بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

اولین پیشنمایش آپدیت اکتبر کلش رویال – ماموریت ها + ویدئو اختصاصی

2 2,027

آپدیت ماه اکتبر کلش رویال قرار است تجربه جدیدی از این بازی را در اختیار علاقه‌مندان قرار دهد و مطمئنا شور و اشتیاق این بازی را در فضای مجازی بسیار خواهد کرد. در همین راستا ساعتی قبل اولین پیشنمایش این آپدیت با نام ماموریت ها منتشر شد که با خود هیجانی تازه به بازی خواهد آورد!آپدیت ماه اکتبر کلش رویال - پیش نمایش ها

ماموریت ها ، اولین پیشنمایش آپدیت اکتبر رویال

سوپرسل در آپدیت جدیدش قسمتی به نام ماموریت ها درنظر گرفته است که جایگزین بخش دستاورها خواهد شد و به شما این امکان را خواهد داد تا با تکمیل آنها بصورت روزانه یا هفتگی مقداری گلد ، جم یا کارت به عنوان پاداش دریافت کنید!

همچنین با دریافت پاداش ماموریت ها ، مقداری امتیاز نیز به شما اهدا خواهد شد که پس از رسیدن به سقف معینی میتوانید یک گلد چست و سپس سوپرمجیکال و لجندری چست را باز کنید!!

اما نکته جالب اینجاست که تکمیل روند گرفتن صندوق سوپرمجیکال نیازمند  ۵۰۰ امتیاز است و با توجه به ۲۰ امتیازی که می‌تونید در هر روز جمع کنید باز کردن یک سوپرمجیکال چست ۲۵ روز زمان نیاز دارد!!

آپدیت ماه اکتبر کلش رویال - پیش نمایش هاتمامی ماموریت ها بصورت هفتگی تغییر خواهد کرد و اگر یک ماموریت را در ظرف مدت کمتر از یک هفته به پایان رساندید (مثلا یک روزه) باید به مدت 24 ساعت صبر کنید تا ماموریتی دیگر جایگزین آن شود!

همچنین شما توانایی این را خواهید داشت تا اگر ماموریتی برای شما سخت و یا ناخوشایند بود ، آن را با ماموریتی دیگر جایگزین کنید ؛ البته اینکار فقط یکبار در روز قابل انجام است!!اما این نکته نیز لازم به ذکر است که با معرفی ماموریت ها ، بخش دستاورها در آپدیت های بعدی (ماه دسامبر) به کلی از بازی حذف خواهد شد!!

آپدیت ماه اکتبر کلش رویال - پیش نمایش ها

  پاداش های روزانه جایگزینی برای صندوق رایگان!!

در ادامه روند تغییرات کلش رویال ، بخش جدیدی به نام پاداش روزانه به بازی افزوده خواهد شد که جایگزینی برای صندوق رایگان (Free chest) خواهد بود!

پاداش روزانه به شما این امکان را میدهد تا از پاداش بیشتری نسبت به صندوق رایگان بهره مند شوید (جم ، گلد و انواع کارت ها) و همچنین از پاداش یک هفته آینده خود اطلاع داشته باشید!!


ویدئو اختصاصی معرفی پیش نمایش اول + توضیحات فارسی

دانلود ویدئو با کیفیت خوب

توجه : ویدئو در سرور توسعه دهندگان و گالادون گرفته شده است.

پیشنمایش دوم : فردا صبح ساعت 4 بامداد

برای اطلاع از آخرین اخبار آپدیت کلش رویال کلیک کنید!!

مشترک شدن
خبر کردن از
guest
2 نظرات
جدیدترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
Erfan

ممنون از اطلاعاتی که در اختیار ما قرار دادید. با تشکر

OMID WIZARD

یعنی آپدیت بعد از آزاد شدن کارت ماشین پرنده میاد؟؟

?>