بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

بررسی تقلب بازیکنان در کلن وارز کلش اف کلنز

18 6,533

اگر در کلن وارهای  اخیر خود با کلنی روبرو شدید که به صورت گسترده و سنگین تقلب می‌کردند و به دنبال راه چاره هستید مطلب آموزشی زیر را از دست ندهید .

گاهی فقط‌ 1 یا 2 نفر در کلن تقلب می‌کنند که وار را نا منصفانه می‌کند ، اما من برای کلنی که بصورت گسترده و بسیار آشکار تقلب می‌کند واقعا تاسف می‌خورم .

به همین خاطر تصمیم گرفتم این مطلب آموزشی را برای شما بنویسم .

 

چگونگی ‌تشخیص تقلب در کلن وار

من در این مطلب آموزشی اسم نرم افزار خاصی را نمی‌برم ، همچنین طریقه استفاده از آن‌ها را هم نمی‌گویم ، زیرا این بر خلاف مقررات بازی و بسیار نا عادلانه است .

توجه کنید هر گونه لینکی به نرم افزار خاص و طریقه مصرف آن سریعا حذف خواهد شد .

تقلب در Clan Wars از همان ابتدای معرفی کلن وار در سال 2014 وجود داشت .

در آن ابتدا در کلش اف کلنز ترفندی برای تمرین بیس حریف وجود داشت که تحت عنوان شبح یاد می‌شد که پس از مدت کوتاهی برطرف شد اما تقلب در این بازی از بین نرفت .

کاملا مشخص است که تقلب روز به روز در حال همه‌گیر شدن است ، حال شما اکانت‌های مهندسی را با تقلب ترکیب کنید !

مشکلات به وجود آمده در حال افزایش شدید است .

البته من قصد ندارم انگشت اتهام را سمت سوپرسل بگیرم و بگویم که آن‌ها برای رفع مشکل تقلب هیچ‌ کاری نکردند ، چون مطمئنم که اقدامات زیادی انجام داده اند ، مشکل اینجاست که افراد متقلب از نرم افزارهای گوناگون استفاده می‌کنند که شناسایی آن‌ها برای سوپرسل سخت است ، البته من نمی‌خواهم وارد مسائل تکنیکی و فنی شوم .

نرم افزار تقلب

وقتی که اتک به یک بیس‌ انجام می‌شود نرم افزار تست جای تله‌ها و نیروهای داخل کستل بیس شما را نشان می‌دهد و به فرد متقلب این امکان را می‌دهد که بارها و بارها بدون محدودیت زمانی و‌ هزینه به بیس شما حمله کند تا راه 3 استار کردن بیس شما را یاد بگیرد و سپس اتک اصلی را همانند آن انجام دهد .

چیزی که در این مطلب قصد آموزش‌ آن را به شما دارم این است که چکونه تشخیص بدید که حریف شما در حال تقلب است و چه کاری از دست شما بر می‌آید .

 

تشخیص تقلب

امکان ارائه شواهد دقیق بر ضد این افراد متقلب کار سختی است ، ممکن است شما حرکت خاصی را از پلیر مورد نظر ببینید و فکر کنید که او حتما در حال تقلب است اما امکان ثابت کردن آن برای شما وجود ندارد .

افراد زیادی را دیدم که کلن حریف را متهم به تقلب کرده‌اند در حالی که اصلا چنین چیزی ‌نبوده .

اما در کلن واری که هر 40 نفر حریف آن عمل را انجام می‌دهند سخت است که به چیز دیگر ‌فکر کرد .

این روند اتفاقاتی است که تقلب در کلن وار را آشکار می‌کند .

اتک‌های بسیار بد ابتدایی .

این اتک‌ها اطلاعات خاصی را برای اتکر فاش نمی‌کنند و به نظر از دست رفته می‌رسند .

و در ادامه اتک ‌بسیار پر قدرت دوم که بیس شما را 3 استار می‌کند و از تله‌ها بصورت کاملا واضحی دوری می‌کند .

متاسفانه این اتفاقات در کلن‌های آسیایی بسیار بیشتر از سایر ‌کلن‌ها اتفاق می‌افتد .

اگر‌ شما اتفاقات گفته شده را در روند کلن وار به وضوح مشاهده کردید تقریبا مطمئن باشید که کلن حریف در حال تقلب است .

اتک به بیس با چند بربر که هیچ آسیبی هم به بیس شما نمی‌رسانند .

تقلب در کلش اف کلنز

گاهی یک شماره خیلی پایین به شماره بسیار بالاتر از خود حمله می‌کند .

مثلا شماره 34 آن‌ها به شماره 3 شما اتک می‌زند .

گاهی برخی کلن ها اتک‌هایی را برای خالی کردن کستل انجام می‌دهند .

اما گاهی برخی‌کلن‌ها اتک‌هایی‌ را با رها کردن چند بربر و سپس‌ پایان نبرد انجام می‌دهند ، احتمال اینکه دسته دوم در حال تقلب باشند بسیار زیاد است .

این اتک‌های ضعیف به این منظور زده می‌شوند که نشان دهند اتک دوم بدون آگاهی از جای تله‌ها زده شدند و سورپرایز می‌شده‌اند ، اما تلاش آن‌ها برای بسیاری از پلیرها بی فایده است .

وقتی در ابتدای وار چند اتک به این ترتیب زده شد شما آن وار را از پیش باخته فرض کنید !

 

وقتی حریفتان تقلب می‌کند چه کار کنید ؟

من 2 اقدام را پیشنهاد می‌کنم ، اول گزارش مشکل به پشتیبانی بازی ، دوم استفاده از این وضعیت .

گزارش مشکل به پشتیبانی سوپرسل

در طول روز شکایت‌های بسیاری به پشتیبانی سوپرسل درخصوص تقلب در وار می‌شود ، اما اگر می‌خواهیم که این شکایت‌ها به نتیجه برسند باید کاری کنیم که تیم پشتیبانی به پیام شما اهمیت بدهند .

تقلب در کلش اف کلنز

تقلب در کلش اف کلنز

انتظار یک پاسخ سریع را نداشته باشید ، یا اینکه سوپرسل وار فعلی شما را تغییر دهد ، اما اگر پیام‌های شکایت زیاد شوند آن‌ها مجبور به اقدامی خواهند شد .

 

استفاده از این وضعیت

شما وار را خواهید باخت ، برای استفاده از این وضعیت بهترین کار استفاده از یک ترکیب کم هزینه برای 1 ستاره زدن بیس حریف برای دریافت اچیومنت و پرک کلن و قسمتی از لوت بنوس وار است .

 

نتیجه‌گیری

متاسفانه در حال حاضر شما واکنش خاصی به تقلب حریف در کلن وار نمی‌توانید نشان دهید .

من نمی‌خواهم سوپرسل را متهم به این کنم که این مشکل را نادیده گرفته است اما از نقطه نظر تکنیکی و نرم افزاری راه حل این مشکل بسیار سخت است .

تمام بازی‌های آنلاین مشکلات زیادی با متقلبان دارند و Clash of Clans هم از این قضییه مستثنی نیست .

هنوز هم کلشرهای منصف درصد زیادی از جامعه کلشی را تشکیل می‌دهند ، در نظر داشته باشید پلیرهای متقلب ، تقلب می‌کنند زیرا توان برد وار را از راه دیگر ندارند .

مشترک شدن
خبر کردن از
guest
18 نظرات
جدیدترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
پوریا

خخخ . واقعا هدف بعضیا رو از تقلب نمیفهمم . بازیه دیگه تقلب نداره فقط واسه سرگرمیه .

mehdi

نظرمو میگم ولی دیگه اون بستگی به انصاف شما داره که پستم نمایش داده بشه یا خیر حداقل مدیر وب سایت بخونه کفایت میکنه…شما دارید در مورد چگونگی تقلب کردن و راههای جلوگیری از اون رو نشون بازیکون میدید در صورتی که اولا با قوانینی که کلش گذاشته دیگه ریسکش بالاست که شخصی بخواد نرم افزار تقلب نصف کنه و زحمت چندین و چند سالش از بین بره پس شاید تعداد کمی بخوان این کارو بکنن .. من قصد ندارم کار شمارو زیر سوال ببرم که چرا دارید راه و روش جلوگیری با این اشخاصو یاد بازیکون میدید نه اتفاقا… بیشتر بخوانید »

امیر نیلچی

خیر دوست عزیز اطمینان داشته باشید که استفاده از ربات به هیچ وجه تقلب در بازی نیست چراکه اگر چنین بود سوپرسل قطعا زودتر از اینها راهی برای مقابله با اون پیدا میکرد!! استفاده از ربات تنها این امکان رو به کاربر میده که بتونه 24 ساعته توی بازی باشه و بازی کنه که این امکان هم میشه گفت با توجه به ساعات استراحت بازی که سوپرسل برای اون در نظر گرفته کاملا 24 ساعت نمیشه و روند معمول بازی مثل دونیت ، اتک یا اپگرید در حال اجراست پس تقلب کجا صورت گرفته؟ اینکه یک بازیکن بتونه در مواقعی… بیشتر بخوانید »

mehdi

من توی حرفام کوجکترین اشاره ای به ایکس مود نکردم شما اولش گفتی رباط تقلب نیست ولی در اخر گفتی شاید از نظر سوپر سل تقلب محسوب بشه! وقتی سوپر سل بگه از فلان برنامه نباید استفاده کرد مطمئنا در صورت استفاده کردن عواقب بدی در انتظار بازیکون هست شما گفتید بله صد در صد تقلب و ممنوع هست من قبلا ایمیل زدم و از سوپر سل امار و لیست برنامه هایی که باعث بن شدن شخص میشه رو ازشون پرسیدم که رباط خودش یکی از اون برنامه هاست… شما دارید میگید بعضی ها شاغل هستن نمیتونن بازی کنن مثل… بیشتر بخوانید »

YAGooT

چه گیری دادی به ربات ، میل هر کسی هست از برنامه های این مدلی استفاده کنه یا نه ، کلا 2 گروه وجود داره ، گروهی که ریسک رو به جون میخرن و از این برنامه ها استفاده میکنن ، این افراد با وجود اینکه شاید بن بشن و شایدم نه از این فرصت استفاده میکنن ، این افراد اگه اکانتشون بن بشه نباس ناراحت بشن ، گروهی هم هست که ریسک نمیکنن ، مثل خودم ، در حقیقت حاضرم اکانتم پیشرفتش کم کم باشه ولی از هیچ برنامه ای استفاده نکنم که اکانت چند سالمو به باد بدم… بیشتر بخوانید »

mehdi

با سلام دوست عزیزمان mehdi درست میفرماین الان شما در این جا نوشتید که (نرم افزار تست جای تله‌ها و نیروهای داخل کستل بیس شما را نشان می‌دهد و به فرد متقلب این امکان را می‌دهد که بارها و بارها بدون محدودیت زمانی و‌ هزینه به بیس شما حمله کند تا راه 3 استار کردن بیس شما را یاد بگیرد و سپس اتک اصلی را همانند آن انجام دهد .) در اینجا گفتید تقلب محسوب میشه نمایش تله ها … ولی بنده الان یکی از پست های شما رو دارم میخونم که با عنوان (ترفند مشاهده تله ها (بمب های… بیشتر بخوانید »

mehdi

آهان ینی شما میگید که اون وقت x mod تقلب در بازی شناخته نمیشد..؟! دوست عزیز x mod و بقیه چیز ها تو بازی همیشه تقلب محسوب میشد… درسته سوپرسل زیاد قبلا توجه نمیکرد به این موضوع ولی همیشه میگفت که x mod تقلب در بازی هست سوپرسل بار ها اخطار داد که استفاده از ربات و ایکس مود تقلب در بازی و به نوعی هک میباشد ولی وقتی کسی به این موضوع توجه نکرد سوپرسل پروژه ی اختاپوس رو راه اندازی کرد که خیلیایی که از ایکس مود استفاده میکردند بن 14 روزه شدند شما الان دارید اینجا از… بیشتر بخوانید »

داود احمدزاده

دوست گرامی تقلب هایی که روی هم کلنی ها و یا وار تاثیر بزار با ربات خیلی تفاوت داره.توجه داشته باشید که ربات که تسریع کننده هست و نه مواردی که در این مطلب اشاره شد! مثلاً در نسخه هایی از ایکسمود شما میتونید تله ها رو ببنید یا موارد دیگه..خب اینها 100% باعث باخت بازیکنان دیگه میشد!

محمدرضا

من نفهمیدم یه باردیگه توضیح بدید??????

حسین

تقلب با ترفند فرق داره. تقلب خلاف قانونه. ترفند استفاده هوشمندانه از قانونه. ایکس مود تقلبه. فرستادن جاسوس ترفنده. اتک ضعیف ترفنده. اکانت مهندسی ترفنده. اگه ترفندها نباشن دیگه بازیکن و کلن برتری وجود نداره و همه تو یه سطحن. این مهارتا و ترفنداس که این بازی رو رقابتی و هیجان انگیز کرده.

ErFaN

از نظر من یکی از بزرگترین تقلب ها ربات هست چون که افرادی مثل من با تلاش خودشون و زحمت زیاد به مکس کردن دیوار یا هیرو میرسن اما ربات بدون هیچ زحمتی این کار رو میکنه
برای وار هم هر کسی اکانت مهندسی داشته باشه شانسش خیلی بیشتره که وار ببره کلن ما یدونه اکانت مهندس داره فقط دراگش مکسه ولی راحت از تان هال یازده مکس میتونه دو بگیره (بستگی به مپ هم داره)
لطفا نظرمو قرار بدید با تشکر.

s.e.c.r.e.t

سلام? برای کلن وار ماهم چندین بار اتفاق افتاده،به ندرت پیش میومد وارو ببرن!!اونم بخاطر اتک بدمون بود… ●کسایی که همچین اتک هایی میزنن رو نمیشه گیر انداخت چون هیچ دلیل منطقی رو اثبات نمیکنه،عین اکانت های مهندسی تبدیل به یه سبک محبوب شده.چون نفرات اخر وار معمولا نمیتونن خوب ستاره بگیرن بجای هدر دادن اتک چه کاری بهتر از حدس زدن جای تله ها و نیروی کستل? ●سوپرسل باید ناجوانمردانه بودن وارو تو سیاست های خودش پیدا کنه! که مطمعنم واسه همه رخ داده!!بعنوان مثال واسه استارت وار وقتی یه تاون هال 8 و الباقی ریز میزاری!!! میبینی یه… بیشتر بخوانید »

reza

چه ربطی داره کسی که اتک زن باشه میزنه ،کسی که ایکسمود داشته الان بن شده همون یه بیس جدید قوی خریده انقدر تجربه دار شده بدونه از کجا بزنه .مشکل اینجاست بعضی ها قوی هستن اتک زن نیستن فقط بزنن که زده باشن موفق باشید

ساسی

دادش باز وار باختین گریه تون گرفت سریع پست و شکایت نامه زدین جمع کن بابا این یه بازی اه شما ناراحتی بازی نکن تقلب اگر هست برای همه س و همه می تونن استفاده کنن من خندم می گیره نزدیک یک هفته س کار این گروه شده انتقاد و در مورد اینکه چرا بعضی ها اکانت فلان دارن در صورتی که شرط می بندم خودتون هم دارید این داستانا رو فقط برای این می ذارید چون دستون به جایی بند نیس ولی این رو در پایان اضافه کنم هر چقدر هم شرکت ارایه کننده بازی سختگیری کنه باعث درامد… بیشتر بخوانید »

شتری

دمت گرم داداش?????

حسن

سلام
ممنون از این مطلب خوبتون
برای پستی که توی تلگرام گزاشتید در مورد لود نشدن عکس رویدادها ، برای من چندین ماهه این شکلیه و آپدیت بازی که هیچ ، گوشی هم در این مدت فرمت شده اما باز نشون نمیده عکس رویدادهارو
جالبش اینجاس که اکانت دیگه م که روی گوشی دیگه و با اندروید نسخه 4.4 هست مشکلی نداره و نشون میده

مهدی

سلام ممنون برای اینکه این تقلب رومعرفی کردین

?>