بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

اخبار آپدیت تابستانه کلش! تغییرات بعدی کلن وار (بروزرسانی دوم)

44 7,170

پس از گذشت چندین هفته از اخرین آپدیت کلش اف کلنز و سرد شدن تدریجی تب کابران این بازی ، دقایقی قبل یکی از کارکنان رسمی سوپرسل از انتشار دور جدید پرسش و پاسخ های کاربران و توسعه دهندگان بازی در آینده ای نزدیک  و همچنین آپدیت تابستانه کلش خبر داد!

*** بروزرسانی دوم (5 مرداد ماه) ***

به آپدیت تابستانه  نزدیک میشویم! چه در انتظار کلش است؟!

در بروزرسانی قبلی مطلب از اطلاعیه تغییرات آپدیت بعدی کلش اف کلنز صحبت کردیم که بزودی و طبق گفته سوپرسل در روز های آغازین هفته آینده منتشر خواهد شد! اما همانطور که میدانید ماه جولای ماه تعطیلات اکثر مشاغل در فنلاند بشمار میرود. از این رو این سوال بوجود می آید که چه در انتظار آپدیت بعدی کلش اف کلنز است؟

گذشته از این موضوع ، تولد پنج سالگی کلش نیز نزدیک بوده و جالب است بدانید سالهای گذشته در همین زمان تنها سوپرایز سوپرسل برای کاربرانش بوست یک جمی منابع به همین مناسبت بوده است.

اما ظاهرا امسال همه چیز فرق کرده و سوپرسل با دست پر تری نسبت به سالهای گذشته بازگشته است. براساس برخی گفته ها ، سوپرسل امسال تصمیم گرفته آپدیت کوچکی را که هرساله در شهریور ماه به عنوان آپدیت تابستانه منتشر میکرد ، کمی زودتر از موعد و در مرداد ماه منتشر کند!

* بر این اساس میتوان گفت آپدیت پیش رو دارای دو بخش کلی است :

  • تغییرات و سوپرایز های تولد کلش اف کلنز
  • تغییرات مربوط به کلن وار و معرفی ویژگی های جزیی دیگر

درمورد تغییرات و سوپرایزهای پنجمین تولد کلش اف کلنز پیش از این بصورت مفصل توضیح داده ایم که میتوانید آنها را در این مطلب و این مطلب مشاهده و مطالعه نمایید!

* اما تغییرات کلن وار و معرفی جزییات جزیی دیگر نیز خود به دو قسمت تقسیم میشوند :

  • تغییرات مربوط به نحوه انتخاب حریف در کلن وار
  • معرفی ویژگی های جزیی مثل لول های جدید

نگاهی به گذشته آپدیت های تابستانی کلش!!

آپدیت های تابستانه سوپرسل همواره دارای ویژگی های متعادل سازی بوده و به دلیل تعطیلات سالانه این شرکت در ماه جولای نباید انتظار بیشتری نیز آن داشت! اما برای آنکه کمی بیشتر به جزییات چیزی که در انتظارمان است پی ببریم ، بهتره تا مروری بر آپدیت تابستانه سال گذشته کلش داشته باشیم :

جالب است بدانید سوپرسل ، سال گذشته برای آپدیت تابستانه کلش اف کلنز تنها دو لول نیرو جدید به بازی اضافه کرد که شامل جاینت لول 8 و آرچرتاور لول 14 بود!

حال باید منتظر ماند و دید علاوه بر تغییرات سالگرد کلش اف کلنز ، آیا چنین ویژگی هایی در انتظار کاربران خواهد بود؟! در چند روز آینده همه چیز مشخص خواهد شد

پرسش و پاسخ در مورد آپدیت جدید کلش

دور جدید پرسش و پاسخ و حقایق آینده کلش!

همانطور که میدانید ، سوپرسل بمنظور جذاب تر کردن فضا پیش از انتشار آپدیت هایش و همچنین جلب رضایت کاربران از اطلاع رسانی های آپدیت ، در فاصله زمانی های یک ماهه پرسش و پاسخی بین کاربران و توسعه دهندگان بازی برگذار میکند تا بازیکنان از آنچه در انتظارشان است باخبر شوند!

اما جالب است بدانید این دوره از پسش و پاسخ های کلش اف کلنز بیش از یک ماه به طول انجامیده که نهایتا امروز طی انتشار پستی در فروم از برگذاری این دوره از پرسش وپاسخ ها به شیوه ای جدید (احتمالا بصورت ویدیو) در آینده ای نزدیک خبر داد!

اما این همه ی ماجرا نیست و سوپرسل از بخشی از اطلاعاتی که در این دوره از پرسش و پاسخ ها به اون جواب خواهد داد پرده برداری کرده است. موضوع آینده اکانت های مهندسی و همچنین محدودیت های جدید شرکت تنسنت برای بازیکنان چینی بخشی از این اخبار است که در ادامه به شرح جزییات آن میپردازیم!

 

آینده اکانت های مهندسی! بقا یا نابودی؟!

تاکنون مطلب ها و اطلاعیه های بسیاری از آینده اکانت های مهندسی و سرنوشتی که در انتظار آنهاست منتشر نموده ایم اما هیچ یک از آنها بر اساس گفته های رسمی نبوده و فقط بر پایه روند معمول بازی کلش اف کلنز بوده است!

همه چیز در مورد آپدیت جدید کلشاما اکنون برای اولین بار سوپرسل اعلام کرده قصد انجام تغییراتی در بازی برای اینگونه اکانت ها دارد که جزییات آن را بزودی در دوره جدید پرسش و پاسخ و در روزهای آینده اعلام خواهد کرد!

خلاصه ترجمه متن اطلاعیه سوپرسل درباره اکانت های مهندسی
در تغییرات آینده کلش اف کلنز که بزودی درباره آنها بحث خواهیم کرد به طور مفصل گفته خواهد شد که چگونه بازی به کاربران اجازه میدهد تا بتوانند بدون نقض قوانین و رعایت عدالت ، برتری خود را در نبردهای وار حفظ نمایند!

با توجه گفته های این چنین بنظر میرسد سوپرسل قصد رفتاد مسالمت آمیز با اکانت های مهندسی داشته باشد و نه مقابله با آنها. به هرحال برای روشن شدن قضیه باید تا زمان شروع دور جدید پرسش و پاسخ ها صبر کنیم اما آنچه مسلم است ، سوپرسل قصد انجام تغییراتی برای اینگونه بیس ها در سر دارد!

آینده سیاست های سوپرسل! محدودیت ساعتی کلش؟!

چند هفته قبل بود که با انتشار پستی در کانال تلگرامی بدوگیم از اعمال محدودیت زمانی شرکت تنسنت برای بازیکنان چینی خبر دادیم. بر این اساس بازیکنان چینی زیر 12 سال در روز فقط 1 ساعت حق آنلاین بودن در کلش اف کلنز را خواهد داشت و بازیکنان بین 12 تا 18 سال نیز 2 ساعت در روز!محدودیت ساعنتی برای کلش اف کلنز

لازم به ذکر است که این محدودیت تنها مربوط به بازی کلش اف کلنز نبوده و تمامی بازی های آنلاین شرکت تنسنت در چین شامل این محدودیت میشوند اما سوال اینجاست که با توجه به خرید سهام شرکت سوپرسل توسط این کمپانی چینی ، آیا ممکن است این سیاست محدود کردن بازیکنان برای سایر کاربران جهان نیز اعمال شود؟

 

اعمال محدودیت سنی در کلش از ایده تا واقعیت

همانطور میدانید که تا همین چند ماه گذشته مقامات ایرانی نیز فکر های مشابهی برای اعمال محدودیت سنی در کلش اف کلنز داشتند که البته لغو شد اما حتما با شنیدن کلمه ی محدودیت سنی این فکر به ذهنتان میرسد که چگونه چنین کاری ممکن است در صورتی که میتوان براحتی آن را با وارد کرد سن اشتباه و بالاتر دور زد؟

در جواب به این سوال باید گفت خب شاید این فکر زیاد هم تیزهوشانه به نظر نرسد چراکه این کار درحال حاضر در چین درحال انجام است. گرچه درباره چگونگی سیستم این محدودیت جزییاتی نداریم اما به گفته کمپانی تنسنت ، این شرکت سیستمی برای بازیهای آنلاین طراحی کرده که در ابتدای ورود خود نیاز به نوعی شناسایی هوشمند دارند و درصورت عدم تکمیل آن نمیتوانند وارد شوند. لازم به ذکر است که به گفته این شرکت ، این شناسایی کاملا هوشمند انجام شده و امکان دور زدن آن وجود ندارد

اما اهمیت نگرانی از این موضوع به قدری بود که سوپرسل را وادار به پاسخ کرد و به گفته داریان (مدیر بخش اطلاع رسانی فروم) در این دوره از پرسش و پاسخ ها به این موضع نیز اشاره و تکلیف آن مشخص خواهد شد!

 

حال باید منتظر ماند و دید سوپرسل در روزهای آینده پیش از سالگرد تولد کلش اف کلنز ، چه خواب هایی برای آینده این بازی محبوب دیده است!

نظر شما دراینباره چیست؟ آیا درصورت اعمال محدودیت ساعتی  بازهم به بازی ادامه خواهید داد؟

به محض انتشار اخبار جدید در سایت و کانال بدوگیم اطلاع رسانی خواهد شد…

برای اطلاع از آخرین اخبار آپدیت بعدی کلیک کنید

 

مشترک شدن
خبر کردن از
guest
44 نظرات
جدیدترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
آرین

محدودیت زمانی = گند زدن تو بازی هر بار حمله به صورت فول والکری 45 دقیقه زمان میبره. که اگه بازیابی قهرمان های مکس (کینگ و کویین) رو هم در نظر بگیریم این زمان به 50 دقیقه افزایش پیدا میکنه. با 2 ساعت محدودیت زمانی برای بازی چنتا حمله میشه کرد؟ جواب فقط 2تا و اگه شانس بیارید قهرمان از بین نره و 2 حمله اول رو ظرف کمتر از 15 دقیقه بزنید شاید بشه 3 حمله زد که البته خیلی احتمالش کمه با این وضعیت منابع کافی برای ساخت و ساز برای کارگرهایی که در اغلب دهکده ها در… بیشتر بخوانید »

محسن

سلام قبلا یک لینک توی کانال ایرانکلش منتشر شد که میشود سوابق افرادو نشون میداد با وارد کردن تگ اون بازیکن اگه میشه لینکو بزارین

afshin

با سلام
به نظرم اینکه کد رایگان ربات رو گذاشتید 6 عصر یه ذره ناعادلانس
بنده و خیلی از افراد مثل من 6 بعد از ظهر سر کار هستن و قطعا نمیتونن از این کد استفاده کنند
با تشکر

arashtatoo

سلام
من لایسنس رباتم در حال اتمام هستش میتونم از این کد رایگان استفاته نمایم.؟

ارش

با سلام . بازی استراتژی یعنی همین گذاشتن مپ مهندسی خودش یه استراتژیه خودت هم میتونی با اینکار حریفو به مبارزه بطلبی وقتی تو یه بازی پای مبارزه میاد وسط هر کسی دلش میخواد با هر ترفندی که شده از حریف ببره بنظر منم مپ مهندسی یکی از اون ترفنداست اگه یه کم خوب فکر کنی خیلی راحت میتونی بردهای متوالی داشته باشی بدون کوچکترین دغدغه فکری. اما در مورد اینکه شرکت سوپر سل بیاد جلو این ترفند رو بگیره نمیتونه حتی در مورد محدودکردن بازی هم کاری نمیتونه بکنه چون صدر صد به ضررش تموم میشه.واینم مطمئن باشید هیچکس… بیشتر بخوانید »

وحید

اقا جریان این کد اینا چیه تو سایتتون یعنی اگه هرکی زود تر کد رو بزنه اکانتش کلش اف کلنز جایزه میگیره؟؟

ارش

با سلام .

بازی استراتژی یعنی همین
گذاشتن مپ مهندسی خودش یه استراتژیه
خودت هم میتونی با اینکار حریفو به مبارزه بطلبی
وقتی تو یه بازی پای مبارزه میاد وسط هر کسی دلش میخواد با هر ترفندی که شده از حریف ببره بنظر منم مپ مهندسی یکی از اون ترفنداست
اگه یه کم خوب کنی خیلی راحت میتونی بردهای متوالی داشته باشی بدون کوچکتریندغدغه فکری
اما در مورد اینکه شرکت سوپر بیاد جلو این ترفند رو بگیره نمیتونه حتی در مورد محدودکردن بازی هم کاری نمیتونه بکنه

حسن

این زبونه کی اضافه شد به بازی؟؟؟؟
چه بی سرو صدا اضافه ش کردن
اپدیت درون برنامه ایم بوده

مهدی

اقا این بازی clash racing کی میاد لطفا جواب دهید

❤ℳoɦseŋ❤

خدا وکیلی یکاری کنین که ساعتی نشه و اکانت های مهندسی قبلنارو پاک نکنن فقط از الان به بعد نشه اکانت مهندسی ساخت معتاد کلشم خداوکیلی یکاری کنین ساعتی نشه فقط

Mohsen_jy_sar

سلام خدمت مدیران سایت بدوگیم و کاربران بدوگیمی ممنون از ملب خوبتون نظر من درباره محدود کردن بازیکنان این هست که سوپرسل با این اشتباه بزرگ میتونه به راحتس بیش از نیمی از کاربران و بازیکنان خود رو از دست بده چراکه نزدیک به شش سال هست که کلش اف کلنز اومده که اکثر کاربران از تکراری بودن بازی گله دارن و این محدودیت میتونه سسبی باشه واس کنار گذاشتن این بازی خود من به شخصا میگم اگه همچیت اتفاق مسخره ای رخ بده 100درصد بدون هیچ شک و تردیدی بازی رو ول میکنم که البته مطمئنم همه بامن هم… بیشتر بخوانید »

HAMED

اوکی دادم

وحید

ببین داش خب تو تاون 6 تو پاک کنی چی میشه مگه خخخ؟؟?
اصلا پاک کن انهمه تاپ پلیر و بازیکن ، دوماتو فقط بلدی بگی که کلش چند سالست ولی 100 در 100 جیک لولی خخخ پاک کن? زود همین الان خخخ

aryan

سلام به درصد مپ دقت کنیدیک تاون یازده مکس 93 وسیله برای تخریب داره و این وسایل تا 100 تا بیشتر نمیره این یعنی پایان بازی کلش در تاون 12 سوپرسل برای ادامه کلش دهکده دوم رو اورد و اون رو بازی مجزا نساخت و محدودیت زمانی یک ایده ی مسخره هست و اجرا نمیشه

شاهین

آقا خب اگه بعداً تعداد ساختمان ها بیشتر از 100 تا شد هر کدوم درصد زیر یک میگیرن! مثلاً هر ساختمان 0.85 درصد!

وحید

ببین تاون 5 اینجا اومدی حرف نزن چیزیم از سوپرسل نمیدونی حرف نزن سوپرسل بازیایی میسازه که دسم کم 10 ستل عمر کنه الان فعلا دست کم 5 سالش مونده برو لول اسپلتو 2 کن بچه لان با جاینت میان داغونت میکنن زیادی پایان پایان نکن یهویی عمر خودت به پایان میرسه جوجه لول? اون لولتو بزنم به سیخ بخورمش? احتمالا کویینت 1 و 2 و 3 هست از کلش هیچی نمیدونی هیچی و میخای بازی تموم شه که نمیشه? برو بابا بن شده ی عقده ای تا نزدم صافت کردم ممنون از سایت ایرانکلش بروز ترین سایت کلشی ایران… بیشتر بخوانید »

10 سالمه

واقعا سوپرسل محدودیت میزاره اگه اینجوری باشه دیگه کلش بازی کردن کاربرآن فایده نداره آخه نمیشه درست که ردیابی سن میکنن ولی دیگه نمیشه وار زد نمیشه اتک درست زد اصلا این هم بهانه ی خوبی برا ترک کلش و اینکه دیگه کلش اون بازی پرطرفدار اون موقع نیست و دیگه کسی هم بخاطر این محدودیت زمانی کلش بازی نخواهد کرد

Ali t2

خدا کنه این اکانت های مهندسی رو کاری کنن با هم تاون خودشون روبه رو بشن،،، هرچند که همیشه ترکوندمشون ولی بدم میاد از این مسخره بازیا

شاهین

به نظر من اونایی که میگن باید اکانت های مهندسی محدود بشه کسایی هستن که این فکر به ذهنشون نرسیده یا میترسیدن یه روش جدید رو تو بازی پیش ببرن. این بازی استراتژیکه و همه اختیارات دست بازیکنه. شما میتونید به روش سنتی دونه دونه همه چیزو مکس کنی بری بالا، یا میتونی متفاوت از اکثریت بازی کنی و برتری به دست بیاری. من 2 ساله که بازی میکنم و فقط یک اکانت دارم، الان TH11 هستم، تقریباً همه دفاعی ها و نیروها مکس هستن، و فقط Inferno و Eagle ندارم. ایده ساخت اکانت مهندسی رو هم کسی بهم نگفت،… بیشتر بخوانید »

حامد

من سه سال خورده ای بازی میکنم 15تا اکانت دارم یدوتنه مهندسی هم ندارم. و ناراحتم نیستم جلووارم اکانت مهندسی بیفته .

kian

محدودیت زمانی رو باید بزارن البته نه اجباری . شما مثل بتونید برای فرزندان خود یک محدودیت ایجاد کنید تا کل روز پای این بازی نشینن. اگر اجباری باشه خیلی مسخره میشه.

YAGooT

اعمال محدودیت زمانی برا بازی کلش غیر ممکنه ، فرض بر این بزارین فردی مجبوره 1 ساعت تو کل روز انلاین باشه ، کی میتونه منابع جمع کنه ؟ کی میتونه اتک وار بزنه ؟ و … پس به عبارتی غیر ممکن میشه این گزینه حالا موارد دیگه بماند ، راجب اکانتای مهندسیم واقعا باس ی فکر اساسی کنن ، بخش اصلی بازی وار زدنه ، حالا هرچقدرم یکی زحمت کشیده مپ مهندسی بشه در کل این بی انصافیست ، خیلی میگن این ی ترفنده ، خود سوپرسل ادعا داره وزن وار رعایت میشه ، ولی نهایت بی عدالتیست تو… بیشتر بخوانید »

محمد

بالای 70 درصد بازیکنای کلش به خاطر وار بازی میکنن . اکانتای مهندسی هم یکی از جزابیتهای بازیه . اگه جلوشو بگیرن باعث ریزش بازیکناشون میشه . من فک نمیکنم جلوشو بگیرن .

علی

الان داریم جلوی یه کلن اکثرا اکانت مهندسی بازی می کنیم. تمام اکانت های مهندیسشون زیر سه ماه ساخته شدن به تاون 10 و 11 رسیدن. جالبه بدونید از 45 اتکشون تنها دو باخت داشتن. ما کلن 10 ایم و دو ساله بازی می کنیم. این حق ماست خوشبختانه دهکده دوم طوری شده که نشه اکانت مهندسی ساخت. اون ها دو اتک با نیروهای لازم مکس دارن و ما فقط می تونیم خودشو بزنیم. این بی عدالتیه و کسی هم که داره از اکانت مهندسی دفاع می کنه مشخصه اکانت مهندسی داره وگرنه قدیمی ها می دونن چه دردسریه وقتی… بیشتر بخوانید »

reza

ببخشید کجاش جذابه ،وقتی روبرو شما هیچی اپ نکرده فقط رفته هیرو نیرو مکث اپ کرده جلوش یه تان ده ضعیف بولر مکث نه یک داره خب پسر خب این نامردی هیچ کس قبول نمیکنه باشه ،چرا الکی از خودت حرف در میاری??? سوپرسل حتما باید کسایی که نامردی میکنن جلوشونو بگیره

Mehdi10

عرض سلامو خسته نباشید خدمت تیم ایران کلش میخواستم چند نکته درمورد محدویت سنی بگم 1. این سیاست سیاسته تینسنت یا سوپرسل نیست این سیاست کشور چینه باتوجه به بازی پرطرف دار honer of kingsکه تیسنت اون رو توسع داده بیش از 10 ملیون نفر فقط و فقط در چین کاربر داره و هنوز به صور جهانی منتشر نشده و کشور چین نیز برای فشار اوردن به شرکت تیسنت قانون محدوید سنی رو ارائه داده. و فقط در چین اجرا خواهد شد به خاطر همین حتی تیسنت میخواد بازی معروف خودش رو (honer for king )رو به صورت جهانی عرضه… بیشتر بخوانید »

حامد

جدیدا مشتری کلش از قبل کمتر شده و کسانی که بازی میکردن نسبت به قبل کمتر بازی میکنن.سوپر سل داره به درو دیوار میزنه که با ارزون کردن نیروها دوباره مشتریانشو برگردونع .مشکل بزرگ ما آپدیت هرو هستش .چرا هرو درمواقع آپدیت نباید تو وار باشه.اصلا چه لزومی دارع کارگر بره رو هرو .باید طوری تنظیم میکردن سر ساعت هرو اپدیت بشه نه اینکه شبو روز بخوابه مارو عذاب بده .واقعیتش خسته میشه آدم چقد اخه هرو بخوابونیم .شاید یکی عشق کلشه ولی پول ندارع جم بخره .همه جا قشر ضعیف حقش باید خورده بشه

s.e.c.r.e.t

●سلام ●من 3ساله دارم بازی میکنم! وار میزنم!و خیلی فعالم و میگم این محدودیت قابل اجرا نیس! ●اعضای کلنی رو درنظر بگیرین که در وار هستن،غیر ممکنه 2 حتی 3ساعت در روز این محدودیت زمانی براشون کفایت کنه!تو 24ساعت هرلحظه برای رصد کردن وار و حتی ممکنه یکی به شما احتیاج داشته باشه. ●درضمن تو تاون هال11 تمام دفاعیات 9ونیم و 10میلیون هستن!کسایی ک میخان اپ کنن مطمعنم خیلی بهشون سخت میگذره… ●بخای منطقی بهش فکر کنی هیچ جوره قابل اجرا نیس،مگه اینکه کارت ملی واسه ثبت نام بازی لازم باشه که اونم کمی مضحکه?مطمعنم اگه این پروژه عملی بشه… بیشتر بخوانید »

Ali

این محدودیت امکان پذیر نیست اگه روزی یه ساعت حق انلاین بودن باشه دیگه گسی سراغ بازی های سوپرسل نمیره شرکت سوپرسل هم چنین چیزی نمیخواد چنین قانونی برابراست با ورشکستگی
چون چین یک کشور کمونیستی هست وحتی به دستشویی رفتن مردمش هم کار داره شاید اونجا این محدودیت اعمال کنن اونجا روی همه چی خفه گان هست واین مسله شاید حتی به چشم هم نیاد
ولی ودیگر نقاط جهان چنین محدودیتی نمیذارن

soheil

به نظرم قرار عین دهکده دوم دیوار ها به صورت پنج تایی باشه.

مهران

سلام من شعار نمیدم ولی خدا شاهده اگه بخواد محدودیت زمانی مثل کلش رویال و دهکده ی دوم برای کلش اف کلنز بزارن دیگه بازی کردن ما به هیچ دردی نمیخوره و من دنبال بهانه ی خوبی واسه ترک کلش بودم بهانه ی خوبی هم میشه.

افشین

یکی بگه چطور میخاد بفهمه که سن بازیکنان چقدره که بیاد واسش محدودیت ایجاد کنه ؟ میاد تو دوربین جلو نگا میکنه ؟اگه اینطور باشه همه برای اینکه بیشتر بازی کنن سن خودشون رو بیشتر جلوه میدن !

حامد

برای اکانت های مهندسی هم زحمت فراوانی کشیده شده.یک روزی میرسه همه کلن وار ها میشه تان یازده .اون موقع دیگع اکانت های مهندسی به هیچ دردی نخواهد خورد.بار ها بار ها روبروی ما در وار تان یازده افتاده ولی بازم وارمونو بردیم .همیشه کسانی که وارو میبازن بهونه دارن

علی

عزیز ما کلن ده هستیم. خیلی از کلن های بالاتر از ماهم می دونن و بنده از سوپرسل هم سوال کردم گفتن اولویت انتخاب بر مبنای دفاعی هاست نه نیروهای هجومی. قبلا اکانتم مهندسی تاون9.عین آب خوردن چون پایین وارلیست بودم هرچی روبرو و بالاییام بودنو سه می کردم. اما یک سال کار کردم تاون 10 رو فول ساختم. این بازی فکریه تجربه داشتن اکانت مهندسی رو داشتم می دونم اصلا لازم نیست فکر کنی فقط برو روبرو و بالاتو عین آب خوردن بزن. ولی شجاعت و تفکر می خواد وقتی اکانتت عادیه و بخوای روبروتو سه کنی. شما مصاحبه… بیشتر بخوانید »

taniiiii

از روزی ک چینیا خریدن سهام بازیو.گند زدن توش

فواد

یعنی ممکنه تاون 12 بیاد؟

حسن

اکانتهای مهندسی اونقدم مسعله ی بقرنجی نیست ، بلاخره خلاف قوانین که عمل نمیکنن اون موقع که تو اتک های عادی با نیروی کم مپشونو صاف میکنید بازم اعتراض میکنید به این جور اکانتا . جدیدا هم که خداروشکر زیاد شدن و خودشون منبعی از لوتن در مورد محدودیت سوال اساسی اینه که چجوری میخان سن بازیکن رو تشخیص بدن ، آیا کسی وجود داره با علم به اینکه سنشو زیر ۱۸ بزنه همچین محدودیتی بهش اعمال بشه واقعیت رو بگه؟ گیرم بیان کلا واسه همه محدودیت بزارن ، دیگه کسی سراغی از این بازی میگیره و کلش به خاطره… بیشتر بخوانید »

ali

در کاپ های بالا سرچ‌ و پیدا شدن حریف گاهی چندین ساعت طول میکشه.خوب اگه محدودیت یک ساعته یا دو ساعته بزارن اون شخص در روز یک اتک هم نمیتونه بزنه و تمام زمانش در سرچ سپری میشه.مگر اینکه زمانی که شخص در سرچ هست تایمر بازی از کار بیوفته.

شاه محمدی

کلش رو دارن خراب میکنن متاسفانه

?>