بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

همه چیز درباره Battle Blimp

0 3,227

با سلام خدمت شما کاربران عزیز بدوگیم ، امروز میخوام نقد و بررسی و اطلاعاتی از نیروی جدید Battle Blimp رو براتون در قالب یک مطلب به نمایش بگذاریم تا سوال های شما از این نیرو ، برطرف شود ! با مطلب همه چیز درباره Battle Blimp همراه باشید !

شما میتوانید جدیدترین اخبار و مطالب مربوط به اپدیت جدید کلش اف کلنز را از کانال تلگرامی ما دنبال نمایید !

همه چیز درباره Battle Blimp

Battle Blimp درحالی که بمب ها را در طول راه بر سر دشمنان می اندازند ، از موانع زمینی عبور می کند و نیروهای بیس خود را به طور مستقیم به قلب بیس دشمن منتقل می کند !

مقدمه :

بتل بلیمپ دومین نیرویی ست که در سطح دوم از Siege Machine شما در تاون هال 12 باز و آنلاک می شود .

اولویت حمله Battle Blimp در بین تمام سازه ها و هدف ها ، تاون هال است ، از روی سر دیگر سازه ها و دفاعی ها گذر کرده و مستقیما به سمت آن حمله ور می شود . بعد از آنکه تاون هال از بین رفت ( حالا یا به دست نیروی دیگری یا به دست بتل بلیمپ ) ، او به سمت کلن کسل راهی می شود .

استراتژی حمله :

در هنگامی که میخواهید حمله را آغاز کنید ، شما باید از میان 3 گزینه : کلن کسل ، Wall Wrecker و Battle Blimp یکی را انتخاب کرده و از آن در میدان نبرد استفاده کنید و استفاده همزمان از هر دو از این سه مورد امکان پذیر نیست و فقط باید یکی از آنان انتخاب شود .

در ابتدا سعی کنید که در صورت امکان این نیرو را تا حد امکان اپگرید کنید ، چرا که سلامتی و هیتپوینت این نیرو در هر لول چیزی حدود 500 واحد افزایش میابد و این واقعا در حملات موثر است . کلن کسل تان را پر از والکری کنید ، آن ها را در Battle Blimp خود قرار دهید و به همراه یک ریج اسپل به سمت حرف روانه کنید ؛ بی تردید این استراتژی سایده می تواند تاون هال های 80 درصد از بیس های موجود را از بین ببرد .

جدول مربوط به جزئیات سطوح Battle Blimp :

همه چیز درباره Battle Blimp


دوستان مطلب همه چیز درباره Battle Blimp هم به پایان رسید ، امیدوارم که از این اطلاعات استفاده کنید و در استفاده از این نیرو پیروز باشید

کانال تلگرام ما را هم فراموش نکنید چرا که جدیدترین خبر های کلش اف کلنز و نسخه های بازی های مختلف را میتوانید از آن تهیه کنید .

موفق و پیروز باشید .

مشترک شدن
خبر کردن از
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
?>