بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

انتظارها از آپدیت کریسمس 2018

1 4,488

در این مطلب خبری کلش اف کلنز انتظارها از آپدیت کریسمس 2017 را بازگو خواهم کرد ، انتظارهای کاربران و پلیرهای بازی کلش اف کلنز برای آپدیت بزرگ پیش رو را بررسی خواهم کرد .

کم کم به زمان بارش برف نزدیک می شویم و شما می دانید که این زمان از سال زمان کریسمس است .

در 2-3 سال اخیر سوپرسل در این بازه زمانی آپدیتی بسیار بزرگ را برای ما ارائه کرده تا کریسمس را به وسیله آن جشن بگیریم .

جزئیات کریسمس 2018 منتشر شد!..در رابطه با کریسمس سال 2018 کلش اف کلنز به این مطلب مراجعه نمایید.

 

تاریخچه آپدیت کریسمس

آپدیت دسامبر 2015 برای ما تاون هال 11 ، به همراه تغییرات اساسی در سیستم لوت و‌ شیلد و گرند واردن را به همراه داشت .

آپدیت سال گذشته لول های جدیدی برای ساختمان های دفاعی و‌ نیروهای تهاجمی و گینگ و ‌کویین را برای ما به همراه داشت .

اما با همه این تغییرات هیچ چیز جدید ، نیرو یا قابلیتی جدید را به همراه نداشت .

آیس ویزارد و ‌تله فریز بصورت موقتی اضافه شدند .

 

انتظارها از آپدیت کریسمس 2017

انتظارها از آپدیت کریسمس 2017
انتظارها از آپدیت کریسمس 2017
نکاتی که در ادامه خواهیم گفت انتظارات و شایعات در مورد المان هایی است که قرار است در آپدیت دسامبر 2017 به بازی کلش اف کلنز اضافه شود و تیم بدوگیم آنها را نه تایید و نه رد می کند .

به نظر می رسد امسال سوپرسل برای کریسمس آپدیتی بزرگ‌ را در سر دارد و انتظارها از آپدیت کریسمس 2017 زیاد است .

طبق روال و برنامه سوپرسل هر سال شاهد 2 آپدیت بزرگ‌ خواهیم بود و ما از May 2017 که بیلدر بیس به کلش اف کلنز اضافه شد شاهد هیچ ‌آپدیت بزرگی نبودیم .

برخی از ویژگی های جدید تضمین شده است که برای دهکده اصلی شما اتفاق خواهند افتاد ، مانند مانع فصلی جدید ، تغییرات بالانس و لول های جدید ‌.

من خودم به شخصه امیدوارم جاینت اسکلتون به عنوان یک نیروی دارکی با تغییرات ، ‌بالانس و بهبود کارایی به همراه یک گیم مود جدید با محتوایی تازه به دهکده اصلی کلش اف کلنز اضافه شود .

همچنین بالانس بیشتر برای کلن وار هم بسیار عالی خواهد بود ، همچنین در رابطه با حل مشکل طولانی بودن زمان سرچ در لیگ های بالا تغییراتی در سیستم گارد در این لیگ ها عالی خواهد بود .

از جمله انتظارها از آپدیت کریسمس 2017 این است که شاهد ایجاد نبرد رو در رو در لیگ لجندز باشیم ، همچنین زمزمه هایی از وارهای بیلدر بیس هم به گوش می رسد .

احتمال ارائه تاون هال 12 بسیار کم است و من شک دارم به این زودی این اتفاق بیوفتد زیرا هنوز در تاون هال 11 چیزهای بسیار وجود دارد که قبل از رفتن به تاون هال 12 نیاز به بهبود دارند ، در حال حاضر هدف سوپرسل این است که بجای طولانی کردن روند و‌ سخت کردن مکس شدن آن ، جذابیت و عمق بیشتری به بازی کلش اف کلنز اضافه کند .

همچنین باید منتظر ارائه پکا لول 7 هم باشیم ، چون در ویدئویی از گالادون ( یوتیوبر رسمی سوپرسل ) در یکی از اتک ها پکا با علامت لول 7 و درخشش آن مشخص بود ، همچنین ارائه بربر و آرچر لول 8 هم چندان دور از ذهن نیست .

لچ ( از مدیران ارشد انجمن سوپرسل و کلش اف کلنز ) گفته :

قدرت آپدیت پیش رو مانند مقایسه ماشین فراری با ماشین تویوتا است .
اگر در آپدیت پیش رو امکان تست مپ به وسیله خودمان فراهم شود هم شرایط بسیار جالبی پیش خواهد آمد .
همچنین این ایده که برای چلنج زدن بتوان ترکیب نیروی خود را بلافاصله با یک کلیک ساخت و آماده کرد هم بسیار عالی هست ، اینطور که به وسیله تب جدیدی که به پنجره ساخت نیرو اضافه می شود بتوان ترکیب های مختلف را برای استراتژی هیا مختلف با یک کلیک و در عرض یک ثانیه بدون هزینه ساخت .
بسیاری از بازیکنان تاون هال 11 منتظر ارائه لول جدیدی برای بالن هستند اما به نظر من بالن ها در وضعیت فعلی در شرایط بسیاری خوبی هستند ، اما ما نیاز شدید به لول جدیدی از اسپل ریج برای تاون هال 11 ( و تاون هال 10 ) داریم تا در حملات قدرت تهاجمی را افزایش دهند .
همچنین احتمال ارتقا ( Gear Up ) مورتار دهکده اصلی و تبدیل آن به مولتی مورتار نیز وجود دارد .

احتمال ارائه 25 دیوار جدید لول 12 هم برای تاون هال 11 بسیار زیاد خواهد بود ، همچنین احتمال قوی برای ارائه نیروی جدید و انحصاری برای تاون هال 11 هم وجود دارد .

*** سوالات و نظرات خود را در انتهای این مطلب با ما در میان بگذارید ***
مشترک شدن
خبر کردن از
guest
1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
s.e.c.r.e.t

بنظرم آپدیت هرچقدرم پرمحتوا و بزرگ باشه بعد یه مدت کوتاه از تب و تاب میفته،مخصوصا اونایی که تاون هال 11مکس هستن،تنها امیدشون به بازی وار و رویداد هایی هستش که بعد چند روز فعال میشن !کاش فعالیت هایی بصورت روزانه میبود که بازی از کسل کنندگی دربیاد، سوپرسل بیشتر بفکر ارتقاس تا جزییات ریز و مهم ، نمونه ش آنلاین بودن اعضای کلنه، که بعد کلی خواهش و التماس اضافه ش کرد!گرچه هنوزم مشکلاتی داره،مثه موقعی که افراد جدید بیاری کلن نمیدونی کدومشون انلاینن نمیشه که به همه درخواست دوستی داد? سوپرسل باید یه گزینه ارسال منابع هم اضافه… بیشتر بخوانید »

?>