بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

شروع رسمی پیشنمایش های آپدیت اکتبر : لول جدید نیروها و دفاعی ها + ویدئو فارسی

180 1,034

بالاخره بعد از هفته ها انتظار ، سوپرسل سکوت خود را شکست.

همانطور که قبلا پیش بینی کرده بودیم و انوشکا نیز گفته بود ، پیشنمایش ها از امروز به طور رسمی آغاز شد و اولین خبر جدید پیش نمایش آپدیت کلش اف کلنز با نام لول جدید نیروها و دفاعی ها منتشر شد و میتوان گفت که سوپرسل اینبار واقعا کولاک کرده و آپدیتی بسیار هیجان انگیز برای بازیکنانش تدارک دیده است.

تغییرات ویزارد : ویزارد لول 7 – افزایش قدرت ویزارد لول 6

همانطور که انتظارش را هم داشتیم ، سوپرسل تنها به معرفی لول جدید نیروها اکتفا نکرده و تغییراتی کلی و بالانس نیز در آنها بوجود آورده است. علاوه بر آمدن ویزارد لول 7 به بازی که در تان هال 10 قابل دسترس خواهد بود ، قدرت ویزارد لول 6 نیز افزایش داشته و از این پس در تان هال 9 قابل دسترس خواهد بود.

ویرازد لول 6 کلش آف کلنز clash of clans wizard level 6

تغییرات تسلا : تسلا لول 9 – حذف تاثیر دوبرابری بر روی پکا

علاوه بر نیروها ، چندی از دفاعی های معروف کلش اف کلنز از جمله تسلا نیز دست خوش تغییرات این آپدیت شده اند و طبق گفته سوپرسل هیدن تسلا لول 9 بزودی به بازی افزوده خواهد شد که در تان هال 11 قابل دسترس خواهد بود همچنین لازم به ذکر است که تاثیر دو برابری تسلاها بر روی پکا در این آپدیت حذف خواهد شد تا کمی به متعادل سازی بازی کمک کند.

تسلا لول 9 - پیشنمایش اول آپدیت اکتبر - آپدیت اکتبر کلش - آپدیت هیجان کلش

تغییرات بی بی دراگون : بی بی دراگون لول 5

بی بی دراگون که نیروی جدید در کلش به حساب می آید نیز از این تغییرات مستثنا نبوده است و علاوه بر معرفی لول 5 بی بی دراگون که در تان هال 11 قابل دسترس خواهد بود خبر انتقال بی بی دراگون لول 4  به تان هال 10 نیز بصورت رسمی تایید شد.

بی بی دراگون بچه اژدها لول جدید سطح جدید 5 پنج آپدیت کلش اف کلنز

تغییرات مورتار : مورتار لول 10 – افزایش قدرت مورتار لول 8 و 9

شاید کمتر کسی فکر میکرد که مورتار نیز جزو دفاعی هایی باشد که سوپرسل قصد انجام تفییراتی در آن دارد چراکه این دفاعی به تازگی دست خوش تغییرات شده بود ولی ظاهرا این تغییرات برای کلش اف کلنز کافی نبوده است. مورتار لول 10 که در تان هال 11 قابل دسترس خواهد بود بزودی به بازی افزوده خواهد شد و همنچنین لازم به ذکر است که قدرت مورتار های لول 8 و 9 نیز در این آپدیت افزایش خواهد یافت.

حتماً بخوانید  کلن وار عادلانه تر میشود! تغییرات الگوریتم حریف یابی!

پیشنمایش اول آپدیت اکتبر - آپدیت اکتبر کلش - آپدیت هیجان کلش - مورتار لول 10

پیش نمایش آپدیت بزرگ کلش اف کلنز تسلا جدید

تغییرات اسپل اسکلت : افزایش اسکلت ها

اسپل اسکلت نیز که به تازگی وارد کلش اف کلنز شده است با تغییراتی همراه بوده که افزایش اسکلت های خروجی به 26 اسکلت ازجمله آنهاست البته لازم به ذکر است که این تعداد اسکلت در زمدت زمان طولانی تری از زمین بیرون خواهد آمد.

تغییرات اسپل کلون : افزایش مدت زمان ماندگاری

گرچه شاید بهتر بود که سوپرسل فکری به حال ظرفیت و یا قیمت اسپل کلون بکند ولی برای شروع افزایش ماندگاری آن نیز خوب بنظر میرسد. در آپدیت جدید شما قادر خواهید بود تا مدت زمان بیشتری از نیروهای کلون شده خود استفاده کنید.

تغییرات بولر : کاهش سلامتی بولر

از آنجایی که این روز ها بولر به غولی بزرگ تبدیل شده بود ، به همین جهت شاید زمانش فرارسیده باشد تا کمی از عظمت آن کاسته شود. سوپرسل قول داده است که در آپدیت جدید از سلامتی بولر به میزان قابل توجهی کسر کند تا به روند متعادل سازی بازی کمک شود.

تغییرات دیگر آپدیت برای تان هال 11

از آنجایی که درحال حاضر تان هال 11 ، تان هال مورد علاقه و توجه سوپرسل هست ، به همین جهت سعی نموده تا بیشترین تغییرات را به این تان هال اختصاص دهد که از جمله آن میتوان به افزوده شدن دراگون لول 6 – ایکس بو لول 5 و همینطور افزوده شدن 25 دیوار دیگر در این تان هال اشاره کرد.

پیشنمایش اول آپدیت اکتبر - آپدیت اکتبر کلش - آپدیت هیجان کلش - ایکس بو لول 5

photo_2016-10-04_07-53-40

کاهش قیمت آپگرید برخی نیروها و دفاعی ها

همانطور که پیش از این نیز به آن اشاره شده بود ، سوپرسل قصد دارد تا قیمت آپگرید برخی ساختمان ها و نیروها را کمی کاهش دهد که اسامی آنها لحظاتی قبل بصورت رسمی منتشر شد ، لازم به ذکر است که هنوز از مقدار کاهش قیمت آنها اطلاعاتی در دسترس نیست.

* کاهش هزینه آپگرید ویزارد 6

* کاهش هزینه آپگرید دراگون لول 3 تا 5

* کاهش هزینه آپگرید تمامی لول های بی بی دراگون

* کاهش هزینه آپگرید کانون لول 12 و 13

* کاهش هزینه آپگرید آرچر تاور لول 11 تا 13

* کاهش هزینه آپگرید مورتان لول 8 و 9

حتماً بخوانید  پیش نمایش های لو رفته از آپدیت هیجان انگیز کلش - بازی جدید یا آپدیت؟

* کاهش هزینه آپگرید ویزارد تاور 7 و 8

* کاهش هزینه آپگرید تسلا لول 5 تا 8

* کاهش هزینه آپگرید ایکس بو لول 2 تا 4

تغییرات کلن وار : ایکس پی و لوت بیشتر

همه ی تغییرات ذکر شده در بالا یک طرف و این تغییر نیز در یک طرف. ظاهرا سوپرسل اینبار واقعا برای بازیکنانش سنگ تمام گذاشته و سعی دارد به کلی کلن وار را متحول سازد. طبق گفته ی سوپرسل از این پس لوت و جایزه وار چندین برابر شده و حتی در صورت باخت وار نیز لوت زیادی دریافت خواهید نمود همچنین ایکس پی وار نیز افزایش داشته و برای افراد مختلف در وار متفاوت خواهد بود.

دیگر تغییرات و شایعات افزوده شدن ساختمان جدید

طبق گفته های سوپرسل این ها تنها بخشی از ویژگی های آپدیت پیش رو خواهد بود و بسیاری از آنها در روز های آینده معرفی خواهد شد و در فردا و روز های آتی نیز باید منتظر پیشنمایش های بیشتری باشیم . اما نکته ی بسیار قابل توجه این است که در هفته های قبل سوپرسل به معرفی دفاعی جدید اشاره کرده بود که قرار است بزودی به بازی بیاید و درست لحظاتی قبل تصاویری از سوپرسل منتشر شد که نشان دهنده ساختمانی جدید در بازی است که ممکن است همان دفاعی باشد. نظر شما چیست آیا دفاعی جدید در همین آپدیت به بازی افزوده خواهد شد؟!

photo_2016-10-04_07-54-14


مشاهده ی ویدئوی پیشنمایش + دوبله فارسی

در این ویدئو به معرفی جزئیات اولین پیش نمایش و نحوه ی عملکرد و توضیحات بیشتر  پرداخته شده،همچنین توسط تیم ایران کلش فارسی شده است.

دانلود ویدئو با کیفیت خوب مشاهده ویدئو در آپارات

مشاهده ویدئو دوم پیشنمایش آپدیت (بدون دوبله فارسی)

در این ویدئو نحوه ی اتک زدن با نیروهای لول جدید و همچنین عملکرد دفاعی های جدید ، در دو اتک به دهکده ها مورد بررسی قرار میگیرد.لازم به دکر است این ویدئو به فارسی ترجمه نشده.

دانلود ویدئو با کیفیت خوب مشاهده ویدئو در آپارات

اگر دوست دارید قبل از همه آپدیت جدید کلش اف کلنز را دریافت کنید به این مطلب مراجعه کرده و آدرس آن را در مرورگر خود BookMark نمایید.

کانال تلگرامی ما جهت اطلاع از جدیدترین اخبار آپدیت اکتبر :

https://telegram.me/iranclashcom

180
دیدگاه بگذارید

avatar
105 نظرات چندتایی
75 Thread replies
0 دنبال کنندگان
 
آخرین نظر ارسال شده
داغ ترین نظرات
107 نظرات مدیران
aliقاسمaliMOHSENحسین آخرین نظرات مدیران
  مشترک شدن  
جدیدترین قدیمی ترین محبوب ترین
خبر کردن از
قاسم
مهمان
قاسم

ویزارد لول 7 چقدر اکسیر میخواد؟

ali
مهمان
ali

سلام و خسته نباشید خدمت شما اساتید ایران کلش…حقیقتا یه کلش هک شده با سرور 24 ساعته میخواستم که سرباز هایی با نیروی جدید داشته باشه اگه خواستید و دوست داشتید کمکم کنید بی زحمت به ایمیلم بفرستید خواهشا
****

داود احمدزاده
مدیر سایت

دوست گرامی کافیه کلش جادوئی رو دانلود و نصب کنید.
همچنین بعد از انتشار آپدیت هم به روزرسانی میشه
https://bodogame.com/clash-jadoye-download/

ehsan
مهمان
ehsan

اول بگم این بازی هم مثل بقیه بازی ها یک سری ابدیت و قوانین خاصی داره که برای جذابیت بازی لازمه که به بازی اضافه بشه اونای که دوست ندارند بازی نکنند کسی که بزور بهتون نگفته بازی کنید بعدش فرهنگ استفاده کردن از بازیو نداریم یک بازی ایرانی میسازیم69 تا باگ توش پیدا میشه اونجا کلی تعریف میکنیم که اره بازی خیلی خوبیه ولی نمیخام بگم بازی حرف نداره اما باید متناسب با سن و تایم زندگیت ازش استفاده کنی وگرنه از لحاظ بنده خیلی هم بازی خوبیه من که ازش راضی ام………..به جراعت میتونم بگم ایران کلش این… بیشتر بخوانید »

فرشاد
مهمان
فرشاد

سلام لطفا دوستانی که اکانتشون بن شده نیان اینجا مارو راهنمایی کنن ما خودمون همه این حرفایی ک میزنید رو همشو بلدیم.اینکه بعضیا میان از بازی بد میگن!!!خب یعنی چی!!بخدا من 1 سالو نیمه شروع کردم تاون 10 هستم ولی بازیش خیلی نسبت به قبل بهتر شده اونموقع کسی که کلش رو یاد من داد تاون 8 بود فقط دفاعیاشو لول میدادو با آرچر بربر اتک میزد لوت جمع میکرد ولی به نظرم لذتی از اتک زدن نمیبرد.الان که این همه نیروهای قوی اومده خب مسلمه بازی هم قوی تر و بهتر شده!!!بعضیا از اینکه زورشون از آپدیت جدید اومده… بیشتر بخوانید »

مرگ بر سوپرسل
مهمان
مرگ بر سوپرسل

من که از بن شدنم کاملا راضی نیستم ولی کم کم دارم راضی میشم خخ _در ضمن فقط یک اکانت بن شده دارم .چندتا اکانت دارم تاون ده و 9 مکس ولی بعد بن، تحریم کردم و ترک اجباری به شما هم پیشنهاد میشود چون بازی استراتژی میخاد (چند سال بازی کردن واسه بی پولا) یهو بگن تعطیل شما میرسین وضع الان ما بن شده ها
درضمن سوپرسل همیشه به جیب خودش فک میکنه عاشق چشم ابروی ما نیس 🙂

f*uck gem and clash
مهمان
f*uck gem and clash

موفق شدم ترک کنم گوشیمو فروختم نوکیا 1100 گرفتم سه ماه گذشته حالا میخوام دوباره گوشی برم ادامه ندین این بازی اخر نداره مگه این که شما جم بخرین میلیون میلون من هر روز عقب میرفتم تا جلو چون هی اپدیت می اومد

RaPToR
مهمان
RaPToR

با سلام… والا تا به اینجا که پیش نمایش های خوبی داشتیم.. مخصوصا دراگ لول 6 و ویزارد 7 که بسیار به جا بود.. البته تو این اپدیت تان 10 های مکس ضرر کردن چون اکثر چیزایی که اومده واسشون اونا قبلش تکمیل کردن… ولی بازم الحمدالله… کاش برای گولم یه لول بالاتر میاوردن.. گولم 5 واسه تان 11 خیلی ضعیفه… و همچنین ای کاش قیمت این دیوارارو کمترش میکردن… استفاده از هیرو ها حین اپگرید در وار هم یه ارزو تقریبا دست نیافتنی هستش… البته بازم شکر که سوپر سل داره معتادمون میکنه به بازی… از سایت ایران کلش… بیشتر بخوانید »

حميد مستر
مهمان
حميد مستر

به همين زودي دوستاي بن شدتون رو فراموش كرديد آقايان ايرانكلش؟ شما هم كشديد سوپرسل من اگه اكانتم بر نگرده كه سالي يه بارم نميام ديگه سايتتون.يه كاري كنيد بابا خيلي بي انصافيه دلم برا اكانتم تنگ شده شمام شدين سوپرسل نه جواب ميديد نه تاييد ميكنيد يعني چي اخه .اكانت لول صدو شصت و پنج بخاطر يه ايكس مود پر؟؟؟؟ آخرت نامرديو در حق ما كرد سوپرسل حداقل يه اخطار واقعا ناراحتم

هیراد
مهمان
هیراد

کاش یه دستگاه جم ساز بده تا به همه ی مقدار جم بده الان دوماهه جم باکس نداده رفیقمو ۳ بار داده
یه دستگاه جم ساز ک کسی هم نشه بهش حمله کنه موقع عید و اینا هم بهمون جم بده
هر کی موافقه لایک کنه

BOSS
مشترک
BOSS

سوپرسل به هر کاربری که در طول ماه هر روز به بازی سر بزنه با جم باکس و بوته های دور زمین 300 جم میده حالا سه چهار جم بالا پایین اما کلا روتین جم ماهیانه بازی همین 300 جم در ماه هست . به نظرم خیلی خوبه با توجه به اینکه سود بازی بر پایه خرید جم هستش

مرگ بر سوپر سل
مهمان
مرگ بر سوپر سل

خخ گفته بودما بن کردن یک دلیل اپدیته. یکی از ویژگی های ایکس مود در این اپدیت هست همون. آموزش سریع نیرو بود چیزی که کاملا ایده از ایکس مود هس. الان بیشتر از یکماهه پاک هستم?

BOSS
مشترک
BOSS

بیشتر یه ماهه پاکی اما بازم اینجایی . حالا عیبی نداره فعلا با کلن کسل بالون ببر میتونی تاون دو و سه رو راحت بزنی . یخورده قوی تر شدی میتونی زمینی هم اتک بزنی اخه ارچر بربر لول یک زیاد جالب نیست :))

حمید
مهمان
حمید

زدی بیچاره رو با خاک یکسان کردی که????

MOHSEN
مهمان
MOHSEN

این افتخار رو دارم که بگم تو شهرمون دومین تاپ پلیر شهر دهشیخ است .قابل توجهتون تمام اعضا این شهر تو 4 کلن 49 – 50 نفر که اکثرا لول بالای 120 هستن بازی میکنیم.ازت خواهش میکنم بیا کلنمون …

تا به خاطر تو وار راحت بوفتیم…خخخخخخخ

پارسا
مهمان
پارسا

اپديت بزرگ كي منتشر ميشه

marcelos
مهمان
marcelos

سلام، سرور در دست تعمیر، تا 45 دقیقه

عرفان
مهمان
عرفان

مث این که اپدیت خیلی بزرگه برای بار دوم رفت تو تعمیر سرور :))

حسین
مهمان
حسین

میشه بگید پیشنمایش بعدی رو ساعت چند میزارید

محمد
مهمان
محمد

بازی از دسترس خارج شد چرا

Sa.hidden
مشترک
Sa.hidden

پیشنمایش های بعدی مشخص نشده چه روزایه یا اصلا چند تا پیشنمایشه ممنون زود تر جواب بدید

داود احمدزاده
مدیر سایت

امروز طبق گفته ی خودشون پیش نمایش هیجان انگیزی خواهیم داشت

Hadi33
مشترک
Hadi33

?????????

mamad
مهمان
mamad

سلام خدمت تیم ایران کلش، خواستم بابت زحمت هاتون ازتون تشکر بکنم واقعا زحمت میکشید. به جرئت میگم یکی از سایتای برتر دنیاست احسنت به تک تک تیم بزرگ ایران کلش
امیدوارم هرجای ایران که هستین همیشه شادو پیروز باشید.

Behzadwitty
مهمان
Behzadwitty

عاغا ینی چی من تا حالا ۳ بار مکس کردم اینا بازم دفاعی دادن ??

حامد صبوری
مهمان
حامد صبوری

سلام ببخشید من کلش جادویی رو نصب کردم پرداخت رو هم انجام دادم اما وقتی میزنم اجرا نمیشه بعد وقتی میرم رو صفحه خرید میگه که خرید با موفقیت انجام شده برنامه را مجدد شروع کنید من این کارو انجام دادم ولی هنوز انجام نمیشه لطفا کمک کنید اقا امیر

Co-Leader
مدیر سایت

دوست عزیز به پشتیبانی که خود برنامه هست اطلاع بدین

سجاد
مهمان
سجاد

خیلی از این سایت ممنونم ، دمتون گرم

علیرضا
مهمان
علیرضا

سلام خدمت مدیریت لیدر کلن ما به اشتباه از کلن رفت و کسی جایگزین شده که اصلا نیست و ما همه هم الدریم ایاراهی هست که دوباره لیدرمون برگرده خواهش میکنم کمک کنید

عباس
مهمان
عباس

سلام خدمت همه عزیزان.با خدمت شما دوستان عرض کنم که این شرکت با اپدیتهای مجدد قصد سوددهی بالا را دارد و ما ایرانیا غافل ازآنیم.چندوقته دیگه هم بازی می کنید و بعد تمام!!!اون موقع خواهید دید چه تاثیری بر روی زندگیتان وقت پولتان خواهد داشت.زمان چیزیست که قابل برگشت نیست.قضاوت با خودتان.موفق باشید

حميد مستر
مهمان
حميد مستر

تو اينو بگو من كه چهار سال وقتمو گزاشتم پاي بازي و اكانتمو به يه بهونه مسخره ازم گرفت چي؟ چقد ميخواد پست باشه ذات يه شركت بازي سازي

حسین
مهمان
حسین

یکم فکر کن خوب از بازی استفاده کردی حالا ک خسته شدی اومدی نصیحت میکنی اگه واقعا درگیر بازی بشی اره بده ولی ادم به بازی و تفریح نیاز داره.واقعا شما که اینقدر تیز هوشی چرا نرفتی یک دکتری بشی واسه خودت

میعاد
مهمان
میعاد

من تاون ۱۰ مکسم و بن شده نیستم که بر علیه سوپر سل نظر بدم ولی واقعا تا الان که هیجان انگیز نبوده و امید وارم یه چیز جدیدی مثل وار یا تورنومنت وار اضافه کنن تا بازی هیجانش بیشتر بشه
با تشکر از ایران کلش عزیز

افشین
مهمان
افشین

فرض کن تورنمنت اضافه شد،خب تو میخوای چکار کنی،همینی که الان هستی خواهی بود

admiral
مهمان
admiral

با سلام سایت ایران کلش بهترین و موثق ترین سایت برای دیدن جزییات و واقعیات کلش اف کلنزه دمتون داغ یه دونه باشید.

علی
مهمان
علی

دوستان محترم مدیر و غیره که به دروغ ادعا میکردید رابط اطلاع رسانتون بهتون گفته آپدیت سپتامبره و بعد که آپدیتی نیومد به دروغ نوشتید سوپر سل برنامشو عقب انداخته و هزار دروغ از خودتون سر هم کردید. به شما که زیر بیست سال سن دارید البته حرجی نیست. آرزو بر جوانان عیب نیست.
دیدید که ماه پیش نوشتم آپدیت در اکتبر خواهد بود و دیدید که همینطور شد.
irmtfan هستم 37 ساله در فروم سوپر سل 2400 پست دارم
کلش بازی بچه های زیر بیست سال نیست. برید کندی کراش بازی کنید

داود احمدزاده
مدیر سایت

دوست عزیز کراش که هیچی ، ما سوپر ماریو هم بازی کردیم اونم توی میکرو نه سگا!!! ما هزاران بار گفتیم پیش بینی میکنیم و نه طالع بینی! اینکه سوپرسل دچار بحران هایی بخاطر 81 درصد از فروش سهامش به شرکت چینی شده و یا مسابقه ی کلش کان لغو میشه و آپدیت تاخیر پیدا میکنه و غیره فکر نمیکنم ارتباطی به ما داشته باشه! حتی خود توسعه دهندگان هم مطمئن نیستند آپدیت چه زمانی منتشر میشود.چون ممکن است همه چیز کامل شده باشد ولی یک باگ کوچک و غیرقابل حل هفته ها این به روزرسانی را به تعویق بیندازد!… بیشتر بخوانید »

coc
مهمان
coc

با این اوضاع بازم خسته نباشید.ولی اگه انجمن این سایت راه بیفته حرفای من یا علی با سند براتون قرار میگرفت. در هر صورت موفق باشید

هیراد
مهمان
هیراد

سلام البته دوستمون گفته بود کندی کراش

داود احمدزاده
مدیر سایت

بنده فکر کردم منظورشون Crash Bandicoot در کنسول PS1 بوده !

coc
مهمان
coc

لایک علی .از اول هم مشخص بود اکتبر میاد ولی ولش گذشت الان معلوم شد که کی چیکار کرده!
oOMOSTAFAOo(senior member of coc Community)

میعاد
مهمان
میعاد

خب که چی:|!!!!!!!!!!

هیراد
مهمان
هیراد

علی جون شما که مغز کلشی برو ببینم میتونی همچین سایتی بزنی؟واقعا راسته بعضیا دستتو تا حلقوم عسل میکنی تو گلو اخر سر گاز میگیره
خیلی دوس نداری وارد سایت نشو کسی مجبورت نکرده از اینجا اطلاع برداری
مدیرای این سایت هم پیش بینی میکنن که بی خبر نزارن افرادو
عوض تشکر کردنته؟
خوب نیس دادا

علیرضا
مهمان
علیرضا

حرف نزنی نمیگن لالی

هیوا
مهمان
هیوا

فکرکردی که خودت زیادبلدی بااین سن وسالت بازی به سن وسال نیست بلکه به عقله ***

مرتضی
مهمان
مرتضی

جناب علی اولا درست حرف بزن دوما هم این قدر من و من نکن 37 سالته که باشه منم 18 سالمه کلش بازی میکنم این بازی برا همه سنی مجازه بازی کردنش لطفا جون هر کی دوست دارین اینقدر چرت و پرت و حرفای بی معنی نزنید شاید 37 سالت باشه ولی اندازه یه بچه 5 ساله ادب و عقل وشور نداری از سایت ایران کلش واقعا متشکرم بهترین سایتی هست که راجب کلش تا حالا دیدم

ali
مهمان
ali

الان شما میخواستی بگی کلش بازی کردن بر 37 ساله ها عیب نیس؟ یاخواستی به 2400 تا پستت بنازی؟ بعد فک کن این بیس ساله هایی که میگی تو ایرانکلش هستن چطور رباط راه اندازی کردن چطور مولتی کلش درست کردن و چطور همچین سایتی راه انداختن و ….بعد تو با 37 سال سن داری کلش بازی میکنی بعد به خودت مینازی 2400 تا پست گذاشتی تو فروم سوپرسل.خسته نباشی دلاور

افشین
مهمان
افشین

با سلام
میخواستم یک تشکر ویژه بکنم از تمامی اعضای سایت ایرانکلش،خدا قوت
بدون شک و صد در صد،بهترین سایت کلشی ایران و بزودی در جهان
ممنون بخاطر محصولات عالی و فوقالعاده تون( ربات و …)
ممنون بخاطر اطلاع رسانی به موقع و البته دوبله کردن اون ویدیو
همیشه از بازدیدکنندگان سایت شما بودم و به تمام دوستای کلش بازمم همیشه توصیه کردم که فقط ایرانکلش

naser
مهمان
naser

تا الان که چیز خاصی نبوده که هیجان انگیز باشه…افزایش لول نیرو ها و دفاعیا که چیز عادی شده

حمید
مهمان
حمید

سلام خدمت همه . اینکه بعضی از دوستان میگن باید بازی هر چند وقت یبار اپدیت بده درست ولی این برا شمایی که از ربات استفاده میکنیو همیشه مخزنات بدون هیچ زحمتی فوله خوبه نه ما بدبخت بیچاره هایی که تو طول هفته همش درحال سرچیم یه اتک میزنیم نهایتا پنصدهزارتا دو سومشو باید خرج ساخت ترکیب اتک بعدی کنیم سوپرسل در کنار این لول های جدید باید یکمم بفکر لوت بازی باشه یا قیمت ساخت اسپل وسربازو کاهش بده زوره سیصدهزارتا اکسیر خرج ترکیبت بشه بعد کلی سرچ یه اتک پنصدتایی اونم اگه بتونی کامل صد بزنی گیرت بیاد… بیشتر بخوانید »

A.R.G
مهمان
A.R.G

سلام ببخشید پیش نمایش دوم کی میاد

داود احمدزاده
مدیر سایت

امروز ظهر یا بعد از ظهر ،به محض انتشار در کانال تلگرامی اطلاع رسانی میشه

مهدی
مهمان
مهدی

دیگه زیادی به تاون هال 11 میرسن شورشو دار اوردن اون از ماینر که ول می کنی کل مپو جارو می کنه، اینم از دفاعی های جدید :|. اسمشم گذاشتن بالانس.واقعا آیا این بالانسه ؟؟؟؟؟؟

هیراد
مهمان
هیراد

کاش به جای از بین بردن اثر دوبرابری تسلا به پکا ، یه لول به پکا میدادن
چون این که برق رو فلز تاثیر بیشتری داشته باشه منطقی تره
دوستان با مثبت و منفی نظرتونو اعلام کنید

حمید
مهمان
حمید

نخیر اصن منطقی نیس برق رو آدم اثرش بیشتره تا فلز . پای مرگ و زندگیه ها

ali
مهمان
ali

حرفت منطقی ولی پکا به خاطر همین مشکلش به دست فراموشی سپرده شده بود و فکر اینم بکن که با یه لابلاتوار دوباره اپدیت کردن پکا مکس خیلی آزاردهنده تر بود تا اینکه با 5 تا کارگر تسلاها رو اپ کنی

mohammad.nz
مشترک
mohammad.nz

ایول ویزارد لول 7خیلی باحاله

Ali.Karimi
مهمان
Ali.Karimi

سلام. ممنون بابت زحمات زیادی تیم ایران کلش. متاسفانه یه عده افراد فقط منتظرند سوپرسل یه آپدیت بده سریع بیان نظر بذارن که وای چه آپدیت مسخره ای. اصلا خوب نیست. سوپرسل گند زد و… آخه عزیز من چی گیرت میاد از این حرفای بیخودی. والا بخدا با همین پیشنمایش اول هم مشخصه که به آپدیت فوق العاده درراهه. باتشکر از تیم زحمتکش ایرانکلش

عادل
مهمان
عادل

درضمن یه تشکر ویژه دارم از کارکنان این سایت دمتون گرم بابت پوشش خبری

?>