بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

همه چیز در مورد آپدیت بهار 2022 کلش اف کلنز (پیش نمایش اول اضافه شد)

5 13,652

یکی از هیجان انگیز ترین بخش های کلش اف کلنز مطمئناً آپدیت های آن و اضافه شدن امکانات و ویژگی هی جدید به بازی است ، در واقع چیزی که این سال ها کلش اف کلنز را زنده نگه داشته آپدیت های مداوم و برنامه ریزی شده برای این بازی است که حس تکرار و خستگی را از تن بازیکنان و طرفداران پر و پا قرص این بازی ، در میکند!

طی سال های گذشته، معمولاً آپدیت های عظیم کلش اف کلنز در فصل بهار معرفی شده است  .معرفی تاون هال 14 در آوریل سال 2021 یکی از این نمونه هاست.

پس امسال ، یعنی در بهار سال 2022 هم ، انتظار یک آپدیت بزرگ و پر از سوپرایز را خواهیم داشت! آیا تاون هال 15 رونمایی خواهد شد؟ آیا قرار است ویژگی جدیدی به بزرگی کلن وارز یا دهکده دوم رونمایی شود؟

تمامی سوالات بالا در این مطلب و با انتشار اخبار جدید ، پاسخ داده خواهد شد ، پس پیشنهاد میکنم این مطلب را ذخیره داشته باشید تا روزانه به آن سر بزنید ، همچنین در اینستاگرام بدوگیم نیز ، اخبار مهم در مورد آپدیت بهار 2022 کلش اف کلنز منتشر میشود ،

 

تاریخ انتشار آپدیت بهار 2022 کلش

یکی از مهمترین سوالات تاریخ انتشار آپدیت بهار 1401 کلش اف کلنز است.امسال برخلاف سال های گذشته که در هفته ی اول یا دوم ماه آوریل ، آپدیت کلش منتشر میشد ، با تاخیری عجیب روبرو شدیم ، در حالی که وارد هفته ی  سوم ماه آوریل 2022 میشویم ، همچنان هیچگونه پیش نمایش و اخباری در مورد آپدیت بازی از طرف توسعه دهندگان منتشر نمیشود.

اما بالاخره روز گذشته یکی از مدیران سوپرسل ، روزه ی سکوت را شکست و به نزدیک بودن نسخه ی جدید کلش اف کلنز اشاره کرد :

داریان در پاسخ به یکی از کاربران که در مورد پیش نمایش های آپدیت سوال کرده ، به این صورت پاسخ داده :

ای کاش یک خبر خوب برای به اشتراک گذاشتن داشتم  چون میدونم که همه برای اخبار آروم و قرار ندارید. تنها چیزی که در این لحظه میتونم بگم این هست که لطفا یکم صبورتر باشید. ما هنوز در حال رفع اشکال و بهتر کردن آپدیت هستیم. ارزش صبر کردن رو داره ،  من سعی نمی‌کنم آپدیت  را بیش از حد تبلیغ و هایپ کنم، چون میدونم شما در حال حاضر به شدت منتظر یک خبر حتی کوچیک هستید. و برای پرداختن به تئوری توطئه، ربطی به موز هم نداره. نظر من در توییتر در مورد نگاه دقیق تر به مناظر به سادگی این بود که در هر منظره، همیشه یک موز پنهان وجود داره ، همین ، بدون هیچ معنی این حرف رو زدم!

صحبت های این داریان ، از طرف نا امید کننده بود و از طرفی هیجان انگیز!

اینکه در ابتدای صحبتش گفته میشود ای کاش خبری خوب داشتم و الان ندارم ، یعنی احتمال اینکه آپدیت به ماه بعدی و حتی MAY 2022  هم منتقل شود وجود دارد! اگر خاطرتان باشید آپدیت عظیم دهکده ی دوم کلش  در MAY 2017 به بازی اضافه شد!

همچنین در بخش دیگری گفته میشود در حال رفع باگ و بهبود محتواهای جدید هستیم ، این گفته نشان میدهد با ویژگی های جدیدی مواجه هستیم .

در آخر اسم موز برده میشود! بسیاری از بازیکنان اعتقاد دارند بدلیل استفاده از موز در منظره های جدید کلش و ویدئو تبلیغاتی اسکین قهرمان گرند واردن ، احتمالاً در روز موز !!!! یعنی 20 آوریل آپدیت منتشر و یا پیش نمایش ها شروع میشود.

 

شایعات تایید نشده از ویژگی های آپدیت بهار 2022

در حال حاضر همانطور که گفته شد هیچگونه خبر رسمی در مورد ویژگی های آپدیت منتشر نشده ، به همین دلیل از گوشه و کنار و برخی یوتوبرها که با سوپرسل همکاری میکنند مواردی هرچند جزئی به بیرون درز پیدا میکند ، با این موارد همراه ما باشید ، در صورت شروع پیش نمایش های رسمی ، این مطالب تایید یا حذف خواهد شد.

تاون هال 15 خواهد آمد؟

همانطور که اشاره شد تاون هال 14 در آوریل 2021 به بازی آمد ، یکی از توسعه دهندگان بازی اشاره کرد فاصله ی بین هر تاون هال جدید 18 ماه خواهد بود ،پس تاون هال 15 به احتمال زیاد در آپدیت کریسمس و  دسامبر 2022 منتشر میشود ، در نتیجه بعید است در این آپدیت تاون هال جدید معرفی شود ، مگر اینکه به عنوان یک سوپرایز باشد!

همچنین در بخش دیگری گفته شده قرار است چیزی به بازی اضافه شود که کلیت نوع بازی کردن کلشرها را تغییر دهد!

کلش اف کلنز کاملاً 3D میشود!

خبرهایی از 3D شدن کل فضای کلش آف کلنز بدست ما رسیده که هنوز بصورت قطعی نمیشه اون رو تایید یا رد کرد.

نکته قابل تامل اینه که تعدادی از یوتوبرها در هفته گذشته در ویدیوهای خودشون به 3D شدن کلش آف کلنز در آپدیت بعدی اشاره کرده بودند اما سوپرسل بالافاصله بعد چند ساعت دستور حذف تموم ویدیوهارو داد بنابراین میشه امیدوار بود که خبرهاییه!

درصورت صحت داشتن این موضوع باید منتظر ساختمان ها و نیروهای 3D کلش آف کلنز دقیقا همانند هیروها باشیم!

کارگر هفتم و X-Bow پنجم!

در ویدئو معرفی اسکین گرند وارد در قسمتی از ویدئو دومین مستر بلیدر و 5 عدد ایکس بو نمایش داده شده که احتمالاً در آپدیت جدید این موارد را خواهیم داشت

معرفی Clan Capital (پایتخت کلن)

 

 

با این ویژگی جدید ، اعضای کلن میتونن یک پایتخت برای کلن بسازن ، در واقع Clan Capital یا پایخت کلن یک شهر بزرگ هست که توسط اعضای کلن با دونیت کردن ساخته میشه ، البته این امکان هم داره که از هر اتکی که بازیکنان میزنن 5 درصد اون (یا درصد معینی) اتک برای پیشرفت پایتخت کلن مصرف بشه.

پایتخت کلن به احتمال زیاد دارای ساختمان ها و حتی سربازهای منحصر بفرد و متفاوت خواهد بود ، و وقتی به حدی از پیشرفت و بزرگی رسید پایتخت های کلن میتونن به یکدیگر اتک بزنند و در صورت پیروزی یک پاختخت ، غنائم بین اعضای کلن تقسیم بشه.

وظیفه ی ساخت ساختمان ها و اتک زدن هم بر عهده ی لیدر یا شخصی که لیدر انتخاب میکند خواهد بود.

لول های Clan Capital

کلن کپیتال در 5 یا 6 سطح خواهد بود و در سطح دوم کلن کستل باز میشود.

این ویژگی به صورت رسمی توسط کلش معرفی نشده . ممکن است در هنگام معرفی ویژگی های دیگری معرفی بشه که متفاوت باشد.

 


تبلیغ آپدیت کلش اف کلنز

در کوهستان چه خبر است؟

این هم از تیزر پیش نمایش اول از آپدیت عظیم کلش اف کلنز

 

که در اون داریان ، مدیر روابط عمومی شرکت سوپرسل ، با لباس پرنده ای که برای خودش میسازه ، تصمیم میگیره بره به اون سمت دریا و ببینه در اون کوه عظیم شناور چه خبره ، اما همکارش بهش میگه به خودت زحمت نده ، کل تیم روی یک کشتی پرنده یا هوایی کار کرده که باهاش راحت میتونی بری اون سمت

این کشتی هوایی  که با سه تا بالن حمل میشه چند وقت پیش به صورت تصادفی توی برخی دهکده های بازیکنان ظاهر شده بود و در پیج بدوگیم اون رو اطلاع داده بودیم

در واقع این کشتی پرنده باید به پایتخت کلن ها که قبلاً در موردش توضیحاتی دادیم  ،  ربط داشته باشه و احتمالا ً وسلیه ای هست مثل کشتی دریایی که میتونستید با اون به دهکده ی دوم برید

همچنین در توئیتر کلش اف کلنز باز هم ، همین اقای داریان گفت در تصویر مربوط به معرفی کلن گیمز ، نکاتی بود که هیچکس بهش توجه نکرد ، برخی معتقدن ، داخل صندوقچه ای که  کنار جادر هست (اگر زوم کنید) میبنید ، واحد پول متفاوتی معرفی شده که طلا یا الکسیر  نیست و باز هم میتونه مخصوص پایتخت کلن ها باشه!

 

 

 پیش نمایش رسمی اول : معرفی کلن کپیتال

بالاخره پایتخت قبیله – Clan Capital به صورت رسمی توسط سوپرسل معرفی شد. این ویژگی جدید آنقدر بزرگ و عظیم است که مدت ها شاید طول بکشد بتوان جزئیات آن را معرفی کرد.

به همین دلیل یک مطلب جداگانه در مورد آن تدارک دیدیم که حتماً مطالعه ی آن نیاز خواهد بود

همه چیز در مورد پایتخت کلن 

 

این مطلب با اخبار و اطلاعات جدید مرتباً به روزرسانی خواهد شد…..

 

 

مشترک شدن
خبر کردن از
guest
5 نظرات
جدیدترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
پرهام

سلام هرکی بازی کستل کلش داشته باشه متوجه میشه قراره چی بشه ولی درکل بدون گلوبال کلش دیگه کم ارزش

ابولفضل

بنظرم‌عالی‌میاد‌کی میدون‌کی‌منتشر‌میش

علی

به مولا تا15نخاسیم هم اون گولبال برگردونن همه چی حله بعدش هر چی دلشون خواست

پارسا

اگه یه صفحه شرکتی لینکدین هم بزنید خوب میشه.

پارسا

به به🔥

?>