بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

آپدیت سپتامبر 2018 کلش رویال _ توکن تجارت + کارت جدید

6 5,247

همانطور که میدانید کلش رویال همواره مدتی زودتر از سه بازی دیگر سوپرسل آپدیت های خود را دریافت میکند و برهمین اساس نیز آپدیت سپتامبر 2018 کلش رویال تا چند روز آینده منتشر خواهد شد اما نکته مهم در این پیشنمایش های اندک اما در عین حال هیجان انگیزی است که خبر از معرفی ویژگی جدید به نام توکن تجارت بمنظور معاوضه کارت میدهد!

اپدیت سپتامبر 2018 کلش رویال - جاینت گوبلین - توکن تجارت -

به شخصیت جدید رویال سلام کنید : جاینت گوبلین

برخلاف روال معمول آپدیت های کلش رویال ، در این آپدیت تنها شاهد معرفی یک کارت جدید به نام جاینت گوبلین خواهیم بود که در دسته کمیاب قرار داشته ، در جنگل آرنا در دسترس قرار میگیرد و دارای هزینه ساخت 6 اکسیر میباشد! در ویدیو زیر میتوانید نحوه عملکرد این کارت را مشاهده نمایید :


با ویژگی جدید توکن تجارت به معاوضه کارت ها بپردازید!

بوم بیچ اولین بازی سوپرسل بود که از ویژگی به نام تاجر برخوردار شد و حالا بنظر میرسد تیم توسعه دهنده سوپرسل قصد دارد تا این ویژگی بسیار محبوب را به نحوهای مختلف در تمامی بازی های خود اضافه کند. توکن های تجارت بطور کلی به شما کمک خواهد کرد تا اگر کارت غیر استفاده ای دارید بتوانید آن را با کارت دیگری از هم کلنی خود که از همان نوع است تعویض کنید!

به ازای هر نوع کارت در کلش رویال یک توکن تجارت وجود خواهد داشت. یعنی توکن معمولی ، کمیاب ، حماسی و افسانه ای که هریک را میتوانید از درون صندوق ها ، فروشگاه ، کلن وار و یا چالش ها دریافت کنید.

اپدیت سپتامبر 2018 کلش رویال - جاینت گوبلین - توکن تجارت -

پس از دریافت یک توکن تجارت میتوانید با توجه به نوع آن در کلن چت درخواست تعویض کارت بدون استفاده خود با کارت دیگری بکنید تا اگر کسی مایل بود ، آن کارتش را با شما تعویض کند. در ویدیو زیر میتوانید بطور کامل پروسه درخواست تعویض کارت با هم کلنی های خود را مشاهده نمایید :


تغییر قوانین دریافت کارت ها بر اساس لول بازیکنان

در گذشته شانس دریافت تمامی انواع کارت ها (معمولی ، کمیاب ، حماسی و افسانه ای) برای بازیکنان از لول 1 مهیا بود اما در آپدیت پیش رو این قوانین تغییر کرده و نوع کارت از یک لول خاص به بعد در دسترس بازیکنان قرار میگیرد که به شرح زیر است :

  • کارت های دسته معمولی : از لول 1
  • کارت های دسته کمیاب : از لول 3
  • کارت های دسته حماسی : از لول 6
  • کارت های دسته افسانه ای : از لول 9

اپدیت سپتامبر 2018 کلش رویال - جاینت گوبلین - توکن تجارت -


تغییرات در کلن وار : ویژگی جدید وار بونس

از این پس میتوانید تمامی گلد دریافتی از کلن وار را بصورت وار بونس و جداگانه دریافت کنید و یا اینکه بجای آن یک توکن تجارت بگیرید! در واقع میتوان گفت از این پس در صندوق هایی که از کلن وار برنده میشوید هیچ گلدی نخواهد بود!

اپدیت سپتامبر 2018 کلش رویال - جاینت گوبلین - توکن تجارت -

مشترک شدن
خبر کردن از
guest
6 نظرات
جدیدترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
الفا

بیایید کلن اصفهان رویال با پرچم سر پکا رک پر کن و همیشه وار اس میشه

امید میرزایی

سلام تو صداهای بازی الکترو دراگون دیدم بررسی کنید تو کلش رویال میاد!

ش123

داداش کارت جدید حماسیه نه کمیاب

Ugsome

جاینت گوبلین چرا لول ۹
مگ کارت های حماسی تا لول ۸ نیست؟
نکنه لول آپ جدیده؟؟

ali_h

از این به بعد همه کارت ها تا 13 اپ میشن. فقط لولشون تغییر میکنه و قدرتشون مثل قبله

امید میرزایی

سلام فک نکنم این تنها کارت جدید باشه چون آپدیت های قبلی خوب به خاطرم هست وقتی هانتر و زپیز گفتن میاد بعدش مجیک آرچر اومدو.. تو فیلم بمبر لجندری شده و همه لول 9 نوشته تو صداهای بازی تخت هیرو و زمان بازیابی مثلا 10 دقه وجود داره پس چیزای زیادی هس نمی گن

?>