بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

دومین پیشنمایش آپدیت خرداد کلش رویال! چهار کارت جدید!

10 3,240

همانطور که در مطلب پیشنمایش اول نیز گفته بودیم ، چهار کارت جدید کلش رویال که در ویدیو های یوتوبرهای سوپرسل لو رفته بود ساعاتی قبل بطور رسمی به عنوان پیشنمایش دوم آپدیت خریداد کلش رویال معرفی شد!

 

چهار کارت جدید دیگر در راه کلش رویال!

ویژگی ثابت آپدیت های کلش رویال سوپرسل معرفی کارت های جدید است که شاید برای همه ی کاربران جذابیتی نداشته باشد و اینبار سوپرسل سعی در متنوع بودن و جذاب بودن کارت ها داشته تا کاربران تا کمی به خود مجذوب کنند!

 

کارت جدید مگا شوالیه به کلش رویال می آید!

ظاهرا مدتی است که سوپرسل بجای طرح ایده های نو سعی در تلفیق کارت های قبلی با یکدیگر و معرفی کارت ها و نیروهای جدید دارد. این سیاست به خوبی در آپدیت های کلش اف کلنز قابل مشاهده است و اینبار هم نوبت کلش رویال است تا از این قاعده مستثنا نباشد!

مگا شوالیه که نسخه قدرتمند تر شوالیه تاریکی است ، هیجان انیگز ترین کارت معرفی شده در این پیشنمایش محسوب میشود چراکه استراتژی حمله آن تلفیقی از سه کارت راهزن + شوالیه تاریکی + شوالیه است!

این کارت جزو دسته لجندری میباشد ، هزینه ساخت آن 7 اکسیر میباشد و در آرنا 10 قابل دسترس است ؛ البته هنوز هیچ ویدیویی از گیم پلی و نحوه حمله آن در بازی منتشر نشده است ولی میتوانید مشخصات این کارت را در زیر مشاهده فرمایید.

 

کنون کارت در راه کلش رویال!

کنون کارت که مدتی است به دهکده دوم کلش آمده ، ظاهرا اینبار قصد دارد تا میهمان کلش رویال نیز باشد. کنون کارت استراتژی حمله بسیار جالی پیروی میکند ؛ این نیرو به سمت هدف میرود و به آن شلیک میکند و زمانی که محافظ اولیه آن از بین رفت ، در همانجا مستقر شده و به شلیک خود ادامه میدهد!

این کارت جزو دسته حماسی (ٍEpic) میباشد ، دارای هزینه ساخت 5 اکسیر است و در آرنا 10 قابل دسترس است. هیچ ویدیویی از گیم پلی و نحوه حمله این نیرو نیز منتشر نشده است ولی میتوانید مشخصات این کارت را در زیر مشاهده فرمایید.

 

ماشین پرنده به کلش رویال می آید!!

ماشین پرنده که سومین کارت جدید آپدیت خرداد کلش رویال است ، نیرویی هوایی و تلفیقی از کارت های کنون + بالون است که باعث میشود بتواند در حین حرکت به اهداف خود نیز آسیب وارد کند!

این کارت جزو دسته کمیاب (Rare) است ، دارای هزینه ساخت 4 اکسیر و در آرنا 9 قابل دسترس است. از گیم پلی و نحوه حمله این نیرو نیز ویدویی منتشر نشده ولی میتوانید مشخصات این کارت را در زیر مشاهده فرمایید.

 

بشکه اسکلتی در راه کلش رویال!

بشکه اسکلتی آخرین کارت از چهار کارت جدید آپدیت کلش رویال است که ترکیبی از کارت های بشکه گوبلین + اسکلت + بالون است یکی از قدرتمندترین کارت های معرفی شده در این آپدیت است!

بشکه اسکلتی در واقع بمب اسکلتی متحرک است چراکه ابتدا بصورت بالون به سمت تاورهای حریف حرکت میکند و دشمن میتواند تنها بالون ها را مورد اصابت قرار دهد ؛ پس از نابودی بالون ها بمبی روی تاورها خواهد افتاد که شامل 8 اسکلت است و به دشمن آسیب وارد میکند!

این  کارت جزو دسته معمولی (Common) است ، دارای هزینه ساخت 3 اکسیر و در آرنا 6 در دسترس قرار میگیرد.از گیم پلی و نحوه حمله این نیرو نیز ویدویی منتشر نشده ولی میتوانید مشخصات این کارت را در زیر مشاهده فرمایید.

 

 سه چالش جدید در راه کلش رویال است!

خب حتما کنجکاو هستید تا بدانید این چهار کارت در چه زمان در بازی در دسترس قرار خواهد گرفت؟! در واقع این چهار کارت بوسیله سه چالش جدید که زمان برگذاری آنها نامعلوم است به بازی خواهند آمند. چالش هایی که در ادامه به برسی آنها میپردازیم :

چالش اکسیر سه برابر :

این چالش که شاید کمی آشنا بنظر برسد تقریبا مشابه چالش اکسیر دوبرابر است با این تفاوت که اینبار با سرعت 3 برابر حد معمول در اتک هایتان اکسیر خواهید داشت!

چالش صعود به بالا :

این چالش متفاوت از سه بخش اصلی تشکیل میشود و دارای مدت زمان 3 دقیقه است.

  • در دقیقه اول شما بطور عادی به اتک در برابر حریف خواهید پرداخت.
  • در دقیقه دوم اکسیر شما بصورت دو برابر حد معمول تولید میشود
  • و در دقیقه سوم اکسیر شما بصورت سه برابر حد معمول تولید میشود.

چالش مرگ ناگهانی : 

این چالش که دفاع شما را محک خواهد زد ، اولین شخصی که بتواند یکی از تاورهای فرد مقابل را نابود سازد پیروز شده و نبرد پایان می یابد!

منتظر پیشنمایش سوم آپدیت کلش رویال باشید!

برای دریافت آخرین اخبار کلشی و رویالی کلیک کنید!

10
دیدگاه بگذارید

avatar
7 نظرات چندتایی
3 Thread replies
0 دنبال کنندگان
 
آخرین نظر ارسال شده
داغ ترین نظرات
10 نظرات مدیران
amir hosseinمحسن.....داود احمدزادهحسین آخرین نظرات مدیران
  مشترک شدن  
جدیدترین قدیمی ترین محبوب ترین
خبر کردن از
amir hossein
مهمان
amir hossein

از سوپرسل تشکر میکنم که این کارت های خوب و مخصوصا مگا شوالیه رو به بازی میاره دمتون گرم سوپرسلی ها

حسین
مهمان
حسین

سلام پیشنمایش سوم اومد چرا نمیذارید ؟
تو خود سایت کلش رویال دیدیم .

AMIR
مهمان
AMIR

عالی بود.دمتون گرم
واقعا دیگه دارن رویال رو جذاب میکنن!!

امیر
مهمان
امیر

سلام طاعات عبادت قبول لطفا به من بگید باکدوم برنامه فوتوشاپ میکنید یا اسم فونتو بگید خیلی کارتون مدرسه دمتون گرم کمکم کنید نکریدم بازم دمتون گرم

علی
مهمان
علی

دیگه اینم حال نمیده اونی که خرج میکنه تاپ پلیره امثال منم تو رنج 4500 تا 5000 میمونن!!!

احمدرضا
مهمان
احمدرضا

سلام میخواستم بدونم آپدیت رویال فردا منتشر میشود تو رو خدا جواب بدین.

.....
مهمان
.....

اپدیت منتشرشده میتونی دانلودش کنی

amir
مهمان
amir

سلام خسته نباشید آپدیت چند اسنیک پیک داره و کی منتشر میشه؟

داود احمدزاده
مدیر سایت

آپدیت منتشر شد

محسن
مهمان
محسن

سلام قبلا توی کانالتون یه لینک قرار دادین ک سابقه افرادو با زدن تگ بازیکن میشود دید میشه بازم بزارین توی کانال
ممنون

?>