بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

چرا کارگرها دهکده کلش را ترک کردند؟! (بروزرسانی سوم) + ویدئو با زیرنویس اختصاصی

52 41,896

همانطور که میدانید از امروز با شروع رویداد تغییر شکل بیلدرها به مدت یک ماه ، به تدریج شاهد جایگزین شدن نیروهای محبوب کلش مثل ویزارد یا جاینت بجای کارگران و همچنین افزوده شدن ویژگی های جذاب به بازی خواهیم بود. اما براستی دلیل ترک دهکده کلش توسط بیلدرها چه بوده است؟!

*** بروزرسانی چهارم (9 شهریور 96) -بازگشت کارگر + ویدئو جدید***

 

کارگرهای جدید به کلش آمدند! هرکارگر ، یک رویداد!

همانطور که قسمت قبلی مطلب گفتیم ، رویداد تغییر کارگرها به مدت یک ماه و تا 31 آگوست ادامه خواهد داشت! تا این تاریخ ، چهار نیروی بربر ، جاینت ، ویزارد و ویچ به ترتیب وظیفه ی کارگری را به عهده گرفته و تمامی اقدامات ساخت و ساز توسط این چهار نیرو در بازی انجام میشود. اما آیا واقعا این همه ی چیزی است که باید منتظرش باشیم؟ بیلدرهایی با ظاهر نیروهای کلشی؟!خیر به هیچ وجه اینطور نیست!!! جالب است بدانید بر خلاف تصور ما و بر خلاف دو رویداد قبلی تولد که به فاصله یک روز از یکدیگر در سرور بارگذاری و فعال شدند ، ظاهرا از حالا به بعد و برای رویدادهای بعدی تولد همه چیز بستگی به بیلدرهای جدید خواهد داشت و برای هر بیلدر یک رویداد جدید در بازی فعال میشود!

اطلاعات بارگذاری شده در سرور بازی حاکی از فعال شدن رویداد جدید و آمدن کارگر بعدی به دهکده پس از اتمام رویداد بتل رم یعنی حدود 5 روز دیگه و در تاریخ 11 آگوست میباشد البته لازم به ذکر است که این اطلاعات هنوز قطعی نیست و امکان تغییر در آنها نیز وجود دارد! ولی درحال حاضر بد نیست بدانید در آینده چه در انتظارتان است؟!

 

بیلدر جاینت به کلش آمد! سوپرایز جاینت رسید!

طبق اطلاعات استخراج شده از سرور ، کارگر بعدی کلش میبایست جاینت باشد که به همراه آن رویداد سوپرایز جاینت بیلدر را خواهیم داشت البته بازهم تاکید میکنیم که این اطلاعات هنوز قطعی نیست و امکان تغییر در آنها نیز وجود دارد!

اما اگر واقعا این چنین باشد و در روزهای آینده بربر نیز از دهکده کلش رفته و بجای آن جاینت عهده دار کارها شود ، چه در انتظار ما خواهد بود؟ سوپرایز جاینت بیلدر رویدادی است که در آن هر خانه کارگر تبدیل به نوعی کستل برای دهکده میشود و پس از حمله دشمن به آن ، جاینی از آن بیرون آمده و از دهکده شما دفاع میکند! پس توصیه میکنیم در این رویداد تا جای ممکن خانه های کارگر خود را در داخل بیس قرار دهید! 

 

 

بیلدر ویزارد به کلش می آید! اسپل بمب تولد در راه است!

ظاهرا پس از اتمام دوره کارگری جاینت ، این نیرو نیز خسنه شده و جای خود را به به ویزارد خواهد داد! لازم به ذکر است که زمان ماندن هریک از بیلدرها بطور دقیق شخص نیست ولی پیش بینی میکنیم که هریک بطور مساوی یک هفته در دهکده کلش باشند!اما ویزاردهای کارگر با آمدنشان هدیه ای هم برای دهکده خواهند آورد! رویداد اسپل بمب تولد که به همین مناسبت در بازی فعال خواهد شد ، احتمالا همانند بتل رم برای یک هفته در بازی فعال باشد! برای مشاهده ویدیو عملکرد این اسپل به این مطلب وارد شوید!

بیلدر ویچ به کلش آمد! تله کوچک کننده از راه رسید!

پس از ویزارد نیز نوبت به ویچ است که بار سنگین کارگری را به دوش بکشد! ولی بیلدر ویچ نیز دست خالی به کلش نمی آید! تله ی کوچک کننده هدیه ای است که این بیلدر با ورود خود به همراه خواهد آورد. پیش بینی میکنیم رویداد تله ی کوچک ککنده نیز مثل دو رویداد قبلی 7 روز به طول بینجامد! برای مشاهده ویدیو عملکرد این تله  به این مطلب وارد شوید!

سرانجام بیلدر چه میشود؟! بیلدر به دهکده باز خواهد گشت!

اما سوال بسیاری این است که سرنوشت نهایی بیلدر چه میشود؟! خب در جواب به این سوال باید گفت بیلدر پس از تعطیلاتی یک ماهه و سفر به کشورهای متعدد بالاخره به دهکده کلش باز میگردد و کار خود را دوباره شروع میکند!

زمان برگشت کارگر کلش اف کلنز

اما جالب است بدانید خود بیلدر هم در پایان کار دست خالی به دهکده باز نخواهد گشت! بلکه به عنوان سوغاتی و به پاس زحماتی که این شخصیت مهم برای دهکده میکشد! میتوانید مجسمه او را با پیشنهادی ویژه به همراه 500 جم خریداری کنید! پس از آن نیز این مجسه با هزینه 500 جم در فروشگاه موجود میباشد!

تعطیلات بیلدر!! این کارگر اکنون کجاست؟!

همانطور که گفتیم ، بیلدر به مدت یک ماه به تعطیلات رفته اما او اکنون کجاست؟! روز گذشته او در اطلاعیه خبر داد که پس از رفتن از دهکده ، اطلاعات کاربری اینستاگرام سوپرسل را نیز دزدیده و اکنون درحال سفر به نقاط مختلف جهان است!

بیلدر در روز اول تعطیلات خود به کشور ژاپن و هم اکنون نیز در کشور کره جنوبی به سر میبرد! ما نیز بیصبرانه منتظر کشورهای بعدی که بیلدر به اونها سفر می‌کنه هستیم!! آیا بیلدر به ایران هم سفری خواهد داشت؟!

بیلدر در سفرهای خود به کشورهای مختلف از خود عکس هایی زیبا منتشر میکند که بیانگر خوشحالی وی در این سفر هاست! هم اکنون میتوانید این عکس ها را در زیر مشاهده نمایید :

2 تریلیون ساعت کار توسط کارگرها طی پنج سال!!

شاید براتون جالب باشه بدونید بر اساس آمار رسمی سوپرسل ، کارگرهای بازی کلش اف کلنز طی پنج سال (یعنی از ابتدای معرفی بازی تاکنون) مجموعا 1.8 تریلیون ساعت کار کرده اند کهمدت زمانی باور نکردنی است!شاید به همین دلیل است کارگران از کار بی وقفه خود خسته شده اند و قصد تعطیلاتی یک ماهه دارند تا خستگی این پنج سال رفع شود چراکه لحظاتی قبل سوپرسل ویدیویی درباره این رویداد منتشر نمود که در آن بیلدر از ساخت و سازهای متعدد خسته شده و برای مدتی از دهکده میرود!

ویدیو رویداد تغییر بیلدر + زیرنویس اختصاصی فارسی

این ویدئو با عنوان Bye Bye Builder یا خداحافظی کارگر توسط سوپرسل منتشر  و توسط تیم بدوگیم زیرنویس شده است.

دانلود ویدئو با کیفیت خوب

دانلود آهنگ این ویدئو به تنهایی mp3


ویدئو معرفی Shrink Trap (تله کوچک کننده)

در رویداد سوم کارگر کلش اف کلنز Witch (ساحره) جایگزین کارگر فراری کلش میشود! اما دست خالی به دهکده شما نمی آید و برای آن که خودی نشان بدهد یک تله ی سحر آمیز با نام Shrink Trap (تله کوچک کننده) به سرزمین Clash of clans می آورد! زمانی که سربازهای فرد اتک کننده روی این تله ها بروند کوچک ، کُند و ضعیف میشوند.میتوانید در ویدئو زیر عملکرد تله + توضیحات مختصر مشاهده نمایید


ویدئو بازگشت حماسی کارگر به دهکده!

در ویدئویی جدید که 9 شهریور منتشر شد کارگر با درخواست و عذرخواهی سربازها به دهکده برمیگردد.سعی کنید ویدئو (سازنده برگشته) را از دست نداده و با زیرنویس فارسی بدوگیم مشاهده نمایید

 


نیروهای کلش جایگزین بیلدرهای اصلی

اما طی مدت یک ماهه که بیلدرهای اصلی به مسافرتی کوتاه رفته اند ، چهار نیروی محبوب کلش یعنی بربر ، جاینت ، ویزارد و ویچ جایگزین آنها خواهند شد و تمامی کارهای ساخت و ساز یا نابودی اشیا به عهده این نیروهاست!!

باید دید بعد از این 1 ماه کارگر افسرده ی کلش چگونه بعد از خداحافظی راضی به بازگشت میشود! داستان آن نیر جالب خواهد بود.

این مطلب با اضافه شدن موارد جدید به روز رسانی میشود

جهت دریافت کلش اف کلنز جدیدترین نسخه به مطلب دانلود کلش اف کلنز مراجعه نمایید.
مشترک شدن
خبر کردن از
guest
52 نظرات
جدیدترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
للنخلخلهلهختخو

دسخوش

23457

مطالبتون داره زیادی بچه گانه میشه ها من بعنوان دهه ی هفتادی زورم میاد کلش بازی کنم با اینکه لول 221 هستم یه کلن خارجی هم هستم که بازه 10 هست وار هم نمیزنم اینا جهت اینه که بعضیا الکی نگن نوشتم لول بالا با یه سرچ بزنی اومدی اس هم دادی بودم جواب بدم یا علی..

متین

آخه بدبخت رفت ددر دودور دیگه ولی حقوقش زیاد بود ولی کارم زیاد میکرد بدبخت ایشاالله سری بعد باهم میریم سفذ

به درککککککککککککککککککککککککک

چرا کارگر از کلش رف ؟ جواب :
به درکککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککک

بهزاد

مرتب اشاره کردید که اول ویزارد میاد بعد ویچ ولی اول ویچ اومد بعدش ویزارد میاد…ترتیب اومدنشونو اصلاح کنید.

A.M200000

حدود1.5 ساعت پیش بیلدر جدید اومد اما کسی به هم اتک نزده که ببینم دفاع میکنه یا نه

Omid

فعلا جاینت جای بیلدره و دفاع هم میکنه.

مهدی فرجامی

بله درسته

رسول رحمانی

جاینتای بدبخت بهشون چکش ندادن دارن بامشت کارمیکنن خخخخخخخخخخخخخخخخخ

خان

همونطور که خیلیا میگن کلش داره دیگه نمیتونه کسی رو جذب کنه و خسته کننده شده و این همه اپدیت و کارای الکی اینو میگم بخاطر این که کسایی از اول کلش بازی میکردن الان اصلا بازی نمیکن …… به امید نابودی کلش ….

محمد

2000 تا جم دادم کجا رفتی دیوووونه

پارسا

اميدوارم برگرده

امیر

2 میلیون ساعت نه تریلیون

ilia 1000

امیدوارم کارگر 6 هم بیاد

m.s.d

این کارگران 9500000 سکه میگیرن یه ارچر تاور مکس کنن،با این حقوق نجومیشون ناراضی هم هستن??
جم هم که به عنوان رشوه میگیرن

ارش

اون پولی ک بدخت میگره همش ک تو جیب خودش نمیره وسایل هم میخره بعدشم شده 8شبانه روز کار کرده که این پول اصلا کافی نیست در غبال اون همه زحمت که میکشه

s.e.c.r.e.t

سلام
●خیلی دلم میخاد بیاد ایران? ولی متاسفم اینو میگم،بنظرم ایران جز کشور های نیس که” کارگر” بخاد سفر کنه! ?به تنها کشور خاورمیانه ای که مطمعن هستم سفر میکنه امارات متحده عربیه! اونم بخاطر ابر سازه هاشه?? و یه نماد بین المللی محسوب میشه!
●نکته بعدی مجسمه س? که واسه من جالب نیس!بارها و بارها در طول این سالهایی که بازی میکنم به بخش پشتیبانی درمورد پرچم ایران ایمیل میزدم،همیشه جواب امیدوارکننده میدادن! این درحالیکه که تو این سالها به مجسمه، بسنده کردن!با نهایت تاسف مثه اینه که تنها دکور بازی مجسمه س..?

مرسی..❤

امین

کلش داره ب نظر من پسرفت میکنه

MOHAMMAD

لازم نیست نظر بده جوجه لول برو کینگتو لول ۲ کن

میثم

من یه سوال دارم شما گفته بودین این بربرها جای کارگر اومدن و دفاع میکنن موقع حمله که فرار میکنن

OOPS

تو فیلمش فقط او تیکه که ماینر میاد for sale رو داغون میکنه ته خندس

Builder

یه ماه دیگه حتما سوپرسل مجبورت می کنه مجسمه کارگرو بخری تا اینا وشحال بشن بیان برات کار کنن ….نگاه کنید از کی گفتم….تا مجسمه رو نخری اینا برات کار نمی کنن

عباسcr7

خسته نباشید به کارگرهای زحتکش خخخخنهه

مازیار

اگه دقت کنید توی عکسی که سوپر سل منتشر کرده (همونی که میگه کارگر ها 1.8ترلیون ساعت کار کردن)
کارگر داره خونه خودشو اپدیت میکنه شاید تو اپدیت های بعدی بشه خونه بیلدرم اپدیت کرد!!!

امین

اره امکان داره

danial

سلام
زندگی همه کارگرا همینه دقت کنین این بدبخت همه چیزو اپدیت میکنه به غیر از الونک خودش همه یه جایی میرسن از برکت وجود اون.ولی اینقد بی چشم رو هستن اعضای قلعش که هیچ کاری برا دلخوشی اون نمیکنن نیجش میشه این….رفت…تهش که در بیارییا حقوق 5سالشو ندادن یا حقشو خوردن یا بیمش نکردن…یا با یکی از این دخترای گل و شاخه جمع کن ازدواج کرده الانم رفته مرخصی زایمان یا…

Mohammad hossein

واقعالایک داریdanial

مهدی

واقعا راست گفتی ایول داری داداش

حسین

فقط چیزامون ساخته بشه کاری به کارگرش نداریم.برن واسه خودشون حال کنن.

مهدی

سلام
هرچی که هست مسخرس سوپرسل معلوم نیست سرش به کجا خورده داره کارای بچگانه میکنه قبلا خیلی بهتر عمل میکرد همشم تقصیر این چینی مینی هاس با اون دهکده مسخره دومشون. مر30 اه

MOHAMMAD

اره قبولت دارم درسته هرکی از کلش دفاع نمیکنه بهش میگم جوجه لول خخ ولی حرف تو یکی رو قبول دارم این چینی های ** اومدن خراب کردن

Bahram jafarzsdeh

من یک سالهتواین بازی هستم ازاینبازیم اضیم ولی فعلان کلنمو نمیتونم پیداکنم

Reza

سلام
فقط قیافه ویچ دیدن داره موقع کار به جای بیلدر با اون همه ابهت و غروری که داره خیلی باید جالب باشه ???

MOHAMMAD

سلام به سایت خوب بدوگیم داش با نظرت موافقم ادمین های سایت بدوگیم یکم راجب این حرف بزنین اگه ویچ میخاد کار کنه چجور کاد میکنه بگین ناموسا دمتون گرم؟

MMPT

بچه ها جالبیش اینه که همراه خودشون دوست میارن یا کارگر های ما شش یا بیشتر می شن یا پایگاه سازنده کاراش بیشتر می شن و از 1بودن او راحت می شیم

لیدر

دوستان خبر ویژه ای دارم ولی طبق اطلاعاتی که دارم کارگر ها رو در وسط راه دزدیده شدن و طی داستانی جذاب نیروی جدید تاموکو با یک سفینه کارگر رو از دشمنان نجات می ده و به دهکده می اد و رسما در بازی اضافه میشه بی صبرانه منتظر خبرهای جدیدتری هستنم در موردش اگر بدوگیم اطلاعات دیگه ای دارید در موردش زودتر قرار بدید باتشکر
تاموکو نیروی فضایی می باشد که سلاح اون هم شمشیر اتشی هست

Ali

تامکو که سفینه نداره موتور گازی داره
باموتور گازیش میاد کارگرها هم ترکش نشستن سلاحش هم تسمه شلوارشه میزنه با تسمه ش همه رو نابود میکنه بعد کارگرها از موتور گازی پیدا میشن میرن خونشون
فکر کردی فقط خودت میتونی داستان بسازی لیدرخخخخخخخ

MOHAMMAD

لایک لایک خخحح پوکیدم داداش خححححححححححخخخخخ با کمربندش میزنه خخخخخخخ

MOHAMMAD

این بن شده ی ** ای باز پیدا شدخخخخ???

نیما

دلم به حالش سوخت اون هی درست میکنه بعد خراب میکنن

ErFaN

امیدوارم بر نگرده چون ازش بیگاری کشیده میشه خخ

─═हई♚ Mohammad.j ♚ईह═─

چه فرقی داره بر گرده یا نه کاراشون نیروهای دیگ انجام میدن?

ارش

نیان گزار کلش اون اولین سازه کلش به دست اون ساخته شده چجوری کلش بازی میکنی و این حرف رو میزینی؟

عرفان

منم با نظر آقا علی موافقم شاید برای مجسمه خودش برگرده

mohammad

?????????????

ali

برمیگرده میبینه مجسمش رو ساختن.اونم راضی میشه که بمونه.مجسمه ی کارگر هم به همین مناسبت به بازی اضافه میشه

Ali

سلام
من فکرکنم دیگه این کارگرها به این شکل برنگردن وبا شکل و شمایل جدید برگردن مثل کارگر دهکده دوم بشن

MOHAMMAD

من اگه توی کمپانی سوپرسل کار میکردم با برگشتن کارگر ها به بازی هیجان میدادم و عین واقعیت میکردم? مثلا کارگر میومد تو دهکده و قبل اینکه برسه با ما سلامو علیک میکرد و از ما با قیافه ای یکم بد ۲۰ جم میگرفت برای هر کارگر تا بره خونش و کار کنه باز بنظرم باید بازی رو دیگه مثل واقعیت کنن مثلا نیروهای باراکس ها بیان فرش قرمز بندازن پکا جیغ بکشه دراگ اتیش بکشه بربرها نگاه کنن و کارگر بیاد و خوشحال بشه کاش اینجوری شه یکم کلش شبیه واقعیت شه بهتره چون دیگه تکراری شده فقط همون… بیشتر بخوانید »

Ali c.i.a

خیلی عالی گفتید منم موافقم
با اومدن کلش رویال کلش آو کلنز از چشم ها یکم افتاده?
باید به کلش یه فضا و جو دیگه ای بدن
مثل همون فرمایشات شما
اینکه مثلا بیلدر هر سال یه صد سال دویست تا جم بگیره!
یا مثلا پول بگیره!
چه بدونم خخخ باید خیلی تلاش کنن
ممنون میشم نظرمو بزارید سایت ❤

آرشام

با نظرت كاملا كاملا موافقم ولي اگه ماهم توش بوديم….

?>