بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

انتظارها از آپدیت کریسمس 2018

1 4,202
بوک مارک

در این مطلب خبری کلش اف کلنز انتظارها از آپدیت کریسمس 2017 را بازگو خواهم کرد ، انتظارهای کاربران و پلیرهای بازی کلش اف کلنز برای آپدیت بزرگ پیش رو را بررسی خواهم کرد .

کم کم به زمان بارش برف نزدیک می شویم و شما می دانید که این زمان از سال زمان کریسمس است .

در 2-3 سال اخیر سوپرسل در این بازه زمانی آپدیتی بسیار بزرگ را برای ما ارائه کرده تا کریسمس را به وسیله آن جشن بگیریم .

جزئیات کریسمس 2018 منتشر شد!..در رابطه با کریسمس سال 2018 کلش اف کلنز به این مطلب مراجعه نمایید.

 

تاریخچه آپدیت کریسمس

آپدیت دسامبر 2015 برای ما تاون هال 11 ، به همراه تغییرات اساسی در سیستم لوت و‌ شیلد و گرند واردن را به همراه داشت .

آپدیت سال گذشته لول های جدیدی برای ساختمان های دفاعی و‌ نیروهای تهاجمی و گینگ و ‌کویین را برای ما به همراه داشت .

اما با همه این تغییرات هیچ چیز جدید ، نیرو یا قابلیتی جدید را به همراه نداشت .

آیس ویزارد و ‌تله فریز بصورت موقتی اضافه شدند .

 

انتظارها از آپدیت کریسمس 2017

انتظارها از آپدیت کریسمس 2017
انتظارها از آپدیت کریسمس 2017
نکاتی که در ادامه خواهیم گفت انتظارات و شایعات در مورد المان هایی است که قرار است در آپدیت دسامبر 2017 به بازی کلش اف کلنز اضافه شود و تیم بدوگیم آنها را نه تایید و نه رد می کند .

به نظر می رسد امسال سوپرسل برای کریسمس آپدیتی بزرگ‌ را در سر دارد و انتظارها از آپدیت کریسمس 2017 زیاد است .

طبق روال و برنامه سوپرسل هر سال شاهد 2 آپدیت بزرگ‌ خواهیم بود و ما از May 2017 که بیلدر بیس به کلش اف کلنز اضافه شد شاهد هیچ ‌آپدیت بزرگی نبودیم .

برخی از ویژگی های جدید تضمین شده است که برای دهکده اصلی شما اتفاق خواهند افتاد ، مانند مانع فصلی جدید ، تغییرات بالانس و لول های جدید ‌.

من خودم به شخصه امیدوارم جاینت اسکلتون به عنوان یک نیروی دارکی با تغییرات ، ‌بالانس و بهبود کارایی به همراه یک گیم مود جدید با محتوایی تازه به دهکده اصلی کلش اف کلنز اضافه شود .

همچنین بالانس بیشتر برای کلن وار هم بسیار عالی خواهد بود ، همچنین در رابطه با حل مشکل طولانی بودن زمان سرچ در لیگ های بالا تغییراتی در سیستم گارد در این لیگ ها عالی خواهد بود .

از جمله انتظارها از آپدیت کریسمس 2017 این است که شاهد ایجاد نبرد رو در رو در لیگ لجندز باشیم ، همچنین زمزمه هایی از وارهای بیلدر بیس هم به گوش می رسد .

احتمال ارائه تاون هال 12 بسیار کم است و من شک دارم به این زودی این اتفاق بیوفتد زیرا هنوز در تاون هال 11 چیزهای بسیار وجود دارد که قبل از رفتن به تاون هال 12 نیاز به بهبود دارند ، در حال حاضر هدف سوپرسل این است که بجای طولانی کردن روند و‌ سخت کردن مکس شدن آن ، جذابیت و عمق بیشتری به بازی کلش اف کلنز اضافه کند .

همچنین باید منتظر ارائه پکا لول 7 هم باشیم ، چون در ویدئویی از گالادون ( یوتیوبر رسمی سوپرسل ) در یکی از اتک ها پکا با علامت لول 7 و درخشش آن مشخص بود ، همچنین ارائه بربر و آرچر لول 8 هم چندان دور از ذهن نیست .

لچ ( از مدیران ارشد انجمن سوپرسل و کلش اف کلنز ) گفته :

قدرت آپدیت پیش رو مانند مقایسه ماشین فراری با ماشین تویوتا است .
اگر در آپدیت پیش رو امکان تست مپ به وسیله خودمان فراهم شود هم شرایط بسیار جالبی پیش خواهد آمد .
همچنین این ایده که برای چلنج زدن بتوان ترکیب نیروی خود را بلافاصله با یک کلیک ساخت و آماده کرد هم بسیار عالی هست ، اینطور که به وسیله تب جدیدی که به پنجره ساخت نیرو اضافه می شود بتوان ترکیب های مختلف را برای استراتژی هیا مختلف با یک کلیک و در عرض یک ثانیه بدون هزینه ساخت .
بسیاری از بازیکنان تاون هال 11 منتظر ارائه لول جدیدی برای بالن هستند اما به نظر من بالن ها در وضعیت فعلی در شرایط بسیاری خوبی هستند ، اما ما نیاز شدید به لول جدیدی از اسپل ریج برای تاون هال 11 ( و تاون هال 10 ) داریم تا در حملات قدرت تهاجمی را افزایش دهند .
همچنین احتمال ارتقا ( Gear Up ) مورتار دهکده اصلی و تبدیل آن به مولتی مورتار نیز وجود دارد .

احتمال ارائه 25 دیوار جدید لول 12 هم برای تاون هال 11 بسیار زیاد خواهد بود ، همچنین احتمال قوی برای ارائه نیروی جدید و انحصاری برای تاون هال 11 هم وجود دارد .

*** سوالات و نظرات خود را در انتهای این مطلب با ما در میان بگذارید ***

امتیاز به مطلب

انتظارها از آپدیت کریسمس 2018
به این مطلب رای دهید

1
دیدگاه بگذارید

avatar
1 نظرات چندتایی
0 Thread replies
0 دنبال کنندگان
 
آخرین نظر ارسال شده
داغ ترین نظرات
1 نظرات مدیران
s.e.c.r.e.t آخرین نظرات مدیران
  مشترک شدن  
جدیدترین قدیمی ترین محبوب ترین
خبر کردن از
s.e.c.r.e.t
مهمان
s.e.c.r.e.t

بنظرم آپدیت هرچقدرم پرمحتوا و بزرگ باشه بعد یه مدت کوتاه از تب و تاب میفته،مخصوصا اونایی که تاون هال 11مکس هستن،تنها امیدشون به بازی وار و رویداد هایی هستش که بعد چند روز فعال میشن !کاش فعالیت هایی بصورت روزانه میبود که بازی از کسل کنندگی دربیاد، سوپرسل بیشتر بفکر ارتقاس تا جزییات ریز و مهم ، نمونه ش آنلاین بودن اعضای کلنه، که بعد کلی خواهش و التماس اضافه ش کرد!گرچه هنوزم مشکلاتی داره،مثه موقعی که افراد جدید بیاری کلن نمیدونی کدومشون انلاینن نمیشه که به همه درخواست دوستی داد? سوپرسل باید یه گزینه ارسال منابع هم اضافه کنه البته با یه پیش شرط های خاص که بعدا دردسر نشه.

?>