بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

آپدیت بزرگ کلش رویال در راه است !! ( آپدیت اول)

79 3,404

خب بالاخره انتظارها به پایان رسید و خبرهای موثقی نیز درباره ی آپدیت بزرگ کلش رویال از سوی سوپرسل منتشر شد. بر طبق ویدیویی که چندی پیش از گالادون ( یکی از تسترهای معروف سوپرسل)  منتشر شد ، ظاهرا اینبار گالادون شخصا به سراغ تیم توسعه دهنده کلش رویال رفته تا از نزدیک از چند و چون این آپدیت هیجان انگیز مطلع شود.

آپدیت سپتامبر ، آپدیت هیجان

همونطور که انوشکا ( یکی از کارمندان سوپرسل) نیز پیش از این به این موضوع اشاره کرده بود ، ظاهرا سوپرسل آپدیت ماه سپتامبر خویش را هیجان می نامد و فکرهای بسیاری برای آن دارد ( هم برای کلش رویال و هم برای کلش آف کلنز). براساس سخنان گالادون ، این آپدیت چند جانبه بوده و ضمن اضافه شدن ویژگی های جدید ، سعی شده تا در تمامی قسمت های بازی نیز تغییراتی ایجاد شود. در ادامه به برسی برخی از این قسمت ها میپردازیم :

*** ایجاد بالانس در برخی نیروها ***

تغییرات در اسپل تنه درخت  (The Log)

ظاهرا اینطور که بنظر میرسد در آپدیت سپتامبر باید منتظر تغییراتی عمده در میزان قدرت و آسیب رسانی این اسپل محبوب باشیم تا بتوان از این اسپل برای پشتیبانی تمامی نیروها استفاده کرد.

تغییرات در نیروی بی بی دراگون

ظاهرا سوپرسل فکرهای زیادی برای ایجاد تغییرات در میزان سلامتی ، میزان آسیب رسانی و همچنین سرعت بی بی دراگون ، خصوصا در آرناهای بالاتر در سر دارد که البته بنظر خود گالادون نیز این تغییرات بسیار عالی خواهند بود.

تغییرات در نیروی آرچر

طبق گفته های گالادون میزان قدرت تمامی سطوح آرچر به جز سطوح 9 و 13 افزایش کمی خواهد داشت و قدرت آن ها با گوبلین ها برابر خواهد شد.

تغییرات در مینیون ها

میزان قدرت و آسیب رسانی مینیون ها نیز درست همانند آرچرها بصورت خیلی جزیی افزایش میابد.

 تغییرات عمده در کمپ آموزشی (Training Camp)

درحال حاضر کمپ آموزشی به یک قسمت بی ارزش در بازی تبدیل شده است که اکثر بازیکنان اصلا توجهی به آن نمیکنند و تنها قصد به اتمام رساندن آن و به دستیابی به آرنا های بالاتر را دارند ولی ظاهرا سوپرسل اینبار فکرهایی برای هیجان انگیز تر کردن و سخت تر کردن مراحل کمپ آموزشی در سر دارد که توجه بازیکن بیشتر جلب شود تا آموزش های حرفه ای تری به او داده شود.

*** تغییرات جوایز پیروزی ها ***

اینطور که از گفته های سوپرسل میتوان فهمید ، ایجاد تغییرات در جوایز پیروزی ها یکی از اولویت های بزرگ سوپرسل برای آپدیت سپتامبر است هنوز اطلاعات دقیقی درباره ی چگونگی این تغییرات دردسترس نیست ولی آنچه که روشن است ، باید منتظر افزایش جوایز در آپدیت پیش رو باشیم.

حتماً بخوانید  اخبار فوری از آپدیت سپتامبر کلش + ویدیو (اطلاعات تکمیلی)

*** برنامه ریزی مجدد تورنومنت ها ***

براساس گفته های گالادون باید منتظر تغیرات بسیار بزرگی در تورنومنت ها باشیم به گونه ای که احتمالا سیستم تورنومنت ها به کلی عوض شده و متحول شود. طبق گفته های گالادون ، سوپرسل ایده های بسیار هیجان انگیز و جالبی برای تورنومنت ها در نظر دارد که البته فعلا این موضوع یک راز است و بهتراست که منتظر باشیم تا سوپرسل با آپدیت سپتامبر ، همگی ما را سوپرایز کند.

*** تغییرات اساسی در سیستم تروفی ***

ظاهرا اینبار سوپرسل قصد دارد تا به کلی پایه و اساس کلش رویال را عوض کند و بهبود هایی در آن دهد .یکی دیگر از این سیستم های اصلی بازی ، سیستم تروفی میباشد که سوپرسل قصد دارد تا آن را بیشتر بر اساس کلش اف کلنز برنامه ریزی کند ؛ به عنوان مثال  درحال حاضر زمانی که بر حریفتان پیروز شوید ، 25 کاپ از حرف کم شده و در عوض 25 کاپ به شما افزوده میشود.اما در سیستم جدید تروفی کلش رویال ، زمانی که بر حریفتان پیروز میشوید ، 25 کاپ به شما افزوده ولی در عوض تنها 12 کاپ از حریف کم میشود.

*** افزایش شانس دریافت کارت های افسانه ای ***

یکی از بزرگترین دغدغه های امروز بازیکنان کلش رویال خصوصا در مورد بازیکنان با لول های پایین تر ، عدم دریافت کارت های افسانه ای است. با توجه به اینکه دریافت کارت ها کاملا اتفاقی و بصورت شانسی انجام میشود و با افزایش لول و کاپ شما این شانس هم بیشتر میشود ، سوپرسل قول داده است تا شانس دریافت کارت های افسانه را برای لول های پایینتر نیز به میزان قابل توجهی افزایش دهد.

*** کارت های جدید ***

یکی دیگر از هیجان انگیز ترین قسمت های آپدیت که گالادون به آن اشاره کرده است کارت های جدید و بسیار فوق العاده میباشد که طبق گفته او ، همه با معرفی آن ها در سپتامبر ، سوپرایز خواهد شد. وی درحال حاضر اطلاعات بیشتری در مورد این کارت ها منتشر نکرده ولی اذعان داشته که بزودی خبر های بیشتر و جالب تری در این مورد خواهد گفت.

*** تغییرات هیجان انگیز دیگر ***

بر اساس گفته های گالادون ، اینها تنها بخش بسیار کوچکی از ایده ها و افکاری است که سوپرسل برای آپدیت سپتامبر کلش رویال در نظر دارد و بزودی خبرهای بیشتر و هیجان انگیز تری درباره ی این آپدیت خواهید شنید. که مطمعنا از شنیدن آن شگفت زده خواهید شد.

حتماً بخوانید  آپدیت بالانس عظیم تابستانه کلش اف کلنز! (کاهش زمان آپگرید همه چیز)

========================

آپدیت اول

حال کمتر از دو هفته تا پایان شهریور فاصله داریم و چیزی تا موعد وعده های سوپرسل برای آپدیت هیجان بازی هایش باقی نمانده است ، و این درحالی است که لحظاتی قبل سوپرسل به طور رسمی از اولین تغییرات گیم پلی بازی رونمایی کرد و اطلاعیه جدیدی در اینباره در فورم و بلاگ خود منتشر نمود.

** بازنگری مجدد در عملکرد شکلک ها **

آپدیت هیجان کلش رویال - آپدیت سپتامبر کلش رویال - آپدیت بزرگ کلش رویال - آپدیت بزرگ _ آپدیت هیجان - آپدیت سپتامبر - اطلاعیه جدید سوپرسل

ترجمه اولین خبر رسمی سوپرسل در رابطه با آپدیت هیجان کلش رویال
چند ماه قبل ، ما اطلاعیه ای منتشر کردیم که در آن گفته بودیم که درحال حاضر برنامه ای برای بی صدا نمودن شکلک ها نداریم و ظاهرا در این مورد اشتباه میکردیم و بر این عقیده هستیم که به اندازه کافی احساست شما جریحه دار شده و زمان آن است که که بازنگری مجددی در عملکرد شکلک ها (ایموجی ها) شود. درحال حاضر برنامه ما این است که در آپدیت جدید ، کاربران بتوانند این امکان را داشته باشند که دریافت این شکلک ها را متوقف کرده و حواس خود را بر روی نبرد متمرکز نمایند. البته ما همچنان در این فکر هستیم که این موضوع نباید کلش رویال را به یک بازی تک نفره بدل کند ، بنابر این شما همچنان امکان ارتباط با حریف خود را خواهید داشت ولی به شکلی دیگر. و در آخر ، ما درحال کار بر روی راهکاری هستیم که بتوانیم استفاده از از شکلک ها را لذت بخش تر و زیباتر کرده و استفاده از آنها ، احساسات کسی را برانگیخته نکند و این بدان معناست که فعلا تصمیم گرفته ایم تا امکان بی صدا کردن شکلک هارا به بازی اضافه کنیم. همواره منتظر نظرات شما هستیم

خب ظاهرا این قضیه جریحه دار کردن احساست کاربران ، موضوعی است که سوپرسل این روزها بسیار روی آن مانور میدهد و اینگونه تظاهر میکند که رضایت کاربرانش اهمیت بسیاری برایش دارد.

اما موضوع بسیار مهم و البته مبهمی که سوپرسل بصورت خیلی گنک و سربسته به آن اشاره کرده است ، راه جدید ارتباطی کاربران در هنگام نبرد است که ظاهرا سوپرسل فکرهای بسیار خوبی برای آن دارد. با توجه به اطلاعیه های پیشین سوپرسل مبنی بر برنامه ریزی مجدد گیم پلی بازی ، باید منتظر  تغییرات عمده ای باشیم که بی صدا نمودن شکلک ها تنها بخش کوچکی از آن است.

79
دیدگاه بگذارید

avatar
46 نظرات چندتایی
33 Thread replies
0 دنبال کنندگان
 
آخرین نظر ارسال شده
داغ ترین نظرات
41 نظرات مدیران
محمد امینداود احمدزادهCriXusعلیافشین گزارش دهنده آخرین نظرات مدیران
  مشترک شدن  
جدیدترین قدیمی ترین محبوب ترین
خبر کردن از
محمد امین
مهمان
محمد امین

بالانس چی هست به چه دردی میخوره

CriXus
مهمان
CriXus

دیگه کانال تلگرامتون رو آفلاین کردین ؟

داود احمدزاده
مدیر سایت

خیر دوست گرامی کانال فعال هست و آپدیت زودتر در کانال منتشر شد

علی
مهمان
علی

شما واقعا بزرگ ترین مرجع کلش رویال هستید.اگه هستید چرا آخبار بالانسی که میخواد بیاد رو پوشش نمیدید مدیر سایت؟

محمد
مهمان
محمد

با سلام امروز ۱۶ سپتامبر است و هیچ خبری از آپدیت نیست آیا آپدیتی در کار است؟؟؟
این نسخه ای که قرار دادن چیه؟؟؟

محمد
مهمان
محمد

سلام شما الان تو کانال گفتین زمان انتشار آپدیت کلش رویال به تعویق افتاده کلش رویال هم همینطوره؟؟؟

محمد
مهمان
محمد

سلام امیر جان دوشنبه شد ولی سوپرسل هیچی نگفته پس تا کی باید منتظر باشم؟؟؟

محمد
مهمان
محمد

سلام ممنون از جواب گویی سریع و دقیق شما
انشاالله اگر خبری شد من هم در جریان قرار دهید
با تشکر

ali
مهمان
ali

سلام
زمان دقیق آغاز پیشنمایش ها کی هست؟

سید
مهمان
سید

امیر جان ینی چی سیستم کارت دهی شانسیه بالاخره باید یه نفر اون برنامش رو نوشته باشه دیگه.اخه الان من حدود شش ماهه دارم رویال بازی میکنم ولی هنوز یه کارت لجندری هم ندارم.میشه یکم توضیح بدی در مورد سیستم کارت دهی.

یلدا
مهمان
یلدا

سلام ببخشید دارم این سوال میکنم
من اکانت رویال دارم لول 10 تقریبا نصف اکس پیش پر شده ( نزدیک 11 ) 100 تا جم داره لینک نشده و قابلیت تغییر نام داره رکورد کاپش هم تا 3400 رفته همه ی کارت ها باز شده به جز چنتا لجندری
لجندری ایس ویزارد و لوگ هم داره بیشتر کارت ها هم لول 11 هستن میخواستم بدونم اکانت من از نظر قیمت چه قدر ارزش داره
با تشکر

محمد
مهمان
محمد

سلام ببخشید هیچ خبری هنوز نشده من کلی جم خریدم الن ۳۰ روزه میگن آپدبت قراره بیاد هنوز نیمده خرج کنم یا نه؟؟؟؟

reaper
مهمان
reaper

واقعا کمر ادم شکسته میشه لجندری بگیره باید شانس گرفتنشو خیلی ببرن بالانر من از سوپر مجیکال هم نتونستم لجندری بگیرم مجبور شدم از ارنا لجندری خریدم اونم2 تا??

علی
مهمان
علی

باید بهشون ایمل میزدی میگفتی من زدم ستا لجند بم دادن البته بعده 5 ماه ولی ارزش این همه صبرو داشت 40 هزار جمع کرده بودم لجند بخرم.بعده که لجند داد دیگه با خیال راحت کارتارو قوی کردم

علی
مهمان
علی

تا تروفی ۳۴۹۸ رفتم یه هفته بازی نکردم بعدشم پاک کردم. خیلی مزخرفه اگه پول بدی جم بخری پیشرفت میکنی اگه نه ول معطلی. تا یجا به بعد هم انقدر گرون میشه که مثلا برای بربر ۱۲ باید دوماه بازی کنی برای پرنس شیش یک سال باید کارت جم کنی حالا اگه بخاییه نیرو عوض کنی دوباره از اول.

محمد
مهمان
محمد

هنوز معلوم نیست کی انتشار بشه؟؟؟
آخه هیچی پیشنمایشی نداده!!”‘

محمد
مهمان
محمد

سلام چرا سوپرسل هیچی اطلاع نمیده؟؟؟
قبلا یه اطلاعاتی در مورد آپدیت میداد

علی
مهمان
علی

سلام اقا من لولم 6ه اما هنوز پرنس ندارم باید چجوری بگیرمش؟

علی
مهمان
علی

سلام خسته نباشین.من بعده 4 ماه یا بیشتر توی این دو هفته گذشته 3 تا لجندری کارت گرفتم(پرنسس.ایس ویز.لامبرجک) خودم هنوز باورم نمیشه? لطفا کسایی که لجندری ندارن صبور باشن خوده سوپر سل گفته به همه میده

علی
مهمان
علی

سلام، خسته نباشین
اونایی که لجندری ندارن صبور باشن من بعد از 4 ماه یا بیشتر توی این دو هفته 3 تا لجندری گرفتم (پرنسس.ایس ویز.لامبرجک)خودم داشتم شاخ درمیاوردم.خوده سوپرسل گفته به همه میده یکی زود یکی دیرتر.موفق باشین

علی
مهمان
علی

سلام
اگه میشه یه دک خوب واسه لول 6 بگید که پرنس نداشته باشه
من لولم شیشه و هنوز پرنس ندارم بنظرتون اگه کاپمو بیارم پایین ممکنه بهم بده؟

sina
مهمان
sina

لول 9 هستم همه چیزو باز کردم جر لجندری خاک تو سرت سوپل سل همه جم هامو خرج کردم مجیکال خریدم بازم لجندری نداد

farhan
مهمان
farhan

اگه امکان لجندری گرفتن زیاد شه بازی خیلی مزخرف میشه دیگه اصن هیجان نداره خدا کنه این شایعه باشه

وحید
مهمان
وحید

زر نزن 😐

phonix
مهمان
phonix

به نکته ی خیلی ظریفی اشاره کردی 😀

علی
مهمان
علی

دقیقا. خخخ

MOBIN XYZ
مشترک
MOBIN XYZ

گرفتن لجندری واقعا زیاد شانس میخواد من به سوپرسل میل زدم گفتم چجوری شانسمو زیاد کنم گفتن شانسیه و نمیشه کاری کرد و گفتن خبر خوب!!!لجندری در راه است!!تا دو هفته بعد از یه گلد چست پرینسس در اومد!!!اگه لجندری میخواین شاید سوپرسل بده شایدم سوپرسل نداده شانسی گرفتم.ولی اگه میتونین امتحان کنید.ممنون از سایت خوبتون ولی مدتی است فعالیت ندارید.چرا؟

حامد
مهمان
حامد

فقط خدا کنه همین نیرو هارو تغیر بدن

Tarin
مهمان
Tarin

لاگ 😐
مزخرف ترین لجندری بعد از این همه وقت یه لجندری گرفتم تونم لاگه 😐
به خدا ریر هم زیادشه. اخه لجندری؟!؟!؟!؟!
به خدا ادم زپ میبره هم یه فیریز داره هم نیرو های هوایی رو میزنه یا بجای لاگ بولر میبره هم قوی تره هم بهتر.
یا باید کلا از اول درست کنن این لاگ رو یا ریر کنن. باعث آبروریزیه 🙁

افشین گزارش دهنده
مهمان
افشین گزارش دهنده

لاگ قلق خودشو داره که البته خیلی سخته من فقط دو بار حریفام که لاگ داشتن پوستمو کندن ولی در مجموع قبول دارم کارت مزخرفیه

hamed
مهمان
hamed

لعنت عامون بر سوپرسل 😐
من عاشق این اومجیام چون خیلی حال میده وقتی از طرف میبری و میخندی بهش اه اصن حالم گرفته شد 🙁

محمد
مهمان
محمد

یعنی تو اصن نمیبازی؟ وقتی حریف هم میبره و میذاره حس خوبی بهت دست میده؟ 😐

hamed
مهمان
hamed

باختن که زیاد میبازم ولی با اونایی که بازی میکنم از هر 10 نفر 2 نفرشون میزارن 😐

محمد
مهمان
محمد

سلام چرا هیچ خبری از آپدیت نیست؟؟
شما اطلاعی ندارین

محمد
مهمان
محمد

ممنون از جواب گوییی شما دوست عزیز
اگر خبری شد ما را هم در جریان بگذارید
یا علی

محمد
مهمان
محمد

سلام این آپدیت ینی حدود چندم شهریور؟؟

محمد
مهمان
محمد

سلام این آپدیت کی میاد؟؟؟

مصی
مهمان
مصی

سلام.یه پست تو فروم سوپرسل زدن .پرسش و پاسخ از سازنده های کلش در مورد اپدیت بعدی هست.بزارید لطفا

amir
مهمان
amir

سلام من تن 8 هستم نیمه مکس
رسیدم مستر بنظرتون بمونم؟ در ضمن بنده محصل هستم و زیاد وقت بازی ندارم

amir
مهمان
amir

چرا جواب سوالمو نمیدی اقا امیر:(

IR-sayd mehran
مهمان

سلام آپدیت کلش آو کلنز کی میاد؟تو شهریوره و لطفا پیش نمایش هاشو بزارید با تشکر از سایت خوبتون

IR-sayd mehran
مهمان

سلام اپدیت کلش او کلنز کی میاد تو شهریور هست؟لطفا پیش نمایش هاشو بزارید.ممنون

علی
مهمان
علی

ممنون ولی مطمءنین که این تغیرات انجام میگیره؟

behi
مهمان
behi

رویال اولاشه اقا
میاین میگین مسخرس،درست
اولاشه
کلش اف کلنزم اولاش چنگی به دل نزد
الان ترکونده
رویالم الان با این چیزایی که قراره تو اپدیت شهریور بیاد میترکونه
بیایم و زود قضاوت نکنیم??

?>