بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

معرفی دک مخصوص کارت جدید Zappies

2 939

دوستان عزیز ، امروز میخواهیم دک مخصوص کارت جدید Zappies ، مناسب برای آرنا 11 به بالا را برای شما در وبسایت بدوگیم به صورت اختصاصی نگارش کنیم ! با ادامه مطلب همر7اه باشید …

شما میتوانید اخبار و دک های جدید و به روز را از قسمت کلش رویال سایت و کانال تلگرامی رویال دنبال نمایید !

معرفی دک مخصوص کارت جدید Zappies

معرفی دک مخصوص کارت جدید Zappies
deck-for-zappies-1

Bats : خفاش ها یا بتس ، از کارت های کوچک و ن چندان مهم در این دک میباشند ! این کارت شامل 3 عدد خفاش در حال پرواز میباشد و نیازمند به 2 عدد اکسیر مورد نیاز است !

Zap : اسپل زپ وظیفه از بین بردن نیرو های کم جان را بر عهده دارند ، البته این کارت میتواند قدرت بارگذاری شده در نیروهایی چون اسپارگی ، اینفرنو دراگون و … را از بین ببرد !

Mega Minion : مگا مینیون هم میتواند نقش موثری در این دک داشته باشد ! این کارت وظیفه خاصی ندارد و در دفاع و حمله میتواند نیروهای دیگر را پشتیبانی و همیاری کنید !

Night Witch : ساحره شب یا نایت ویچ هم از کارت های اصلی این کارت محسوب میشود و میتوانید آنرا در دفاع و حمله مورد استفاده قرار دهید !

Zappies : کارت زپیز ، متشکل از 3 نیروی بسیار جالب است که میتواند با رعد و برق خود نیرو های دشمن را خشک و متوقف کند ! این کارت برای کاور کردن نیروهای بزرگی مثل جاینت و پکا مورد استفاده قرار میگیرد واین کارت را باید پشت سر آنها رها کنیم …

Poison spell : پویزن اسپل یا اسپل سم ، دارای کاربرد بسیار جالبی میباشد ، این کارت را سعی کنید در مکانی رها کنید که هم برج حریف را بگیرد و هم مقداری از نیرو هارا ، این اسپل سرعت و جان نیرو ها و برج را کاهش میدهد !

Golem : گالم ، رکن اصلی این دک هست که در نام این دک هم قرار دارد ! این کارت را در پشت برج اصلی رها کنید ، اجازه دهید تا به منطقه حریف برسد ، تا آن موقع هم اکسیر بار شما پر شده ، کارت های پشتیبان را پشت این کارت رها کنید و تمام ! برج را زدید !

The Log : کنده یا دِ لاگ ، هم همانند مگا مینیون میتواند هم در دفاع و هم در حمله مورد استفاده قرار گیرد ، این نیرو و کارت برای از بین بردن گله ای نیروهای کوچک بسیار بسیار قدرتمند عمل میکند و میتواند نقش بسزایی در حمله ها داشته باشد !


هر گونه سوال ، اگر در رابطه با دک مخصوص کارت جدید Zappies ، مناسب برای آرنا 11 به بالا و چه دیگر مطالب بنده سوالی دارید ، میتوانید در قسمت نظرات همین مطلب با ما در میان بگذارید !

شما میتوانید اخبار و دک های جدید و به روز را از قسمت کلش رویال سایت و کانال تلگرامی رویال دنبال نمایید !

موفق و پیروز باشید !

مشترک شدن
خبر کردن از
guest
2 نظرات
جدیدترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
Mohammad

سلام خسته نباشید. لطفا قسمت صندوق های کلش رویال رو هم به روز کنید ممنون. تا بتونیم صندوق های بعدی رو ببینیم

?>