بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

اخطار کلش اف کلنز به استفاده کنندگان از ابزار تقلب و هک نظیر ایکس مود و .. (آپدیت سوم)

147 3,916

امروز در بخش اخبار بازی کلش اف کلنز یک پیام اضافه شده که بسیاری از کاربران را آشفته کرده! پیامی که قبلاً هم موجود بود ولی گویا این بار تاکید بیشتری از طرف سوپرسل(سازنده ی بازی کلش اف کلنز) بر این مسئله شده است.

این پیام که با یک آپدیت کوچک(بصورت Dowmload Content ) اضافه شده در بخش اخبار یا همان News بازی اضافه شده است :

2016-04-18_21-31-18

موج جدید بن ها در 10 شهریور 95  :مشاهده خبر

خبری دلگرم کننده برای بازی عادلانه

ما بازی بیطرفانه و عادلانه را الزامی میکنیم. هدف؟ یک بازی با سطحی مشابه برای همه

به عنوان بخشی از سیاست بازی عادلانه(بی طرفانه)، بازیکنانی که از برنامه های تقلب استفاده میکنند، برخورد میشود. بستگی دارد ولی از بن های محدود دار شروع میشود تا بن دائمی.

در ادامه کلش اف کلنز تاکیید می کند این اخطار را بار اول نیست که داده است و از مدت ها پیش این مورد بوده و در آینده نیز این روش ادامه خواهد اشت.

همچنین شما برای توضیحات بیشتر می توانید به این مطلب در سایت سازنده ی بازی کلش اف کلنز  مراجعه نمایید.

======================

بن شده در کلش اف کلنز به چه معناست؟

بن شدن یعنی بسته شدن اکانت شما در کلش اف کلنز.این بدان معناست که زمانی شما بن شوید یک پیام حاوی بسته شدن اکانت به شما نمایش داده میشود و دیگر نمیتوانید وارد بازی خود شوید، این مورد میتواند به صورت موقتی و یا دائمی باشد.اطلاعت بیشتر در این مطلب بخوانید

=====================

سوال و جواب در مورد اخطار جدید سوپرسل

آپدیت شد در 7 اردیبهشت 95

در انجمن کلش اف کلنز یکی از توسعه دهندگان رسمی بازی به سوال های پر تکرار پاسخ داده است.این سوالات بیشترین تکرار را داشته است و برخی ابهامات شما را نیز برطرف خواهد کرد

2016-04-26_6-37-21

مشاهده ی این سوال و جواب به انگلیسی
Fair Play Q&A Why did you initiate a mass ban? – To keep our games safe and fair for everybody. Why now? Hasn’t this been going on for a while? – We’ve always taken action against players utilizing 3rd party software. Advances in tools have given us the chance to be more proactive than ever. We intend to do more in the future. What if I used Mods in the past, but not anymore? Will I be banned? – Nope. Only accounts currently using 3rd party software will be affected. Will everyone be banned at the same time? – Not really. The Ban will roll out in stages. How do you detect modified accounts? – Psychic octopus. What if someone’s banned accidentally? – Our systems are robust, false positives may still be possible. We will swiftly reverse any mistakes made. Will players with Jailbroken, or rooted devices be banned? – Nope! What if I use Bluestacks or other emulators? Will I be banned for that? – No, but for practical support related purposes, we encourage you not to use them. When will you be banning people? – Bans will be ongoing, beginning in the coming weeks. I stopped using 3rd party software a while ago, but I was still banned? – Only accounts that indicate recent ‘mod’ or ‘bot’ activity are banned. As mentioned in our Fair Play message – any previous abuse before our Fair Play message released would not result in disciplinary action. How are you detecting 3rd party software? Is my privacy at risk? – Privacy is a top priority for us and we only collect information in compliance with applicable data collection and privacy laws. Please review our Privacy Policy for more information. I used a mod only for other games, but still got banned? – You will not face consequences if you have not used any 3rd party apps to “change the gameplay.” Only you know for sure if your MOD does this or not. What permissions does Clash of Clans require for Android devices? – Please read more here.

چرا شما آغاز به بن نمودن همگانی کردید؟
برای آنکه بازی خود را امن و جوانمردانه نگه داریم

چرا الان؟ این مورد برای مدتی معلوم خواهد بود؟
ما همیشه با کاربرانی که از برنامه های جانبی استفاده کرده اند برخود میکنیم.خصوصاً کاربرانی که از ابزاری استفاده می کنند که شانس بیشتری به فعال بودن آن ها میدهد.ما قصد داریم بیشتر روی این موارد تمرکز کنیم

اگر قبلاً از مود ها استفاده کردیم ولی در حال حاضر استفاده نکنیم بازهم بن خواهیم شد؟
خیر-اکانت هایی که در حال حاضر از این مود ها استفاده کنند بن می شوند

آیا شخص خاطی فوراً بن می شود؟ (بن همیشگی)
-خیر. بن شدن به صورت مرحله به مرحله صورت می گیرد (یعنی بن شدن 30 روزه-90 روزه-180 و در آخر بن شدن همیگشی)

چگونه اکانت های مرتکب شده به تقلب را شناسایی می کنید؟
توسط اختاپس پیشگو (در واقع به نوعی پیچاندن جواب این سوال بوده است.شاید هم اسم رمز طرح بن کردن کاربران خاطی باشد)

چه اتفاقی می افتد زمانی که شخصی تصادفا بن می شود؟
-اشتباه ممکن است رخ بدهد ولی سیستم ما بسیار قدرتمند است. اگر اشتباهی رخ دهد، اکانت را برمیگردانیم. (شاید امکان برگشت اکانت از طریق خدمات ایران کلش به وجود آید )

آیا کسانی که از سیستم های جیلبریک و روت استفاده می کنند بن می شوند؟
– خیر

چه اتفاقی برای افرادی که از شبیه ساز هایی مانند بلواستکس استفاده می کنند می افتد؟ آیا بن خواهند شد؟
– خیر، ولی به دلایل مختلف، ما شما را به تشویق به استفاده نکردن از بلواستکس می کنیم (خبری خوب برای استفاده کنندگان ربات کلش اف کلنز!!!)

از چه زمانی شروع به بن کردن افراد می کنید؟
– بن شدن در جریان است.اما در ابتدای هفته ی های آینده شروع میشود (کمی نامفهوم پاسخ داده شده)

شما چگونه متوجه می شوید ما از برنامه های جانبی برای بازی استفاده میکنیم؟ این نقض حریم خصوصی نیست؟
ما با یک برنامه ای که قوانین حریم خصوصی را رعایت میکند این اطلاعات را جمع اوری میکنیم.برای اطلاعات بیشتر به قوانین حریم خصوصی مراجعه نمایید.

من از مود ها برای بازی دیگری استفاده کردم! باز هم بن شدم
شما با عواقب بن شدن مواجه نخواهید شد مگر آنکه در گیم پلی بازی تغییراتی ایجاد نمایید! در غیر این صورت بن خواهید شد

======================

حتماً بخوانید  بررسی تقلب بازیکنان در کلن وارز کلش اف کلنز

خب دوستان در حال حاضر سوالاتی پیش می آید.آیا دیگر دوران استفاده از Xmod یا iMod و ربات های کلش اف کلنز به پایان رسیده؟ آیا می توان برای عدم شناسایی کاری کرد؟ با ما همراه باشید تا بصورت کامل و تخصصی در مورد این مطلب توضیحاتی دهیم.

توجه مهم
دقت داشته باشید این مطالب به صورت قطعی نمی باشد چرا که ما نه سازنده ی بازی کلش اف کلنز هستیم و نه در تیم توسعه ی این بازی و همگی این موارد بصورت حدسیات و تجربیات برنامه نویسانی که در زمینه ی ربات کلش اف کلنز و ایکسمود اظهار نظر کرده اند جمع آوری شده است.در نتیجه ملاک قرار دادن این مطالب بصورت 100% صحیح نمی باشد.

———————–

استفاده از ایکسمود ریسکی پر خطر

xmodvsclashofclans

شاید بتوان گفت Xmod یکی از محبوب ترین ابزارهایی است که کاربران اندروید و ios برای تقلب در کلش اف کلنز استفاده میکنند.از طرف دیگر ابزاری به نام iMod برای کاربران ios وجود دارد که البته برای داشتن آن باید هزینه پرداخت نمایید.

سوپرسل در هر آپدیت کلش اف کلنز با تغییر کدهای بازی و سرورهای خود سعی در از بین بردن امکانات این برنامه ها نمود ولی هربار توسعه دهندگاه ایکس مد یک راه جدید پیدا می کردند (بهترین مثال قضیه ی نمایش تله ها بود)

وقتی کلش اف کلنز صحبت از بن کردن و شناسایی کاربران خاطی می کند در مورد کاربران Xmod این حرف واقعا قابل اجرا خواهد بود.اما به چه دلیل؟ اجازه دهید کمی در مورد نحوه ی کارکرد برنامه، شما را مطلع نماییم.

برنامه ی Xmod در واقع اطلاعات را از مموری دستگاه دریافت میکند! به همین دلیل است که برای اجرا نیازمند روت میباشد.یعنی بصورت کامل به تمامی موارد کلش اف کلنز دسترسی دارد و حتی در آن ها تغییرات دلخواه خود را اجرا میکند.مثلاً در حین جستجو ابرها کامل حذف شده و یا امکان اتک بصورت آزمایشی به کاربران دیگر که میتوانید بی نهایت نیرو بسازید و …

این امر باعث میشود شناسایی اکانت های استفاده کننده از این برنامه ها به راحتی برای کلش اف کلنز راحت باشد (البته این ها حدسیات است)

استفاده از ربات های کلش اف کلنز

maxresdefault

برای برخی کاربران استفاده از ربات دیگر جزئی جدایی ناپذیر از بازی شده است! رباتی که در روز برای شما 5 تا 6 میلیون منابع جمع آوری میکند و میتوانید با امکانات آن لول بازی خود را بالا ببرید.

ریسک استفاده از ربات کلش اف کلنز چقدر بالاست؟

برای کسانی که ممکن است حوصله ی خواندن مطالب را بصورت کامل نداشته باشند باید گفت ریسک استفاده از ربات کلش اف کلنز که روی بلواستکس در کامپیوتر اجرا میشود بسیار کمتر و کم خطر تر می باشد!

کمی بالاتر در مطلبی در مورد ایکس مود و نحوه ی کارکرد این برنامه شما را مطلع کردیم.اما نحوه ی کارکرد ربات های کلش اف کلنز به چه صورت است؟

ربات کلش اف کلنز از سیستم تشخیص عکس و نوشته یعنی OCR آستفاده میکند.

OCR چیست؟
فرض كنيد كه ما متني را روي كاغذ داريم و مي‌خواهيم آن را وارد رايانه كنيم. اولين روشي كه به ذهن مي‌رسد اين است كه متن را به تايپيست بدهيم تا با كامپيوتر تايپ كند. اما آيا مي‌شود عين همان متن را وارد رايانه بكنيم تا نيازي به تايپ نباشد؟ البته دستگاه «اسكنر» مي‌تواند تصويري از آن متن را وارد رايانه كند، تا اينجا بخشي از مشكل ما حل شده است. اما رايانه كه نه عقلي دارد و نه «زبان» مي‌فهمد، نمي‌تواند حروف و كلمات را از هم تشخيص دهد. مثلاً اگر از كامپيوتر بخواهيم به ما بگويد كه در متن اسكن‌شده كلمة «علي» چند بار آمده است، بي‌آنكه شرمنده شود، مي‌گويد نمي‌توانم تشخيص بدهم! در واقع اين «تصوير ديجيتال‌شده» بايد به «تصوير قابل پردازش» تبديل شود. موضوع اصلي OCR همين است. OCR نام اصطلاحي است كه صورت كامل آن در واژه‌نامه‌هاي انگليسي به دو صورت آمده است: 1. Optical Character Recognition 2. Optical Character Reader

در نتیجه ربات کلش اف کلنز ابتدا عکس یک فعالیت را تشخیص می دهد سپس بر اساس آن تصمیم میگیرد چه عملی انجام دهد ! نحوه ی کلیک کردن آن نیز شبیه به انسان می باشد.پس عملکرد ربات درواقع شبیه به انسان میباشد و بر اساس آن چیزی که می بیند عمل میکند و نه آنکه چیزی که در کدهای بازی وجود دارد عمل نماید.

آیا راهی هست که استفاده از ربات امن تر شود؟

جواب بله میباشد! از مدت ها قبل در رباتی که توسط ایران کلش ارائه شده سیستمی به نام آنتی بن (Anti Ban) قرار گرفته! سیستمی که تا آن جا امکان داشته است رفتار انسانی در آن رعایت شده (شیوه ی حمله ی انسانی،تاخیر بین سرچ و …) موردی که بسیاری از دوستان آن را بی دلیل می دانستند ، اما امروز ثابت شد همیشه احتیاط شرط عقل است!

آیا امکان دارد در ربات کلش اف کلنز سیستم آنتی بن قوی تری بکار گرفته شود

دوستان ما در حال حاضر در یک راهروی کاملاً تاریک هستیم.باید کمی صبر کرد تا ببنیم سوپرسل دقیقاً به چه مواردی حساس است.چه مورد هایی را برای بن کردن ملاک قرار می دهد و … اما مطمئن باشید موارد انسانی تر به ربات اضافه خواهد شد.

آیا سوپرسل در حال حاضر می تواند تشخیص دهد کدام کاربر در حال استفاده از ربات می باشد؟

خیر! اگر از ربات هایی استفاده کنید که روی کامپیوتر و شبیه ساز های اندروید کار میکنند تشخیص این مورد برای سوپرسل غیرممکن است .یعنی به این صورت نیست که در دیتابیس کلش اف کلنز شما به عنوان کاربر ربات تیک خورده باشید! البته ربات هایی هم هستند که در گوشی کار میکنند (مثل دامی اسپرایت و …) که این ربات ها مانند ایکسمود کارکرده و قابل تشخیص هستند!

پس چگونه در این مطلب کاربران ربات ها هم مخاطب قرار گرفته اند

ما نمیگوییم کاربران ربات کلش اف کلنز اصلاً نگران نباشند و به هیچ وجه مورد عنایت! سوپرسل قرار نمی گیرند! بلکه حرف ما این است وضعیت شما بسیار بسیار بهتر از کاربران ایکس مود می باشد و همچنین اگر برخی موارد را رعایت کنید امکان استفاده از این ابزار را خواهید داشت.

حتماً بخوانید  اطلاعیه بسیار مهم ایکسمود در مورد اخطار تقلب کلش اف کلنز(آپدیت 3)

==================================

برخی نکات بسیار مهم اگر کاربر ربات کلش اف کلنز هستید

برخی از این نکات قبلاً به کاربران ربات ایران کلش بصورت فیلم آموزشی گفته شده.ولی با وضعیت جدید تصمیم گرفتیم برخی قسمت های این مطلب را عمومی کنیم

1 – به هیچ وجه در هیچ محلی در بازی به استفاده از ربات اشاره نکنید!

یکی از مهم ترین مواردی که در این مدت باعث بن شدن کاربران شده است این بوده که در کلن های کلش اف کلنز و یا حتی گلوبال! با افتخار تعریف کرده اند که ما برای پیشرفت از ربات استفاده میکنیم! همین امر باعث شده برخی از افراد و دشمنان شما را ریپورت کنند و با همین حرف به سادگی بن خواهید شد

2 – مصرف بی رویه کار خیلی بدیه!(خوداتان هم بازی کنید)

در روز سعی کنید حداقل 1 یا 2 ساعت خودتان بازی کنید.این کار شناسایی شما را بسیار مشکل خواهد کرد.استفاده ی بیش از حد از ربات هم در طول روز عواقب جالبی نخواهد داشت.

3 – در کلن وار شرکت کنید

سعی کنید تا آن جا که امکان دارد در کلنی عضو نشوید ولی اگر دوست دارید در کلن باشید حتما هفته ای 1 یا 2 بار در کلن وارها شرکت نمایید.

4 – از تنظیمات انسانی استفاده کنید

تنظمات ربات را طوری انجام دهید که همه چیز طبیعی به نظر برسد.استفاده از حمله های 4 انگشتی و 8 انگشتی بسیار خطرناک است.برخی نگرانند که استفاده از روش های انسانی باعث میشود منابع کمتری بدست آورند.توجه شما را به لوتی که با همین تنظمات (انتی بن) بدست آمده جلب می کنم

===================================

آپدیت جدید مطلب در 7 اردیبهشت 95

سونامی بن شدن کاربران شروع شد

clash of clans ban
clash of clans ban

امروز برای بسیاری از کاربران این پیام بر روی صفحه ی گوشی نمایان شد! پیامی که هیچکس فکرش را هم نمیکرد این تعداد از بازیکنان را در بربگیرد.در این پیام آمده است:

ما در اکانت شما استفاده از مود ها و ربات ها را شناسایی کرده ایم.این تقلب است!این اکانت برای دو هفته بن میشود. لطفا این برنامه ها را از گوشی خود پاک کنید در غیر این صورت بن همیشگی خواهید شد.برای اطلاعات بیشتر به صفحه ی قوانین بازی عادلانه مراجعه نمایید : http://supercell.com/en/safe-and-fair-play

در بالای همین مطلب قسمتی را قرار دادیم که سوال و جواب کاربران از سوپرسل بود! در آن مطلب قید شده بود اگر در این مدت از مود ها استفاده نکنید بن نخواهید شد!

اما این یک دروغ بزرگ از طرف سوپرسل بود! چرا که هر شخصی حتی از 2 هفته ی پیش هم برنامه ی ایکسمود روی گوشی خود نصب داشت و حتی استفاده نمیکرد بن شده است!(بنابرگفته ی بسیاری از کاربران البته قضاوت نهایی با شماست)

همکاری گوگل با سوپرسل برای بن کردن کاربران خاطی

این خبر اولین بار فقط و فقط در ایران کلش منتشر میشود.بنابر تحقیقاتی که کرده این گوگل در یک حرکت بی سابقه با سوپرسل(سازنده ی کلش اف کلنز) برای شناسایی کاربرانی که برنامه ی Xmod را نصب نموده اند همکاری نموده و لیست افراد را تقدیم سوپرسل کرده و این شرکت با خیالی آسوده کاربران را بن نموده!

حدود 1 هفته ی پیش بود که گوگل به دستگاه هایی که برنامه ی ایکسمود بر روی آن ها نصب بود اخطار داد باید هرچه سریعتر برنامه را پاک سازی نمایند(برای سایت ما هم از طرف گوگل اخطار آمد که لینک دانلود ایکسمود باید حذف شود)

photo_2016-04-26_06-14-04همانطور که تصویر مشاهده میکنید ایکسمود به عنوان یک برنامه ی مخرب شناسایی و درخواست آنیستال کردن ان داده شده.البته شما میتوانستید بدون پاک کردن برنامه به کار خود ادامه دهید.ولی هیچکس فکرش را نمیکرد گوگل این اطلاعات تقدیم شرکت سوپرسل شود!

این یعنی نقض حریم خصوصی کاربر! یعنی گوگل اطلاعاتی که از گوشی شما داشته است را به شرکتی دیگر تحویل داده تا از این طریق آن شرکت به اهداف خود برسد!(هرچند این هدف جهت جلوگیری از تقلب کاربران باشد) به هرحال اگر افرادی در خارج از ایران پیگیر این موضوع باشند(بدلیل قوانین سخت گیرانه ی حریم خصوصی)  غرامت خوبی از گوگل میتوانند دریافت کنند!(البته اگر این مورد ثابت شود)

==================================

چه کسانی بن شده اند؟

این موج جدید بن شدن تقریباً تمامی افرادی که از برنامه ی XMOD آستفاده کرده اند در برگرفته است! در مورد ربات نمیتوان هنوز به صورت قطعی گفت علت بن بوده یا خیر.چرا که تمامی کاربرانی که از ربات استفاده میکردند همزمان برنامه ی Xmod هم روی گوشی خود داشته اند.(همانطور که قبلاً گفته شد فقط نصب داشتن برنامه ی ایکسمود روی گوشی باعث بن شدن میشد حتی اگر استفاده نکرده باشید)

==================================

اطلاعیه ی بسیار مهم برای کاربران ربات کلش اف کلنز

کاربران محترم ربات ایران کلش بدلیل وضعیت بوجود آمده

✅ نسخه ی جدید ربات که قرار بود هفته ی آینده منتشر شود ، بسیار زودتر و با عنوان ربات ایران کلش نسخه ی 6.0 آزمایشی در دسترس شما قرار خواهد گرفت

? در این نسخه که 90% آماده ی انتشار است رفتارهای انسانی و امکانات سفارشی سازی بسیاری اضافه شده است!!!

✅ اخبار بیشتر متعاقباً در کانال تلگرامی ایران کلش و سایت منتشر میشود.لطفاً در حال حاضر از دادن تیکت و پرسش در مورد موضوع بن در پشتیبانی خودداری کنید تا تمامی تمرکز ما بر روی انتشار نسخه ی جدید باشد.

⚔خوشبختانه اکانت های ما بدلیل استفاده نکردن از Xmod تاکنون بن نشده و اکنون اکانت های خود را در خط مقدم این جنگ نابرابر ⚔ قرار دادیم!!!(البته برخی کاربران عزیز و  وفادار هم چنین کاری انجام داده اند.ولی پیشنهاد ما اینست که با نسخه ی جدید ربات این کار را انجام دهند و این نبرد را ، زودهنگام به این غول بی شاخ و دم (سوپرسل) نبازید!?

===============================

موج جدید بن ها در 10 شهریور 95  :مشاهده خبر

اخبار لحظه به لحظه ی این مورد در کانال تلگرامی ایران کلش دنبال نمایید.

147
دیدگاه بگذارید

avatar
104 نظرات چندتایی
43 Thread replies
0 دنبال کنندگان
 
آخرین نظر ارسال شده
داغ ترین نظرات
105 نظرات مدیران
امینمهدی قاسمیمریم....Mمحمد آخرین نظرات مدیران
  مشترک شدن  
جدیدترین قدیمی ترین محبوب ترین
خبر کردن از
امین
مهمان
امین

باعرض سلام خسته نباشید توروخدا کمکم کنید من یک ماه اکانتم نمیتونم باریابی کنم به پشتیبانی کلش گرفتم ولی گفت یکباربازیابی کردی دیگه نمیشه ولی وقتی من اولین بار بازیابی کردم نفهمیدم به کدوم جمیل اکانت برگردوندن توروخدا هرکی میتونه کمکم کنه منم به شرینیش50تومان شارژکیفرستم براش
کد بازی
#8R9PPG8OQ
هرچی بپرسین بگم شمارم09036020618 هستش هرکی میتونه خدایش کمکم کنهدوربر3سال زحمت میکشم لول146هستش اسم اکانتم آتیلا هست

مهدی قاسمی
مهمان
مهدی قاسمی

سلام کلیپ قسمتی از طراحی بربر را ببینید، به حرکات دست طراح بربر توجه کنید:
۱.در نمای اول کار با کیبورد حرکات دستش را به سمتی از کیبورد که اسم تری (terry) تایپ میشود حرکت میدهد،
۲. در نمای بعدی که حروف کیبرد قابل مشاهده است با انگشتش به ج (j ) اشاره میکند و بعد انگشتش را مرموزانه به نزدیکی های اُ (o) میبرد،
یعنی میخواهد به مسلمانان ثابت کند که از روی تصویر تری جونز (به انگلیسی: Terry Jones ) بربر را طراحی کرده است.

مریم
مهمان
مریم

به سوپر سل چگونه نضر ارسال کنیم

مریم
مهمان
مریم

من میترسم که اکانتم بن شده باشه وقتی میرم کلشو باز میکنم فقط لودینگ میگه و همان جا میمانه من وقتی اکونتم را گوشی دیگه وارد میکنم اکانتم میاد ولی روی گوشی خودم نمی یاد لطفن زود جواب بدین

....M
مهمان
....M

سلام…کی اخطار داد آخه ؟؟؟:////////

محمد
مهمان
محمد

سلام من امروز رفتم تو بازی دیدم زد بن همیشگی 3 روز بود از xmod استفاده کردم خودش گفته مرحله به مرحله نه یهو بن همیشگی بهخام به سوپر سل ایمیل بزنم باید چکار کنم لطفا مرحله به مرحله به امیلم بگید یا همین جا ممنون

محمدرضا
مهمان
محمدرضا
محمدرضا
مهمان
محمدرضا

سلام لطفا به من پاسخ بدین. من به راهنمایی شما نیاز دارم

محمدرضا
مهمان
محمدرضا

سلام. خسته نباشید. اکانت من تازه بن شده یعنی برای اولین باره که بن شده. توی سایت شما خوندم که بار اول بن دائمی نمیشید.ولی وقتی وارد بازی میشم اخطار میده و نوشته شما بن دائمی شده اید. ممنون میشم منو راهنمایی کنید.

محسن
مهمان
محسن

دوستان من هم دو اکانت داشتم که هر دو تاسون بن شدن بعد از اخطار اول من نرم افزار xmod رو حذف کردم ولی بازم این بلا رو سرم آوردن خوب بزارید چند چیز بگم اولا به نظرم xmod بازی رو خیلی جذابتر کرده بود همون طور که خود سوپر سل هم بسیاری از قابلیت های اونو به بازیش اضافه کرده بود تاز ما وقتی در وار با ایرانی ما افتادیم با اینکه مطمعن بودیم از ایکس مود استفاده می کنند ولی باز از تماشایی واراشون لذت می بردیم و چیزهایی بیشتری یاد می گرفتیم و مشکلی هم نداشیم اون… بیشتر بخوانید »

‫امیرحسین قدیمی زاده‬‎
مشترک

دوست عزیز شما کار درستی نکردید اگه به سوپرسل میگفتید که من ایکمد رو 1 ماهی هست پاک کردم و انگار اثر ایکس مود بر روی بازی من مونده اکانت شما رو بن یک الی سه هفته تغییر میداد و اکانت شما از دست نمیرفت

سعید
مهمان
سعید

سلام اخطار General Fair Play Policy Information برام اومده و به طوردایمی بن شدم

farhad
مهمان
farhad

سلام من به مدت دو روز بن شدم به گفته خوده سوپرسل به علت زبان نامناسب و یا نام ممنوع . زبان بازیم فارسی بود اسمم هم هیچ مشکلی نداشت (farhad) البته اسمم رو خیلی وقت پیش تغییر دادم. تو هیچ کلنی هم عضو نبودم میخاستم بدونم علتش چی میتونه باشه؟ اخر پیام سوپرسل هم تذکر داده که در صورت تکرار بن دائمی میشوید . بدون دلیل بن شدم اگر هم دوباره بدون دلیل بن بشم دائمی هستش … اگر از طرف سوپرسل اشتباهی شده چه ایمیلی بهشون بزنم تا دوباره همچین اشتباهی تکرار نشه ؟ ممنون میشم راهنمایی کنین-… بیشتر بخوانید »

‫امیرحسین قدیمی زاده‬‎
مشترک

دوست عزیز به سوپرسل توضیح دهید که این کلمات نامناسب نبوده تا شما را بن موقت کند نه دائمی

مرتضی
مهمان
مرتضی

اینو به اون دوستی میگم که میگفت متقلبها از ایکسمود استفاده میکنن میگم.مرد حسابی تو یا بلد نیستی گوشیتو روت کنی یا جرات استفاده شو نداری یا اصلا نمیدونی ایکسمود چی هست.مثلا بازی چند نفر بن شده چی به تو رسیده که سنگ سوپر سلو به سینت میزنی.ایکسمود نه تنها لذت بازی رو بیشتر کرده بلکه هیجان اونو هم بالاتر برده.اگه سوپر سل مخ داشت میفهمید که به خاطر همین ایکسمود کاربرها زمان زیادتری بازی میکنند.بهر حال با بن کردن اکانتها داره گور خودشو میکنه.

Morteza2410978
مشترک
Morteza2410978

سلام،من 8اکانت رو گوشیم نصبه همشم از لول70به بالا ،قبلا از ایکس مود استفاده میکردم روی همه ی اکانتام، ولی از وقتی نظراتتونو خوندم یکم ترسیدم یعنی هرکی جای من بود میترسید،ولی الان فقط روی یه اکانتم که لول 7برای اتک آزمایشی استفاده میکنم آیا خطری برای اکانتای دیگم نداره؟؟

milad-x
مهمان
milad-x

سلام. بابا این رباتا و هک هارو ولش کنین اه نمیشه عادی بازی کنین

suroosh
مهمان
suroosh

سلام با عرض خسته نباشید.
بنظر من سایت ایران کلش بهترین سایت کلشه چون واقعا واقعا اولین سایتی بود که راجب همکاری گوگل و سوپرسل نوشته بود حتی الان هم اصلا سایتی پیدا نمیشه که مثل ایران کلش راجب همکاری گوگل و سوپرسل چیزی نوشته باشه و همش نوشته های چرت و قدیمیه….
چون واسیه من دقیقا همون عکسی که راجب اخطار گوگل برای ایکس مود بود برای منم اومد.
من واقعا از مدیران ایران کلش تشکر میکنم.

مهدی استیری
مشترک

واهش میکنم دوست عزیز

hamid
مهمان
hamid

سلام لطفا منو راهنمايي كنيد من مي خوام كلا بازي از طرف سوپرسل بن بشه چون يه نفر ديگه با اكانتم بازي مي كنه كه نمي خوام بازي كنه اينطوري حداقل ديت اونو كوتاه مي كنم لطفا متن انگليسش رو برام بزاريد

Alireza
مهمان
Alireza

عرض ادب…دوستان این قضایای همکاری گوگل با سوپر سول بابت پول و … کاملا چرته تصور کنید شرکت بزرگی مثل گوگل پولشو بخواد از سوپر سل در بیاره خیلی مسخرس که این تشبیه به کار برده شده هیچ وقت با اطلاعات کم دیگرانو به اشتباه نندازیم…اخیرا اکانت هایی که بن میشه به علت اینه که ایکس مود تو پوشه های نصبی فایل کلش یه پوشه اضافی درست می کنه و به همین راحتی بن میشین و تشخیص میده سرور…اگه شرکت گوگل همچین کاری میکرد بدونین قراردادش با نصف گوشی های اندرویدی فسخ میشد? چون شکایت میکردن سرویس های استفاده کننده…اگه… بیشتر بخوانید »

علیرضا رحیمیان
مشترک

دوست من ایکس مئ یک برنامه مخرب از جانب گوگل هست و بی مزد هم برای حذف آن از گوشیها اقدام میکنه

امیر
مهمان
امیر

بعد 2 هفته اخطار بازم باز نمیشه ایکس مد پاک کردم

مرتضی
مهمان
مرتضی

سلام من یه اکانت ضعیف دارم که روی گوشی سونی نصب هست و ایکس مود داره و اکانت اصلیم که لول 130هست روی گوشی دیگم نصبه که یکبار بن شده و الان ایکس مود نداره و روت نیس
اگه من اتک های وارمو با اکانت ضعیفم با ایکس مود بزنم بعد روشش رو که پیدا کردم با اکانت اصلیم بزنم آیا بازم احتمال داره متوجه بشن و اکنت اصلیمو بن کنند؟

حامد
مهمان
حامد

نه داداش خیالت راحت نمیتونن

mohamad
مهمان
mohamad

سلام دوستان من این سوال واسم پیش اومده اینکه میگن گوگل اطلاعاتو داده یعنی کاربران ای او اس بن نشدن ؟
در ضمن واقعا Xmode نامردی بودی
من 1 سال بود استفاده نمیکردم

mahdiscorpio
مشترک

بله کاربران IOSبن نشده اند

سعید
مهمان
سعید

سلام. یه سوال دارم لطفا راهنمایی کنید، من ایکس مود داشتم و سه روز پیش حذفش کردم و توسط کلین مستر هم پاکسازی کردم، الان اگه یکی از هم کلنیها بره گزارش بده که من از ایکس مود استفاده میکنم، من رو بن میکنن؟ یا اینکه میان بررسی ببینن دارم یا نه؟ خاهشا جواب بدید سریع

mahdiscorpio
مشترک

اگر یکی از هم کلنی هاتون بره گزارش بده اونموقع سوپرسل میاد فعالیت های شما رو تو چند روز اخیر مشاهده میکنه که ببینه فعالیت مشکوکی داشتین یا نه.این چند روزی که اونها فعالیتاتونو مشاهده میکنن تعدادش مشخص نیست به همین علت نمیتونم بهتون جواب قاطعی بدم اما اگر گزارش بده و شما در حال حاضر در حال استفاده از ایکسمود باشید و یا رو دستگاهتون نصب باشه در جا بن میشید.

MOJTABA
مهمان
MOJTABA

دوستانی که میگن ما متقلبیم شما بیکاری وقت داری ما سرکار میریم وقت سر خاروندن نداریم شما بشین انقد اتک عادی بزن تا خسته بشی متافام واسه افکار پوچتون شک نکینی ایکس مود کاری میکنه شرف سوپرسل نامرد به باد بره 😐

رضا
مهمان
رضا

سلام همین الان که دارم کامنت میذارم رباتم داره اتک میزنه برام، ربات من ایران کلش نیست ولی شبیه اش هست. قبل از این که شما پست بذارید خودم تمام تنظیمات رو انسانی تر و کندتر کردم، تا این لحظه هم هیچ مشکلی برام پیش نیومده. هم تنظیمش کردم با آرچر بربر طلا و اکسیر بیاره هم یه پروفایل واسه دارک ساختم که با جاینت، والبریک، آرچر و بربر میره میزنه. خدمت دوستانی که ماهارو متقلب خطاب میکنن عرض کنم این بازی اصلا ارزش نداره که بخوای بشینی ساعت ها نیرو بسازی و بری اتک بزنی، من یکی که هر… بیشتر بخوانید »

سجاد
مهمان
سجاد

مشکل اصلی xmod هست اونم راه حل داره. من با برنامه lucky patcher برنامه xmod رو به برنامه سیستمی تغییر دادم (CONVERT xmod to SYSTEM click tools then Move to system/app)و پیامی که گفتین رو دریافت نکردم. از xmod هم استفاده میکنم و هیچ مشکلی هم پیش نیومده. به نظرم تا حالا تنها ترین راهی که سوپرسل تونسته بفهمه از xmod استفاده میکنن همینه که دوستان میتونن اینکارو انجام بدن. با تشکر از تیم ایرانکلش

علیرضا رحیمیان
مشترک

دوست من در صورت فعال بودن این تیک هم باز استفاده از سیستمی کردن ایکس مود خطرناکه و ما اصلا توصیه نمیکنیم

امیر
مهمان
امیر

سلام بر همه دوستان و کلشبازان . شرمنده واقعا برای ایرانیان متعصفم که سه سال از عمر خود را برای بازی وبازی کردن گذاشتند اگر در همین سه سال دست از جهل خود برداشته و برای دانستن هر چیزی حد اقل 3 ساعت تو همین سایت گوگل رفته بودید و به جای بازی و اتک زدن و زیر مجموعه بازی و مراحل بازی و غیره …. گذاشته بودید الان خود ایرانیان چیزهایی درست کرده بودن که دنیا به اتها افتخار میکرد یکم تحقیق کنید کسایی را که ایرانیان بزرگ هستند نمیتونم شفاف بگم و اینقدر هم پول تو جیب شرکتهای… بیشتر بخوانید »

mn
مهمان
mn

دیدگاه:سلام خدمت همه دوستان من mn هستم یه مدت نفر سوم تاپ پلیر بودم.الانم جز تاپ پلیرم خیلی وقته هم دارم از ایکس مود استفاده میکنم اتفاقا از وقتی که این اخطارو سوپرسل داده استفادم خیلی بیشتر شده ولی تا حالا که بن نکرده.یه اکانت کوچکتر هم دارم که 24ساعته رو رباته بازم چپ نگاش نکردن خواهشم از ایرانیا اینه که اصلاااان در مورد ربات نترسید هیچ جور نمیتونن شناساییتون کنن..

علی ز
مهمان

من 3ماهی میشه که گوشیم رو عوض کردم، روی گوشی جدیدیم ایکس مود رو دارم ، ولی بخاطر یسری مشکلات اصلا نتونستم 1 بار هم اتک بزنم تو هیچ واری هم نبودم که بخوام از ایکس جود استفاده کنم ، ولی با اینحال بازیم 2 هفته بسته شده،،،، شما ها مطمعن باشین گوگل هیچ وقت شرکتی مثل سوپر سل رو ول نمیکنه و دست رد به سینش نمیزنه و نمیره بچسبه به شرکت ایکس مود ،،،، سوپر سل انقدر برای گوگل سود اور هستش که چشم بسته خیلی از کارهایی که سوپر سل ازش میخواد رو انجام میده ، با… بیشتر بخوانید »

علیرضا رحیمیان
مشترک

دوست من کسانی که لاگین هم نبودن بن شدند.

hamid viper
مهمان

سلام و خسته نباشید… اینقضیه بن شدن خیلی جالب شده این متقلبا بن بشن حداقل لوت بیشتر شه الانم لوت عالی شده.. من الان رفتم تو کلش او کلنز ایکس مود هم نصب داشتم رو گوشیم.. تو کلش یه پیغام از گوگل تو صفحه برام اومد Ok زدم و ایکسمودم یهو حذف شد.. رفقا ایکسمود نصب نکنید که دو هفته بن چیز خوبی نی خودم هم لول 126 و ده تا اکانت دیگه دارم خداروشکر بن نشدیم??????????

yazdab
مهمان
yazdab

درود دوستان من بعد هشت ماه اومدم خبری از این بن ها نداشتم یک ماهی شروع کردم با اکانت لول 140 بدون هیچ هشداری مثل بقیه تحریم دائم شدم چه خبره چی شده چرا دائم

skiey
مشترک
skiey

فقط من یه تجربه دیگه هم دارم گفتم بگم شاید به کار دوستان هم بیاد اول اینکه از همین نسخه ای که ایران کلش تو سایت گذاشته دارم استفاده میکنم دوم اینکه اتصال اکانت گوگل با ابزی قطع کردم روی دیسکانکت هست. بعد از آپدیت گوگل گیم وقتی حتی وصل هم بود به اکانت گوگل و هیچ مشکلی نداشت ربات داشت اتک میزد یه هو این صفحه پرسش گوگل باز میکرد که آیا میخوایید به این اکانت جیمیل وصل بشید؟! دقیاق مثل زمان عوض کردن اکانت . منم زدم کلا قطعش کردم از شر قطع شدن های مکررش خلاص شدم.… بیشتر بخوانید »

skiey
مشترک
skiey

من که زدم اکس مود پاک کردم سریع همون موقعی که گوگل اخطار داد روی گوشی فقط دارم از ربات ایران کلش پروفایل آنتی بن استفاده میکنم تا ببینیم چی میشه ایشالله که اتفاقی نیفته..

Binam
مهمان
Binam

من همیشه برام سوال بود که چرا با علنی استفاده شدن ربات وبرنامه های تقلب سوپرسل هیچگونه اقدام جدی برای جلوگیری از این امر نمیکنه واین ظلم بزرگی درحق کسایی که بدون هیچگونه تقلب برای این بازی وقت میذارن.
ولی الان میبینم که سوپرسل یکبار دیگه توانست نشون بده که برای انجام اهداف خودش حتی حاظره دست به دامن کمپانی دیگه ای مثه گوگل بشه واین یه دلگرمی واحترام به من نوعیست که کلش رو بدون تقلب بازی میکنم.

میلاد
مهمان
میلاد

تتقلب بزرگو خودش داره انجام میده با فروش جم و پول در اوردنش و اینکه با خرید جم بتونی سه سوته دیوار و نیرو و دفاعی اپ کنی.
به این میگن تقلب.نه نکس زدن های ایکس مود

عارف ابراهیمی
مشترک

این ها تقلب نیست راه های درآمد زایی بازی هست که پاداش زحماتی هست که برای بازی کشیدن تا بازی به اینجا رسیده، البته دعوت سوپرسل دعوت به بازی جوانمردانه هست تا بازی عادلانه تر باشه

میلاد
مهمان
میلاد

قبول داری بازی عادلانه نیست؟ کاری به درامدزاییش نداشته باش.اگه میخواد درامدزایی کنه خود بازیو پولی کنه مثل بازیای کنسول و pc. بازم میگم بات واقعی خود سوپرسله.

corleone
مشترک
corleone

با سلام
بدون ربات مگه میشه بازی کرد آخه نه وقت زیادی برای لوت زدن داریم نه واقعا مجالی برای پشت هم سرچ کردن
از مدیران ایران کلش که همیشه حامی ما هستن خواهش میکنم با قدرت کار خودشونو ادامه بدن و ربات رو زودتر آپ کنن تا در این خط مقدم با صلابت پیش بریم.

navid7
مشترک
navid7

سلام
شما در یه مطلبی گفتید شناساییه xmod برای سوپرسل بسیار راحته چون در کد ها تقییر ایجاد میکنه اما حالا میگید که دست به دامن گوگل شده و گوگلم راضی شده خودشو در معرض این اتهامات قرار بده؟(مطمعنا گوگل هم منافع زیادی از سوپرسل میخواد برای اینکار) حالا سوال اینه که اگه سوپرسل خودش اینکارو بکنه خیلی براش راحت ترنیست؟ چیزی که خودتونم قبلا گفتید که راحته

علی
مهمان
علی

شما از کجا متوجه شدید که گوگل اطلاعات اپ ها رو به سوپر سل داده؟ این دروغ محض از طرف شماست که فکر میکنید چون 4 تا ***** کلش بازی میکنن هر مزخرفی رو میتونید بهشون بگید. مستندات ارایه کنید و اینقدر دروغ تحویل ملت ندید. شما که ایرانید و کاری ازتون برنمیاد ولی اگر گوگل افرادو لو داده بود الان تو آمریکا و اروپا خاکشو به توبره کرده بودن تو دادگاه ها. سوپر سل مثل آب خوردن میتونه خودش از تو اپ های خودش بفهمه کسی ایکس مود نصب داره یا نه توسط برنامه خودش. در ضمن سوپر سل… بیشتر بخوانید »

نیما
مهمان
نیما

سلام. دوست من جوری میگی گوگل اینکارو نکرده انگار شما رییس گوگلی هه باید خدمتتون بگم با این لحن حرف زدم معلوم نیست مشکلت چیه . من ایکس مد رو گوشیم نصب بود ولی باهاش کار نکردم چرا حذف شدم؟؟ این سوالو نمیتونی جواب بدی چون یه حرفی زدی که حرف زده باشی بعدشم به بقیه کاربرا احترام بزارید….ایکس مد دوستمم حذف شده پس این یعنی برنامه رو توسط گوگل پلی شناسایی کردن و در اخر حرفمو با یه ضرب المثل تموم میکنم…شیر هم که باشی جلوی جماعت گاو کم میاری با تشکر از دوستان و عزیزانی که وقت میزارن… بیشتر بخوانید »

?>