بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

انتظارات از آپدیت جولای 2016 کلش اف کلنز + نظرسنجی با جایزه جم

118 456

طبق تجربه ی ما ، هر 2 یا 3 ماه یکبار ، این داستان پیش می آید. حالا از آخرین آپدیت کلش هفته هاست که میگذرد و آپدیت جدید همین نزدیکی هاست. و طبق معمول همیشه ، ما دوست داریم تا نظرها ، ایده ها و انتظاراتی را که برای این آپدیت کلش دارید را برسی نماییم. دراین میان شاید برخی چیز ها درست و برخی چیز ها هم اشتباه ازآب دربیاید.

 

*** آپدیت تابستان کلش اف کلنز ***

هنگامی که به زمانبندی آپدیت های کلش در سه سال گذشته نگاه میکنیم ، میتونیم تقریبا مطمئن باشیم که آپدیت جدیدی در پیش رو خواهیم داشت؛ ولی نه فقط به این دلیل که از زمان آخرین آپدیت چنیدین هفته گذشته است. خیر ، دلیل این گفته ی ما این است که در فنلاند یعنی خانه ی سوپرسل ، بیشتر کمپانی ها و شرکت ها در تابستان برای مدتی به تعطیلات میروند و خب البته سوپرسل نیز از این قاعده مستثنی نیست!! معمولا این تعطیلات از ماه آگوست (مرداد 95) شروع میشود و ما پیش بینی میکنیم که سوپرسل قبل رفتن به این تعطیلات 2 ماهه ، فکرهایی برای کلش در سر داشته باشد.

ولی ما چه انتظاراتی میتوانیم از این آپدیت داشته باشیم؟

از آن جایی که آپدیت های تابستانه همیشه کوچک بوده اند و معمولا آپدیت های بسیار بزرگ برای اواخر سال در نظر گرفته میشوند ، میتوانیم تا حدی حدس بزنیم که چه چیزهایی در این آپدیت تغییر خواهند کرد.

نیروها / اسپل ها

از اونجایی که در آپدیت اخیر چندین نیرو و اسپل جدید به بازی اضافه شد ؛ پس گمان نمیکنم که دیگر خبری از نیرو یا اسپل جدیدتر باشد.

ولی حدس ما این است که سوپرسل باید بر روی متعادل سازی نیروها و اسپل ها متمرکز شود :

  • درحال حاضر ، کلون اسپل به هیچ وجه مورد استفاده نمیباشد چون بسیار گران است و فضای زیادی را اشغال مینماید. ما تقریبا اطمینان داریم که بیشتر اسپل ها در این آپدیت ، فضای کمتری اشغال نمایند.
  • تغییراتی در نیروی بولر بوجود خواهد آمد. درحال حاضر ، بولر نیرویی بسیار قدرتمند است و ما حدس میزنیم که سوپرسل میخوهد کاری کند تا بازیکنان بیشتری نسبت به مکس کردن آن اقدام کنند.
  • بچه دراگون و ماینر نیروهای بسیار خوبی برای اتک هستند ولی هنوز جای خود را درمیان نیروهای دیگر پیدا نکرده اند. شما میتوانید از آنها استفاده کنید ولی فایده زیادی برای شما نخواهند داشت. ما انتظار داریم سوپرسل تغییراتی هم در این مورد ایجاد کند.

روز آماده سازی وار

چالش های دوستانه برای آپدیت اخیر ، تغییری بسیارعالی و مهم بود ولی سوپرسل با اینکار خود ، رسما روز آمادسازی وار رو نابود کرد.

من متوجه هستم که اینکار برای متعادل سازی بازی بوده است ولی با اینکار ، روز آماده سازی عملاً دیگر هیچ ارزش و فایده ای ندارد.

من اطمینان دارم که به زودی ، روز آماده سازی وار ، به کلی حذف و یا کاهش خواهد یافت و خب شخصا دلم برایش تنگ خواهد شد ؛ چون نقشه چیدن برای حمله در وار و تغییر مپ های وار ، بسیار لذت بخش بود.

 لول های جدید

من واقعا شگفت زده خواهم شد اگر سوپرسل ، لول جدیدی از دفاعی ها و نیروها را معرفی نکند. آپدیت اخیر به اتکر ها در حملات هوایی بسیار کمک کرد ولی خب دربسیاری از مواقع هم اینطور نیست. ما تقریبا اطمینان داریم که حداقل یکی از دفاعی های زمینی ، با لول های بیشتر معرفی خواهد شد.

البته نه بطور دقیق ولی حدس میزنیم که دفاعی ، ایکس بود باشد ( برای جلوگیری از حملات برق آسای کویین واک) ولی واقعا نمیدانیم که آیا سوپرسل با استراتژی کویین واک مخالف است یا خیر ولی اگر باشد ، به طور قطع باید فکری به حال تله های هوایی و لول های بالاتر ایکس بو بکند.

گیم پلی

من هنوز هم امیدوارم تا در آینده ای نزدیک در خود بازی بتوان از یک الگوی رفتاری مشخص پیروی کرد و بتوان بصورت خود به ساخت نیروها و اسپل ها و همچنین دونیت آنها پرداخت.

و همچنین امدواریم که در آینده ، جم تنها برای تسریع در ساعت نیروها و سرباز ها نباشد و بتوانیم با دونیت جم ، به دیگر هم کلنی های خود در پیشرفتشان کمک نماییم.

اضافه شدن پرچم ایران

IMG_1624-415x260

با توجه به تعداد زیاد طرفداران کلش اف کلنز این مورد نیز دور از انتظار نیست.

تاریخ و زمان آپدیت

به عقیده ی شخصی من ، پیش نمایش ها بزودی زود شروع خواهند شد؛ شاید در این هفته ولی احتمال شروع آن در هفته آینده بیشتر است. اینها همه حدس و گمان است ولی چیزی که قطعی است این است که آپدیت کلش اف کلنز همین نزدیکی هاست!

نظر سنجی با 1000 عدد جم برای دو نفر:

در نظر سنجی زیر به قید قرعه به دو نفر از افرادی که در آن شرکت کنند هرکدام 500 جم از طرف ایران کلش (سایت بدوجم) اهدا میشود.این نظر سنجی تا قبل از ارائه ی آپدیت ادامه خواهد داشت.برای شرکت در قرعه کشی حتماً باید در سایت ثبت نام کرده باشید(تا بتوانیم از طریق نام کاربری جایزه شما را تقدیم کنیم) ،سپس دو گزینه ای که بیشتر از همه از نظر شما اهمیت دارد انتخاب نمایید.

نظر سنجی

از نظر شما،کدام موارد برای آپدیت بعدی کلش اف کلنز از اهمیت بیشتری برخوردار است؟ (حداکثر دو مورد)

  • نیروها و اسپل های جدید (31%, 65 رای)
  • تغییر در روز آماده سازی وار (21%, 44 رای)
  • لول های جدید نیروها (20%, 43 رای)
  • اضافه شدن پرچم ایران به قسمت پرچم ها (17%, 36 رای)
  • گیم پلی بازی (12%, 25 رای)

مجموع رای دهندگان :117

Loading ... Loading ...

 

مشترک شدن
خبر کردن از
guest
118 نظرات
جدیدترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
محمد

با سلام خدمت ابران کلشی های عزیز و بزرگ وار به نظرمن اپدیت این ماه باید مربوط به ساختمان های دفاعی باشه مخصوصا ساختمان های دفاع هوایی چون اگه ساختمان های دفاعی زمینی قوی باشه و ساختمان های دفاع هوایی ضعیف اینجور از هوا با دراگون و … میشه راحت حریف رو سه ستاره کرد.

ندا

سلام خسته نباشدلطفادربازی کلش پرچم ایران و قابلیت شب و روز بزاریدهرکی بانظرم موافقه لایک کنه

رضا

لطفا هر چه زود تر کلش رو اپدیت کنین و زمان روز اماده ساری وار رو هم کم کنین و قابلیتی ایجاد کنین که بتوانیم کلن به کلن چلنچ بدیم و موقع اتک زدن یتوانیم پیام بدیم و از همه اینها مهم تر فقط زود تر کلش رو اپدیت کنین با تشکر

جواد

سلام ، بخواهیم حساب کنیم خیلی چیزها کم و زیاد است ، اما به نظر من یکی از واجبات ، تغییر نام مجدد می باشد ، بی اندازه میبینم که کاربران با این موضوع مشکل دارن ، از جمله خود من ، این امکان زیاده اگه تغییر نام فعال نشه دیگه ادامه ندم ، یه مورد هم خیلی خوب میشه که کارگر و بشه بوست کرد ، یعنی 10 تا یا 20 جم بگیره یه مقدار سرعت کار کردنشو زیاد کنه و امکان چت خصوصی فعال بشه ،، و خیلی خیلی چیزای دیگه که بگم حتما به فکر فرو میرین

sadeq

سلام لطفا سوپرسل جان بتونیم دونیت جم بدیم درکلن عالی میشد?????????

Ahmad

به نظر من کینگ و کویٔین لول پنجاه تو تاون حال 11بیاد خیلی خوب میشه

game over

سلام و خسته نباشید به گروه ایران کلش. نظر من راجب اپدیت جدید اینه شاید بخاطر قرداد با بازار پرچم ایرانم بیارن و چند مورد دیگه هم میگم که شاید براتون جالب باشه: ۱.تو وار غیر از پول و اکسیر و دارک اکسیر جم یا xp بده که وار هیجان انگیز تر باشه ۲.اگه اتکای انلاین گوبیلن و وار پنج ستاره ای شه بهتره مثلا یک ستاره بابت گرفتن تمام منابع اینجوری همه مجبورن مپشونو تغییر بدن و یکم بازی یکسان نشه ۳.به احتمال زیاد بخاطر بعضی اندرویدیا چتو تغییر بدن چون مثلا من با Asus transformer pad کلش بازی… بیشتر بخوانید »

محمدرضا

من انتظار دارم در این آپدیت کلش بتوان سرباز های کلن کستل رو بصورت جداگانه خالی کرد . مثلا شما در کلن کستلتان 5 تا جاینت و 3 تا هوگ دارید بتوانید تعدادی جاینت را از پایین و تعدادی هوگ را از بالا خالی کنید .

بابک

خدايي بازي به يسري تغييرات نياز داره، مثلا جاينت تا لول 5 اصلا قدرت خاصي نداره و بايد يکم روش کار کنن، همچنين هيلر لول پنج و ريج لول شيش نيازه چون از تان 8 ريج مکس ميشه و فک کنم ريج 6 براي تان ده ايده خوبي باشه،همچنين پکاي لول 6 هم نيازه بازييه و پکاي لول 4 به تان 9 منتقل شه، در ضمن اير ديفنس يکي از قديمي ترين دفاعي هايي هست که براش لول جديد اومده، که فکر ميکنم با وجود رشد چشمگير اتک هاي هوايي لازم باشه مخصوصا براي تانهال 11،لول جديد کالکتور و گلد… بیشتر بخوانید »

میثم

ببخشین این آپدیت شرکت تنسنت هم توش نقش داره؟

علی

آپدیت بعدی کلش رویال هول و حوش کی میاد؟

علی

یک سوال نمیدونید آپدیت کلش رویال تقریبا کی میاد؟

Ali ghasemi

به نظر من بعد چهار سال بازی کردن پرچم ایران اضافه میشه چون تعداد کاربر ایرانی بالاس و زمان اماده سازی نیروها مثه قبل میشه و لول دفاعی ها بالاتر میره مخصوصا هوایی…. متشکرم از سایت خوبتون

Alibilk

احتمال دادن جای اسپل به نیرو یا نیرو به اسمل مثلا ده تا از کمپت کم کنی بجاش یک اسپل دارک ببری یا بیست تا از کمپت کم بشه یک اسپل اکسیری ببری یا برعکس بتونی بیست تا سرباز بیشتر ببری بجاش یک اسپل کمتر ببری . و همینطور اضافه کردن اسپل دارکی ترکیب اسپل هیر و ریج با هم باشه

حسین

از مسئول برگذاری تورنومنت شکایت دارم من منتظر حریفم بودم نیامد از کسی که لیدر توی کلن بود هم سوال کردم گفتم اگه تا شب وقت داریم شب بیام گفت تا اخرشب وقت باقیس بنده هم از رو حرف اون آقا که اسمش خاطرم نیست اعتماد کردم وقتی ساعت 19:30 امدم بازی دیدم کیک کرده منو نوشته بود حریفت کار و زندگی داره نمیتونست منتظرم باشه متاسفم ،یعنی بنده اینقدر الاف و بیکارم منم کار داشتم اون زمانی که بود هرچقدر حریفمو صداکردم هیچ جوابی نداد چرا اونو کیک نکرد الان حق بنده رو ضایع کردین لطفا رسیدگی کنید باتشکر.

ali.a

به نظر من پرچم ایران بیاد عالی میشه

arshia king

اضافه شدن اسپل آتش در تاون هال ده

hog

پس چرا پیش نمایش های اپدیتو نمی زارین سرکاریم؟

علیرضا رحیمیان

نیومده که بزاریم عزیز

kiarash44

ای کاش می شد تورنومنت وار با جایزه ی جم بیاد

sadeq

اره عالی میشد

محمد

از نظر من باید یه تله جدید بیارن خیلی وقته تله جدیدی نساختن
2.اینکه یه چیزی بیارن که بتونیم اون مقداری که روس داریم لوتمون رو از کستل برداریم
3.حداقل برای آپدیت دیوار ها xpبده مثل دونات کردن مثلا یه دیوار لول 10 کردیم10تا xpبده آدم یه اشتیاقی واسه اپ دیوار داشته باشه هزینه اپ دیوار هم کمتر بشه
4.امکان اپدیت کردن بیلدر هم بیاد خیلی عالی میشه
ممنون از سایت خوبتون

عای

اسپیل اتش اضافه خواهد شد +کلن لول14

rezamr

با سلام بهترین کاری که سوپرسل میتونه به کلش اضافه کنه تورنومرت های قبیله ای هست. به صورت ای که چند قبیله ( به طور مثال 16 ) کلن دور هم جمع میشند و بعد از قرعه کشی رو به روی هم میافتند برنده به مرحله بعدی میره و با کلن بعدی در میافته علاوه بر اینکه هر برد مقداری لوت و xp میده به کلن برنده مقدار xp بیشتر و حتی میتونه تعدادی مثل 200 جم به کلن اهدا کنه که بین شرکت کننده های وار تقسیم میشه دومین کاری هم که میتونه بکنه اینکه اجازه ی ارتقا کلن… بیشتر بخوانید »

amir218295

اره خیلی خوب میشه

Tohid

سلام به نظر من اگه دونیت جم یا قرض دادن بیلدر اضافه بشه بازی خیلی جذاب میشه مثلا قرض دادن بیلدر یا دونیت جم در تون هال 8 ازاد بشه

Reza Ch

کاشکی بشه تو آپدیت بعدی کینک و کویین رو هم دونات کرد

پوریا

سلام بهترین بازی آنلاینه خیلی جذابه فقط جم کم داریم امیدوارم برنده بشم

پوریا

حرف نداره عالیه

Alisadeghi

سلام با عرض ادب و خسته نباشید من که امید وارم نیرو و اسپل های جدید به بازی اضافه بشه یعنی تقریبا یه اپدیت بزرگ که توجه همه رو به خودش جلب کنه خیلی ممنون خداحافظ

King

سلام و خسته نباشيد خدمت نويسندگان و طرفداران ايران كلش.
به نظرم من لول جديد براى سرباز ها يا دفاعى ها و پرچم ايران بياد خيلى خوب ميشه

امیررضا

همه چیز درست است ومن اگر اینجوری باشد من خیلی خوش حال می شم ممنون .

K.K

سلام دوست عزیز این هزار تا جم قرعه کشی میشه؟؟پس ما بیخودی رای ندادیم که اگه درست گفته باشیم بین ما قرعه کشی میکنن؟؟

abbastork

به نظر من بشه کارگر هارو ارتقاء داد تا سرعت اونا بیشتر بشه عالی میشع

محمد

کاش میشد کسی که کارگرش بیکاره یه مدت قرض بده

sadeq

اره اون وقت من میدادم

emad

نظر من اینه که اگه تو اپدیت جدید قابلیتی بیاد که هنگام اپ کردن باراکس ها و اسپل فکتوری ها و همینطور هیرو ها غیر فعال نشوند بتوان در طول اپدیت از انها استفاده کرد.

zalberg

بنظر من اسپل خشم لول 6 میاد لول بی بی و ماینر بالاتر میره و لول اسکیر کالکتور و گلد مین بالاتر میره سرباز جدیدی احتمال نداره که بیاد و تغییرات در بوست همه وسایل که با 1 جم بوست بشه.و شاید ساختمون جدیدی به بازی اضافه بشه.
احتمال زیاد لول های جدیدی میاد

MR AMIN

سلام من اسمم رو ب انگیلیسی اشتباه نوشتم میخوام دوباره اسممو عوض کنم قبلا از طریع help….. میشد پیام بدی اما الان فقط برای اکانت گم شده میشه شما میگید چکار کنم؟؟؟

داود احمدزاده

کافیه کمی در مورد این موضوع در سایت جستجو کنید،آموزش تغییر اسم در کلش اف کلنز در سایت موجود هست

?>