بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

آپدیت فوریه 2018 کلش اف کلنز – آپدیت چهارم

8 6,688

در حال رسیدن به زمانی هستیم که اولین آپدیت سال 2018 کلش اف کلنز پیش روی ما خواهد بود و نظر من این است که ما در فوریه سال 2018 ( بهمن – اسفند سال 96 ) شاهد آپدیتی برای کلش اف کلنز خواهیم بود ( هر چند ممکن است کوچک باشد ) ، آپدیت فوریه 2018 کلش اف کلنز .

در این مطلب آپدیت که بصورت مداوم و مکرر آپدیت خواهد شد تمام مطالب مهم شامل شایعه ها ، نظر شخصی خودم و بیانیه های رسمی مدیران سوپرسل را خدمت شما عزیزان خواهم رساند تا شما دوستان دیدی مناسب برای اولین آپدیت سال 2018 داشته باشید .

مخصوصا این مطلب خبری برای شما دوستانی است که وقت اضافی برای سپری کردن در انجمن سوپرسل و کانال های کلشی ندارید .

 

آپدیت فوریه 2018 کلش اف کلنز

در نظر داشته باشید که مطلبی که در حال تماشای آن هستید از پایین ( قدیمی ) به بالا ( جدید ) منتشر شده است ، اگر این مطلب را برای اولین بار است که مشاهده می کنید باید از انتهای مطلب ( پایین ) شروع به خواندن بکنید .

آپدیت های جدید همیشه شامل جزئیات جدید هستند .

 

رویداد Loot Bonanza هیجانی ( 14 فوریه 2018 )

روز های بسیار هیجان انگیز و دیوانه واری در کلش اف کلنز در پیش روی ما است ، فردا شاهد رقابت های نفس گیر Lunar Games خواهیم بود که آغاز خواهد شد و برای اولین باز شامل کتاب های جادویی همه جانبه خواهد بود ، همچنین 5 روز که پاداش اکس پی وار دو برابر را خواهیم داشت و پاداش ستاره 4 برابر هم جزئی از این رویداد است .

آپدیت فوریه 2018 کلش اف کلنز
آپدیت فوریه 2018 کلش اف کلنز

امید وارم سوپر سل در این بازه زمانی بیس های غیر فعال بیشتری را در سرور اعمال کنم تا مشکل تاخیر زمان سرچ در لیگ های بالا تا حدودی بهتر شود .

 

ماراتون آپدیت پیش روی ما ( 9 فوریه 2018 )

آیا ما در آستانه چندین آپدیت محتوایی در ماه آینده هستیم ؟

بر اساس صحبت های دارین این طور است .

آپدیت فوریه 2018 کلش اف کلنز
آپدیت فوریه 2018 کلش اف کلنز

دارین : ما به دنبال ایده ای جدید در سیستم حریف یابی کلن وار هستیم در تا انتهای امسال مشکل بیس های مهندسی به کل از بین برود .

ما راجع به قابلیت جدیدی که در حال کار بر روی آن هستیم بسیار هیجان زده هستیم ، در نیمه اول سال 2018 ما شاهد چندین آپدیت خواهیم بود و این قابلیت جدید جزئی از این آپدیت خواهد بود .

اول از همه او تایید کرد که ما شاهد تغییری بزرگ در سیستم حریف یابی کلن وار خواهیم بود ، همچنین خبر از چندین آپدیت محتوایی در زمان باقی مانده تا نیمه سال داد که به نظر هیجان انگیز می رسد .

 

بوست 1 جم و رشد موانع ( 6 فوریه 2018 )

امروز ما یک سوپرایز تحت عنوان رویداد بوست تک جمی برای مدت 8 روز دریافت کردیم ، پس این فرصت محدود را برای بدست آوردن منابع بیشتر به ازای جم های کمتر از دست ندهید .

آپدیت فوریه 2018 کلش اف کلنز
آپدیت فوریه 2018 کلش اف کلنز

همچنین بسیاری از پلیر ها گزارش داده اند که هنوز موانع فصلی ( درخت شانس و وسیله آتش بازی ) را دریافت نکرده اند ، از جمله خود من .

البته بسیاری از پلیر ها ادعا کردند که این موانع فصلی در بیس های غیر فعال به تعداد زیاد و غیر عادی رشد کرده اند ، البته هیچ بیانیه رسمی از سمت سوپرسل ارائه نشده است .

 

مصاحبه دارین ( 4 فوریه 2018 )

این آخر هفته ، دارین ( مدیر روابط عمومی و مدیر انجمن سوپرسل در بخش کلش اف کلنز ) در برنامه Spring Trap Show مصاحبه زنده ای کرد و دیدگاه های بسیار جالبی در بازه مسیر بازی در سال 2018 در اختیاز کاربران گذاشت و من پیشنهاد می کنم مطلب اختصاصی این مصاحبه را که تهیه کردم را تماشا کنید .

اپدیت ماه فوریه کلش اف کلنز + پرسش و پاسخ تیم توسعه دهنده

 

آپدیت رویداد سال نو چینی ( 1 فوریه 2018 )

امروز آپدیت رویداد سال نو چینی منتشر شد و شما هم اکنون می توانید این آپدیت را از گوگل پلی و اپ استور دریافت کنید تا شاهد رویش موانع فصلی جدید در داخل دهکده خود باشید .

این موانع جدید عبارتند از درخت شانس و جعبه آتش بازی :

آپدیت فوریه 2018 کلش اف کلنز
آپدیت فوریه 2018 کلش اف کلنز

جشن اصلی در تاریخ 16 فوریه خواهد بود و می توانیم انتظار داشته باشم که رد آن روز شاهد رویدادی منحصر به فرد باشیم .

 

پشتیبانی کامل آیفون ایکس ( 31 ژانویه 2018 )

بسیاری از پلیر ها تقاضای پشتیبانی کامل آیفون ایکس را کرده اند . ( البته این بسیار اکثرا خارجی هستند و درصد آن ها به نسبت سایر پلیر ها بسیار کم و در حدود 0.01% کل است )

آپدیت فوریه 2018 کلش اف کلنز
آپدیت فوریه 2018 کلش اف کلنز

و اخیرا پشتیبانی سوپرسل اعلام کرد که به زودی در آپدیت آینده شاهد پشتیبانی کامل برای گوشی آیفون ایکس و بخصوص صفحه نمایش بسیار خاص آن خواهیم بود .

 

جزئیات لو رفته از رویداد سال نو چینی ( 27 ژانویه 2018 )

بنا به اکانت توییتر چین کلش اف کلنز صفحه لودینگ جدیدی لو رفته است که اشاره به آپدیت آینده که پیش روی ما است دارد .

آپدیت فوریه 2018 کلش اف کلنز
آپدیت فوریه 2018 کلش اف کلنز

همچنین کاملا مشخص است که آن ها در حال جشن گرفتن سال نو چینی که تاریخ 16 الی 18 فوریه است هستند و کاملا قابل درک است که با افزایش فروش در بازار چین ، سوپرسل علاوه بر رویداد های غرب مانند کریسمس و هالووین ، رویداد های شرق را هم جشن بگیرد .

تصویر مورد نظر بسیار حرفه ای به نظر می رسد و به نظر من خیلی بعید است که فیک باشد و همچنین کاملا در قالب زمان بندی و تم بازی می گنجد .

علاوه بر این 2 مانع دکوری جدید و خاص هم به بازی اضافه خواهد شد .

آپدیت فوریه 2018 کلش اف کلنز
آپدیت فوریه 2018 کلش اف کلنز

از آنجایی که اطلاعات و جزئیات لو رفته از روی ورژن توسعه دهندگان بازی به بیرون درز کرده است در حال حاضر نمی توان گفت که این موانع به صورت فصلی هستند یا همیشگی خواهند بود ، در حال حاضر فقط می توانیم خوشحال باشیم که شاهد رویدادی جدید خواهیم بود .

 

بیلدر هال 8 ، تاون هال 12 ، محتوای سال 2018

مطمئن هستم تا حالا با چشم های خیره به مطلب نگاه می کنید ، در ادامه جزئیات و نکات جالب را به خدمت شما خواهم رساند تا بدانید که چه چیزی در سال 2018 در پیش روی شما است .

 

بیلدر هال لول 8

بسیاری از کاربران ، از جمله خود من در انتظار این هستیم که بیلدر هال لول 8 در سه ماهه اول سال 2018 در دسترس همگان قرار بگیرد ، زیرا در حال حاضر بسیاری از پلیر ها بیلدر هال لول 7 را به درجه مکس رسانده اند ( هم از نظر تدافعی و هم تهاجمی )

گرچه دارین احتمال ارائه این لول از بیلدر هال را تا قبل آپریل 2018 رد کرد اما احتمال داد با کار فشرده بتوانند زودتر این محتوا را در اختیار پلیر ها قرار دهند ، او اضافه کرد که آن ها از نزدیک در حال بررسی وضعیت و آمار پلیر های بیلدر هال 7 مکس هستند .

آپدیت فوریه 2018 کلش اف کلنز
آپدیت فوریه 2018 کلش اف کلنز

این طور که از این بیانیه برداشت می شود این است که سوپر سل چندان مایل به ارائه آپدیت برای بیلدر بیس نیست و از آن فقط برای پوشش زمان خالی میان آپدیت های دهکده اصلی استفاده می کند ،  این طور برداشت می شود که در حال حاضر پلیر های زیادی مشغول آپدیت بیلدر هال 7 نیستند و این محتوا طرفداران زیادی ندارد .

آپدیت فوریه 2018 کلش اف کلنز
آپدیت فوریه 2018 کلش اف کلنز

 

تاون هال 12

بسیاری از پلیر ها و کاربر ها از هر آپدیت انتظار تاون هال 12 را دارند و من مطمئنم تا انتهای سال 2018 ما شاهد همچین چیزی نخواهیم بود و به تازگی دارین هم این احتمال را رد کرده است .

آپدیت فوریه 2018 کلش اف کلنز
آپدیت فوریه 2018 کلش اف کلنز

پس شمایی که در کانال های کلشی بنر های فیک و تقلبی در خصوص آپدیت تاون هال 12 می بینید به هیچ وجه گول آن ها را نخورید .

 

محتوای سال 2018

یکی از اساسی ترین موضوعات دنیای کلش اف کلنز همین سوال است .

که در سال 2018 ما شاهد چه محتوایی خواهیم بود و این طور به نظر می رسد که واقعا سوپرسل به صورت بسیار جدی در حال برنامه ریزی های بسیار بزرگی برای کلش اف کلنز رد سال 2018 است .

دارید در بیانیه خود این طور گفت که در کلش اف کلنز جا برای پیشرفت های بسیار زیادی در نظر گرفته شده است ، محتوایی برای پلیر های مکس و لول بالا ، محبوبیت مجدد کلن وار ، محتوایی برای پلیر های عادی .

او اضافه کرد ما تمام محتوا را یکباره ارائه نمی کنیم و برنامه نویسی و توسعه هر آپدیت نیاز به زمان بسیار زیادی دارد .

آپدیت فوریه 2018 کلش اف کلنز
آپدیت فوریه 2018 کلش اف کلنز

بسیار عالی به نظر می رسد و ما می توانیم این صحبت ها را باور کنیم زیرا گفته دارین ( مدیر انجمن کلش اف کلنز ) است و او در انجمن سوپرسل بخاطر ارتباطات بسیار قوی با کاربران دارای محبوبیت بسیار زیادی است .

در کنار همه این ها ما انتظار داریم تغییرات اساسی در سیستم حریف یابی و همچنین سرچ در لیگ های بالا در دستور کار تیم توسعه دهنده باشد .

 

 

*** سوالات و نظرات خود را در انتهای این مطلب با ما در میان بگذارید ***

 

مشترک شدن
خبر کردن از
guest
8 نظرات
جدیدترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
جاسم

آقا الان ما نزدیک 3روزه فقط با ف ی ل ت ر شکن میتونیم وارد کلش بشیم …سیم کارتم هم همراه اوله …اگر راه حلی وجود داره لطفا پاسخ بدید

امیر نیلچی

دوست عزیز این مشکل برای عده کمی بوجود اومده و معلوم هست نیست علت چیه
فعلا تنها راه حل همینه و بس

محمد

سلام.
نسخه جدید که تو کانال تلگرامی به عنوان نسخه چینی معرفی کردید رسما اومده.
هم تو گوگل پلی و هم نسخه بازار.
بدون هیچ محدودیتی.

امیر نیلچی

بله دوست عزیز اطلاع داریم
منظور ما نسخه چینی (نسخه ای که در مارکت های چینی هست) کلش میباشد که توسط برخی کانال ها برای دانلود قرار داده شده و به هیچ عنوان قابل استفاده نیست

محمود

چرا قسمت چالش بازی برا من کاما نمیاد نوشته در حال بارگیری اون برگه سمت راست

مهدی

چرا من نمیتونم با سومر سل ارتباط برقرلر کنم

nimish

سلام.ببخشید کی تغییر نام برای بار دوم هم میرسد آیا در آپدیت میاد یا اصلا کلا تغییرنام به طور کل یک بار میشود.

ali

خیلی بعیده این قابلیت رو افزایش بدن.چون هر بار مردم درخواست افزایش دفعات دارن.چون خیلیا عادت دارن به گذاشتن اسم هایی که زود ازش خسته میشن و اراده ی گذاشتن یه اسم دائمی ندارن.افرادی هم هستن که اکانتشون رو به کسی میدن و اون شخص اسم اکانتو عوض میکنه و گاها دیده شده که فحش میذاره.و صاحب اکانت میخواد که اسم رو عوض کنه ولی نمیتونه.خوب اگه قابلیت تغییر اسم برای ۱۰ بار هم باشه بازم اون شخص مریض میتونه ۱۰ بار پشت سر هم عوض کنه و صاحب اکانت نمیتونه مشکلش رو حل کنه.مگر در یک صورت که عوض… بیشتر بخوانید »

?>