه یه ابدیت مسخره مثل دهکده دوم.این بازی هم تازه اولشه بزارید یکم پر و بال بگیره بعد نظرات کارشناسی تون رو بدید??

میشه رو هوا نظر ندید؟

چرا وقتی هیچ چی نمیدونید الکی نظر میدید؟؟؟ کی گفته کلش رویال ضعیف بود؟؟؟ درباره ی اینکه معروفیت آف کلنز رو داش یا نه نظری ندارم ولی فقط همینو میدونم که رویال در حدی قوی بود که داش آف کلنز رو محو میکرد و برای نجاتش سوپرسل مجبور شد تغییرات عظیمی در بازی ایجاد کنه مثل ترینینگ تایم و یا اون دهکده ی دوم که البته بسیار هم لازم بود. کی گفته برول شبیه رویاله؟؟؟ واقعا انقدر قدرت تشخیصتون پایینه یا دارید شوخی میکنید؟ توی رویال شما از کارت ها (که واقعا فکر تحسین برانگیزی بود) استفاده میکنید اما توی… بیشتر بخوانید »

مهدی

امیر جان داداش گلم ترو خدا بگو کی برای اندروید میاد

AMIR

عزیزم.زمانش مشخص نیست!
ولی احتمالا در اخرای همین ماه جولای منتشر میشه!

مهدی

تورو خدا بگید کی برای اندروید میاد

Elma

سلام.. با نرم افزارای شبیه ساز ios روی اندروید نمیشه بازیو اجرا کرد عایا ؟

AMIR

نمیدونم.امتحان نکردم!

یونس

مرسی بابت پاسختون اقای نیلچی .
امید وارم هرچه سریع تر منتشر کنن
موفق باشید

AmiR aLi ClasheR

سلام من سيستم عامل. IOS دارم وقتي داشتم اپل ايديمو ميساختم كشورشو امريكا زدم بعد الان نميخوام كشورشو به كانادا تغيير بدم ميخواستم ببينم چند روز طول ميكشه تا نسخه جهاني براي سيستم عامل. ios عرضه بشه ممنون بابت سايت خوبتون.

AMIR

باسلام.فعلا برا iosدر کشور کانادا منتشر شده و معلوم نیست!

YAGooT

با عرض سلام تقریبا نزدیک 18-19 سالی میشه مشغول بازی کردن انواع بازی ها بودم ، از انواع بازی های کنسولی گرفته ( آتاری ، سونی 1-2-3-4 و… ) تا ابتدایی ترین بازی ها ، بعضی ها با خوندن چند اطلاعات از بازی ها تو اینترنت یا از شنیدن اخبار و اطلاعات راجب بازی از دوستان و اشنایان ادعای استادی تو بازی ها رو دارن ، با وجود تجربه های بسیاری که تو زمینه بازی دارم هیچ موقع ادعایی نداشتم و سعی کردم همیشه در حال یادگیری باشم ، با توجه به تجربم نظر هر شخصی مهم هستش و برخی… بیشتر بخوانید »

میشه رو هوا نظر ندید؟

کاشکی بعضیا نصف این دوست عزیز قدرت تحلیل و درک مطلب داشتن

یونس

خواهشا بگید چند وقت بعد اینکه بازی برای اپل منتشر میشه اندرویدشم میاد … یه چیزی حدودی بگید لطفا.

AMIR

اخرای ماه جولای

حامد

اه چقدر دیگه باید صب کنیم تا نسخه اندرویدش بیاد من که کلافه شدم . واقعا دارن تو حق ما اندرویدیا ظلم میکنن ????????

AMIR

بزودی…

kian

دوست عزیز، علی. شما انگار از این بازی جدید خوشت نمیاد. اگر اینطوره خب نیا الکی بره ما نظر منفی بده. گرافیکش خوبه یا بده کاری ندارم به هرحال توسط یک کمپانی بازی سازی خوب ساخته شده که از صدتای منو شما بیشتر میدونه. ظاهرا که داستانش و مود هاش جذاب و باحالن و فقط باید منتظر موند که ببینیم واقعا چطوریه. بعدم همون کلش رویال و آف کلنس بنظرت اول موقعی که میخواستن منتشر شن گرافیکشون چطوری بود؟ الان ۱ سال از انتشار کلش رویال و تقریبا ۳ – ۴ سال از انتشار آف کلنس میگذزه شما نباید این… بیشتر بخوانید »

ابوالفضل

ببخشید لینگ دانلودش کجاست هرچی می گردپیدا نمیشه

AMIR

عزیزم اگه تو مطلب خونده باشی نوشته برای iosدر کانادا منتشر شده!
هنوز جهانی نشده!

Mahdi

فوق العاده است هیجان بالایی داره و لذت بازی گروهی به ما میده

حسین

امید وارم هرچه زودتر نسخه سافت لانچ منتشر بشه و بعد از اون هم نسخه جهانی منتشر بشه .

Ben

سلام. اقای علی بهتره بگم شما که به گرافیک خیلی اهمیت میدی برو اون بازی ها رو بکن کلش اف کلنز در سبک خودش عالی هست همان طور کلش رویال. من از بازی جدید کلش خوشم اومده منم به گرافیک اهمیت میدم ولی به 2روش میشه فکر کرد. 1_بازی هایی به این سبک مانند mili militia هستن که موفق هم بودند. 2_سوپرسل واقعا کم عقل نیست که داداش کلش اف کلنز و بوم بیچ هم گرافیکش اول پایین بود ولی در اپدیت هری بالا گرافیکش بالا اومد.این بازی هم همینطور هست و میبینی که همینطور میشه چون اتکایی که به… بیشتر بخوانید »

Ali

سلام دوست من امیدوارم خوب وشاد باشی روزگار خوب وبی مشکل وبی غصه ای داشته باشی امیدم برآن است که تمام ایرانی ها شاد باشن دوست من هرکسی نظری داره شاید شما از این بازی با این سبک وبا این گرافیک دوبعدی خوشتون اومده باشه ولی حقیقت من خوشم نیومد الان دیگه سبک بازی های دوبعدی دیگه خیلی خیلی کم هستش من که خوشم نیومد درنگاه اول که دیدم حال و هوای بازی های تی وی گن اوایل دهه هفتاد یادم اومد درست همچین تصاویر دوبعدی داشت شایدم یک حالت نوستالژیک داشته باشه خوشم اومد ولی اون موانع وسط مثل… بیشتر بخوانید »

محمد مهدی

سلام مرسی از اطلاع رسانی خوبتون کی منتشر میشه به طور عمومی و قابل دانلود میباشد ؟

حسین

سلام تاریخ انتشار بازی مشخص نشده ؟

AMIR

نه هنوز

AmiR aLi ClasheR

سلام چه طوري ميتونم تورنومنت رو زنده ببينم

AMIR

تموم شد!

محمد

تو سبک بازیه وینگلوری باید باشه که صد درصد به گرافیک این بازی نمیرسه

peymanm1985

با درود
دوست عزیز اطلاع دارید که مدیریت چنین سایتی چقدر هزینه بر و دشوار است؟
کلش آف کلنز ، کلش رویال و … همگی زیر مجموعه کمپانی سوپرسل هستند و بی معنیست برای هر کدام از بازیها یک وبسایت جداگانه طراحی و ساخته شود.
تقریبا شبیه کلن زدن های بی فایده و بی هدف اکثر کاربران در بازی کلش آف کلنز میشود که هیچ فایده ندارد و بیهوده فضای سرور را اشغال میکند

Ali

سلام امیدوارم حال همه خوب باشد روزگار خوبی داشته باشند به نظر من زیادی بزرگش کردین به نظر من سوپرسل به پای شرکت ها وکمپانی های امریکایی وژاپنی نمیرسه حالا روزگاری در یک زمان مناسب اومد کلش داد بیرون معروف شد شاید اگه یه مقدار دیرتر بازی رو اراىه میکرد شرکت ها ی دیگه از اون پیشی میگرفتن این بازی که هم داده بیرون فکرنکنم به پای بازی دیگه برسه شما الان بازیmobil legends رو بازی کنید گرافیک بالا گیم پلی بسیار عالی هیرو های عالی که هیچ کدوم از بازی های سوپرسل به گرتشم نمیرسن بلاخره هرکسی یه نظری… بیشتر بخوانید »

Mahdi

فعلا که معلوم نیست از روی عکس نمیشه فهمید باید خود بازی بیاد تا بشه درمورد گرافیکش نظر داد

Mehdi10

سلام خدمت شما دوست عزیز میخواستم چند تا نکته در مورد حرفهاتو بگم 1. تو اینکه سوپر سل یکی از بهترین شرکت های بازی سازی برای اسمارت فون هاست شکی نیست عزیز احساس میکنم شما بازی های کنسول یا پی سی رو با موبایل اشتباه گرفتی بله شما درست میگی الان گرافیک یکی از اجزای جدا نشدنی از صنعت گیمینگه ولی ن همیچیز. حتی تو بازی های کنسول و پی سی اجزای بسیار مهم تری هستن مثل داستان و… 2 داداش سوپرسل نمیگم بهترین هست ولی بهترین بازی های حال حاضر موبایل تو سبک خودشونو داره یه مثال میزنم برات… بیشتر بخوانید »

Ali

دوست من بازهای کنسولی رونگفتم شما انگار بازی به غیر کلش و رویال بازی نمیکنی الان بازی های برای اندروید وایفون اومده که گرافیکش فوق العاده بالاست وبسیار هیجان به بازیکن میده یه نمونه براتون مثال زدم شما برو بازیmonil legends بازی کن از گرافیکش حیرت زده میشی گرافیک هیرو ها واقعا فوق العاده هست که میگم هیچ کدوم بازی سوپر سل به گرتشم نمیرسه الان وبسایت بدوگیم یا ایرانکلش یه تصویر کوچکی از بازی جدید سوپرسل نشون داده برو ببین همینجوری که گفتم گرافیکش مثل کارتون های دهه شصت میمونه از قدیم گفتن خیاری که شیداست از دوبرگش پیداست… بیشتر بخوانید »

Mehdi10

داداش گلم من نگفتم بازی با گرافیک برا موبایل نیست درضمن من حرفم این بود بازی های موایل برا موفق شدن بیشتر نیاز به نو اوری دارند تا به گرافیک یه مثال برات میزنم اون بازی که شما گفتی بیشتر دانلود داره یا بازی مثل کلش . اون بازی که شما گفتی بیشتر بازیکن انلاین روزانه داره یا کلش رویال . اونبازی بیشتر درامد کسب میکنه یا کلش ؟درضمن بازی هایی هم هستن با گرافیک عالی که اصلا موفق نیستن و بعضی ها هم به شدت موفقن مثل اسفالت . مدرن کمبت وین گلوری و…… شما اگه از این بازی… بیشتر بخوانید »

JAVAD DJ

بازی که شما میگی تقلیدی از بازی هیولا های قهرمان است و گرافیکش بسار از بازی اصلی کمتر .
درمورد گرافیکشم بگم اول که کلش اومد گرافیک خوبی نداشت،تصویر هیرو ها بسیار بی کیفیت بود اما الان یک بازی با کیفیت و جذابه این بازی هم تازه سازه و هنوز اولین اپدیتو پشت سر نزاشته بزار چند ماه از انتشار و اپدیت هاش بگذره بعد بگو بازی تقلید هستش یا با گرافیک پایین.

میشه رو هوا نظر ندید؟

ارزش حرفتو کمتر از اونی میبینم که بخوام جوابشو بدم چون معلومه که در موردش اصلا فکر نکردی. ولی برای اینکه ثابت کنم چه آدم بی اطلاع و ناشی هستی جوابتو میدم. با بقیه ی حرفات کاری ندارم فقط هر چی تو این نظر گفتی رو جواب میدم. 1. گفتی mobile legends دیگه نه؟ خوب منم قبول دارم بازی زیبا و پر طرفدار و میشه گقت با گرافیکیه. ولی چه ربطی به این داره؟؟؟ مث این میمونه یه بازی FPS رو با یه RACING مقایسه کنی (البته فقط خواستم دو تا سبک بی ربط نسبت به هم رو بگم.) منم… بیشتر بخوانید »

محمد مهدی

شما هر وقت تشخیص دادی پستر هست نه پوستر بیا در مورد سوپرسل نظر بده

Ali

اولا چه ربطی داشت به بازی من اشتباه نوشتم شما درست بخون
دوما پستر نیست وپوستر هستش اول برو ببین بعد بیا الکی بگو منم هستم

Ali

یعنی واقعا نمیدونی پوستر،،پستر نوشته نمیشه یا خدااااااا برو توگل یه سرچی بزن لغت نامه دهخدا رو نگاهی بنداز
الکی اومده به یه لغلط غلط املایی میگیره

مصطفی

گل یا گوگل….آقای دهخدا..خخخخ

مسعود خان

اینکه اطلاع ریانی شه خوبه ولی این سایت فقط برا کلشه دلیلی نیست که بشه کل بازی سوپرسل لطفا برای هرکدام از بازی ها یک سایت خاصش بزنید ?

امیر

من که فک میکنم بازی عالی باشه واقعا شرکت سوپرسل بازی ساز حرفه ای هستش

?>