بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

آپدیت عظیم کلش اف کلنز ؛ خیلی دور ، خیلی نزدیک! (بروزرسانی چهارم)

215 17,727

بعد از ماه ها انتظار دیگر زمان آن است که خود را برای انتشار آپدیت عظیم کلش اف کلنز آماده کنیم. گرچه سوپرسل همچنان از انتشار جزییات اصلی آپدیت امتناع میکند ، اما جزییات هیجان انگیزی که روزانه به بیرون درز میکند ، گواهی بر نزدیک شدن به عظیم ترین آپدیت تاریخ کلش است که در ادامه به برسی مفصل آن میپردازیم!

*** بروزرسانی سوم (28 اردیبهشت ماه) ***

تغییرات آپدیت متعادل سازی در دل آپدیت بزرگ کلش

? لحظاتی قبل سوپرسل بصورت رسمی خبر آپدیت بالانس دیگری را منتشر نمود که بخش بسیار کوچکی از آپدیت عظیم بوده و نسبت به دیگر آپدیت های بالانس بسیار بزرگ بنظر میرسد!

? توجه : این بالانس در آپدیت اصلی و با انتشار نسخه جدید کلش اعمال خواهد شد!

⚠️ چکیده تغییرات آپدیت بالانس کلش اف کلنز 😕

✅ کلون اسپل لول 5 (قابل دسترس در تان هال 11)
✅ افزایش ظرفیت اسپل لول 1 تا 5(ظرفیت کپی)
✅ کلون اسپل لول 3 به تان هال 10 می آید

✅ اسپل فریز لول 6 (قابل دسترس در تان هال 11)
✅ اسپل هیل لول 7 (قابل دسترس در تان هال 10)

✅ کالکتور هفتم در تان هال 9 در دسترس است
✅ افزایش میزان خسارت تله های بمبی
✅ کاهش میزان خسارت بمب های بالون

✅ کاهش هزینه ساخت و ارتقا اسپل فریز (1 تا 5)
✅ کاهش هزینه ساخت و ارتقا اسپل کلون (1 تا 5)
✅ کاهش هزینه ساخت و ارتقا اسپل هیل (4 و 5)

‼️سه لول جدید اسپل در راه کلش‼️

✅ اسپل هیل لول ۷
✅ اسپل فریز لول ۶
✅ اسپل کلون لول ۵

گیم پلی جدید Versus Battle تایید شد! درانتظار نبرد دو نفره باشید!!

بنظر میرسد اینبار سوپرسل بطور ناخواسته ناچار به تایید جزییاتی هرچند کم اما هیجان انگیز از گیم پلی جدید به نام Versus Battle یا نبرد تن به تن شد که بطور کاملا تصادفی بصورت یک ناتیفیکیشن از نسخه جدید بازی در هنگام لایو استریم یوتوبر فرانسوی لو رفت که مضمون آن به شرح زیر است :

یک بازیکن برای نبرد تن به تن آماده است!

اما براستی راز گیم پلی جدید Versus Battle چیست؟!

در حقیقت میتوان گفت اصلی ترین قسمت آپدیت پیش رو همین گیم پلی جدید است که انقلابی عظیم در بازی کلش اف کلنز ایجاد خواهد نمود و سوپرسل تا حد امکان از لو رفتن جزییات آن جلوگیری میکند بنابراین در حال حاضر تنها اطلاعات بسیار ناچیزی از آن در دسترس است؛ اما بیایید تا نگاهی به گذشته بیندازیم :

این تصویری است که حدود یک ماه قبل و در ابتدای شروع هیاهوی آپدیت عظیم کلش منتشر شد که شاید در آن زمان معنی خاصی نداشت اما حالا چطور؟! اگر با دقت به تصویر نگاه کنید متوجه خواهید شد که دو بازیکن درحال نبرد بر سر یک دهکده هستند و این دقیقا چیزی است که سوپرسل وعده آن را داده است ؛ یک دهکده با دو بازیکن و نبردی که بر سر تصرف آن رخ خواهد داد!

گرچه هنوز اطلاعاتی در مورد چگونگی این گیم مود و یا حالات مختلف ، منابع و دیگر جزییات آن منتشر نشده است اما بنظر میرسد در گیم مود جدید حالتی شبیه به بازی کلش رویال که بر پایه نبرد دو نفره و دوئل تن به تن است رخ دهد. بر این اساس ، هریک از دو نفر باید با استراتژی خاص حمله خود بصورت همزمان برای پیروزی بر حریف و تصرف دهکده تلاش کند! (لازم به ذکر است که این طرح کاملا فرضی است و تایید رسمی نشده است)

سوپرسل درحال آمادسازی سرورها برای آپدیت عظیم کلش!

شب گذشته سرورهای تست سوپرسل برای دومین بار در هفته جاری بروزرسانی شد که حاکی از آمادسازی سرورها برای انتشار آپدیت میباشد. گرچه نسخه جدید بازی همچنان برای تایید و انتشار به مارکت های گوگل پلی و اپل استور ارسال نشده است ، اما این آخر قدم در رفع باگ های احتمالی بازی است!

اما حتما تاکنون برای برخی این سوال بوجود آمده است که سرور تست دقیقا چیست و به چه منظور ایجاد شده است؟!

در حقیقت سوپرسل غیر از سرور توسعه دهندگان ، از سرور دیگری به نام سرور استیج (تست) نیز استفاده میکند که نقش شبیه ساز سرورهای اصلی را ایفا می‌کند و تجربه نشان داده که سوپرسل بعد از پایان یافتن تست های نهایی هر آپدیت ، اقدام به اجرای آن در سرورهای تست نیز میکند تا روند کلی آن را در سرورهای اصلی شبیه سازی نماید و باگ های احتمالی که پس از انتشار رسمی آن بوجود خواهد آمد را رفع نماید!

انتشار آپدیت عظیم کلش در هفته آینده؟!

معمولا یک هفته بعد از بروزرسانی سرورهای تست ، آپدیت بصورت رسمی منتشر و تغییرات در سرور اصلی اعمال میشود از این رو میتوان گفت آپدیت حداکثر تا اواخر هفته آینده منتشر خواهد شد اما از طرفی ، همچنان تاریخ دقیقی از سوی سوپرسل اعلام نشده و تنها تاریخ تایید شد برای آپدیت قبل از اتمام ماه می است!

 

فعلا باید منتظر ماند و دید با انتشار ویدیوی تبلیغاتی ششم (آخرین تیزر کشتی) ، چه در انتظارمان خواهد بود!

برای اطلاع از لحظه به لحظه اخبار آپدیت عظیم ، به کانال تلگرامی ما بپیوندید!! (کلیک کنید)

*** بروزرسانی دوم (21 اردیبهشت ماه) ***

 

نوع جدیدی از کلش اف کلنز در انتظار کاربران!

نیمه شب گذشته لایو استریمی (پخش زنده) از طرف یکی از یوتوبرهای فرانسوی بازی برگزار شد که منجر به انتشار بسیاری از جزییات آپدیت شد! گرچه این اطلاعات به دلیل فشارهای سوپرسل بسیار سربسته و تیتروار بود اما حامل خبرهایی از تغییرات شگفت انگیزی در آپدیت عظیم است!

این آپدیت به قدری بزرگ خواهد بود که یوتوبر فرانسوی از آن به عنوان کلش اف کلنز دوم نامبرده و جزییات بسیار عظیم از آن منتشر کرده که در ادامه به برسی آنها میپردازیم :

* مبادله منابع در آپدیت نخواهد بود! (اشاره به فرضیه تامین منابع روزانه بوسیله کشتی)

* گیم مود جدید و چند نفره (اشاره به فرضیه اتک های تیمی)

* آیکون و صفحه لودینگ جدید بازی (برسی در ادامه مطلب)

* کلن وار تغییر محسوسی نخواهد داشت (فقط تغییرات بالانس)

* کشتی کلش در تان هال 4 باز میشود ، تنها یک لول دارد و قابل ارتقا نمیباشد!

* گیم مود جدید ربطی به وضعیت فعلی بازی ندارد ولی موجب سهولت در جمع آوری منابع نیز میشود!

* بهبود کلی وضعیت لوت و جمع آوری منابع

* نیروهای جدید یا به عبارتی نوع جدید از نیرو (اشاره به نیروی جاینت ویژه)

* سیستم جدید بوست برای برخی ساختمان های مهم

* سیستم جدید انتخاب لیگ

* ظرفیت کلن ها تغییری نخواهد داشت!

* تغییرات گرافیکی گسترده و صداهای جدید برای بازی

گیم مودی جدید و چند نفره در انتظار کلش اف کلنز!

به گفته یوتوبر فرانسوی مهم ترین قسمت آپدیت عظیم ، گیم مود جدید آن است که بواسطه کشتی کلش بوجود آمده است و دلیل مانور تبلیغاتی سوپرسل بر روی کشتی نیز همین امر است!

اما این گیم مود جدید چه چیز میتواند باشد؟! واقعیت این است که به لطف سیاست های جدید سوپرسل تاکنون اطلاعات بسیار کمی از این گیم مود جدید درز کرده است اما بر طبق اطلاعات منابع ایرانکلش و با توجه به چند نفره خوانده شدن آن توسط یوتوبر فرانسوی ، همان قابلیت اتک های تیمی است که جزییاتش در دسترس نمیباشد!

تغییرات گرافیکی + تغییر صفحه لودینگ و آیکون بازی!

یکی دیگر از تغییرات بسیار هیجان انگیز بازی در آپدیت پیش رو ، تغییرات گرافیکی بازی است که مدت هاست در انتظار آن هستیم و پیش بینی میکنیم بسیاری از آیکون های بازی بواسطه آن تغییر کند!! همچنین تصویر زیر نیز بخشی از ظاهر جدید بازی در آپدیت عظیم است که از منابع رسمی لو رفته و توسط تیم گرافیکی ایرانکلش بازسازی شده است :

اما علاوه بر تغییرات گرافیکی داخل بازی ، بیرون بازی نیز به کلی دگرگون خواهد شد و باید در انتظار آیکون و صفحه لودینگ جدید بازی باشیم که به گفته یوتوبر فرانسوی به این شکل خواهد بود :

انتشار رسمی آپدیت عظیم کلش تا اواخر ماه می!!

مهم تر از هر چیز ، زمان انتشار آپدیت است که این روزها بسیاری را سردرگم کرده است. به گفته یوتوبر فرانسوی سوپرسل همچنان نواقص زیادی در بازی برای رفع کردن دارد ولی طبق برنامه ریزی ها ، تاریخ انتشار آپدیت مشخص شده است ؛ گرچه ممکن است به دلیل تاخیر های گوگل پلی و اپل استور در تایید نسخه های جدید ، چند روزی از تاریخ مشخص شده جابجا شود!

درحال حاضر سوپرسل تنها اجازه انتشار جزییاتی کم از تاریخ انتشار آپدیت را به یوتوبرها داده است و بر همین اساس آپدیت عظیم بطور قطع تا آخر این ماه (ماه می) منتشر خواهد شد و به احتمال زیاد روز آپدیت در اواسط ماه می قرار دارد!

آپدیت عظیم کلش اف کلنز ؛ خیلی دور خیلی نزدیک!

شاید برای بسیاری از کاربران این سوال بوجود آمده باشد که زمان انتشار این آپدیت بسیار بزرگ چه موقع است؟! در واقع برای پاسخ به این سوال باید نگاهی به تاریخچه آپدیت های سوپرسل بیندازیم. همانطور که میدانید در اکثر مواقع سوپرسل ابتدا آپدیت های سه بازی دیگر خود ( کلش رویال ، بوم بیچ و هی دی ) منتشر کرده و سپس به سراغ کلش اف کلنز می آید ؛ از طرفی ، حجم زیاد آپدیت های کلش اف کلنز و تست تغییرات آن مستلزم صرف زمان است.

همانطور که انتظار داشتیم ، ساعاتی قبل ، انوشکا (مدیر ارشد فروم سوپرسل) در پاسخ به سوالات کاربران ، آپدیت پیش رو را بسیار بزرگ توصیف کرده و از کار شبانه روزی توسعه دهندگان بر روی آن خبر داد!!

ترجمه پاسخ انوشکا درباره تاریخ انتشار آپدیت
اگر بخوام جدی باشم ، درحال حاضر هیچگونه اطلاعاتی نمیتونم بهتون بدم. تیم توسعه دهنده بصورت شبانه روزی درحال کار بر روی آپدیت پیش رو هستند اما در وضعیت فعلی نمیتونیم تاریخی رو اعلام کنیم چراکه در صورتی که نتونیم به تاریخ مورد نظر برسیم ، مدیریت اعتراضات کمی مشکل خواهد بود. انتشار این آپدیت ممکن است تا یک ماه زمان ببرد اما این مدت نیز میتواند کمتر یا بیشتر شود!!

براساس گفته های انوشکا ، زمان انتشار آپدیت حداکثر یک ماه دیگر خواهد بود و از طرفی بر اساس گفته های برخی منابع خبری که دستی در افشای اخبار آپدیت دارند ، سوپرسل درحال برنامه ریزی انتشار آپدیت در ماه آپریل (فروردین) میباشد. گرچه این اخبار به هیچ وجه از سوی نهادی تایید رسمی نشده و ما نیز آن را تایید نمیکنیم اما با توجه به نزدیک بودن گفته های این دو منبع خبری ، میتوان امیدوار بود که آپدیت عظیم کلش در ماه آپریل منتشر شود!!

آپدیت عظیم کلش ، از شایعه تا واقعیت!!

اما سوال اصلی اینجاست که قرار است در این آپدیت عظیم چه چیزی معرفی شود که به این اندازه مستلزم صرف وقت میباشد؟!

در واقع ماجرا از حدود یک سال پیش آغاز شد که اسپانسر (یکی از تسترهای بازی) موفق شد تا با رمز گشایی فایل های بازی ، جزییاتی پنهان درباره آنچه که امروز قایق چوبی نام گرفته است را کشف کند و برای اولین بار در پخش های زنده سوپرسل صحبت از گیم پلی جدید برای کلش اف کلنز به میان آمد!!

اما حتما بسیار مشتاق هستید که بدانید این قایق چوبی چه نقشی در آپدیت پیش رو ایفا خواهد نمود؟! برای جواب به سوال باید سری بزنیم به اتاق ایده بازی کلش اف کلنز ، یعنی بوم بیچ!! بله درست شنیدید ؛ بوم بیچ نام بازی دیگر سوپرسل است که تنها 12 نفر پرسنل دارد و اکثر قابلیت هایی که امروزه در کلش مشاهده میکنید ، زمانی تنها مطعلق به بوم بیچ بوده و از آنجا سرچشمه گرفته است!!

تاجر بوم بیچ به کلش اف کلنز خواهد آمد؟!

حتما تاکنون درباره آپدیت این ماه بوم بیچ و پیشنمایش هایش چیزهایی شنیده اید و حتما هم درحال فکر کردن به این موضوع هستید که آپدیت بوم بیچ به کلش اف کلنز چه ارتباطی دارد؟!

همانطور که گفتیم ، اکثر ایده های کلش اف کلنز از بازی بوم بیچ سرچشمه گرفته و در ابتدا روی آن تست میشود و از طرفی ، در آپدیت اخیر بوم بیچ پیشنمایشی اعلام شد که شاید بی ارتباط با کشتی چوبی کلش نباشد!!

تاجر که چند روزی بیشتر نیست که از معرفی آن میگذرد ، به شما این امکان را میدهد تا بتوانید به مبادله ی کالا بپردازید. به بیان دیگر ، زمانی که از هریک از منابع به مقدار اضافه ذخیره نموده باشید ، میتوانید آن را به تاجر داده و در ازای آن کالایی دیگر (چوب یا الماس یا…) از او بگیرید.

نکته ی بسیار جالب اینجاست که این تاجر ، هر هفته جمعه ها به همراه یک زیردریایی به بازی شما خواهد آمد و یکشنبه ها نیز با همان زیردریایی خواهد رفت که البته شباهت بسیار زیادی با اطلاعات بدست آمده از کشتی چوبی کلش دارد!!

مطلب در حال نگارش و بروزرسانی…

برای اطلاع از آخرین اخبار آپدیت عظیم کلش کلیک کنید!!

215
دیدگاه بگذارید

avatar
102 نظرات چندتایی
113 Thread replies
0 دنبال کنندگان
 
آخرین نظر ارسال شده
داغ ترین نظرات
89 نظرات مدیران
محمداتیلامیثمامیرحسینAmiR aLi ClasheR آخرین نظرات مدیران
  مشترک شدن  
جدیدترین قدیمی ترین محبوب ترین
خبر کردن از
محمد
مهمان
محمد

سلام چرا سوپر سیل مهندسی کلش اف کلنز رو برداشت

میثم
مهمان
میثم

کلن گیم کی میاد؟
شنیده ام که تالارشهر14در کریسمس میاد درسته؟

اتیلا
مهمان
اتیلا

فکر کنم عید میاد

امیرحسین
مهمان
امیرحسین

یه سوال داشتم باید توی اکانت دوم دوباره 5 کارگر بخریم ؟

AmiR aLi ClasheR
مشترک
AmiR aLi ClasheR

سلام. به پوستري كه بربر و هوگ دارن بازي ميكنن نگاه كنيد كنار دست بربر كه مشت كرده يه قايق هست اگه پوستر بهversus بتل مرتبط ميشه يعني شايد بشه با قايق توversus بتل نيرو كمكي فرستاد از دهكده دوم بگيريم و تو versus بتل استفاده كنيم البته اين حدس من هست ولي كنار دست بربر رو نگا كنيد اون دستيش كه مشت كرده

vahid
مهمان
vahid

سلام سایت و کانالتون عالیه ?? و داریم به اپدیت نزدیک میشیم
فقط یه سوال دارم که از مدیر یا کارمندان سایت خواهش میکنم جواب بدن،
کامپیتر و سیستم های سوپرسل اپدیتو میسازن لول جدید اینا میارن،؟

یا کارمندای سوپرسل آدماش؟

اخه برای من سواله، ناموسا اینا کین؟چجور آدمایی هستن؟ مخشون طلاست،؟ اخه میشخ مگه این همه خلاقیت مدیر یا کارمند سایت بدوگیم جواب بدین خواهشا خود کارمندای سوپرسل برای اپدیت ایده میدن یا سیستم یا کامپیوتراشون؟

Sami
مهمان
Sami

سلام دوستان باتوجه به لو رفتن رویداد اسپل کلون از سرور بازی که از20می تا23 می هست میشه فهمید که احتمالا آپدیت یا امروز میاد یا فردا چون آپدیت به اپ استور نیز ارسال شده ولی فکر کنم بخاطر باگ های احتمالی آپدیت روز دوشنبه همین هفته منتشر بشه

vahid bamaram
مهمان
vahid bamaram

سلام میدونم جاش نیست اینجا ولی یه کلن تاسیس کردم به نام brother hood 2 خواهش میکنن به کلن بیایین تا اولین وارو اس کنیم اینم تگ کلن خیلی خیلی خوشحال میشم به یه کولیدر لول 120 بالا نیاز دارم که کلنو محکم بگیریم تگ کلن JUCRV9QG#

رضا
مهمان
رضا

نظر من فقط اونم که سایت شما عالی اگه اپدیت تقصیر بد قولی شما فقط نظرات سوپرسل بد قولی میکند درواقع

ALI
مهمان
ALI

مطمعنم این اپدیت پرچم جدید میاد ک حتما ایرانم توشونه این احتمالو از دیدن عدد725روی شاپ دادم ک خیلی احتمال داره

Ali
مهمان
Ali

سلام واقعا ببخشید مزاحمتون میشم
تویکی از کانال ها که خودشون رقیب جدی شما میدونن وهمیشه میگن ما اولین هستیم حالا اسم کانال نمیبرم پستی گذاشته بودن تو کانالشون که درمورد اپدیت توضیح داده بودن ودراواخر پستشون نوشته بودن اومدن حالت شب و روز در این اپدیت منتفی هستش ونخواهد امد
حال از شما میپرسم ایا حقیقت دارد؟؟؟؟؟
لطفا جواب سوالمو بدین باتشکر از شما وزحمات شما

Co-Leader
مدیر سایت

با سلام
بله دوست عزیز شب روز شایعست چون خبر موثقی در این باره به بیرون درز نکرده

Ali
مهمان
Ali

سلام ممنون دوست من ممنون از اطلاع رسانی خوبتون
حقیقت با توجه به مطالب گذشته تون بابت پوستری که بربر وهوگ رودروی هم نشستن ویک شمع کنارشون وهمینطور پوستری که مشعل دردست بربره وماه بالای پوستر ونوشته چینی دنیای شبانه که تو مطالب تون اورده بودید مطلبی که درمورد گالادون گذاشته بودید که به ماه ومشعل دردست بربر اشاره میکنه
خیلی خوشحال شده بودم که این گزینه داره میاد ولی انگار بی مورد بوداین خوشحالی
ممنون بابت همه چی
دوستان اگه این چند وقت باعث ناراحتیتون شدم ومطلبی گذاشتم که دلخور شدید از تمام وجودم عذر خواهی میکنم
حلال کنید
خدا یاور ونگهدارتون باشه

AMIR
مشترک
AMIR

ببخشید البته با جم

AMIR
مشترک
AMIR

عزیزان سلام.شما تو کانالتون گفته بودید که اکانت های مهندسی از تاون7به بعد میتونن تاون اپ کنن!
نتیجش چیشد؟

Mostafa
مهمان
Mostafa

دیگه شورشو در اوردن هوووف?????????ابدیت بدین دیگه هی امروز فردا میکنند هرکی موافق بزن لایکو تا برسه دست سوپرسل از بدوگیم خواهشمندم برسونن اعتراضات روب سوپرسل

AmiR aLi ClasheR
مشترک
AmiR aLi ClasheR

برو بابا اپديت كار داره ديگه نون پنير نيست پنير رو بمالن رو نون بگن بفرما اپديته بايد كار كنن باگ نداشته باشه عجله نكن

Mostafa
مهمان
Mostafa

خودم میدونم چون ۳از اسفند ۹۵ هی امروز فردا هوووف احتمالا یا امروز میاد یا فردا صد در صد منفی هم ندین

ابراهیم
مهمان
ابراهیم

سلام لطفا سایت یا کانال اصلی بازی کلش اف کلنز رو بگید ممنون

alimh
مهمان
alimh

clashofclans.com

ابراهیم
مهمان
ابراهیم

سلام لیدر لطفا سایت یا کانال اصلی کلش اف کلنز رو در جواب بگو ممنونم از زحماتتون

Ali
مهمان
Ali

سلام
ببخشید اینقدر پافشاری میکنم،اینکارو میکنم چون خبری از شب و روز اومدن به بازی نیست هیچکسی هیچی نمیگه دراین مورد
ایرانکلش ایا شما هم خبری ندارین شما چند درصد احتمال میدین این گزینه هم بیاد ممنون ازشما
لطفا جوابمو بدین دوست من

Ali
مهمان
Ali

اطفا جواب بدین

Face of fear
مهمان
Face of fear

داداش با توجو به ویدو که تو کانال ایران کلش گذاشته بودن که ازنسخه جدید بود نه تغیر گرافیکی انچنانی شده نه خبری از شب و روز بود مثل اینکه دوباره سوپرسل میخواد به خواسته کلش بازا اهمیت نده وکاره خودشو انجام بده هرچند که بازم امیدی هست چون صفحه لودینگ جدیده کلش که احتمالن دیدی میتونه احتمال اومدن شب به بازی رو افزایش بده

انوشکا
مهمان
انوشکا

بله دوست عزیز خدمتت عرض کنم ما که علاوه بر اینکه شب و روز را به بازی میاریم در صدد این هستیم که بعد از ظهر و سر شب و سحر را هم به مناسبت ماه رمضان به بازی بیاریم، و در هنگام سحر و افطار یا همون سر شب نیروهایی که روزه میگیرن میتونن با قایق برن به دهکده دوم چون ما اونجا سحری و افطاری پخش میکنیم.این تنها جز خیلی کوچکی از آبدیت پیش رو میباشد و ما تیم توسعه دهنده از شماهایی که منتظر این آبدیت هستید کمال تشکر را هم داریم.

vahid bamaram
مهمان
vahid bamaram

تو برو تو نونوایی استخدام شو برات زیادیه خخخخ ی ایرانیه ارزو داره تو سوپرسل مار کنه خخخ بیا منم اسممو بزارم گالادون خخخخخ

خودمم نمیدونم
مهمان
خودمم نمیدونم

باو پوکیدیم اخه پس این اپدیت کی میاد؟نامردا میخوان وسط امتحانا اپدیت کوفتو بدن بیرون???

AmiR aLi ClasheR
مشترک
AmiR aLi ClasheR

دقيقا ميخوان وسط امتحانا بدن

vahid bamaram
مهمان
vahid bamaram

به خدا وسط امتحاناته مارو از درس بندازن هدفشون همینه

محسن
مهمان
محسن

فک کنم دقیقا روز اول امتحانا یعنی ۲ خرداد اپدیت بشه حاضرم شرط ببندم

AmiR aLi ClasheR
مشترک
AmiR aLi ClasheR

من امتحاناتم از دو خرداد شروع ميشه احتمال زيادي دادن فردا ١ خرداد يا پس فردا ٢ خرداد كه روز شروع امتحانات من منابعم ٨ ميليونش فول شده ديگه داره ميريزه بيرون از مخزنم نگه داشتم واسه اپديت ولي نمياد كه لامصب حالا خدا كنه فردا ١ خرداد بياد

FOX
مهمان
FOX

ای بابا من دیگه خسته شدم هی امروز هی فردا. بدین اپدیتو دیگه … پوفففففففف

YAGooT
مشترک
YAGooT

اطلاعات مربوط به بالانس اپدیت پیش رو هم منتشر شده تو فروم سوپرسل : https://forum.supercell.com/showthread.php/1505797-May-2017-Balancing-Update خلاصه ترجمه متن بالایی ( موارد مهم رو ذکر میکنم ) : – جدید : کلون اسپل لول 5 (مختص تاون هال 11 ) تغییرات افزایشی ظرفیت از لول 1 تا 5 کلون اسپل لول 3 هم اکنون در تاون هال 10 – جدید : اسپل یخ لول 6 ( مختص تاون هال 11 ) – جدید : اسپل هیل یا شفا دهنده لول 7 ( از تاون هال 10 به بعد ) – افزایش قدرت بمب تاور – افزوده شدن کولکتور اکسیر و طلا… بیشتر بخوانید »

Sami
مهمان
Sami

با سلام دوستان عزیز میخواستم اگه درباره آپدیت وزمانش چیزی میدونید بگید این سوپرسل منو دیونه کرده اسفند 95 گفت آپدیت فروردین 96 میاد والا الان داریم میریم تو خرداد ولی خبری از آپدیت نیست من هر روز بازی میکنم و تان 8 هستم و بی صبرانه منتظر آپدیتم ولی نمیاد لطفا اگه اطلاعاتی درباره آپدیت دارید بگید آقای نیلچی خیلی ممنون از سایت عالی تون

ok baba
مهمان
ok baba

چه خوبه تاون 8 ای?

Mostafa
مهمان
Mostafa

چرا منفی میدین راست میگه دیگه شور در اوردن وسط امتخانا ابدیتکوفتی ر و میدن???

YAGooT
مشترک
YAGooT

اونایی که استخدام کردین به چه دردی میخورن ؟
کلیپ لو رفته سوپرسل :
http://s8.picofile.com/file/8295289292/Clash_of_clans.mp4.html
لینک مستقیم :
http://s8.picofile.com/d/8295289292/57322ffd-caed-43f6-ac37-e3264b03ffb5/Clash_of_clans.mp4
ترجمه :
هوگ :
هنوز اثری از خشکی نیست …
دارم به این فکر میکنم شاید بهترین کاپیتان برای دریانوردی نیستم یا شایدم ندونم یک قایق چی هس ، عجب سر افکندگی برام شد ، از زمانی که کاپیتان شدم هیچی بهتر نشده … شاید بهتره برگردم سر کار قبلیم ! برا اینکه این تنها کاریست بلدم !
ویزارد :
خشکی !!!
هوگ :
وای ! من بهترین کاپیتان دنیام .
کلیپ جدید :
http://s8.picofile.com/file/8295289534/B_update_clash_of_clans.mp4.html
لینک مستقیم :
http://s8.picofile.com/d/8295289534/f802919f-c770-41c9-a20c-bb83050d76f8/B_update_clash_of_clans.mp4

AmiR aLi ClasheR
مشترک
AmiR aLi ClasheR

دوست عزيز ترجمه دقيق تر كلمه what a shame يعني چه فاجعه ايي و چه سر افكندگي دقيق معني نميده ولي معني كردن شما درست بود اميدوارم به زودي ويدئو رو قرار بدن

محمد
مهمان
محمد

سلام..من طرفدار پروپا قرص سایت و کانال شما هستم و هرجا بحثی درمورد کلش و اپدیت و خبرهاش بود واقعا تبلیغ کانال شمارو کردم چون عالیه ولی در مورد نظر سنجی که درمورد کاندیدا های ریاست جمهوری توی کانال گذاشتین و گفتین با توجه به رفع فی*لتر کلش توسط دولت فعلی,لازم دیدم بگم که مگه کدوم دولت فیل*تر کرده ود ؟؟؟همین دولت بود دیگه چند وقت دهن مارو سرویس کرده بود و بعد اومد رفع فیل*تر کرد…این حرکت برنامه ریزی شده بیشتر شبیه تبلیغ دولت بود خودش فی*لتر میکنه بعد میاد رفع فیل*تر میکنه…خواستم بگم که درمورد این نظرسنجی که… بیشتر بخوانید »

AMIR
مشترک
AMIR

اقایون سلام
میدونم نظر من هیچ ربطی به پست شما نداره!!
ولی یه مشکلی تو وبلاگ نویسی دارم!
http://s8.picofile.com/file/8295279626/Capture.PNG
همینطور که این عکس رو میبینید منم میخام تو وبلاگم مثل شما یه همچین تبی(tab)داشته باشم!
هرجا گشتم همچین چیزی گیرم نیومد.اگه میشه راهنماییم کنید ممنون میشم!!

xyhichkas
مشترک
xyhichkas

با عرض سلام و خسته نباشید ب تیم ایران کلش دوستان میون این همه هیجان منم خواستم ب نکته ای اشاره کرده باشم، و اون گولبال کلشه، شاید خیلی از مواقع برای شما هم اتفاق افتاده باشه که، اتک های وارتون موند و نیاز ب نیروی کمکی دارید همین موقع هم کلنیاتون افلاین هستن و مجورید برید از رفقای گولبالی در خواست بدید ک نیروی مورد نظرو بهتون بدن، (که اکثرا هم بخوایم موادبانه بگیم گیر دخترن خیر سرشون میخوام مخ بزنن??)در این میون با هزار بدبختی ی ادم حسابی پیدا میکنید که بهتون نیرو بده، و در همون لحظه… بیشتر بخوانید »

شایان
مهمان
شایان

دمت گرم با نظرت مشکل منم همینه

AmiR aLi ClasheR
مشترک
AmiR aLi ClasheR

دقيقا من صد بار يه سوال پرسيدم كسي جواب نداد دختره يه سوال كرد صد نفر جوابش رو دادن

مهران
مهمان
مهران

فکر کنم بعد از این اپدیت بازی نکنم

ok baba
مهمان
ok baba

تو بازی نکن 1میلیارد نفرم باهات بازی نکنن ،

برو با بربر ارچرت اتک بزن، کلش هنوزم هست، حدود 5 سال هم هست فعلا

Ben
مهمان
Ben

اقای شبو روز میاد ادم باید یکم فکر کنه دوستان در هالوین اپدیت می‌کردی صفحه لوادینگ شب بود صفحه لوادینگ جدید هم شب هست پس شب شدن هم به بازی اضافه می شه تا بازی جالب تر و طبیعی تر شده

Alireza
مهمان
Alireza

یک جواب قطعی بدید کی اپدیت هی هرروز تو کانال میزارن اپدیت دوشنبه است یه روز میزارن چهارشنبه یه روز میزارن جمعه یه روز میزارن این هفته نیست

Alireza
مهمان
Alireza

چه تاریخی اپدیت کلش می آید.خسته شدیم….اینقدر هیجان دارم که نگو

Mostafa
مهمان
Mostafa

من که آبدیت فرداست با این دوباری که سرور های کلش بروزرسانی شده بدون شک فرداست هرکی موافقه بزن لایکو

ok baba
مهمان
ok baba

خخخ برو بابا ? تو بخای مشقتو بنویسی 1 روز طول میکشه ?? بعد میگی چرا مردمو سرکار میزارن اپدیت جدید کلش که میخاد بیاد کار داره؟ هزار تا طرفدار داره کلش نمیشه که همینجوری یه اپدین بدن فردا مردم برن فروم سر سوپرسلو بشکونن نخبه های 15 نفری سوپرسل دارن رو اپدیت کار میکنن شبانه روزی تا مردمو بکشونن کلش دمشونم گرم گفتم تا بدونی بچه جان

YAGooT
مشترک
YAGooT

با عرض ادب
تو هر دوره ای ی عده ای پیدا میشن که دوستان دارن توجه بهشون بشه ، این دوستی هم که اسمش رو لیدر گذاشته ظاهرا عقده ی توجه کردن داره ، در مقابل چنین افرادی بهتره سکوت کنید ، یادش بخیر تو نظرات جای افشین گزارش دهنده خالیست ، جناب نیلچی اپدیت صرفا مربوط به قایق هستش و اینکه پیش نمایش همین کلیپ های 30 ثانیه ایست ؟ یا قراره بعد از رونمایی از دهکده دوم و بعد اتمام این 6 کلیپ پیشنمایش ها شروع بشه ؟

سیلوستر
مهمان
سیلوستر

چرا ویدیو پنجم رو با زیر نویس نمیزارید؟

Ali
مهمان
Ali

سلام دوست گرامی میخواستم بپرسم
این اپدیت اعصاب خرد کن پس کی میاد دیگه شورشو دراوردن بعد میخواستم بپرسم ایا شب و روز به بازی میاد
ایا این یوتبرها هیچ کدوم حرفی درمورد شب ورز نزدن ایا لچ، مچ ،اش،مش،ماش،عدس،نخود،لوبیا،هیچ کدوم درمورد شب وروز میاد حرفی نزدن
خودشما چنددرصد احتمال میدین شب و روز به بازی اضاف بشه براساس اخبار وشواهد
لطفا جوابمو بدین ایرانکلش

Mostafa
مهمان
Mostafa

لایییییییییییبک

علی
مهمان
علی

حالا گیریم که شب و روز اومد میخوای چکار کنی نکشی خودتو.

Ali
مهمان
Ali

کسی از جناب عالی نظر نخواست مخاطب من کسی دیگه بود از یه نفر دیگه سوال پرسیدم اصلا تو از کلش چی میفهمی یا تازه شروع کردی یا بن شدی حرصت گرفته که اپدیت عظیمی داره میاد تو از اون دسته ادمایی هستی که هرروز میگی کلش داره به اخر میرسه
داداش هروقت ازتو نظر خواستم خبرت میکنم فعلا برو لولت چهل ونه بو پنجاه شد

علی
مهمان
علی

خخخخ خدا شفات بده http://uupload.ir/files/07ot_2017-05-18_115625.png این اکانتمه نگاه کن ، فک کنم خودت بچه لولی که واسه روز و شب ذوق مرگ میشی.

Ali
مهمان
Ali

جانب معلوم نی از رو اکانت کی عکس گرفتی گذاشته اینجا که ثابت کنی برات بگم که من یه اکانت بیشتر ندارم از اوایل2014دارم بازی میکنم برام فرقی نداره توچی فکر میکنی من از اون زمان که شایعه شده بود روز شب قراره بیاد حدود دوسال ونیم پیش همیشه دلم بخواست بیاد لازمم نمیبینم عکس یه اکانت دیگه بگیرم بذارم اینجا فقط برات بگم اگه برفرض محال بگیریم این اکانت مال خودت باشه خیلی باید بدوی به من برسی چون من لولم212هستش عزیز
خخخخخخخخخخخخخخخخ

علی
مهمان
علی

لازم نیست بهت ثابت کنم فقط خواستم ببینی،در ضمن این اکانت دوم من بوده که خیلی کم بازی میکردم،اکانت اولم تون یازده فول بود که تو همین سایت فروختم که الان اسمشم گذاشته avengrs ؛همین جا ازش میخوام اگه این پست میبینه بیاد نظر بده یه عکسم از اکانت بزاره که خیلی دلم براش تنگ شده خخخخخ یادش بخیر اون زمان که کلش مد نبود ما بازی میکردیم و چه حالی میداد نه الان که دیگه همه بچه ابتداییا با یه تبلت دستشون کلش بازی میکنن ما که عکس اکانتتو ندیدیم ولی در هر صورت باهاش خوش باشی.

ok baba
مهمان
ok baba

علی دلی حلی پلی شلی گلی کلی خوبه یه بازم بگم،

داداش فازت چیه؟

مردی برو یه بازی بساز افلاینم باشه عیبی نداره،

برو داداش اینا الکی کار نمیکنن که با سواد مجید دلبندم ?

Ali
مهمان
Ali

تو فازت چیه بچه چند جا دیدم گیر دادی به کاربرا کی ازتو نظر خواست خوشت میاد لایک جمع کنی کاربرای محترم به ابن لایک بدین خوشحال بشه
خودت جوجه لولب بقیه رو مصخره میکنی
اون اقایی که دار میگه چرا اپدیت نمیاد ازتو نظر نخواست که جوابشو میدی برو بچه جان خودتو قاطی هرچیزی نکن هروقت گفتم ماست برو کنجو واس

vahid bamaram
مهمان
vahid bamaram

بچه ی سال من تاون ۱۱ مکسم باور نداری بیا، کلنم اگه خواستی بیای کلنم بگو تگشو بدم… به خدا تاون۱۱ مکسم عین تو جوجه لول نیستم که برم با کینگ ۳ اتک ۱ ستاره بزنم بیام ماها مارمون پیچیدس …. ۱۰ ساعت بمونی تد سرچ اخر یه اتک بده

helix
مهمان
helix

بابا تروخدا یه خبری بزارید اخه تاریخی جزییاتی چیزی مردید والا

Omid
مهمان
Omid

سلام دوستان تو کلش رویال یه کلن زدم تازه تاسیس خوشحال میشم به ما بپیوندید
نام کلن :PAYDAR
تگ کلن :2QUGLC2L#

Mostafa
مهمان
Mostafa

آبدیت کلش امروزه آیا بدو گیم لطف جواب بدین؟

?>