بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

اخبار و شایعات آپدیت بزرگ سپتامبر (آپدیت اول)

34 453

تنها چند ساعت پس از اینکه گالادون ( یکی از تستر های معروف بازی) ویدیویی در یوتوب برای معرفی اخبار آپدیت سپتامبر کلش رویال منتشر کرد ، تیم توسعه دهنده کلش اف کلنز نیز بیکار ننشست و خبرهایی درباره ی آپدیت سپتامبر کلش اف کلنز در فورم رسمی سوپرسل اعلام نمود. ولی از آنجایی این روزها خبرهای مربوط به آپدیت سپتامبر گردوخاک زیادی به پا کرده ، سروصدای شایعات در همه جا از جمله فورم سوپرسل هم به گوش میرسد.

*** شایعات معرفی تان هال 12 ***

چند روز قبل یکی از سایت های انگلیسی زبان اطلاعیه ای منتشر کرده بود بر اساس آن باید منتظر تان هال 12 می بودیم ولی ما به هیچ وجه این خبر رو پوشش ندادیم چراکه میدانستیم این خبر دروغی بیش نیست و ارزش پوشش ندارد. ولی ما واقعا تعجب میکنیم که چرا مردم  به این اکاذیب توجه میکنند و فکر میکنند که تان هال 12 در آپدیت سپتامبر معرفی میشود درحالی که تان هال 11 خود به تنهایی بسیار جای کار دارد.

ولی خوشبختانه دیروز انوشکا با انتشار پستی در اینباره ، به تمامی این اکاذیب پایان داد :th12-discussion

ترجمه پاسخ انوشکا به اکاذیب معرفی تان هال 12
تان هال 12 تنها چیزی است ما در حال حاضر حتی به آن فکر هم نمیکنیم. من این موضوع را به خوبی درک میکنم که ممکن است روابط ما با جیک ( مدیر همان سایت انگلیسی زبان) سروصداهایی به پا کرده باشد. ما یکدیگر را در شیکاگو ملاقات کردیم و درباره ی کلش نیز صحبت کوتاهی داشتیم و چه ویدیوی او را دوست داشته باشم و چه نداشته باشم ، او مردی پر شور و هیجان انگیز برای من بود ولی من باور دارم که تان هال 12 به این زودی ها معرفی نخواهد شد
با توجه به پاسخ انوشکا و پیش بینی هایی که میکنیم ، بنظر نمیرسد که تان هال 12 حداقل تا 1 سال آینده معرفی شود.

*** تغییرات بالانس و دفاعی جدید ***

چند هفته قبل و طی انتشار پست ماریکا مبنی بر اینکه تیم ما درحال کار بر روی یک دفاعی جدید است ، سروصدای زیادی در دنیای کلشر ها به پا کرد و باز هم انوشکا مجبور شد تا به این سروصداها پایان دهد :

new-defense-in-coc-update

ترجمه عکس العمل انوشکا به سروصداهای دفاعی جدید
اوه پسر ، من چیکار کردم!! دوستان من آروم باشید. ما درحال کار بر روی دفاعی جدید برای معرفی در آینده ای بسیار نزدیک هستیم ( ولی نه به این زودیا) مطمعنا ما نمیتوانیم شتاب زده عمل کنیم و موقعیت بسیاری از نیروها و استراتژی ها رو در بازی به خطر بندازیم.
پس با توجه با پاسخ بالا ، موضوع بسیار مهم در حال حاضر اینه که دفاعی جدید در آپدیت سپتامبر معرفی نخواهد شد!

موضوع دیگری که بعد از دفاعی جدید بسیار گردوخاک کرد ، موضوع بالانس ها بود که البته چیز خیلی مهمی هم نیست و بنظر ما سوپرسل نمیتواند برای این قسمت چیز بسیار هیجانی معرفی کند و تنها باید به بالانس در والکری ، بولر ،ماینر و بی بی دراگون اکتفا کند.

*** شایعات مربوط به وار ***

همه ی ما میدونیم اتفاقاتی برای وار در این آپدیت خواهد افتاد و از آنجایی که هر دو تستر معروف بازی یعنی چیف پت و گالادون نیز این موضوع رو تایید و و بسیار هیجان زده در اینباره صحبت کردند ، ظاهرا باید تغییرات بسیار مهمی باشد.

*** گیم مود جدید و ارتقا هیروها در وار ***

این اطلاعات به تازگی از تستر های بازی درباره ی آپدیت ماه سپتامبر منتشر شده ولی بنظر میرسد که سوپرسل همچنان تمام تمرکز خود را بر روی گیم مود بازی گذاشته است.

چیزهایی که احتمال معرفی آنها بسیار کم است :

  • استفاده هیروها در وار در زمان ارتقا
  • تورنومنت کلن وار

چیزهایی که احتمال معرفی آنها بسیار زیاد است :

  • تغییرات اساسی و گیم مود جدید
  • برنامه ریزی مجدد و تغییرات مهم در چالش های دوستانه

تنها نکته ای که در تغییرات  تورنومنت های کلن وار بسیار مهم است این است که نباید توازن به هم بخورد ؛ چرا که کلن های بسیاری درتورمنت ها وار شرکت خواهند نمود و در این صورت ، نظم بازی به هم میریزد.

عقیده ما این است که اگر سرانجام سوپرسل تصمیم بر معرفی تورنومنت های کلن وار بگیرد ، نحوه برگذاری آن با چالش های دوستانه یکسان خواهد بود و برگذاری یک تورنومنت کلن وار ، هیچ جایزه و پاداشی برای شما نخواهد داشت چرا که پیش از این نیز سوپرسل به این موضوع اشاره کرده بود و شما تنها میتوانید از آن به عنوان یک تفریح با دوستانتان در بازی استفاده کنید.

ویژگی های جدید برای تمامی تان هال ها و سیستم اسپل جدید

چندی پیش یکی از سایت های انگلیسی زبان نزدیک به سوپرسل اطلاعیه ای در رابطه با آپدیت پیش رو در سایت خود منتشر نمود که شامل موارد زیر است :

  • مکانیزم عملکرد جدید برای اسپل ها
  • تغییرات گسترده برای تمامی تان هال ها

بر اساس موارد ذکر شده در بالا  علاوه بر ویژگی های بسیار جالب برای تمامی تان هال ها که قبلا نیز به آن اشاره کرده بودیم ،  باید منتظر  سیستمی جدید برای اسپل ها باشیم و این بدان معناست که سوپرسل قصد دارد تا به کلی سیستم اسپل ها را متحول نماید.

البته ما هیچ یک از موارد بالا را تایید و یا رد نمیکنیم چراکه اینها هم میتواند شایعه باشند و هم از آنجایی که این سایت بسیار به سوپرسل نزدیک است.

*** هیروها و مورتارها ***

یکی دیگر از سایت انگلیسی زبان نزدیک به سوپرسل نیز امروز پستی منتشر که که بر اساس آن ، قرار است تغییراتی در مورتارها و هیروها صورت گیرد که البته این اطلاعات را هم ما نه تایید و نه رد مینماییم.

بسیاری از بازیکنان بر این عقیده اند که قدرت مورتارها نیز باید به میزان قابل توجهی افزایش یابد تا توان مقابله با نیروهایی مانند بولر و یا والکری را داشته باشند. ما اطمینان داریم که این موضوع به این سادگی ها هم نیست چرا که مورتار هم اکنون نیز یکی از دفاهی های بسیار تاثیر گذار در حملات است و افزایش شتاب زده قدرت آن، میتواند صدمات جبران ناپذیری به بازی وارد نماید.

پرسش و پاسخ توسعه دهندگان کلش اف کلنز

به دلیل پرسش های زیاد کاربران از آپدیت سپتامبر در فورم سوپرسل ، توسعه دهندگان کلش اف کلنز بالاخره ناچار شدند یه آنان پاسخ دهند و برخی اطلاعات آپدیت پیش رو را منتشر نمایند. ( توضیحات زیر از زبان خود توسعه دهنگان بازی میباشد)

***  اکانت های مهندسی ***

چند ماه قبل ما بمنظور ساده تر کردن و آسان تر کردن کلن وار ، وزن وار را در انتخاب حریف کمی کاهش دادیم تا جلوی وار های بسیار سخت و افراد با وزن وار بالا گرفته شود. ولی برخی از کاربران با سو استفاده کردن از این موضوع ، تنها ساختمان هایی که نیاز داشتند رو ارتقا میدادند ( اشاره به تان هال های 8/5 یا 9/5 ) بنابر این ما مجبوریم که کلن وارها را به حالت عادی خود بازگردانیم و از این پس لول تک تک ساختمان ها در انتخاب حریف در وار تاثیر خواهد داشت.

*** کلن پرک ***

درحال حاضر ، در کلن پرک های بالاتر از 10 ویژگی اضافه نمیشود ، این دقیقا همان چیزی است که ما دوست نداریم که در این آپدیت ادامه داشته باشد. بنابراین تیم ما درحال کار بر روی چندین ایده به عنوان ویژگی برای کلن های بالاتر از لول 10 میباشد. اما لازم به ذکر است که اما به هیچ وجه قصد افزایش کلن پرک ها رو برای لول های مختلف نداریم چراکه افزایش لول رو برای یک کلن بسیار دشوار خواهد نمود.

*** هیروها در وار ***

درحال حاضر هنوز هم بر این عقیده ایم که استفاده از هیروها در وارد در زمان ارتقا ، فکر خوبی نیست. بنابراین دور از ذهن بنظر میرسد که چنین قابلیتی در آپدیت پیش رو به بازی افزوده شود.

*** چت جهانی و چت مخصوص کولیدرها ***

چت جهانی مدت زمان زیادی است که درحال برسی و آنالیز توسط تیم ما میباشد و موضوعی که تیم ما رو بسیار دچار سر در گمی کرده است این است که برخی میخواهند از آن خلاص شوند و برخی میخواهند که بغییرات و بهبود هایی در آن انجام شود ؛ بنابراین هنوز تصمیم قطعی در اینباره گرفته نشده است.ولی درمورد چت کولیدرها ، بسیاری از بازیکنان از آن استقبال بسیاری کردند ولی این مورد نیز هنوز درحال برسی و آنالیز میباشد.

*** چالش های دوستانه ***

راستتش درحال حاضر هیچ گونه اطلاعاتی درمورد چالش های دوستانه نمیتونیم در اختیار شما قرار دهیم ولی اگر بخواهیم از بهبود های بسیار زیاد آن صرف نظر کنیم ، فقط میتونم بگم خیلی چیزها هست که با معرفی آنها در پیش نمایش ها ، سوپرایز خواهید شد.

====================

*** آپدیت اول ***

*** یکسان شدن سطوح مپ ها در کلن وار ***

چندی پیش یکی از تستر های بازی علاوه بر ابراز هیجان خویش از آپدیت پیش رو ، اخبار جدیدی نیز در رابطه با آپدیت اعلام کرد که شاید شنیدنش خال از لطف نباشد. بر اساس گفته های این تستر ، سوپرسل قصد دارد نوعی یکسان سازی برای سطوح مخلف شرکت کننده در وار ایجاد کند که براساس آن ، دو فردی که در وار روبه روی یکدیگر قرار دارد و دارای سطوح مشترک تان هال هستند ، بدون توجه به لول و سطح دفاعی و بیس آنها ، در سطح مشترکی قرار خواهند گرفت. کاری که پیش از این سوپرسل آن را بر روی نبردهای دوستانه کلش رویال پیاده کرده بود و در آن هم بدون توجه به سطح کارت ها و آرنای شما ، از سطح مشترکی برای مبارزه با حریفتان برخوردار بودید.

به گفته سوپرسل ، هدف از اینکار افزایش سطح مهارت بازیکنان برای سه استار کردن حریفشان است ، چراکه زمانی که تمامی نیروها و دفاعی های شما با حریفتان برابر باشد ، تنها نوع استراتژی و مهارت در حمله است که شما را از حریفتان متمایز میکند و برنده واقعی را مشخص میسازد.

*** کاهش زمان ارتقا هیروها ***

بنظر میرسد که سوپرسل کاملا درحال عقب نشینی از مواضع سخت گیرانه ی خود است چرا که این تستر اذعان داشته که سوپرسل قصد دارد تغییرات قابل توجه و ویژگی های بسیار هیجان انگیزی در ارتباط با هیروهایش معرفی کند.که یکی از آنها کاهش زمان ارتقا آنها میباشد. طبق گفته های توسعه دهندگان بازی که چند روز قبل منتشر کردیم ، آنها به هیچ وجه نمیتوانند درحال حاضر به ایده استفاده از هیروها در وار در زمان ارتقا فکر کنند چرا که باعت به هم خوردن تواضن در وار خواهد شد اما بنظر میرسد که سوپرسل بجای این ایده ، ایده کاهش زمان ارتقا هیروها را در سر داشته باشد که البته هنوز کاملا قطعی نشده است و فعلا در دست برسی است ولی احتمال عملی شدن آن بسیار زیاد است.

مشترک شدن
خبر کردن از
guest
34 نظرات
جدیدترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
0012farzin

سلام میخوام اکانتمو بفروشم من تان هال نه هستم و پنج کارگره جم کاپ ها رو نگرفتم جز کاپ کریستال دویست و پنجاه میفروشم پول لازمم هر کی خریداره بیاد به پی وی من در تلگرام
ایدی من در تلگرام

moshtaghan2040

واقعا کاشکی دوباره ابهت هر تاون هالی رو برمیگردوندن خیلی مسخره شده تاون هال نه به 7ودش اجازه میده که تاون ده بزنه!

sina

میگم خیلی خوب نمیشه تو تنظیمات یه بخش بیاد بتونیم فصل کلشو تغییر بدیم یا وقتی هوا تارک شد کلش هم شب بشه هرکی دوس داره بکوبه لایکو

king

خدا كنه هيرو ها به لول پنجاه ارتقا پيدا نكنن و ديوار دوازده نياد من ديگه حوصله مكس كردنشون رو ندارم

امیر علی

خدایی یه پیشنهاد بدید دیگه اینقدر ابدیتم بدرد نمیخوره هی ما میایم تموم کنیم یه چیزی باید اضاف بشه.خدایی دیگه هلیر هم با بمب های هوایی از بین بره که دیگه حال نمیده بازی خواهشا اعتراضی کنید

علی

من که قید کلش رو زدم 1ماهه پاک کردم رویال هم لجنری بگیرم ول میکنم
خیلی خسته کننده شدن

amir

اقا کسی میدونه چجوری باید کلشو ترک کرد؟:(

ali

سلام
پاکش کن دیگه اصلا نصبش نکن.

حسین

این چه بساطیه سوپرسل راه انداخته. میخواد بر داره تله های هوایی فعال کنه برا هیلر.ما دیگه با چی اتک بزنیم با بربر؟ هوگو که اینقدر از همچیش زد که دیگه کاربردی تو تن ۹ مکس به بالا نداره. والکریم که جونشو کم کرد . درگ که هیچی . پکا که کلا به موزه عبرت پیوسته. بعدم جالبیش اینجاس همه این کارارو میکنه بعد میاد دمیج دفاعیم میبره بالا. میخواد اصلا بشینیم فقط مپارو نگاه کنیم؟ به جای این کارا بیاد سیستم وارو هیجانی ترش کنه این چه سیستمیه راه انداخته بر میداره بر میگردونه بعدم اسمشو میزاره آپدیت بزرررررررگ… بیشتر بخوانید »

mdk

دوباره این هیلر رو بی خاصیت کردن.

کیان94

مثلا با استفاده هیرو در هنگام آپگرید چجوری توازن وار بهم میخوره اتفاقا باعث میشه توازن وار بهتر بشه اگه سوپر سل این کار رو نمیکنه چون اینطوری حق کسانی که قبلا هیروهاشون رو آپگرید کردن ضایع میشه اگه دقت کرده باشین سوپر سل هیچوقت هزینه یا زمان آپگریدهاش رو تغییر نداده مگر اینکه یکیش رو زیاد کنه یکی دیگش رو کم کنه مثل تون هال 10 که قبلا با 4 میلیون 14 روز ولی الان با 5 میلیون 12 روز ولی در مورد هیروها واقعا این امر اصلا خوب نیست چون همین الانم هیرو تو لولهای بالا 30 واقعا… بیشتر بخوانید »

اسماعیل

سلام راسته میگن اکانت هایی که بن داعم شدن باز میکنن

ali

سلام ببخشید من علی یه کلن لول 9دارم دیشب یه وار 20نفری استارت کردم از ساعت 11شب تا 4صبح ده بار کنسل کردم هر یه ربع 20 دقیقه اخرش نیافتاد بی خیال شدم امشب دوباره استارت کردم دو ساعت هی کنسل و کردم و زدم اخر افتاد که یه نفر بیشتر از ما تاون 9 دارن نفر یک هم تاون 10 که هم کویین 20 داره هم گولم 5 و والکری 5هم در دفاعیش اینفرنو لول 3 و ایکس باو لول4 داره،یه وار قبلی هم به همین شکل بود نفر یک تاون 10 نزدیک به مکس و پایین هم دو… بیشتر بخوانید »

اهورا

تنها راهش اینه توپخانه عقاب عین اینفرنو دوحالته بشه یه حالتش مثل الان که گولوم مورد علاقشه یه حالت پخشی برا ماینر وبولر وه البته قدرت ضربش کمتره و دیگه روو گولم تاثییر نداره اینجوری میشه گولوم رو باز توو تون هال 11 استفاده کرد. و تنوع برا حمله رو بیشتر میکنه

امیر

این مپی که الان گزاشتین برای تان نه و نیم فارم نیست لطفا مپ های فارم و وار بیشتری برای تان نه و نیم بزارید ممنون

YAGooT

با سلام بالانس وار و دفاعی مپ ایده خوبی باید باشه . من تاون 10 مکس هستم تو لیگ تایتان – ولی تاون 11 ها با ترکیب 24 بولر 4-5 هیلر راحت مثل اب خوردن مپمو 3 میزنن مدامم مپمو تغییر میدم ولی فایده ای نداره حتی 2-3 مپ از سایت ایران کلش چیدم ولی بازم کار ساز نیست ، دیگه رسما بیخیال چیدن مپ شدم چون اصلا مقابل این ترکیب ها هیچ مدل مپی کار ساز نیست . به خاطر قوی بودن مپمم نمیتونم اکانتمو تو وارا شرکت بدم چون ناعادلانه میوفته ، مقابلم تو وار 1 تاون 11… بیشتر بخوانید »

شایگان

اقا کاپتونو بیارید بالا بازی واستون خیلی هیجان انگیز تر میشه اینو به همتون پیشنهاد می کنم
من خودم چمپیون ۱ هستم و خیلی باهاله چون هر روز باید با سیستم های جدید اتک بدید حتما کسانی که تون حال ۱۰ هستن تین کارو برا خودشون کنن

علی

به نظر من اگه بخوان دفاعی جدید بیارن دفاعی میارن که ضد والکری بولر و ماینر باشه اگه برای این ها نیست پس برای چیه ؟ اگه کسی نظر دیگه ای دارهداخل پاسخ به نظر من بنویسه.

علی

من هم با نظر علی موافقم

مصی

دوست عزیز خوبه میگی دفاعی.برا ارچر کویین که دفاعی نمیارن که.بعد این که چیز جدیدی نیست معلوم بود اینو میارن تا قدرت بولر وماینر کم بشه

saeed

سلام لطفا عضویت در فرم سوپرسل. بذارید که بتونم ببینم مرسی

mohamaad0388

سلام ممنونم از سایت خوبتون لطفا لینک سایت سوپرسل قسمت فاروم رو بدین

اشکان

همه این چیزا باهاله ولی چت کولیدر ها خیلی کیف میده

adel

سلام
میشه در مورد نحوه انتخاب حریف در وار بیشتر توضیح بدین که چه ایتم هایی محاسبه میشه و نحوه محاسبه
و این که قبلا چطور بوده و الان قراره چطور بشه.
ممنون از زحمات شما

mohamaad0388

سلام ببخشید میشه لینک قسکت فروم سوپرسل رو بدین

ali

سلام
پیش نمایش آپدیت جدید کی شروع میشه؟

mohsen.z

با سلام این گزینه که قدرت مورتار افزایش بدن خیلی مضخرفه…و ارتقای هیروها تا کویین رو رسوندم به لول 30 پیر شدم دیگه حتی نمیتونم فکرشو کنم باز لول اضاف کنن چون تازه 10 لول جلو رومه گینگمم 23 با این کارشون فقط ناامیدی به بازیکنان میدن و سرد شدن بازیکنان از این بازی …

ali

در ضمن حتما این نظر رو به سوپر سل انتقال بدین و در ضمن ما و بقیه دوستان بخاییم همین نظر رو انتقال بدیم باید چجوری و از چه طریق اقدام کنیم اگهفارسی باشه مینویسیم اگه انگلیسی لطفا متن رو شما بزارین زبان ما خوب نیست ،همین که سوپر سل عزیز لطف کنه و فقط موقع زدن وار هیروهایی که اپ میشن رو بتونیم استفاده کنیم عالی چون واقعا تاون 9 بخاد لول30 کنه سه ماه اینا طول میکشه باید سه ماه وار نباشیم این از جذابیت بازی میکاهد،من الان مکس کامل هستم فقط منظر 10 کردن دیوار و و… بیشتر بخوانید »

ali

سلام به نظرم مهم ترین چیز که میتونه بازی رو جذاب کنه همون که وقتی هیروها اپ میشه بتونیم وار استفاده کنیم من تاون 9 مکسم بخام هیرو هام رو لول30کنم نباید تا سه ماه تو وار باشم این منصفانه نیست،و بعدی هم اینه که وار منصفانه بیافته هی میگن درستش میکنیم ولی خبری نیست من تاون 9 با تاون 10 مکس میافتم نه تاون 10 تازه وارد،این دو تا خیلی مهم و جلوی اکانت هایی که برا ایکس مود ساختن گرفته شه،اگه میتونید اینا رو به گوش سوپرسل برسونیدشما یکی از پر طرفدار ترین و بهترین سایت های کلش… بیشتر بخوانید »

علی

سلام
یک پست در سایت آلکلش وجود دارد در مورد بوست کردن لطفا اگر امکان دارد ترجمه ی ان را در سایت قرار دهید باتشکر

?>