بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

مپ بیلدر بیس لول 6 – سری اول

15 7,363
بوک مارک

طراحی بیس در Versus Battles و بیلدر بیس بسیار بسیار مهم و ضروری است ،  Versus Battles از دو بخش حمله و دفاع تشکیل شده ، اگر شما حمله بسیار خوبی داشته باشید ، تازه نصف راه را رفته اید ، دفاع کردن هم به اندازه حمله کردن نیز مهم است ، اگر بیس شما ضعیف باشد و دشمن از شما درصد و ستاره زیادی بگیرد ، شما هرگز نمیتوانید منابع مورد نیاز خود را غارت و دریافت کنید و در طرف دیگر هم نمیتوانید به کاپ های بیشتری دست یابید ، من امروز چند مپ بیلدر بیس لول 6 بسیار خوب برای شما تهیه دیده ام .

مپ بیلدر بیس لول 6

یکی از نکاتی که قبل از شروع مهم است این است که ، اگر بیس ای از اینترنت و فضای آنلاین پیدا میکنید ، قبل از اعمال و یا در هنگام اعمال ، باید مقداری آنرا تغییر دهید و شخصی سازی کنید . با ادامه مطلب و بدوگیم همراه باشید …

مپ Anti-Ground برای بیلدر بیس لول 6

قدرت دفاعی این بیس علیه حملات زمینی شگفت انگیز و بسیار خوب است ؛ مولتی مورتار عنصر مرکزی این بیس است و به خوبی محافظت می شود . در این بیس بیشتر حملات از سمت چپ میباشد و ما هم کاری کردیم که قسمت چپ کمی قوی تر باشد ، شاید در دید اول شما متوجه این قدرت نشوید ولی در کاربرد و دفاع متوجه خواهید شد ! این هم مپ ?? :

حتماً بخوانید  هکرها چگونه اکانت کلش اف کلنز شما را هک میکنند + آموزش پیشگیری
مپ بیلدر بیس لول 6 – سری اول
builder-base-6-layouts-1

از سویی دیگر ؛ مهاجم هم زمان زیادی را با بی بی دراگون میتواند به دست آورد ، البته بیس برای نیروهای هوایی آماده هست ولی خب بیشتر دفاعی های هوایی زن در مرکز بیس هستند و اطراف بیس را پشتیبانی نمیکنند .

این بیس برای شما پیروزی های زیادی را به ارمغان خواهد آورد ، اتکر به طور متوسط این بیس را حداکثر میتواند 60 درصد تخریب کند !

بیس ضد 3 ستاره برای بیدر بیس لول 6

بیس ای که در پایین تر مشاهده خواهید کرد ، یک بیس کامل و بسیار مناسب است ، این بیس هم از لحاظ هوایی و هم از لحاظ زمینی در سطح بالایی قرار دارد و این بیس به هیچ وجه 3 ستاره نخواهد شد ؛ این هم مپ ?? :

مپ بیلدر بیس لول 6 – سری اول
builder-base-6-layouts-2

مشاهده میکنید که مولتی مورتار در مرکز سمت راست مپ قرار گرفته و سمت راست مپ را به طور کامل پشتیبانی و ساپورت میکند ، اما در سمت چپ مپ ما بیس را بی کیفیت میبینیم ، ولی همه این تنها یک تله بسیار فریب آور هست ! اگر با جاینت حمله کنید ، کراشر موجود در سمت چپ مپ کار آنها را میسازد ، اگر با بی بی دراگون حمله کنید ، فایر کراکرز ها و س به طور کامل مپ را پشتیبانی میکنند ! ولی این بیس ، مپ درصد ده ای است و دشمن میتواند از شما درصد بگیرد ولی خب به جای آن ضد 3 ستاره است !

حتماً بخوانید  استراتژی اتک با بربر - برد در دهکده دوم

بیس ضد بی بی دراگون برای بیلدر بیس لول 6

خب همانطور که از نام این مپ مشخص است ، این مپ ضد بی بی دراگون و به کل نیروهای هوایی است ؛ اگر این مپ را روی بیس خود اعمال کنید ، بی بی دراگون های حریف ، نمیتوانند حتی تکان بخورند ، چه برسه به تخریب منابع و مخازن … ؛ این هم مپ ?? :

مپ بیلدر بیس لول 6 – سری اول
builder-base-6-layouts-3

بسیاری از اتکر ها و حمله کننده ها در حملات و اتک های خود از بی بی دراگون استفاده میکنند ، مپ بالا ، یک مپ کاملا ضد بی بی دراگون هست و به خوبی میتواند نیرو های هوایی را دفع و نابود کند !

موفق و پیروز باشید !

دیدگاه بگذارید

15 نظر برای "مپ بیلدر بیس لول 6 – سری اول"

خبر کردن از
avatar
مرتب سازی :   جدیدترین | قدیمی ترین | محبوب ترین
زینب خوشگله
مهمان

میگم خودتونم بیلدربیسو بازی میکنین
همون مپ هایی که خودتون چیدین رو بزارین به جون خودم همه اینارو چیدم پوووووودرم میکنن بدرد نخورن باو

mahdi
مهمان

من استفاده کردم به درد نمیخورن به نظر من اگه تونستین از مپ ایی که خودتون بهشون اتک میزنین استفاده کنید

محسن
مهمان

به نظر من وقتتو برا این بازی دوم نذار همون خبراش کافیه مذخرفتر ازین نمیشد

Ali t2
مهمان

مپ های خوبی نمیذارید واقعا

محمدرضا
مهمان

این مپ ها مخصوص تاپ پلیرهایاکسانی‌هستندکه‌همه‌چیشون‌مکسه‌مابدبختاکه‌تازه‌رفتیم‌تان‌شش‌اگراین‌مپ‌هاروبچینیم‌شایدبه‌دلیل‌پایین‌بودن‌لول‌بعضی‌از‌دفاعی‌هامپ‌خوبی‌برامون‌نباشه‌لطفا‌مپ‌های‌انتی‌دواستارمخصوص‌ادم‌های‌ضعیف،بلدرشش‌بزارید

رضا
مهمان

تمام مپ های لول 6 که در اینجا گذاشتید 5 اردوگاه نظامی دارند اما من لول 6 هستم و 4 گزینه بیشتر ندارم می شود راهنمایی فرماییدچرا اینگونه است

reza
مشترک

یه سوال من بخوام به تیم شما ملحق بشم باید چیکار کنم از 24 ساعت شبانه روز تقریبا 20 ساعتش را آنلاینم میشه جواب بدید.با تشکر

reza
مهمان

4ساعت هم میخوابی، هم غذا میخوری هم میری .. . . ؟ خخخ

?>