بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

ترکیب عرشه جاینت دابل ویچ – غیر قابل توقف

3 5,356

در این عرشه با داشتن سه نیروی قوی و اصلی به نام های جاینت و ویچ و نایت ویچ میتوان به صورت حرفه ای و ویژه حریف را شکست داد. به طوری که این عرشه به ترکیب کلش رویال غیر قابل توقف معروف و شناخته میشود . با این عرشه قادر خواهید بود بدون هیچ توقفی حریف را نابود کنید و شکست دهید.

ترکیب عرشه جاینت دابل ویچ – غیر قابل توقف

نقش کارت های ترکیب عرشه جاینت دابل ویچ در کلش رویال

Giant: جاینت یک نیروی تانک در کلش رویال میباشد زیرا با توجه به سلامتی بسیار بالایی که دارد دشمن به سختی میتواند آن را نابود کند و یا جلوی آن را بگیرد.این کارت در این عرشه در جلو حرکت میکند و دو کارت ساحره و ساحره تاریکی در پشت آن حرکت میکنند. ساختن اسکلت و خفاش ها توسط این دو ویچ میتواند پایه حفاظت از این سه نیرو را قوی تر کند و سریعتر به حریف شما آسیب وارد کند . اما تنها حریف این کارت ها اسپل لایتنیگ یا رعد و برق میباشد که با قدرت بالا میتواند این ها را نابود کند پس باید حواس شما بسیار جمع باشد و دقت و مطمئن شوید که حریف شما لایتنیگ نداشته باشد.

Elixir Collector: در کلش رویال این عرشه به دلیل داشتن نیروهایی با میزان اکسیر تقریبا بالا نیازمند کالکتور اکسیر میباشد که میزان جمع آوری اکسیر شما را بیشتر میکند و شما راحت تر میتوانید از کارت های خود استفاده نمایید بدون هیچ اظطرابی . این کارت باید در پشت برج های شما برای حفاظت بیشتر از این کارت در کلش رویال ساخته شود.

Witch: دومین کارت اصلی این عرشه در کلش رویال این کارت میباشد . کارت ویچ باید همیشه در پشت نیروی تانک که همان غول میباشد قرار بگیرد زیرا میتواند به درستی و سلامت کامل به برج های حریف برسد و هیچ چیز جلو دار این همه اسکلت ساخته شده توسط ویچ نمیباشد ولی اگر از نیروی تانک استفاده نشود به خوبی نمیتوان به برج حریف حمله کرد و فقط میزانی از سلامتی برج حریف کم خواهد شد.

ترکیب عرشه جاینت دابل ویچ
Giant Double Witch Deck

نکته دیگر هم این میباشد که از کارت ساحره نیز میتوان برای حفاظت در برابر نیروهای تهاجمی دشمن نظیر سلکتون آرمی نیز استفاده کرد و برج های خود را نجات داد.

ترکیب عرشه جاینت دابل ویچ - حفاظت از ویچ
Giant Double Witch Deck 4

Electro Wizard: هنگامی که از کارت های ویچ و نایت ویچ استفاده میکنید باید با نیروی دیگر این دو کارت را نیز پشتیبانی کنید تا از خطر نیروهایی مانند والکری در امان باشد و بهترین گزینه برای حفاظت از این دو کارت الکترو ویزارد در کلش رویال میباشد که واقعا نقش بسزایی در کلش رویال دارد.

Night Witch: کارت دیگر اصلی این عرشه در کلش رویال کارت نایت ویچ ( ساحره شب ) میباشد که همراه با ویچ در پشت غول حرکت میکنند و با تولید خفاش ها میتواند در مقابل حریف بایستد و برج هارا به راحتی نابود کند. این کارت در کلش رویال بسیار بسیار مفید است و همانطور که گفته شد باید از این کارت در برابر والکری و.. محافظت کرد که مسئولیت این کار نیز بر عهده الکترو ویزارد ( جادوگر برقی ) میباشد.

Lightning: همانطور که در ابتدای مطلب گفتیم کارت رعد و برق بسیار برای این عرشه سم است ولی شاید شنیده باشید که میگویند پادزهر هر زهری هم باید داشته باشیم و این کارت پادزهر این عرشه میباشد که باید داشته باشیم و از آن برای حفاظت از نیروهای این عرشه استفاده کنیم.

Log: این کارت جهت حفاظت از برج های شما در کلش رویال میباشد. از این کارت برای نابود کردن نیروهایی نظیر گوبلین برل و گوبلین ها و یا الکترو ویزارد نیز استفاده میشود.

Skeletons: کارتی در کلش رویال برای پرت کردن حواس نیروهای حریف و یا اینفرنو تاورهای دشمن . این کارت بهترین گزینه برای این کار میباشد زیرا میزان هزینه اکسیر این کارت بسیار کم میباشد.

به چند نکته زیر توجه کنید:

+ همانطور که گفته شد این عرشه غیر قابل توقف است و اگر طبق توضیحاتی که گفته شد از نیروها استفاده کنید قطعا پیروز خواهید بود و حریف شما نمیتواند جلوی نیروهای شما را بگیرد و چاره ای جز تماشا کردن باخت خود ندارد.

ترکیب عرشه جاینت دابل ویچ - غیر قابل توقف
Giant Double Witch Deck 2

+ نقش و اهمیت اسپل لایتینگ به قدری است که میتواند شما را نجات دهد و یا به پیروز شدن شما در بازی کلش رویال بسیار کمک کند. بنابراین یادتان باشد که از این اسپل در چه زمانی استفاده کنید که لازم باشد و مورد نیاز شما باشد و بیهوده آن را روی برج های حریف استفاده نکنید.

ترکیب عرشه جاینت دابل ویچ - اثر اسپل رعد و برق
Giant Double Witch Deck 3

امیدارم این مطلب برای شما مورد استفاده بوده باشد.

موفق و پیروز باشید…

مشترک شدن
خبر کردن از
guest
3 نظرات
جدیدترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
بیژن خدابخش

چه شاخص زیبایی داره

Mehrdad

سلام میخواستم بگم شما چطوری مطالب مثل اپدیت و … در میارید من میخوام از کانال کپی نکنم و خودم در بیارم میتونید اسم سایت معرفی کنید با بگید چطوری به سرور بازی دسترسی دارید؟
واقعا ازتون ممنون میشم اگه جوابمو بدید

AMIR

سلام.به فروم سوپرسل برید.
اونجا تمام مطالب هست!
البته انگلیسی!مترجم داشته باشید حله!!!

?>