بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

جاینت اسکلتون – جزئیات و نکات کاربردی

0 909

جاینت اسکلتون با بازگشت خود به کلش اف کلنز ، آن هم بعد از 2 ماه که در رویداد هالووین یکی ‌از 2 نیروی فصلی این رویداد بود همگان را سورپرایز کرد .

بدون شک جاینت اسکلتون محبوب ترین نیروی رویداد های فصلی کلش اف کلنز از دید بسیاری از پلیر ها و کاربران انجمن کلش اف کلنز  است و ‌فکر نمی کنم کسی باشد که با دیدگاه منطقی بگوید این نیرو مناسب نیست .

جاینت اسکلتون - جزئیات و نکات کاربردی
جاینت اسکلتون – جزئیات و نکات کاربردی

به نظر من دلیل این اتفاق نظر بین تمام پلیر ها به خاطر این مورد است این است که جاینت اسکلتون دارای گیم پلی ای کاملا انحصاری است که هم می تواند نقش نیروی تانکی را ایفا کند و هم پس از مرگ به وسیله رها سازی جاینت بمب خود آسیب منطقه ای بسیار شدیدی را متحمل شود .

 

جاینت اسکلتون – جزئیات و نکات کاربردی

از نظر کاربردی جاینت اسکلتون یک نیروی کاملا کارامد است و‌ نیازی به تطبیق پذیری از سمت شما ندارد زیرا از نظر کارایی و سطح سلامتی کاملا شبیه به جاینت عمل می کند .

تنها تفاوت عمده این است که جاینت اسکلتون آسیبی به اندازه دو برایر جاینت وارد می کند و‌ به هنکام مرگ‌ هم بیش از 2200 واحد آسیب متحمل می شود .

در عوض جاینت اسکلتون 20 فضا را اشغال می کند که در واقع به انداره 4 جاینت است .

 

استراتژی کاربردی جاینت اسکلتون

البته این برای شما کاملا وسوسه انگیز است که جاینت اسکلتون را با چند جاینت و یا سایر تانک ها تعویض کنید .

قدرت اصلی و برتری جاینت اسکلتون سطح آسیب بسیار بالایی است که در شعاع بسیار بالا وارد می کند .

جاینت اسکلتون - جزئیات و نکات کاربردی
جاینت اسکلتون – جزئیات و نکات کاربردی

پس تنها کاری که برای سود بردن از قدرت جاینت اسکلتون باید بکنید این است که او را به دپارتمان مرکزی بیس مورد نظر خود برسانید .

سطح سلامتی بالای جاینت اسکلتون به هدف قراگیری او در جمع نیروهای تانکی نیست ، بلکه هدف این است که او‌ را زیر آتش ساختمان های دفاعی تا مادامی که به مرکز بیس برسد سالم نگه دارد .

همچنین فضای 20 تایی او برای اینکه یک ‌جاینت باشید بسیار زیاد و‌ گران است .

این ما را به این سوال می رساند که برای اتک‌ های خود به چه تعدادی جاینت اسکلتون ببرید ؟

جاینت اسکلتون - جزئیات و نکات کاربردی
جاینت اسکلتون – جزئیات و نکات کاربردی

من از رویداد گذشته با جاینت اسکاتون اتک های بسباری زدم و‌ این نتیجه دستگیرم شد که در اتک های شما 3-4 جاینت اسکلتون کاملا کافی خواهند بود تا حداقل 2 عدد از آنها به مرکز بیس برسند .

البته باید مد نظر داشته باشید که ترکیب نیرویی خود را بیش از حد دچار تغییر نکنید و حتما بالانسی بین نیروهای تانکی و نیروهای آسیب رسان شما وجود داشته باشد .

مثلا اگر شما در ترکیب خود از 2 گولم استفاده می کنید اطمینان حاصل کنید که حتما 1 گولم همچنان در ترکیب شما موجود است و شما می توانید قسمتی از نیروهای تانکی و قسمتی از نیروهای آسیب رسان و ساپورتر خود را با جاینت اسکلتون تعویض کنید .

 

 

*** سوالات و نظرات خود را در انتهای این مطلب با ما در میان بگذارید ***

 

مشترک شدن
خبر کردن از
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
?>