بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

دهکده ی دوم کلش اف کلنز پیشرفته تر میشود + ویدئو پیشنمایش تغییرات آپدیت بعدی

15 6,451
بوک مارک

دهکده ی دوم کلش اف کلنز پیشرفته تر میشود

همانطور که پیش از نیز گفته شده بود آپدیت عظیم کلش اف کلنز تازه شروع یک تحول بوده و تا مقصد نهایی راه درازی در پیش است. حالا تنها مدت کمی تا انتشار آپدیت بعدی باقی است و ویژگی های جدیدی که در انتظار دهکده دوم کلش است!

این اطلاعات به صورت اختصاصی و برای اولین بار از سایت بدوگیم منتشر میشود.در صورت استفاده در سایت یا کانال تلگرامی خود حتماً منبع را ذکر نمایید.با تشکر

ساختمان های دفاعی جدید به دهکده دوم می آیند!

در تغییرات جدید کلش همانطور که میدانید ، درحال حاضر سه دفاعی در دهکده دوم غیرقابل دسترس میباشند. طبق اطلاعات استخراج شده از سورس بازی ، در آپدیت بعدی این سه ساختمان که مطعلق به سه سطح جدید از بیلدرهال هستن در دسترس خواهند بود.

 

** اولین دفاعی جدید : آتش زن (سرخ کن) **

Roaster یا سرخ کن یک دفاعی کاملاً جدید میباشد که با شعله های آتشین خود سربازان را  از سر راه برمیدارد.

این ساختمان دفاعی در بیلدرهال سطح 6 که در آپدیت بعد به بازی خواهد آمد در دسترس است و با هزینه یک میلیون گلد و مدت زمان 10 ساعت ساخته میشود.

همچنین این ساختمان در لول مکس با داشتن قابلیت شلیک 15 شعله در ثانیه خسارتی معادل 300 واحد بر ثانیه به نیروهای مهاجم وارد میکند و یکی از قدرتمندرین و مرگبارترین ساختمان های دفاعی در دهکده دوم بشمار میرود!

دهکده ی دوم کلش اف کلنز پیشرفته تر میشود
دهکده ی دوم کلش اف کلنز پیشرفته تر میشود
دهکده ی دوم کلش اف کلنز پیشرفته تر میشود
دهکده ی دوم کلش اف کلنز پیشرفته تر میشود

 

 (عملکرد کامل این دفاعی در ویدیو اختصاصی در انتهای مطلب قابل مشاهده میباشد)

 

دومین دفاعی جدید : جاینت کنون (توپ غول آسا)

این دفاعی که در بیلدرهال سطح 7 در دسترس قرار میگرد ، با هزینه 2 میلیون گلد و مدت زمان 12 ساعت قابل ساخت است و عملکرد بسیار جالب دارد ؛ زمانی که به سربازها شلیک میکند آن ها را به هوا پرتاب میکند.یکی از قدرتمندترین دفاعی ها در دهکده دوم است و تا 8 سطح قابل ارتقاء میباشد.

دهکده دوم کلش
دهکده ی دوم کلش اف کلنز پیشرفته تر میشود

(عملکرد کامل این دفاعی در ویدیو اختصاصی در انتهای مطلب قابل مشاهده میباشد)

** سومین دفاعی جدید : مگا تسلا **

این دفاعی جدید در بیلدرهال 8 امکان ساختن پیدا میکند.در واقع نسخه ی بزرگتر و قوی تر هیدن تسلا میباشد با این تفاوت که دیگر خبری از مخفی بودن نیست و از همان ابتدای اتک این ساختمان در دید اتک زندده میباشد.

مگا تسلا آخرین لول سطح 8میزان تخریب این دفاعی بسیار بالاست و همانطور که در تصویر مشاهده میکنید در سطح سوم 180 واحد در ثانیه و در سطح 8 تا 292 واحد دمیج دارا میباشد.اما تنها نقطه ی ضعف آن سرعت پایین در اتک میباشد

(در ویدئو انتهای مطلب میتوانید عملکرد این دفاعی را مشاهده نمایید)


سربازهای جدید در راه دهکده دوم!

علاوه بر ساختمان های دفاعی ، سه نیروی دارک ویچ ، بالون اسکلتی و سوپر پکا هم به صورت بزودی در بازی معرفی شده بود و قابل دسترس نبودند!

** نیروی جدید بالون اسکلت انداز **

حتما با بالون بمب انداز دهکده ی اول آشنا هستید؟ این نیروی جدید بجای بمب بر روی دهکده ی دشمن اسکلت می اندازد! همچنین لازم به ذکر است که این نیرو در بیلدرهال سطح 7 در دسترس خواهد بود و دارای 16 لول میباشد !

دهکده ی دوم کلش اف کلنز پیشرفته تر میشود
دهکده ی دوم کلش اف کلنز پیشرفته تر میشود

 

** نیروی جدید ساحره تاریکی **

ساحره تاریکی که اخیر از کلش رویال به کلش اف کلنز نقل مکان کرده است رقیب قدرتمندی برای ویچ است چراکه این نیرو از قدرت تخریب بسیار بالایی نسبت به ویچ برخوردار است!

نایت ویچ یا ساحره شب در بیلدرهال سطح 6 در دسترس قرار میگرد ، دارای 16 لول است و بجای اسکلت با خود خفاش به همراه دارد!

 

** نیروی جدید سوپر پکا **

این نیرو که در بیلدرهال 8 در دسترس قرار میگرد ، دارای 16 لول است و هیجان انگیزترین نیروی دهکده دوم بشمار میرد چراکه از قدرت انفجاری و صاعقه در هنگام نابودی برخوردار است!

در حقیقت به دلیل داشتن تخریب کمتر نسبت به پکا ،  قدرت انفجاری این نیرو است که آن را به نیرویی مرگبار تبدیل می نماید!

دهکده ی دوم کلش اف کلنز پیشرفته تر میشود + ویدئو پیشنمایش تغییرات آپدیت بعدی
دهکده ی دوم کلش اف کلنز پیشرفته تر میشود + ویدئو پیشنمایش تغییرات آپدیت بعدی

 

** تغییرات سطوح نیرو در آپدیت بعدی کلش **

همانطور که ملاحضه فرمودید ، سه نیروی جدید بالا همگی دارای 16 لول هستند. این درحالی است که هم اکنون در بازی نیورها تنها 10 لول دارند!

بر اساس اطلاعات استخراج شده از سورس بازی ، در آپدیت جدید تمامی نیروها دارای 16 لول خواهد بود که بطور مساوی در بین 8 سطح بیلدرهال تقسیم خواهد شد!

دهکده دوم کلش
دهکده دوم کلش

 

ارتش بزرگتری در راه دهکده دوم است!

همانطور که میدانید ، درحال حاضر شما دربیلدرهال لول 5 در بهترین حالت میتوانید 4 کمپ داشته باشید که بدان معنی است که در حمله های خود میتوانید تنها از حداکثر 4 نوع نیرو استفاده نمایید!

اما بر اساس اطلاعات استخراج شده از سورس بازی ، در آپدیت بعدی قادر خواهید بود در بیلدرهال سطح 8 تا حداکثر 6 نوع نیرو داشته باشید و این به معنی امکان ساخت 6 کمپ خواهد بود!

دهکده دوم کلش
دهکده دوم کلش

 

خلاصه برخی از ویژگی های آپدیت بعدی کلش به شرح زیر میباشد :

  • امکان انتخاب و جابجا کردن دیوارها به صورت تکی (احتمالی)
  • امکان ساخت حداکثر تا 6 نوع نیرو (6 کمپ)
  • امکان جابجا کردن ساختمان ها همانند دهکده ی اول
  • افزوده شدن لول جدید نیروها و ارتقای آنها تا سطح 16
  • اضافه شدن سه سطح جدید به تالار سازنده (از 5 لول بیلدرهال به 8 لول افزایش پیدا میکند)
  • اضافه شدن لول جدید دیوار (سطح 8)
  • اضافه شدن سه دفاعی جدید  : توپ غول آسا ، مگاتسلا و سرخ کن)
  • اضافه شدن سه سرباز جدید : دارک ویچ ، بالون اسکلت انداز و سوپر پکا
  • اضافه شدن یک عدد پست نگهبانی اضافه
  • اضافه شدن یک عدد کراشر اضافه

================================

مشاهده ویدئو اختصاصی از آپدیت بعدی کلش

 

دانلود ویدئو با کیفیت خوب

================================

این مطلب در حال به روزرسانی و تکمیل شدن است.بازهم خواهشمندیم در صورت استفاده در سایت یا شبکه های اجتماعی حتماً از منبع یعنی سایت و کانال بدوگیم نام ببرید.

 

دیدگاه بگذارید

15 نظر برای "دهکده ی دوم کلش اف کلنز پیشرفته تر میشود + ویدئو پیشنمایش تغییرات آپدیت بعدی"

خبر کردن از
avatar
مرتب سازی :   جدیدترین | قدیمی ترین | محبوب ترین
sajjad
مهمان

ببخشید این سرور تست بازی

امیر نیلچی
مدیر سایت

خیر دوست عزیز
این بخش مربوط به سرورهای تست خود تیم بدوگیم هست که اطلاعات اون براساس سورس بازی بارگزاری میشه

Ben
مهمان

باز سلام. راستی این ها گفته و خیال من نیست اگه فوحشی دارید به یوتوبره بدیدخخخخخ تازه اگرم باشه این بازی در حال تعمیرات و تعمیر هست راجب تایمر زمانی شب و روز یک مطلب رو جا انداختم که گفته بود شاید تایم شب و روز رو به ساعت جهانی گذاشتیم. لطفا نظرتون رو درباره حرف هایش یوتوب کلش و این که این بازی بیاد رو بگین
.

Ben
مهمان

سلام.اپدیت جدید کلش عالی هست و کلش تازه جون گرفته.ولی بازی جدید که قرارهای 4یا5ساله اینکه جای کلش رو بگیره و بصورت ازمایشی در بعضی کشور هایی که در غارها امریکا هستن اومده به نام Clash Amero که ترکیبی از کلش افزایش کلمز و رویال و چیز خاصی جدید هست مثلا گوبلین هوت داره که توش سه سرباز هست گوبلین خنجر دار ، گوبلین نیزه دار،دارت گوبلین، همچنین نایت باراکس(پادگان شب)هم اومده که سرباز هوایی مثل نایت ویچ و بمیر و جاینت اسکلت و ….. داخلش هست راستی بازی موقعیت مکانی شما رو پیدا کرده و روز و شب رو براتون درست می‌کنه که عالی هست سرباز هایش نایت باراکس فقط شب ها در دسترس هست و اگر اونها رو تا صبح تو اردوگاه بزاری از بین می‌رفت تازه ۶تا اردوگاه داری که هر کدام چهار لول داره که پنج تا پنج تا اضافه میشه اردوگاه لول ۱هم 10تا جا داره تازه گرافیک فوق العاده ای داره و شما می‌توانید با خرج مقدار زیادی پول نپتون رو باز تر کنید یعنی در کلش اف کلنز وقتی اونور مرز نپتون رو با پول حذف کنید.سرباز های جدید دیگر هم مثل لامبرجک در باراکس ایس ویزارد در نایت باراکس و دیگر سرباز ها هست. چون بازی ازمایشی هستش معلوم نیست که بیاد ولی هر کی میگه بیاد لایک کنه و هر کی میگه نیاد لایک نکنه. راستی اینارو یکی از یوتوب های سوپرسل گفته و عکسش هم هست. و من دیدم.

Elma
مهمان

سلام.. ذکر کرده بودید کارگر دوم ب بازی میاد.. تو آپدیت جدید این اتفاق میافته ؟؟

Co-Leader
مدیر سایت

فعلا خبر جدیدی در این مورد اعلام نشده رسمی بشه در کانال و سایت اعلام میکنیم

Mehdi10
مهمان

سلام میخواستم بگم این تغیرات از قبل تعین شده بود وچیز جدیدی نیست مثلا اگه شما همین الان هم. پروفایل بیلدر هالتونو ببینین اگه لول 5 باشه میبین که هنوز مکس نشده یا اینکه مثلا ارچرتاور لول 5 رو پروفایلشو ببینین میفهمین که هنوز نه دمیج ن هیتپوینتش مکس شده پس چیز جالب و جدیدی نیست درضمن افراد اشتباه متوجه نشن این یه اپدیت نیست میشه گفت یه اپدیت بالانس یا درون برنامه ای باشه مثل کلش رویال که نیروی جدید براش میاد هرسه هفته یه بار قابل دسترس میشه اینم همونه ولی چون کلشه شاید همه رو باهم در یک اپدیت دانلودی. جمع اوری کنن و قابل دسترس کنن
ممنون از سایت خوبتون

حسین
مهمان

سلام سلام ممنون از اطلاع رسانی های خوب و عالی تون فقط دو تا چیز میخواستم بگم یکی اینکه واس ربات سازنده چقدر لول میاد ؟؟؟ یعنی تا لول سی میتونیم ارتقا بدیم یا….؟؟ یکیم اینکه اون آرچر تاور و مورتار دهکده اول چی میشن بالاخره ؟؟؟ ممنون میشم زودتر جواب بدین باتشکر از سایت خوبتون

امین
مهمان

یعنی نفهمیدید که همین الان هم قابلیت جابجایی دو تا سازه همراه با هم در دهکده دوم هم وجود داره واقعا که…

مهران
مهمان

خدا وکیلی 3 ساله کار زندگیمون شده کلش کلش اخ همش اپدیت اینا ول کن نیستن بزنم حذف حساب جیمیلم خدا

علی
مهمان

با سلام داخل کانال تلگرامی گفته بودین کارگر دوم خواهد اومد
میخواستم بدونم ایا حقیقته؟
در این مطلب اشاره ای میکنید به کارگر دوم؟

امیر نیلچی
مدیر سایت

بله دوست عزیز
این موضوع نیز حقیقت دارد و به محض بدست اوردن اطلاعات بیشتر آن را در مطلب قرار میدهیم

Ali
مهمان

سلام خدمت سایت خوب بدوگیم و دوستان عزیز
ببخشید اپدیت به اصطلاح عظیمی که اومد همگان شاهد بودید که چیزی برای دهکده اصلی نداشت ومعرفی یک بازی جدید درکنار کلش اف کلنز بود
میخواستم بپرسم که ایا در این اپدیت پیش رو ایا تغییراتی برای کلش اف کلنز می اید یا همانند اپدیت عظیییییم دهکده اصلی بی نصیب خواهد بود؟؟؟؟
ممنون میشم جواب سوالمو بدین

امیر نیلچی
مدیر سایت

والا هنوز جزییات در اینباره مشخص نیست
درحال حاضر تمامی تغییرات لو رفته و مشخص شده مربوط به دهکده دوم هستند

Mgmg
مهمان

سلام،من وقتی این اپدیت جدید اومد خوشم نیومد ولی الان به نظرم جالب میاد با این اپدیت هم که قراره بشه بازم بهتر میشه تو دهکده دوم اتک زدن از دهکده اول سخت تره چون خودمون مپو انتخاب نمیکنیم برا همین باید در لحظه تصمیم بگیریم واین جذاب تره

?>