بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

معرفی دک جاینت میرور

0 3,194

دوستان عزیز ، امروز میخواهیم دک جاینت میرور ، مناسب برای آرنا 10 به بالا را برای شما در وبسایت بدوگیم به صورت اختصاصی نگارش کنیم ! با ادامه مطلب همراه باشید …

شما میتوانید قسمت اول دک جاینت اسپارکی را ، از اینجا مشاهده نمایید !

شما میتوانید اخبار و دک های جدید و به روز را از قسمت کلش رویال سایت و کانال تلگرامی رویال دنبال نمایید !

معرفی دک جاینت میرور

معرفی دک جاینت میرور
giant-mirror-deck-1

کارت ها و نیروهای موجود در این دک را میتوانید به همراه میانگین اکسیر مورد نیاز را در تصویر بالا مشاهده بفرمایید ؛ اما من توضیحاتی باید درباره کارکرد و عملکرد کارت ها در این دک به شما بدهم :

Elixir Collector : سازنده اکسیر یا اکسیر کالکتور ، هم که کاملا مشخص است که وظیفه ای دارد و نیازی به توضیح نیست !

Heal : اسپل سلامتی یا هیل ، طلسمی ست که میتواند جان از دست رفته کارت های شما را تا حدی جبران کند ! شما با ارتقای این کارت میتوانید مدت زمان فعال ماندن این اسپل را افزایش دهید !

Mega Minion : مگا مینیون هم میتواند نقش موثری در این دک داشته باشد ! این کارت وظیفه خاصی ندارد و در دفاع و حمله میتواند نیروهای دیگر را پشتیبانی و همیاری کنید !

Night Witch : ساحره شب یا نایت ویچ هم از کارت های اصلی این کارت محسوب میشود و میتوانید آنرا در دفاع و حمله مورد استفاده قرار دهید !

Mirror : میرور یا آینه ، کارتی ست که یک کپی مشابه از کارت قبلی استفاده شده در میدان جنگ را به شما میدهد !

Giant : جاینت یا غول را میتوان رکن اصلی حمله در این دک دانست ! در پشت سر این کارت باید دیگر نیرو های خود مثل اسپارکی و … را رها کنید ! این کارت سلامتی زیادی دارد و میتوانید سپر کارت های شما تا برج حریف باشد !

Skeletons : اسکلتونز یا اسکلت ها ، از دیگر کارت های ارزان این دک هست ، وظیفه این کارت مشغول کردن دشمن و خریدن وقت هست .

Arrows : اروز یا پیکان ها ، وظیفه از بین بردن نیرو های پر تعداد ولی با سلامتی کم را در این دک بر عهده دارند ! با استفاده از این کارت میتوانید راه نیرو های خود را هموار تر کنید !


هر گونه سوال ، اگر در رابطه با دک جاینت میرور ، مناسب برای آرنا 10 به بالا و چه دیگر مطالب بنده سوالی دارید ، میتوانید در قسمت نظرات همین مطلب با ما در میان بگذارید !

شما میتوانید اخبار و دک های جدید و به روز را از قسمت کلش رویال سایت و کانال تلگرامی رویال دنبال نمایید !

موفق و پیروز باشید !

مشترک شدن
خبر کردن از
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
?>