بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

پیشنمایش اول آپدیت کریسمس منتشر شد!! بالانسی بزرگ در راه است!! + ویدئو فارسی

225 742

خب همانطور که انتظارش داشتیم ، لحظاتی قبل پیشنمایشی بسیار بزرگ و هیجان انگیز از آپدیت کریسمس پیش رو توسط سوپرسل معرفی شد که خبر از بالانسی بزرگ در این آپدیت میدهد!! اهمیت این خبر چنان زیاد بوده است که سوپرسل از آن به عنوان پیشنمایش ذکر نکرده و طبق گفته آن ، تمامی پیشنمایش ها و تغییرات صورت گرفته در آپدیت کریسمس بصورت یکجا و فردا معرفی خواهد شد!! منتظر آپدیتی متفاوت در کلش اف کلنز باشید!!

proxy

بالانسی هیجان انگیز در انتظار کلش اف کلنز!!

برخلاف اکثر آپدیت های بالانس سوپرسل که عموما با تغییرات بسیار کوچک و جزیی همراه است ، اینبار تغییرات بسیار مهم و عمده ای در تمامی قسمت های بازی از جمله لول های جدید برای ساختمان ها و نیروها و همینطور لول جدید هیروها انجام گرفته است!! لازم به ذکر است که اکثریت این تغییرات برای تان هال 11 بوده و همانطور که قبلا نیز گفته شده بود ، کریسمس پیش رو ، آپدیتی به یاد ماندنی برای افراد حرفه ای کلش اف کلنز خواهد بود!!

لول جدید هیروها : کینگ و کویین لول 45!!

یکی از مهمترین تغییرات منتشر شده در آپدیت بالانس ، لول جدید هیروهای کینگ و کویین است که تا لول 45 تمدید شده است!! از این پس هیروهای شما از قدرت بیشتری برخوردار خواهند بود!! البته لازم به ذکر است که لول های جدید مخصوص تان هال 11 خواهند بود و تنها بازیکنان این سطح از آن بهره مند خواهند شد!!

همچنین ، مدت زمان ارتقا لول 31 تا 40 کینگ بربرین و همچنین لول 26 تا 40 کویین آرچر نیز بصورت قابل توجهی کاهش داشته که میزان آن هنوز مشخص نیست و در روزهای آینده مشخص خواهد شد!!

photo_2016-12-16_17-51-33

اما خبرهای خوب تنها برای تان هال 11 نیست و دیگر تان هال ها مخصوصا تان هال 9 و 10 نیز باید منتظر خبرهای بسیار خوبی باشند که از جمله آن انتقال کینگ و کویین لول 40 به تان هال 9 میباشد!! بر این اساس از این پس شما میتوانید در تان هال 9 هیروهای خود را به لول 40 برسانید!!

photo_2016-12-166_19-08-29-768x432

سطح جدید ساختمان ها : کلن کستل لول 7 – ویزارد تاور لول 10

به غیر از ارتقای سطح هیروها ، برخی ساختمان های دفاعی از جمله کلن کستل و ویزارد تاور نیز دست خوش تغییرات شده اند و سوپرسل برای آنها لول جدید در نظر گرفته است!! ویزارد تاور لول 10 و کلن کستل لول 7 که هردو در تان هال یازده در دسترس خواهند بود ، از موارد بسیار مهم معرفی شده در این پیشنمایش هستند!!

photo_2016-12-16_18-02-38همچنین لازم به ذکر ، تعداد ظرفیت کلن کستل لول 7 تغییری با لول قبل آن نداشته و ظرفیت آن همان 35 عدد خواهد بود اما با این تفاوت که شما این امکان را خواهید داشت تا در اتک هایتان یک اسپل اکسیری و یا دو اسپل دارک به همراه داشته باشید!!

همچنین علاوه بر معرفی معرفی سطح جدید ، سطوح 5 و 6 کلن کستل و سطوح 3 تا 9 ویزارد تاور نیز با کاهش هزینه ارتقا همراه بوده که مقدار آن همچنان نامشخص است و در روزهای آینده مشخص خواهد شد!!

سطح جدید نیروها : هوگ لول 7 – گولم لول 6 

سطوح جیدد معرفی شده تنها محدود به ساختمان ها نیست و لول های جدید نیز برای برخی نیروها از جمله گولم ، هوگ نیز معرفی شده است!! لازم به ذکر است ، همچون دیگر سطوح جدید ، گولم لول 6 ، هوگ لول 7 نیز مخصوص تان هال یازده بوده و بازیکنان این سطح از آن برخوردار خواهند بود!! اما خبر خوشحال کننده برای تمامی بازیکنان ، کاهش زمان و هزینه ارتقای تمامی لول های این دو نیروی محبوب است که جزییات آن همچنان نامعلوم میباشد!!

photo_2016-12-16_18-25-07

سطح جدید اسپل : اسپل سم لول 5

تقریبا میتوان گفت زمان زیادی بود که سوپرسل دارک اسپل های خویش را فراموش نموده بود اما ظاهرا بار دیگر شاهد تغییرات در آنها خواهیم بود و اسپل سم لو 5 در آپدیت پیش رو به بازی خواهد آمد و درست همانند دیگر ویژگی ها ، این سطح نیز مخصوص تان هال 11 خواهد بود و دیگر بازیکنان از آن محروم هستند!!

sshot-2

دیوار لول 12 بالاخره به کلش اف کلنز آمد!!

در ماه های گذشته شایعات زیادی پیرامون معرفی دیوار لول 12 در بین کابران بوجود آمده بود که خوشبختانه لحظاتی قبل سوپرسل با معرفی رسمی آن به شایعات پایان داد!! دیوار لول 12 که در تنها 50 عدد از آن در تان هال یازده درسترس و قابل ارتقا میباشد ، قویترین دیوار معرفی شده تاکنون است!!

همچنین لازم به ذکر است که هزینه ارتقای این دیوار ، 4 میلیون گلد است که نشان از کاهش میزان ارتقا در سطوح 10 و 11 دیوار میباشد!!

photo_2016-12-16_18-56-53

 رویدادهای ویژه در راه کلش اف کلنز!!

مهمترین قسمت خبر تغییرات بالانس ، سوپرایز ویژه و بزرگ سوپرسل برای بازیکنانش است که رویداد ویژه نام دارد!! این قسمت که چیزی شبیه به رویدادهای ویژه کلش رویال است هنوز به طور کامل معرفی نشده و همچنان در هاله از ابهام قرار دارد!! اما تمام هنوز تمام نشده است!! بخش دیگری از این سوپرایز مربوط به جوایز درختان کریسمس است که به صورت تصادفی و از هفته آینده به هر فرد تعلق خواهد گرفت!! به گفته سوپرسل ، امسال هریک از درختان کریسمس با جایزه ای ویژه برای شما همراه خواهد داشت که جزیات آن در روزهای آینده گفته خواهد شد!!

coc_holiday_treepresentshd

پیشنهادات کارگران برای ارتقا ساختمان ها

اما از دیگر تغییرات جالب این بالانس میتوان به پیشنهادات کارگران بمنظور اولویت های ارتقا ارشاره نمود!! هم اکنون بسیاری از بازیکنان برای اولویت در ارتقا ساختمان های خود دچار سردرگمی و مشکل هستند که با این قابلیت آنها این امکان را خواهند داشت تا به پیشنهاد بازی ، به ارتقا ساختمان بعدی خود بپردازند که معیارهای انتخاب آن بر اساس میزان منابع و سطح تان هال شما تعیین خواهد شد!!

photo_2016-12-16_21-19-03

دیگر تغییرات بالانس آپدیت کریسمس

علاوه بر تغییرات ذکر شده بالا ، قسمت های دیگر بازی نیز دست خوش تغییرات جزیی دیگری نیز شده است تا آپدیت بالانس کاملی را با خود به ارمغان بیاورد :

* شعاع پوشش اسپل سم با افزایش کمی همراه خواهد بود!!

* میزان صدمه و سلامتی ویچ افزایش خواهد داشت!!

* سرعت حمله بالون ها ، دراگون و پکا افزایش داشته است!!

* ویزارد تاور لول 9 هم اکنون در تان هال 10 در دسترس خواهد بود!!

* زمان ارسال ایمیل در کلن به 1 ساعت کاهش داشته است!!

 منتظر ادامه پیشنمایش ها باشید!!

همانطور که گفته شد ، بر اسا گفته های سوپرسل ، اطلاعات منتشر شده امروز در حقیقت پیشنمایش محسوب نشده و پیشنمایش های اصلی ، فردا و بصورت یکجا معرفی خواهد شد!! جالب است بدانید ، اطلاعات ذکر شده حتی یک سوم از پیشنمایش های اصلی نبوده و تنها جنبه بالانس و متعادل سازی برای بازی داشته است!!

بنابراین میتوان امیدوار بود ، هنوز تغییرات هیجان انگیز بسیاری برای گیم پلی در راه است که فردا از آن مطلع خواهیم شد!! همچین لازم به ذکر است ، بمنظور اطلاع از اخبار لحظه به لحظه آپدیت کریسمس میتوانید در کانال تلگرامی ایرانکلش عضو شده و اخبار را در لحظه و زودتر از تمامی منابع بخوانید!!


مشاهده ی ویدئوی پیشنمایش آپدیت بالانس + دوبله فارسی

در این ویدئو آپدیت متعادل سازی + تغییرات ظاهری و برخی نکات به صورت کامل بررسی شده است

دانلود ویدئو با کیفیت خوب

اگر دوست دارید قبل از همه آپدیت جدید کلش اف کلنز را دریافت کنید دانلود کلش اف کلنز مراجعه کرده و آدرس آن را در مرورگر خود BookMark نمایید.

برای اطلاع از جزییات آپدیت کریسمس ، به کانال تلگرامی ما مراجعه نمایید!!

https://telegram.me/iranclashcom

مشترک شدن
خبر کردن از
guest
225 نظرات
جدیدترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
King Star

چرا نقشه وار تغییری نکرده؟!!!!!!!!!!!!

HESAMKING

با سلام من یه سوال داشتم اینه که روی لول بازیکن POWERBANG روی لولش عدد یازده زده ایا تغییراتی در لول به وجود می اید

علی

مجسمه ببر کینگ چجوری بگیریم

Hossein.TM

سلام
عاقا چرا توی آپدیت جدید نمیشه تغییر اکانتت داد؟چه با***شکن.چه بدون پ**شکن کلا عوض نمیکنه اکانت رو.

amir

سلام لینک دانلود نمیزارید چرا کانال

Ali

پس این کشتی که چندماه دارین میگین به ساحال میرسه چیشد اپدیت هم اومد پیش نمایشی پخش نشد فکر کنم کشتی به ساحال نرسید توسط دزدان دریایی غرق شده
مسخره کرده سوپرسل کاربراشو

HESAMKING

همشون کشک بودن داداش.برای این خبرو دادن ما رو خوشحال کنن چون سوپرسل 4 اپدیت پیش گفته بود که اضافه میشه پس چی شدددددد

فرزاد

این قایقه آخرش نیومد عجبا

fantas

بازی که رفت بریک برای آپدیت/ پس کو قایق /کو اون همه وعده / شما که نوشتید تغییرات بالانس فقط قسمت کوچکی هست و پیشنمایش ها یکجا و متنوع هست /کوپس فقط تغییر لول چنتا نیرو و هیرو ها بود کلا؟؟ که بیشترشونم برای تاون 11 بود که/ بهترین آپدیت کریسمس این بود ؟؟؟

مازیار

بازی بریک شد
رفت برا اپدیت?
تغییرات جدید ک قرار بود سورپرایز باشه چی شد پس؟
تغییری نکرده یا تو خود بازی معلوم میشه تغییرات…لطفا جوابمو بدین مدیرای عزیز سایت

Keritos

بدترین قسمت این آپدیت ارتقا کینگ و کویین تا لول 40 توی تاون هال 9 بود.من الان تان 9 مکس دفاعی و لابرتوار هستم و فقط روی دیوار و کینگ و کویین موندم و میخواستم تا لول 30 ببرمشون هیروهارو..واقعا دهنم آسفالت شده حالا هم که تا 40 میشه ببریشون بالا

محمد

پیشنهاد کارگران ظاهرا مدلش فرق کرده و الا از قبل وجود داشته

رضا

سلام این پیشنهاد کارگران مال خیلی وقت پیش هست لطفا درست کنین

Mohammad Saleh

حالا من که میدونم این نظر رو پخش نمیکنید ولی حد اقل خودتون بخونینش میشه بگید پریشب شما از رو چه حسابی گفتید همه پیشنمایش ها فردا و یکجا؟
چی شد؟
الان هم میگین امروز ساعت7 پخش زنده خخخخخخخخ
واقعا که مزخرفه
شما خودتونم نمیدونید دارید چی میگید
ی بار میگید همش یجا ی بار میگید پخش زنده
مطمئنم هیچ پخش زنده ای در کار نخواهد بود
میدونم این کامنت رو نمیزارید
ولی اگه نزارید نشون دادید که قبول کردید خراب کردید
خرااااااااب

Mohammad Saleh

خیلی ممنون آقای نیلچی
راستش من یکم زود قضاوت کردم و حالا هم پشیمونم
پشیمووون
با تشکر از سایت بسیار بسیار عالیتون
بدرود.

MohammadSaleh

بفرما
کو پیشنمایش؟
من خودم از اول میدونستم

محمد

سلام . به نظر من کم کردن هزینه آپ دیوار و هیرو و کاهش زمان آپ هیرو و ارتقاع هیرو تو تان 9 تا لول 40 بازی رو خراب میکنه خصوصا تو تان 9 . تان 9 الان با هیرو ضعیف به راحتی سه میشه حالا فکر کن با هیرو 40 قراره تان 9 زد . دیگه تان 9 ارزششو از دست میده میشه مثل تان 8 .

Mohammad Saleh

سلام من تاون هال10 هستم دیوارام نصفش 7 نصفش8 نظرتون چیه؟

افشین گزارش دهنده

داداش نظرم اینه شما زرنگی کردی وقتی گرون بود دیوار اپ نکردی حالا که ارزون میشه دیوار اپ کن حالشو ببر

محمد

سلام و تشکر از حمایت ایران کلش اوانایی که درحقشون ظلم شده قبلا پکا 45 دقیقه طول میکشید با هزینه بیشتر توجه کنن که تو هرآپدیت به اونا نفع های زیادی رسیده که گاها ظلم درحق بقیه بوده و این آپدیتها طبیعت جذاب نگه داشتن بازیه . سوپرسل دنبال پول هست ولی از طریق جذاب نگه داشتن بازی نه از طریق لول بالا بردن و الا اگر توجهی به جذابیت نداشت تا دوسال پیش در این بازی تخته شده بود . زلزله که همه ی دیوارها رو خراب نمیکنه تا نگران باشین ، حریفتون بیشتر دیواراتونو باید بدون طلسم خراب… بیشتر بخوانید »

thegamer

دهن من سرویس شدش 2 ماه دیوار هام رو 11 کردم با4 ملیون الان همه میان راهت میرسن به ما 😐

افشین گزارش دهنده

بچه ببخشید من عادتمه دوست دارم شیرین بازی کنم دوست دارم لج شمارو دربیارم ،دوست دارم خود شیرینی کنم چون کمبود محبت دارم ،شبا میرم گداییی تا لقمه نونی در بیارم ببخشید دیگه شمارو اذیت میکنم کلش هم بازی نمی کنم فقط شماهارو سر کار میزارم کیف میده هاههاهاها

محمدطاها

اللهم اشفع کل مرضانا

نظر شخصی

سلام خدایی من اینقد اتک رفتم این همه ایرانی دیدم کسی تا به حال ندیدم دیواراش لولاش بالا باشه اکثرا هم لول 9 یا 10 ! مگه این که طرف تاپ پلیر باشه اونم تو کاپ چمپ تیتان 3 تا اتک خوب بزنید 3 میلیون راحت پر میشه ! 😐 بعدش هم دیوار که با 3 تا زلزله به علاوه یکیش تو کستل خراب میشه اعصاب خورد کنی نداره ! 😐 دیوار عمدا دارن کم میکنن که پول هر دیوار زیاد نشه. برای مثال : دیوار لول 7 – 200 | لول 8 – 500 | لول 9 – 1… بیشتر بخوانید »

توفیق

من کل دیوارام لول 11 هستش با 4 میلیون فکر کنم 7 ماه طول کشید تا فول کنم با 6 میلیون فقط دیوار 2 سال طول میکشه پس حرف من اینه که واقعا بی انصافیه یکی هزینه دیوار اینقد بالا باشه یکی هم هزینه ساخت رو کم کنند در کل اضافه کردن دیوار لول 12 مزخرفی بیش نیست

Rasoul.. 1367

سلام منظور از هانت کردن چیه مرسی بابت جوابتون✌?

میلاد

بیشتر از چهارصد ملیون ضرر به منابه
فقط با کمتر کردن منابع اپ دیوار
کمتر کردن منابع اپ دفاعی ها
خوب دوستان انتظار نداشته باشید ناراحت نشیم و از همه اپدیت های اینسری هیجانزده بشیم
میدونم برای بعضی از دوستان سخته
بعضی ها هم سن و سالشون قد نمی ده
سعیتون رو بکنید تا درک داشته باشید
از همه عذر خواهی میکنم

هرچیزی به ذهنتون میرسه اینجا بلغور نکنید

majid

واقعا ظلمی که سوپر سل داره به اونایی می کنه که این همه وقت واسه اپدیت دیوار و هیرو گذاشتن،الان دو ماه هست مکس ده هستم فقط دارم دیوار اپ می کنم فقط80از دیوارامو مکس کردم،بعد به این راحتی می خوان هزینه دیوار10،11رو کم کنن،از اون طرف بخاطر اپ کردن هیرو هم کلی از وارها رو شرکت نکردم ،اون هم مدت زمان شو می خوان کم کنن،عین بی عدالتیه

ICT_Man

منم همینطور دیوار چهار میلیونی روزی یکی دوتا داشتم میزدم که این خبر اومد 🙁
داداش تو وار شرکت نکردی سود کردی نه ضرر
اکثر کسایی که وار زدن نتونستن کینگ و کویین رو 40 کنن. مگر اینکه بیشتر از 2و سال و نیم بازی کرده باشن.
همینجوری هم گاهی اتکای شیشصد تایی میده عین وار سود داره.
ولی کینگ و کویین 40 شه دیگه چیزی نمیمونه همش مجبورم با گولم و بولر و ویچ اتک بزنم 🙁

مهدی

با عرض سلام و خسته نباشید
خیلی خوب میشد اتک های مرحله ای بیشتر میشد اگه میشه نظر بدید تو آپدیت اضافه بشه!

احسان 2z

خیلی با حال میشه اگه دیوار ۱۲ هم با ۴تا اسپل زلزله لول یک خراب شه?
جمعیت کسایی که دیوار لول ۱۰و۱۱ ندارن از اونایی که دارن خییییلی بالاتره و قاعدتا افراد خیلی زیادی با ارزونی قیمت دیوارها موافق هستن
ولی انصاف داشته باشیم
دهن اونایی که به لول ۱۰ و ۱۱ رسوندن اسفالت دو طرفه شده و ظلمیه در حق شون

نظر من اینه که دیوار با این شرایطی که داره بیشتر از لول ۱۰ ارزش نداره دیگه

A.Rahpeyma

هر بازی برد و باخت داره اینم مستثناء نیست.تواین بازیم البته که زحمت و وقت گذاشتن زیاد میخواد و رقابتی هست والا هیچ تمایلی به آپ کردن دفاعی و تراپس و…. نبود.درضمن من فقط نمیخوام تو دنیا مکس باشم من میخوام اون زحمتی که برا آپ دیوار کشیدم هم باقی کلاشر ها بکشن و دیوارهاشون مکس کنن.حرففم کاملا منطقیه نه تو این بازی بلکه توهرچیزی حتی خریدو فروش و بازار کارهم باید این تعادل وجود داشته باشه.بلاخره یکی دوماهه آپ میکنه یکی یه ساله واین وسط زحمت طرف ملاکه که چقدر دقت گذاشته.البته هنوز قطعی نیست که هزینه دیوار 11… بیشتر بخوانید »

علی

حرفت کاملا منطقیه
ولی وقتی یه شرکت به فکر سود بیشتره، یا با کاهش سود مواجه میشه، به هر دری میزنه که جبران کنه، بعضی وقتا به نفعه مصرف کنندس، مثل کاهش زمان ساخت نیرو، و بعضی وقتا به ضرر مصرف کننده، مثله همین دیوار، ولی کاری نمیشه کرد متاسفانه….
البته دیوارا به نظرم برنامه ریزی بلند مدت برای بالانس کردن و درنهایت تاون دوازده باشه

Seven

سلام
اقای نیلچی یک توضیحم در مورد ویچ بدین ظاهرا مجددا اسکلتاش تله هارو فعال میکنه درسته یا شایعست؟
اگ واقعیت باشه ک عالیه باز گشت ویچ جالب میشه…
درضمن من تان هال نه مکسم باید سوپرسل پول اون دیوارارو بهم برگردونه کلی زحمت کشیدم?????

سوپرسل

سلام ببخشید پس یا امروز یا فردا
پس لطفا شما هم زود اطلاع رسانی کنید در مورد این که امروزه یا فردا
با تشکر

jawadjana

سلام دوست عزیز ایا تو تان 9 زمان ارتقا کیک کوین گاهش میکنه یا نه ترو خدا جواب منو بده

ehsan

امروز خبری از آپدیت نیست فردا تازه رونمایی میشه بعدشم معلوم نیست آپدیت کی میاد

علی

هزینه هارو ارزون نمیکنه، داد ملت درمیاد که نمی ارزه دیگه بازی، گرونه، هزینه هارو ارزون میکنه، داد ملت درمیاد که چرا ارزون کرد، ما اپدیت کردیم ، به ضرر ماست، دوست ده ساله من، اول تکلیفتو مشخص کن، بعد بیا پست بزار، تو سه میلیون دادی دیوار الان میخواد ارزون شه، بقیه ادم نیستن با قیمت کمتری اپدیت کنن، شما فقط باید مکس باشی تو دنیا؟؟ خیلی ناراحتی از این ظلم سوپرسل، پاک کن کلشتو……….

توفیق

شما که 100 سال عمر داری بگو الان تکلیف کسایی که تمام وقت و هزینه رو گذاشتن برای ارتقا دیوار و ساختمانها و وسایل دفاعیشو قربانی اینکار کرده(چون همیشه یک کارگر آزاد دارند) با کسی که الان تاون هال 10 با دیوار کریستالی 75 هزاری هستش و فقط ارتقا ساهتمان داشته نبیاد فرق باشه یعنی چی اصلا شما خودت از اون دسته ای هستی که فول شدن همه دیوارا برات آرزویه الان اومدی یک چیزی هم بدهکار شدی

علی

من گفتم صدسال عمر دارم؟ من هیچ وقت کارگر بیکار برای دیوار نذاشتم و الان همش یه میلیونیه و بیست تاش سه میلیونیه، شما قربانی کردی به خودت مربوطه، ای کاش یاد بگیری که توهین نکنی، نه داداش ارزو نیست، مکس میکنم همشو خیالت راحت، دوست من، شرکت سوپرسل هم به فکره پوله، مثه بقیه شرکت ها، ازش اصلا طرف داری نمیکنم، ولی تعهد داده بود که بازی عوض نمیشه؟؟؟ شما تضمینی چیزی داری ازش؟؟ خو داداش من تو هم وقتی جنستو نخرن ارزون میکنی دیگه، حراجش میکنی که بیان بخرن، چرا ناراحت میشی دیگه……..منم فقط دویست پنجاه میلیون دادم… بیشتر بخوانید »

افشین گزارش دهنده

آره هر کی ناراحته پاک کنه تا یه مپ مرده به بازی اضافه شه ??????

بهنام

داداشه من چند وقته داری بازی میکنی؟ سوپر سل تازه فهمیده چه پولی میشه زد به جیب. اونهایی که وضعشون خوبه جم میزنن خلاص. بازی برا اونا خوبه. هر از چند ماهی یه مشت لول جدید میزارن که پول پارو کنن. وگرنه چه دلیلی داره تو هر آپدیت یه لول به ارچرتاور اضافه کنه. اگه قراره کم کنه هزینه هارو باید اصولی کم کنه. شما 200 ملیون برا دیوار خرج کردی که اینو میگی؟ برا هر دونه دیوار باید متوسط ده تا اتک بزنن تا یه دونه آپ بشه. حالا اومده کمش کرده پس بقیه چی ادم نیستن؟ میخواد کمش… بیشتر بخوانید »

علی

بهنام جان، من تاون نه ، ساختمان مکس، لابراتواری مکس بجز بیبی و لایتینینگ، دیوار یه میلیونی و بیست تا سه میلیونی، کویین دوازده کینگ پونزده، هزینه هارو رو حساب کن ببین چه قدر میشه، اکانتم زیاد بالا نیست، ولی اینقدری هست که اذیت شده باشم برای اپگرید، شما به من بگو کجای دنیا عدالت کامل رعایت شده که سوپرسل دومیش باشه؟ کدام شرکت تو دنیا به جای پول به مشتریاش فکر میکنه که سوپرسل دومیش باشه؟؟؟ دوست من، شرکت اگه درامد زایی نکنه، درش تخته میشه!!!! هرچیزی که تغییر کنه موافق و مخالف داره، رزیدنت اویل هفتو دیدی؟ چقدر… بیشتر بخوانید »

شفا نمیده که......

خسارت رو برگردونه؟؟؟؟؟؟؟؟
😐
برمیگردونه، بشین تا برگردونه………..
بچه بازی شده
شما که بزرگی برو wow ، دوتا، کانتر بازی کن
ول کن این بچه بازیو
خرجی زن و بچت رو درمیاری که ول کن این بچه بازی نیستی؟؟؟؟؟؟؟
شما دیکتاتوری که نظر بقیه رو میکوبی،،،،،

امیر

عزیز من معلومه لولت بالا نیست و هنوز واسه بازیت زحمتی که باید رو نکشیدی چرا ما بیاییم ۵ماه واسه دیوار وقت بذاریم بعد اونایی که تان رو کشکی زدن رفته بالا و وقتی نذاشتن بیان با ما هم سطح بشن

علی

امیرجان لول من صد و پونزده هست با چهارصد و دو تا استار وار، مشخصات اکانتم هم نوشتم پایین تر، بخوان، شما هر وقت یه بازی انلاین جذاب سراسر عدالت پیدا کردی، بگو ماهم بیایم بازی کنیم.

A.Rahpeyma

بنظرمن اگه هزینه دیوار لول11 و 10 پایین بیارن خیلی بی انصافی کردن وشاید بعضی از طرفدارانش ازدست بدن منم به هزار زور دیوارهام همه رو آپ کردم .اینجوری حق خیلیا ضایع میشه.بنظرم هزینه دیوار12 باید 6میلیون باشد تا تعادل برقرهر بشه نه اینکه 4میلیون هم سطح دیوار 11

افشین گزارش دهنده

بله چرا که نه مپ های مرده بیشتر میشه باعث میشه ما هم از منابع مپ مرده استفاده کنیم هم دیوارهای لوا 11 که ارزون شده زودتر آپدیت کنیم

alireza.leo

سلام ببخشید یه سوال داشتم ایا امروز دیگه پیشنمایشی ندارین ؟؟؟
اخه داخل تلگرام اپدیت به صورت انلاین فردا اعلام شده

Mohammad Saleh

سلام ببخشید تو کانال تلگرامی گفتید یکشنبه ساعت 6 یا 7 بعد از ظهر توضیحات کامل آپدیت به صورت زنده
یعنی امروز پیشنمایش ها معرفی نمیشن؟
تروخدا جوابمو بدید التماس میکنم

alireza.leo

مممنون جواب سوالم رو اینجا گرفتم سپاس

احمدرضا

سلام. پس قایق چوبی و مجسمه کینگ و تغییر در نتایج وار و خیلی موارد قول داده شده همش کشک بود؟

SHAHBAZI

قیافه نیرو ها خیلی بد شده هیلر انگار پسره گولم کلش کوچولو شده
ترو خدا اگه راه داره ی اعتراضی بکنید

alireza.leo

عزیزم میتونی بری فروم سوپرسل اعتراض کنی

fantas

اتفاقا خیلی بهتر شده چهرشون/ یکم با دقت ببین/

HESAMKING

سلام یه سوال داشتم..ایا در اپدیت جدید ظاهر بعضی از نیروها عوض میشه ایا

?>