بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

پاکسازی سریع مپ

1 200

امروز میخواهیم به شما دوستان پاکسازی سریع مپ را توضیح و آموزش دهیم.به طور کلی ما هر حمله را همانند پست های قبلی که وار را گفتیم دو موج است هر حمله نیز دو موج میباشد.موج اول که نیروهای قوی را میفرستید برای پاکسازی دفاعی ها و امن کردن و موج دوم نیروهای کمی ضعیف که میفرستید به منظور پاکسازی باقی وسایل مپ به جهت اینکه کل مپ را نابود کنید.بسیاری شده که افراد در وارها مخصوصا از همین موج دوم ستاره کم گرفته اند و به درستی پاکسازی را انجام نداده اند یا اگر انجام داده اند دیر شده و زمان رفته است.

پاکسازی سریع مپ

چرا پاکسازی بسیار اضطراری است؟

دو مرحله سخت در تمامی حملات میباشد .اول اینکه نابود کردن و مقابله با دفاعی های مپ حریف و دوم اینکه نابود کردن باقی منابع یا همان پاکسازی که بنده مرحله دوم را اگر افراد از روی آن ستاره کم بگیرند را واقعا بی انصافی اعلام میکنم.واقعا اگر با خطای کوچکی مانند دیر ریختن و…. حمله خود را شروع کنید ممکن است مشکلاتی مانند وقت کم اوردن و…. به بار آورد.

99-percent-attack
پاکسازی سریع مپ – Clean Up A Base Quickly –

در اینجا سه روش پاکسازی الزامی است:

مواد و روش ها برای پاکسازی یک مپ

برای این کار اصلا نیاز به نیرو یا استراتژی خاص نمیباشد.تقریبا تمامی استراتژی ها برای پاکسازی جواب گو میباشد.

پاکسازی پس مانده ساختمان های دفاعی

در حمله اصلی بسیاری از ساختمان ها بدون دفاع میباشد و این کمک زیادی به شما برای گرفتن درصد بیشتری از ستاره میکند.

clean-up-defenseless-base
پاکسازی سریع مپ – Clean Up A Base Quickly –

از نظر بنده بهترین سربازها برای پاکسازی اخر ویزارد و ارچر میباشد که شما باید سریعا پس از اینکه متوجه شدید منطقه امن است آن هارا رها کنید و بدانید اگر دیر ان هارا رها کنید ممکن است با کمبود زمان مواجه شوید.

tavajoh851

مهمترین نکته را به خاطر داشته باشید:

هرگز بیش از حد نیروهارا استقرار ندهید کار بسیار اشتباه میباشد و خرابی بزرگی ممکن است به وجود بیاورد. ازجمله آن ها کمبود نیرو در آخر و پاکسازی که این خود با کمبود زمان مواجه خواهد شد.

سعی کنید نیروهای پاکسازی را همیشه پراکنده  و دور از هم رها کنید زیرا ممکن است اگر ان هارا یکجا رها کنید رو یک جاینت بمب بروند که این گردن شکن است. پس سعی کنید نیز توجهی به دام ها داشته باشید.

همیشه سعی کنید از نیروهای موجود در کستل خود نیز برای پاکسازی استفاده کنید که بسیار مناسب میباشد.

بیش از حد منتظر نمانید

سعی نکنید بیش از حد منتظر بمانید تا نیروهای شما در موج اول به پاسکازی دفاعی ها بپردازند بلکه این کار موجب از دست رفتن زمان شما خواهد شد و تلاش کنید با حداقل یک یا چند سرباز پاکسازی را آغاز کنید.

funnel-clean-up-troops-during-attack
پاکسازی سریع مپ – Clean Up A Base Quickly –

میدانم که این کارها برای شما بسیار استرس آور است و بسیار دشوار ولی سعی کنید اصلا در حملات خود ساترس نداشته باشید و با خود بگویید من میتوانم.

همیشه احتمال اینکه هنوز سرباز در کستل حریف باشد را بدهید در هنگام پاکسازی زیرا ممکن است ناگهان سربازهای بیشتری خارج شوند و تمام نیروهای شما را تک به تک در هنگام پاکسازی نابود کنند که بسیار ناگوار است ولی همیشه باید در هنگام پاکسازی یک اسپل سم داشته باشید.

پاکسازی با هیروها

هیروها در پاکسازی بسیار خوب کار میکنند. شما میتوانید در حملات خود از هیروها نیز برای پاکسازی ابتدایی حمله یا اواخر حمله استفاده نمایید.

cleaning-heroes
پاکسازی سریع مپ – Clean Up A Base Quickly –

آرچر تاور میتواند در هر زمان یک نیرو را در هدف قرار بگیرد پس همیشه برای فرستادن نیرو به طرف آرچر تاور بیش از 6 نیرو باید مستقر کنید.

surgical-cleaning
پاکسازی سریع مپ – Clean Up A Base Quickly –

اسپل اسکلت برای پاکسازی

شما میتوانید از این طلسم عالی که در آپدیت های اخیری کلش اف کلنز به بازی اضافه شده است استفاده نمایید و به کمک نیروهای پاسکازی خود بشتابید یا از ان میتوانید برای نابودی تله های اسکلت نیز استفاده نماییید.

امیدوارم این آموزش به شما کمک زیادی کرده باشد.

موفق باشید…

مشترک شدن
خبر کردن از
guest
1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
فرزین صفرعلیزاده

مرسی مطلب مفیدی بود و من تو وار ازش استفاده کردم.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
?>