بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

حواشی انجمن کلش اف کلنز – آپدیت کریسمس 2018 – آپدیت سوم

20 4,653

در این مطلب خبری کلش اف کلنز با ما همراه باشید تا در جریان حواشی انجمن کلش اف کلنز بعد از پرسش و پاسخ در مورد آپدیت کریسمس 2017 با خبر شوید .

حواشی انجمن کلش اف کلنز
حواشی انجمن کلش اف کلنز

 

تنها یک روز به معرفی محتوای جدید بازی کلش اف کلنز که با حرف Q شروع می شود مانده سات و شور و هیجان در انجمن به اوج خود رسیده ، در ادامه این مطلب آموزشی که مخصوص حواشی آپدیت کریسمس است به صحبت های دارین ( مدیر ارشد انجمن سوپرسل ) که معتبرترین فرد این روطهای سوپرسل است می پردازیم تا ببینیم چه چیز در انتظار ما است .

 

دارین – 16 دسامبر 2017

در آپدیت پیش رو :

  • شاهد نیرو جدید یا ساختمانی جدید نخواهیم بود
  • شاهد هیرویی جدید نخواهیم بود
  • محتوای جدید Q در ویدئوی آینده ارائه خواهد شد ، من اعلام کردم که این ویدئو در روز یکشنبه یعنی فردا ارائه می شود اما ممکن است بخاطر مسابقات لیگ جهانی وار ( CWL ) به دوشنبه موکول شود .
  • جدا از تغییراتی که در مطلب بالانس ارائه شد لول جدید برای نیروها و ساختمان های دفاعی نخواهد بود .

 

دارین – 15 دسامبر 2017

پروسه بالانس به این سادگی نیست که به صحبت های کاربران و پللیر ها گوش کنیم و تغییرات مد نظر آنها را انجام دهیم ، کار ما بسیار پیچیده تر از این ها است .

ما باید به دیتاهای خود و نتیجه اطلاعات سرور ها رجوع کنیم و ببینیم که کلش اف کلنز در حال حاضر نیاز به چه تغییراتی و در چه بخشی دارد و سپس راجع به تغییرات احتمالی تصمیم گیری کنیم .

ما متوجه شدیم که تعداد افرادی که از تاون هال 9 به تاون هال 10 آپگرید می کنند به صورت قابل توجهی کاهش یافته است و کاهش شدید بیشتر در آپگرید تاون هال 10 به تاون هال 11 .

همچنین متوجه شدیم که در اتک های تاون هال 9 به تاون هال 10 و تاون هال 10 به تاون هال 10 و تاون هال 10 به تاون هال 11 و تاون هال 11 به تاون هال 11 هم کاهش شدیدی رخ داده است .

یکی از مواردی که رد تاپیک های مرتبط با گیم پلی از پلیرها و کاربر ها شاهد هستیم این است که گله بسیاری دارند که نمی توانند نتیجه 3 ستاره بگیرند و این باعث ناراحتی شدید آنها و باعث سردی آنها شده است .

اگر پلیرها رد این مورد موفق باشند ، این باعث انرژی بیشتر و نزدیکی بیشتر آنها به کلش اف کلنز می شود .

وقتی درصد موفقیت اتک 3 ستاره تا این حد پایین است ، مطمئنا طبیعی است که شاید افت آپگرید به تاون هال بالاتر و همچنین پایان بازی برای پلیرها را شاهد باشیم .

افزایش زمان اتک به تنهایی باعث افزایش شانس نتیجه 3 ستاره نخواهد بود و در کنار آن نیاز به بالانسی جدی برای لول های تاون هال 10 و تاون هال 11 احساس می شد .

بعد از اجرای تغییرات پیش رو و تست آنها متوجه شدیم که اینفرنو همچنان یک مهره دفاعی عالی و فریز یک اسپل بسیار خوب و موثر خواهند ماند و برای بالانس مجبور به افزایش فضای چاگیری ماینر ها شدیم .

پس لازم است در جریان باشید که این بالانس تصمیمی احساسی و نظر شخص خاصی نیست و بر اساس مشاهده و بررسی دقیق دیتاهای بازی است .

 

دارین – 15 دسامبر 2017

محتوای جدید و Q در این یکشنبه آشکار و معرفی خواهد شد .

از طرفی دیگر از آیتم جادویی ما هم به زودی پرده بردازی خواهد شد ، علاقه من بود که اسم آن را Clantiques بگذارم و بخاطر اصرار زیاد به این اسم تقریبا از دفتر بیرون شدم . ( جنبه شوخی )

 

دارین – 15 دسامبر 2017

ما تغییرات بالانس زیادی را پیش رو داریم .

در مورد خاص اصلی ترین دلیل افزایش فضای جاگیری ماینر ها در آرمی کمپ بخاطر قابلیت جدید اسپل هیل زیر آتش اینفرنو است .

در این حالت به این دلیل که ماینر ها بصورت کلی با اسپل هیل ترکیب می شوند بیش از اندازه قدرتمند می شوند ، ما مجبور به این شدیم تا فضای جاگیری آنها را تغییر دهیم تا آنها را وارد بالانس کنیم .

 

 

بالانس نیروها برای آپدیت دسامبر – 12 دسامبر 2017

در آستانه آپدیت دسامبر سال 2017 کلش اف کلنز هستیم و جو بسیار شدیدی در انجمن سوپرسل حکم فرما است ، بخصوص وقتی دارین ( مدیر ارشد انجمن سوپرسل ) پستی در انجن میگذارد که هیجان را 100 چندان می کند .

در یکی از پست های اخیر خود او چنین گفت :

” آپدیت زمستان 2017 بسیار بزرگ است ، در این آپدیت محتوایی جدید به همراه تم زمستانی و المان های کریسمس به دهکده شما خواهند آمد ، در کنار همه این تغییرات بالانسی گسترده برای تاون هال 10 و تاون هال 11 را شاهد خواهیم بود . “

تغییرات بالانسی گسترده برای تاون هال 10 و تاون هال 11 یعنی چه ؟

در ادامه نظرات کاربران را منتشر خواهم کرد .

توجه : متون زیر از زبان کاربران انجمن بازی بوده و نویسنده در آن نقشی نداشته است!

 

نظر کاربران

افزایش لول و هزینه آپدیت نیروهای تهاجمی و ساختمان های دفاعی ، همچنین افزایش قدرت و کاهش قدرت برای نیروهای تهاجمی ، همچنین ساختمان های دفاعی ، مطمئنا همچین چیزی مد نظر وی بوده است ، مانند همیشه …

 

به نظرم قدرت تهاجمی بولر ها در این سطح از تاون هال باید کاهش یابند ، یا اینکه قدرت آتش ساختمان های دفاعی برای هدف قرار دادن نیروهای تهاجمی افزایش یابد ، به اینصورت که استفاده از بولر ها سخت تر و ریسکی تر باشد ، همچنین افزایش ظرفیت کمپ و اسپل فکتوری هم برای استراتژِ هایی جدید بسیار عالی خواهد بود ، بولر ها نیاز به کمی تغییر دارند تا به صورت اتومات برای همه استراتژِ ها انتخاب اول نباشند . ( بخصوص برای تاون هال 11 )

 

این تغییرات پیش رو به نظر من می تواند بسیار مفید باشند ، همچنین من انتظار دارم افزایش قدرت نیروهایی مانند جاینت و پکا را ببینیم .

 

من امیدوارم شاهد مواردی مانند مواردی که می گویم باشیم : بربر ، آرچر و گوبلین لول 8 ، افزایش قدرت جاینت در لول 7 و 8 ، افزایش قدرت بالن ها در تاون هال 10 و 11 ، حذف یر فعال کردن هیل توسط اینفرنو در حالت آتش مولتی ، افزایش قدرت دراگون ، افزایش قدرت و سرعت پکا ، پکا لول 7 ، افزایش قدرت و هوش مصنوعی ماینر ، افزایش شدید سطح سلامتی هوگ برای تاون هال 10 و 11 ، آرمی کمپ و اسپل فکتوری لول جدید ، اسپل های لول جدید ، واردن لول 25 و …

 

به نظر من تاون هال 10 و 11 در وضعیت بسیار تاسف باری به سر می برند ، اتک زدن در این سطح از تاون هال به خصوص با بولرها به این صورت است که باید آنها را به تعداد زیاد و بدون برنامه فقط رها کرد به این امید که نتیجه خوبی برای شما به دست بیاید ، این روش اصلا جذاب نیست و سوپرسل واقعا باید به فکر چاره باشد .

 

حواشی انجمن کلش اف کلنز – 20 نوامبر 2017

همانطور که حتما در جریان هستید دیروز دومین جلسه از پرسش و پاسخ تیم توسعه دهنده کلش اف کلنز برگزار شد که مباحث بسیار مهمی در آن مورد بحث قرار گرفت .

در لینک می توانید مباحث این جلسه را بصورت مفصل مشاهده کنید .

در انتهای ویدئو بمب خبری آپدیت کریسمس 2017 لو داده شد و دارین گفت محتوای جدید با حرف Q شروع خواهد شد و همین برای انفجار انجمن کلش اف کلنز کافی بود .

در ادامه نظرات کاربران و ادمین های سوپرسل را راجع به این بمب خبری خواهم گفت ، پس با من همراه باشید .

توجه : متون زیر از زبان کاربران انجمن بازی بوده و نویسنده در آن نقشی نداشته است!

 

نظر کاربران

باید Quests ( ماموریت های روزانه ) باشد ، حتما همینطور است ، این مورد بارها و بارها داخل انجمن از تیم توسعه دهنده پرسیده شده . به این صورت که به شما در حالت Single Player ( تک نفره ) به ماموریت هایی که روزانه به شما داده خواهد شد خواهید پرداخت و با انجام آنها جوایزی مانند سکه یا جم دریافت خواهید کرد .

 

یا میتواند Quake ( اسپل زلزله ) لول 5 باشد که به وسیله 3 اسپل تمامی دیوارها با هر لولی را نابود خواهد کرد ، یا ممکن است نیرویی جدید به نام Quaker ( لرزه انداز ) باشد که آسیب آن به صورت لرزشی و بصورت اسپل زلزله باشد .

 

من مطمئنم Quotas ( به معنی سهمیه ) است ، که شما در این محتوای جدید فقط بنا بر سهمیه بندی خود می توانید اتک بزنید و لوت را بنا بر آن بدست بیاورید تا زمانی که سهمیه روز بعد خود را دریافت کنید .

 

وقتی دارین راجع به قابلیت های جدید کلن ها صحبت کرد به نظرم محتوای جدید می تواند Queen باشد ، به این صورت که با انجام ماموریت های خاص و رسیدن به لول های بالای کلن می توانید کویین خود را بیشتر از لول 45 آپدیت کنید .

 

برای کسانی که کلش رویال بازی می کند ، همه می دانند که Quest در کلش رویال اصلا چیز جالبی نیست و در حالت کلی سیستمی در هم شکسته است ، امیدوارم Quest در حال آمدن به کلش اف کلنز با Quest کلش رویال متفاوت و جذاب باشد .

 

آیا ما باید ازآمدن Quest خوشحال باشیم ؟ آیا Quest ها همان رویدادها با اسم شکیل تر نیستند ؟ اگر قرار باشد quest ها به کلش اف کلنز بیایند من اصلا هیجان زده نمی شوم زیرا دوست ندارم خودم را به چالش بکشم تا به هدفی که بازی تعیین کرده برسم ، من ترجیح می دهم از بازی لذت ببرم .

 

Quit ( به معنی پایان دادن ) ، سوپرسل باعث پایان کار کلش اف کلنز خواهد شد .

 

Queenwalk nerf ( کاهش قدرت کویین واک ) ، بخاطر قدرت زیاد و بیش از اندازه آن و سادگی استفاده از آن شاهد کاهش قدرت این استراتژی خواهیم بود .

 

 

*** به محض ارائه جزئیات و حدس های جدید آن ها را با شما در میان می گذاریم ***

 

مشترک شدن
خبر کردن از
guest
20 نظرات
جدیدترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
پیام

سلام کسی میدونه که چطور کسای که به سوپر سل ای دی من متصل هستن رو پاک کنم
من بازی رو توی گوشی کسی زدم الان دیگه نمیخوام که به ای دی من متصل بشه .ایا راهی هست

اسحاق

خوبه خوشم اومد امیدوارم سوپرسل ب فکر اینم باشه ک کلشو با ایده های جدید جداب تر کنه

مهدی فرجامی

بله دوست عزیز

بینام

سلام این اپ کلش کی میادشماهام دیگه شورش رودراوردین اپ کنین یانگین موقش که شدبعد اپ کنین دیگه خدایی پاک خونک کردین کلش رویک حرفه خوب زدین که نیروهاروگفتین می خایین افزایش بدین این عالیه چون اتک سه ستاره خیلی بایداهلش باشی بتونی ولی خاهشن زیره پاتون نکنین کلش روهرچن مردم رومعتاداین بازی کردین وکسبه درامد ولی خاهشن نرینین توبازی این دهکده دومم که دیگه نگوافتظاح حیف این بازی که خراب کردین حیف……….. ؟این اپ شمامثله این میمونه که به یک بچه یک چیزی نشون بدین وندین بهش زوداپ کنین اگه اپی دکارهس

مهدی فرجامی

سلام دوست عزیز باید باگ ها و مشکلات رفع بشه تا منتشر شه و تلاش سوپرسل برای بهتر کردن بازی هست برای همین همیشه مدتی طول میکشه

Reza

آقای دارین شما فقط بفکر پلیرهایی که مکس هستن هستید جوری آپدیت میدید انگار همه بازیکنان مکس هستند هی لول و غیره اضافه میکنید تا از بیکاری در بیان درصورتیکه خیلی ها لول پایین هستند و هیچگونه توجهی به اونها نمیشه اصلا تیم شما بفکر این هست که فردی که تازه این بازی رو نصب کرده چطور و چگونه میتونه به مراحل بالا برسه؟ آیا فکر نکردید که افزایش لول و نیروها باعث میشه که بازیکنان جدید خسته و ناامید بازی رو ترک کنند؟ نکند دلیل عدم توجه شما به آنها نا امید بودن به آینده بازی و پایان دادن… بیشتر بخوانید »

نسیم

خوب به نظرت لول بالا ها چطور به اون لول رسیدن
از همون ابتدا نصب کردن لول 200 بودن?!!!
اونا هم همه مراحل طی کردن
پس برنامه ریزی شوده هست
خیلی ممنون که موجب فراهم کردن خنده شودی

Reza

فعلا که سادگی شماست که موجبات خنده ما رو فراهم کرده تا الان چه ویژگی به بازی اضافه شده جز آپ کردن و اپ کردن و اپ کردن بیخودی؟ و اوج هنرنماییشون آوردن دهکده مسخره دوم که هیچ ارتباطی به بازی اصلی نداره و جز سنگین تر کردن بازی و کم کردن بازیکنان خیری دیگه نداشته یک بازی دیگر رو چسبوندن به بازی اصلی افتخار نداره فقط جنبه تمسخر بازیکنان رو داره! هر روز به بهانه ی سرگرم کردن ما لول نیروها و دفاعیا رو بالا میبرن بعد از مدتی قدرت همه رو هم کم میکنن و فقط دارن جوری… بیشتر بخوانید »

نسیم

ور ور ور
ور ور ور
وییز ویییز وییز
میو میووو میوو
پیشته گربه
(حرفات واسه من و بقیه )
در ضمن فهمیدیم قوی هستی و مکس هستی
و در ضمن اگه زیاد میدونی چرا یه بازی خودت درست نمیکنی?
و یه مورد دیگه اگه ناراحتی بفرما بازی دیگه
مجبور نیستی بازی کنی

پس میو میو نکن گربه ن

دوم ببین کی بیشتر منفی خورد

Reza

در جواب این توهینات سکوت میکنم
چون معلومه خیلی بچه ای
دوم اینکه داری میترکی
همیشه حقایق برای بشر تلخ بوده و هست
سکوت کوبنده ترین پاسخ برای شماست
حالا هرچقدر دوست داری خودتو جر بده فرزند با ادب ایران?

اعضا سایت

برای شفای اقا رضا بزنید لایکارو
به امید شاعر بزرگی شودنش
به امید شعر و ور های بیشتر شنیدن از ایشون
اقا رضا منتظر شعر جدید شما هستیم
ناقص القعل
پیشت پیشی
از طرف اعضا سایت

نسیم

میدونی به تو چی میگن رضا?
خودبین
یه ملت پستت منفی زدن تو بگو نه حق با منه
برو شعر کمتر تف بده
سلامتی همه باحالا =)

نسیم

یعنی اینقدری که تو نکبتی
نکبت نکبت نیست
اخه ناقص العقل میخوای همون اول نصب کرد بگن بفرما یه روزه همه چیت مکس کن
ادبتم رعایت کن وگرنه …
نبینمت گربه زشت

نسیم

یه ملت دارن میگن شعر نگو
تو حرف خودت بزن
شاعر بزرگ
ادبتم که نداری شلغم
شلغم مغز بیشتر از تو داره

علی

فقط میتونم بگم رضا ایول داری اون زبونتو باید طلا گرفت حرفی واسه گفتن درباره کلش نزاشتی واقعا آفرین

Reza

قربان شما✋?

امیر

ایول داش علی دمت گرم ایول واقعأدمت گرم حرفه یک بازیکن نزدی حرفه یک ملت بازی کن روزدی دمت گرم خداحفظت کنه ایول????????

امیر

رضادما گرم ایول دادانیستی وگرنه یک ماچه اب دارمی خوردم ازت دمت گرم دمت گرم حرفه همه بازی کنان روزدی ایول??????

elney

شما اگه تلاشتو بیشتر کنی و فول آپ بالا بیای همه چی بطور خودکار درست میشه
وقتی الکی تان بزنی خسته میشی چرا چون نمی تونی جمعش کنی

s.e.c.r.e.t

بدترین نظریه مربوط به کسی هستش که گفته قرار بر سهمیه بندی اتک های روزانه س خخخخ،اتک سهمیه بندی با هزینه های آپگرید میلیونی همخونی نداره.ازطرفی با این شناختی که طی این 3سال ونیم از سوپرسل دارم نمیاد جداگانه واسه یکی از ترووپ ها یا اسپل ها تبلیغ راه بندازه.مگه اینکه یه کاراکتر خاص و یا یک ساختمان دفاعی جدید و بدور از کپی طراحی کرده باشن که اسمش با حرفqشروع میشه.درکل هرچی که هس فقط یفکری به حال زمان سرچ های طولانی مدت تو لیگ لجند کنن ممنون میشیم خخخخخ

?>